1298 rezultate
Bacău · 2025 · S2COLEGIUL "MIHAI EMINESCU" BACAU
BACAU
100,00% promovabilitate
1/1298 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,55 — media min.
6,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU"
BUCURESTI SECTORUL 1
100,00% promovabilitate
2/1298 — poziție în selecție
3/3 — reușiți
6,55 — media min.
6,86 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2COLEGIUL GERMAN "GOETHE"
BUCURESTI SECTORUL 1
100,00% promovabilitate
3/1298 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
7,96 — media min.
7,96 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vrancea · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "AL. I. CUZA" FOCSANI
FOCSANI
100,00% promovabilitate
4/1298 — poziție în selecție
2/2 — reușiți
6,63 — media min.
8,31 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
50,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "B. P. HASDEU" MUNICIPIUL BUZAU
BUZAU
100,00% promovabilitate
5/1298 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,91 — media min.
6,91 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS", MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT
PIATRA-NEAMT
100,00% promovabilitate
6/1298 — poziție în selecție
2/2 — reușiți
8,20 — media min.
9,36 — media max.
1 (50,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
50,00% — 8,00–8,99
50,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "CONSTANTIN CARABELLA" TARGOVISTE
TARGOVISTE
100,00% promovabilitate
7/1298 — poziție în selecție
2/2 — reușiți
7,15 — media min.
8,13 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
50,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TARGU JIU
TARGU JIU
100,00% promovabilitate
8/1298 — poziție în selecție
4/4 — reușiți
6,20 — media min.
7,25 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "ELENA CUZA"
BUCURESTI SECTORUL 6
100,00% promovabilitate
9/1298 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,80 — media min.
6,80 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "ELENA CUZA" CRAIOVA
CRAIOVA
100,00% promovabilitate
10/1298 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
7,35 — media min.
7,35 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA
ORADEA
100,00% promovabilitate
11/1298 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
7,20 — media min.
7,20 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "EMIL RACOVITA", IASI
IASI
100,00% promovabilitate
12/1298 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,23 — media min.
6,23 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "EUDOXIU HURMUZACHI" RADAUTI
RADAUTI
100,00% promovabilitate
13/1298 — poziție în selecție
3/3 — reușiți
6,81 — media min.
7,68 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
33,33% — 6,00–6,99
66,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "GARABET IBRAILEANU", IASI
IASI
100,00% promovabilitate
14/1298 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,26 — media min.
6,26 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE LAZAR" SIBIU
SIBIU
100,00% promovabilitate
15/1298 — poziție în selecție
2/2 — reușiți
6,63 — media min.
6,96 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "IOAN SLAVICI" SATU MARE
SATU MARE
100,00% promovabilitate
16/1298 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
8,78 — media min.
8,78 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
100,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "ION NECULCE"
BUCURESTI SECTORUL 1
100,00% promovabilitate
17/1298 — poziție în selecție
6/6 — reușiți
6,00 — media min.
6,56 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "MARTON ARON" MIERCUREA CIUC
MIERCUREA CIUC
100,00% promovabilitate
18/1298 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,46 — media min.
6,46 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" BOTOSANI
BOTOSANI
100,00% promovabilitate
19/1298 — poziție în selecție
2/2 — reușiți
6,03 — media min.
6,86 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL"
BUCURESTI SECTORUL 2
100,00% promovabilitate
20/1298 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,90 — media min.
6,90 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI
PLOIESTI
100,00% promovabilitate
21/1298 — poziție în selecție
4/4 — reușiți
6,31 — media min.
8,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
25,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brăila · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "NICOLAE BALCESCU"
BRAILA
100,00% promovabilitate
22/1298 — poziție în selecție
3/3 — reușiți
6,71 — media min.
7,56 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brăila · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "NICOLAE IORGA"
BRAILA
100,00% promovabilitate
23/1298 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
7,56 — media min.
7,56 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "ROMAN VODA", MUNICIPIUL ROMAN
ROMAN
100,00% promovabilitate
24/1298 — poziție în selecție
2/2 — reușiți
6,76 — media min.
7,73 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "SAMUEL VON BRUKENTHAL" SIBIU
SIBIU
100,00% promovabilitate
25/1298 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
8,25 — media min.
8,25 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
100,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TARGU JIU
TARGU JIU
100,00% promovabilitate
26/1298 — poziție în selecție
3/3 — reușiți
6,13 — media min.
6,48 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Tulcea · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TULCEA
TULCEA
100,00% promovabilitate
27/1298 — poziție în selecție
7/7 — reușiți
6,03 — media min.
7,31 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
42,86% — 6,00–6,99
57,14% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET", MUNICIPIUL TECUCI
TECUCI
100,00% promovabilitate
28/1298 — poziție în selecție
3/3 — reușiți
6,50 — media min.
6,96 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "TRAIAN LALESCU" RESITA
RESITA
100,00% promovabilitate
29/1298 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,50 — media min.
6,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vrancea · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "UNIREA" FOCSANI
FOCSANI
100,00% promovabilitate
30/1298 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
8,53 — media min.
8,53 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
100,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", IASI
IASI
100,00% promovabilitate
31/1298 — poziție în selecție
2/2 — reușiți
7,13 — media min.
9,81 — media max.
1 (50,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
50,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", MUNICIPIUL GALATI
GALATI
100,00% promovabilitate
32/1298 — poziție în selecție
2/2 — reușiți
6,80 — media min.
9,18 — media max.
1 (50,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
50,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL 'DR. IOAN MESOTA' BRASOV
BRASOV
100,00% promovabilitate
33/1298 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,08 — media min.
6,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL 'JOHANNES HONTERUS' BRASOV
BRASOV
100,00% promovabilitate
34/1298 — poziție în selecție
3/3 — reușiți
6,16 — media min.
6,20 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL MILITAR "MIHAI VITEAZUL" ALBA IULIA
ALBA IULIA
100,00% promovabilitate
35/1298 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
7,60 — media min.
7,60 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "ANDREI SAGUNA" SIBIU
SIBIU
100,00% promovabilitate
36/1298 — poziție în selecție
4/4 — reușiți
6,18 — media min.
8,36 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
25,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "CARMEN SYLVA" TIMISOARA
TIMISOARA
100,00% promovabilitate
37/1298 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,53 — media min.
6,53 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "CAROL I" CAMPULUNG
CAMPULUNG
100,00% promovabilitate
38/1298 — poziție în selecție
3/3 — reușiți
7,11 — media min.
7,36 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL ’MIRCEA CEL BATRAN’ CONSTANTA
CONSTANTA
100,00% promovabilitate
39/1298 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
7,13 — media min.
7,13 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2025 · S2COLEGIUL REFORMAT "BACZKAMADARASI KIS GERGELY" ODORHEIU SECUIESC
ODORHEIU SECUIESC
100,00% promovabilitate
40/1298 — poziție în selecție
2/2 — reușiți
7,87 — media min.
8,52 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
50,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2025 · S2LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "FLORIN FLESERIU" SEBES
SEBES
100,00% promovabilitate
41/1298 — poziție în selecție
2/2 — reușiți
6,75 — media min.
7,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sălaj · 2025 · S2LICEUL DE ARTA "IOAN SIMA" ZALAU
ZALAU
100,00% promovabilitate
42/1298 — poziție în selecție
3/3 — reușiți
6,65 — media min.
6,95 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2025 · S2LICEUL DE ARTA SIBIU
SIBIU
100,00% promovabilitate
43/1298 — poziție în selecție
2/2 — reușiți
6,06 — media min.
6,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2025 · S2LICEUL DE ARTE "REGINA MARIA" ALBA IULIA
ALBA IULIA
100,00% promovabilitate
44/1298 — poziție în selecție
3/3 — reușiți
6,45 — media min.
6,60 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2025 · S2LICEUL DE INFORMATICA "TIBERIU POPOVICIU" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
100,00% promovabilitate
45/1298 — poziție în selecție
3/3 — reușiți
6,08 — media min.
7,46 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "TIMOTEI CIPARIU" BLAJ
BLAJ
100,00% promovabilitate
46/1298 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
7,30 — media min.
7,30 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC ORAS PATARLAGELE
PATARLAGELE
100,00% promovabilitate
47/1298 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
7,18 — media min.
7,18 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2025 · S2LICEUL TEOLOGIC BAPTIST RESITA
RESITA
100,00% promovabilitate
48/1298 — poziție în selecție
2/2 — reușiți
6,16 — media min.
6,76 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2025 · S2LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL "BETEL" ORADEA
ORADEA
100,00% promovabilitate
49/1298 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
7,96 — media min.
7,96 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Covasna · 2025 · S2LICEUL TEOLOGIC REFORMAT "DR. CSIHA KÁLMÁN" TARGU SECUIESC
TARGU SECUIESC
100,00% promovabilitate
50/1298 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,67 — media min.
6,67 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU IOAN CUZA"
BUCURESTI SECTORUL 3
100,00% promovabilitate
51/1298 — poziție în selecție
2/2 — reușiți
6,66 — media min.
7,56 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "APACZAI CSERE JANOS" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
100,00% promovabilitate
52/1298 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,67 — media min.
6,67 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "AVRAM IANCU" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
100,00% promovabilitate
53/1298 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
9,28 — media min.
9,28 — media max.
1 (100,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
100,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "DAVID VONIGA" GIROC
GIROC
100,00% promovabilitate
54/1298 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
7,05 — media min.
7,05 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "DR. MIOARA MINCU"
BUCURESTI SECTORUL 2
100,00% promovabilitate
55/1298 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
7,38 — media min.
7,38 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "GEORGE POP DE BASESTI" TARGU LAPUS
TARGU LAPUS
100,00% promovabilitate
56/1298 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,90 — media min.
6,90 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "GEORGE POP DE BASESTI" ULMENI
ULMENI
100,00% promovabilitate
57/1298 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,73 — media min.
6,73 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "GRIGORE MOISIL" TIMISOARA
TIMISOARA
100,00% promovabilitate
58/1298 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,36 — media min.
6,36 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Tulcea · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "GRIGORE MOISIL" TULCEA
TULCEA
100,00% promovabilitate
59/1298 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
8,85 — media min.
8,85 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
100,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "HARUL" LUGOJ
LUGOJ
100,00% promovabilitate
60/1298 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,05 — media min.
6,05 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "HOREA CLOSCA SI CRISAN" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
100,00% promovabilitate
61/1298 — poziție în selecție
3/3 — reușiți
6,08 — media min.
7,60 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "JOSIKA MIKLOS" TURDA
TURDA
100,00% promovabilitate
62/1298 — poziție în selecție
2/2 — reușiți
6,46 — media min.
6,48 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ilfov · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "LITTLE LONDON" VOLUNTARI
VOLUNTARI
100,00% promovabilitate
63/1298 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,53 — media min.
6,53 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
100,00% promovabilitate
64/1298 — poziție în selecție
2/2 — reușiți
6,03 — media min.
7,20 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Covasna · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "MIKES KELEMEN" SFANTU GHEORGHE
SFANTU GHEORGHE
100,00% promovabilitate
65/1298 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,67 — media min.
6,67 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "SFANTUL IOSIF" ALBA IULIA
ALBA IULIA
100,00% promovabilitate
66/1298 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,96 — media min.
6,96 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2LICEUL TEORETIC WALDORF
BUCURESTI SECTORUL 2
100,00% promovabilitate
67/1298 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
8,15 — media min.
8,15 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
100,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2025 · S2LICEUL TEORETIC ’NICOLAE BALCESCU’ MEDGIDIA
MEDGIDIA
100,00% promovabilitate
68/1298 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,56 — media min.
6,56 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2025 · S2LICEUL TEORETIC ’TRAIAN’ CONSTANTA
CONSTANTA
100,00% promovabilitate
69/1298 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,81 — media min.
6,81 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2025 · S2LICEUL TEORETIC, ORASUL AZUGA
AZUGA
100,00% promovabilitate
70/1298 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,18 — media min.
6,18 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL CATOLIC "SF. IOSIF" BACAU
BACAU
85,71% promovabilitate
71/1298 — poziție în selecție
6/7 — reușiți
6,21 — media min.
7,31 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL DE ARTA "GEORGE APOSTU" BACAU
BACAU
83,33% promovabilitate
72/1298 — poziție în selecție
5/6 — reușiți
6,65 — media min.
7,05 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
60,00% — 6,00–6,99
40,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2025 · S2LICEUL DE ARTE "CONSTANTIN BRAILOIU" TARGU JIU
TARGU JIU
83,33% promovabilitate
73/1298 — poziție în selecție
10/12 — reușiți
6,10 — media min.
7,48 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
90,00% — 6,00–6,99
10,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ialomița · 2025 · S2LICEUL PEDAGOGIC "MATEI BASARAB" SLOBOZIA
SLOBOZIA
83,33% promovabilitate
74/1298 — poziție în selecție
5/6 — reușiți
6,10 — media min.
7,68 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
60,00% — 6,00–6,99
40,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "STEFAN ODOBLEJA"
BUCURESTI SECTORUL 5
83,33% promovabilitate
75/1298 — poziție în selecție
10/12 — reușiți
6,06 — media min.
6,98 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vaslui · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "CUZA VODA", MUNICIPIUL HUSI
HUSI
80,00% promovabilitate
76/1298 — poziție în selecție
8/10 — reușiți
6,06 — media min.
8,31 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
12,50% — 7,00–7,99
12,50% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL ’MIHAI EMINESCU’ CONSTANTA
CONSTANTA
80,00% promovabilitate
77/1298 — poziție în selecție
4/5 — reușiți
6,13 — media min.
8,26 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
25,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2025 · S2LICEUL DE ARTA "STEFAN LUCHIAN" BOTOSANI
BOTOSANI
80,00% promovabilitate
78/1298 — poziție în selecție
4/5 — reușiți
6,13 — media min.
7,05 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2025 · S2LICEUL TEORETIC GERMAN "JOHANN ETTINGER" SATU MARE
SATU MARE
80,00% promovabilitate
79/1298 — poziție în selecție
4/5 — reușiți
6,13 — media min.
6,86 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "INOCHENTIE MICU CLAIN" BLAJ
BLAJ
77,78% promovabilitate
80/1298 — poziție în selecție
7/9 — reușiți
6,13 — media min.
8,65 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
28,57% — 6,00–6,99
57,14% — 7,00–7,99
14,29% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2025 · S2COLEGIUL DE ARTA "CARMEN SYLVA", MUNICIPIUL PLOIESTI
PLOIESTI
75,00% promovabilitate
81/1298 — poziție în selecție
3/4 — reușiți
6,05 — media min.
6,65 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2025 · S2COLEGIUL DE ARTE BAIA MARE
BAIA MARE
75,00% promovabilitate
82/1298 — poziție în selecție
6/8 — reușiți
6,16 — media min.
7,25 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU LAHOVARI", MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA
RAMNICU VALCEA
75,00% promovabilitate
83/1298 — poziție în selecție
3/4 — reușiți
6,83 — media min.
8,85 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
33,33% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
66,67% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "DIACONOVICI TIETZ" RESITA
RESITA
75,00% promovabilitate
84/1298 — poziție în selecție
3/4 — reușiți
6,13 — media min.
7,15 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEA
ORADEA
75,00% promovabilitate
85/1298 — poziție în selecție
6/8 — reușiți
6,25 — media min.
7,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU"
BUCURESTI SECTORUL 6
75,00% promovabilitate
86/1298 — poziție în selecție
12/16 — reușiți
6,20 — media min.
8,28 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
8,33% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL MILITAR 'ALEXANDRU IOAN CUZA' CONSTANTA
CONSTANTA
75,00% promovabilitate
87/1298 — poziție în selecție
3/4 — reușiți
6,03 — media min.
6,80 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ilfov · 2025 · S2LICEUL "MAARIF - INTERNATIONAL SCHOOL OF BUCHAREST" VOLUNTARI
VOLUNTARI
75,00% promovabilitate
88/1298 — poziție în selecție
3/4 — reușiți
6,28 — media min.
7,18 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2025 · S2LICEUL ORTODOX "EPISCOP ROMAN CIOROGARIU" ORADEA
ORADEA
75,00% promovabilitate
89/1298 — poziție în selecție
3/4 — reușiți
6,15 — media min.
7,25 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
33,33% — 6,00–6,99
66,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2025 · S2LICEUL TEOLOGIC ORTODOX "CUVIOASA PARASCHEVA", COMUNA AGAPIA
AGAPIA
75,00% promovabilitate
90/1298 — poziție în selecție
3/4 — reușiți
6,33 — media min.
7,40 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Covasna · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "MIRCEA ELIADE" INTORSURA BUZAULUI
INTORSURA BUZAULUI
75,00% promovabilitate
91/1298 — poziție în selecție
3/4 — reușiți
6,01 — media min.
6,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2025 · S2LICEUL TEORETIC GERMAN "FRIEDRICH SCHILLER" ORADEA
ORADEA
75,00% promovabilitate
92/1298 — poziție în selecție
3/4 — reușiți
6,03 — media min.
7,17 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2025 · S2LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA CONSTANTA
CONSTANTA
75,00% promovabilitate
93/1298 — poziție în selecție
3/4 — reușiți
6,15 — media min.
7,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX
BUCURESTI SECTORUL 4
75,00% promovabilitate
94/1298 — poziție în selecție
3/4 — reușiți
6,36 — media min.
6,70 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2LICEUL DE ARTE PLASTICE "NICOLAE TONITZA"
BUCURESTI SECTORUL 1
73,33% promovabilitate
95/1298 — poziție în selecție
11/15 — reușiți
6,03 — media min.
7,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
90,91% — 6,00–6,99
9,09% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "DANTE ALIGHIERI"
BUCURESTI SECTORUL 3
73,33% promovabilitate
96/1298 — poziție în selecție
11/15 — reușiți
6,06 — media min.
8,46 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
81,82% — 6,00–6,99
9,09% — 7,00–7,99
9,09% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "IULIA HASDEU"
BUCURESTI SECTORUL 2
71,43% promovabilitate
97/1298 — poziție în selecție
5/7 — reușiți
6,06 — media min.
7,86 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
20,00% — 6,00–6,99
80,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "KOLCSEY FERENC" SATU MARE
SATU MARE
71,43% promovabilitate
98/1298 — poziție în selecție
5/7 — reușiți
6,01 — media min.
7,56 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
60,00% — 6,00–6,99
40,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "STEFAN CEL MARE" BACAU
BACAU
71,43% promovabilitate
99/1298 — poziție în selecție
5/7 — reușiți
6,15 — media min.
6,81 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2025 · S2LICEUL DE ARTE "SIGISMUND TODUTA" DEVA
DEVA
71,43% promovabilitate
100/1298 — poziție în selecție
5/7 — reușiți
6,13 — media min.
7,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "ONISIFOR GHIBU" SIBIU
SIBIU
71,43% promovabilitate
101/1298 — poziție în selecție
5/7 — reușiți
6,60 — media min.
6,90 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "VIRGIL MADGEARU" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
71,43% promovabilitate
102/1298 — poziție în selecție
5/7 — reușiți
6,10 — media min.
8,15 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
20,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2025 · S2LICEUL VOCATIONAL DE ARTE PLASTICE 'HANS MATTIS-TEUTSCH' BRASOV
BRASOV
71,43% promovabilitate
103/1298 — poziție în selecție
5/7 — reușiți
6,61 — media min.
7,18 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Călărași · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "BARBU STIRBEI" CALARASI
CALARASI
70,00% promovabilitate
104/1298 — poziție în selecție
7/10 — reușiți
6,08 — media min.
7,75 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
57,14% — 6,00–6,99
42,86% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2025 · S2LICEUL TEOLOGIC ORTODOX "SFANTUL ANTIM IVIREANUL" TIMISOARA
TIMISOARA
70,00% promovabilitate
105/1298 — poziție în selecție
7/10 — reușiți
6,03 — media min.
7,51 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
71,43% — 6,00–6,99
28,57% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "ELENA GHIBA BIRTA" ARAD
ARAD
69,23% promovabilitate
106/1298 — poziție în selecție
9/13 — reușiți
6,13 — media min.
7,23 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
77,78% — 6,00–6,99
22,22% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL 'DOAMNA STANCA' FAGARAS
FAGARAS
69,23% promovabilitate
107/1298 — poziție în selecție
9/13 — reușiți
6,00 — media min.
8,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
88,89% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
11,11% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2025 · S2COLEGIUL ECONOMIC "GEORGE BARITIU" SIBIU
SIBIU
68,75% promovabilitate
108/1298 — poziție în selecție
11/16 — reușiți
6,11 — media min.
7,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
90,91% — 6,00–6,99
9,09% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2025 · S2LICEUL TEOLOGIC ORTODOX "NICOLAE STEINHARDT" SATU MARE
SATU MARE
68,75% promovabilitate
109/1298 — poziție în selecție
11/16 — reușiți
6,00 — media min.
7,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
90,91% — 6,00–6,99
9,09% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", MUNICIPIUL GALATI
GALATI
66,67% promovabilitate
110/1298 — poziție în selecție
2/3 — reușiți
6,10 — media min.
6,95 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "DIMITRIE CANTEMIR" ONESTI
ONESTI
66,67% promovabilitate
111/1298 — poziție în selecție
2/3 — reușiți
6,41 — media min.
7,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "DINICU GOLESCU" CAMPULUNG
CAMPULUNG
66,67% promovabilitate
112/1298 — poziție în selecție
4/6 — reușiți
6,01 — media min.
6,91 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "NICU GANE" FALTICENI
FALTICENI
66,67% promovabilitate
113/1298 — poziție în selecție
2/3 — reușiți
6,13 — media min.
7,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "SCOALA CENTRALA"
BUCURESTI SECTORUL 2
66,67% promovabilitate
114/1298 — poziție în selecție
4/6 — reușiți
6,21 — media min.
7,35 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "STEFAN CEL MARE", ORASUL TARGU-NEAMT
TARGU NEAMT
66,67% promovabilitate
115/1298 — poziție în selecție
4/6 — reușiți
6,21 — media min.
7,76 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "GHEORGHE ASACHI", MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT
PIATRA-NEAMT
66,67% promovabilitate
116/1298 — poziție în selecție
2/3 — reușiți
7,26 — media min.
8,63 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
50,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC ’CONSTANTIN BRATESCU’ CONSTANTA
CONSTANTA
66,67% promovabilitate
117/1298 — poziție în selecție
2/3 — reușiți
7,76 — media min.
8,01 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
50,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2025 · S2LICEUL DE ARTA "ION VIDU" TIMISOARA
TIMISOARA
66,67% promovabilitate
118/1298 — poziție în selecție
8/12 — reușiți
6,03 — media min.
8,16 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
12,50% — 7,00–7,99
12,50% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2025 · S2LICEUL DE ARTE "MARGARETA STERIAN" MUNICIPIUL BUZAU
BUZAU
66,67% promovabilitate
119/1298 — poziție în selecție
6/9 — reușiți
6,26 — media min.
7,75 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2025 · S2LICEUL DE ARTE "MARIN SORESCU" CRAIOVA
CRAIOVA
66,67% promovabilitate
120/1298 — poziție în selecție
8/12 — reușiți
6,16 — media min.
7,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
62,50% — 6,00–6,99
37,50% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2025 · S2LICEUL DE ARTE "SABIN PAUTA" RESITA
RESITA
66,67% promovabilitate
121/1298 — poziție în selecție
6/9 — reușiți
6,30 — media min.
6,93 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2025 · S2LICEUL INTERNATIONAL "AGORA" ORADEA
ORADEA
66,67% promovabilitate
122/1298 — poziție în selecție
4/6 — reușiți
6,03 — media min.
6,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Teleorman · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "GENERAL DAVID PRAPORGESCU" TURNU MAGURELE
TURNU MAGURELE
66,67% promovabilitate
123/1298 — poziție în selecție
2/3 — reușiți
8,25 — media min.
8,80 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
100,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "ION D. LAZARESCU" CUGIR
CUGIR
66,67% promovabilitate
124/1298 — poziție în selecție
2/3 — reușiți
6,35 — media min.
6,68 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "SOVER ELEK" JOSENI
JOSENI
66,67% promovabilitate
125/1298 — poziție în selecție
4/6 — reușiți
6,91 — media min.
7,27 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
25,00% — 6,00–6,99
75,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC 'AUREL VIJOLI' FAGARAS
FAGARAS
66,67% promovabilitate
126/1298 — poziție în selecție
2/3 — reușiți
6,20 — media min.
6,20 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vaslui · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC, SAT PUIESTI
PUIESTI
66,67% promovabilitate
127/1298 — poziție în selecție
2/3 — reușiți
6,05 — media min.
6,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2025 · S2LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC "GERHARDINUM" TIMISOARA
TIMISOARA
66,67% promovabilitate
128/1298 — poziție în selecție
2/3 — reușiți
6,25 — media min.
6,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2025 · S2LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC "HAM JANOS" SATU MARE
SATU MARE
66,67% promovabilitate
129/1298 — poziție în selecție
6/9 — reușiți
6,17 — media min.
7,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "CONSTANTIN NOICA" SIBIU
SIBIU
66,67% promovabilitate
130/1298 — poziție în selecție
2/3 — reușiți
6,28 — media min.
6,90 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "DR. I.C. PARHON", SAT BISTRITA, COMUNA ALEXANDRU CEL BUN
BISTRITA
66,67% promovabilitate
131/1298 — poziție în selecție
2/3 — reușiți
6,03 — media min.
6,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "JOZEF KOZAČEK" BUDOI
BUDOI
66,67% promovabilitate
132/1298 — poziție în selecție
2/3 — reușiți
6,21 — media min.
6,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "MIRON COSTIN", PASCANI
PASCANI
66,67% promovabilitate
133/1298 — poziție în selecție
2/3 — reușiți
6,00 — media min.
6,46 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "NIKOLAUS LENAU" TIMISOARA
TIMISOARA
66,67% promovabilitate
134/1298 — poziție în selecție
2/3 — reușiți
6,21 — media min.
6,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "PAVEL DAN" CAMPIA TURZII
CAMPIA TURZII
66,67% promovabilitate
135/1298 — poziție în selecție
2/3 — reușiți
6,96 — media min.
6,98 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "TRAIAN LALESCU" HUNEDOARA
HUNEDOARA
66,67% promovabilitate
136/1298 — poziție în selecție
2/3 — reușiți
7,05 — media min.
7,95 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2025 · S2LICEUL TEORETIC 'I.C. DRAGUSANU' VICTORIA
VICTORIA
66,67% promovabilitate
137/1298 — poziție în selecție
8/12 — reușiți
6,13 — media min.
7,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
87,50% — 6,00–6,99
12,50% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA BUCURESTI
BUCURESTI SECTORUL 3
66,67% promovabilitate
138/1298 — poziție în selecție
2/3 — reușiți
6,40 — media min.
6,81 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2025 · S2SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "CHESARIE EPISCOPUL" MUNICIPIUL BUZAU
BUZAU
66,67% promovabilitate
139/1298 — poziție în selecție
2/3 — reușiți
6,90 — media min.
7,01 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vaslui · 2025 · S2SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "SF. IOAN GURA DE AUR", MUNICIPIUL HUSI
HUSI
66,67% promovabilitate
140/1298 — poziție în selecție
2/3 — reușiți
6,66 — media min.
7,56 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "DECEBAL"
BUCURESTI SECTORUL 3
62,96% promovabilitate
141/1298 — poziție în selecție
17/27 — reușiți
6,11 — media min.
9,16 — media max.
1 (5,88%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
70,59% — 6,00–6,99
11,76% — 7,00–7,99
11,76% — 8,00–8,99
5,88% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2025 · S2LICEUL DE ARTE "NAGY ISTVAN" MIERCUREA CIUC
MIERCUREA CIUC
62,50% promovabilitate
142/1298 — poziție în selecție
5/8 — reușiți
6,00 — media min.
7,31 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "BRANCOVEANU VODA", ORASUL URLATI
URLATI
62,50% promovabilitate
143/1298 — poziție în selecție
10/16 — reușiți
6,16 — media min.
8,96 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
10,00% — 7,00–7,99
10,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "HENRI COANDA" CRAIOVA
CRAIOVA
62,50% promovabilitate
144/1298 — poziție în selecție
5/8 — reușiți
6,08 — media min.
6,51 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "MIHAI VITEAZUL" CARACAL
CARACAL
62,50% promovabilitate
145/1298 — poziție în selecție
5/8 — reușiți
6,20 — media min.
6,91 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "PETRE PANDREA" BALS
BALS
62,50% promovabilitate
146/1298 — poziție în selecție
5/8 — reușiți
6,03 — media min.
6,76 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vaslui · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU", MUNICIPIUL BARLAD
BARLAD
61,76% promovabilitate
147/1298 — poziție în selecție
21/34 — reușiți
6,00 — media min.
7,75 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
85,71% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "JOANNES KAJONI" MIERCUREA CIUC
MIERCUREA CIUC
61,54% promovabilitate
148/1298 — poziție în selecție
16/26 — reușiți
6,00 — media min.
8,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
81,25% — 6,00–6,99
12,50% — 7,00–7,99
6,25% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2025 · S2COLEGIUL ECONOMIC "MARIA TEIULEANU" PITESTI
PITESTI
60,00% promovabilitate
149/1298 — poziție în selecție
9/15 — reușiți
6,08 — media min.
8,56 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
88,89% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
11,11% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2025 · S2COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU", MUNICIPIUL PLOIESTI
PLOIESTI
60,00% promovabilitate
150/1298 — poziție în selecție
12/20 — reușiți
6,03 — media min.
7,28 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "A.T.LAURIAN" BOTOSANI
BOTOSANI
60,00% promovabilitate
151/1298 — poziție în selecție
3/5 — reușiți
6,58 — media min.
7,81 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
33,33% — 6,00–6,99
66,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "BETHLEN GABOR" AIUD
AIUD
60,00% promovabilitate
152/1298 — poziție în selecție
3/5 — reușiți
6,41 — media min.
6,85 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "C.D. LOGA" CARANSEBES
CARANSEBES
60,00% promovabilitate
153/1298 — poziție în selecție
6/10 — reușiți
6,15 — media min.
7,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE SINCAI" BAIA MARE
BAIA MARE
60,00% promovabilitate
154/1298 — poziție în selecție
3/5 — reușiți
6,61 — media min.
7,18 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
33,33% — 6,00–6,99
66,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL SADOVEANU", PASCANI
PASCANI
60,00% promovabilitate
155/1298 — poziție în selecție
6/10 — reușiți
6,06 — media min.
7,00 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Covasna · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "NAGY MÓZES" TARGU SECUIESC
TARGU SECUIESC
60,00% promovabilitate
156/1298 — poziție în selecție
3/5 — reușiți
6,47 — media min.
7,78 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "PETRU RARES" SUCEAVA
SUCEAVA
60,00% promovabilitate
157/1298 — poziție în selecție
3/5 — reușiți
6,41 — media min.
9,11 — media max.
1 (33,33%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
33,33% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL DE MUZICA "GEORGE ENESCU"
BUCURESTI SECTORUL 1
60,00% promovabilitate
158/1298 — poziție în selecție
6/10 — reușiți
6,28 — media min.
9,16 — media max.
1 (16,67%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
16,67% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
16,67% — 8,00–8,99
16,67% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "VASILE LUPU", IASI
IASI
60,00% promovabilitate
159/1298 — poziție în selecție
3/5 — reușiți
6,63 — media min.
7,18 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2025 · S2LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "PETRACHE TRISCU" CRAIOVA
CRAIOVA
60,00% promovabilitate
160/1298 — poziție în selecție
3/5 — reușiți
6,10 — media min.
6,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2025 · S2LICEUL SANITAR "ANTIM IVIREANU", MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA
RAMNICU VALCEA
60,00% promovabilitate
161/1298 — poziție în selecție
3/5 — reușiți
6,00 — media min.
7,01 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Călărași · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "DUILIU ZAMFIRESCU" DRAGALINA
DRAGALINA
60,00% promovabilitate
162/1298 — poziție în selecție
3/5 — reușiți
6,06 — media min.
6,25 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "TUDOR VLADIMIRESCU", COMUNA TUDOR VLADIMIRESCU
TUDOR VLADIMIRESCU
60,00% promovabilitate
163/1298 — poziție în selecție
3/5 — reușiți
6,18 — media min.
6,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vaslui · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC, SAT VLADIA
VLADIA
60,00% promovabilitate
164/1298 — poziție în selecție
3/5 — reușiți
6,05 — media min.
6,46 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "CORIOLAN BREDICEANU" LUGOJ
LUGOJ
60,00% promovabilitate
165/1298 — poziție în selecție
3/5 — reușiți
6,08 — media min.
7,30 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
33,33% — 6,00–6,99
66,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "DUNAREA", MUNICIPIUL GALATI
GALATI
60,00% promovabilitate
166/1298 — poziție în selecție
3/5 — reușiți
6,05 — media min.
6,30 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2025 · S2LICEUL TEORETIC CAREI
CAREI
60,00% promovabilitate
167/1298 — poziție în selecție
3/5 — reușiți
6,21 — media min.
6,35 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "DIMITRIE BOLINTINEANU"
BUCURESTI SECTORUL 5
59,26% promovabilitate
168/1298 — poziție în selecție
16/27 — reușiți
6,00 — media min.
7,88 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
62,50% — 6,00–6,99
37,50% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mehedinți · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE TITEICA"
DROBETA-TURNU SEVERIN
58,33% promovabilitate
169/1298 — poziție în selecție
7/12 — reușiți
6,18 — media min.
9,38 — media max.
1 (14,29%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
71,43% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
14,29% — 8,00–8,99
14,29% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "OCTAV ONICESCU"
BUCURESTI SECTORUL 4
58,33% promovabilitate
170/1298 — poziție în selecție
7/12 — reușiți
6,01 — media min.
6,81 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2025 · S2LICEUL REFORMAT "LORANTFFY ZSUZSANNA" ORADEA
ORADEA
58,33% promovabilitate
171/1298 — poziție în selecție
7/12 — reușiți
6,00 — media min.
7,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
71,43% — 6,00–6,99
28,57% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "COSTACHE CONACHI", COMUNA PECHEA
PECHEA
58,33% promovabilitate
172/1298 — poziție în selecție
7/12 — reușiți
6,05 — media min.
7,13 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
85,71% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL DE ARTA "OCTAV BANCILA", IASI
IASI
57,89% promovabilitate
173/1298 — poziție în selecție
11/19 — reușiți
6,03 — media min.
8,28 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
63,64% — 6,00–6,99
27,27% — 7,00–7,99
9,09% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Tulcea · 2025 · S2LICEUL DE ARTE "GEORGE GEORGESCU" TULCEA
TULCEA
57,14% promovabilitate
174/1298 — poziție în selecție
8/14 — reușiți
6,11 — media min.
8,33 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
12,50% — 7,00–7,99
12,50% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ialomița · 2025 · S2LICEUL DE ARTE "IONEL PERLEA" SLOBOZIA
SLOBOZIA
57,14% promovabilitate
175/1298 — poziție în selecție
8/14 — reușiți
6,01 — media min.
7,16 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
87,50% — 6,00–6,99
12,50% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2025 · S2LICEUL ECONOMIC ’VIRGIL MADGEARU’ CONSTANTA
CONSTANTA
57,14% promovabilitate
176/1298 — poziție în selecție
8/14 — reușiți
6,01 — media min.
6,85 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "RETEZAT" URICANI
URICANI
57,14% promovabilitate
177/1298 — poziție în selecție
4/7 — reușiți
6,08 — media min.
7,15 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU PAPIU ILARIAN" DEJ
DEJ
57,14% promovabilitate
178/1298 — poziție în selecție
4/7 — reușiți
6,33 — media min.
8,80 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
25,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "DR. MIHAI CIUCA" SAVENI
SAVENI
57,14% promovabilitate
179/1298 — poziție în selecție
8/14 — reușiți
6,03 — media min.
6,76 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vrancea · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "DUILIU ZAMFIRESCU" ODOBESTI
ODOBESTI
57,14% promovabilitate
180/1298 — poziție în selecție
4/7 — reușiți
6,26 — media min.
7,13 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "EUGEN LOVINESCU"
BUCURESTI SECTORUL 6
57,14% promovabilitate
181/1298 — poziție în selecție
4/7 — reușiți
6,45 — media min.
7,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "ION GH. ROSCA" OSICA DE SUS
OSICA DE SUS
57,14% promovabilitate
182/1298 — poziție în selecție
4/7 — reușiți
6,03 — media min.
6,31 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brăila · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "PANAIT CERNA"
BRAILA
57,14% promovabilitate
183/1298 — poziție în selecție
12/21 — reușiți
6,01 — media min.
8,10 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
58,33% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
16,67% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "ADAM MULLER GUTTENBRUNN" ARAD
ARAD
56,25% promovabilitate
184/1298 — poziție în selecție
9/16 — reușiți
6,00 — media min.
7,10 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
88,89% — 6,00–6,99
11,11% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2025 · S2COLEGIUL COMERCIAL ’CAROL I’ CONSTANTA
CONSTANTA
55,56% promovabilitate
185/1298 — poziție în selecție
5/9 — reușiți
6,10 — media min.
7,10 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
60,00% — 6,00–6,99
40,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "RADU GRECEANU" SLATINA
SLATINA
55,56% promovabilitate
186/1298 — poziție în selecție
5/9 — reușiți
6,01 — media min.
6,93 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "VLAICU VODA" CURTEA DE ARGES
CURTEA DE ARGES
55,56% promovabilitate
187/1298 — poziție în selecție
5/9 — reușiți
6,30 — media min.
7,95 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
60,00% — 6,00–6,99
40,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "KOS KAROLY" ODORHEIU SECUIESC
ODORHEIU SECUIESC
55,56% promovabilitate
188/1298 — poziție în selecție
5/9 — reușiți
6,15 — media min.
7,52 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
40,00% — 6,00–6,99
60,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "BATHORY ISTVAN" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
55,56% promovabilitate
189/1298 — poziție în selecție
5/9 — reușiți
6,01 — media min.
6,76 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" MORENI
MORENI
54,55% promovabilitate
190/1298 — poziție în selecție
6/11 — reușiți
6,00 — media min.
7,85 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "OCTAVIAN GOGA" MIERCUREA CIUC
MIERCUREA CIUC
54,55% promovabilitate
191/1298 — poziție în selecție
6/11 — reușiți
6,05 — media min.
7,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2025 · S2LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "BIHORUL" ORADEA
ORADEA
54,55% promovabilitate
192/1298 — poziție în selecție
12/22 — reușiți
6,16 — media min.
6,98 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ialomița · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "CAROL I" FETESTI
FETESTI
54,55% promovabilitate
193/1298 — poziție în selecție
6/11 — reușiți
6,00 — media min.
7,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "PETRACHE POENARU", ORAS BALCESTI
BALCESTI
54,17% promovabilitate
194/1298 — poziție în selecție
13/24 — reușiți
6,11 — media min.
7,70 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
84,62% — 6,00–6,99
15,38% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Covasna · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" SFANTU GHEORGHE
SFANTU GHEORGHE
53,85% promovabilitate
195/1298 — poziție în selecție
7/13 — reușiți
6,20 — media min.
7,38 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
71,43% — 6,00–6,99
28,57% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2025 · S2LICEUL "CHARLES LAUGIER" CRAIOVA
CRAIOVA
53,85% promovabilitate
196/1298 — poziție în selecție
7/13 — reușiți
6,06 — media min.
7,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
85,71% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Călărași · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" CALARASI
CALARASI
53,85% promovabilitate
197/1298 — poziție în selecție
7/13 — reușiți
6,00 — media min.
7,10 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
71,43% — 6,00–6,99
28,57% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brăila · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "MIHAIL SEBASTIAN"
BRAILA
53,85% promovabilitate
198/1298 — poziție în selecție
7/13 — reușiți
6,03 — media min.
7,63 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
71,43% — 6,00–6,99
28,57% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ilfov · 2025 · S2LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "HELMUT DUCKADAM" CLINCENI
CLINCENI
52,94% promovabilitate
199/1298 — poziție în selecție
9/17 — reușiți
6,18 — media min.
8,06 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
77,78% — 6,00–6,99
11,11% — 7,00–7,99
11,11% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2025 · S2LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "VIITORUL" PITESTI
PITESTI
52,94% promovabilitate
200/1298 — poziție în selecție
9/17 — reușiți
6,18 — media min.
9,05 — media max.
1 (11,11%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
77,78% — 6,00–6,99
11,11% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
11,11% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "ADY ENDRE" ORADEA
ORADEA
52,94% promovabilitate
201/1298 — poziție în selecție
9/17 — reușiți
6,37 — media min.
7,76 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
77,78% — 6,00–6,99
22,22% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "CONSTANTIN BRANCOVEANU"
BUCURESTI SECTORUL 1
52,94% promovabilitate
202/1298 — poziție în selecție
9/17 — reușiți
6,01 — media min.
7,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
77,78% — 6,00–6,99
22,22% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "NICOLAE TITULESCU" SLATINA
SLATINA
52,94% promovabilitate
203/1298 — poziție în selecție
9/17 — reușiți
6,01 — media min.
7,15 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
88,89% — 6,00–6,99
11,11% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2COLEGIUL ECONOMIC "COSTIN C. KIRITESCU"
BUCURESTI SECTORUL 6
52,17% promovabilitate
204/1298 — poziție în selecție
12/23 — reușiți
6,08 — media min.
6,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2025 · S2COLEGIUL "ION KALINDERU", ORASUL BUSTENI
BUSTENI
50,00% promovabilitate
205/1298 — poziție în selecție
3/6 — reușiți
6,11 — media min.
6,63 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2025 · S2COLEGIUL ECONOMIC "DIONISIE POP MARTIAN" ALBA IULIA
ALBA IULIA
50,00% promovabilitate
206/1298 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,30 — media min.
7,60 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU ODOBESCU" PITESTI
PITESTI
50,00% promovabilitate
207/1298 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,33 — media min.
6,68 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "ANDREI MURESANU" DEJ
DEJ
50,00% promovabilitate
208/1298 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,38 — media min.
6,38 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "AUREL VLAICU" ORASTIE
ORASTIE
50,00% promovabilitate
209/1298 — poziție în selecție
4/8 — reușiți
6,03 — media min.
6,28 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "AVRAM IANCU" CAMPENI
CAMPENI
50,00% promovabilitate
210/1298 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,28 — media min.
6,38 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "CANTEMIR VODA"
BUCURESTI SECTORUL 2
50,00% promovabilitate
211/1298 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,98 — media min.
6,98 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "DECEBAL" DEVA
DEVA
50,00% promovabilitate
212/1298 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,03 — media min.
6,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVA
CRAIOVA
50,00% promovabilitate
213/1298 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,51 — media min.
6,51 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "GRIGORE MOISIL" ONESTI
ONESTI
50,00% promovabilitate
214/1298 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,06 — media min.
6,48 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "IENACHITA VACARESCU" TARGOVISTE
TARGOVISTE
50,00% promovabilitate
215/1298 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
9,53 — media min.
9,53 — media max.
1 (100,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
100,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" PITESTI
PITESTI
50,00% promovabilitate
216/1298 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
8,65 — media min.
8,65 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
100,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI
PLOIESTI
50,00% promovabilitate
217/1298 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,00 — media min.
6,00 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU"
BUCURESTI SECTORUL 4
50,00% promovabilitate
218/1298 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,25 — media min.
6,25 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" SATU MARE
SATU MARE
50,00% promovabilitate
219/1298 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,48 — media min.
6,98 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" TURDA
TURDA
50,00% promovabilitate
220/1298 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
7,71 — media min.
7,71 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mehedinți · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "TRAIAN"
DROBETA-TURNU SEVERIN
50,00% promovabilitate
221/1298 — poziție în selecție
4/8 — reușiți
6,10 — media min.
7,23 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL 'ANDREI MURESANU' BRASOV
BRASOV
50,00% promovabilitate
222/1298 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,68 — media min.
6,68 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA
TIMISOARA
50,00% promovabilitate
223/1298 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,00 — media min.
6,00 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL DE ARTE ’REGINA MARIA’ CONSTANTA
CONSTANTA
50,00% promovabilitate
224/1298 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,60 — media min.
7,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "MIHAI EMINESCU" TARGU MURES
TARGU MURES
50,00% promovabilitate
225/1298 — poziție în selecție
3/6 — reușiți
7,26 — media min.
7,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "STEFAN VELOVAN" CRAIOVA
CRAIOVA
50,00% promovabilitate
226/1298 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
7,75 — media min.
7,75 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2025 · S2COLEGIUL ORTODOX MITROPOLITUL "NICOLAE COLAN" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
50,00% promovabilitate
227/1298 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,15 — media min.
6,15 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC NR.1 VADU CRISULUI
VADU CRISULUI
50,00% promovabilitate
228/1298 — poziție în selecție
3/6 — reușiți
6,20 — media min.
6,33 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2025 · S2LICEUL "DR. LAZAR CHIRILA" BAIA DE ARIES
BAIA DE ARIES
50,00% promovabilitate
229/1298 — poziție în selecție
4/8 — reușiți
6,48 — media min.
6,56 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brăila · 2025 · S2LICEUL CU PROGRAM SPORTIV
BRAILA
50,00% promovabilitate
230/1298 — poziție în selecție
9/18 — reușiți
6,05 — media min.
6,96 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2025 · S2LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "CETATE" DEVA
DEVA
50,00% promovabilitate
231/1298 — poziție în selecție
5/10 — reușiți
6,13 — media min.
6,96 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2025 · S2LICEUL DE ARTE "CORNELIU BABA" BISTRITA
BISTRITA
50,00% promovabilitate
232/1298 — poziție în selecție
5/10 — reușiți
6,00 — media min.
8,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
20,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2025 · S2LICEUL DE ARTE "DIMITRIE CUCLIN", MUNICIPIUL GALATI
GALATI
50,00% promovabilitate
233/1298 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,05 — media min.
6,86 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2025 · S2LICEUL DE ARTE "DINU LIPATTI" PITESTI
PITESTI
50,00% promovabilitate
234/1298 — poziție în selecție
4/8 — reușiți
6,51 — media min.
8,26 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
25,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mehedinți · 2025 · S2LICEUL DE ARTE "I.ST.PAULIAN"
DROBETA-TURNU SEVERIN
50,00% promovabilitate
235/1298 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,41 — media min.
6,48 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2025 · S2LICEUL DE ARTE "VICTOR GIULEANU", MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA
RAMNICU VALCEA
50,00% promovabilitate
236/1298 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,08 — media min.
7,15 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mehedinți · 2025 · S2LICEUL DE TRANSPORTURI AUTO
DROBETA-TURNU SEVERIN
50,00% promovabilitate
237/1298 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,16 — media min.
6,33 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2025 · S2LICEUL GRECO-CATOLIC "INOCHENTIE MICU" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
50,00% promovabilitate
238/1298 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,80 — media min.
7,25 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2025 · S2LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEA
ORADEA
50,00% promovabilitate
239/1298 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
7,20 — media min.
7,20 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2025 · S2LICEUL SANITAR "VASILE VOICULESCU" ORADEA
ORADEA
50,00% promovabilitate
240/1298 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,00 — media min.
7,00 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "ALEXANDRU BORZA" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
50,00% promovabilitate
241/1298 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
7,00 — media min.
7,00 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "CAROL I", COMUNA VALEA DOFTANEI
TESILA
50,00% promovabilitate
242/1298 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,50 — media min.
6,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN BRANCUSI" DEJ
DEJ
50,00% promovabilitate
243/1298 — poziție în selecție
12/24 — reușiți
6,03 — media min.
7,78 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sălaj · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "CSEREY-GOGA" CRASNA
CRASNA
50,00% promovabilitate
244/1298 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,31 — media min.
6,31 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ilfov · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "DOAMNA CHIAJNA" ROSU - CHIAJNA
CHIAJNA
50,00% promovabilitate
245/1298 — poziție în selecție
5/10 — reușiți
6,71 — media min.
7,70 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
40,00% — 6,00–6,99
60,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ialomița · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "INALTAREA DOMNULUI" SLOBOZIA
SLOBOZIA
50,00% promovabilitate
246/1298 — poziție în selecție
8/16 — reușiți
6,11 — media min.
7,70 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
87,50% — 6,00–6,99
12,50% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Tulcea · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "ION MINCU" TULCEA
TULCEA
50,00% promovabilitate
247/1298 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,13 — media min.
6,13 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "LIVIU REBREANU" BALAN
BALAN
50,00% promovabilitate
248/1298 — poziție în selecție
4/8 — reușiți
6,23 — media min.
6,96 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "NICANOR MOROSAN" PARTESTII DE JOS
PARTESTII DE JOS
50,00% promovabilitate
249/1298 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,28 — media min.
6,28 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "PETRE IONESCU MUSCEL" DOMNESTI
DOMNESTI
50,00% promovabilitate
250/1298 — poziție în selecție
3/6 — reușiți
6,25 — media min.
6,85 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vaslui · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "PETRU RARES", MUNICIPIUL BARLAD
BARLAD
50,00% promovabilitate
251/1298 — poziție în selecție
4/8 — reușiți
6,00 — media min.
8,68 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
25,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "VASILE DEAC" VATRA DORNEI
VATRA DORNEI
50,00% promovabilitate
252/1298 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,40 — media min.
6,40 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA
CRAIOVA
50,00% promovabilitate
253/1298 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,18 — media min.
6,18 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 SIGHISOARA
SIGHISOARA
50,00% promovabilitate
254/1298 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,18 — media min.
6,46 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SUPLACU DE BARCAU
SUPLACU DE BARCAU
50,00% promovabilitate
255/1298 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
7,23 — media min.
7,23 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC PLOPENII MARI
PLOPENII MARI
50,00% promovabilitate
256/1298 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,01 — media min.
6,01 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL PENTRU DEFICIENTI DE AUZ CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
50,00% promovabilitate
257/1298 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,16 — media min.
6,16 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC ’DRAGOMIR HURMUZESCU’ MEDGIDIA
MEDGIDIA
50,00% promovabilitate
258/1298 — poziție în selecție
14/28 — reușiți
6,00 — media min.
7,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
78,57% — 6,00–6,99
21,43% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2025 · S2LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC "GROF MAJLATH GUSZTAV KAROLY" ALBA IULIA
ALBA IULIA
50,00% promovabilitate
259/1298 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,05 — media min.
6,05 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "ADRIAN PAUNESCU" BARCA
BARCA
50,00% promovabilitate
260/1298 — poziție în selecție
6/12 — reușiți
6,00 — media min.
8,00 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
16,67% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "ANDREI BARSEANU" TARNAVENI
TARNAVENI
50,00% promovabilitate
261/1298 — poziție în selecție
9/18 — reușiți
6,13 — media min.
7,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
44,44% — 6,00–6,99
55,56% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "AUREL LAZAR" ORADEA
ORADEA
50,00% promovabilitate
262/1298 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,03 — media min.
6,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "DR. LIND" CAMPENITA
CAMPENITA
50,00% promovabilitate
263/1298 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,78 — media min.
6,78 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA", MUNICIPIUL GALATI
GALATI
50,00% promovabilitate
264/1298 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,50 — media min.
6,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vaslui · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA", MUNICIPIUL VASLUI
VASLUI
50,00% promovabilitate
265/1298 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,05 — media min.
6,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "GENERAL DRAGALINA" ORAVITA
ORAVITA
50,00% promovabilitate
266/1298 — poziție în selecție
6/12 — reușiți
6,01 — media min.
6,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "GRIGORE TOCILESCU", ORASUL MIZIL
MIZIL
50,00% promovabilitate
267/1298 — poziție în selecție
4/8 — reușiți
6,28 — media min.
7,86 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ilfov · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "IOAN PETRUS" OTOPENI
OTOPENI
50,00% promovabilitate
268/1298 — poziție în selecție
8/16 — reușiți
6,00 — media min.
6,78 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vrancea · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "IOAN SLAVICI" PANCIU
PANCIU
50,00% promovabilitate
269/1298 — poziție în selecție
6/12 — reușiți
6,03 — media min.
6,98 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "ION BARBU"
BUCURESTI SECTORUL 5
50,00% promovabilitate
270/1298 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,11 — media min.
6,30 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "ION BARBU" PITESTI
PITESTI
50,00% promovabilitate
271/1298 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,28 — media min.
7,10 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Tulcea · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "ION CREANGA" TULCEA
TULCEA
50,00% promovabilitate
272/1298 — poziție în selecție
7/14 — reușiți
6,10 — media min.
7,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
85,71% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "IULIA ZAMFIRESCU" MIOVENI
MIOVENI
50,00% promovabilitate
273/1298 — poziție în selecție
4/8 — reușiți
6,25 — media min.
7,86 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "JEAN LOUIS CALDERON" TIMISOARA
TIMISOARA
50,00% promovabilitate
274/1298 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
7,68 — media min.
7,68 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "LIVIU REBREANU" TURDA
TURDA
50,00% promovabilitate
275/1298 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,30 — media min.
7,60 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "LUCIAN BLAGA" ORADEA
ORADEA
50,00% promovabilitate
276/1298 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,16 — media min.
6,68 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vaslui · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "MIHAIL KOGALNICEANU", MUNICIPIUL VASLUI
VASLUI
50,00% promovabilitate
277/1298 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,25 — media min.
6,25 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "ORBAN BALAZS" CRISTURU SECUIESC
CRISTURU SECUIESC
50,00% promovabilitate
278/1298 — poziție în selecție
6/12 — reușiți
6,01 — media min.
6,70 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "RADU VLADESCU" ORAS PATARLAGELE
PATARLAGELE
50,00% promovabilitate
279/1298 — poziție în selecție
6/12 — reușiți
6,00 — media min.
7,56 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "SALAMON ERNO" GHEORGHENI
GHEORGHENI
50,00% promovabilitate
280/1298 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
7,97 — media min.
7,97 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "TUDOR ARGHEZI" CRAIOVA
CRAIOVA
50,00% promovabilitate
281/1298 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,43 — media min.
6,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "VLAD TEPES" TIMISOARA
TIMISOARA
50,00% promovabilitate
282/1298 — poziție în selecție
5/10 — reușiți
6,91 — media min.
7,81 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
40,00% — 6,00–6,99
60,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2LICEUL TEORETIC BILINGV "ITA WEGMAN"
BUCURESTI SECTORUL 2
50,00% promovabilitate
283/1298 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,80 — media min.
8,85 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
50,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2025 · S2LICEUL TEORETIC CENTRUL DE STUDII "STEFAN CEL MARE SI SFANT" - BOTOSANI
BOTOSANI
50,00% promovabilitate
284/1298 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,23 — media min.
6,36 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2025 · S2LICEUL TEORETIC ’CALLATIS’ MANGALIA
MANGALIA
50,00% promovabilitate
285/1298 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
7,18 — media min.
7,46 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2025 · S2LICEUL VOCATIONAL DE MUZICA 'TUDOR CIORTEA' BRASOV
BRASOV
50,00% promovabilitate
286/1298 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,11 — media min.
6,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2025 · S2LICEUL VOCATIONAL REFORMAT TARGU MURES
TARGU MURES
50,00% promovabilitate
287/1298 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,32 — media min.
6,32 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2025 · S2LICEUL WALDORF CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
50,00% promovabilitate
288/1298 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,83 — media min.
6,83 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ilfov · 2025 · S2SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX "SFANTA FILOFTEIA" BRANESTI
BRANESTI
50,00% promovabilitate
289/1298 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,05 — media min.
6,05 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2025 · S2SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "SF. VASILE CEL MARE", IASI
IASI
50,00% promovabilitate
290/1298 — poziție în selecție
9/18 — reușiți
6,05 — media min.
7,60 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
88,89% — 6,00–6,99
11,11% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2025 · S2SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "SFANTUL GRIGORIE TEOLOGUL" CRAIOVA
CRAIOVA
50,00% promovabilitate
291/1298 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,93 — media min.
6,93 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2025 · S2SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "SFANTUL SIMION STEFAN" ALBA IULIA
ALBA IULIA
50,00% promovabilitate
292/1298 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,88 — media min.
6,88 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2LICEUL "DIMITRIE PACIUREA"
BUCURESTI SECTORUL 1
47,83% promovabilitate
293/1298 — poziție în selecție
11/23 — reușiți
6,03 — media min.
7,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
81,82% — 6,00–6,99
18,18% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "MIRCEA ELIADE", MUNICIPIUL GALATI
GALATI
47,62% promovabilitate
294/1298 — poziție în selecție
10/21 — reușiți
6,26 — media min.
7,96 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" MUNICIPIUL BUZAU
BUZAU
47,06% promovabilitate
295/1298 — poziție în selecție
8/17 — reușiți
6,05 — media min.
7,36 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vrancea · 2025 · S2LICEUL DE ARTA "GHEORGHE TATTARESCU" FOCSANI
FOCSANI
47,06% promovabilitate
296/1298 — poziție în selecție
8/17 — reușiți
6,15 — media min.
7,31 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ilfov · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "VINTILA BRATIANU" DRAGOMIRESTI VALE
DRAGOMIRESTI-VALE
47,06% promovabilitate
297/1298 — poziție în selecție
8/17 — reușiți
6,03 — media min.
7,88 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
87,50% — 6,00–6,99
12,50% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA" BAIA MARE
BAIA MARE
47,06% promovabilitate
298/1298 — poziție în selecție
8/17 — reușiți
6,01 — media min.
7,60 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "GEORGE POP DE BASESTI" BAIA MARE
BAIA MARE
46,67% promovabilitate
299/1298 — poziție în selecție
7/15 — reușiți
6,05 — media min.
7,90 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
71,43% — 6,00–6,99
28,57% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Teleorman · 2025 · S2LICEUL TEORETIC VIDELE
VIDELE
46,67% promovabilitate
300/1298 — poziție în selecție
14/30 — reușiți
6,10 — media min.
8,35 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
92,86% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
7,14% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vaslui · 2025 · S2LICEUL PEDAGOGIC "IOAN POPESCU", MUNICIPIUL BARLAD
BARLAD
46,15% promovabilitate
301/1298 — poziție în selecție
12/26 — reușiți
6,13 — media min.
7,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2025 · S2LICEUL TEORETIC ’PONTUS EUXINUS’ LUMINA
LUMINA
46,15% promovabilitate
302/1298 — poziție în selecție
6/13 — reușiți
6,05 — media min.
7,85 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII "VICTOR SLAVESCU", MUNICIPIUL PLOIESTI
PLOIESTI
45,83% promovabilitate
303/1298 — poziție în selecție
11/24 — reușiți
6,00 — media min.
6,90 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2025 · S2LICEUL TEOLOGIC ORTODOX 'SF. CONSTANTIN BRANCOVEANU' FAGARAS
FAGARAS
45,83% promovabilitate
304/1298 — poziție în selecție
11/24 — reușiți
6,06 — media min.
6,70 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "TUDOR ARGHEZI" TARGU CARBUNESTI
TARGU CARBUNESTI
45,83% promovabilitate
305/1298 — poziție în selecție
11/24 — reușiți
6,16 — media min.
8,95 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
54,55% — 6,00–6,99
27,27% — 7,00–7,99
18,18% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2025 · S2COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU", IASI
IASI
45,71% promovabilitate
306/1298 — poziție în selecție
16/35 — reușiți
6,06 — media min.
8,86 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
43,75% — 6,00–6,99
31,25% — 7,00–7,99
25,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2025 · S2LICEUL "ALEXANDRU CEL BUN" BOTOSANI
BOTOSANI
45,45% promovabilitate
307/1298 — poziție în selecție
5/11 — reușiți
6,15 — media min.
6,93 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Covasna · 2025 · S2LICEUL DE ARTE "PLUGOR SÁNDOR" SFANTU GHEORGHE
SFANTU GHEORGHE
45,45% promovabilitate
308/1298 — poziție în selecție
5/11 — reușiți
6,15 — media min.
7,72 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2025 · S2LICEUL DE ARTE ORADEA
ORADEA
45,45% promovabilitate
309/1298 — poziție în selecție
5/11 — reușiți
6,05 — media min.
7,36 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
40,00% — 6,00–6,99
60,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "TRANSILVANIA" BAIA MARE
BAIA MARE
45,45% promovabilitate
310/1298 — poziție în selecție
5/11 — reușiți
6,01 — media min.
6,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC DARMANESTI
DARMANESTI
45,45% promovabilitate
311/1298 — poziție în selecție
5/11 — reușiți
6,10 — media min.
7,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ialomița · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC FIERBINTI-TARG
FIERBINTI-TARG
45,45% promovabilitate
312/1298 — poziție în selecție
5/11 — reușiți
6,18 — media min.
6,81 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "MARIN COMAN", MUNICIPIUL GALATI
GALATI
45,45% promovabilitate
313/1298 — poziție în selecție
10/22 — reușiți
6,05 — media min.
7,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
70,00% — 6,00–6,99
30,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2025 · S2LICEUL TEORETIC SEBIS
SEBIS
45,45% promovabilitate
314/1298 — poziție în selecție
5/11 — reușiți
6,06 — media min.
7,75 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2025 · S2COLEGIUL ECONOMIC "ION GHICA" TARGOVISTE
TARGOVISTE
45,00% promovabilitate
315/1298 — poziție în selecție
18/40 — reușiți
6,03 — media min.
7,26 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
88,89% — 6,00–6,99
11,11% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2COMPLEXUL SCOLAR "CRONOS"
BUCURESTI SECTORUL 6
45,00% promovabilitate
316/1298 — poziție în selecție
18/40 — reușiți
6,00 — media min.
8,88 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
77,78% — 6,00–6,99
11,11% — 7,00–7,99
11,11% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "MIHAIL SADOVEANU"
BUCURESTI SECTORUL 2
45,00% promovabilitate
317/1298 — poziție în selecție
9/20 — reușiți
6,00 — media min.
7,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
77,78% — 6,00–6,99
22,22% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Giurgiu · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "TUDOR VIANU" GIURGIU
GIURGIU
45,00% promovabilitate
318/1298 — poziție în selecție
18/40 — reușiți
6,00 — media min.
7,46 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2025 · S2COLEGIUL 'NICOLAE TITULESCU' BRASOV
BRASOV
44,44% promovabilitate
319/1298 — poziție în selecție
8/18 — reușiți
6,13 — media min.
7,31 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Giurgiu · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "ION MAIORESCU" GIURGIU
GIURGIU
44,44% promovabilitate
320/1298 — poziție în selecție
8/18 — reușiți
6,03 — media min.
6,90 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mehedinți · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "STEFAN ODOBLEJA"
DROBETA-TURNU SEVERIN
44,44% promovabilitate
321/1298 — poziție în selecție
4/9 — reușiți
6,38 — media min.
7,15 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2025 · S2LICEUL "AUGUST TREBONIU LAURIAN" AGNITA
AGNITA
44,44% promovabilitate
322/1298 — poziție în selecție
4/9 — reușiți
6,23 — media min.
7,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2025 · S2LICEUL 'SEXTIL PUSCARIU' BRAN
BRAN
44,44% promovabilitate
323/1298 — poziție în selecție
4/9 — reușiți
6,03 — media min.
7,10 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2025 · S2LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SLATINA
SLATINA
44,44% promovabilitate
324/1298 — poziție în selecție
12/27 — reușiți
6,00 — media min.
7,93 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "ATLAS"
BUCURESTI SECTORUL 6
44,44% promovabilitate
325/1298 — poziție în selecție
8/18 — reușiți
6,20 — media min.
8,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
87,50% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
12,50% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "MIRCEA ELIADE" LUPENI
LUPENI
44,44% promovabilitate
326/1298 — poziție în selecție
4/9 — reușiți
6,11 — media min.
6,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "SPIRU HARET" MOINESTI
MOINESTI
44,44% promovabilitate
327/1298 — poziție în selecție
8/18 — reușiți
6,00 — media min.
7,25 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
87,50% — 6,00–6,99
12,50% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2025 · S2LICEUL TEORETIC PERIAM
PERIAM
44,44% promovabilitate
328/1298 — poziție în selecție
4/9 — reușiți
6,01 — media min.
7,21 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "MIHAI BACESCU" FALTICENI
FALTICENI
44,19% promovabilitate
329/1298 — poziție în selecție
19/43 — reușiți
6,00 — media min.
8,73 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
78,95% — 6,00–6,99
15,79% — 7,00–7,99
5,26% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "DANUBIANA", MUNICIPIUL ROMAN
ROMAN
44,00% promovabilitate
330/1298 — poziție în selecție
11/25 — reușiți
6,06 — media min.
7,00 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
90,91% — 6,00–6,99
9,09% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2025 · S2LICEUL ECONOMIC "PETRE S.AURELIAN" SLATINA
SLATINA
44,00% promovabilitate
331/1298 — poziție în selecție
11/25 — reușiți
6,33 — media min.
7,80 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
90,91% — 6,00–6,99
9,09% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2025 · S2COLEGIUL "N.V. KARPEN" BACAU
BACAU
43,75% promovabilitate
332/1298 — poziție în selecție
7/16 — reușiți
6,15 — media min.
7,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
57,14% — 6,00–6,99
42,86% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2025 · S2COLEGIUL ECONOMIC "NICOLAE TITULESCU" BAIA MARE
BAIA MARE
43,75% promovabilitate
333/1298 — poziție în selecție
7/16 — reușiți
6,00 — media min.
6,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV
BRASOV
43,75% promovabilitate
334/1298 — poziție în selecție
7/16 — reușiți
6,06 — media min.
6,80 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "SF. ANTIM IVIREANU"
BUCURESTI SECTORUL 6
43,75% promovabilitate
335/1298 — poziție în selecție
7/16 — reușiți
6,05 — media min.
7,53 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
71,43% — 6,00–6,99
28,57% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC DE TRANSPORT FEROVIAR "ANGHEL SALIGNY" SIMERIA
SIMERIA
43,75% promovabilitate
336/1298 — poziție în selecție
7/16 — reușiți
6,01 — media min.
7,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
85,71% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "CONSTANTIN BRANCOVEANU" BACAU
BACAU
43,75% promovabilitate
337/1298 — poziție în selecție
7/16 — reușiți
6,00 — media min.
8,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
85,71% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
14,29% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "IULIA HASDEU" LUGOJ
LUGOJ
43,75% promovabilitate
338/1298 — poziție în selecție
7/16 — reușiți
6,16 — media min.
7,75 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
85,71% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "VLADIMIR STREINU" GAESTI
GAESTI
43,48% promovabilitate
339/1298 — poziție în selecție
10/23 — reușiți
6,00 — media min.
6,95 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "HENRI COANDA" BACAU
BACAU
43,48% promovabilitate
340/1298 — poziție în selecție
10/23 — reușiți
6,23 — media min.
7,75 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU IOAN CUZA" CORABIA
CORABIA
43,33% promovabilitate
341/1298 — poziție în selecție
13/30 — reușiți
6,10 — media min.
7,31 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
76,92% — 6,00–6,99
23,08% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2025 · S2COLEGIUL ECONOMIC "IULIAN POP" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
42,86% promovabilitate
342/1298 — poziție în selecție
3/7 — reușiți
6,71 — media min.
8,68 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
33,33% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
33,33% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2025 · S2COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEA
ORADEA
42,86% promovabilitate
343/1298 — poziție în selecție
18/42 — reușiți
6,00 — media min.
7,88 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
88,89% — 6,00–6,99
11,11% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "IANCU DE HUNEDOARA" HUNEDOARA
HUNEDOARA
42,86% promovabilitate
344/1298 — poziție în selecție
3/7 — reușiți
6,13 — media min.
6,85 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL DE ARTA TARGU MURES
TARGU MURES
42,86% promovabilitate
345/1298 — poziție în selecție
3/7 — reușiți
6,03 — media min.
6,32 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL DE ARTE "DINU LIPATTI"
BUCURESTI SECTORUL 4
42,86% promovabilitate
346/1298 — poziție în selecție
3/7 — reușiți
6,61 — media min.
7,80 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ialomița · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL"GRIGORE MOISIL" URZICENI
URZICENI
42,86% promovabilitate
347/1298 — poziție în selecție
12/28 — reușiți
6,11 — media min.
6,75 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2025 · S2LICEUL "GH. RUSET ROZNOVANU", ORASUL ROZNOV
ROZNOV
42,86% promovabilitate
348/1298 — poziție în selecție
3/7 — reușiți
6,55 — media min.
7,13 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2025 · S2LICEUL "MIHAIL SADOVEANU", COMUNA BORCA
BORCA
42,86% promovabilitate
349/1298 — poziție în selecție
3/7 — reușiți
6,26 — media min.
6,63 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2025 · S2LICEUL "TRAIAN VUIA" CRAIOVA
CRAIOVA
42,86% promovabilitate
350/1298 — poziție în selecție
15/35 — reușiți
6,10 — media min.
8,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
26,67% — 7,00–7,99
6,67% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "MIRCEA ELIADE"
BUCURESTI SECTORUL 6
42,86% promovabilitate
351/1298 — poziție în selecție
15/35 — reușiți
6,01 — media min.
8,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
73,33% — 6,00–6,99
13,33% — 7,00–7,99
13,33% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2025 · S2LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ALBA IULIA
ALBA IULIA
42,86% promovabilitate
352/1298 — poziție în selecție
3/7 — reușiți
6,01 — media min.
6,70 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2025 · S2LICEUL ENERGETIC CONSTANTA
CONSTANTA
42,86% promovabilitate
353/1298 — poziție în selecție
21/49 — reușiți
6,01 — media min.
7,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
90,48% — 6,00–6,99
9,52% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2025 · S2LICEUL PEDAGOGIC "TARAS SEVCENKO" SIGHETU MARMATIEI
SIGHETU MARMATIEI
42,86% promovabilitate
354/1298 — poziție în selecție
3/7 — reușiți
6,26 — media min.
6,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "IULIU MANIU" CAREI
CAREI
42,86% promovabilitate
355/1298 — poziție în selecție
6/14 — reușiți
6,08 — media min.
7,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC ’GHEORGHE MIRON COSTIN’ CONSTANTA
CONSTANTA
42,86% promovabilitate
356/1298 — poziție în selecție
9/21 — reușiți
6,23 — media min.
6,85 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "C.A. ROSETTI"
BUCURESTI SECTORUL 2
42,86% promovabilitate
357/1298 — poziție în selecție
3/7 — reușiți
6,13 — media min.
7,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "ION CANTACUZINO" PITESTI
PITESTI
42,86% promovabilitate
358/1298 — poziție în selecție
3/7 — reușiți
6,00 — media min.
6,23 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "ONISIFOR GHIBU" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
42,86% promovabilitate
359/1298 — poziție în selecție
3/7 — reușiți
6,15 — media min.
6,83 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ilfov · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "TRAIAN LALESCU" BRANESTI
BRANESTI
42,86% promovabilitate
360/1298 — poziție în selecție
9/21 — reușiți
6,30 — media min.
7,06 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
77,78% — 6,00–6,99
22,22% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2025 · S2LICEUL TEORETIC PANCOTA
PANCOTA
42,86% promovabilitate
361/1298 — poziție în selecție
6/14 — reușiți
6,01 — media min.
6,78 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "KOS KAROLY" MIERCUREA CIUC
MIERCUREA CIUC
42,42% promovabilitate
362/1298 — poziție în selecție
14/33 — reușiți
6,01 — media min.
6,81 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "TRAIAN DODA" CARANSEBES
CARANSEBES
42,11% promovabilitate
363/1298 — poziție în selecție
8/19 — reușiți
6,03 — media min.
7,21 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "HENRI COANDA" MUNICIPIUL BUZAU
BUZAU
41,67% promovabilitate
364/1298 — poziție în selecție
5/12 — reușiți
6,23 — media min.
7,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "SILVIU DRAGOMIR" ILIA
ILIA
41,67% promovabilitate
365/1298 — poziție în selecție
5/12 — reușiți
6,18 — media min.
7,25 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "TRANSILVANIA" DEVA
DEVA
41,18% promovabilitate
366/1298 — poziție în selecție
7/17 — reușiți
6,00 — media min.
7,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
85,71% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "TASE DUMITRESCU", ORASUL MIZIL
MIZIL
41,18% promovabilitate
367/1298 — poziție în selecție
7/17 — reușiți
6,00 — media min.
6,93 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "SFANTA MARIA", MUNICIPIUL GALATI
GALATI
41,18% promovabilitate
368/1298 — poziție în selecție
7/17 — reușiți
6,01 — media min.
6,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "GRIGORE GHICA" DOROHOI
DOROHOI
40,74% promovabilitate
369/1298 — poziție în selecție
11/27 — reușiți
6,13 — media min.
8,01 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
72,73% — 6,00–6,99
18,18% — 7,00–7,99
9,09% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC SEBES
SEBES
40,62% promovabilitate
370/1298 — poziție în selecție
13/32 — reușiți
6,16 — media min.
7,06 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
92,31% — 6,00–6,99
7,69% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE "IOAN N. SOCOLESCU"
BUCURESTI SECTORUL 1
40,54% promovabilitate
371/1298 — poziție în selecție
15/37 — reușiți
6,08 — media min.
7,40 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2COLEGIUL ECONOMIC "A.D.XENOPOL"
BUCURESTI SECTORUL 2
40,00% promovabilitate
372/1298 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,23 — media min.
6,95 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2025 · S2COLEGIUL ECONOMIC "TRANSILVANIA" TARGU MURES
TARGU MURES
40,00% promovabilitate
373/1298 — poziție în selecție
6/15 — reușiți
6,00 — media min.
6,51 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS", MUNICIPIUL TECUCI
TECUCI
40,00% promovabilitate
374/1298 — poziție în selecție
4/10 — reușiți
6,05 — media min.
7,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "DRAGOS VODA" CAMPULUNG MOLDOVENESC
CAMPULUNG MOLDOVENESC
40,00% promovabilitate
375/1298 — poziție în selecție
4/10 — reușiți
6,16 — media min.
8,16 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
25,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "MATEI BASARAB"
BUCURESTI SECTORUL 3
40,00% promovabilitate
376/1298 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,30 — media min.
8,23 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
50,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "MIRCEA ELIADE" SIGHISOARA
SIGHISOARA
40,00% promovabilitate
377/1298 — poziție în selecție
8/20 — reușiți
6,10 — media min.
7,36 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
87,50% — 6,00–6,99
12,50% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Teleorman · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "UNIREA" TURNU MAGURELE
TURNU MAGURELE
40,00% promovabilitate
378/1298 — poziție în selecție
6/15 — reușiți
6,58 — media min.
7,53 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sălaj · 2025 · S2LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "AVRAM IANCU" ZALAU
ZALAU
40,00% promovabilitate
379/1298 — poziție în selecție
4/10 — reușiți
6,13 — media min.
6,83 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2025 · S2LICEUL DE ARTE "DR.PALLO IMRE" ODORHEIU SECUIESC
ODORHEIU SECUIESC
40,00% promovabilitate
380/1298 — poziție în selecție
6/15 — reușiți
6,07 — media min.
7,22 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "DACIA" ONESTI
ONESTI
40,00% promovabilitate
381/1298 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,08 — media min.
7,60 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "EMIL CRACIUN LAZUREANU" BELIU
BELIU
40,00% promovabilitate
382/1298 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,33 — media min.
6,73 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "ILIE MACELARIU" MIERCUREA SIBIULUI
MIERCUREA SIBIULUI
40,00% promovabilitate
383/1298 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,50 — media min.
6,63 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sălaj · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "IOACHIM POP" ILEANDA
ILEANDA
40,00% promovabilitate
384/1298 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,03 — media min.
6,31 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "ION CAIAN ROMANUL" CAIANU MIC
CAIANU MIC
40,00% promovabilitate
385/1298 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,01 — media min.
6,51 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "SPIRU HARET" TARGOVISTE
TARGOVISTE
40,00% promovabilitate
386/1298 — poziție în selecție
4/10 — reușiți
6,05 — media min.
7,36 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "STEFAN CEL MARE SI SFANT" VORONA
VORONA
40,00% promovabilitate
387/1298 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,81 — media min.
7,00 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "VICTOR MIHAILESCU CRAIU", BELCESTI
BELCESTI
40,00% promovabilitate
388/1298 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,00 — media min.
6,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "VLADEASA" HUEDIN
HUEDIN
40,00% promovabilitate
389/1298 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,15 — media min.
7,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC DE ELECTROTEHNICA SI TELECOMUNICATII CONSTANTA
CONSTANTA
40,00% promovabilitate
390/1298 — poziție în selecție
4/10 — reușiți
6,13 — media min.
7,05 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC ECONOMIC DE TURISM, IASI
IASI
40,00% promovabilitate
391/1298 — poziție în selecție
16/40 — reușiți
6,00 — media min.
7,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
56,25% — 6,00–6,99
43,75% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mehedinți · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC HALANGA
HALANGA
40,00% promovabilitate
392/1298 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,20 — media min.
6,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC SILVIC 'DR. NICOLAE RUCAREANU' BRASOV
BRASOV
40,00% promovabilitate
393/1298 — poziție în selecție
8/20 — reușiți
6,00 — media min.
6,68 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC UCECOM "SPIRU HARET" CRAIOVA
CRAIOVA
40,00% promovabilitate
394/1298 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,53 — media min.
6,68 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC ’NICOLAE TITULESCU’ MEDGIDIA
MEDGIDIA
40,00% promovabilitate
395/1298 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,01 — media min.
6,26 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2025 · S2LICEUL TEOLOGIC BAPTIST TIMISOARA
TIMISOARA
40,00% promovabilitate
396/1298 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,43 — media min.
6,56 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2025 · S2LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BAIA MARE
BAIA MARE
40,00% promovabilitate
397/1298 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,35 — media min.
6,36 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "ARANY JANOS" SALONTA
SALONTA
40,00% promovabilitate
398/1298 — poziție în selecție
6/15 — reușiți
6,05 — media min.
6,70 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "AUREL VLAICU", ORASUL BREAZA
BREAZA DE SUS
40,00% promovabilitate
399/1298 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,45 — media min.
7,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "BENJAMIN FRANKLIN"
BUCURESTI SECTORUL 3
40,00% promovabilitate
400/1298 — poziție în selecție
14/35 — reușiți
6,00 — media min.
8,15 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
64,29% — 6,00–6,99
28,57% — 7,00–7,99
7,14% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "ION CONSTANTIN BRATIANU" HATEG
HATEG
40,00% promovabilitate
401/1298 — poziție în selecție
14/35 — reușiți
6,10 — media min.
7,38 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
85,71% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2025 · S2LICEUL TEORETIC 'GEORGE MOROIANU' SACELE
SACELE
40,00% promovabilitate
402/1298 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,18 — media min.
6,33 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2025 · S2LICEUL TEORETIC BANEASA
BANEASA
40,00% promovabilitate
403/1298 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,05 — media min.
6,31 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2025 · S2SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL "SF. IOSIF MARTURISITORUL" BAIA MARE
BAIA MARE
40,00% promovabilitate
404/1298 — poziție în selecție
8/20 — reușiți
6,05 — media min.
7,15 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Tulcea · 2025 · S2SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "SF. IOAN CASIAN" TULCEA
TULCEA
40,00% promovabilitate
405/1298 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,05 — media min.
6,13 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brăila · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "COSTIN D. NENITESCU"
BRAILA
39,29% promovabilitate
406/1298 — poziție în selecție
11/28 — reușiți
6,11 — media min.
6,63 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "CLISURA DUNARII" MOLDOVA NOUA
MOLDOVA NOUA
39,13% promovabilitate
407/1298 — poziție în selecție
9/23 — reușiți
6,08 — media min.
8,46 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
22,22% — 7,00–7,99
11,11% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA
CRAIOVA
38,89% promovabilitate
408/1298 — poziție în selecție
7/18 — reușiți
6,13 — media min.
8,06 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
57,14% — 6,00–6,99
28,57% — 7,00–7,99
14,29% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "IOAN JEBELEAN" SANNICOLAU MARE
SANNICOLAU MARE
38,89% promovabilitate
409/1298 — poziție în selecție
7/18 — reușiți
6,08 — media min.
7,36 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
85,71% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2025 · S2LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "IOLANDA BALAS SOTER" MUNICIPIUL BUZAU
BUZAU
38,46% promovabilitate
410/1298 — poziție în selecție
15/39 — reușiți
6,00 — media min.
7,05 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
93,33% — 6,00–6,99
6,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "MIHAI VITEAZUL" BAILESTI
BAILESTI
38,46% promovabilitate
411/1298 — poziție în selecție
5/13 — reușiți
6,16 — media min.
7,63 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "VICTOR BABES" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
38,46% promovabilitate
412/1298 — poziție în selecție
5/13 — reușiți
6,16 — media min.
6,90 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII "AUGUSTIN MAIOR" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
38,24% promovabilitate
413/1298 — poziție în selecție
13/34 — reușiți
6,18 — media min.
7,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
84,62% — 6,00–6,99
15,38% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2025 · S2LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "BANATUL" TIMISOARA
TIMISOARA
38,10% promovabilitate
414/1298 — poziție în selecție
8/21 — reușiți
6,05 — media min.
7,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2025 · S2LICEUL CU PROGRAM SPORTIV, MUNICIPIUL GALATI
GALATI
38,10% promovabilitate
415/1298 — poziție în selecție
8/21 — reușiți
6,18 — media min.
7,78 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
87,50% — 6,00–6,99
12,50% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Giurgiu · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "TIU DUMITRESCU" MIHAILESTI
MIHAILESTI
38,10% promovabilitate
416/1298 — poziție în selecție
8/21 — reușiți
6,05 — media min.
8,30 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
62,50% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
12,50% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "ION NECULCE", TARGU FRUMOS
TARGU FRUMOS
37,93% promovabilitate
417/1298 — poziție în selecție
11/29 — reușiți
6,01 — media min.
7,78 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
72,73% — 6,00–6,99
27,27% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vaslui · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE IORGA", ORAS NEGRESTI
NEGRESTI
37,84% promovabilitate
418/1298 — poziție în selecție
14/37 — reușiți
6,13 — media min.
7,68 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
92,86% — 6,00–6,99
7,14% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2025 · S2COLEGIUL DE STIINTE ALE NATURII 'EMIL RACOVITA' BRASOV
BRASOV
37,50% promovabilitate
419/1298 — poziție în selecție
3/8 — reușiți
6,33 — media min.
6,46 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2025 · S2COLEGIUL ECONOMIC "FRANCESCO SAVERIO NITTI" TIMISOARA
TIMISOARA
37,50% promovabilitate
420/1298 — poziție în selecție
12/32 — reușiți
6,01 — media min.
7,38 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "AUREL VLAICU"
BUCURESTI SECTORUL 1
37,50% promovabilitate
421/1298 — poziție în selecție
9/24 — reușiți
6,06 — media min.
6,81 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "DOAMNA STANCA" SATU MARE
SATU MARE
37,50% promovabilitate
422/1298 — poziție în selecție
6/16 — reușiți
6,18 — media min.
7,56 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "DRAGOS VODA" SIGHETU MARMATIEI
SIGHETU MARMATIEI
37,50% promovabilitate
423/1298 — poziție în selecție
3/8 — reușiți
6,13 — media min.
6,68 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vrancea · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "EMIL BOTTA" ADJUD
ADJUD
37,50% promovabilitate
424/1298 — poziție în selecție
9/24 — reușiți
6,13 — media min.
6,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vaslui · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "GH. ROSCA CODREANU", MUNICIPIUL BARLAD
BARLAD
37,50% promovabilitate
425/1298 — poziție în selecție
3/8 — reușiți
6,81 — media min.
8,91 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
33,33% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
66,67% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "LUCIAN BLAGA" SEBES
SEBES
37,50% promovabilitate
426/1298 — poziție în selecție
3/8 — reușiți
6,75 — media min.
8,53 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
33,33% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
33,33% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2025 · S2COLEGIUL PARTICULAR "VASILE GOLDIS" ARAD
ARAD
37,50% promovabilitate
427/1298 — poziție în selecție
3/8 — reușiți
6,03 — media min.
6,46 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "SAMUIL ISOPESCU" SUCEAVA
SUCEAVA
37,50% promovabilitate
428/1298 — poziție în selecție
9/24 — reușiți
6,01 — media min.
7,36 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
88,89% — 6,00–6,99
11,11% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2025 · S2LICEUL DE ARTE VIZUALE "ROMULUS LADEA" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
37,50% promovabilitate
429/1298 — poziție în selecție
3/8 — reușiți
6,30 — media min.
7,48 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE CIORANESCU" TARGOVISTE
TARGOVISTE
37,50% promovabilitate
430/1298 — poziție în selecție
3/8 — reușiți
6,18 — media min.
6,33 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC COGEALAC
COGEALAC
37,50% promovabilitate
431/1298 — poziție în selecție
3/8 — reușiți
6,11 — media min.
6,20 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST "STEFAN DEMETRESCU"
BUCURESTI SECTORUL 4
37,50% promovabilitate
432/1298 — poziție în selecție
3/8 — reușiți
6,05 — media min.
7,48 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2025 · S2LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL ARAD
ARAD
37,50% promovabilitate
433/1298 — poziție în selecție
6/16 — reușiți
6,05 — media min.
8,25 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
16,67% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "GUSTAV GUNDISCH" CISNADIE
CISNADIE
37,50% promovabilitate
434/1298 — poziție în selecție
3/8 — reușiți
6,05 — media min.
7,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "ION LUCA" VATRA DORNEI
VATRA DORNEI
37,50% promovabilitate
435/1298 — poziție în selecție
6/16 — reușiți
6,08 — media min.
7,18 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2025 · S2LICEUL TEORETIC RECAS
RECAS
37,50% promovabilitate
436/1298 — poziție în selecție
3/8 — reușiți
6,16 — media min.
7,06 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2025 · S2SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "SF. ANDREI", MUNICIPIUL GALATI
GALATI
37,50% promovabilitate
437/1298 — poziție în selecție
3/8 — reușiți
6,50 — media min.
7,78 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
33,33% — 6,00–6,99
66,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2025 · S2LICEUL "REGINA MARIA" DOROHOI
DOROHOI
36,84% promovabilitate
438/1298 — poziție în selecție
7/19 — reușiți
6,01 — media min.
8,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
71,43% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
14,29% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2025 · S2LICEUL DE ARTE PLASTICE TIMISOARA
TIMISOARA
36,84% promovabilitate
439/1298 — poziție în selecție
7/19 — reușiți
6,00 — media min.
6,30 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "AVRAM IANCU" BRAD
BRAD
36,84% promovabilitate
440/1298 — poziție în selecție
7/19 — reușiți
6,16 — media min.
7,86 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
71,43% — 6,00–6,99
28,57% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sălaj · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "ALESANDRU PAPIU ILARIAN" ZALAU
ZALAU
36,73% promovabilitate
441/1298 — poziție în selecție
18/49 — reușiți
6,05 — media min.
6,76 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "PETRU MAIOR"
BUCURESTI SECTORUL 6
36,36% promovabilitate
442/1298 — poziție în selecție
16/44 — reușiți
6,01 — media min.
7,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
87,50% — 6,00–6,99
12,50% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "CAROL I", MUNICIPIUL GALATI
GALATI
36,36% promovabilitate
443/1298 — poziție în selecție
4/11 — reușiți
6,33 — media min.
6,51 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "OLTEA DOAMNA" DOLHASCA
DOLHASCA
36,36% promovabilitate
444/1298 — poziție în selecție
4/11 — reușiți
6,06 — media min.
7,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "PAUL BUJOR", ORAS BERESTI
BERESTI
36,36% promovabilitate
445/1298 — poziție în selecție
4/11 — reușiți
6,03 — media min.
6,96 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "SFANTUL IOAN DE LA SALLE", SAT PILDESTI, COMUNA CORDUN
PILDESTI
36,36% promovabilitate
446/1298 — poziție în selecție
4/11 — reușiți
6,36 — media min.
7,85 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "GEORGE POP DE BASESTI" SATU MARE
SATU MARE
36,36% promovabilitate
447/1298 — poziție în selecție
4/11 — reușiți
6,23 — media min.
6,56 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "PETRU CERCEL" TARGOVISTE
TARGOVISTE
36,36% promovabilitate
448/1298 — poziție în selecție
8/22 — reușiți
6,00 — media min.
6,76 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2COLEGIUL ECONOMIC "HERMES"
BUCURESTI SECTORUL 2
35,90% promovabilitate
449/1298 — poziție în selecție
14/39 — reușiți
6,05 — media min.
7,25 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
85,71% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2025 · S2COLEGIUL DE ARTE "SABIN DRAGOI" ARAD
ARAD
35,71% promovabilitate
450/1298 — poziție în selecție
5/14 — reușiți
6,10 — media min.
6,80 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2025 · S2COLEGIUL ECONOMIC "REGELE MIHAI I" MUNICIPIUL BUZAU
BUZAU
35,71% promovabilitate
451/1298 — poziție în selecție
10/28 — reușiți
6,10 — media min.
8,05 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
70,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
10,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
MOTRU
35,71% promovabilitate
452/1298 — poziție în selecție
5/14 — reușiți
6,01 — media min.
6,88 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "MIRCEA ELIADE" RESITA
RESITA
35,71% promovabilitate
453/1298 — poziție în selecție
5/14 — reușiți
6,00 — media min.
6,76 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2025 · S2LICEUL "STEFAN DIACONESCU" POTCOAVA
POTCOAVA
35,71% promovabilitate
454/1298 — poziție în selecție
5/14 — reușiți
6,01 — media min.
7,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN BRANCOVEANU" TARGOVISTE
TARGOVISTE
35,71% promovabilitate
455/1298 — poziție în selecție
5/14 — reușiți
6,03 — media min.
7,83 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "SOLOMON HALITA" SANGEORZ-BAI
SANGEORZ-BAI
35,71% promovabilitate
456/1298 — poziție în selecție
5/14 — reușiți
6,00 — media min.
6,93 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2025 · S2SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "SF. IOAN GURA DE AUR" TARGOVISTE
TARGOVISTE
35,71% promovabilitate
457/1298 — poziție în selecție
5/14 — reușiți
6,00 — media min.
7,01 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC DE SERVICII "SFANTUL APOSTOL ANDREI", MUNICIPIUL PLOIESTI
PLOIESTI
35,48% promovabilitate
458/1298 — poziție în selecție
11/31 — reușiți
6,05 — media min.
7,63 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
90,91% — 6,00–6,99
9,09% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2025 · S2COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" TARGU JIU
TARGU JIU
35,29% promovabilitate
459/1298 — poziție în selecție
6/17 — reușiți
6,03 — media min.
7,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2025 · S2LICEUL DE ARTE "AUREL POPP" SATU MARE
SATU MARE
35,29% promovabilitate
460/1298 — poziție în selecție
6/17 — reușiți
6,08 — media min.
6,86 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "JOSEPH HALTRICH" SIGHISOARA
SIGHISOARA
35,00% promovabilitate
461/1298 — poziție în selecție
7/20 — reușiți
6,03 — media min.
6,81 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2025 · S2COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU", MUNICIPIUL GALATI
GALATI
34,78% promovabilitate
462/1298 — poziție în selecție
8/23 — reușiți
6,03 — media min.
6,93 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Teleorman · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "ANASTASESCU" ROSIORI DE VEDE
ROSIORI DE VEDE
34,78% promovabilitate
463/1298 — poziție în selecție
8/23 — reușiți
6,15 — media min.
6,96 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "COSTIN D. NENITESCU" PITESTI
PITESTI
34,78% promovabilitate
464/1298 — poziție în selecție
8/23 — reușiți
6,03 — media min.
7,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2025 · S2LICEUL "MATEI BASARAB" CRAIOVA
CRAIOVA
34,62% promovabilitate
465/1298 — poziție în selecție
9/26 — reușiți
6,00 — media min.
7,10 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
77,78% — 6,00–6,99
22,22% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC SIBIU
SIBIU
34,48% promovabilitate
466/1298 — poziție în selecție
10/29 — reușiți
6,00 — media min.
7,30 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "IONITA ASAN" CARACAL
CARACAL
34,38% promovabilitate
467/1298 — poziție în selecție
11/32 — reușiți
6,08 — media min.
6,98 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2025 · S2COLEGIUL ENERGETIC, MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA
RAMNICU VALCEA
34,29% promovabilitate
468/1298 — poziție în selecție
12/35 — reușiți
6,00 — media min.
7,31 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
91,67% — 6,00–6,99
8,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2025 · S2LICEUL CU PROGRAM SPORTIV TARGU JIU
TARGU JIU
34,29% promovabilitate
469/1298 — poziție în selecție
12/35 — reușiți
6,00 — media min.
7,23 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
91,67% — 6,00–6,99
8,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Teleorman · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "VIRGIL MADGEARU" ROSIORI DE VEDE
ROSIORI DE VEDE
34,21% promovabilitate
470/1298 — poziție în selecție
13/38 — reușiți
6,00 — media min.
7,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
92,31% — 6,00–6,99
7,69% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2025 · S2COLEGIUL "PETRU MAIOR" REGHIN
REGHIN
33,33% promovabilitate
471/1298 — poziție în selecție
8/24 — reușiți
6,06 — media min.
6,90 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2025 · S2COLEGIUL ECONOMIC "GHEORGHE CHITU" CRAIOVA
CRAIOVA
33,33% promovabilitate
472/1298 — poziție în selecție
14/42 — reușiți
6,03 — media min.
7,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
92,86% — 6,00–6,99
7,14% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Teleorman · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA" ALEXANDRIA
ALEXANDRIA
33,33% promovabilitate
473/1298 — poziție în selecție
4/12 — reușiți
6,10 — media min.
8,46 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
25,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
25,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU VLAHUTA" MUNICIPIUL RAMNICU SARAT
RAMNICU SARAT
33,33% promovabilitate
474/1298 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,21 — media min.
6,21 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "LIVIU REBREANU" BISTRITA
BISTRITA
33,33% promovabilitate
475/1298 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,66 — media min.
6,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ialomița · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" SLOBOZIA
SLOBOZIA
33,33% promovabilitate
476/1298 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,16 — media min.
6,16 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "OCTAVIAN GOGA" SIBIU
SIBIU
33,33% promovabilitate
477/1298 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
7,16 — media min.
7,16 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "TEODOR NES" SALONTA
SALONTA
33,33% promovabilitate
478/1298 — poziție în selecție
3/9 — reușiți
6,00 — media min.
6,91 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "TITU MAIORESCU" AIUD
AIUD
33,33% promovabilitate
479/1298 — poziție în selecție
2/6 — reușiți
6,65 — media min.
7,75 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TARGU JIU
TARGU JIU
33,33% promovabilitate
480/1298 — poziție în selecție
2/6 — reușiți
6,28 — media min.
6,31 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" BACAU
BACAU
33,33% promovabilitate
481/1298 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,78 — media min.
6,78 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "CARMEN SYLVA" PETROSANI
PETROSANI
33,33% promovabilitate
482/1298 — poziție în selecție
4/12 — reușiți
6,05 — media min.
7,40 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brăila · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "DUMITRU PANAITESCU PERPESSICIUS"
BRAILA
33,33% promovabilitate
483/1298 — poziție în selecție
2/6 — reușiți
6,01 — media min.
6,51 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2025 · S2COLEGIUL SILVIC "BUCOVINA" CAMPULUNG MOLDOVENESC
CAMPULUNG MOLDOVENESC
33,33% promovabilitate
484/1298 — poziție în selecție
4/12 — reușiți
6,03 — media min.
6,25 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "BATTHYANY IGNAC" GHEORGHENI
GHEORGHENI
33,33% promovabilitate
485/1298 — poziție în selecție
11/33 — reușiți
6,06 — media min.
7,36 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
72,73% — 6,00–6,99
27,27% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "IOAN CIORDAS" BEIUS
BEIUS
33,33% promovabilitate
486/1298 — poziție în selecție
3/9 — reușiți
6,28 — media min.
6,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC 'SIMION MEHEDINTI' CODLEA
CODLEA
33,33% promovabilitate
487/1298 — poziție în selecție
2/6 — reușiți
6,50 — media min.
6,96 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG
CAMPULUNG
33,33% promovabilitate
488/1298 — poziție în selecție
6/18 — reușiți
6,13 — media min.
7,36 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2025 · S2LICEUL "CORNELIU MEDREA" ZLATNA
ZLATNA
33,33% promovabilitate
489/1298 — poziție în selecție
4/12 — reușiți
6,28 — media min.
7,21 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2025 · S2LICEUL "DR.P. BOROS FORTUNAT" ZETEA
ZETEA
33,33% promovabilitate
490/1298 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,13 — media min.
6,13 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2025 · S2LICEUL "PREDA BUZESCU", ORAS BERBESTI
BERBESTI
33,33% promovabilitate
491/1298 — poziție în selecție
5/15 — reușiți
6,23 — media min.
6,63 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2025 · S2LICEUL "SIMION STOLNICU", ORASUL COMARNIC
COMARNIC
33,33% promovabilitate
492/1298 — poziție în selecție
3/9 — reușiți
6,00 — media min.
6,16 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2025 · S2LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BRASOV
BRASOV
33,33% promovabilitate
493/1298 — poziție în selecție
4/12 — reușiți
6,46 — media min.
6,81 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2025 · S2LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ’NICOLAE ROTARU’ CONSTANTA
CONSTANTA
33,33% promovabilitate
494/1298 — poziție în selecție
15/45 — reușiți
6,05 — media min.
6,96 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2025 · S2LICEUL DE ARTE "BALASA DOAMNA" TARGOVISTE
TARGOVISTE
33,33% promovabilitate
495/1298 — poziție în selecție
3/9 — reușiți
6,41 — media min.
7,46 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sălaj · 2025 · S2LICEUL ORTODOX "SF. NICOLAE" ZALAU
ZALAU
33,33% promovabilitate
496/1298 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,63 — media min.
6,63 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Covasna · 2025 · S2LICEUL PEDAGOGIC "BOD PÉTER" TARGU SECUIESC
TARGU SECUIESC
33,33% promovabilitate
497/1298 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,38 — media min.
6,38 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2025 · S2LICEUL PEDAGOGIC "NICOLAE IORGA" BOTOSANI
BOTOSANI
33,33% promovabilitate
498/1298 — poziție în selecție
3/9 — reușiți
6,05 — media min.
8,01 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
33,33% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sălaj · 2025 · S2LICEUL REFORMAT "WESSELENYI" ZALAU
ZALAU
33,33% promovabilitate
499/1298 — poziție în selecție
5/15 — reușiți
6,10 — media min.
6,80 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "ALEXANDRU VLAHUTA" SENDRICENI
SENDRICENI
33,33% promovabilitate
500/1298 — poziție în selecție
2/6 — reușiți
6,26 — media min.
7,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "DIMITRIE LEONIDA", MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT
PIATRA-NEAMT
33,33% promovabilitate
501/1298 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,26 — media min.
6,26 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "GENERAL CONSTANTIN SANDRU" BALTA, RUNCU
BALTA
33,33% promovabilitate
502/1298 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,80 — media min.
6,80 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vaslui · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "GHENUTA COMAN", ORAS MURGENI
MURGENI
33,33% promovabilitate
503/1298 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,96 — media min.
6,96 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "HORIA VINTILA" SEGARCEA
SEGARCEA
33,33% promovabilitate
504/1298 — poziție în selecție
2/6 — reușiți
6,41 — media min.
8,01 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
50,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "LIVIA MARIA GEGO" DOBRESTI
DOBRESTI
33,33% promovabilitate
505/1298 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,40 — media min.
6,40 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brăila · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "MATEI BASARAB" MAXINENI
MAXINENI
33,33% promovabilitate
506/1298 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,23 — media min.
6,23 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "MAX AUSNIT" CARANSEBES
CARANSEBES
33,33% promovabilitate
507/1298 — poziție în selecție
2/6 — reușiți
6,51 — media min.
6,71 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Giurgiu · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "MIHAI VITEAZUL"
CALUGARENI
33,33% promovabilitate
508/1298 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,55 — media min.
6,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brăila · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE ONCESCU"
IANCA
33,33% promovabilitate
509/1298 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,01 — media min.
6,01 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "NIKOLA TESLA"
BUCURESTI SECTORUL 2
33,33% promovabilitate
510/1298 — poziție în selecție
5/15 — reușiți
6,23 — media min.
7,26 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ilfov · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "PAMFIL SEICARU" CIOROGARLA
CIOROGARLA
33,33% promovabilitate
511/1298 — poziție în selecție
5/15 — reușiți
6,00 — media min.
7,73 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "PUSKAS TIVADAR" DITRAU
DITRAU
33,33% promovabilitate
512/1298 — poziție în selecție
2/6 — reușiți
6,91 — media min.
7,36 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "REGELE MIHAI I" SAVARSIN
SAVARSIN
33,33% promovabilitate
513/1298 — poziție în selecție
4/12 — reușiți
6,00 — media min.
6,76 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "SFANTU NICOLAE" DETA
DETA
33,33% promovabilitate
514/1298 — poziție în selecție
10/30 — reușiți
6,01 — media min.
7,73 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "STEFAN ANGHEL" BAILESTI
BAILESTI
33,33% promovabilitate
515/1298 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,26 — media min.
6,26 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "VIRGIL MADGEARU" SUCEAVA
SUCEAVA
33,33% promovabilitate
516/1298 — poziție în selecție
3/9 — reușiți
6,36 — media min.
8,15 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
33,33% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC 'DR. IOAN SENCHEA' FAGARAS
FAGARAS
33,33% promovabilitate
517/1298 — poziție în selecție
2/6 — reușiți
6,33 — media min.
6,35 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC 'VICTOR JINGA' SACELE
SACELE
33,33% promovabilitate
518/1298 — poziție în selecție
2/6 — reușiți
6,30 — media min.
6,38 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL "TAMASI ARON" BORS
BORS
33,33% promovabilitate
519/1298 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,41 — media min.
6,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC AGROMONTAN "ROMEO CONSTANTINESCU", ORASUL VALENII DE MUNTE
VALENII DE MUNTE
33,33% promovabilitate
520/1298 — poziție în selecție
9/27 — reușiți
6,00 — media min.
7,88 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC CHISINEU CRIS
CHISINEU-CRIS
33,33% promovabilitate
521/1298 — poziție în selecție
4/12 — reușiți
6,18 — media min.
7,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC FELDRU
FELDRU
33,33% promovabilitate
522/1298 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,45 — media min.
6,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC IERNUT
IERNUT
33,33% promovabilitate
523/1298 — poziție în selecție
5/15 — reușiți
6,00 — media min.
6,95 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 VALEA LUI MIHAI
VALEA LUI MIHAI
33,33% promovabilitate
524/1298 — poziție în selecție
2/6 — reușiți
6,25 — media min.
6,35 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC ROSIA JIU, FARCASESTI
ROSIA JIU
33,33% promovabilitate
525/1298 — poziție în selecție
2/6 — reușiți
6,01 — media min.
6,06 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC VITOMIRESTI
VITOMIRESTI
33,33% promovabilitate
526/1298 — poziție în selecție
3/9 — reușiți
6,51 — media min.
6,71 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2LICEUL TEOLOGIC BAPTIST "LOGOS"
BUCURESTI SECTORUL 3
33,33% promovabilitate
527/1298 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,35 — media min.
6,35 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2025 · S2LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL LOGOS TIMISOARA
TIMISOARA
33,33% promovabilitate
528/1298 — poziție în selecție
3/9 — reușiți
6,15 — media min.
7,65 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2025 · S2LICEUL TEOLOGIC UNITARIAN "BERDE MOZES" CRISTURU SECUIESC
CRISTURU SECUIESC
33,33% promovabilitate
529/1298 — poziție în selecție
4/12 — reușiți
6,05 — media min.
7,52 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "BOGDAN VODA", HALAUCESTI
HALAUCESTI
33,33% promovabilitate
530/1298 — poziție în selecție
3/9 — reușiți
6,08 — media min.
7,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "BOLYAI FARKAS" TARGU MURES
TARGU MURES
33,33% promovabilitate
531/1298 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
8,76 — media min.
8,76 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
100,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "EFTIMIE MURGU" BOZOVICI
BOZOVICI
33,33% promovabilitate
532/1298 — poziție în selecție
3/9 — reușiți
6,31 — media min.
7,93 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "EUGEN PORA" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
33,33% promovabilitate
533/1298 — poziție în selecție
2/6 — reușiți
6,15 — media min.
6,16 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "FILADELFIA" SUCEAVA
SUCEAVA
33,33% promovabilitate
534/1298 — poziție în selecție
2/6 — reușiți
6,23 — media min.
7,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "GEORGE CALINESCU"
BUCURESTI SECTORUL 1
33,33% promovabilitate
535/1298 — poziție în selecție
7/21 — reușiți
6,16 — media min.
7,35 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
85,71% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "GHEORGHE MARINESCU" TARGU MURES
TARGU MURES
33,33% promovabilitate
536/1298 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,90 — media min.
6,90 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "HENRI COANDA" ORADEA
ORADEA
33,33% promovabilitate
537/1298 — poziție în selecție
4/12 — reușiți
6,00 — media min.
7,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "HENRI COANDA" TIMISOARA
TIMISOARA
33,33% promovabilitate
538/1298 — poziție în selecție
3/9 — reușiți
6,26 — media min.
7,95 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Tulcea · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "JEAN BART" SULINA
SULINA
33,33% promovabilitate
539/1298 — poziție în selecție
2/6 — reușiți
6,05 — media min.
6,46 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "STEFAN CEL MARE" MUNICIPIUL RAMNICU SARAT
RAMNICU SARAT
33,33% promovabilitate
540/1298 — poziție în selecție
11/33 — reușiți
6,01 — media min.
6,75 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mehedinți · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "TRAIAN LALESCU"
ORSOVA
33,33% promovabilitate
541/1298 — poziție în selecție
7/21 — reușiți
6,03 — media min.
6,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "VIRGIL IERUNCA", COMUNA LADESTI
LADESTI
33,33% promovabilitate
542/1298 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,21 — media min.
6,21 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2025 · S2LICEUL TEORETIC 'IOAN PASCU' CODLEA
CODLEA
33,33% promovabilitate
543/1298 — poziție în selecție
4/12 — reușiți
6,10 — media min.
6,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2025 · S2LICEUL TEORETIC 'MIHAIL KOGALNICEANU' MIHAIL KOGALNICEANU
MIHAIL KOGALNICEANU
33,33% promovabilitate
544/1298 — poziție în selecție
2/6 — reușiți
6,00 — media min.
6,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2LICEUL TEORETIC BILINGV "MIGUEL DE CERVANTES"
BUCURESTI SECTORUL 1
33,33% promovabilitate
545/1298 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,85 — media min.
6,85 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2025 · S2LICEUL TEORETIC CERMEI
CERMEI
33,33% promovabilitate
546/1298 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,81 — media min.
6,81 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2025 · S2LICEUL TEORETIC COSTESTI
COSTESTI
33,33% promovabilitate
547/1298 — poziție în selecție
7/21 — reușiți
6,08 — media min.
7,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
85,71% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2LICEUL TEORETIC NATIONAL
BUCURESTI SECTORUL 1
33,33% promovabilitate
548/1298 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,46 — media min.
6,46 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2025 · S2LICEUL TEORETIC NEGRESTI OAS
NEGRESTI-OAS
33,33% promovabilitate
549/1298 — poziție în selecție
3/9 — reușiți
6,08 — media min.
6,26 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2025 · S2LICEUL TEORETIC NEGRU VODA
NEGRU VODA
33,33% promovabilitate
550/1298 — poziție în selecție
2/6 — reușiți
6,56 — media min.
6,85 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2025 · S2LICEUL TEORETIC NR.1 BRATCA
BRATCA
33,33% promovabilitate
551/1298 — poziție în selecție
3/9 — reușiți
6,15 — media min.
6,51 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2025 · S2LICEUL TEORETIC ’DECEBAL’ CONSTANTA
CONSTANTA
33,33% promovabilitate
552/1298 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
7,28 — media min.
7,28 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2025 · S2LICEUL TEORETIC, COMUNA FILIPESTII DE PADURE
FILIPESTII DE PADURE
33,33% promovabilitate
553/1298 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,06 — media min.
6,06 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE CARTIANU", MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT
PIATRA-NEAMT
32,81% promovabilitate
554/1298 — poziție în selecție
21/64 — reușiți
6,00 — media min.
8,56 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
90,48% — 6,00–6,99
4,76% — 7,00–7,99
4,76% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "TRAIAN"
BUCURESTI SECTORUL 2
32,76% promovabilitate
555/1298 — poziție în selecție
19/58 — reușiți
6,03 — media min.
9,03 — media max.
1 (5,26%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
84,21% — 6,00–6,99
10,53% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
5,26% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2025 · S2COLEGIUL "ALEXANDRU CEL BUN" GURA HUMORULUI
GURA HUMORULUI
32,69% promovabilitate
556/1298 — poziție în selecție
17/52 — reușiți
6,01 — media min.
8,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
88,24% — 6,00–6,99
5,88% — 7,00–7,99
5,88% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2025 · S2COLEGIUL ECONOMIC, MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA
RAMNICU VALCEA
32,69% promovabilitate
557/1298 — poziție în selecție
17/52 — reușiți
6,01 — media min.
7,23 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
94,12% — 6,00–6,99
5,88% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Giurgiu · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "NICOLAE CARTOJAN" GIURGIU
GIURGIU
32,35% promovabilitate
558/1298 — poziție în selecție
11/34 — reușiți
6,01 — media min.
7,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
81,82% — 6,00–6,99
18,18% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2025 · S2COLEGIUL "SPIRU HARET", MUNICIPIUL PLOIESTI
PLOIESTI
32,00% promovabilitate
559/1298 — poziție în selecție
16/50 — reușiți
6,18 — media min.
6,95 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR "MIHAI I"
BUCURESTI SECTORUL 1
32,00% promovabilitate
560/1298 — poziție în selecție
8/25 — reușiți
6,11 — media min.
7,96 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
87,50% — 6,00–6,99
12,50% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2025 · S2LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BOTOSANI
BOTOSANI
32,00% promovabilitate
561/1298 — poziție în selecție
8/25 — reușiți
6,05 — media min.
6,65 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Tulcea · 2025 · S2LICEUL "DIMITRIE CANTEMIR" BABADAG
BABADAG
31,82% promovabilitate
562/1298 — poziție în selecție
7/22 — reușiți
6,15 — media min.
6,96 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "ALEXANDRU DOMSA" ALBA IULIA
ALBA IULIA
31,82% promovabilitate
563/1298 — poziție în selecție
7/22 — reușiți
6,01 — media min.
6,91 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "HYPERION"
BUCURESTI SECTORUL 3
31,82% promovabilitate
564/1298 — poziție în selecție
14/44 — reușiți
6,01 — media min.
7,53 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
71,43% — 6,00–6,99
28,57% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2025 · S2COLEGIUL ECONOMIC "OCTAV ONICESCU" BOTOSANI
BOTOSANI
31,58% promovabilitate
565/1298 — poziție în selecție
6/19 — reușiți
6,06 — media min.
8,18 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
16,67% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "NICOLAE TITULESCU" PUCIOASA
PUCIOASA
31,58% promovabilitate
566/1298 — poziție în selecție
6/19 — reușiți
6,00 — media min.
7,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2025 · S2LICEUL TEORETIC SANITAR BISTRITA
BISTRITA
31,58% promovabilitate
567/1298 — poziție în selecție
6/19 — reușiți
6,26 — media min.
7,31 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Teleorman · 2025 · S2LICEUL TEORETIC ZIMNICEA
ZIMNICEA
31,58% promovabilitate
568/1298 — poziție în selecție
6/19 — reușiți
6,33 — media min.
8,00 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
16,67% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2025 · S2COLEGIUL ECOLOGIC "PROF.UNIV.DR. ALEXANDRU IONESCU" PITESTI
PITESTI
31,25% promovabilitate
569/1298 — poziție în selecție
10/32 — reușiți
6,06 — media min.
8,10 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
10,00% — 7,00–7,99
10,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2025 · S2COLEGIUL ECONOMIC "DIMITRIE CANTEMIR" SUCEAVA
SUCEAVA
31,25% promovabilitate
570/1298 — poziție în selecție
5/16 — reușiți
6,70 — media min.
7,00 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2025 · S2LICEUL "GHEORGHE TATARESCU" ROVINARI
ROVINARI
31,25% promovabilitate
571/1298 — poziție în selecție
5/16 — reușiți
6,16 — media min.
7,10 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2025 · S2LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
31,25% promovabilitate
572/1298 — poziție în selecție
10/32 — reușiți
6,00 — media min.
8,26 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
20,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "IORDACHE GOLESCU" GAESTI
GAESTI
31,25% promovabilitate
573/1298 — poziție în selecție
5/16 — reușiți
6,10 — media min.
7,01 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC DE TRANSPORTURI SI DE CONSTRUCTII, IASI
IASI
31,25% promovabilitate
574/1298 — poziție în selecție
5/16 — reușiți
6,01 — media min.
6,91 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC UCECOM "SPIRU HARET" TIMISOARA
TIMISOARA
31,25% promovabilitate
575/1298 — poziție în selecție
5/16 — reușiți
6,06 — media min.
8,38 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
60,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
40,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "DIMITRIE FILISANU" FILIASI
FILIASI
31,03% promovabilitate
576/1298 — poziție în selecție
9/29 — reușiți
6,16 — media min.
7,06 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
77,78% — 6,00–6,99
22,22% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "GEORGE BARITIU" BAIA MARE
BAIA MARE
31,03% promovabilitate
577/1298 — poziție în selecție
9/29 — reușiți
6,01 — media min.
7,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
77,78% — 6,00–6,99
22,22% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI" TARGU OCNA
TARGU OCNA
30,77% promovabilitate
578/1298 — poziție în selecție
4/13 — reușiți
6,11 — media min.
7,13 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mehedinți · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "MATEI BASARAB"
STREHAIA
30,77% promovabilitate
579/1298 — poziție în selecție
4/13 — reușiți
6,01 — media min.
6,75 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ilfov · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU ROSETTI" VIDRA
VIDRA
30,77% promovabilitate
580/1298 — poziție în selecție
4/13 — reușiți
6,06 — media min.
7,88 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "AXENTE SEVER" MEDIAS
MEDIAS
30,77% promovabilitate
581/1298 — poziție în selecție
4/13 — reușiți
6,21 — media min.
8,73 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
25,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "MARIN PREDA"
BUCURESTI SECTORUL 6
30,77% promovabilitate
582/1298 — poziție în selecție
4/13 — reușiți
6,33 — media min.
8,20 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
25,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2025 · S2COLEGIUL ECONOMIC "GHEORGHE DRAGOS" SATU MARE
SATU MARE
30,00% promovabilitate
583/1298 — poziție în selecție
6/20 — reușiți
6,06 — media min.
8,40 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
16,67% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "ARMAND CALINESCU" PITESTI
PITESTI
30,00% promovabilitate
584/1298 — poziție în selecție
6/20 — reușiți
6,15 — media min.
8,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
16,67% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "CIBINIUM" SIBIU
SIBIU
30,00% promovabilitate
585/1298 — poziție în selecție
9/30 — reușiți
6,00 — media min.
7,90 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
55,56% — 6,00–6,99
44,44% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vaslui · 2025 · S2LICEUL AGRICOL "DIMITRIE CANTEMIR", MUNICIPIUL HUSI
HUSI
30,00% promovabilitate
586/1298 — poziție în selecție
9/30 — reușiți
6,11 — media min.
6,96 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Covasna · 2025 · S2LICEUL ECONOMIC "BERDE ARON" SFANTU GHEORGHE
SFANTU GHEORGHE
30,00% promovabilitate
587/1298 — poziție în selecție
3/10 — reușiți
6,00 — media min.
6,73 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "AUREL VLAICU", MUNICIPIUL GALATI
GALATI
30,00% promovabilitate
588/1298 — poziție în selecție
6/20 — reușiți
6,00 — media min.
7,81 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "IONITA G. ANDRON" NEGRESTI-OAS
NEGRESTI-OAS
30,00% promovabilitate
589/1298 — poziție în selecție
3/10 — reușiți
6,21 — media min.
6,75 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC DE SILVICULTURA SI AGRICULTURA "CASA VERDE" TIMISOARA
TIMISOARA
30,00% promovabilitate
590/1298 — poziție în selecție
3/10 — reușiți
6,06 — media min.
7,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC ’NICOLAE DUMITRESCU’ CUMPANA
CUMPANA
30,00% promovabilitate
591/1298 — poziție în selecție
3/10 — reușiți
6,05 — media min.
6,33 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2025 · S2LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST CRAIOVA
CRAIOVA
30,00% promovabilitate
592/1298 — poziție în selecție
3/10 — reușiți
6,13 — media min.
8,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
33,33% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "BOCSKAI ISTVAN" MIERCUREA NIRAJULUI
MIERCUREA NIRAJULUI
30,00% promovabilitate
593/1298 — poziție în selecție
3/10 — reușiți
6,30 — media min.
6,76 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "MIHAI VELICIU" CHISINEU CRIS
CHISINEU-CRIS
30,00% promovabilitate
594/1298 — poziție în selecție
3/10 — reușiți
6,15 — media min.
6,40 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "VICTORIA"
BUCURESTI SECTORUL 3
30,00% promovabilitate
595/1298 — poziție în selecție
12/40 — reușiți
6,00 — media min.
8,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
8,33% — 7,00–7,99
16,67% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "ION HOLBAN", IASI
IASI
29,41% promovabilitate
596/1298 — poziție în selecție
5/17 — reușiți
6,16 — media min.
6,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2025 · S2LICEUL "AUREL RAINU" FIENI
FIENI
29,41% promovabilitate
597/1298 — poziție în selecție
5/17 — reușiți
6,11 — media min.
6,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brăila · 2025 · S2LICEUL DE ARTE "HARICLEA DARCLEE"
BRAILA
29,41% promovabilitate
598/1298 — poziție în selecție
5/17 — reușiți
6,50 — media min.
7,20 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
60,00% — 6,00–6,99
40,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2025 · S2LICEUL NATIONAL DE INFORMATICA ARAD
ARAD
29,41% promovabilitate
599/1298 — poziție în selecție
5/17 — reușiți
6,00 — media min.
6,56 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vaslui · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "MARCEL GUGUIANU", SAT ZORLENI
ZORLENI
29,41% promovabilitate
600/1298 — poziție în selecție
5/17 — reușiți
6,06 — media min.
8,13 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
20,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TIMISOARA
TIMISOARA
29,27% promovabilitate
601/1298 — poziție în selecție
12/41 — reușiți
6,16 — media min.
8,71 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
8,33% — 7,00–7,99
8,33% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "IANCU C VISSARION" TITU
TITU
29,17% promovabilitate
602/1298 — poziție în selecție
7/24 — reușiți
6,16 — media min.
7,40 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
71,43% — 6,00–6,99
28,57% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "DIMITRIE GHIKA" COMANESTI
COMANESTI
29,03% promovabilitate
603/1298 — poziție în selecție
9/31 — reușiți
6,01 — media min.
6,81 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "INFOEL" BISTRITA
BISTRITA
29,03% promovabilitate
604/1298 — poziție în selecție
9/31 — reușiți
6,03 — media min.
7,10 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2COLEGIUL ECONOMIC "VIILOR"
BUCURESTI SECTORUL 5
28,57% promovabilitate
605/1298 — poziție în selecție
18/63 — reușiți
6,00 — media min.
7,36 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
77,78% — 6,00–6,99
22,22% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "GIB MIHAESCU", MUNICIPIUL DRAGASANI
DRAGASANI
28,57% promovabilitate
606/1298 — poziție în selecție
4/14 — reușiți
6,08 — media min.
7,33 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "REGELE FERDINAND" SIGHETU MARMATIEI
SIGHETU MARMATIEI
28,57% promovabilitate
607/1298 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
6,76 — media min.
6,78 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "ANA ASLAN" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
28,57% promovabilitate
608/1298 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
6,21 — media min.
6,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vrancea · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "ION MINCU" FOCSANI
FOCSANI
28,57% promovabilitate
609/1298 — poziție în selecție
8/28 — reușiți
6,03 — media min.
7,36 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
87,50% — 6,00–6,99
12,50% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2025 · S2LICEUL "CAROL I ", ORASUL PLOPENI
PLOPENI
28,57% promovabilitate
610/1298 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
6,50 — media min.
6,68 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2025 · S2LICEUL "GHEORGHE SURDU", ORAS BREZOI
BREZOI
28,57% promovabilitate
611/1298 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
6,10 — media min.
6,48 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2025 · S2LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "NADIA COMANECI" ONESTI
ONESTI
28,57% promovabilitate
612/1298 — poziție în selecție
4/14 — reușiți
6,23 — media min.
6,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2025 · S2LICEUL CU PROGRAM SPORTIV, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT
PIATRA-NEAMT
28,57% promovabilitate
613/1298 — poziție în selecție
4/14 — reușiți
6,23 — media min.
6,63 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "1 MAI", MUNICIPIUL PLOIESTI
PLOIESTI
28,57% promovabilitate
614/1298 — poziție în selecție
6/21 — reușiți
6,06 — media min.
6,83 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Covasna · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "BARÓTI SZABÓ DÁVID" BARAOLT
BARAOLT
28,57% promovabilitate
615/1298 — poziție în selecție
4/14 — reușiți
6,33 — media min.
7,23 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Tulcea · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "BRAD SEGAL" TULCEA
TULCEA
28,57% promovabilitate
616/1298 — poziție în selecție
6/21 — reușiți
6,25 — media min.
6,91 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN BRANCUSI" CRAIOVA
CRAIOVA
28,57% promovabilitate
617/1298 — poziție în selecție
4/14 — reușiți
6,06 — media min.
6,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "JACQUES M. ELIAS" SASCUT
SASCUT
28,57% promovabilitate
618/1298 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
6,21 — media min.
6,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE BALCESCU" FLAMANZI
NICOLAE BALCESCU
28,57% promovabilitate
619/1298 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
6,25 — media min.
6,91 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "STEFAN MILCU" CALAFAT
CALAFAT
28,57% promovabilitate
620/1298 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
6,68 — media min.
8,81 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
50,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "TIVAI NAGY IMRE" SANMARTIN
SANMARTIN
28,57% promovabilitate
621/1298 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
6,13 — media min.
6,21 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE
BAIA SPRIE
28,57% promovabilitate
622/1298 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
6,31 — media min.
6,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sălaj · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 GALGAU
GALGAU
28,57% promovabilitate
623/1298 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
6,21 — media min.
6,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC ROSIA DE AMARADIA
ROSIA DE AMARADIA
28,57% promovabilitate
624/1298 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
6,20 — media min.
6,31 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "DAN BARBILIAN" CAMPULUNG
CAMPULUNG
28,57% promovabilitate
625/1298 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
6,20 — media min.
6,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "INDEPENDENTA" CALAFAT
CALAFAT
28,57% promovabilitate
626/1298 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
6,01 — media min.
6,83 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "RADU PETRESCU" PRUNDU BARGAULUI
PRUNDU BARGAULUI
28,57% promovabilitate
627/1298 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
6,90 — media min.
7,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2025 · S2LICEUL TEORETIC TEIUS
TEIUS
28,57% promovabilitate
628/1298 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
6,76 — media min.
7,05 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2025 · S2SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX ARAD
ARAD
28,57% promovabilitate
629/1298 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
6,45 — media min.
6,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "LATCU VODA" SIRET
SIRET
28,12% promovabilitate
630/1298 — poziție în selecție
9/32 — reușiți
6,05 — media min.
7,46 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC AIUD
AIUD
28,12% promovabilitate
631/1298 — poziție în selecție
9/32 — reușiți
6,06 — media min.
7,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
88,89% — 6,00–6,99
11,11% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL DE AGRICULTURA SI ECONOMIE, MUNICIPIUL TECUCI
TECUCI
28,00% promovabilitate
632/1298 — poziție în selecție
21/75 — reușiți
6,03 — media min.
7,63 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
85,71% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Covasna · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "APOR PÉTER" TARGU SECUIESC
TARGU SECUIESC
28,00% promovabilitate
633/1298 — poziție în selecție
7/25 — reușiți
6,00 — media min.
6,82 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2025 · S2LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BISTRITA
BISTRITA
27,91% promovabilitate
634/1298 — poziție în selecție
12/43 — reușiți
6,05 — media min.
6,63 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "DIMITRIE GUSTI"
BUCURESTI SECTORUL 5
27,78% promovabilitate
635/1298 — poziție în selecție
10/36 — reușiți
6,01 — media min.
7,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
70,00% — 6,00–6,99
30,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "GRIGORE MOISIL" BISTRITA
BISTRITA
27,78% promovabilitate
636/1298 — poziție în selecție
5/18 — reușiți
6,26 — media min.
6,65 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "SERBAN VODA", ORASUL SLANIC
SLANIC
27,78% promovabilitate
637/1298 — poziție în selecție
5/18 — reușiți
6,03 — media min.
7,60 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
60,00% — 6,00–6,99
40,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC FORESTIER, MUNICIPIUL CAMPINA
CAMPINA
27,59% promovabilitate
638/1298 — poziție în selecție
8/29 — reușiți
6,00 — media min.
7,35 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2025 · S2COLEGIUL "STEFAN ODOBLEJA" CRAIOVA
CRAIOVA
27,50% promovabilitate
639/1298 — poziție în selecție
11/40 — reușiți
6,13 — media min.
7,30 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
90,91% — 6,00–6,99
9,09% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Teleorman · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "CONSTANTIN NOICA" ALEXANDRIA
ALEXANDRIA
27,50% promovabilitate
640/1298 — poziție în selecție
11/40 — reușiți
6,05 — media min.
9,21 — media max.
1 (9,09%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
90,91% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
9,09% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Călărași · 2025 · S2LICEUL "DANUBIUS" CALARASI
CALARASI
27,45% promovabilitate
641/1298 — poziție în selecție
14/51 — reușiți
6,03 — media min.
7,88 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
85,71% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2025 · S2COLEGIUL ECONOMIC ARAD
ARAD
27,27% promovabilitate
642/1298 — poziție în selecție
6/22 — reușiți
6,05 — media min.
6,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI"
BUCURESTI SECTORUL 6
27,27% promovabilitate
643/1298 — poziție în selecție
12/44 — reușiți
6,00 — media min.
7,31 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Covasna · 2025 · S2LICEUL "KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR" COVASNA
COVASNA
27,27% promovabilitate
644/1298 — poziție în selecție
3/11 — reușiți
6,10 — media min.
6,83 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2025 · S2LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SATU MARE
SATU MARE
27,27% promovabilitate
645/1298 — poziție în selecție
3/11 — reușiți
6,46 — media min.
6,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "HENRI COANDA" SIBIU
SIBIU
27,27% promovabilitate
646/1298 — poziție în selecție
3/11 — reușiți
6,60 — media min.
7,35 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 BALS
BALS
27,27% promovabilitate
647/1298 — poziție în selecție
3/11 — reușiți
6,08 — media min.
6,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC SILVIC CAMPENI
CAMPENI
27,27% promovabilitate
648/1298 — poziție în selecție
6/22 — reușiți
6,00 — media min.
7,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2025 · S2LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC "SZENT ERZSEBET" LUNCA DE SUS
LUNCA DE SUS
27,27% promovabilitate
649/1298 — poziție în selecție
3/11 — reușiți
6,03 — media min.
6,93 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2025 · S2LICEUL TEOLOGIC TARGU JIU
TARGU JIU
27,27% promovabilitate
650/1298 — poziție în selecție
6/22 — reușiți
6,33 — media min.
6,96 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "JOZEF GREGOR TAJOVSKY" NADLAC
NADLAC
27,27% promovabilitate
651/1298 — poziție în selecție
3/11 — reușiți
6,18 — media min.
6,91 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2025 · S2SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX ’SFANTUL CUVIOS DIONISIE EXIGUUL’ CONSTANTA
CONSTANTA
27,27% promovabilitate
652/1298 — poziție în selecție
3/11 — reușiți
6,05 — media min.
7,86 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "TOMA SOCOLESCU", MUNICIPIUL PLOIESTI
PLOIESTI
27,08% promovabilitate
653/1298 — poziție în selecție
13/48 — reușiți
6,00 — media min.
7,63 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
76,92% — 6,00–6,99
23,08% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "VASILE SAV", MUNICIPIUL ROMAN
ROMAN
26,92% promovabilitate
654/1298 — poziție în selecție
7/26 — reușiți
6,03 — media min.
6,36 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC BRATIANU, MUNICIPIUL DRAGASANI
DRAGASANI
26,92% promovabilitate
655/1298 — poziție în selecție
7/26 — reușiți
6,06 — media min.
7,25 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
85,71% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "PETRU RARES" TARGU LAPUS
TARGU LAPUS
26,92% promovabilitate
656/1298 — poziție în selecție
7/26 — reușiți
6,00 — media min.
6,40 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "TRAIAN VUIA" FAGET
FAGET
26,92% promovabilitate
657/1298 — poziție în selecție
7/26 — reușiți
6,00 — media min.
7,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
85,71% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC 'ANDREI BARSEANU' BRASOV
BRASOV
26,67% promovabilitate
658/1298 — poziție în selecție
4/15 — reușiți
6,26 — media min.
7,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vrancea · 2025 · S2LICEUL "SIMION MEHEDINTI" VIDRA
VIDRA
26,67% promovabilitate
659/1298 — poziție în selecție
4/15 — reușiți
6,38 — media min.
7,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC JIMBOLIA
JIMBOLIA
26,67% promovabilitate
660/1298 — poziție în selecție
4/15 — reușiți
6,05 — media min.
6,36 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Călărași · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 FUNDULEA
FUNDULEA
26,67% promovabilitate
661/1298 — poziție în selecție
4/15 — reușiți
6,21 — media min.
7,26 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC UCECOM "SPIRU HARET" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
26,67% promovabilitate
662/1298 — poziție în selecție
4/15 — reușiți
6,03 — media min.
7,46 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "TRAIAN VUIA" RESITA
RESITA
26,67% promovabilitate
663/1298 — poziție în selecție
4/15 — reușiți
6,05 — media min.
7,28 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2025 · S2LICEUL TEORETIC NOVACI
NOVACI
26,67% promovabilitate
664/1298 — poziție în selecție
4/15 — reușiți
6,06 — media min.
6,78 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vrancea · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "EDMOND NICOLAU" FOCSANI
FOCSANI
26,47% promovabilitate
665/1298 — poziție în selecție
9/34 — reușiți
6,00 — media min.
7,21 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
77,78% — 6,00–6,99
22,22% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC ’LAZAR EDELEANU’ NAVODARI
NAVODARI
26,47% promovabilitate
666/1298 — poziție în selecție
9/34 — reușiți
6,36 — media min.
7,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
88,89% — 6,00–6,99
11,11% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "EDMOND NICOLAU"
BUCURESTI SECTORUL 2
26,32% promovabilitate
667/1298 — poziție în selecție
5/19 — reușiți
6,06 — media min.
6,93 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2025 · S2LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BAIA MARE
BAIA MARE
26,32% promovabilitate
668/1298 — poziție în selecție
5/19 — reușiți
6,11 — media min.
6,91 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "ELENA CARAGIANI", MUNICIPIUL TECUCI
TECUCI
26,32% promovabilitate
669/1298 — poziție în selecție
5/19 — reușiți
6,01 — media min.
6,93 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC "ELIE RADU", MUNICIPIUL PLOIESTI
PLOIESTI
26,32% promovabilitate
670/1298 — poziție în selecție
25/95 — reușiți
6,00 — media min.
7,21 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
96,00% — 6,00–6,99
4,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mehedinți · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "SERBAN CIOCULESCU"
DROBETA-TURNU SEVERIN
26,32% promovabilitate
671/1298 — poziție în selecție
5/19 — reușiți
6,15 — media min.
7,13 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Covasna · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "GÁBOR ARON" TARGU SECUIESC
TARGU SECUIESC
26,09% promovabilitate
672/1298 — poziție în selecție
6/23 — reușiți
6,01 — media min.
6,71 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "ION NISTOR" VICOVU DE SUS
VICOVU DE SUS
26,09% promovabilitate
673/1298 — poziție în selecție
6/23 — reușiți
6,31 — media min.
7,71 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC 'MIRCEA CRISTEA' BRASOV
BRASOV
25,93% promovabilitate
674/1298 — poziție în selecție
14/54 — reușiți
6,06 — media min.
7,05 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
92,86% — 6,00–6,99
7,14% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC MARMATIA SIGHETU MARMATIEI
SIGHETU MARMATIEI
25,93% promovabilitate
675/1298 — poziție în selecție
7/27 — reușiți
6,01 — media min.
6,56 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "ASTRA" PITESTI
PITESTI
25,81% promovabilitate
676/1298 — poziție în selecție
8/31 — reușiți
6,01 — media min.
7,13 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
87,50% — 6,00–6,99
12,50% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE "UNIREA", PASCANI
PASCANI
25,53% promovabilitate
677/1298 — poziție în selecție
12/47 — reușiți
6,05 — media min.
6,96 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2025 · S2COLEGIUL DE SERVICII IN TURISM "NAPOCA" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
25,00% promovabilitate
678/1298 — poziție în selecție
9/36 — reușiți
6,03 — media min.
7,38 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
77,78% — 6,00–6,99
22,22% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2025 · S2COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA
MANGALIA
25,00% promovabilitate
679/1298 — poziție în selecție
4/16 — reușiți
6,25 — media min.
6,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brăila · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "ANA ASLAN"
BRAILA
25,00% promovabilitate
680/1298 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,65 — media min.
6,65 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "DAVID PRODAN" CUGIR
CUGIR
25,00% promovabilitate
681/1298 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,03 — media min.
6,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "ION MINULESCU" SLATINA
SLATINA
25,00% promovabilitate
682/1298 — poziție în selecție
2/8 — reușiți
6,83 — media min.
7,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" BAIA MARE
BAIA MARE
25,00% promovabilitate
683/1298 — poziție în selecție
3/12 — reușiți
6,60 — media min.
7,06 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "PETRU RARES" BECLEAN
BECLEAN
25,00% promovabilitate
684/1298 — poziție în selecție
3/12 — reușiți
6,01 — media min.
6,68 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "VASILE GOLDIS" ARAD
ARAD
25,00% promovabilitate
685/1298 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,20 — media min.
6,20 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL 'UNIREA' BRASOV
BRASOV
25,00% promovabilitate
686/1298 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,21 — media min.
6,21 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT
PIATRA-NEAMT
25,00% promovabilitate
687/1298 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,03 — media min.
6,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "REGINA MARIA", MUNICIPIUL PLOIESTI
PLOIESTI
25,00% promovabilitate
688/1298 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
7,13 — media min.
7,13 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2025 · S2COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA 'TARA BARSEI' PREJMER
PREJMER
25,00% promovabilitate
689/1298 — poziție în selecție
5/20 — reușiți
6,00 — media min.
7,60 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "AUREL VLAICU" BAIA MARE
BAIA MARE
25,00% promovabilitate
690/1298 — poziție în selecție
3/12 — reușiți
6,01 — media min.
6,78 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "DINICU GOLESCU"
BUCURESTI SECTORUL 1
25,00% promovabilitate
691/1298 — poziție în selecție
16/64 — reușiți
6,05 — media min.
8,86 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
12,50% — 7,00–7,99
12,50% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" ONESTI
ONESTI
25,00% promovabilitate
692/1298 — poziție în selecție
10/40 — reușiți
6,15 — media min.
6,71 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sălaj · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "IULIU MANIU" SIMLEU SILVANIEI
SIMLEU SILVANIEI
25,00% promovabilitate
693/1298 — poziție în selecție
4/16 — reușiți
6,01 — media min.
7,16 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2025 · S2LICEUL "GEORGE TARNEA", ORAS BABENI
BABENI
25,00% promovabilitate
694/1298 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,70 — media min.
6,70 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2025 · S2LICEUL COBADIN
COBADIN
25,00% promovabilitate
695/1298 — poziție în selecție
4/16 — reușiți
6,18 — media min.
6,73 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2025 · S2LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA
SUCEAVA
25,00% promovabilitate
696/1298 — poziție în selecție
6/24 — reușiți
6,00 — media min.
6,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2025 · S2LICEUL DE ARTE "VICTOR BRAUNER", MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT
PIATRA-NEAMT
25,00% promovabilitate
697/1298 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,01 — media min.
6,01 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Călărași · 2025 · S2LICEUL PEDAGOGIC "STEFAN BANULESCU" CALARASI
CALARASI
25,00% promovabilitate
698/1298 — poziție în selecție
3/12 — reușiți
6,11 — media min.
6,53 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN BRINCOVEANU" SCORNICESTI
SCORNICESTI
25,00% promovabilitate
699/1298 — poziție în selecție
2/8 — reușiți
6,00 — media min.
6,53 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN BURSAN" HUNEDOARA
HUNEDOARA
25,00% promovabilitate
700/1298 — poziție în selecție
3/12 — reușiți
6,13 — media min.
7,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
33,33% — 6,00–6,99
66,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "DANUBIUS" CORABIA
CORABIA
25,00% promovabilitate
701/1298 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,03 — media min.
6,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "DINU BRATIANU" STEFANESTI
STEFANESTI
25,00% promovabilitate
702/1298 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,31 — media min.
6,31 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "HOREA" MARGHITA
MARGHITA
25,00% promovabilitate
703/1298 — poziție în selecție
3/12 — reușiți
6,05 — media min.
6,51 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Călărași · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "ION GHICA" OLTENITA
OLTENITA
25,00% promovabilitate
704/1298 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,75 — media min.
6,75 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "JUSTINIAN MARINA", ORAS BAILE OLANESTI
LIVADIA
25,00% promovabilitate
705/1298 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,38 — media min.
6,38 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "LIVIU REBREANU" MOZACENI
MOZACENI
25,00% promovabilitate
706/1298 — poziție în selecție
3/12 — reușiți
6,11 — media min.
6,95 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "MOGA VOIEVOD" HALMAGIU
HALMAGIU
25,00% promovabilitate
707/1298 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
7,41 — media min.
7,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE STOICA DE HATEG" MEHADIA
MEHADIA
25,00% promovabilitate
708/1298 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
7,41 — media min.
7,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "OVID CALEDONIU", MUNICIPIUL TECUCI
TECUCI
25,00% promovabilitate
709/1298 — poziție în selecție
2/8 — reușiți
6,18 — media min.
8,26 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
50,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "PROFESOR ILIE GAVRILA", SAT CIORANII DE JOS, COMUNA CIORANI
CIORANII DE JOS
25,00% promovabilitate
710/1298 — poziție în selecție
2/8 — reușiți
6,21 — media min.
6,96 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Teleorman · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "SF. HARALAMBIE" TURNU MAGURELE
TURNU MAGURELE
25,00% promovabilitate
711/1298 — poziție în selecție
2/8 — reușiți
6,65 — media min.
6,76 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC 'MALAXA' ZARNESTI
ZARNESTI
25,00% promovabilitate
712/1298 — poziție în selecție
3/12 — reușiți
6,08 — media min.
6,91 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC BISTRITA
BISTRITA
25,00% promovabilitate
713/1298 — poziție în selecție
2/8 — reușiți
6,13 — media min.
6,31 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC CONSTRUCTII DE MASINI MIOVENI
MIOVENI
25,00% promovabilitate
714/1298 — poziție în selecție
10/40 — reușiți
6,00 — media min.
8,30 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
90,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
10,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC CONSTRUCTII SI ARHITECTURA "CAROL I" SIBIU
SIBIU
25,00% promovabilitate
715/1298 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,60 — media min.
6,60 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC DE SERVICII BISTRITA
BISTRITA
25,00% promovabilitate
716/1298 — poziție în selecție
2/8 — reușiți
6,03 — media min.
6,75 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC ECONOMIC "NICOLAE IORGA", PASCANI
PASCANI
25,00% promovabilitate
717/1298 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,01 — media min.
6,01 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Teleorman · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 ALEXANDRIA
ALEXANDRIA
25,00% promovabilitate
718/1298 — poziție în selecție
3/12 — reușiți
7,25 — media min.
7,40 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 MARACINENI
MARACINENI
25,00% promovabilitate
719/1298 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,46 — media min.
6,46 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC NR.1, COMUNA COROD
COROD
25,00% promovabilitate
720/1298 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,15 — media min.
6,15 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC NUCET
NUCET
25,00% promovabilitate
721/1298 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,30 — media min.
6,30 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2025 · S2LICEUL TEOLOGIC "FERICITUL IEREMIA" ONESTI
ONESTI
25,00% promovabilitate
722/1298 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,18 — media min.
6,18 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2025 · S2LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC "SFANTUL FRANCISC DE ASSISI", MUNICIPIUL ROMAN
ROMAN
25,00% promovabilitate
723/1298 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,71 — media min.
6,71 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2025 · S2LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC "SZENT LASZLO" ORADEA
ORADEA
25,00% promovabilitate
724/1298 — poziție în selecție
4/16 — reușiți
6,50 — media min.
7,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
25,00% — 6,00–6,99
75,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "GEORGE POP DE BASESTI" SIGHETU MARMATIEI
SIGHETU MARMATIEI
25,00% promovabilitate
725/1298 — poziție în selecție
4/16 — reușiți
6,05 — media min.
6,98 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "GRIGORE ANTIPA" BOTOSANI
BOTOSANI
25,00% promovabilitate
726/1298 — poziție în selecție
5/20 — reușiți
6,01 — media min.
7,86 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "HORVATH JANOS" MARGHITA
MARGHITA
25,00% promovabilitate
727/1298 — poziție în selecție
2/8 — reușiți
6,15 — media min.
6,31 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sălaj · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "ION AGARBICEANU" JIBOU
JIBOU
25,00% promovabilitate
728/1298 — poziție în selecție
4/16 — reușiți
6,40 — media min.
7,30 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "NICOLAE IORGA" ORAS NEHOIU
NEHOIU
25,00% promovabilitate
729/1298 — poziție în selecție
3/12 — reușiți
6,23 — media min.
6,46 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "PETRU MAIOR" OCNA MURES
OCNA MURES
25,00% promovabilitate
730/1298 — poziție în selecție
3/12 — reușiți
6,21 — media min.
6,51 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2025 · S2LICEUL TEORETIC MILLENIUM TIMISOARA
TIMISOARA
25,00% promovabilitate
731/1298 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
7,38 — media min.
7,38 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2025 · S2LICEUL TEORETIC MURFATLAR
MURFATLAR
25,00% promovabilitate
732/1298 — poziție în selecție
6/24 — reușiți
6,20 — media min.
6,80 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Teleorman · 2025 · S2LICEUL TEORETIC OLTENI
OLTENI
25,00% promovabilitate
733/1298 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,01 — media min.
6,01 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2025 · S2LICEUL TEORETIC PECIU NOU
PECIU NOU
25,00% promovabilitate
734/1298 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,43 — media min.
6,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2025 · S2SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX "SF. GHEORGHE" BOTOSANI
BOTOSANI
25,00% promovabilitate
735/1298 — poziție în selecție
3/12 — reușiți
6,15 — media min.
6,40 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2025 · S2SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "VENIAMIN COSTACHI", SAT MANASTIREA NEAMT, COMUNA VANATORI-NEAMT
MANASTIREA NEAMT
25,00% promovabilitate
736/1298 — poziție în selecție
4/16 — reușiți
6,11 — media min.
8,01 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
25,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2025 · S2LICEUL "VOIEVODUL MIRCEA" TARGOVISTE
TARGOVISTE
24,59% promovabilitate
737/1298 — poziție în selecție
15/61 — reușiți
6,05 — media min.
7,25 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
73,33% — 6,00–6,99
26,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "DACIA" PITESTI
PITESTI
24,53% promovabilitate
738/1298 — poziție în selecție
13/53 — reușiți
6,10 — media min.
7,63 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
92,31% — 6,00–6,99
7,69% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "PAUL DIMO", MUNICIPIUL GALATI
GALATI
24,32% promovabilitate
739/1298 — poziție în selecție
9/37 — reușiți
6,05 — media min.
7,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
88,89% — 6,00–6,99
11,11% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "VENCZEL JOZSEF" MIERCUREA CIUC
MIERCUREA CIUC
24,14% promovabilitate
740/1298 — poziție în selecție
7/29 — reușiți
6,02 — media min.
7,93 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
85,71% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "APULUM" ALBA IULIA
ALBA IULIA
24,00% promovabilitate
741/1298 — poziție în selecție
6/25 — reușiți
6,13 — media min.
7,86 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2025 · S2LICEUL ECONOMIC "ALEXANDRU IOAN CUZA", MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT
PIATRA-NEAMT
24,00% promovabilitate
742/1298 — poziție în selecție
6/25 — reușiți
6,16 — media min.
7,68 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2025 · S2COLEGIUL "ANDRONIC MOTRESCU" RADAUTI
RADAUTI
23,81% promovabilitate
743/1298 — poziție în selecție
10/42 — reușiți
6,16 — media min.
6,98 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2025 · S2COLEGIUL DE ARTA "CIPRIAN PORUMBESCU" SUCEAVA
SUCEAVA
23,81% promovabilitate
744/1298 — poziție în selecție
5/21 — reușiți
6,00 — media min.
6,53 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mehedinți · 2025 · S2COLEGIUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN BRANCOVEANU"
BAIA DE ARAMA
23,81% promovabilitate
745/1298 — poziție în selecție
5/21 — reușiți
6,01 — media min.
7,23 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2025 · S2LICEUL CU PROGRAM SPORTIV, IASI
IASI
23,81% promovabilitate
746/1298 — poziție în selecție
5/21 — reușiți
6,10 — media min.
6,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2025 · S2COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA "VASILE ADAMACHI", IASI
IASI
23,53% promovabilitate
747/1298 — poziție în selecție
4/17 — reușiți
6,16 — media min.
6,86 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2025 · S2LICEUL "CAROL I", ORASUL BICAZ
BICAZ
23,53% promovabilitate
748/1298 — poziție în selecție
4/17 — reușiți
6,16 — media min.
6,85 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2025 · S2LICEUL CU PROGRAM SPORTIV, MUNICIPIUL ROMAN
ROMAN
23,53% promovabilitate
749/1298 — poziție în selecție
4/17 — reușiți
6,05 — media min.
6,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ialomița · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "AL.IOAN CUZA" SLOBOZIA
SLOBOZIA
23,44% promovabilitate
750/1298 — poziție în selecție
15/64 — reușiți
6,11 — media min.
7,88 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
73,33% — 6,00–6,99
26,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "ION HELIADE RADULESCU" TARGOVISTE
TARGOVISTE
23,40% promovabilitate
751/1298 — poziție în selecție
11/47 — reușiți
6,10 — media min.
8,01 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
81,82% — 6,00–6,99
9,09% — 7,00–7,99
9,09% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2COLEGIUL TEHNOLOGIC "VIACESLAV HARNAJ"
BUCURESTI SECTORUL 1
23,33% promovabilitate
752/1298 — poziție în selecție
7/30 — reușiți
6,26 — media min.
7,71 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
71,43% — 6,00–6,99
28,57% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "PETRU PONI", IASI
IASI
23,33% promovabilitate
753/1298 — poziție în selecție
7/30 — reușiți
6,01 — media min.
6,71 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "LAZAR EDELEANU", MUNICIPIUL PLOIESTI
PLOIESTI
23,29% promovabilitate
754/1298 — poziție în selecție
17/73 — reușiți
6,01 — media min.
6,86 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL ’KEMAL ATATURK’ MEDGIDIA
MEDGIDIA
23,08% promovabilitate
755/1298 — poziție în selecție
3/13 — reușiți
6,18 — media min.
6,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "PETRU PONI", MUNICIPIUL ROMAN
ROMAN
23,08% promovabilitate
756/1298 — poziție în selecție
6/26 — reușiți
6,00 — media min.
7,00 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vaslui · 2025 · S2LICEUL "STEFAN PROCOPIU", MUNICIPIUL VASLUI
VASLUI
23,08% promovabilitate
757/1298 — poziție în selecție
9/39 — reușiți
6,00 — media min.
7,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2025 · S2LICEUL 'EDUCATIA VIITORULUI' CONSTANTA
CONSTANTA
23,08% promovabilitate
758/1298 — poziție în selecție
3/13 — reușiți
6,31 — media min.
6,63 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2025 · S2LICEUL SILVIC "TRANSILVANIA" NASAUD
NASAUD
23,08% promovabilitate
759/1298 — poziție în selecție
3/13 — reușiți
6,45 — media min.
6,70 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "EREMIA GRIGORESCU", ORAS TG.BUJOR
TARGU BUJOR
23,08% promovabilitate
760/1298 — poziție în selecție
3/13 — reușiți
6,21 — media min.
7,53 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "PETRU RARES", TARGU FRUMOS
TARGU FRUMOS
23,08% promovabilitate
761/1298 — poziție în selecție
3/13 — reușiți
6,01 — media min.
6,91 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "UNIREA" STEI
STEI
23,08% promovabilitate
762/1298 — poziție în selecție
6/26 — reușiți
6,18 — media min.
8,15 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
16,67% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL BECLEAN
BECLEAN
23,08% promovabilitate
763/1298 — poziție în selecție
3/13 — reușiți
6,11 — media min.
7,23 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "ION MIHALACHE" TOPOLOVENI
TOPOLOVENI
23,08% promovabilitate
764/1298 — poziție în selecție
3/13 — reușiți
6,30 — media min.
6,81 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2025 · S2LICEUL TEORETIC 'MIHAIL SAULESCU' PREDEAL
PREDEAL
23,08% promovabilitate
765/1298 — poziție în selecție
3/13 — reușiți
6,08 — media min.
7,01 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "ELECTROMURES" TARGU MURES
TARGU MURES
22,97% promovabilitate
766/1298 — poziție în selecție
17/74 — reușiți
6,05 — media min.
7,10 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
94,12% — 6,00–6,99
5,88% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ilfov · 2025 · S2COLEGIUL SILVIC "THEODOR PIETRARU" BRANESTI
BRANESTI
22,73% promovabilitate
767/1298 — poziție în selecție
5/22 — reușiți
6,03 — media min.
6,48 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "MEDIA"
BUCURESTI SECTORUL 1
22,67% promovabilitate
768/1298 — poziție în selecție
17/75 — reușiți
6,05 — media min.
7,40 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
82,35% — 6,00–6,99
17,65% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "PETRU MUSAT" SUCEAVA
SUCEAVA
22,50% promovabilitate
769/1298 — poziție în selecție
9/40 — reușiți
6,05 — media min.
6,96 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "GOGA IONESCU" TITU
TITU
22,50% promovabilitate
770/1298 — poziție în selecție
9/40 — reușiți
6,03 — media min.
6,68 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2025 · S2COLEGIUL "MIHAIL CANTACUZINO", ORASUL SINAIA
SINAIA
22,22% promovabilitate
771/1298 — poziție în selecție
4/18 — reușiți
6,13 — media min.
6,80 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" PETROSANI
PETROSANI
22,22% promovabilitate
772/1298 — poziție în selecție
2/9 — reușiți
6,26 — media min.
7,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "STEFAN CEL MARE", HARLAU
HARLAU
22,22% promovabilitate
773/1298 — poziție în selecție
2/9 — reușiți
6,21 — media min.
6,53 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2025 · S2LICEUL "DIMITRIE CANTEMIR" DARABANI
DARABANI
22,22% promovabilitate
774/1298 — poziție în selecție
4/18 — reușiți
6,08 — media min.
6,76 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2025 · S2LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD
ARAD
22,22% promovabilitate
775/1298 — poziție în selecție
6/27 — reușiți
6,11 — media min.
6,71 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ialomița · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "MIHAI EMINESCU" SLOBOZIA
SLOBOZIA
22,22% promovabilitate
776/1298 — poziție în selecție
4/18 — reușiți
6,16 — media min.
7,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "MIHAI VITEAZU" VULCAN
VULCAN
22,22% promovabilitate
777/1298 — poziție în selecție
4/18 — reușiți
6,35 — media min.
6,85 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "PETRU PONI" ONESTI
ONESTI
22,22% promovabilitate
778/1298 — poziție în selecție
2/9 — reușiți
6,38 — media min.
6,91 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "ROMULUS PARASCHIVOIU" LOVRIN
LOVRIN
22,22% promovabilitate
779/1298 — poziție în selecție
4/18 — reușiți
6,00 — media min.
7,23 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC DE PETROL MORENI
MORENI
22,22% promovabilitate
780/1298 — poziție în selecție
2/9 — reușiți
6,38 — media min.
6,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC "REGELE FERDINAND I " TIMISOARA
TIMISOARA
22,22% promovabilitate
781/1298 — poziție în selecție
2/9 — reușiți
6,03 — media min.
6,85 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Tulcea · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC TOPOLOG
TOPOLOG
22,22% promovabilitate
782/1298 — poziție în selecție
2/9 — reușiți
6,30 — media min.
6,46 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Tulcea · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "CONSTANTIN BRATESCU" ISACCEA
ISACCEA
22,22% promovabilitate
783/1298 — poziție în selecție
2/9 — reușiți
6,35 — media min.
6,95 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "MIHAI VITEAZUL" VISINA
VISINA
22,22% promovabilitate
784/1298 — poziție în selecție
2/9 — reușiți
6,25 — media min.
6,53 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2025 · S2LICEUL TEORETIC ’IOAN COTOVU’ HARSOVA
HARSOVA
22,22% promovabilitate
785/1298 — poziție în selecție
2/9 — reușiți
6,41 — media min.
6,48 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2025 · S2SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "IUSTIN PATRIARHUL" CAMPULUNG
CAMPULUNG
22,22% promovabilitate
786/1298 — poziție în selecție
2/9 — reușiți
6,35 — media min.
6,88 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2025 · S2SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "NEAGOE VODA BASARAB" CURTEA DE ARGES
CURTEA DE ARGES
22,22% promovabilitate
787/1298 — poziție în selecție
2/9 — reușiți
6,11 — media min.
6,21 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI", IASI
IASI
21,95% promovabilitate
788/1298 — poziție în selecție
18/82 — reușiți
6,03 — media min.
9,15 — media max.
1 (5,56%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
11,11% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
5,56% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "DIMITRIE LEONIDA"
BUCURESTI SECTORUL 2
21,88% promovabilitate
789/1298 — poziție în selecție
7/32 — reușiți
6,01 — media min.
6,95 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Călărași · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "NEAGOE BASARAB" OLTENITA
OLTENITA
21,74% promovabilitate
790/1298 — poziție în selecție
5/23 — reușiți
6,03 — media min.
6,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "IOAN SLAVICI" TIMISOARA
TIMISOARA
21,74% promovabilitate
791/1298 — poziție în selecție
5/23 — reușiți
6,13 — media min.
8,51 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
40,00% — 6,00–6,99
40,00% — 7,00–7,99
20,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2025 · S2LICEUL "CONSTANTIN BANCOVEANU", ORAS HOREZU
HOREZU
21,62% promovabilitate
792/1298 — poziție în selecție
8/37 — reușiți
6,00 — media min.
8,26 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
87,50% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
12,50% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "MIHAI BRAVU"
BUCURESTI SECTORUL 3
21,51% promovabilitate
793/1298 — poziție în selecție
20/93 — reușiți
6,05 — media min.
7,36 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
85,00% — 6,00–6,99
15,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "IULIU MANIU"
BUCURESTI SECTORUL 6
21,43% promovabilitate
794/1298 — poziție în selecție
12/56 — reușiți
6,06 — media min.
6,96 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Giurgiu · 2025 · S2LICEUL "UDRISTE NASTUREL" HOTARELE
HOTARELE
21,43% promovabilitate
795/1298 — poziție în selecție
3/14 — reușiți
6,10 — media min.
6,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2025 · S2LICEUL ECONOMIC NASAUD
NASAUD
21,43% promovabilitate
796/1298 — poziție în selecție
3/14 — reușiți
6,08 — media min.
6,18 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "DACIA"
BUCURESTI SECTORUL 4
21,43% promovabilitate
797/1298 — poziție în selecție
6/28 — reușiți
6,03 — media min.
6,60 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL "OLGA STURDZA", MIROSLAVA
MIROSLAVA
21,43% promovabilitate
798/1298 — poziție în selecție
3/14 — reușiți
6,23 — media min.
7,05 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII "GHEORGHE MARZESCU", IASI
IASI
21,43% promovabilitate
799/1298 — poziție în selecție
6/28 — reușiți
6,05 — media min.
6,95 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC FORESTIER SIGHETU MARMATIEI
SIGHETU MARMATIEI
21,43% promovabilitate
800/1298 — poziție în selecție
6/28 — reușiți
6,11 — media min.
6,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC UCECOM "SPIRU HARET" PLOIESTI
PLOIESTI
21,43% promovabilitate
801/1298 — poziție în selecție
3/14 — reușiți
6,33 — media min.
7,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC ’IOAN N.ROMAN’ CONSTANTA
CONSTANTA
21,43% promovabilitate
802/1298 — poziție în selecție
3/14 — reușiți
6,45 — media min.
7,70 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Teleorman · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "MARIN PREDA" TURNU MAGURELE
TURNU MAGURELE
21,43% promovabilitate
803/1298 — poziție în selecție
3/14 — reușiți
6,20 — media min.
7,01 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "OCTAVIAN GOGA" HUEDIN
HUEDIN
21,43% promovabilitate
804/1298 — poziție în selecție
3/14 — reușiți
6,01 — media min.
6,68 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vrancea · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC AUTO "TRAIAN VUIA" FOCSANI
FOCSANI
21,05% promovabilitate
805/1298 — poziție în selecție
4/19 — reușiți
6,06 — media min.
6,85 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2025 · S2LICEUL TEORETIC DE INFORMATICA "ALEXANDRU MARGHILOMAN" MUNICIPIUL BUZAU
BUZAU
21,05% promovabilitate
806/1298 — poziție în selecție
4/19 — reușiți
6,08 — media min.
6,83 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2025 · S2COLEGIUL "VASILE LOVINESCU" FALTICENI
FALTICENI
20,83% promovabilitate
807/1298 — poziție în selecție
10/48 — reușiți
6,01 — media min.
8,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
70,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
10,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2025 · S2LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU
BACAU
20,83% promovabilitate
808/1298 — poziție în selecție
5/24 — reușiți
6,00 — media min.
6,51 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "SFANTUL PANTELIMON"
BUCURESTI SECTORUL 2
20,75% promovabilitate
809/1298 — poziție în selecție
11/53 — reușiți
6,00 — media min.
6,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2LICEUL ECONOMIC NR. 1
BUCURESTI SECTORUL 4
20,69% promovabilitate
810/1298 — poziție în selecție
6/29 — reușiți
6,10 — media min.
7,51 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "PETRU PONI"
BUCURESTI SECTORUL 6
20,69% promovabilitate
811/1298 — poziție în selecție
6/29 — reușiți
6,05 — media min.
8,38 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
33,33% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "VALERIU BRANISTE" LUGOJ
LUGOJ
20,69% promovabilitate
812/1298 — poziție în selecție
6/29 — reușiți
6,41 — media min.
7,76 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "LUCIAN BLAGA"
BUCURESTI SECTORUL 2
20,69% promovabilitate
813/1298 — poziție în selecție
6/29 — reușiți
6,03 — media min.
7,81 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC DE METROLOGIE "TRAIAN VUIA"
BUCURESTI SECTORUL 4
20,51% promovabilitate
814/1298 — poziție în selecție
8/39 — reușiți
6,10 — media min.
6,80 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2025 · S2COLEGIUL DE INDUSTRIE ALIMENTARA "ELENA DOAMNA", MUNICIPIUL GALATI
GALATI
20,00% promovabilitate
815/1298 — poziție în selecție
12/60 — reușiți
6,01 — media min.
6,96 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2COLEGIUL ECONOMIC "NICOLAE KRETZULESCU"
BUCURESTI SECTORUL 3
20,00% promovabilitate
816/1298 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
7,25 — media min.
7,25 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2025 · S2COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV, IASI
IASI
20,00% promovabilitate
817/1298 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
7,10 — media min.
7,10 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "AVRAM IANCU" STEI
STEI
20,00% promovabilitate
818/1298 — poziție în selecție
2/10 — reușiți
6,56 — media min.
7,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" NASAUD
NASAUD
20,00% promovabilitate
819/1298 — poziție în selecție
3/15 — reușiți
6,20 — media min.
6,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "NICOLAE TITULESCU" CRAIOVA
CRAIOVA
20,00% promovabilitate
820/1298 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,15 — media min.
6,15 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sălaj · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "SIMION BARNUTIU" SIMLEU SILVANIEI
SIMLEU SILVANIEI
20,00% promovabilitate
821/1298 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,25 — media min.
6,25 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Teleorman · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "MIRCEA SCARLAT" ALEXANDRIA
ALEXANDRIA
20,00% promovabilitate
822/1298 — poziție în selecție
2/10 — reușiți
6,83 — media min.
6,88 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "MIRCEA CEL BATRAN"
BUCURESTI SECTORUL 1
20,00% promovabilitate
823/1298 — poziție în selecție
3/15 — reușiți
6,05 — media min.
6,25 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2025 · S2LICEUL "HERCULES" BAILE HERCULANE
BAILE HERCULANE
20,00% promovabilitate
824/1298 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,60 — media min.
6,60 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2025 · S2LICEUL "MATHIAS HAMMER" ANINA
ANINA
20,00% promovabilitate
825/1298 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,70 — media min.
6,70 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vrancea · 2025 · S2LICEUL DE AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA ODOBESTI
ODOBESTI
20,00% promovabilitate
826/1298 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,08 — media min.
6,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "ALEXANDRU MACEDONSKI" MELINESTI
MELINESTI
20,00% promovabilitate
827/1298 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,21 — media min.
6,21 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "ANGHEL SALIGNY" BAIA MARE
BAIA MARE
20,00% promovabilitate
828/1298 — poziție în selecție
3/15 — reușiți
6,13 — media min.
8,23 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
33,33% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "DOMOKOS KAZMER" SOVATA
SOVATA
20,00% promovabilitate
829/1298 — poziție în selecție
3/15 — reușiți
6,02 — media min.
6,26 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "FELIX" SANMARTIN
SANMARTIN
20,00% promovabilitate
830/1298 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,26 — media min.
6,26 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "IOAN BOJOR" REGHIN
REGHIN
20,00% promovabilitate
831/1298 — poziție în selecție
4/20 — reușiți
6,25 — media min.
7,71 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sălaj · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "IOAN OSSIAN" SIMLEU SILVANIEI
SIMLEU SILVANIEI
20,00% promovabilitate
832/1298 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,30 — media min.
6,30 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "ION CREANGA" CURTICI
CURTICI
20,00% promovabilitate
833/1298 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
7,31 — media min.
7,31 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "PETRE P.CARP", TIBANESTI
TIBANESTI
20,00% promovabilitate
834/1298 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,13 — media min.
6,13 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "TRAIAN VUIA" TARGU MURES
TARGU MURES
20,00% promovabilitate
835/1298 — poziție în selecție
2/10 — reușiți
6,05 — media min.
6,28 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sălaj · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "VOIEVODUL GELU" ZALAU
ZALAU
20,00% promovabilitate
836/1298 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,48 — media min.
6,48 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC AUTO CAMPULUNG
CAMPULUNG
20,00% promovabilitate
837/1298 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,25 — media min.
6,25 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC COMUNA BECENI
MARGARITI
20,00% promovabilitate
838/1298 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,08 — media min.
6,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD
ARAD
20,00% promovabilitate
839/1298 — poziție în selecție
4/20 — reușiți
6,06 — media min.
7,38 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC DE MECATRONICA SI AUTOMATIZARI, IASI
IASI
20,00% promovabilitate
840/1298 — poziție în selecție
3/15 — reușiți
6,11 — media min.
6,53 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC DE TRANSPORTURI "TRANSILVANIA" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
20,00% promovabilitate
841/1298 — poziție în selecție
2/10 — reușiți
6,51 — media min.
6,75 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC, MUNICIPIUL CAMPINA
CAMPINA
20,00% promovabilitate
842/1298 — poziție în selecție
7/35 — reușiți
6,01 — media min.
6,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC LUPENI
LUPENI
20,00% promovabilitate
843/1298 — poziție în selecție
3/15 — reușiți
6,03 — media min.
6,25 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC ’PONTICA’ CONSTANTA
CONSTANTA
20,00% promovabilitate
844/1298 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,58 — media min.
6,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2025 · S2LICEUL TEOLOGIC GRECO-CATOLIC "SFANTUL VASILE CEL MARE" BLAJ
BLAJ
20,00% promovabilitate
845/1298 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,31 — media min.
6,31 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL "EMANUEL"
BUCURESTI SECTORUL 4
20,00% promovabilitate
846/1298 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
7,75 — media min.
7,75 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Covasna · 2025 · S2LICEUL TEOLOGIC REFORMAT SFANTU GHEORGHE
SFANTU GHEORGHE
20,00% promovabilitate
847/1298 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,56 — media min.
6,56 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU IOAN CUZA", IASI
IASI
20,00% promovabilitate
848/1298 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,26 — media min.
6,26 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "DUMITRU TAUTAN" FLORESTI
FLORESTI
20,00% promovabilitate
849/1298 — poziție în selecție
2/10 — reușiți
6,11 — media min.
7,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "GEORGE ST. MARINCU" POIANA MARE
POIANA MARE
20,00% promovabilitate
850/1298 — poziție în selecție
2/10 — reușiți
6,05 — media min.
6,40 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "HENRI COANDA" DEJ
DEJ
20,00% promovabilitate
851/1298 — poziție în selecție
5/25 — reușiți
6,10 — media min.
6,40 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ilfov · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "RADU POPESCU" POPESTI LEORDENI
POPESTI LEORDENI
20,00% promovabilitate
852/1298 — poziție în selecție
2/10 — reușiți
6,11 — media min.
6,30 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "SFINTII KIRIL SI METODII" DUDESTII VECHI
DUDESTII VECHI
20,00% promovabilitate
853/1298 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,80 — media min.
6,80 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "GHEORGHE SINCAI" TARGU MURES
TARGU MURES
19,44% promovabilitate
854/1298 — poziție în selecție
7/36 — reușiți
6,01 — media min.
6,73 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC 'TRANSILVANIA' BRASOV
BRASOV
19,35% promovabilitate
855/1298 — poziție în selecție
6/31 — reușiți
6,08 — media min.
6,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "DRAGOMIR HURMUZESCU"
BUCURESTI SECTORUL 3
19,23% promovabilitate
856/1298 — poziție în selecție
5/26 — reușiți
6,03 — media min.
6,85 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "COSTIN D. NENITESCU"
BUCURESTI SECTORUL 3
19,15% promovabilitate
857/1298 — poziție în selecție
9/47 — reușiți
6,13 — media min.
6,93 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2025 · S2COLEGIUL AGRICOL "DANIIL POPOVICI BARCIANU" SIBIU
SIBIU
19,05% promovabilitate
858/1298 — poziție în selecție
8/42 — reușiți
6,03 — media min.
6,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "DACIA" CARANSEBES
CARANSEBES
19,05% promovabilitate
859/1298 — poziție în selecție
4/21 — reușiți
6,00 — media min.
6,78 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "SOMES" DEJ
DEJ
19,05% promovabilitate
860/1298 — poziție în selecție
4/21 — reușiți
6,13 — media min.
7,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 LUDUS
LUDUS
19,05% promovabilitate
861/1298 — poziție în selecție
8/42 — reușiți
6,06 — media min.
6,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "EMANUIL UNGUREANU" TIMISOARA
TIMISOARA
18,84% promovabilitate
862/1298 — poziție în selecție
13/69 — reușiți
6,01 — media min.
7,60 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
84,62% — 6,00–6,99
15,38% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII "GHEORGHE AIRINEI"
BUCURESTI SECTORUL 6
18,84% promovabilitate
863/1298 — poziție în selecție
13/69 — reușiți
6,01 — media min.
7,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
76,92% — 6,00–6,99
23,08% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2COLEGIUL UCECOM "SPIRU HARET"
BUCURESTI SECTORUL 6
18,75% promovabilitate
864/1298 — poziție în selecție
3/16 — reușiți
6,11 — media min.
6,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "ALEXANDRU IOAN CUZA" MUNICIPIUL BUZAU
BUZAU
18,75% promovabilitate
865/1298 — poziție în selecție
6/32 — reușiți
6,03 — media min.
8,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
16,67% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN ISTRATI", MUNICIPIUL CAMPINA
CAMPINA
18,75% promovabilitate
866/1298 — poziție în selecție
6/32 — reușiți
6,01 — media min.
6,88 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC ’DIMITRIE LEONIDA’ CONSTANTA
CONSTANTA
18,75% promovabilitate
867/1298 — poziție în selecție
6/32 — reușiți
6,06 — media min.
6,35 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "LASCAR ROSETTI", RADUCANENI
RADUCANENI
18,75% promovabilitate
868/1298 — poziție în selecție
3/16 — reușiți
6,81 — media min.
6,95 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "VICTOR UNGUREANU" CAMPIA TURZII
CAMPIA TURZII
18,60% promovabilitate
869/1298 — poziție în selecție
8/43 — reușiți
6,01 — media min.
6,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2025 · S2LICEUL BORSA
BORSA
18,52% promovabilitate
870/1298 — poziție în selecție
5/27 — reușiți
6,05 — media min.
6,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC MOTRU
MOTRU
18,52% promovabilitate
871/1298 — poziție în selecție
5/27 — reușiți
6,13 — media min.
6,65 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "BRASSAI SAMUEL" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
18,52% promovabilitate
872/1298 — poziție în selecție
5/27 — reușiți
6,01 — media min.
6,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA
SUCEAVA
18,42% promovabilitate
873/1298 — poziție în selecție
7/38 — reușiți
6,15 — media min.
7,70 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
85,71% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "AVRAM IANCU" SIBIU
SIBIU
18,37% promovabilitate
874/1298 — poziție în selecție
9/49 — reușiți
6,00 — media min.
7,51 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
88,89% — 6,00–6,99
11,11% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "SAMUIL VULCAN" BEIUS
BEIUS
18,18% promovabilitate
875/1298 — poziție în selecție
2/11 — reușiți
6,10 — media min.
7,38 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC 'REMUS RADULET' BRASOV
BRASOV
18,18% promovabilitate
876/1298 — poziție în selecție
6/33 — reușiți
6,15 — media min.
6,63 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Călărași · 2025 · S2LICEUL "ALEXANDRU ODOBESCU" LEHLIU GARA
LEHLIU-GARA
18,18% promovabilitate
877/1298 — poziție în selecție
4/22 — reușiți
6,16 — media min.
6,53 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2025 · S2LICEUL "ATANASIE MARIENESCU" LIPOVA
LIPOVA
18,18% promovabilitate
878/1298 — poziție în selecție
2/11 — reușiți
6,00 — media min.
6,21 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2025 · S2LICEUL DE COREGRAFIE SI ARTA DRAMATICA "OCTAVIAN STROIA" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
18,18% promovabilitate
879/1298 — poziție în selecție
2/11 — reușiți
6,16 — media min.
6,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2025 · S2LICEUL ENERGETIC CRAIOVA
CRAIOVA
18,18% promovabilitate
880/1298 — poziție în selecție
4/22 — reușiți
6,05 — media min.
8,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
25,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2LICEUL FEG
BUCURESTI SECTORUL 1
18,18% promovabilitate
881/1298 — poziție în selecție
4/22 — reușiți
6,11 — media min.
7,65 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2025 · S2LICEUL ROMANO-CATOLIC "JOSEPHUS CALASANTIUS" CAREI
CAREI
18,18% promovabilitate
882/1298 — poziție în selecție
2/11 — reușiți
6,52 — media min.
6,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "ANGHEL SALIGNY", MUNICIPIUL PLOIESTI
PLOIESTI
18,18% promovabilitate
883/1298 — poziție în selecție
6/33 — reușiți
6,03 — media min.
6,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "AUREL VLAICU" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
18,18% promovabilitate
884/1298 — poziție în selecție
2/11 — reușiți
6,01 — media min.
6,20 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "AZUR" TIMISOARA
TIMISOARA
18,18% promovabilitate
885/1298 — poziție în selecție
4/22 — reușiți
6,05 — media min.
6,30 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "DIMITRIE LEONIDA" PETROSANI
PETROSANI
18,18% promovabilitate
886/1298 — poziție în selecție
2/11 — reușiți
6,11 — media min.
6,15 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ilfov · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "DUMITRU DUMITRESCU" BUFTEA
BUFTEA
18,18% promovabilitate
887/1298 — poziție în selecție
8/44 — reușiți
6,05 — media min.
7,51 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brăila · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "GRIGORE MOISIL"
BRAILA
18,18% promovabilitate
888/1298 — poziție în selecție
2/11 — reușiți
6,20 — media min.
6,26 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 POPESTI
POPESTI
18,18% promovabilitate
889/1298 — poziție în selecție
2/11 — reușiți
6,13 — media min.
6,21 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC THEODOR PALLADY
BUCURESTI SECTORUL 3
18,18% promovabilitate
890/1298 — poziție în selecție
4/22 — reușiți
6,03 — media min.
6,91 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC VEDEA
VEDEA
18,18% promovabilitate
891/1298 — poziție în selecție
2/11 — reușiți
7,30 — media min.
7,40 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC ’CONCORD’ CONSTANTA
CONSTANTA
18,18% promovabilitate
892/1298 — poziție în selecție
2/11 — reușiți
6,11 — media min.
6,35 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vaslui · 2025 · S2COLEGIUL ECONOMIC "ANGHEL RUGINA", MUNICIPIUL VASLUI
VASLUI
17,95% promovabilitate
893/1298 — poziție în selecție
7/39 — reușiți
6,21 — media min.
7,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
85,71% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC 'MARIA BAIULESCU' BRASOV
BRASOV
17,86% promovabilitate
894/1298 — poziție în selecție
5/28 — reușiți
6,25 — media min.
7,95 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vaslui · 2025 · S2LICEUL CU PROGRAM SPORTIV, MUNICIPIUL VASLUI
VASLUI
17,86% promovabilitate
895/1298 — poziție în selecție
5/28 — reușiți
6,08 — media min.
7,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "DIMITRIE LEONIDA", IASI
IASI
17,86% promovabilitate
896/1298 — poziție în selecție
5/28 — reușiți
6,00 — media min.
7,51 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
60,00% — 6,00–6,99
40,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU"
BUCURESTI SECTORUL 3
17,86% promovabilitate
897/1298 — poziție în selecție
5/28 — reușiți
6,30 — media min.
7,85 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "MIHAI VITEAZUL" ORADEA
ORADEA
17,74% promovabilitate
898/1298 — poziție în selecție
11/62 — reușiți
6,11 — media min.
6,88 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "ION CREANGA", ORASUL TARGU-NEAMT
TARGU NEAMT
17,65% promovabilitate
899/1298 — poziție în selecție
12/68 — reușiți
6,01 — media min.
6,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN BRANCUSI" PITESTI
PITESTI
17,65% promovabilitate
900/1298 — poziție în selecție
3/17 — reușiți
6,06 — media min.
6,88 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC TARNAVENI
TARNAVENI
17,65% promovabilitate
901/1298 — poziție în selecție
3/17 — reușiți
6,13 — media min.
6,85 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2COLEGIUL TEHNOLOGIC "GRIGORE CERCHEZ"
BUCURESTI SECTORUL 5
17,54% promovabilitate
902/1298 — poziție în selecție
10/57 — reușiți
6,03 — media min.
8,25 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
60,00% — 6,00–6,99
30,00% — 7,00–7,99
10,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "EOTVOS JOZSEF" ODORHEIU SECUIESC
ODORHEIU SECUIESC
17,39% promovabilitate
903/1298 — poziție în selecție
8/46 — reușiți
6,02 — media min.
6,51 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "ION.I.C.BRATIANU" TIMISOARA
TIMISOARA
17,39% promovabilitate
904/1298 — poziție în selecție
4/23 — reușiți
6,03 — media min.
7,05 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "INDEPENDENTA" SIBIU
SIBIU
17,24% promovabilitate
905/1298 — poziție în selecție
5/29 — reușiți
6,01 — media min.
9,26 — media max.
1 (20,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
20,00% — 6,00–6,99
60,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
20,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "BANYAI JANOS" ODORHEIU SECUIESC
ODORHEIU SECUIESC
17,14% promovabilitate
906/1298 — poziție în selecție
6/35 — reușiți
6,07 — media min.
6,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "MIRON COSTIN", MUNICIPIUL ROMAN
ROMAN
17,07% promovabilitate
907/1298 — poziție în selecție
7/41 — reușiți
6,01 — media min.
6,86 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2025 · S2COLEGIUL ECONOMIC AL BANATULUI MONTAN RESITA
RESITA
16,67% promovabilitate
908/1298 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
6,55 — media min.
6,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Călărași · 2025 · S2COLEGIUL ECONOMIC CALARASI
CALARASI
16,67% promovabilitate
909/1298 — poziție în selecție
3/18 — reușiți
6,00 — media min.
6,76 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "EMIL RACOVITA"
BUCURESTI SECTORUL 2
16,67% promovabilitate
910/1298 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
7,90 — media min.
7,90 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "OCTAVIAN GOGA" MARGHITA
MARGHITA
16,67% promovabilitate
911/1298 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
7,56 — media min.
7,56 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "REGELE FERDINAND I" RADAUTI
RADAUTI
16,67% promovabilitate
912/1298 — poziție în selecție
5/30 — reușiți
6,06 — media min.
7,23 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
16,67% promovabilitate
913/1298 — poziție în selecție
2/12 — reușiți
6,03 — media min.
6,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2025 · S2LICEUL "IOAN BUTEANU" GURAHONT
GURAHONT
16,67% promovabilitate
914/1298 — poziție în selecție
2/12 — reușiți
6,45 — media min.
7,48 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2025 · S2LICEUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
BUMBESTI-JIU
16,67% promovabilitate
915/1298 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
6,20 — media min.
6,20 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2LICEUL "PROFESIA"
BUCURESTI SECTORUL 3
16,67% promovabilitate
916/1298 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
6,16 — media min.
6,16 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2025 · S2LICEUL BANATEAN OTELU ROSU
OTELU ROSU
16,67% promovabilitate
917/1298 — poziție în selecție
2/12 — reușiți
6,05 — media min.
6,23 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2025 · S2LICEUL DE TURISM SI ALIMENTATIE "DUMITRU MOTOC", MUNICIPIUL GALATI
GALATI
16,67% promovabilitate
918/1298 — poziție în selecție
5/30 — reușiți
6,11 — media min.
7,35 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2LICEUL PARTICULAR "ONICESCU-MIHOC"
BUCURESTI SECTORUL 1
16,67% promovabilitate
919/1298 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
6,15 — media min.
6,15 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2025 · S2LICEUL REFORMAT SATU MARE
SATU MARE
16,67% promovabilitate
920/1298 — poziție în selecție
3/18 — reușiți
6,00 — media min.
7,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Teleorman · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "ANGHEL SALIGNY" ROSIORI DE VEDE
ROSIORI DE VEDE
16,67% promovabilitate
921/1298 — poziție în selecție
3/18 — reușiți
6,06 — media min.
6,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "CAPITAN NICOLAE PLESOIANU", MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA
RAMNICU VALCEA
16,67% promovabilitate
922/1298 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
6,98 — media min.
6,98 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN CANTACUZINO", ORASUL BAICOI
BAICOI
16,67% promovabilitate
923/1298 — poziție în selecție
2/12 — reușiți
6,00 — media min.
6,71 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "DIMITRIE PETRESCU" CARACAL
CARACAL
16,67% promovabilitate
924/1298 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
7,06 — media min.
7,06 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "FERDINAND I", MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA
RAMNICU VALCEA
16,67% promovabilitate
925/1298 — poziție în selecție
2/12 — reușiți
6,00 — media min.
6,05 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "FLORIAN PORCIUS" RODNA
RODNA
16,67% promovabilitate
926/1298 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
6,65 — media min.
6,65 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vrancea · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "G.G. LONGINESCU" FOCSANI
FOCSANI
16,67% promovabilitate
927/1298 — poziție în selecție
2/12 — reușiți
6,35 — media min.
6,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "GRIGORE C MOISIL" TARGU LAPUS
TARGU LAPUS
16,67% promovabilitate
928/1298 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
6,03 — media min.
6,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "SZEKELY KAROLY" MIERCUREA CIUC
MIERCUREA CIUC
16,67% promovabilitate
929/1298 — poziție în selecție
4/24 — reușiți
6,03 — media min.
6,37 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "TEODOR DIAMANT", ORASUL BOLDESTI-SCAENI
BOLDESTI-SCAENI
16,67% promovabilitate
930/1298 — poziție în selecție
3/18 — reușiți
6,00 — media min.
7,36 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "VASILE NETEA" DEDA
DEDA
16,67% promovabilitate
931/1298 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
6,26 — media min.
6,26 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC DE TRANSPORTURI, MUNICIPIUL PLOIESTI
PLOIESTI
16,67% promovabilitate
932/1298 — poziție în selecție
2/12 — reușiți
6,06 — media min.
6,25 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC "DRAGOMIR HURMUZESCU" DEVA
DEVA
16,67% promovabilitate
933/1298 — poziție în selecție
3/18 — reușiți
6,40 — media min.
7,05 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC METALURGIC SLATINA
SLATINA
16,67% promovabilitate
934/1298 — poziție în selecție
2/12 — reușiți
6,81 — media min.
6,81 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC TARNA MARE
TARNA MARE
16,67% promovabilitate
935/1298 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
6,03 — media min.
6,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC ’ION PODARU’ OVIDIU
OVIDIU
16,67% promovabilitate
936/1298 — poziție în selecție
2/12 — reușiți
6,40 — media min.
6,93 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC, VLADENI
VLADENI
16,67% promovabilitate
937/1298 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
8,26 — media min.
8,26 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
100,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2025 · S2LICEUL TEOLOGIC "EPISCOP MELCHISEDEC", MUNICIPIUL ROMAN
ROMAN
16,67% promovabilitate
938/1298 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
7,08 — media min.
7,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "ANA IPATESCU" GHERLA
GHERLA
16,67% promovabilitate
939/1298 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
6,45 — media min.
6,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "CONSTANTIN SERBAN" ALESD
ALESD
16,67% promovabilitate
940/1298 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
6,08 — media min.
6,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "GELU VOIEVOD" GILAU
GILAU
16,67% promovabilitate
941/1298 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
6,75 — media min.
6,75 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "GEORGE POP DE BASESTI" VISEU DE SUS
VISEU DE SUS
16,67% promovabilitate
942/1298 — poziție în selecție
2/12 — reușiți
6,45 — media min.
7,70 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Tulcea · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "GHEORGHE MUNTEANU MURGOCI" MACIN
MACIN
16,67% promovabilitate
943/1298 — poziție în selecție
2/12 — reușiți
6,45 — media min.
6,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "LUCIAN BLAGA" REGHIN
REGHIN
16,67% promovabilitate
944/1298 — poziție în selecție
5/30 — reușiți
6,03 — media min.
6,67 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "O.C.TASLAUANU" TOPLITA
TOPLITA
16,67% promovabilitate
945/1298 — poziție în selecție
2/12 — reușiți
6,01 — media min.
6,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "TUDOR VLADIMIRESCU" DRAGANESTI-OLT
DRAGANESTI-OLT
16,67% promovabilitate
946/1298 — poziție în selecție
3/18 — reușiți
6,21 — media min.
7,01 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ilfov · 2025 · S2LICEUL TEORETIC NR. 1 PERIS
PERIS
16,67% promovabilitate
947/1298 — poziție în selecție
2/12 — reușiți
6,13 — media min.
6,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2025 · S2LICEUL TEORETIC SPECIAL IRIS TIMISOARA
TIMISOARA
16,67% promovabilitate
948/1298 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
6,05 — media min.
6,05 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2025 · S2SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "EPISCOP IOAN POPASU" CARANSEBES
CARANSEBES
16,67% promovabilitate
949/1298 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
6,06 — media min.
6,06 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "GRIGORE C. MOISIL" MUNICIPIUL BUZAU
BUZAU
16,28% promovabilitate
950/1298 — poziție în selecție
7/43 — reușiți
6,25 — media min.
7,86 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
57,14% — 6,00–6,99
42,86% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA" ORADEA
ORADEA
16,13% promovabilitate
951/1298 — poziție în selecție
5/31 — reușiți
6,18 — media min.
6,75 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Călărași · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE BALCESCU" OLTENITA
OLTENITA
16,13% promovabilitate
952/1298 — poziție în selecție
5/31 — reușiți
6,06 — media min.
6,90 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2LICEUL TEORETIC BULGAR "HRISTO BOTEV"
BUCURESTI SECTORUL 1
16,13% promovabilitate
953/1298 — poziție în selecție
5/31 — reușiți
6,16 — media min.
6,51 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "IOAN C. STEFANESCU", IASI
IASI
15,94% promovabilitate
954/1298 — poziție în selecție
11/69 — reușiți
6,01 — media min.
6,95 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brăila · 2025 · S2COLEGIUL ECONOMIC "ION GHICA"
BRAILA
15,79% promovabilitate
955/1298 — poziție în selecție
3/19 — reușiți
6,13 — media min.
6,81 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA "HENRI COANDA"
BUCURESTI SECTORUL 1
15,79% promovabilitate
956/1298 — poziție în selecție
12/76 — reușiți
6,03 — media min.
7,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "AUREL VLAICU" LUGOJ
LUGOJ
15,79% promovabilitate
957/1298 — poziție în selecție
3/19 — reușiți
6,21 — media min.
7,75 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC DE ELECTRONICA SI AUTOMATIZARI "CAIUS IACOB" ARAD
ARAD
15,79% promovabilitate
958/1298 — poziție în selecție
3/19 — reușiți
6,15 — media min.
6,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ialomița · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "PAUL GEORGESCU" TANDAREI
TANDAREI
15,79% promovabilitate
959/1298 — poziție în selecție
3/19 — reușiți
6,13 — media min.
6,60 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2025 · S2COLEGIUL "FERDINAND I" COMUNA MANECIU
GHEABA
15,38% promovabilitate
960/1298 — poziție în selecție
4/26 — reușiți
6,13 — media min.
6,36 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2025 · S2COLEGIUL ECONOMIC "HERMES" PETROSANI
PETROSANI
15,38% promovabilitate
961/1298 — poziție în selecție
2/13 — reușiți
6,15 — media min.
7,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2025 · S2COLEGIUL ECONOMIC "ION GHICA" BACAU
BACAU
15,38% promovabilitate
962/1298 — poziție în selecție
10/65 — reușiți
6,08 — media min.
7,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brăila · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "EDMOND NICOLAU" BRAILA
BRAILA
15,38% promovabilitate
963/1298 — poziție în selecție
4/26 — reușiți
6,10 — media min.
6,25 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "FERDINAND I" CURTEA DE ARGES
CURTEA DE ARGES
15,38% promovabilitate
964/1298 — poziție în selecție
6/39 — reușiți
6,10 — media min.
8,63 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
16,67% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "MIHAI NOVAC" ORAVITA
ORAVITA
15,38% promovabilitate
965/1298 — poziție în selecție
2/13 — reușiți
6,15 — media min.
6,26 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brăila · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE TITULESCU" INSURATEI
INSURATEI
15,38% promovabilitate
966/1298 — poziție în selecție
2/13 — reușiți
6,21 — media min.
6,73 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ialomița · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA FETESTI
FETESTI
15,38% promovabilitate
967/1298 — poziție în selecție
4/26 — reușiți
6,00 — media min.
7,71 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC ’GHEORGHE DUCA’ CONSTANTA
CONSTANTA
15,38% promovabilitate
968/1298 — poziție în selecție
2/13 — reușiți
7,10 — media min.
7,21 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2025 · S2LICEUL TEORETIC ’EMIL RACOVITA’ TECHIRGHIOL
TECHIRGHIOL
15,38% promovabilitate
969/1298 — poziție în selecție
2/13 — reușiți
6,15 — media min.
6,26 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vaslui · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "ALEXANDRU IOAN CUZA", MUNICIPIUL BARLAD
BARLAD
15,22% promovabilitate
970/1298 — poziție în selecție
7/46 — reușiți
6,00 — media min.
6,88 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2025 · S2LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "SZASZ ADALBERT" TARGU MURES
TARGU MURES
15,15% promovabilitate
971/1298 — poziție în selecție
5/33 — reușiți
6,00 — media min.
6,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vrancea · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" FOCSANI
FOCSANI
15,00% promovabilitate
972/1298 — poziție în selecție
3/20 — reușiți
6,16 — media min.
6,21 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD
ARAD
15,00% promovabilitate
973/1298 — poziție în selecție
6/40 — reușiți
6,01 — media min.
6,85 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2025 · S2LICEUL DE MARINA CONSTANTA
CONSTANTA
14,81% promovabilitate
974/1298 — poziție în selecție
4/27 — reușiți
6,48 — media min.
6,68 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "DUMITRU MANGERON" BACAU
BACAU
14,81% promovabilitate
975/1298 — poziție în selecție
4/27 — reușiți
6,05 — media min.
7,16 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "ANGHEL SALIGNY"
BUCURESTI SECTORUL 3
14,49% promovabilitate
976/1298 — poziție în selecție
10/69 — reușiți
6,00 — media min.
8,60 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
70,00% — 6,00–6,99
10,00% — 7,00–7,99
20,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2025 · S2COLEGIUL "SCOALA NATIONALA DE GAZ" MEDIAS
MEDIAS
14,29% promovabilitate
977/1298 — poziție în selecție
2/14 — reușiți
6,25 — media min.
7,18 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "SPIRU HARET" SUCEAVA
SUCEAVA
14,29% promovabilitate
978/1298 — poziție în selecție
1/7 — reușiți
6,48 — media min.
6,48 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mehedinți · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC "THEODOR COSTESCU"
DROBETA-TURNU SEVERIN
14,29% promovabilitate
979/1298 — poziție în selecție
6/42 — reușiți
6,06 — media min.
6,71 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "VALTER MARACINEANU"
BUCURESTI SECTORUL 1
14,29% promovabilitate
980/1298 — poziție în selecție
3/21 — reușiți
6,05 — media min.
7,26 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2025 · S2LICEUL DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA
CRAIOVA
14,29% promovabilitate
981/1298 — poziție în selecție
1/7 — reușiți
6,33 — media min.
6,33 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2LICEUL GRECO-CATOLIC "TIMOTEI CIPARIU"
BUCURESTI SECTORUL 1
14,29% promovabilitate
982/1298 — poziție în selecție
1/7 — reușiți
6,13 — media min.
6,13 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vrancea · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "ALEXANDRU IOAN CUZA" PANCIU
PANCIU
14,29% promovabilitate
983/1298 — poziție în selecție
1/7 — reușiți
6,13 — media min.
6,13 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN NICOLAESCU-PLOPSOR" PLENITA
PLENITA
14,29% promovabilitate
984/1298 — poziție în selecție
1/7 — reușiți
6,63 — media min.
6,63 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mehedinți · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "DOMNUL TUDOR"
DROBETA-TURNU SEVERIN
14,29% promovabilitate
985/1298 — poziție în selecție
1/7 — reușiți
6,66 — media min.
6,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "HENRI COANDA" TARGU JIU
TARGU JIU
14,29% promovabilitate
986/1298 — poziție în selecție
2/14 — reușiți
6,26 — media min.
6,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vaslui · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "ION MINCU", MUNICIPIUL VASLUI
VASLUI
14,29% promovabilitate
987/1298 — poziție în selecție
2/14 — reușiți
6,10 — media min.
6,68 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "PETRU RARES" BOTOSANI
BOTOSANI
14,29% promovabilitate
988/1298 — poziție în selecție
1/7 — reușiți
7,65 — media min.
7,65 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC AUTO CRAIOVA
CRAIOVA
14,29% promovabilitate
989/1298 — poziție în selecție
1/7 — reușiți
6,76 — media min.
6,76 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC DE VEST TIMISOARA
TIMISOARA
14,29% promovabilitate
990/1298 — poziție în selecție
1/7 — reușiți
6,68 — media min.
6,68 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SALONTA
SALONTA
14,29% promovabilitate
991/1298 — poziție în selecție
1/7 — reușiți
6,33 — media min.
6,33 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC TASNAD
TASNAD
14,29% promovabilitate
992/1298 — poziție în selecție
1/7 — reușiți
6,15 — media min.
6,15 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC ’AXIOPOLIS’ CERNAVODA
CERNAVODA
14,29% promovabilitate
993/1298 — poziție în selecție
3/21 — reușiți
6,10 — media min.
6,21 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "BOGDAN VODA" VISEU DE SUS
VISEU DE SUS
14,29% promovabilitate
994/1298 — poziție în selecție
6/42 — reușiți
6,03 — media min.
7,18 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brăila · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "GEORGE VALSAN"
FAUREI
14,29% promovabilitate
995/1298 — poziție în selecție
1/7 — reușiți
6,76 — media min.
6,76 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "GHEORGHE LAZAR" AVRIG
AVRIG
14,29% promovabilitate
996/1298 — poziție în selecție
1/7 — reușiți
6,63 — media min.
6,63 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "HENRI COANDA" FELDRU
FELDRU
14,29% promovabilitate
997/1298 — poziție în selecție
2/14 — reușiți
6,68 — media min.
7,10 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "ION GHICA" RACARI
RACARI
14,29% promovabilitate
998/1298 — poziție în selecție
2/14 — reușiți
6,23 — media min.
7,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "NICOLAE JIGA" TINCA
TINCA
14,29% promovabilitate
999/1298 — poziție în selecție
1/7 — reușiți
6,63 — media min.
6,63 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2025 · S2LICEUL TEORETIC AMARASTII DE JOS
AMARASTII DE JOS
14,29% promovabilitate
1000/1298 — poziție în selecție
1/7 — reușiți
6,71 — media min.
6,71 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mehedinți · 2025 · S2LICEUL TEORETIC CUJMIR
CUJMIR
14,29% promovabilitate
1001/1298 — poziție în selecție
1/7 — reușiți
6,20 — media min.
6,20 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2025 · S2LICEUL TEORETIC ORAS POGOANELE
POGOANELE
14,29% promovabilitate
1002/1298 — poziție în selecție
1/7 — reușiți
6,08 — media min.
6,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2025 · S2SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX "SFANTUL IOAN IACOB" DOROHOI
DOROHOI
14,29% promovabilitate
1003/1298 — poziție în selecție
1/7 — reușiți
7,51 — media min.
7,51 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC
BUCURESTI SECTORUL 5
13,95% promovabilitate
1004/1298 — poziție în selecție
6/43 — reușiți
6,01 — media min.
8,48 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
16,67% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" BOTOSANI
BOTOSANI
13,56% promovabilitate
1005/1298 — poziție în selecție
8/59 — reușiți
6,08 — media min.
7,15 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
87,50% — 6,00–6,99
12,50% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "RALUCA RIPAN" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
13,33% promovabilitate
1006/1298 — poziție în selecție
2/15 — reușiți
6,53 — media min.
6,80 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2025 · S2LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CAMPULUNG
CAMPULUNG
13,33% promovabilitate
1007/1298 — poziție în selecție
2/15 — reușiți
6,41 — media min.
6,78 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Giurgiu · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "DIMITRIE BOLINTINEANU"
BOLINTIN-VALE
13,33% promovabilitate
1008/1298 — poziție în selecție
10/75 — reușiți
6,00 — media min.
6,63 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mehedinți · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "LORIN SALAGEAN"
DROBETA-TURNU SEVERIN
13,33% promovabilitate
1009/1298 — poziție în selecție
2/15 — reușiți
6,06 — media min.
7,10 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC BARSESTI
BARSESTI
13,33% promovabilitate
1010/1298 — poziție în selecție
2/15 — reușiți
6,11 — media min.
6,28 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC FORESTIER, MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA
RAMNICU VALCEA
13,33% promovabilitate
1011/1298 — poziție în selecție
4/30 — reușiți
6,16 — media min.
7,06 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC REGELE MIHAI I CURTEA DE ARGES
CURTEA DE ARGES
13,33% promovabilitate
1012/1298 — poziție în selecție
2/15 — reușiți
6,03 — media min.
8,21 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
50,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC RASNOV
RASNOV
13,04% promovabilitate
1013/1298 — poziție în selecție
3/23 — reușiți
6,23 — media min.
6,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "HARALAMB VASILIU", PODU ILOAIEI
PODU ILOAIEI
12,50% promovabilitate
1014/1298 — poziție în selecție
1/8 — reușiți
6,08 — media min.
6,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "MIHAIL STURDZA", IASI
IASI
12,50% promovabilitate
1015/1298 — poziție în selecție
2/16 — reușiți
6,06 — media min.
6,23 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2025 · S2LICEUL "DEMOSTENE BOTEZ" TRUSESTI
TRUSESTI
12,50% promovabilitate
1016/1298 — poziție în selecție
2/16 — reușiți
6,00 — media min.
6,23 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2025 · S2LICEUL "SEVER BOCU" LIPOVA
LIPOVA
12,50% promovabilitate
1017/1298 — poziție în selecție
1/8 — reușiți
6,71 — media min.
6,71 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2025 · S2LICEUL "VASILE CONTA", ORASUL TARGU-NEAMT
TARGU NEAMT
12,50% promovabilitate
1018/1298 — poziție în selecție
1/8 — reușiți
6,53 — media min.
6,53 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Călărași · 2025 · S2LICEUL AGRICOL "SANDU ALDEA" CALARASI
CALARASI
12,50% promovabilitate
1019/1298 — poziție în selecție
2/16 — reușiți
6,00 — media min.
6,31 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ialomița · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "ANGHEL SALIGNY" FETESTI
FETESTI
12,50% promovabilitate
1020/1298 — poziție în selecție
1/8 — reușiți
6,81 — media min.
6,81 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN BRANCUSI" ORADEA
ORADEA
12,50% promovabilitate
1021/1298 — poziție în selecție
1/8 — reușiți
7,33 — media min.
7,33 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brăila · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "GHEORGHE K.CONSTANTINESCU"
BRAILA
12,50% promovabilitate
1022/1298 — poziție în selecție
1/8 — reușiți
6,53 — media min.
6,53 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "LIVIU REBREANU" MAIERU
MAIERU
12,50% promovabilitate
1023/1298 — poziție în selecție
1/8 — reușiți
6,76 — media min.
6,76 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Teleorman · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE BALCESCU" ALEXANDRIA
ALEXANDRIA
12,50% promovabilitate
1024/1298 — poziție în selecție
1/8 — reușiți
6,55 — media min.
6,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ilfov · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE BALCESCU" VOLUNTARI
VOLUNTARI
12,50% promovabilitate
1025/1298 — poziție în selecție
5/40 — reușiți
6,28 — media min.
6,80 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "STEFAN MANCIULEA" BLAJ
BLAJ
12,50% promovabilitate
1026/1298 — poziție în selecție
2/16 — reușiți
6,23 — media min.
6,31 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL "ALEXIU BERINDE" SEINI
SEINI
12,50% promovabilitate
1027/1298 — poziție în selecție
1/8 — reușiți
6,11 — media min.
6,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC COSTESTI
COSTESTI
12,50% promovabilitate
1028/1298 — poziție în selecție
1/8 — reușiți
6,73 — media min.
6,73 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC NR.1, COMUNA CUDALBI
CUDALBI
12,50% promovabilitate
1029/1298 — poziție în selecție
1/8 — reușiți
6,76 — media min.
6,76 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC TOPRAISAR
TOPRAISAR
12,50% promovabilitate
1030/1298 — poziție în selecție
1/8 — reușiți
6,26 — media min.
6,26 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA
TIMISOARA
12,50% promovabilitate
1031/1298 — poziție în selecție
1/8 — reușiți
6,33 — media min.
6,33 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "ION BORCEA" BUHUSI
BUHUSI
12,50% promovabilitate
1032/1298 — poziție în selecție
2/16 — reușiți
6,46 — media min.
7,15 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "PETRU MAIOR" GHERLA
GHERLA
12,50% promovabilitate
1033/1298 — poziție în selecție
1/8 — reușiți
6,40 — media min.
6,40 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2025 · S2LICEUL TEORETIC GATAIA
GATAIA
12,50% promovabilitate
1034/1298 — poziție în selecție
1/8 — reușiți
7,16 — media min.
7,16 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2025 · S2LICEUL TEORETIC ’CARMEN SYLVA’ EFORIE
EFORIE SUD
12,50% promovabilitate
1035/1298 — poziție în selecție
2/16 — reușiți
6,58 — media min.
6,60 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "ALEXANDRU IOAN CUZA" SUCEAVA
SUCEAVA
12,00% promovabilitate
1036/1298 — poziție în selecție
3/25 — reușiți
6,15 — media min.
7,95 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ilfov · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "CEZAR NICOLAU" BRANESTI
BRANESTI
12,00% promovabilitate
1037/1298 — poziție în selecție
3/25 — reușiți
6,10 — media min.
6,75 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Tulcea · 2025 · S2COLEGIUL ECONOMIC "DELTA DUNARII" TULCEA
TULCEA
11,76% promovabilitate
1038/1298 — poziție în selecție
2/17 — reușiți
6,00 — media min.
6,51 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2025 · S2COLEGIUL ECONOMIC "EMANUIL GOJDU" HUNEDOARA
HUNEDOARA
11,76% promovabilitate
1039/1298 — poziție în selecție
2/17 — reușiți
6,56 — media min.
6,68 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2025 · S2LICEUL "MARIN PREDA" ODORHEIU SECUIESC
ODORHEIU SECUIESC
11,76% promovabilitate
1040/1298 — poziție în selecție
2/17 — reușiți
6,06 — media min.
7,28 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "ION VLASIU" TARGU MURES
TARGU MURES
11,76% promovabilitate
1041/1298 — poziție în selecție
2/17 — reușiți
6,03 — media min.
6,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Covasna · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "PUSKÁS TIVADAR" SFANTU GHEORGHE
SFANTU GHEORGHE
11,63% promovabilitate
1042/1298 — poziție în selecție
5/43 — reușiți
6,03 — media min.
6,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "CAROL I"
BUCURESTI SECTORUL 6
11,54% promovabilitate
1043/1298 — poziție în selecție
3/26 — reușiți
6,26 — media min.
7,31 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vrancea · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "VALERIU D. COTEA" FOCSANI
FOCSANI
11,54% promovabilitate
1044/1298 — poziție în selecție
3/26 — reușiți
6,00 — media min.
6,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "VICTOR BABES"
BUCURESTI SECTORUL 2
11,11% promovabilitate
1045/1298 — poziție în selecție
1/9 — reușiți
6,10 — media min.
6,10 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA "DUMITRU MOTOC"
BUCURESTI SECTORUL 5
11,11% promovabilitate
1046/1298 — poziție în selecție
2/18 — reușiți
6,10 — media min.
6,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2025 · S2LICEUL 'ST.O.IOSIF' RUPEA
RUPEA
11,11% promovabilitate
1047/1298 — poziție în selecție
1/9 — reușiți
6,20 — media min.
6,20 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "AUREL VLAICU" ARAD
ARAD
11,11% promovabilitate
1048/1298 — poziție în selecție
1/9 — reușiți
7,05 — media min.
7,05 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "COSTIN D. NENITESCU" CRAIOVA
CRAIOVA
11,11% promovabilitate
1049/1298 — poziție în selecție
1/9 — reușiți
6,60 — media min.
6,60 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "ELIE RADU"
BUCURESTI SECTORUL 3
11,11% promovabilitate
1050/1298 — poziție în selecție
7/63 — reușiți
6,03 — media min.
7,88 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
71,43% — 6,00–6,99
28,57% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "GRIGORE MOISIL" DEVA
DEVA
11,11% promovabilitate
1051/1298 — poziție în selecție
1/9 — reușiți
6,55 — media min.
6,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "MIHAI EMINESCU" DUMBRAVENI
DUMBRAVENI
11,11% promovabilitate
1052/1298 — poziție în selecție
1/9 — reușiți
7,16 — media min.
7,16 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC ECONOMIC "ELINA MATEI BASARAB" MUNICIPIUL RAMNICU SARAT
RAMNICU SARAT
11,11% promovabilitate
1053/1298 — poziție în selecție
3/27 — reușiți
6,08 — media min.
6,23 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC TURCENI
TURCENI
11,11% promovabilitate
1054/1298 — poziție în selecție
4/36 — reușiți
6,00 — media min.
6,96 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC ’TOMIS’ CONSTANTA
CONSTANTA
11,11% promovabilitate
1055/1298 — poziție în selecție
2/18 — reușiți
6,96 — media min.
7,40 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mehedinți · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "DR.VICTOR GOMOIU"
VANJU MARE
11,11% promovabilitate
1056/1298 — poziție în selecție
1/9 — reușiți
6,11 — media min.
6,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2025 · S2LICEUL MATASARI
MATASARI
10,53% promovabilitate
1057/1298 — poziție în selecție
2/19 — reușiți
6,28 — media min.
7,16 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "DIMITRIE DIMA" PITESTI
PITESTI
10,53% promovabilitate
1058/1298 — poziție în selecție
2/19 — reușiți
6,08 — media min.
8,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
50,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "GHEORGHE IONESCU-SISESTI", COMUNA VALEA CALUGAREASCA
VALEA CALUGAREASCA
10,53% promovabilitate
1059/1298 — poziție în selecție
2/19 — reușiți
6,46 — media min.
7,28 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC ’C.A.ROSETTI’ CONSTANTA
CONSTANTA
10,53% promovabilitate
1060/1298 — poziție în selecție
2/19 — reușiți
6,58 — media min.
6,63 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "ION I.C. BRATIANU"
BUCURESTI SECTORUL 2
10,34% promovabilitate
1061/1298 — poziție în selecție
3/29 — reușiți
6,26 — media min.
7,68 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2025 · S2LICEUL 'PETRU RARES' FELDIOARA
FELDIOARA
10,00% promovabilitate
1062/1298 — poziție în selecție
1/10 — reușiți
6,36 — media min.
6,36 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "ALEXANDRU VLAHUTA" PODU TURCULUI
PODU TURCULUI
10,00% promovabilitate
1063/1298 — poziție în selecție
1/10 — reușiți
6,00 — media min.
6,00 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "IORGU VIRNAV LITEANU" LITENI
LITENI
10,00% promovabilitate
1064/1298 — poziție în selecție
1/10 — reușiți
6,20 — media min.
6,20 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brăila · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "PANAIT ISTRATI" BRAILA
BRAILA
10,00% promovabilitate
1065/1298 — poziție în selecție
1/10 — reușiți
6,13 — media min.
6,13 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC UCECOM ’SPIRU HARET’ CONSTANTA
CONSTANTA
10,00% promovabilitate
1066/1298 — poziție în selecție
2/20 — reușiți
6,36 — media min.
6,93 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Covasna · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN BRANCUSI" SFANTU GHEORGHE
SFANTU GHEORGHE
9,52% promovabilitate
1067/1298 — poziție în selecție
2/21 — reușiți
6,18 — media min.
6,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ilfov · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "MIHAIL KOGALNICEANU" SNAGOV
SNAGOV
9,38% promovabilitate
1068/1298 — poziție în selecție
3/32 — reușiți
6,03 — media min.
6,68 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2025 · S2LICEUL DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA", MUNICIPIUL GALATI
GALATI
9,09% promovabilitate
1069/1298 — poziție în selecție
2/22 — reușiți
6,16 — media min.
6,56 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN BRANCUSI"
BUCURESTI SECTORUL 2
9,09% promovabilitate
1070/1298 — poziție în selecție
1/11 — reușiți
6,41 — media min.
6,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Călărași · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "DAN MATEESCU" CALARASI
CALARASI
9,09% promovabilitate
1071/1298 — poziție în selecție
1/11 — reușiți
7,06 — media min.
7,06 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Covasna · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE BALCESCU" INTORSURA BUZAULUI
INTORSURA BUZAULUI
9,09% promovabilitate
1072/1298 — poziție în selecție
2/22 — reușiți
6,05 — media min.
6,28 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Tulcea · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL "NICOLAE CORNATEANU" TULCEA
TULCEA
9,09% promovabilitate
1073/1298 — poziție în selecție
1/11 — reușiți
6,26 — media min.
6,26 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ilfov · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "HORIA HULUBEI" MAGURELE
MAGURELE
9,09% promovabilitate
1074/1298 — poziție în selecție
2/22 — reușiți
6,01 — media min.
6,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ialomița · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "SF.ECATERINA" URZICENI
URZICENI
8,96% promovabilitate
1075/1298 — poziție în selecție
6/67 — reușiți
6,00 — media min.
6,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" TOPLITA
TOPLITA
8,33% promovabilitate
1076/1298 — poziție în selecție
1/12 — reușiți
6,15 — media min.
6,15 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "ALEXANDRU ROMAN" ALESD
ALESD
8,33% promovabilitate
1077/1298 — poziție în selecție
2/24 — reușiți
6,05 — media min.
6,71 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2025 · S2LICEUL "DIMITRIE NEGREANU" BOTOSANI
BOTOSANI
8,33% promovabilitate
1078/1298 — poziție în selecție
1/12 — reușiți
6,60 — media min.
6,60 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "CRISTOFOR NAKO" SANNICOLAU MARE
SANNICOLAU MARE
8,33% promovabilitate
1079/1298 — poziție în selecție
1/12 — reușiți
6,46 — media min.
6,46 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "JOHANNES LEBEL" TALMACIU
TALMACIU
8,33% promovabilitate
1080/1298 — poziție în selecție
1/12 — reușiți
6,45 — media min.
6,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "STEFAN HELL" SANTANA
SANTANA
8,33% promovabilitate
1081/1298 — poziție în selecție
1/12 — reușiți
6,55 — media min.
6,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2025 · S2SCOALA PROFESIONALA GERMANA 'KRONSTADT' BRASOV
BRASOV
8,33% promovabilitate
1082/1298 — poziție în selecție
1/12 — reușiți
7,31 — media min.
7,31 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "ANGHEL SALIGNY" BACAU
BACAU
8,00% promovabilitate
1083/1298 — poziție în selecție
2/25 — reușiți
6,38 — media min.
6,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC MESERII SI SERVICII MUNICIPIUL BUZAU
BUZAU
8,00% promovabilitate
1084/1298 — poziție în selecție
2/25 — reușiți
6,08 — media min.
6,31 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "GRIGORE COBALCESCU" MOINESTI
MOINESTI
7,69% promovabilitate
1085/1298 — poziție în selecție
2/26 — reușiți
6,73 — media min.
6,81 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2025 · S2LICEUL AUTO "TRAIAN VUIA" TARGU JIU
TARGU JIU
7,69% promovabilitate
1086/1298 — poziție în selecție
1/13 — reușiți
7,38 — media min.
7,38 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "OVID DENSUSIANU" CALAN
CALAN
7,69% promovabilitate
1087/1298 — poziție în selecție
1/13 — reușiți
6,43 — media min.
6,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC TICLENI
TICLENI
7,69% promovabilitate
1088/1298 — poziție în selecție
1/13 — reușiți
6,36 — media min.
6,36 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "CONSTANTIN BRANCOVEANU" DABULENI
DABULENI
7,69% promovabilitate
1089/1298 — poziție în selecție
1/13 — reușiți
6,23 — media min.
6,23 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "GENERAL GHEORGHE MAGHERU" TARGU JIU
TARGU JIU
7,14% promovabilitate
1090/1298 — poziție în selecție
1/14 — reușiți
6,43 — media min.
6,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vrancea · 2025 · S2LICEUL CU PROGRAM SPORTIV FOCSANI
FOCSANI
7,14% promovabilitate
1091/1298 — poziție în selecție
1/14 — reușiți
6,26 — media min.
6,26 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL BISTRITA
BISTRITA
7,14% promovabilitate
1092/1298 — poziție în selecție
1/14 — reușiți
6,11 — media min.
6,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA "GEORGE EMIL PALADE" SATU MARE
SATU MARE
7,14% promovabilitate
1093/1298 — poziție în selecție
1/14 — reușiți
6,23 — media min.
6,23 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC, HARLAU
HARLAU
7,14% promovabilitate
1094/1298 — poziție în selecție
2/28 — reușiți
6,08 — media min.
6,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC TURDA
TURDA
6,98% promovabilitate
1095/1298 — poziție în selecție
3/43 — reușiți
6,06 — media min.
6,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "DORIN PAVEL" ALBA IULIA
ALBA IULIA
6,90% promovabilitate
1096/1298 — poziție în selecție
2/29 — reușiți
6,30 — media min.
6,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "GRIGORE ANTIPA" BACAU
BACAU
6,38% promovabilitate
1097/1298 — poziție în selecție
3/47 — reușiți
6,15 — media min.
6,73 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "FRANCISC NEUMAN" ARAD
ARAD
6,25% promovabilitate
1098/1298 — poziție în selecție
1/16 — reușiți
6,41 — media min.
6,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "RADU NEGRU", MUNICIPIUL GALATI
GALATI
5,56% promovabilitate
1099/1298 — poziție în selecție
1/18 — reușiți
6,25 — media min.
6,25 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN DOBRESCU" CURTEA DE ARGES
CURTEA DE ARGES
5,26% promovabilitate
1100/1298 — poziție în selecție
1/19 — reușiți
6,76 — media min.
6,76 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2025 · S2COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" INEU
INEU
5,00% promovabilitate
1101/1298 — poziție în selecție
1/20 — reușiți
6,38 — media min.
6,38 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Tulcea · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "HENRI COANDA" TULCEA
TULCEA
5,00% promovabilitate
1102/1298 — poziție în selecție
1/20 — reușiți
6,05 — media min.
6,05 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2025 · S2COLEGIUL "EMIL NEGRUTIU" TURDA
TURDA
4,76% promovabilitate
1103/1298 — poziție în selecție
1/21 — reușiți
6,05 — media min.
6,05 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ilfov · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "BARBU A. STIRBEY" BUFTEA
BUFTEA
4,76% promovabilitate
1104/1298 — poziție în selecție
1/21 — reușiți
6,46 — media min.
6,46 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "GENERAL IOAN CULCER" TARGU JIU
TARGU JIU
4,55% promovabilitate
1105/1298 — poziție în selecție
1/22 — reușiți
6,30 — media min.
6,30 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA
TIMISOARA
4,35% promovabilitate
1106/1298 — poziție în selecție
1/23 — reușiți
6,03 — media min.
6,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC ’ION BANESCU’ MANGALIA
MANGALIA
4,35% promovabilitate
1107/1298 — poziție în selecție
1/23 — reușiți
6,60 — media min.
6,60 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2025 · S2LICEUL AGRICOL "DR. C. ANGELESCU" MUNICIPIUL BUZAU
BUZAU
4,08% promovabilitate
1108/1298 — poziție în selecție
2/49 — reușiți
6,01 — media min.
6,60 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2025 · S2COLEGIUL AGRICOL "TRAIAN SAVULESCU" TARGU MURES
TARGU MURES
3,12% promovabilitate
1109/1298 — poziție în selecție
1/32 — reușiți
6,00 — media min.
6,00 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sălaj · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "MIHAI VITEAZUL" ZALAU
ZALAU
3,12% promovabilitate
1110/1298 — poziție în selecție
1/32 — reușiți
6,05 — media min.
6,05 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2025 · S2CENTRUL DE STUDII "STEFAN CEL MARE SI SFANT - BUCOVINA" CAMPULUNG MOLDOVENESC
CAMPULUNG MOLDOVENESC
0,00% promovabilitate
1111/1298 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2025 · S2CENTRUL SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA BAIA MARE
BAIA MARE
0,00% promovabilitate
1112/1298 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2025 · S2CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA TARGU JIU
TARGU JIU
0,00% promovabilitate
1113/1298 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2025 · S2COLEGIUL DE MUZICA "SIGISMUND TODUTA" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
0,00% promovabilitate
1114/1298 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2025 · S2COLEGIUL DE STIINTE 'GRIGORE ANTIPA' BRASOV
BRASOV
0,00% promovabilitate
1115/1298 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vrancea · 2025 · S2COLEGIUL ECONOMIC "MIHAIL KOGALNICEANU" FOCSANI
FOCSANI
0,00% promovabilitate
1116/1298 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU PAPIU ILARIAN" TARGU MURES
TARGU MURES
0,00% promovabilitate
1117/1298 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "ANDREI MURESANU" BISTRITA
BISTRITA
0,00% promovabilitate
1118/1298 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "CONSTANTIN DIACONOVICI LOGA" TIMISOARA
TIMISOARA
0,00% promovabilitate
1119/1298 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "GEORGE BARITIU" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
0,00% promovabilitate
1120/1298 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE SINCAI"
BUCURESTI SECTORUL 4
0,00% promovabilitate
1121/1298 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "I.L.CARAGIALE"
BUCURESTI SECTORUL 1
0,00% promovabilitate
1122/1298 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" SUCEAVA
SUCEAVA
0,00% promovabilitate
1123/1298 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL KOGALNICEANU", MUNICIPIUL GALATI
GALATI
0,00% promovabilitate
1124/1298 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "NICHITA STANESCU", MUNICIPIUL PLOIESTI
PLOIESTI
0,00% promovabilitate
1125/1298 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "NICOLAE IORGA", ORASUL VALENII DE MUNTE
VALENII DE MUNTE
0,00% promovabilitate
1126/1298 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET"
BUCURESTI SECTORUL 2
0,00% promovabilitate
1127/1298 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL "UNIREA" TARGU MURES
TARGU MURES
0,00% promovabilitate
1128/1298 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL 'APRILY LAJOS' BRASOV
BRASOV
0,00% promovabilitate
1129/1298 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL 'RADU NEGRU' FAGARAS
FAGARAS
0,00% promovabilitate
1130/1298 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "MATEI BASARAB", MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA
RAMNICU VALCEA
0,00% promovabilitate
1131/1298 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "CONSTANTIN CANTACUZINO" TARGOVISTE
TARGOVISTE
0,00% promovabilitate
1132/1298 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "REGINA MARIA" DEVA
DEVA
0,00% promovabilitate
1133/1298 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vrancea · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "SPIRU HARET" FOCSANI
FOCSANI
0,00% promovabilitate
1134/1298 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2025 · S2COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "SPIRU HARET" MUNICIPIUL BUZAU
BUZAU
0,00% promovabilitate
1135/1298 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "ANGHEL SALIGNY" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
0,00% promovabilitate
1136/1298 — poziție în selecție
0/6 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "CONSTANTIN BRANCUSI" PETRILA
PETRILA
0,00% promovabilitate
1137/1298 — poziție în selecție
0/16 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vrancea · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE BALS" ADJUD
ADJUD
0,00% promovabilitate
1138/1298 — poziție în selecție
0/15 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Giurgiu · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC "VICEAMIRAL IOAN BALANESCU" GIURGIU
GIURGIU
0,00% promovabilitate
1139/1298 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT
PIATRA-NEAMT
0,00% promovabilitate
1140/1298 — poziție în selecție
0/5 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC FORESTIER, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT
PIATRA-NEAMT
0,00% promovabilitate
1141/1298 — poziție în selecție
0/13 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2025 · S2COLEGIUL TEHNIC RESITA
RESITA
0,00% promovabilitate
1142/1298 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2025 · S2COLEGIUL"CSIKY GERGELY" ARAD
ARAD
0,00% promovabilitate
1143/1298 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2025 · S2LICEUL "DON ORIONE" ORADEA
ORADEA
0,00% promovabilitate
1144/1298 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2025 · S2LICEUL "HOREA, CLOSCA SI CRISAN" ABRUD
ABRUD
0,00% promovabilitate
1145/1298 — poziție în selecție
0/8 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2025 · S2LICEUL "MIRON CRISTEA" SUBCETATE
SUBCETATE
0,00% promovabilitate
1146/1298 — poziție în selecție
0/7 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vaslui · 2025 · S2LICEUL "STEFAN CEL MARE", SAT CODAESTI
CODAESTI
0,00% promovabilitate
1147/1298 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2025 · S2LICEUL "STEFAN D. LUCHIAN" STEFANESTI
STEFANESTI
0,00% promovabilitate
1148/1298 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2025 · S2LICEUL "TIMOTEI CIPARIU" DUMBRAVENI
DUMBRAVENI
0,00% promovabilitate
1149/1298 — poziție în selecție
0/8 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2025 · S2LICEUL "VOLTAIRE" CRAIOVA
CRAIOVA
0,00% promovabilitate
1150/1298 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2LICEUL DE COREGRAFIE "FLORIA CAPSALI"
BUCURESTI SECTORUL 4
0,00% promovabilitate
1151/1298 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2025 · S2LICEUL DE MUZICA "TUDOR JARDA" BISTRITA
BISTRITA
0,00% promovabilitate
1152/1298 — poziție în selecție
0/5 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2025 · S2LICEUL ENERGETIC TARGU JIU
TARGU JIU
0,00% promovabilitate
1153/1298 — poziție în selecție
0/13 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2025 · S2LICEUL GERMAN SEBES
SEBES
0,00% promovabilitate
1154/1298 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2025 · S2LICEUL PARTICULAR NR. 1, SAT BISTRITA, COMUNA ALEXANDRU CEL BUN
BISTRITA
0,00% promovabilitate
1155/1298 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sălaj · 2025 · S2LICEUL PEDAGOGIC "GHEORGHE SINCAI" ZALAU
ZALAU
0,00% promovabilitate
1156/1298 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2025 · S2LICEUL SILVIC "REGELE MIHAI I" GURGHIU
GURGHIU
0,00% promovabilitate
1157/1298 — poziție în selecție
0/9 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "ALEXANDRU FILIPASCU" PETROVA
PETROVA
0,00% promovabilitate
1158/1298 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "ALEXE MARIN" SLATINA
SLATINA
0,00% promovabilitate
1159/1298 — poziție în selecție
0/5 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brăila · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "ANGHEL SALIGNY"
BRAILA
0,00% promovabilitate
1160/1298 — poziție în selecție
0/25 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "ANGHEL SALIGNY" TURT
TURT
0,00% promovabilitate
1161/1298 — poziție în selecție
0/7 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "AUREL PERSU" TARGU MURES
TARGU MURES
0,00% promovabilitate
1162/1298 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "AVRAM IANCU" TARGU MURES
TARGU MURES
0,00% promovabilitate
1163/1298 — poziție în selecție
0/20 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN BRANCUSI" SATU MARE
SATU MARE
0,00% promovabilitate
1164/1298 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN BRANCUSI"- PESTISANI
PESTISANI
0,00% promovabilitate
1165/1298 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN LUCACI" BOCSA
BOCSA
0,00% promovabilitate
1166/1298 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "CRISAN" CRISCIOR
CRISCIOR
0,00% promovabilitate
1167/1298 — poziție în selecție
0/5 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mehedinți · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "DECEBAL"
DROBETA-TURNU SEVERIN
0,00% promovabilitate
1168/1298 — poziție în selecție
0/10 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mehedinți · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "DIERNA"
ORSOVA
0,00% promovabilitate
1169/1298 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "DR. FLORIAN ULMEANU" ULMENI
ULMENI
0,00% promovabilitate
1170/1298 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "DR.C. ANGELESCU" GAESTI
GAESTI
0,00% promovabilitate
1171/1298 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "ELECTROTIMIS" TIMISOARA
TIMISOARA
0,00% promovabilitate
1172/1298 — poziție în selecție
0/28 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "ELISA ZAMFIRESCU" SATU MARE
SATU MARE
0,00% promovabilitate
1173/1298 — poziție în selecție
0/15 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vrancea · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "EREMIA GRIGORESCU" MARASESTI
MARASESTI
0,00% promovabilitate
1174/1298 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "FOGARASY MIHALY" GHEORGHENI
GHEORGHENI
0,00% promovabilitate
1175/1298 — poziție în selecție
0/7 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "GABOR ARON" VLAHITA
VLAHITA
0,00% promovabilitate
1176/1298 — poziție în selecție
0/8 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "GENERAL MAGHERU", MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA
RAMNICU VALCEA
0,00% promovabilitate
1177/1298 — poziție în selecție
0/9 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "GEORGE BIBESCU" CRAIOVA
CRAIOVA
0,00% promovabilitate
1178/1298 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sălaj · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "GHEORGHE POP DE BASESTI" CEHU SILVANIEI
CEHU SILVANIEI
0,00% promovabilitate
1179/1298 — poziție în selecție
0/18 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "I.C. PETRESCU" STILPENI
STALPENI
0,00% promovabilitate
1180/1298 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "IOAN LUPAS" SALISTE
SALISTE
0,00% promovabilitate
1181/1298 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Giurgiu · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "ION BARBU" GIURGIU
GIURGIU
0,00% promovabilitate
1182/1298 — poziție în selecție
0/6 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "ION I. C. BRATIANU" SATU MARE
SATU MARE
0,00% promovabilitate
1183/1298 — poziție în selecție
0/16 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "ION IONESCU DE LA BRAD", COMUNA HORIA
HORIA
0,00% promovabilitate
1184/1298 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "ION MINCU" TARGU JIU
TARGU JIU
0,00% promovabilitate
1185/1298 — poziție în selecție
0/6 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sălaj · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "LIVIU REBREANU" HIDA
HIDA
0,00% promovabilitate
1186/1298 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "MARIN GRIGORE NASTASE" TARTASESTI
TARTASESTI
0,00% promovabilitate
1187/1298 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "MATEI BASARAB" CARACAL
CARACAL
0,00% promovabilitate
1188/1298 — poziție în selecție
0/10 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "MATEI CORVIN" HUNEDOARA
HUNEDOARA
0,00% promovabilitate
1189/1298 — poziție în selecție
0/9 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "MEDIENSIS" MEDIAS
MEDIAS
0,00% promovabilitate
1190/1298 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "MIHAI BUSUIOC", PASCANI
PASCANI
0,00% promovabilitate
1191/1298 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE BALCESCU" BALS
BALS
0,00% promovabilitate
1192/1298 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE TECLU" COPSA MICA
COPSA MICA
0,00% promovabilitate
1193/1298 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAUS OLAHUS" ORASTIE
ORASTIE
0,00% promovabilitate
1194/1298 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sălaj · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "OCTAVIAN GOGA" JIBOU
JIBOU
0,00% promovabilitate
1195/1298 — poziție în selecție
0/9 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "PETOFI SANDOR" DANESTI
DANESTI
0,00% promovabilitate
1196/1298 — poziție în selecție
0/8 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "PETRE BANITA" CALARASI
CALARASI
0,00% promovabilitate
1197/1298 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "PETRU RARES" BACAU
BACAU
0,00% promovabilitate
1198/1298 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "SAVA BRANCOVICI" INEU
INEU
0,00% promovabilitate
1199/1298 — poziție în selecție
0/12 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "SF.DIMITRIE" TEREGOVA
TEREGOVA
0,00% promovabilitate
1200/1298 — poziție în selecție
0/9 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "SFANTUL GHEORGHE" SANGEORGIU DE PADURE
SANGEORGIU DE PADURE
0,00% promovabilitate
1201/1298 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "STEFAN CEL MARE" CAJVANA
CAJVANA
0,00% promovabilitate
1202/1298 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "TANASE CONSTANTIN" IZVOARELE
IZVOARELE
0,00% promovabilitate
1203/1298 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "TRANDAFIR COCARLA" CARANSEBES
CARANSEBES
0,00% promovabilitate
1204/1298 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mehedinți · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "TUDOR VLADIMIRESCU"
SIMIAN
0,00% promovabilitate
1205/1298 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "UDREA BALEANU" BALENI
BALENI-ROMANI
0,00% promovabilitate
1206/1298 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "VASILE GHERASIM" MARGINEA
MARGINEA
0,00% promovabilitate
1207/1298 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "VASILE JUNCU" MINIS
MINIS
0,00% promovabilitate
1208/1298 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "VICTOR FRUNZA" MUNICIPIUL RAMNICU SARAT
RAMNICU SARAT
0,00% promovabilitate
1209/1298 — poziție în selecție
0/5 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC "VICTOR SLAVESCU" RUCAR
RUCAR
0,00% promovabilitate
1210/1298 — poziție în selecție
0/6 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC 'DR. ALEXANDRU BARBAT' VICTORIA
VICTORIA
0,00% promovabilitate
1211/1298 — poziție în selecție
0/7 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL "ALEXANDRU BORZA" GEOAGIU
GEOAGIU
0,00% promovabilitate
1212/1298 — poziție în selecție
0/12 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL COMUNA SMEENI
SMEENI
0,00% promovabilitate
1213/1298 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC AUTO CURTEA DE ARGES
CURTEA DE ARGES
0,00% promovabilitate
1214/1298 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC AUTOMECANICA MEDIAS
MEDIAS
0,00% promovabilitate
1215/1298 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC BAIA DE FIER
BAIA DE FIER
0,00% promovabilitate
1216/1298 — poziție în selecție
0/5 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC BALTENI
BALTENI
0,00% promovabilitate
1217/1298 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC BUCECEA
BUCECEA
0,00% promovabilitate
1218/1298 — poziție în selecție
0/6 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC BUSTUCHIN
BUSTUCHIN
0,00% promovabilitate
1219/1298 — poziție în selecție
0/11 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC COTUSCA
COTUSCA
0,00% promovabilitate
1220/1298 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA "TEREZIANUM" SIBIU
SIBIU
0,00% promovabilitate
1221/1298 — poziție în selecție
0/21 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC DE TRANSPORTURI AUTO "HENRI COANDA" ARAD
ARAD
0,00% promovabilitate
1222/1298 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC DE TURISM SI ALIMENTATIE ARIESENI
ARIESENI
0,00% promovabilitate
1223/1298 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC DE TURISM, ORAS CALIMANESTI
CALIMANESTI
0,00% promovabilitate
1224/1298 — poziție în selecție
0/12 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC DORNA CANDRENILOR
DORNA CANDRENILOR
0,00% promovabilitate
1225/1298 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC FAGET
FAGET
0,00% promovabilitate
1226/1298 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC GHERLA
GHERLA
0,00% promovabilitate
1227/1298 — poziție în selecție
0/8 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC IANCU JIANU
IANCU JIANU
0,00% promovabilitate
1228/1298 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC LECHINTA
LECHINTA
0,00% promovabilitate
1229/1298 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Tulcea · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC MACIN
MACIN
0,00% promovabilitate
1230/1298 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC MECANIC, MUNICIPIUL CAMPINA
CAMPINA
0,00% promovabilitate
1231/1298 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 CAMPULUNG MOLDOVENESC
CAMPULUNG MOLDOVENESC
0,00% promovabilitate
1232/1298 — poziție în selecție
0/6 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Giurgiu · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 COMANA
COMANA
0,00% promovabilitate
1233/1298 — poziție în selecție
0/9 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Giurgiu · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 PRUNDU
PRUNDU
0,00% promovabilitate
1234/1298 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SUNCUIUS
SUNCUIUS
0,00% promovabilitate
1235/1298 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC PUCIOASA
PUCIOASA
0,00% promovabilitate
1236/1298 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL "BEETHOVEN" CRAIOVA
CRAIOVA
0,00% promovabilitate
1237/1298 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR. 3
BUCURESTI SECTORUL 2
0,00% promovabilitate
1238/1298 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC TARGU OCNA
TARGU OCNA
0,00% promovabilitate
1239/1298 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC TELCIU
TELCIU
0,00% promovabilitate
1240/1298 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC TISMANA
TISMANA
0,00% promovabilitate
1241/1298 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC TOPOLOVENI
TOPOLOVENI
0,00% promovabilitate
1242/1298 — poziție în selecție
0/11 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Călărași · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC TRANSPORTURI AUTO CALARASI
CALARASI
0,00% promovabilitate
1243/1298 — poziție în selecție
0/5 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC TUFENI
TUFENI
0,00% promovabilitate
1244/1298 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC UCECOM "SPIRU HARET", IASI
IASI
0,00% promovabilitate
1245/1298 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ialomița · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC URZICENI
URZICENI
0,00% promovabilitate
1246/1298 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC VALENI
VALENI
0,00% promovabilitate
1247/1298 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC VINGA
VINGA
0,00% promovabilitate
1248/1298 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC VOINESTI
VOINESTI
0,00% promovabilitate
1249/1298 — poziție în selecție
0/5 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC ’CARSIUM’ HARSOVA
HARSOVA
0,00% promovabilitate
1250/1298 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC ’NICOLAE ISTRATOIU’ DELENI
DELENI
0,00% promovabilitate
1251/1298 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2025 · S2LICEUL TEHNOLOGIC, ORAS BAILE GOVORA
PRAJILA
0,00% promovabilitate
1252/1298 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2025 · S2LICEUL TEOLOGIC "ELIM" PITESTI
PITESTI
0,00% promovabilitate
1253/1298 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2025 · S2LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST "MARANATHA" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
0,00% promovabilitate
1254/1298 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2025 · S2LICEUL TEOLOGIC ORTODOX "SFINTII IMPARATI CONSTANTIN SI ELENA", MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT
PIATRA-NEAMT
0,00% promovabilitate
1255/1298 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Teleorman · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU GHICA" ALEXANDRIA
ALEXANDRIA
0,00% promovabilitate
1256/1298 — poziție în selecție
0/8 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU MOCIONI" CIACOVA
CIACOVA
0,00% promovabilitate
1257/1298 — poziție în selecție
0/9 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "BARTOK BELA" TIMISOARA
TIMISOARA
0,00% promovabilitate
1258/1298 — poziție în selecție
0/8 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brăila · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "CONSTANTIN ANGELESCU"
IANCA
0,00% promovabilitate
1259/1298 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "CONSTANTIN ROMANU VIVU" TEACA
TEACA
0,00% promovabilitate
1260/1298 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "DIMITRIE CANTEMIR", IASI
IASI
0,00% promovabilitate
1261/1298 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "DOSITEI OBRADOVICI" TIMISOARA
TIMISOARA
0,00% promovabilitate
1262/1298 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mehedinți · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "GHEORGHE IONESCU SISESTI"
SISESTI
0,00% promovabilitate
1263/1298 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "GHEORGHE LAZAR" PECICA
PECICA
0,00% promovabilitate
1264/1298 — poziție în selecție
0/14 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vrancea · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "GRIGORE GHEBA" DUMITRESTI
DUMITRESTI
0,00% promovabilitate
1265/1298 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "IOAN BUTEANU" SOMCUTA MARE
SOMCUTA MARE
0,00% promovabilitate
1266/1298 — poziție în selecție
0/5 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "JEAN MONNET"
BUCURESTI SECTORUL 1
0,00% promovabilitate
1267/1298 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "KEMENY ZSIGMOND" GHERLA
GHERLA
0,00% promovabilitate
1268/1298 — poziție în selecție
0/7 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "NEMETH LASZLO" BAIA MARE
BAIA MARE
0,00% promovabilitate
1269/1298 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "PETOFI SANDOR" SACUENI
SACUENI
0,00% promovabilitate
1270/1298 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "PINTEA VITEAZUL" CAVNIC
CAVNIC
0,00% promovabilitate
1271/1298 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "ROTH - OBERTH" MEDIAS
MEDIAS
0,00% promovabilitate
1272/1298 — poziție în selecție
0/6 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "SAMUIL MICU" SARMASU
SARMASU
0,00% promovabilitate
1273/1298 — poziție în selecție
0/5 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "SFANTU NICOLAE" GHEORGHENI
GHEORGHENI
0,00% promovabilitate
1274/1298 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "TAMASI ARON" ODORHEIU SECUIESC
ODORHEIU SECUIESC
0,00% promovabilitate
1275/1298 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "TATA OANCEA" BOCSA
BOCSA
0,00% promovabilitate
1276/1298 — poziție în selecție
0/7 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "TEGLAS GABOR" DEVA
DEVA
0,00% promovabilitate
1277/1298 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2025 · S2LICEUL TEORETIC "VASILE ALECSANDRI", COMUNA SABAOANI
SABAOANI
0,00% promovabilitate
1278/1298 — poziție în selecție
0/9 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2025 · S2LICEUL TEORETIC 'ANGHEL SALIGNY' CERNAVODA
CERNAVODA
0,00% promovabilitate
1279/1298 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2025 · S2LICEUL TEORETIC 'MITROPOLIT IOAN METIANU' ZARNESTI
ZARNESTI
0,00% promovabilitate
1280/1298 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2025 · S2LICEUL TEORETIC 'ZAJZONI RAB ISTVAN' SACELE
SACELE
0,00% promovabilitate
1281/1298 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2025 · S2LICEUL TEORETIC BECHET
BECHET
0,00% promovabilitate
1282/1298 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ilfov · 2025 · S2LICEUL TEORETIC BILINGV "MARK TWAIN INTERNATIONAL SCHOOL" VOLUNTARI
VOLUNTARI
0,00% promovabilitate
1283/1298 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2025 · S2LICEUL TEORETIC BUZIAS
BUZIAS
0,00% promovabilitate
1284/1298 — poziție în selecție
0/10 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2025 · S2LICEUL TEORETIC CRESTIN "PRO DEO" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
0,00% promovabilitate
1285/1298 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2025 · S2LICEUL TEORETIC DE INFORMATICA "GRIGORE MOISIL", IASI
IASI
0,00% promovabilitate
1286/1298 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Teleorman · 2025 · S2LICEUL TEORETIC DRAGANESTI-VLASCA
DRAGANESTI-VLASCA
0,00% promovabilitate
1287/1298 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Teleorman · 2025 · S2LICEUL TEORETIC PIATRA
PIATRA
0,00% promovabilitate
1288/1298 — poziție în selecție
0/7 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2025 · S2LICEUL TEORETIC SOCRATES TIMISOARA
TIMISOARA
0,00% promovabilitate
1289/1298 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2025 · S2LICEUL TEORETIC ’GEORGE EMIL PALADE’ CONSTANTA
CONSTANTA
0,00% promovabilitate
1290/1298 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2025 · S2LICEUL TEORETIC ’OVIDIUS’ CONSTANTA
CONSTANTA
0,00% promovabilitate
1291/1298 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2025 · S2LICEUL TEORETIC, COMUNA GRADISTEA
GRADISTEA
0,00% promovabilitate
1292/1298 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2025 · S2LICEUL TEORETIC, SAT OVESELU, COM. MACIUCA
OVESELU
0,00% promovabilitate
1293/1298 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2025 · S2LICEUL ’REGELE CAROL I’ OSTROV
OSTROV
0,00% promovabilitate
1294/1298 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2025 · S2SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX "MITROPOLITUL DOSOFTEI" SUCEAVA
SUCEAVA
0,00% promovabilitate
1295/1298 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ialomița · 2025 · S2SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "SF.IOAN GURA DE AUR" SLOBOZIA
SLOBOZIA
0,00% promovabilitate
1296/1298 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Giurgiu · 2025 · S2SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "TEOCTIST PATRIARHUL" GIURGIU
GIURGIU
0,00% promovabilitate
1297/1298 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2025 · S2SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX LICEAL 'DUMITRU STANILOAE' BRASOV
BRASOV
0,00% promovabilitate
1298/1298 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10