Limba și literatura română
A — Comunicare orală în limba română · 57 rezultate · 57 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 19 | 33.33% | |
| Utilizator experimentat | 36 | 63.16% | |
| Utilizator nivel mediu | 2 | 3.51% |
TARGOVISTE · Dâmbovița · 2026 · Sesiunea 2 · promoția curentă
Date pe probe: 1 unități, 57 candidați. În raportul mediilor finale: 1 unități, 57 candidați.
Date de competențe A–D: 1 unități, 57 candidați. Proba B se aplică numai candidaților cu limbă maternă raportată. Procentele se calculează din nivelurile sau notele raportate; stările sunt afișate separat.
A — Comunicare orală în limba română · 57 rezultate · 57 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 19 | 33.33% | |
| Utilizator experimentat | 36 | 63.16% | |
| Utilizator nivel mediu | 2 | 3.51% |
C — Competențe într-o limbă străină · 52 rezultate · 51 niveluri raportate · Stări: 1 (Neraportat: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A1 | 6 | 11.76% | |
| A2 | 17 | 33.33% | |
| B1 | 12 | 23.53% | |
| B2 | 16 | 31.37% |
C — Competențe într-o limbă străină · 5 rezultate · 5 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A1 | 1 | 20.00% | |
| A2 | 4 | 80.00% |
D — Competențe digitale · 57 rezultate · 56 niveluri raportate · Stări: 1 (Neraportat: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 2 | 3.57% | |
| Utilizator experimentat | 1 | 1.79% | |
| Utilizator incepator | 42 | 75.00% | |
| Utilizator nivel mediu | 11 | 19.64% |
E a) — Limba și literatura română · 57 rezultate · 56 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 7 | 12.50% | |
| 5,00–5,99 | 33 | 58.93% | |
| 6,00–6,99 | 14 | 25.00% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 1.79% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 1.79% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 57 rezultate · 52 note raportate · Stări: 5 (Fără notă validă: 5)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 2 | 3.85% | |
| 2,00–2,99 | 3 | 5.77% | |
| 3,00–3,99 | 7 | 13.46% | |
| 4,00–4,99 | 4 | 7.69% | |
| 5,00–5,99 | 20 | 38.46% | |
| 6,00–6,99 | 10 | 19.23% | |
| 7,00–7,99 | 5 | 9.62% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 1.92% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 53 rezultate · 50 note raportate · Stări: 3 (Fără notă validă: 3)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 1 | 2.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 2.00% | |
| 4,00–4,99 | 3 | 6.00% | |
| 5,00–5,99 | 12 | 24.00% | |
| 6,00–6,99 | 13 | 26.00% | |
| 7,00–7,99 | 11 | 22.00% | |
| 8,00–8,99 | 6 | 12.00% | |
| 9,00–9,99 | 3 | 6.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 4 rezultate · 3 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 33.33% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 33.33% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 33.33% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 9 rezultate · 9 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 3 | 33.33% | |
| Utilizator experimentat | 6 | 66.67% |
C — Competențe într-o limbă străină · 9 rezultate · 9 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A2 | 4 | 44.44% | |
| B1 | 3 | 33.33% | |
| B2 | 2 | 22.22% |
D — Competențe digitale · 9 rezultate · 8 niveluri raportate · Stări: 1 (Neraportat: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 1 | 12.50% | |
| Utilizator incepator | 5 | 62.50% | |
| Utilizator nivel mediu | 2 | 25.00% |
E a) — Limba și literatura română · 9 rezultate · 9 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 3 | 33.33% | |
| 5,00–5,99 | 5 | 55.56% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 11.11% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 9 rezultate · 7 note raportate · Stări: 2 (Fără notă validă: 2)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 14.29% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 14.29% | |
| 5,00–5,99 | 3 | 42.86% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 28.57% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 7 rezultate · 7 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 4 | 57.14% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 28.57% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 14.29% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 2 rezultate · 2 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 50.00% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 50.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 5 rezultate · 5 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 2 | 40.00% | |
| Utilizator experimentat | 3 | 60.00% |
C — Competențe într-o limbă străină · 5 rezultate · 5 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A2 | 2 | 40.00% | |
| B1 | 3 | 60.00% |
D — Competențe digitale · 5 rezultate · 5 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator incepator | 5 | 100.00% |
E a) — Limba și literatura română · 5 rezultate · 5 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 20.00% | |
| 5,00–5,99 | 4 | 80.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 5 rezultate · 5 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 1 | 20.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 20.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 20.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 20.00% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 20.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 5 rezultate · 5 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 1 | 20.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 2 | 40.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 2 | 40.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 21 rezultate · 21 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 8 | 38.10% | |
| Utilizator experimentat | 13 | 61.90% |
C — Competențe într-o limbă străină · 21 rezultate · 20 niveluri raportate · Stări: 1 (Neraportat: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A1 | 3 | 15.00% | |
| A2 | 6 | 30.00% | |
| B1 | 4 | 20.00% | |
| B2 | 7 | 35.00% |
D — Competențe digitale · 21 rezultate · 21 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator incepator | 16 | 76.19% | |
| Utilizator nivel mediu | 5 | 23.81% |
E a) — Limba și literatura română · 21 rezultate · 21 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 2 | 9.52% | |
| 5,00–5,99 | 11 | 52.38% | |
| 6,00–6,99 | 6 | 28.57% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 4.76% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 4.76% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 21 rezultate · 19 note raportate · Stări: 2 (Fără notă validă: 2)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 5.26% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 5.26% | |
| 5,00–5,99 | 8 | 42.11% | |
| 6,00–6,99 | 5 | 26.32% | |
| 7,00–7,99 | 3 | 15.79% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 5.26% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 21 rezultate · 18 note raportate · Stări: 3 (Fără notă validă: 3)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 5.56% | |
| 5,00–5,99 | 3 | 16.67% | |
| 6,00–6,99 | 4 | 22.22% | |
| 7,00–7,99 | 7 | 38.89% | |
| 8,00–8,99 | 2 | 11.11% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 5.56% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 2 rezultate · 2 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 1 | 50.00% | |
| Utilizator experimentat | 1 | 50.00% |
C — Competențe într-o limbă străină · 2 rezultate · 2 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A2 | 1 | 50.00% | |
| B2 | 1 | 50.00% |
D — Competențe digitale · 2 rezultate · 2 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 1 | 50.00% | |
| Utilizator incepator | 1 | 50.00% |
E a) — Limba și literatura română · 2 rezultate · 2 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 50.00% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 50.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 2 rezultate · 2 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 1 | 50.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 50.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 2 rezultate · 2 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 2 | 100.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 13 rezultate · 13 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 1 | 7.69% | |
| Utilizator experimentat | 11 | 84.62% | |
| Utilizator nivel mediu | 1 | 7.69% |
C — Competențe într-o limbă străină · 8 rezultate · 8 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A1 | 3 | 37.50% | |
| A2 | 2 | 25.00% | |
| B1 | 1 | 12.50% | |
| B2 | 2 | 25.00% |
C — Competențe într-o limbă străină · 5 rezultate · 5 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A1 | 1 | 20.00% | |
| A2 | 4 | 80.00% |
D — Competențe digitale · 13 rezultate · 13 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator incepator | 11 | 84.62% | |
| Utilizator nivel mediu | 2 | 15.38% |
E a) — Limba și literatura română · 13 rezultate · 12 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 8.33% | |
| 5,00–5,99 | 9 | 75.00% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 16.67% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 13 rezultate · 12 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 1 | 8.33% | |
| 2,00–2,99 | 1 | 8.33% | |
| 3,00–3,99 | 4 | 33.33% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 4 | 33.33% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 8.33% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 8.33% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 12 rezultate · 12 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 8.33% | |
| 4,00–4,99 | 2 | 16.67% | |
| 5,00–5,99 | 3 | 25.00% | |
| 6,00–6,99 | 3 | 25.00% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 8.33% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 2 | 16.67% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 1 rezultate · 0 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 7 rezultate · 7 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 4 | 57.14% | |
| Utilizator experimentat | 2 | 28.57% | |
| Utilizator nivel mediu | 1 | 14.29% |
C — Competențe într-o limbă străină · 7 rezultate · 7 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A2 | 2 | 28.57% | |
| B1 | 1 | 14.29% | |
| B2 | 4 | 57.14% |
D — Competențe digitale · 7 rezultate · 7 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator experimentat | 1 | 14.29% | |
| Utilizator incepator | 4 | 57.14% | |
| Utilizator nivel mediu | 2 | 28.57% |
E a) — Limba și literatura română · 7 rezultate · 7 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 3 | 42.86% | |
| 6,00–6,99 | 4 | 57.14% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 7 rezultate · 7 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 1 | 14.29% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 14.29% | |
| 5,00–5,99 | 3 | 42.86% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 14.29% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 14.29% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 6 rezultate · 6 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 4 | 66.67% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 16.67% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 16.67% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 1 rezultate · 1 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 100.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |