Limba și literatura română
A — Comunicare orală în limba română · 127 rezultate · 127 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 68 | 53.54% | |
| Utilizator experimentat | 48 | 37.80% | |
| Utilizator nivel mediu | 11 | 8.66% |
FOCSANI · Vrancea · 2026 · Sesiunea 1 · promoția curentă
Date pe probe: 1 unități, 127 candidați. În raportul mediilor finale: 1 unități, 127 candidați.
Date de competențe A–D: 1 unități, 127 candidați. Proba B se aplică numai candidaților cu limbă maternă raportată. Procentele se calculează din nivelurile sau notele raportate; stările sunt afișate separat.
A — Comunicare orală în limba română · 127 rezultate · 127 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 68 | 53.54% | |
| Utilizator experimentat | 48 | 37.80% | |
| Utilizator nivel mediu | 11 | 8.66% |
C — Competențe într-o limbă străină · 125 rezultate · 102 niveluri raportate · Stări: 23 (Neraportat: 23)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A1 | 4 | 3.92% | |
| A2 | 16 | 15.69% | |
| B1 | 20 | 19.61% | |
| B2 | 62 | 60.78% |
C — Competențe într-o limbă străină · 1 rezultate · 1 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A2 | 1 | 100.00% |
C — Competențe într-o limbă străină · 1 rezultate · 1 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| B2 | 1 | 100.00% |
D — Competențe digitale · 127 rezultate · 127 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 41 | 32.28% | |
| Utilizator experimentat | 5 | 3.94% | |
| Utilizator incepator | 29 | 22.83% | |
| Utilizator nivel mediu | 52 | 40.94% |
E a) — Limba și literatura română · 127 rezultate · 127 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 1 | 0.79% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 2 | 1.57% | |
| 4,00–4,99 | 2 | 1.57% | |
| 5,00–5,99 | 13 | 10.24% | |
| 6,00–6,99 | 30 | 23.62% | |
| 7,00–7,99 | 30 | 23.62% | |
| 8,00–8,99 | 23 | 18.11% | |
| 9,00–9,99 | 26 | 20.47% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 127 rezultate · 127 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 1 | 0.79% | |
| 3,00–3,99 | 2 | 1.57% | |
| 4,00–4,99 | 2 | 1.57% | |
| 5,00–5,99 | 19 | 14.96% | |
| 6,00–6,99 | 13 | 10.24% | |
| 7,00–7,99 | 31 | 24.41% | |
| 8,00–8,99 | 28 | 22.05% | |
| 9,00–9,99 | 27 | 21.26% | |
| 10 | 4 | 3.15% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 2 rezultate · 2 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 50.00% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 50.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 97 rezultate · 97 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 1.03% | |
| 5,00–5,99 | 4 | 4.12% | |
| 6,00–6,99 | 11 | 11.34% | |
| 7,00–7,99 | 21 | 21.65% | |
| 8,00–8,99 | 36 | 37.11% | |
| 9,00–9,99 | 23 | 23.71% | |
| 10 | 1 | 1.03% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 27 rezultate · 27 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 1 | 3.70% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 3.70% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 3 | 11.11% | |
| 7,00–7,99 | 6 | 22.22% | |
| 8,00–8,99 | 11 | 40.74% | |
| 9,00–9,99 | 5 | 18.52% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 1 rezultate · 1 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 100.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 20 rezultate · 20 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 11 | 55.00% | |
| Utilizator experimentat | 7 | 35.00% | |
| Utilizator nivel mediu | 2 | 10.00% |
C — Competențe într-o limbă străină · 20 rezultate · 16 niveluri raportate · Stări: 4 (Neraportat: 4)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A1 | 2 | 12.50% | |
| A2 | 3 | 18.75% | |
| B1 | 2 | 12.50% | |
| B2 | 9 | 56.25% |
D — Competențe digitale · 20 rezultate · 20 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 6 | 30.00% | |
| Utilizator experimentat | 1 | 5.00% | |
| Utilizator incepator | 4 | 20.00% | |
| Utilizator nivel mediu | 9 | 45.00% |
E a) — Limba și literatura română · 20 rezultate · 20 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 5.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 3 | 15.00% | |
| 6,00–6,99 | 5 | 25.00% | |
| 7,00–7,99 | 4 | 20.00% | |
| 8,00–8,99 | 6 | 30.00% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 5.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 20 rezultate · 20 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 3 | 15.00% | |
| 6,00–6,99 | 3 | 15.00% | |
| 7,00–7,99 | 3 | 15.00% | |
| 8,00–8,99 | 9 | 45.00% | |
| 9,00–9,99 | 2 | 10.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 18 rezultate · 18 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 11.11% | |
| 7,00–7,99 | 4 | 22.22% | |
| 8,00–8,99 | 7 | 38.89% | |
| 9,00–9,99 | 5 | 27.78% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 2 rezultate · 2 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 50.00% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 50.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 30 rezultate · 30 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 19 | 63.33% | |
| Utilizator experimentat | 8 | 26.67% | |
| Utilizator nivel mediu | 3 | 10.00% |
C — Competențe într-o limbă străină · 29 rezultate · 26 niveluri raportate · Stări: 3 (Neraportat: 3)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A2 | 2 | 7.69% | |
| B1 | 10 | 38.46% | |
| B2 | 14 | 53.85% |
C — Competențe într-o limbă străină · 1 rezultate · 1 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A2 | 1 | 100.00% |
D — Competențe digitale · 30 rezultate · 30 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 8 | 26.67% | |
| Utilizator incepator | 8 | 26.67% | |
| Utilizator nivel mediu | 14 | 46.67% |
E a) — Limba și literatura română · 30 rezultate · 30 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 4 | 13.33% | |
| 6,00–6,99 | 12 | 40.00% | |
| 7,00–7,99 | 8 | 26.67% | |
| 8,00–8,99 | 3 | 10.00% | |
| 9,00–9,99 | 3 | 10.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 30 rezultate · 30 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 3 | 10.00% | |
| 6,00–6,99 | 5 | 16.67% | |
| 7,00–7,99 | 8 | 26.67% | |
| 8,00–8,99 | 8 | 26.67% | |
| 9,00–9,99 | 4 | 13.33% | |
| 10 | 2 | 6.67% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 1 rezultate · 1 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 100.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 19 rezultate · 19 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 4 | 21.05% | |
| 7,00–7,99 | 7 | 36.84% | |
| 8,00–8,99 | 5 | 26.32% | |
| 9,00–9,99 | 3 | 15.79% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 10 rezultate · 10 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 10.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 10.00% | |
| 8,00–8,99 | 6 | 60.00% | |
| 9,00–9,99 | 2 | 20.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 25 rezultate · 25 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 11 | 44.00% | |
| Utilizator experimentat | 12 | 48.00% | |
| Utilizator nivel mediu | 2 | 8.00% |
C — Competențe într-o limbă străină · 24 rezultate · 20 niveluri raportate · Stări: 4 (Neraportat: 4)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A1 | 2 | 10.00% | |
| A2 | 4 | 20.00% | |
| B1 | 1 | 5.00% | |
| B2 | 13 | 65.00% |
C — Competențe într-o limbă străină · 1 rezultate · 1 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| B2 | 1 | 100.00% |
D — Competențe digitale · 25 rezultate · 25 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 5 | 20.00% | |
| Utilizator experimentat | 1 | 4.00% | |
| Utilizator incepator | 12 | 48.00% | |
| Utilizator nivel mediu | 7 | 28.00% |
E a) — Limba și literatura română · 25 rezultate · 25 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 1 | 4.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 4.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 4.00% | |
| 5,00–5,99 | 2 | 8.00% | |
| 6,00–6,99 | 3 | 12.00% | |
| 7,00–7,99 | 9 | 36.00% | |
| 8,00–8,99 | 3 | 12.00% | |
| 9,00–9,99 | 5 | 20.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 25 rezultate · 25 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 1 | 4.00% | |
| 3,00–3,99 | 2 | 8.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 4.00% | |
| 5,00–5,99 | 5 | 20.00% | |
| 6,00–6,99 | 4 | 16.00% | |
| 7,00–7,99 | 7 | 28.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 4 | 16.00% | |
| 10 | 1 | 4.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 1 rezultate · 1 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 100.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 19 rezultate · 19 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 5.26% | |
| 5,00–5,99 | 3 | 15.79% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 2 | 10.53% | |
| 8,00–8,99 | 9 | 47.37% | |
| 9,00–9,99 | 4 | 21.05% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 4 rezultate · 4 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 1 | 25.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 25.00% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 25.00% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 25.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 1 rezultate · 1 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 100.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 29 rezultate · 29 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 12 | 41.38% | |
| Utilizator experimentat | 14 | 48.28% | |
| Utilizator nivel mediu | 3 | 10.34% |
C — Competențe într-o limbă străină · 29 rezultate · 19 niveluri raportate · Stări: 10 (Neraportat: 10)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A2 | 2 | 10.53% | |
| B1 | 1 | 5.26% | |
| B2 | 16 | 84.21% |
D — Competențe digitale · 29 rezultate · 29 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 16 | 55.17% | |
| Utilizator experimentat | 3 | 10.34% | |
| Utilizator incepator | 3 | 10.34% | |
| Utilizator nivel mediu | 7 | 24.14% |
E a) — Limba și literatura română · 29 rezultate · 29 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 3.45% | |
| 6,00–6,99 | 4 | 13.79% | |
| 7,00–7,99 | 2 | 6.90% | |
| 8,00–8,99 | 8 | 27.59% | |
| 9,00–9,99 | 14 | 48.28% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 29 rezultate · 29 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 2 | 6.90% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 3.45% | |
| 7,00–7,99 | 6 | 20.69% | |
| 8,00–8,99 | 6 | 20.69% | |
| 9,00–9,99 | 14 | 48.28% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 21 rezultate · 21 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 9.52% | |
| 7,00–7,99 | 2 | 9.52% | |
| 8,00–8,99 | 6 | 28.57% | |
| 9,00–9,99 | 10 | 47.62% | |
| 10 | 1 | 4.76% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 8 rezultate · 8 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 12.50% | |
| 7,00–7,99 | 3 | 37.50% | |
| 8,00–8,99 | 2 | 25.00% | |
| 9,00–9,99 | 2 | 25.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 23 rezultate · 23 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 15 | 65.22% | |
| Utilizator experimentat | 7 | 30.43% | |
| Utilizator nivel mediu | 1 | 4.35% |
C — Competențe într-o limbă străină · 23 rezultate · 21 niveluri raportate · Stări: 2 (Neraportat: 2)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A2 | 5 | 23.81% | |
| B1 | 6 | 28.57% | |
| B2 | 10 | 47.62% |
D — Competențe digitale · 23 rezultate · 23 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 6 | 26.09% | |
| Utilizator incepator | 2 | 8.70% | |
| Utilizator nivel mediu | 15 | 65.22% |
E a) — Limba și literatura română · 23 rezultate · 23 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 4.35% | |
| 5,00–5,99 | 3 | 13.04% | |
| 6,00–6,99 | 6 | 26.09% | |
| 7,00–7,99 | 7 | 30.43% | |
| 8,00–8,99 | 3 | 13.04% | |
| 9,00–9,99 | 3 | 13.04% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 23 rezultate · 23 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 4.35% | |
| 5,00–5,99 | 6 | 26.09% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 7 | 30.43% | |
| 8,00–8,99 | 5 | 21.74% | |
| 9,00–9,99 | 3 | 13.04% | |
| 10 | 1 | 4.35% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 20 rezultate · 20 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 5.00% | |
| 6,00–6,99 | 3 | 15.00% | |
| 7,00–7,99 | 6 | 30.00% | |
| 8,00–8,99 | 9 | 45.00% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 5.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 3 rezultate · 3 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 33.33% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 33.33% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 33.33% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |