Limba și literatura română
A — Comunicare orală în limba română · 161 rezultate · 159 niveluri raportate · Stări: 2 (NEPREZENTAT: 2)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 7 | 4.40% | |
| Utilizator experimentat | 152 | 95.60% |
TARGOVISTE · Dâmbovița · 2026 · Sesiunea 1 · promoția curentă
Date pe probe: 1 unități, 161 candidați. În raportul mediilor finale: 1 unități, 161 candidați.
Date de competențe A–D: 1 unități, 161 candidați. Proba B se aplică numai candidaților cu limbă maternă raportată. Procentele se calculează din nivelurile sau notele raportate; stările sunt afișate separat.
A — Comunicare orală în limba română · 161 rezultate · 159 niveluri raportate · Stări: 2 (NEPREZENTAT: 2)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 7 | 4.40% | |
| Utilizator experimentat | 152 | 95.60% |
C — Competențe într-o limbă străină · 151 rezultate · 141 niveluri raportate · Stări: 10 (NEPREZENTAT: 2, Neraportat: 8)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A2 | 29 | 20.57% | |
| B1 | 33 | 23.40% | |
| B2 | 79 | 56.03% |
C — Competențe într-o limbă străină · 10 rezultate · 10 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A1 | 3 | 30.00% | |
| A2 | 4 | 40.00% | |
| B1 | 3 | 30.00% |
D — Competențe digitale · 161 rezultate · 158 niveluri raportate · Stări: 3 (NEPREZENTAT: 2, Neraportat: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 42 | 26.58% | |
| Utilizator experimentat | 23 | 14.56% | |
| Utilizator incepator | 37 | 23.42% | |
| Utilizator nivel mediu | 56 | 35.44% |
E a) — Limba și literatura română · 161 rezultate · 159 note raportate · Stări: 2 (Fără notă validă: 2)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 4 | 2.52% | |
| 5,00–5,99 | 39 | 24.53% | |
| 6,00–6,99 | 34 | 21.38% | |
| 7,00–7,99 | 23 | 14.47% | |
| 8,00–8,99 | 41 | 25.79% | |
| 9,00–9,99 | 18 | 11.32% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 91 rezultate · 90 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 2 | 2.22% | |
| 5,00–5,99 | 11 | 12.22% | |
| 6,00–6,99 | 18 | 20.00% | |
| 7,00–7,99 | 13 | 14.44% | |
| 8,00–8,99 | 20 | 22.22% | |
| 9,00–9,99 | 25 | 27.78% | |
| 10 | 1 | 1.11% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 40 rezultate · 40 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 2.50% | |
| 4,00–4,99 | 4 | 10.00% | |
| 5,00–5,99 | 4 | 10.00% | |
| 6,00–6,99 | 17 | 42.50% | |
| 7,00–7,99 | 11 | 27.50% | |
| 8,00–8,99 | 3 | 7.50% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 30 rezultate · 29 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 1 | 3.45% | |
| 2,00–2,99 | 1 | 3.45% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 3.45% | |
| 4,00–4,99 | 3 | 10.34% | |
| 5,00–5,99 | 10 | 34.48% | |
| 6,00–6,99 | 5 | 17.24% | |
| 7,00–7,99 | 3 | 10.34% | |
| 8,00–8,99 | 3 | 10.34% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 3.45% | |
| 10 | 1 | 3.45% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 58 rezultate · 57 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 2 | 3.51% | |
| 4,00–4,99 | 3 | 5.26% | |
| 5,00–5,99 | 6 | 10.53% | |
| 6,00–6,99 | 5 | 8.77% | |
| 7,00–7,99 | 16 | 28.07% | |
| 8,00–8,99 | 12 | 21.05% | |
| 9,00–9,99 | 13 | 22.81% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 1 rezultate · 1 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 100.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 1 rezultate · 1 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 100.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 5 rezultate · 5 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 20.00% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 20.00% | |
| 7,00–7,99 | 2 | 40.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 20.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 77 rezultate · 77 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 1.30% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 1.30% | |
| 5,00–5,99 | 5 | 6.49% | |
| 6,00–6,99 | 6 | 7.79% | |
| 7,00–7,99 | 21 | 27.27% | |
| 8,00–8,99 | 26 | 33.77% | |
| 9,00–9,99 | 17 | 22.08% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 5 rezultate · 5 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 40.00% | |
| 7,00–7,99 | 2 | 40.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 20.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 12 rezultate · 12 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 8.33% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 8.33% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 8.33% | |
| 8,00–8,99 | 2 | 16.67% | |
| 9,00–9,99 | 7 | 58.33% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 2 rezultate · 1 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 100.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 91 rezultate · 90 niveluri raportate · Stări: 1 (NEPREZENTAT: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 3 | 3.33% | |
| Utilizator experimentat | 87 | 96.67% |
C — Competențe într-o limbă străină · 81 rezultate · 77 niveluri raportate · Stări: 4 (NEPREZENTAT: 1, Neraportat: 3)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A2 | 14 | 18.18% | |
| B1 | 17 | 22.08% | |
| B2 | 46 | 59.74% |
C — Competențe într-o limbă străină · 10 rezultate · 10 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A1 | 3 | 30.00% | |
| A2 | 4 | 40.00% | |
| B1 | 3 | 30.00% |
D — Competențe digitale · 91 rezultate · 89 niveluri raportate · Stări: 2 (NEPREZENTAT: 1, Neraportat: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 19 | 21.35% | |
| Utilizator experimentat | 7 | 7.87% | |
| Utilizator incepator | 28 | 31.46% | |
| Utilizator nivel mediu | 35 | 39.33% |
E a) — Limba și literatura română · 91 rezultate · 90 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 2 | 2.22% | |
| 5,00–5,99 | 22 | 24.44% | |
| 6,00–6,99 | 18 | 20.00% | |
| 7,00–7,99 | 12 | 13.33% | |
| 8,00–8,99 | 23 | 25.56% | |
| 9,00–9,99 | 13 | 14.44% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 91 rezultate · 90 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 2 | 2.22% | |
| 5,00–5,99 | 11 | 12.22% | |
| 6,00–6,99 | 18 | 20.00% | |
| 7,00–7,99 | 13 | 14.44% | |
| 8,00–8,99 | 20 | 22.22% | |
| 9,00–9,99 | 25 | 27.78% | |
| 10 | 1 | 1.11% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 77 rezultate · 77 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 1.30% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 1.30% | |
| 5,00–5,99 | 5 | 6.49% | |
| 6,00–6,99 | 6 | 7.79% | |
| 7,00–7,99 | 21 | 27.27% | |
| 8,00–8,99 | 26 | 33.77% | |
| 9,00–9,99 | 17 | 22.08% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 12 rezultate · 12 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 8.33% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 8.33% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 8.33% | |
| 8,00–8,99 | 2 | 16.67% | |
| 9,00–9,99 | 7 | 58.33% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 2 rezultate · 1 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 100.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 40 rezultate · 40 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 1 | 2.50% | |
| Utilizator experimentat | 39 | 97.50% |
C — Competențe într-o limbă străină · 40 rezultate · 37 niveluri raportate · Stări: 3 (Neraportat: 3)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A2 | 5 | 13.51% | |
| B1 | 7 | 18.92% | |
| B2 | 25 | 67.57% |
D — Competențe digitale · 40 rezultate · 40 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 17 | 42.50% | |
| Utilizator experimentat | 14 | 35.00% | |
| Utilizator incepator | 3 | 7.50% | |
| Utilizator nivel mediu | 6 | 15.00% |
E a) — Limba și literatura română · 40 rezultate · 40 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 2.50% | |
| 5,00–5,99 | 15 | 37.50% | |
| 6,00–6,99 | 7 | 17.50% | |
| 7,00–7,99 | 7 | 17.50% | |
| 8,00–8,99 | 9 | 22.50% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 2.50% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 40 rezultate · 40 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 2.50% | |
| 4,00–4,99 | 4 | 10.00% | |
| 5,00–5,99 | 4 | 10.00% | |
| 6,00–6,99 | 17 | 42.50% | |
| 7,00–7,99 | 11 | 27.50% | |
| 8,00–8,99 | 3 | 7.50% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 30 rezultate · 30 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 2 | 6.67% | |
| 4,00–4,99 | 2 | 6.67% | |
| 5,00–5,99 | 5 | 16.67% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 6.67% | |
| 7,00–7,99 | 7 | 23.33% | |
| 8,00–8,99 | 7 | 23.33% | |
| 9,00–9,99 | 5 | 16.67% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 1 rezultate · 1 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 100.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 4 rezultate · 4 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 25.00% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 25.00% | |
| 7,00–7,99 | 2 | 50.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 5 rezultate · 5 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 40.00% | |
| 7,00–7,99 | 2 | 40.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 20.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 30 rezultate · 29 niveluri raportate · Stări: 1 (NEPREZENTAT: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 3 | 10.34% | |
| Utilizator experimentat | 26 | 89.66% |
C — Competențe într-o limbă străină · 30 rezultate · 27 niveluri raportate · Stări: 3 (NEPREZENTAT: 1, Neraportat: 2)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A2 | 10 | 37.04% | |
| B1 | 9 | 33.33% | |
| B2 | 8 | 29.63% |
D — Competențe digitale · 30 rezultate · 29 niveluri raportate · Stări: 1 (NEPREZENTAT: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 6 | 20.69% | |
| Utilizator experimentat | 2 | 6.90% | |
| Utilizator incepator | 6 | 20.69% | |
| Utilizator nivel mediu | 15 | 51.72% |
E a) — Limba și literatura română · 30 rezultate · 29 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 3.45% | |
| 5,00–5,99 | 2 | 6.90% | |
| 6,00–6,99 | 9 | 31.03% | |
| 7,00–7,99 | 4 | 13.79% | |
| 8,00–8,99 | 9 | 31.03% | |
| 9,00–9,99 | 4 | 13.79% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 30 rezultate · 29 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 1 | 3.45% | |
| 2,00–2,99 | 1 | 3.45% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 3.45% | |
| 4,00–4,99 | 3 | 10.34% | |
| 5,00–5,99 | 10 | 34.48% | |
| 6,00–6,99 | 5 | 17.24% | |
| 7,00–7,99 | 3 | 10.34% | |
| 8,00–8,99 | 3 | 10.34% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 3.45% | |
| 10 | 1 | 3.45% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 28 rezultate · 27 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 3.70% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 3.70% | |
| 6,00–6,99 | 3 | 11.11% | |
| 7,00–7,99 | 9 | 33.33% | |
| 8,00–8,99 | 5 | 18.52% | |
| 9,00–9,99 | 8 | 29.63% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 1 rezultate · 1 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 100.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 1 rezultate · 1 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 100.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |