Limba și literatura română
A — Comunicare orală în limba română · 109 rezultate · 109 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 44 | 40.37% | |
| Utilizator experimentat | 40 | 36.70% | |
| Utilizator nivel mediu | 25 | 22.94% |
BUCURESTI SECTORUL 2 · București · 2026 · Sesiunea 1 · promoția curentă
Date pe probe: 1 unități, 109 candidați. În raportul mediilor finale: 1 unități, 109 candidați.
Date de competențe A–D: 1 unități, 109 candidați. Proba B se aplică numai candidaților cu limbă maternă raportată. Procentele se calculează din nivelurile sau notele raportate; stările sunt afișate separat.
A — Comunicare orală în limba română · 109 rezultate · 109 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 44 | 40.37% | |
| Utilizator experimentat | 40 | 36.70% | |
| Utilizator nivel mediu | 25 | 22.94% |
C — Competențe într-o limbă străină · 109 rezultate · 104 niveluri raportate · Stări: 5 (Neraportat: 5)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A1 | 1 | 0.96% | |
| A2 | 14 | 13.46% | |
| B1 | 36 | 34.62% | |
| B2 | 53 | 50.96% |
D — Competențe digitale · 109 rezultate · 105 niveluri raportate · Stări: 4 (NEPREZENTAT: 1, Neraportat: 3)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 1 | 0.95% | |
| Utilizator incepator | 93 | 88.57% | |
| Utilizator nivel mediu | 11 | 10.48% |
E a) — Limba și literatura română · 109 rezultate · 107 note raportate · Stări: 2 (Fără notă validă: 2)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 3 | 2.80% | |
| 2,00–2,99 | 7 | 6.54% | |
| 3,00–3,99 | 8 | 7.48% | |
| 4,00–4,99 | 11 | 10.28% | |
| 5,00–5,99 | 35 | 32.71% | |
| 6,00–6,99 | 26 | 24.30% | |
| 7,00–7,99 | 6 | 5.61% | |
| 8,00–8,99 | 7 | 6.54% | |
| 9,00–9,99 | 4 | 3.74% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 57 rezultate · 55 note raportate · Stări: 2 (Fără notă validă: 2)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 1 | 1.82% | |
| 3,00–3,99 | 6 | 10.91% | |
| 4,00–4,99 | 5 | 9.09% | |
| 5,00–5,99 | 7 | 12.73% | |
| 6,00–6,99 | 6 | 10.91% | |
| 7,00–7,99 | 11 | 20.00% | |
| 8,00–8,99 | 11 | 20.00% | |
| 9,00–9,99 | 8 | 14.55% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 23 rezultate · 23 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 1 | 4.35% | |
| 3,00–3,99 | 2 | 8.70% | |
| 4,00–4,99 | 3 | 13.04% | |
| 5,00–5,99 | 5 | 21.74% | |
| 6,00–6,99 | 5 | 21.74% | |
| 7,00–7,99 | 6 | 26.09% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 4.35% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 29 rezultate · 26 note raportate · Stări: 3 (Fără notă validă: 3)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 7 | 26.92% | |
| 2,00–2,99 | 2 | 7.69% | |
| 3,00–3,99 | 2 | 7.69% | |
| 4,00–4,99 | 4 | 15.38% | |
| 5,00–5,99 | 5 | 19.23% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 7.69% | |
| 7,00–7,99 | 4 | 15.38% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 5 rezultate · 5 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 1 | 20.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 20.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 20.00% | |
| 7,00–7,99 | 2 | 40.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 47 rezultate · 42 note raportate · Stări: 5 (Fără notă validă: 5)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 4 | 9.52% | |
| 2,00–2,99 | 6 | 14.29% | |
| 3,00–3,99 | 4 | 9.52% | |
| 4,00–4,99 | 3 | 7.14% | |
| 5,00–5,99 | 12 | 28.57% | |
| 6,00–6,99 | 9 | 21.43% | |
| 7,00–7,99 | 2 | 4.76% | |
| 8,00–8,99 | 2 | 4.76% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 18 rezultate · 16 note raportate · Stări: 2 (Fără notă validă: 2)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 1 | 6.25% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 6.25% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 6.25% | |
| 6,00–6,99 | 4 | 25.00% | |
| 7,00–7,99 | 2 | 12.50% | |
| 8,00–8,99 | 4 | 25.00% | |
| 9,00–9,99 | 3 | 18.75% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 36 rezultate · 36 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 2 | 5.56% | |
| 2,00–2,99 | 5 | 13.89% | |
| 3,00–3,99 | 2 | 5.56% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 2.78% | |
| 5,00–5,99 | 2 | 5.56% | |
| 6,00–6,99 | 4 | 11.11% | |
| 7,00–7,99 | 4 | 11.11% | |
| 8,00–8,99 | 8 | 22.22% | |
| 9,00–9,99 | 7 | 19.44% | |
| 10 | 1 | 2.78% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 2 rezultate · 2 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 50.00% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 50.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 1 rezultate · 1 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 100.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 28 rezultate · 28 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 11 | 39.29% | |
| Utilizator experimentat | 6 | 21.43% | |
| Utilizator nivel mediu | 11 | 39.29% |
C — Competențe într-o limbă străină · 28 rezultate · 28 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A1 | 1 | 3.57% | |
| A2 | 6 | 21.43% | |
| B1 | 14 | 50.00% | |
| B2 | 7 | 25.00% |
D — Competențe digitale · 28 rezultate · 26 niveluri raportate · Stări: 2 (NEPREZENTAT: 1, Neraportat: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator incepator | 24 | 92.31% | |
| Utilizator nivel mediu | 2 | 7.69% |
E a) — Limba și literatura română · 28 rezultate · 27 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 1 | 3.70% | |
| 2,00–2,99 | 4 | 14.81% | |
| 3,00–3,99 | 6 | 22.22% | |
| 4,00–4,99 | 3 | 11.11% | |
| 5,00–5,99 | 11 | 40.74% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 7.41% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 28 rezultate · 26 note raportate · Stări: 2 (Fără notă validă: 2)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 1 | 3.85% | |
| 3,00–3,99 | 6 | 23.08% | |
| 4,00–4,99 | 5 | 19.23% | |
| 5,00–5,99 | 4 | 15.38% | |
| 6,00–6,99 | 5 | 19.23% | |
| 7,00–7,99 | 4 | 15.38% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 3.85% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 11 rezultate · 9 note raportate · Stări: 2 (Fără notă validă: 2)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 1 | 11.11% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 11.11% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 4 | 44.44% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 11.11% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 2 | 22.22% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 17 rezultate · 17 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 2 | 11.76% | |
| 2,00–2,99 | 4 | 23.53% | |
| 3,00–3,99 | 2 | 11.76% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 5.88% | |
| 6,00–6,99 | 3 | 17.65% | |
| 7,00–7,99 | 2 | 11.76% | |
| 8,00–8,99 | 3 | 17.65% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 23 rezultate · 23 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 11 | 47.83% | |
| Utilizator experimentat | 6 | 26.09% | |
| Utilizator nivel mediu | 6 | 26.09% |
C — Competențe într-o limbă străină · 23 rezultate · 21 niveluri raportate · Stări: 2 (Neraportat: 2)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A2 | 2 | 9.52% | |
| B1 | 6 | 28.57% | |
| B2 | 13 | 61.90% |
D — Competențe digitale · 23 rezultate · 22 niveluri raportate · Stări: 1 (Neraportat: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 1 | 4.55% | |
| Utilizator incepator | 17 | 77.27% | |
| Utilizator nivel mediu | 4 | 18.18% |
E a) — Limba și literatura română · 23 rezultate · 23 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 4.35% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 4.35% | |
| 5,00–5,99 | 7 | 30.43% | |
| 6,00–6,99 | 13 | 56.52% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 4.35% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 23 rezultate · 23 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 1 | 4.35% | |
| 3,00–3,99 | 2 | 8.70% | |
| 4,00–4,99 | 3 | 13.04% | |
| 5,00–5,99 | 5 | 21.74% | |
| 6,00–6,99 | 5 | 21.74% | |
| 7,00–7,99 | 6 | 26.09% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 4.35% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 5 rezultate · 5 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 1 | 20.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 20.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 20.00% | |
| 7,00–7,99 | 2 | 40.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 18 rezultate · 18 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 1 | 5.56% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 5.56% | |
| 5,00–5,99 | 5 | 27.78% | |
| 6,00–6,99 | 9 | 50.00% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 5.56% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 5.56% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 29 rezultate · 29 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 8 | 27.59% | |
| Utilizator experimentat | 20 | 68.97% | |
| Utilizator nivel mediu | 1 | 3.45% |
C — Competențe într-o limbă străină · 29 rezultate · 26 niveluri raportate · Stări: 3 (Neraportat: 3)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A2 | 2 | 7.69% | |
| B1 | 3 | 11.54% | |
| B2 | 21 | 80.77% |
D — Competențe digitale · 29 rezultate · 28 niveluri raportate · Stări: 1 (Neraportat: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator incepator | 26 | 92.86% | |
| Utilizator nivel mediu | 2 | 7.14% |
E a) — Limba și literatura română · 29 rezultate · 29 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 7 | 24.14% | |
| 6,00–6,99 | 8 | 27.59% | |
| 7,00–7,99 | 4 | 13.79% | |
| 8,00–8,99 | 6 | 20.69% | |
| 9,00–9,99 | 4 | 13.79% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 29 rezultate · 29 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 3 | 10.34% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 3.45% | |
| 7,00–7,99 | 7 | 24.14% | |
| 8,00–8,99 | 11 | 37.93% | |
| 9,00–9,99 | 7 | 24.14% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 7 rezultate · 7 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 14.29% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 14.29% | |
| 8,00–8,99 | 4 | 57.14% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 14.29% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 19 rezultate · 19 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 1 | 5.26% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 5.26% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 5.26% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 5.26% | |
| 7,00–7,99 | 2 | 10.53% | |
| 8,00–8,99 | 5 | 26.32% | |
| 9,00–9,99 | 7 | 36.84% | |
| 10 | 1 | 5.26% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 2 rezultate · 2 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 50.00% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 50.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 1 rezultate · 1 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 100.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 29 rezultate · 29 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 14 | 48.28% | |
| Utilizator experimentat | 8 | 27.59% | |
| Utilizator nivel mediu | 7 | 24.14% |
C — Competențe într-o limbă străină · 29 rezultate · 29 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A2 | 4 | 13.79% | |
| B1 | 13 | 44.83% | |
| B2 | 12 | 41.38% |
D — Competențe digitale · 29 rezultate · 29 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator incepator | 26 | 89.66% | |
| Utilizator nivel mediu | 3 | 10.34% |
E a) — Limba și literatura română · 29 rezultate · 28 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 2 | 7.14% | |
| 2,00–2,99 | 3 | 10.71% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 3.57% | |
| 4,00–4,99 | 7 | 25.00% | |
| 5,00–5,99 | 10 | 35.71% | |
| 6,00–6,99 | 3 | 10.71% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 3.57% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 3.57% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 29 rezultate · 26 note raportate · Stări: 3 (Fără notă validă: 3)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 7 | 26.92% | |
| 2,00–2,99 | 2 | 7.69% | |
| 3,00–3,99 | 2 | 7.69% | |
| 4,00–4,99 | 4 | 15.38% | |
| 5,00–5,99 | 5 | 19.23% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 7.69% | |
| 7,00–7,99 | 4 | 15.38% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 29 rezultate · 24 note raportate · Stări: 5 (Fără notă validă: 5)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 3 | 12.50% | |
| 2,00–2,99 | 6 | 25.00% | |
| 3,00–3,99 | 4 | 16.67% | |
| 4,00–4,99 | 2 | 8.33% | |
| 5,00–5,99 | 7 | 29.17% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 4.17% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 4.17% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |