Limba și literatura română
A — Comunicare orală în limba română · 161 rezultate · 160 niveluri raportate · Stări: 1 (NEPREZENTAT: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator experimentat | 160 | 100.00% |
IASI · Iași · 2026 · Sesiunea 1 · promoția curentă
Date pe probe: 1 unități, 161 candidați. În raportul mediilor finale: 1 unități, 161 candidați.
Date de competențe A–D: 1 unități, 161 candidați. Proba B se aplică numai candidaților cu limbă maternă raportată. Procentele se calculează din nivelurile sau notele raportate; stările sunt afișate separat.
A — Comunicare orală în limba română · 161 rezultate · 160 niveluri raportate · Stări: 1 (NEPREZENTAT: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator experimentat | 160 | 100.00% |
C — Competențe într-o limbă străină · 110 rezultate · 26 niveluri raportate · Stări: 84 (Neraportat: 84)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| B1 | 4 | 15.38% | |
| B2 | 22 | 84.62% |
C — Competențe într-o limbă străină · 37 rezultate · 1 niveluri raportate · Stări: 36 (Neraportat: 36)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| B2 | 1 | 100.00% |
C — Competențe într-o limbă străină · 14 rezultate · 0 niveluri raportate · Stări: 14 (Neraportat: 14)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|
D — Competențe digitale · 161 rezultate · 159 niveluri raportate · Stări: 2 (NEPREZENTAT: 1, Neraportat: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 37 | 23.27% | |
| Utilizator experimentat | 118 | 74.21% | |
| Utilizator nivel mediu | 4 | 2.52% |
E a) — Limba și literatura română · 161 rezultate · 160 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 0.62% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 3 | 1.88% | |
| 7,00–7,99 | 4 | 2.50% | |
| 8,00–8,99 | 38 | 23.75% | |
| 9,00–9,99 | 107 | 66.88% | |
| 10 | 7 | 4.38% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 82 rezultate · 81 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 1.23% | |
| 5,00–5,99 | 2 | 2.47% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 1.23% | |
| 8,00–8,99 | 13 | 16.05% | |
| 9,00–9,99 | 52 | 64.20% | |
| 10 | 12 | 14.81% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 52 rezultate · 52 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 3 | 5.77% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 1.92% | |
| 8,00–8,99 | 16 | 30.77% | |
| 9,00–9,99 | 30 | 57.69% | |
| 10 | 2 | 3.85% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 27 rezultate · 27 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 7.41% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 8 | 29.63% | |
| 9,00–9,99 | 15 | 55.56% | |
| 10 | 2 | 7.41% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 24 rezultate · 24 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 6 | 25.00% | |
| 9,00–9,99 | 18 | 75.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 2 rezultate · 2 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 2 | 100.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 12 rezultate · 12 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 8.33% | |
| 8,00–8,99 | 2 | 16.67% | |
| 9,00–9,99 | 6 | 50.00% | |
| 10 | 3 | 25.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 24 rezultate · 24 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 4.17% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 4.17% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 8.33% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 4.17% | |
| 8,00–8,99 | 5 | 20.83% | |
| 9,00–9,99 | 14 | 58.33% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 58 rezultate · 57 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 1.75% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 1.75% | |
| 7,00–7,99 | 4 | 7.02% | |
| 8,00–8,99 | 14 | 24.56% | |
| 9,00–9,99 | 30 | 52.63% | |
| 10 | 7 | 12.28% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 16 rezultate · 16 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 6.25% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 2 | 12.50% | |
| 8,00–8,99 | 5 | 31.25% | |
| 9,00–9,99 | 8 | 50.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 1 rezultate · 1 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 100.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 22 rezultate · 22 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 4.55% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 2 | 9.09% | |
| 8,00–8,99 | 3 | 13.64% | |
| 9,00–9,99 | 15 | 68.18% | |
| 10 | 1 | 4.55% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 2 rezultate · 2 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 50.00% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 50.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 82 rezultate · 81 niveluri raportate · Stări: 1 (NEPREZENTAT: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator experimentat | 81 | 100.00% |
C — Competențe într-o limbă străină · 56 rezultate · 10 niveluri raportate · Stări: 46 (Neraportat: 46)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| B1 | 1 | 10.00% | |
| B2 | 9 | 90.00% |
C — Competențe într-o limbă străină · 25 rezultate · 0 niveluri raportate · Stări: 25 (Neraportat: 25)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|
C — Competențe într-o limbă străină · 1 rezultate · 0 niveluri raportate · Stări: 1 (Neraportat: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|
D — Competențe digitale · 82 rezultate · 80 niveluri raportate · Stări: 2 (NEPREZENTAT: 1, Neraportat: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 25 | 31.25% | |
| Utilizator experimentat | 51 | 63.75% | |
| Utilizator nivel mediu | 4 | 5.00% |
E a) — Limba și literatura română · 82 rezultate · 81 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 1.23% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 1.23% | |
| 7,00–7,99 | 4 | 4.94% | |
| 8,00–8,99 | 15 | 18.52% | |
| 9,00–9,99 | 56 | 69.14% | |
| 10 | 4 | 4.94% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 82 rezultate · 81 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 1.23% | |
| 5,00–5,99 | 2 | 2.47% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 1.23% | |
| 8,00–8,99 | 13 | 16.05% | |
| 9,00–9,99 | 52 | 64.20% | |
| 10 | 12 | 14.81% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 58 rezultate · 57 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 1.75% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 1.75% | |
| 7,00–7,99 | 4 | 7.02% | |
| 8,00–8,99 | 14 | 24.56% | |
| 9,00–9,99 | 30 | 52.63% | |
| 10 | 7 | 12.28% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 22 rezultate · 22 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 4.55% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 2 | 9.09% | |
| 8,00–8,99 | 3 | 13.64% | |
| 9,00–9,99 | 15 | 68.18% | |
| 10 | 1 | 4.55% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 2 rezultate · 2 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 50.00% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 50.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 52 rezultate · 52 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator experimentat | 52 | 100.00% |
C — Competențe într-o limbă străină · 30 rezultate · 4 niveluri raportate · Stări: 26 (Neraportat: 26)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| B2 | 4 | 100.00% |
C — Competențe într-o limbă străină · 12 rezultate · 1 niveluri raportate · Stări: 11 (Neraportat: 11)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| B2 | 1 | 100.00% |
C — Competențe într-o limbă străină · 10 rezultate · 0 niveluri raportate · Stări: 10 (Neraportat: 10)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|
D — Competențe digitale · 52 rezultate · 52 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 7 | 13.46% | |
| Utilizator experimentat | 45 | 86.54% |
E a) — Limba și literatura română · 52 rezultate · 52 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 1.92% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 14 | 26.92% | |
| 9,00–9,99 | 34 | 65.38% | |
| 10 | 3 | 5.77% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 52 rezultate · 52 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 3 | 5.77% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 1.92% | |
| 8,00–8,99 | 16 | 30.77% | |
| 9,00–9,99 | 30 | 57.69% | |
| 10 | 2 | 3.85% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 11 rezultate · 11 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 3 | 27.27% | |
| 9,00–9,99 | 8 | 72.73% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 1 rezultate · 1 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 100.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 5 rezultate · 5 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 20.00% | |
| 8,00–8,99 | 2 | 40.00% | |
| 9,00–9,99 | 2 | 40.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 19 rezultate · 19 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 5.26% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 10.53% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 5.26% | |
| 8,00–8,99 | 3 | 15.79% | |
| 9,00–9,99 | 12 | 63.16% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 16 rezultate · 16 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 6.25% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 2 | 12.50% | |
| 8,00–8,99 | 5 | 31.25% | |
| 9,00–9,99 | 8 | 50.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 27 rezultate · 27 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator experimentat | 27 | 100.00% |
C — Competențe într-o limbă străină · 24 rezultate · 12 niveluri raportate · Stări: 12 (Neraportat: 12)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| B1 | 3 | 25.00% | |
| B2 | 9 | 75.00% |
C — Competențe într-o limbă străină · 3 rezultate · 0 niveluri raportate · Stări: 3 (Neraportat: 3)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|
D — Competențe digitale · 27 rezultate · 27 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 5 | 18.52% | |
| Utilizator experimentat | 22 | 81.48% |
E a) — Limba și literatura română · 27 rezultate · 27 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 3.70% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 9 | 33.33% | |
| 9,00–9,99 | 17 | 62.96% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 27 rezultate · 27 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 7.41% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 8 | 29.63% | |
| 9,00–9,99 | 15 | 55.56% | |
| 10 | 2 | 7.41% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 13 rezultate · 13 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 3 | 23.08% | |
| 9,00–9,99 | 10 | 76.92% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 1 rezultate · 1 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 100.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 7 rezultate · 7 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 4 | 57.14% | |
| 10 | 3 | 42.86% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 5 rezultate · 5 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 20.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 2 | 40.00% | |
| 9,00–9,99 | 2 | 40.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 1 rezultate · 1 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 100.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |