Limba și literatura română
A — Comunicare orală în limba română · 104 rezultate · 104 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 41 | 39.42% | |
| Utilizator experimentat | 61 | 58.65% | |
| Utilizator nivel mediu | 2 | 1.92% |
CLUJ-NAPOCA · Cluj · 2026 · Sesiunea 1 · promoția curentă
Date pe probe: 1 unități, 104 candidați. În raportul mediilor finale: 1 unități, 104 candidați.
Date de competențe A–D: 1 unități, 104 candidați. Proba B se aplică numai candidaților cu limbă maternă raportată. Procentele se calculează din nivelurile sau notele raportate; stările sunt afișate separat.
A — Comunicare orală în limba română · 104 rezultate · 104 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 41 | 39.42% | |
| Utilizator experimentat | 61 | 58.65% | |
| Utilizator nivel mediu | 2 | 1.92% |
C — Competențe într-o limbă străină · 104 rezultate · 94 niveluri raportate · Stări: 10 (Neraportat: 10)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A1 | 5 | 5.32% | |
| A2 | 9 | 9.57% | |
| B1 | 19 | 20.21% | |
| B2 | 61 | 64.89% |
D — Competențe digitale · 104 rezultate · 104 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 39 | 37.50% | |
| Utilizator experimentat | 41 | 39.42% | |
| Utilizator incepator | 1 | 0.96% | |
| Utilizator nivel mediu | 23 | 22.12% |
E a) — Limba și literatura română · 104 rezultate · 104 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 3 | 2.88% | |
| 5,00–5,99 | 9 | 8.65% | |
| 6,00–6,99 | 19 | 18.27% | |
| 7,00–7,99 | 30 | 28.85% | |
| 8,00–8,99 | 29 | 27.88% | |
| 9,00–9,99 | 14 | 13.46% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 104 rezultate · 104 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 3 | 2.88% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 0.96% | |
| 6,00–6,99 | 10 | 9.62% | |
| 7,00–7,99 | 16 | 15.38% | |
| 8,00–8,99 | 38 | 36.54% | |
| 9,00–9,99 | 33 | 31.73% | |
| 10 | 3 | 2.88% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 40 rezultate · 40 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 1 | 2.50% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 2.50% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 5 | 12.50% | |
| 6,00–6,99 | 6 | 15.00% | |
| 7,00–7,99 | 15 | 37.50% | |
| 8,00–8,99 | 8 | 20.00% | |
| 9,00–9,99 | 4 | 10.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 7 rezultate · 7 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 14.29% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 14.29% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 4 | 57.14% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 14.29% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 1 rezultate · 1 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 100.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 31 rezultate · 31 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 3.23% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 2 | 6.45% | |
| 6,00–6,99 | 5 | 16.13% | |
| 7,00–7,99 | 6 | 19.35% | |
| 8,00–8,99 | 7 | 22.58% | |
| 9,00–9,99 | 7 | 22.58% | |
| 10 | 3 | 9.68% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 13 rezultate · 13 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 7 | 53.85% | |
| 9,00–9,99 | 6 | 46.15% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 12 rezultate · 12 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 8.33% | |
| 8,00–8,99 | 5 | 41.67% | |
| 9,00–9,99 | 6 | 50.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 28 rezultate · 28 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 13 | 46.43% | |
| Utilizator experimentat | 14 | 50.00% | |
| Utilizator nivel mediu | 1 | 3.57% |
C — Competențe într-o limbă străină · 28 rezultate · 25 niveluri raportate · Stări: 3 (Neraportat: 3)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A1 | 2 | 8.00% | |
| A2 | 2 | 8.00% | |
| B1 | 4 | 16.00% | |
| B2 | 17 | 68.00% |
D — Competențe digitale · 28 rezultate · 28 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 12 | 42.86% | |
| Utilizator experimentat | 4 | 14.29% | |
| Utilizator incepator | 1 | 3.57% | |
| Utilizator nivel mediu | 11 | 39.29% |
E a) — Limba și literatura română · 28 rezultate · 28 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 3.57% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 3.57% | |
| 6,00–6,99 | 4 | 14.29% | |
| 7,00–7,99 | 13 | 46.43% | |
| 8,00–8,99 | 7 | 25.00% | |
| 9,00–9,99 | 2 | 7.14% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 28 rezultate · 28 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 3.57% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 4 | 14.29% | |
| 7,00–7,99 | 3 | 10.71% | |
| 8,00–8,99 | 11 | 39.29% | |
| 9,00–9,99 | 8 | 28.57% | |
| 10 | 1 | 3.57% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 11 rezultate · 11 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 9.09% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 2 | 18.18% | |
| 6,00–6,99 | 3 | 27.27% | |
| 7,00–7,99 | 4 | 36.36% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 9.09% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 4 rezultate · 4 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 25.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 2 | 50.00% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 25.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 1 rezultate · 1 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 100.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 12 rezultate · 12 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 8.33% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 8.33% | |
| 6,00–6,99 | 3 | 25.00% | |
| 7,00–7,99 | 2 | 16.67% | |
| 8,00–8,99 | 2 | 16.67% | |
| 9,00–9,99 | 2 | 16.67% | |
| 10 | 1 | 8.33% |
A — Comunicare orală în limba română · 25 rezultate · 25 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 9 | 36.00% | |
| Utilizator experimentat | 16 | 64.00% |
C — Competențe într-o limbă străină · 25 rezultate · 23 niveluri raportate · Stări: 2 (Neraportat: 2)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A1 | 2 | 8.70% | |
| A2 | 5 | 21.74% | |
| B1 | 6 | 26.09% | |
| B2 | 10 | 43.48% |
D — Competențe digitale · 25 rezultate · 25 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 9 | 36.00% | |
| Utilizator experimentat | 10 | 40.00% | |
| Utilizator nivel mediu | 6 | 24.00% |
E a) — Limba și literatura română · 25 rezultate · 25 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 3 | 12.00% | |
| 6,00–6,99 | 5 | 20.00% | |
| 7,00–7,99 | 5 | 20.00% | |
| 8,00–8,99 | 5 | 20.00% | |
| 9,00–9,99 | 7 | 28.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 25 rezultate · 25 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 4.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 8.00% | |
| 7,00–7,99 | 2 | 8.00% | |
| 8,00–8,99 | 13 | 52.00% | |
| 9,00–9,99 | 7 | 28.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 13 rezultate · 13 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 7 | 53.85% | |
| 9,00–9,99 | 6 | 46.15% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 12 rezultate · 12 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 8.33% | |
| 8,00–8,99 | 5 | 41.67% | |
| 9,00–9,99 | 6 | 50.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 28 rezultate · 28 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 10 | 35.71% | |
| Utilizator experimentat | 18 | 64.29% |
C — Competențe într-o limbă străină · 28 rezultate · 27 niveluri raportate · Stări: 1 (Neraportat: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A1 | 1 | 3.70% | |
| A2 | 1 | 3.70% | |
| B1 | 5 | 18.52% | |
| B2 | 20 | 74.07% |
D — Competențe digitale · 28 rezultate · 28 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 9 | 32.14% | |
| Utilizator experimentat | 18 | 64.29% | |
| Utilizator nivel mediu | 1 | 3.57% |
E a) — Limba și literatura română · 28 rezultate · 28 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 2 | 7.14% | |
| 6,00–6,99 | 5 | 17.86% | |
| 7,00–7,99 | 9 | 32.14% | |
| 8,00–8,99 | 8 | 28.57% | |
| 9,00–9,99 | 4 | 14.29% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 28 rezultate · 28 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 3.57% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 3.57% | |
| 6,00–6,99 | 3 | 10.71% | |
| 7,00–7,99 | 6 | 21.43% | |
| 8,00–8,99 | 9 | 32.14% | |
| 9,00–9,99 | 8 | 28.57% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 22 rezultate · 22 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 1 | 4.55% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 2 | 9.09% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 9.09% | |
| 7,00–7,99 | 7 | 31.82% | |
| 8,00–8,99 | 6 | 27.27% | |
| 9,00–9,99 | 4 | 18.18% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 2 rezultate · 2 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 2 | 100.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 4 rezultate · 4 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 25.00% | |
| 7,00–7,99 | 3 | 75.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 23 rezultate · 23 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 9 | 39.13% | |
| Utilizator experimentat | 13 | 56.52% | |
| Utilizator nivel mediu | 1 | 4.35% |
C — Competențe într-o limbă străină · 23 rezultate · 19 niveluri raportate · Stări: 4 (Neraportat: 4)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A2 | 1 | 5.26% | |
| B1 | 4 | 21.05% | |
| B2 | 14 | 73.68% |
D — Competențe digitale · 23 rezultate · 23 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 9 | 39.13% | |
| Utilizator experimentat | 9 | 39.13% | |
| Utilizator nivel mediu | 5 | 21.74% |
E a) — Limba și literatura română · 23 rezultate · 23 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 2 | 8.70% | |
| 5,00–5,99 | 3 | 13.04% | |
| 6,00–6,99 | 5 | 21.74% | |
| 7,00–7,99 | 3 | 13.04% | |
| 8,00–8,99 | 9 | 39.13% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 4.35% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 23 rezultate · 23 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 4.35% | |
| 7,00–7,99 | 5 | 21.74% | |
| 8,00–8,99 | 5 | 21.74% | |
| 9,00–9,99 | 10 | 43.48% | |
| 10 | 2 | 8.70% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 7 rezultate · 7 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 14.29% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 14.29% | |
| 7,00–7,99 | 4 | 57.14% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 14.29% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 1 rezultate · 1 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 100.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 15 rezultate · 15 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 6.67% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 6.67% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 6.67% | |
| 8,00–8,99 | 5 | 33.33% | |
| 9,00–9,99 | 5 | 33.33% | |
| 10 | 2 | 13.33% |