Limba și literatura română
A — Comunicare orală în limba română · 181 rezultate · 181 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 24 | 13.26% | |
| Utilizator experimentat | 157 | 86.74% |
TARGU MURES · Mureș · 2026 · Sesiunea 1 · promoția curentă
Date pe probe: 1 unități, 181 candidați. În raportul mediilor finale: 1 unități, 181 candidați.
Date de competențe A–D: 1 unități, 181 candidați. Proba B se aplică numai candidaților cu limbă maternă raportată. Procentele se calculează din nivelurile sau notele raportate; stările sunt afișate separat.
A — Comunicare orală în limba română · 181 rezultate · 181 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 24 | 13.26% | |
| Utilizator experimentat | 157 | 86.74% |
C — Competențe într-o limbă străină · 181 rezultate · 170 niveluri raportate · Stări: 11 (Neraportat: 11)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A1 | 5 | 2.94% | |
| A2 | 14 | 8.24% | |
| B1 | 34 | 20.00% | |
| B2 | 117 | 68.82% |
D — Competențe digitale · 181 rezultate · 181 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 35 | 19.34% | |
| Utilizator experimentat | 5 | 2.76% | |
| Utilizator incepator | 56 | 30.94% | |
| Utilizator nivel mediu | 85 | 46.96% |
E a) — Limba și literatura română · 181 rezultate · 181 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 4 | 2.21% | |
| 5,00–5,99 | 36 | 19.89% | |
| 6,00–6,99 | 53 | 29.28% | |
| 7,00–7,99 | 42 | 23.20% | |
| 8,00–8,99 | 36 | 19.89% | |
| 9,00–9,99 | 10 | 5.52% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 181 rezultate · 180 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 1 | 0.56% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 2 | 1.11% | |
| 4,00–4,99 | 3 | 1.67% | |
| 5,00–5,99 | 11 | 6.11% | |
| 6,00–6,99 | 30 | 16.67% | |
| 7,00–7,99 | 59 | 32.78% | |
| 8,00–8,99 | 51 | 28.33% | |
| 9,00–9,99 | 21 | 11.67% | |
| 10 | 2 | 1.11% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 1 rezultate · 1 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 100.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 142 rezultate · 142 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 0.70% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 5 | 3.52% | |
| 6,00–6,99 | 10 | 7.04% | |
| 7,00–7,99 | 42 | 29.58% | |
| 8,00–8,99 | 59 | 41.55% | |
| 9,00–9,99 | 25 | 17.61% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 31 rezultate · 31 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 2 | 6.45% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 6.45% | |
| 7,00–7,99 | 7 | 22.58% | |
| 8,00–8,99 | 5 | 16.13% | |
| 9,00–9,99 | 13 | 41.94% | |
| 10 | 2 | 6.45% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 7 rezultate · 7 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 2 | 28.57% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 14.29% | |
| 7,00–7,99 | 2 | 28.57% | |
| 8,00–8,99 | 2 | 28.57% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 24 rezultate · 24 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 2 | 8.33% | |
| Utilizator experimentat | 22 | 91.67% |
C — Competențe într-o limbă străină · 24 rezultate · 22 niveluri raportate · Stări: 2 (Neraportat: 2)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A2 | 3 | 13.64% | |
| B1 | 3 | 13.64% | |
| B2 | 16 | 72.73% |
D — Competențe digitale · 24 rezultate · 24 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 4 | 16.67% | |
| Utilizator experimentat | 1 | 4.17% | |
| Utilizator incepator | 8 | 33.33% | |
| Utilizator nivel mediu | 11 | 45.83% |
E a) — Limba și literatura română · 24 rezultate · 24 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 3 | 12.50% | |
| 6,00–6,99 | 8 | 33.33% | |
| 7,00–7,99 | 10 | 41.67% | |
| 8,00–8,99 | 2 | 8.33% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 4.17% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 24 rezultate · 24 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 4.17% | |
| 6,00–6,99 | 6 | 25.00% | |
| 7,00–7,99 | 10 | 41.67% | |
| 8,00–8,99 | 6 | 25.00% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 4.17% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 10 rezultate · 10 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 20.00% | |
| 7,00–7,99 | 4 | 40.00% | |
| 8,00–8,99 | 4 | 40.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 14 rezultate · 14 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 7.14% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 7.14% | |
| 7,00–7,99 | 4 | 28.57% | |
| 8,00–8,99 | 2 | 14.29% | |
| 9,00–9,99 | 6 | 42.86% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 56 rezultate · 56 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 6 | 10.71% | |
| Utilizator experimentat | 50 | 89.29% |
C — Competențe într-o limbă străină · 56 rezultate · 53 niveluri raportate · Stări: 3 (Neraportat: 3)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A1 | 1 | 1.89% | |
| A2 | 5 | 9.43% | |
| B1 | 10 | 18.87% | |
| B2 | 37 | 69.81% |
D — Competențe digitale · 56 rezultate · 56 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 14 | 25.00% | |
| Utilizator incepator | 14 | 25.00% | |
| Utilizator nivel mediu | 28 | 50.00% |
E a) — Limba și literatura română · 56 rezultate · 56 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 1.79% | |
| 5,00–5,99 | 13 | 23.21% | |
| 6,00–6,99 | 9 | 16.07% | |
| 7,00–7,99 | 11 | 19.64% | |
| 8,00–8,99 | 17 | 30.36% | |
| 9,00–9,99 | 5 | 8.93% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 56 rezultate · 56 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 1.79% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 6 | 10.71% | |
| 7,00–7,99 | 18 | 32.14% | |
| 8,00–8,99 | 22 | 39.29% | |
| 9,00–9,99 | 8 | 14.29% | |
| 10 | 1 | 1.79% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 48 rezultate · 48 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 2 | 4.17% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 4.17% | |
| 7,00–7,99 | 12 | 25.00% | |
| 8,00–8,99 | 21 | 43.75% | |
| 9,00–9,99 | 11 | 22.92% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 7 rezultate · 7 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 2 | 28.57% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 14.29% | |
| 9,00–9,99 | 2 | 28.57% | |
| 10 | 2 | 28.57% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 1 rezultate · 1 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 100.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 27 rezultate · 27 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 3 | 11.11% | |
| Utilizator experimentat | 24 | 88.89% |
C — Competențe într-o limbă străină · 27 rezultate · 23 niveluri raportate · Stări: 4 (Neraportat: 4)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A2 | 1 | 4.35% | |
| B1 | 4 | 17.39% | |
| B2 | 18 | 78.26% |
D — Competențe digitale · 27 rezultate · 27 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 4 | 14.81% | |
| Utilizator experimentat | 3 | 11.11% | |
| Utilizator incepator | 6 | 22.22% | |
| Utilizator nivel mediu | 14 | 51.85% |
E a) — Limba și literatura română · 27 rezultate · 27 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 3.70% | |
| 5,00–5,99 | 6 | 22.22% | |
| 6,00–6,99 | 10 | 37.04% | |
| 7,00–7,99 | 7 | 25.93% | |
| 8,00–8,99 | 3 | 11.11% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 27 rezultate · 27 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 3.70% | |
| 6,00–6,99 | 7 | 25.93% | |
| 7,00–7,99 | 13 | 48.15% | |
| 8,00–8,99 | 3 | 11.11% | |
| 9,00–9,99 | 3 | 11.11% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 26 rezultate · 26 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 7.69% | |
| 7,00–7,99 | 12 | 46.15% | |
| 8,00–8,99 | 9 | 34.62% | |
| 9,00–9,99 | 3 | 11.54% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 1 rezultate · 1 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 100.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 24 rezultate · 24 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 7 | 29.17% | |
| Utilizator experimentat | 17 | 70.83% |
C — Competențe într-o limbă străină · 24 rezultate · 23 niveluri raportate · Stări: 1 (Neraportat: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A1 | 4 | 17.39% | |
| A2 | 4 | 17.39% | |
| B2 | 15 | 65.22% |
D — Competențe digitale · 24 rezultate · 24 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 3 | 12.50% | |
| Utilizator incepator | 13 | 54.17% | |
| Utilizator nivel mediu | 8 | 33.33% |
E a) — Limba și literatura română · 24 rezultate · 24 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 4.17% | |
| 5,00–5,99 | 6 | 25.00% | |
| 6,00–6,99 | 11 | 45.83% | |
| 7,00–7,99 | 4 | 16.67% | |
| 8,00–8,99 | 2 | 8.33% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 24 rezultate · 23 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 1 | 4.35% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 2 | 8.70% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 4.35% | |
| 5,00–5,99 | 7 | 30.43% | |
| 6,00–6,99 | 4 | 17.39% | |
| 7,00–7,99 | 7 | 30.43% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 4.35% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 20 rezultate · 20 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 5.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 2 | 10.00% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 10.00% | |
| 7,00–7,99 | 6 | 30.00% | |
| 8,00–8,99 | 7 | 35.00% | |
| 9,00–9,99 | 2 | 10.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 1 rezultate · 1 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 100.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 3 rezultate · 3 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 33.33% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 33.33% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 33.33% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 50 rezultate · 50 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 6 | 12.00% | |
| Utilizator experimentat | 44 | 88.00% |
C — Competențe într-o limbă străină · 50 rezultate · 49 niveluri raportate · Stări: 1 (Neraportat: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A2 | 1 | 2.04% | |
| B1 | 17 | 34.69% | |
| B2 | 31 | 63.27% |
D — Competențe digitale · 50 rezultate · 50 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 10 | 20.00% | |
| Utilizator experimentat | 1 | 2.00% | |
| Utilizator incepator | 15 | 30.00% | |
| Utilizator nivel mediu | 24 | 48.00% |
E a) — Limba și literatura română · 50 rezultate · 50 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 2.00% | |
| 5,00–5,99 | 8 | 16.00% | |
| 6,00–6,99 | 15 | 30.00% | |
| 7,00–7,99 | 10 | 20.00% | |
| 8,00–8,99 | 12 | 24.00% | |
| 9,00–9,99 | 4 | 8.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 50 rezultate · 50 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 2.00% | |
| 5,00–5,99 | 2 | 4.00% | |
| 6,00–6,99 | 7 | 14.00% | |
| 7,00–7,99 | 11 | 22.00% | |
| 8,00–8,99 | 19 | 38.00% | |
| 9,00–9,99 | 9 | 18.00% | |
| 10 | 1 | 2.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 1 rezultate · 1 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 100.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 38 rezultate · 38 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 2.63% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 5.26% | |
| 7,00–7,99 | 8 | 21.05% | |
| 8,00–8,99 | 18 | 47.37% | |
| 9,00–9,99 | 9 | 23.68% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 8 rezultate · 8 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 12.50% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 12.50% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 12.50% | |
| 9,00–9,99 | 5 | 62.50% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 3 rezultate · 3 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 33.33% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 33.33% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 33.33% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |