Limba și literatura română
A — Comunicare orală în limba română · 159 rezultate · 159 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 19 | 11.95% | |
| Utilizator experimentat | 137 | 86.16% | |
| Utilizator nivel mediu | 3 | 1.89% |
GIURGIU · Giurgiu · 2026 · Sesiunea 1 · promoția curentă
Date pe probe: 1 unități, 159 candidați. În raportul mediilor finale: 1 unități, 159 candidați.
Date de competențe A–D: 1 unități, 159 candidați. Proba B se aplică numai candidaților cu limbă maternă raportată. Procentele se calculează din nivelurile sau notele raportate; stările sunt afișate separat.
A — Comunicare orală în limba română · 159 rezultate · 159 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 19 | 11.95% | |
| Utilizator experimentat | 137 | 86.16% | |
| Utilizator nivel mediu | 3 | 1.89% |
C — Competențe într-o limbă străină · 153 rezultate · 141 niveluri raportate · Stări: 12 (Neraportat: 12)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A1 | 2 | 1.42% | |
| A2 | 18 | 12.77% | |
| B1 | 32 | 22.70% | |
| B2 | 89 | 63.12% |
C — Competențe într-o limbă străină · 6 rezultate · 6 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A2 | 1 | 16.67% | |
| B1 | 5 | 83.33% |
D — Competențe digitale · 159 rezultate · 130 niveluri raportate · Stări: 29 (Neraportat: 29)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 44 | 33.85% | |
| Utilizator experimentat | 14 | 10.77% | |
| Utilizator incepator | 13 | 10.00% | |
| Utilizator nivel mediu | 59 | 45.38% |
E a) — Limba și literatura română · 159 rezultate · 159 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 2 | 1.26% | |
| 4,00–4,99 | 5 | 3.14% | |
| 5,00–5,99 | 42 | 26.42% | |
| 6,00–6,99 | 50 | 31.45% | |
| 7,00–7,99 | 27 | 16.98% | |
| 8,00–8,99 | 26 | 16.35% | |
| 9,00–9,99 | 7 | 4.40% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 120 rezultate · 119 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 0.84% | |
| 4,00–4,99 | 7 | 5.88% | |
| 5,00–5,99 | 28 | 23.53% | |
| 6,00–6,99 | 31 | 26.05% | |
| 7,00–7,99 | 24 | 20.17% | |
| 8,00–8,99 | 20 | 16.81% | |
| 9,00–9,99 | 7 | 5.88% | |
| 10 | 1 | 0.84% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 22 rezultate · 22 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 4.55% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 5 | 22.73% | |
| 6,00–6,99 | 5 | 22.73% | |
| 7,00–7,99 | 5 | 22.73% | |
| 8,00–8,99 | 6 | 27.27% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 17 rezultate · 17 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 4 | 23.53% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 4 | 23.53% | |
| 6,00–6,99 | 4 | 23.53% | |
| 7,00–7,99 | 3 | 17.65% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 5.88% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 5.88% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 30 rezultate · 30 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 2 | 6.67% | |
| 5,00–5,99 | 3 | 10.00% | |
| 6,00–6,99 | 7 | 23.33% | |
| 7,00–7,99 | 6 | 20.00% | |
| 8,00–8,99 | 8 | 26.67% | |
| 9,00–9,99 | 3 | 10.00% | |
| 10 | 1 | 3.33% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 1 rezultate · 1 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 100.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 8 rezultate · 8 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 1 | 12.50% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 12.50% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 12.50% | |
| 7,00–7,99 | 3 | 37.50% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 12.50% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 12.50% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 40 rezultate · 40 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 2.50% | |
| 6,00–6,99 | 4 | 10.00% | |
| 7,00–7,99 | 14 | 35.00% | |
| 8,00–8,99 | 11 | 27.50% | |
| 9,00–9,99 | 10 | 25.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 76 rezultate · 76 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 1.32% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 1.32% | |
| 5,00–5,99 | 9 | 11.84% | |
| 6,00–6,99 | 22 | 28.95% | |
| 7,00–7,99 | 17 | 22.37% | |
| 8,00–8,99 | 21 | 27.63% | |
| 9,00–9,99 | 5 | 6.58% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 4 rezultate · 3 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 33.33% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 33.33% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 33.33% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 61 rezultate · 61 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 7 | 11.48% | |
| Utilizator experimentat | 52 | 85.25% | |
| Utilizator nivel mediu | 2 | 3.28% |
C — Competențe într-o limbă străină · 55 rezultate · 46 niveluri raportate · Stări: 9 (Neraportat: 9)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A2 | 5 | 10.87% | |
| B1 | 8 | 17.39% | |
| B2 | 33 | 71.74% |
C — Competențe într-o limbă străină · 6 rezultate · 6 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A2 | 1 | 16.67% | |
| B1 | 5 | 83.33% |
D — Competențe digitale · 61 rezultate · 52 niveluri raportate · Stări: 9 (Neraportat: 9)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 19 | 36.54% | |
| Utilizator experimentat | 7 | 13.46% | |
| Utilizator incepator | 5 | 9.62% | |
| Utilizator nivel mediu | 21 | 40.38% |
E a) — Limba și literatura română · 61 rezultate · 61 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 2 | 3.28% | |
| 4,00–4,99 | 2 | 3.28% | |
| 5,00–5,99 | 18 | 29.51% | |
| 6,00–6,99 | 13 | 21.31% | |
| 7,00–7,99 | 13 | 21.31% | |
| 8,00–8,99 | 10 | 16.39% | |
| 9,00–9,99 | 3 | 4.92% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 61 rezultate · 60 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 1.67% | |
| 4,00–4,99 | 4 | 6.67% | |
| 5,00–5,99 | 19 | 31.67% | |
| 6,00–6,99 | 9 | 15.00% | |
| 7,00–7,99 | 14 | 23.33% | |
| 8,00–8,99 | 9 | 15.00% | |
| 9,00–9,99 | 3 | 5.00% | |
| 10 | 1 | 1.67% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 25 rezultate · 25 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 3 | 12.00% | |
| 7,00–7,99 | 8 | 32.00% | |
| 8,00–8,99 | 6 | 24.00% | |
| 9,00–9,99 | 8 | 32.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 33 rezultate · 33 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 3.03% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 4 | 12.12% | |
| 6,00–6,99 | 11 | 33.33% | |
| 7,00–7,99 | 8 | 24.24% | |
| 8,00–8,99 | 7 | 21.21% | |
| 9,00–9,99 | 2 | 6.06% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 3 rezultate · 2 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 50.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 50.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 22 rezultate · 22 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 4 | 18.18% | |
| Utilizator experimentat | 18 | 81.82% |
C — Competențe într-o limbă străină · 22 rezultate · 22 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| B1 | 4 | 18.18% | |
| B2 | 18 | 81.82% |
D — Competențe digitale · 22 rezultate · 13 niveluri raportate · Stări: 9 (Neraportat: 9)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 5 | 38.46% | |
| Utilizator experimentat | 3 | 23.08% | |
| Utilizator nivel mediu | 5 | 38.46% |
E a) — Limba și literatura română · 22 rezultate · 22 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 2 | 9.09% | |
| 6,00–6,99 | 10 | 45.45% | |
| 7,00–7,99 | 5 | 22.73% | |
| 8,00–8,99 | 3 | 13.64% | |
| 9,00–9,99 | 2 | 9.09% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 22 rezultate · 22 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 4.55% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 5 | 22.73% | |
| 6,00–6,99 | 5 | 22.73% | |
| 7,00–7,99 | 5 | 22.73% | |
| 8,00–8,99 | 6 | 27.27% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 14 rezultate · 14 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 7.14% | |
| 6,00–6,99 | 4 | 28.57% | |
| 7,00–7,99 | 4 | 28.57% | |
