Limba și literatura română
A — Comunicare orală în limba română · 57 rezultate · 57 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 24 | 42.11% | |
| Utilizator experimentat | 10 | 17.54% | |
| Utilizator nivel mediu | 23 | 40.35% |
TECUCI · Galați · 2026 · Sesiunea 2 · promoția curentă
Date pe probe: 1 unități, 57 candidați. În raportul mediilor finale: 1 unități, 57 candidați.
Date de competențe A–D: 1 unități, 57 candidați. Proba B se aplică numai candidaților cu limbă maternă raportată. Procentele se calculează din nivelurile sau notele raportate; stările sunt afișate separat.
A — Comunicare orală în limba română · 57 rezultate · 57 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 24 | 42.11% | |
| Utilizator experimentat | 10 | 17.54% | |
| Utilizator nivel mediu | 23 | 40.35% |
C — Competențe într-o limbă străină · 57 rezultate · 56 niveluri raportate · Stări: 1 (NEPREZENTAT: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A1 | 12 | 21.43% | |
| A2 | 22 | 39.29% | |
| B1 | 13 | 23.21% | |
| B2 | 9 | 16.07% |
D — Competențe digitale · 57 rezultate · 55 niveluri raportate · Stări: 2 (NEPREZENTAT: 2)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 2 | 3.64% | |
| Utilizator incepator | 44 | 80.00% | |
| Utilizator nivel mediu | 9 | 16.36% |
E a) — Limba și literatura română · 57 rezultate · 56 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 4 | 7.14% | |
| 4,00–4,99 | 3 | 5.36% | |
| 5,00–5,99 | 28 | 50.00% | |
| 6,00–6,99 | 13 | 23.21% | |
| 7,00–7,99 | 5 | 8.93% | |
| 8,00–8,99 | 3 | 5.36% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 57 rezultate · 56 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 5 | 8.93% | |
| 2,00–2,99 | 1 | 1.79% | |
| 3,00–3,99 | 4 | 7.14% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 1.79% | |
| 5,00–5,99 | 17 | 30.36% | |
| 6,00–6,99 | 16 | 28.57% | |
| 7,00–7,99 | 10 | 17.86% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 1.79% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 1.79% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 46 rezultate · 44 note raportate · Stări: 2 (Fără notă validă: 2)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 3 | 6.82% | |
| 3,00–3,99 | 4 | 9.09% | |
| 4,00–4,99 | 4 | 9.09% | |
| 5,00–5,99 | 15 | 34.09% | |
| 6,00–6,99 | 9 | 20.45% | |
| 7,00–7,99 | 4 | 9.09% | |
| 8,00–8,99 | 4 | 9.09% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 2.27% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 3 rezultate · 3 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 33.33% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 33.33% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 33.33% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 8 rezultate · 8 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 4 | 50.00% | |
| 7,00–7,99 | 3 | 37.50% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 12.50% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 10 rezultate · 10 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 2 | 20.00% | |
| Utilizator experimentat | 1 | 10.00% | |
| Utilizator nivel mediu | 7 | 70.00% |
C — Competențe într-o limbă străină · 10 rezultate · 9 niveluri raportate · Stări: 1 (NEPREZENTAT: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A1 | 2 | 22.22% | |
| A2 | 5 | 55.56% | |
| B1 | 1 | 11.11% | |
| B2 | 1 | 11.11% |
D — Competențe digitale · 10 rezultate · 8 niveluri raportate · Stări: 2 (NEPREZENTAT: 2)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator incepator | 5 | 62.50% | |
| Utilizator nivel mediu | 3 | 37.50% |
E a) — Limba și literatura română · 10 rezultate · 9 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 11.11% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 11.11% | |
| 5,00–5,99 | 5 | 55.56% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 11.11% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 11.11% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 10 rezultate · 9 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 3 | 33.33% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 3 | 33.33% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 3 | 33.33% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 9 rezultate · 8 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 2 | 25.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 12.50% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 3 | 37.50% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 12.50% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 12.50% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 1 rezultate · 1 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 100.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 4 rezultate · 4 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 1 | 25.00% | |
| Utilizator nivel mediu | 3 | 75.00% |
C — Competențe într-o limbă străină · 4 rezultate · 4 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A1 | 2 | 50.00% | |
| A2 | 1 | 25.00% | |
| B1 | 1 | 25.00% |
D — Competențe digitale · 4 rezultate · 4 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator incepator | 4 | 100.00% |
E a) — Limba și literatura română · 4 rezultate · 4 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 4 | 100.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 4 rezultate · 4 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 25.00% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 50.00% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 25.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 4 rezultate · 4 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 25.00% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 50.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 25.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 14 rezultate · 14 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 7 | 50.00% | |
| Utilizator experimentat | 2 | 14.29% | |
| Utilizator nivel mediu | 5 | 35.71% |
C — Competențe într-o limbă străină · 14 rezultate · 14 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A2 | 5 | 35.71% | |
| B1 | 3 | 21.43% | |
| B2 | 6 | 42.86% |
D — Competențe digitale · 14 rezultate · 14 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 2 | 14.29% | |
| Utilizator incepator | 9 | 64.29% | |
| Utilizator nivel mediu | 3 | 21.43% |
E a) — Limba și literatura română · 14 rezultate · 14 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 8 | 57.14% | |
| 6,00–6,99 | 3 | 21.43% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 7.14% | |
| 8,00–8,99 | 2 | 14.29% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 14 rezultate · 14 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 7.14% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 4 | 28.57% | |
| 6,00–6,99 | 6 | 42.86% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 7.14% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 7.14% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 7.14% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 13 rezultate · 12 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 1 | 8.33% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 8.33% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 3 | 25.00% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 8.33% | |
| 7,00–7,99 | 3 | 25.00% | |
| 8,00–8,99 | 2 | 16.67% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 8.33% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 1 rezultate · 1 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 100.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 8 rezultate · 8 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 5 | 62.50% | |
| Utilizator experimentat | 3 | 37.50% |
C — Competențe într-o limbă străină · 8 rezultate · 8 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A2 | 4 | 50.00% | |
| B1 | 4 | 50.00% |
D — Competențe digitale · 8 rezultate · 8 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator incepator | 7 | 87.50% | |
| Utilizator nivel mediu | 1 | 12.50% |
E a) — Limba și literatura română · 8 rezultate · 8 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 12.50% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 3 | 37.50% | |
| 6,00–6,99 | 3 | 37.50% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 12.50% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 8 rezultate · 8 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 12.50% | |
| 5,00–5,99 | 3 | 37.50% | |
| 6,00–6,99 | 4 | 50.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 8 rezultate · 8 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 12.50% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 4 | 50.00% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 25.00% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 12.50% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 8 rezultate · 8 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 4 | 50.00% | |
| Utilizator experimentat | 3 | 37.50% | |
| Utilizator nivel mediu | 1 | 12.50% |
C — Competențe într-o limbă străină · 8 rezultate · 8 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A1 | 2 | 25.00% | |
| A2 | 1 | 12.50% | |
| B1 | 4 | 50.00% | |
| B2 | 1 | 12.50% |
D — Competențe digitale · 8 rezultate · 8 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator incepator | 6 | 75.00% | |
| Utilizator nivel mediu | 2 | 25.00% |
E a) — Limba și literatura română · 8 rezultate · 8 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 2 | 25.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 5 | 62.50% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 12.50% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 8 rezultate · 8 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 12.50% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 5 | 62.50% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 12.50% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 12.50% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 8 rezultate · 8 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 4 | 50.00% | |
| 7,00–7,99 | 3 | 37.50% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 12.50% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 13 rezultate · 13 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 5 | 38.46% | |
| Utilizator experimentat | 1 | 7.69% | |
| Utilizator nivel mediu | 7 | 53.85% |
C — Competențe într-o limbă străină · 13 rezultate · 13 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A1 | 6 | 46.15% | |
| A2 | 6 | 46.15% | |
| B2 | 1 | 7.69% |
D — Competențe digitale · 13 rezultate · 13 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator incepator | 13 | 100.00% |
E a) — Limba și literatura română · 13 rezultate · 13 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 2 | 15.38% | |
| 5,00–5,99 | 3 | 23.08% | |
| 6,00–6,99 | 5 | 38.46% | |
| 7,00–7,99 | 3 | 23.08% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 13 rezultate · 13 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 2 | 15.38% | |
| 2,00–2,99 | 1 | 7.69% | |
| 3,00–3,99 | 2 | 15.38% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 7.69% | |
| 6,00–6,99 | 3 | 23.08% | |
| 7,00–7,99 | 4 | 30.77% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 12 rezultate · 12 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 8.33% | |
| 4,00–4,99 | 4 | 33.33% | |
| 5,00–5,99 | 4 | 33.33% | |
| 6,00–6,99 | 3 | 25.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 1 rezultate · 1 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 100.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |