Limba și literatura română
A — Comunicare orală în limba română · 189 rezultate · 189 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 7 | 3.70% | |
| Utilizator experimentat | 182 | 96.30% |
HUSI · Vaslui · 2026 · Sesiunea 1 · promoția curentă
Date pe probe: 1 unități, 189 candidați. În raportul mediilor finale: 1 unități, 189 candidați.
Date de competențe A–D: 1 unități, 189 candidați. Proba B se aplică numai candidaților cu limbă maternă raportată. Procentele se calculează din nivelurile sau notele raportate; stările sunt afișate separat.
A — Comunicare orală în limba română · 189 rezultate · 189 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 7 | 3.70% | |
| Utilizator experimentat | 182 | 96.30% |
C — Competențe într-o limbă străină · 184 rezultate · 151 niveluri raportate · Stări: 33 (Neraportat: 33)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A2 | 22 | 14.57% | |
| B1 | 20 | 13.25% | |
| B2 | 109 | 72.19% |
C — Competențe într-o limbă străină · 5 rezultate · 2 niveluri raportate · Stări: 3 (Neraportat: 3)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| B2 | 2 | 100.00% |
D — Competențe digitale · 189 rezultate · 157 niveluri raportate · Stări: 32 (Neraportat: 32)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 55 | 35.03% | |
| Utilizator experimentat | 59 | 37.58% | |
| Utilizator incepator | 6 | 3.82% | |
| Utilizator nivel mediu | 37 | 23.57% |
E a) — Limba și literatura română · 189 rezultate · 189 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 3 | 1.59% | |
| 5,00–5,99 | 21 | 11.11% | |
| 6,00–6,99 | 15 | 7.94% | |
| 7,00–7,99 | 36 | 19.05% | |
| 8,00–8,99 | 58 | 30.69% | |
| 9,00–9,99 | 55 | 29.10% | |
| 10 | 1 | 0.53% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 86 rezultate · 86 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 1.16% | |
| 5,00–5,99 | 3 | 3.49% | |
| 6,00–6,99 | 9 | 10.47% | |
| 7,00–7,99 | 11 | 12.79% | |
| 8,00–8,99 | 22 | 25.58% | |
| 9,00–9,99 | 38 | 44.19% | |
| 10 | 2 | 2.33% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 26 rezultate · 26 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 3.85% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 3.85% | |
| 8,00–8,99 | 4 | 15.38% | |
| 9,00–9,99 | 16 | 61.54% | |
| 10 | 4 | 15.38% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 77 rezultate · 77 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 2 | 2.60% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 2.60% | |
| 7,00–7,99 | 13 | 16.88% | |
| 8,00–8,99 | 24 | 31.17% | |
| 9,00–9,99 | 34 | 44.16% | |
| 10 | 2 | 2.60% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 43 rezultate · 43 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 2.33% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 2.33% | |
| 7,00–7,99 | 2 | 4.65% | |
| 8,00–8,99 | 7 | 16.28% | |
| 9,00–9,99 | 31 | 72.09% | |
| 10 | 1 | 2.33% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 10 rezultate · 10 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 10.00% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 10.00% | |
| 7,00–7,99 | 2 | 20.00% | |
| 8,00–8,99 | 3 | 30.00% | |
| 9,00–9,99 | 3 | 30.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 12 rezultate · 12 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 8.33% | |
| 9,00–9,99 | 10 | 83.33% | |
| 10 | 1 | 8.33% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 20 rezultate · 20 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 5.00% | |
| 7,00–7,99 | 2 | 10.00% | |
| 8,00–8,99 | 7 | 35.00% | |
| 9,00–9,99 | 9 | 45.00% | |
| 10 | 1 | 5.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 4 rezultate · 4 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 25.00% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 25.00% | |
| 9,00–9,99 | 2 | 50.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 15 rezultate · 15 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 4 | 26.67% | |
| 9,00–9,99 | 10 | 66.67% | |
| 10 | 1 | 6.67% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 3 rezultate · 3 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 3 | 100.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 82 rezultate · 82 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 2 | 2.44% | |
| 6,00–6,99 | 4 | 4.88% | |
| 7,00–7,99 | 5 | 6.10% | |
| 8,00–8,99 | 22 | 26.83% | |
| 9,00–9,99 | 40 | 48.78% | |
| 10 | 9 | 10.98% |
A — Comunicare orală în limba română · 28 rezultate · 28 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator experimentat | 28 | 100.00% |
C — Competențe într-o limbă străină · 27 rezultate · 26 niveluri raportate · Stări: 1 (Neraportat: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A2 | 7 | 26.92% | |
| B1 | 4 | 15.38% | |
| B2 | 15 | 57.69% |
C — Competențe într-o limbă străină · 1 rezultate · 0 niveluri raportate · Stări: 1 (Neraportat: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|
D — Competențe digitale · 28 rezultate · 27 niveluri raportate · Stări: 1 (Neraportat: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 8 | 29.63% | |
| Utilizator experimentat | 10 | 37.04% | |
| Utilizator incepator | 1 | 3.70% | |
| Utilizator nivel mediu | 8 | 29.63% |
E a) — Limba și literatura română · 28 rezultate · 28 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 3.57% | |
| 5,00–5,99 | 4 | 14.29% | |
| 6,00–6,99 | 3 | 10.71% | |
| 7,00–7,99 | 7 | 25.00% | |
| 8,00–8,99 | 8 | 28.57% | |
| 9,00–9,99 | 4 | 14.29% | |
| 10 | 1 | 3.57% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 28 rezultate · 28 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 2 | 7.14% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 7.14% | |
| 7,00–7,99 | 4 | 14.29% | |
| 8,00–8,99 | 8 | 28.57% | |
| 9,00–9,99 | 12 | 42.86% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 3 rezultate · 3 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 33.33% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 33.33% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 33.33% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 25 rezultate · 25 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 3 | 12.00% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 4.00% | |
| 8,00–8,99 | 5 | 20.00% | |
| 9,00–9,99 | 14 | 56.00% | |
| 10 | 2 | 8.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 26 rezultate · 26 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator experimentat | 26 | 100.00% |
C — Competențe într-o limbă străină · 25 rezultate · 14 niveluri raportate · Stări: 11 (Neraportat: 11)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| B1 | 3 | 21.43% | |
| B2 | 11 | 78.57% |
C — Competențe într-o limbă străină · 1 rezultate · 0 niveluri raportate · Stări: 1 (Neraportat: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|
D — Competențe digitale · 26 rezultate · 17 niveluri raportate · Stări: 9 (Neraportat: 9)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 2 | 11.76% | |
| Utilizator experimentat | 15 | 88.24% |
E a) — Limba și literatura română · 26 rezultate · 26 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 7.69% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 3.85% | |
| 8,00–8,99 | 12 | 46.15% | |
| 9,00–9,99 | 11 | 42.31% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 26 rezultate · 26 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 3.85% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 3.85% | |
| 8,00–8,99 | 4 | 15.38% | |
| 9,00–9,99 | 16 | 61.54% | |
| 10 | 4 | 15.38% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 5 rezultate · 5 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 20.00% | |
| 9,00–9,99 | 4 | 80.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 6 rezultate · 6 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 16.67% | |
| 9,00–9,99 | 4 | 66.67% | |
| 10 | 1 | 16.67% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 15 rezultate · 15 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 4 | 26.67% | |
| 9,00–9,99 | 10 | 66.67% | |
| 10 | 1 | 6.67% |
A — Comunicare orală în limba română · 77 rezultate · 77 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 3 | 3.90% | |
| Utilizator experimentat | 74 | 96.10% |
C — Competențe într-o limbă străină · 75 rezultate · 60 niveluri raportate · Stări: 15 (Neraportat: 15)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A2 | 5 | 8.33% | |
| B1 | 4 | 6.67% | |
| B2 | 51 | 85.00% |
C — Competențe într-o limbă străină · 2 rezultate · 1 niveluri raportate · Stări: 1 (Neraportat: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| B2 | 1 | 100.00% |
D — Competențe digitale · 77 rezultate · 63 niveluri raportate · Stări: 14 (Neraportat: 14)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 32 | 50.79% | |
| Utilizator experimentat | 21 | 33.33% | |
| Utilizator nivel mediu | 10 | 15.87% |
E a) — Limba și literatura română · 77 rezultate · 77 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 5 | 6.49% | |
| 6,00–6,99 | 3 | 3.90% | |
| 7,00–7,99 | 23 | 29.87% | |
| 8,00–8,99 | 24 | 31.17% | |
| 9,00–9,99 | 22 | 28.57% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 77 rezultate · 77 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 2 | 2.60% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 2.60% | |
| 7,00–7,99 | 13 | 16.88% | |
| 8,00–8,99 | 24 | 31.17% | |
| 9,00–9,99 | 34 | 44.16% | |
| 10 | 2 | 2.60% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 38 rezultate · 38 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 2.63% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 2.63% | |
| 7,00–7,99 | 2 | 5.26% | |
| 8,00–8,99 | 6 | 15.79% | |
| 9,00–9,99 | 27 | 71.05% | |
| 10 | 1 | 2.63% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 10 rezultate · 10 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 10.00% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 10.00% | |
| 7,00–7,99 | 2 | 20.00% | |
| 8,00–8,99 | 3 | 30.00% | |
| 9,00–9,99 | 3 | 30.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 12 rezultate · 12 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 8.33% | |
| 9,00–9,99 | 10 | 83.33% | |
| 10 | 1 | 8.33% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 14 rezultate · 14 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 7.14% | |
| 7,00–7,99 | 2 | 14.29% | |
| 8,00–8,99 | 6 | 42.86% | |
| 9,00–9,99 | 5 | 35.71% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 3 rezultate · 3 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 3 | 100.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 58 rezultate · 58 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 4 | 6.90% | |
| Utilizator experimentat | 54 | 93.10% |
C — Competențe într-o limbă străină · 57 rezultate · 51 niveluri raportate · Stări: 6 (Neraportat: 6)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A2 | 10 | 19.61% | |
| B1 | 9 | 17.65% | |
| B2 | 32 | 62.75% |
C — Competențe într-o limbă străină · 1 rezultate · 1 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| B2 | 1 | 100.00% |
D — Competențe digitale · 58 rezultate · 50 niveluri raportate · Stări: 8 (Neraportat: 8)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 13 | 26.00% | |
| Utilizator experimentat | 13 | 26.00% | |
| Utilizator incepator | 5 | 10.00% | |
| Utilizator nivel mediu | 19 | 38.00% |
E a) — Limba și literatura română · 58 rezultate · 58 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 2 | 3.45% | |
| 5,00–5,99 | 12 | 20.69% | |
| 6,00–6,99 | 7 | 12.07% | |
| 7,00–7,99 | 5 | 8.62% | |
| 8,00–8,99 | 14 | 24.14% | |
| 9,00–9,99 | 18 | 31.03% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 58 rezultate · 58 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 1.72% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 1.72% | |
| 6,00–6,99 | 7 | 12.07% | |
| 7,00–7,99 | 7 | 12.07% | |
| 8,00–8,99 | 14 | 24.14% | |
| 9,00–9,99 | 26 | 44.83% | |
| 10 | 2 | 3.45% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 1 rezultate · 1 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 100.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 57 rezultate · 57 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 2 | 3.51% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 1.75% | |
| 7,00–7,99 | 4 | 7.02% | |
| 8,00–8,99 | 17 | 29.82% | |
| 9,00–9,99 | 26 | 45.61% | |
| 10 | 7 | 12.28% |