| 8,00–8,99 | 4 | 28.57% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 7.14% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 1 rezultate · 1 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 100.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 7 rezultate · 7 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 14.29% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 14.29% | |
| 7,00–7,99 | 3 | 42.86% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 14.29% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 14.29% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 17 rezultate · 17 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 1 | 5.88% | |
| Utilizator experimentat | 16 | 94.12% |
C — Competențe într-o limbă străină · 17 rezultate · 15 niveluri raportate · Stări: 2 (Neraportat: 2)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A2 | 2 | 13.33% | |
| B1 | 4 | 26.67% | |
| B2 | 9 | 60.00% |
D — Competențe digitale · 17 rezultate · 12 niveluri raportate · Stări: 5 (Neraportat: 5)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 2 | 16.67% | |
| Utilizator experimentat | 2 | 16.67% | |
| Utilizator nivel mediu | 8 | 66.67% |
E a) — Limba și literatura română · 17 rezultate · 17 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 2 | 11.76% | |
| 6,00–6,99 | 5 | 29.41% | |
| 7,00–7,99 | 2 | 11.76% | |
| 8,00–8,99 | 6 | 35.29% | |
| 9,00–9,99 | 2 | 11.76% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 17 rezultate · 17 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 4 | 23.53% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 4 | 23.53% | |
| 6,00–6,99 | 4 | 23.53% | |
| 7,00–7,99 | 3 | 17.65% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 5.88% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 5.88% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 16 rezultate · 16 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 2 | 12.50% | |
| 5,00–5,99 | 2 | 12.50% | |
| 6,00–6,99 | 3 | 18.75% | |
| 7,00–7,99 | 2 | 12.50% | |
| 8,00–8,99 | 4 | 25.00% | |
| 9,00–9,99 | 2 | 12.50% | |
| 10 | 1 | 6.25% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 1 rezultate · 1 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 1 | 100.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 59 rezultate · 59 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 7 | 11.86% | |
| Utilizator experimentat | 51 | 86.44% | |
| Utilizator nivel mediu | 1 | 1.69% |
C — Competențe într-o limbă străină · 59 rezultate · 58 niveluri raportate · Stări: 1 (Neraportat: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A1 | 2 | 3.45% | |
| A2 | 11 | 18.97% | |
| B1 | 16 | 27.59% | |
| B2 | 29 | 50.00% |
D — Competențe digitale · 59 rezultate · 53 niveluri raportate · Stări: 6 (Neraportat: 6)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 18 | 33.96% | |
| Utilizator experimentat | 2 | 3.77% | |
| Utilizator incepator | 8 | 15.09% | |
| Utilizator nivel mediu | 25 | 47.17% |
E a) — Limba și literatura română · 59 rezultate · 59 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 3 | 5.08% | |
| 5,00–5,99 | 20 | 33.90% | |
| 6,00–6,99 | 22 | 37.29% | |
| 7,00–7,99 | 7 | 11.86% | |
| 8,00–8,99 | 7 | 11.86% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 59 rezultate · 59 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 3 | 5.08% | |
| 5,00–5,99 | 9 | 15.25% | |
| 6,00–6,99 | 22 | 37.29% | |
| 7,00–7,99 | 10 | 16.95% | |
| 8,00–8,99 | 11 | 18.64% | |
| 9,00–9,99 | 4 | 6.78% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 15 rezultate · 15 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 6.67% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 6.67% | |
| 7,00–7,99 | 6 | 40.00% | |
| 8,00–8,99 | 5 | 33.33% | |
| 9,00–9,99 | 2 | 13.33% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 43 rezultate · 43 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 2.33% | |
| 5,00–5,99 | 5 | 11.63% | |
| 6,00–6,99 | 11 | 25.58% | |
| 7,00–7,99 | 9 | 20.93% | |
| 8,00–8,99 | 14 | 32.56% | |
| 9,00–9,99 | 3 | 6.98% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 1 rezultate · 1 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 100.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |