Limba și literatura română
A — Comunicare orală în limba română · 117 rezultate · 117 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator experimentat | 117 | 100.00% |
CAMPENI · Alba · 2026 · Sesiunea 1 · promoția curentă
Date pe probe: 1 unități, 117 candidați. În raportul mediilor finale: 1 unități, 117 candidați.
Date de competențe A–D: 1 unități, 117 candidați. Proba B se aplică numai candidaților cu limbă maternă raportată. Procentele se calculează din nivelurile sau notele raportate; stările sunt afișate separat.
A — Comunicare orală în limba română · 117 rezultate · 117 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator experimentat | 117 | 100.00% |
C — Competențe într-o limbă străină · 96 rezultate · 90 niveluri raportate · Stări: 6 (Neraportat: 6)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A2 | 1 | 1.11% | |
| B1 | 4 | 4.44% | |
| B2 | 85 | 94.44% |
C — Competențe într-o limbă străină · 21 rezultate · 21 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A1 | 1 | 4.76% | |
| A2 | 6 | 28.57% | |
| B1 | 9 | 42.86% | |
| B2 | 5 | 23.81% |
D — Competențe digitale · 117 rezultate · 117 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 39 | 33.33% | |
| Utilizator experimentat | 48 | 41.03% | |
| Utilizator incepator | 8 | 6.84% | |
| Utilizator nivel mediu | 22 | 18.80% |
E a) — Limba și literatura română · 117 rezultate · 117 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 0.85% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 15 | 12.82% | |
| 6,00–6,99 | 10 | 8.55% | |
| 7,00–7,99 | 26 | 22.22% | |
| 8,00–8,99 | 39 | 33.33% | |
| 9,00–9,99 | 25 | 21.37% | |
| 10 | 1 | 0.85% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 59 rezultate · 59 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 8 | 13.56% | |
| 6,00–6,99 | 7 | 11.86% | |
| 7,00–7,99 | 12 | 20.34% | |
| 8,00–8,99 | 12 | 20.34% | |
| 9,00–9,99 | 20 | 33.90% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 28 rezultate · 28 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 2 | 7.14% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 3.57% | |
| 7,00–7,99 | 9 | 32.14% | |
| 8,00–8,99 | 3 | 10.71% | |
| 9,00–9,99 | 12 | 42.86% | |
| 10 | 1 | 3.57% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 30 rezultate · 30 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 2 | 6.67% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 5 | 16.67% | |
| 6,00–6,99 | 4 | 13.33% | |
| 7,00–7,99 | 4 | 13.33% | |
| 8,00–8,99 | 8 | 26.67% | |
| 9,00–9,99 | 7 | 23.33% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 34 rezultate · 34 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 2.94% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 2.94% | |
| 6,00–6,99 | 3 | 8.82% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 2.94% | |
| 8,00–8,99 | 12 | 35.29% | |
| 9,00–9,99 | 16 | 47.06% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 1 rezultate · 1 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 100.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 1 rezultate · 1 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 100.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 53 rezultate · 53 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 1.89% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 3.77% | |
| 7,00–7,99 | 12 | 22.64% | |
| 8,00–8,99 | 12 | 22.64% | |
| 9,00–9,99 | 25 | 47.17% | |
| 10 | 1 | 1.89% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 23 rezultate · 23 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 2 | 8.70% | |
| 8,00–8,99 | 8 | 34.78% | |
| 9,00–9,99 | 10 | 43.48% | |
| 10 | 3 | 13.04% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 4 rezultate · 4 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 2 | 50.00% | |
| 9,00–9,99 | 2 | 50.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 1 rezultate · 1 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 100.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 30 rezultate · 30 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator experimentat | 30 | 100.00% |
C — Competențe într-o limbă străină · 30 rezultate · 27 niveluri raportate · Stări: 3 (Neraportat: 3)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A2 | 1 | 3.70% | |
| B1 | 1 | 3.70% | |
| B2 | 25 | 92.59% |
D — Competențe digitale · 30 rezultate · 30 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 14 | 46.67% | |
| Utilizator experimentat | 9 | 30.00% | |
| Utilizator incepator | 3 | 10.00% | |
| Utilizator nivel mediu | 4 | 13.33% |
E a) — Limba și literatura română · 30 rezultate · 30 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 3.33% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 6.67% | |
| 7,00–7,99 | 9 | 30.00% | |
| 8,00–8,99 | 12 | 40.00% | |
| 9,00–9,99 | 6 | 20.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 30 rezultate · 30 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 4 | 13.33% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 3.33% | |
| 7,00–7,99 | 4 | 13.33% | |
| 8,00–8,99 | 7 | 23.33% | |
| 9,00–9,99 | 14 | 46.67% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 1 rezultate · 1 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 100.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 25 rezultate · 25 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 4.00% | |
| 7,00–7,99 | 4 | 16.00% | |
| 8,00–8,99 | 3 | 12.00% | |
| 9,00–9,99 | 17 | 68.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 3 rezultate · 3 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 2 | 66.67% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 33.33% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 1 rezultate · 1 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 100.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 28 rezultate · 28 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator experimentat | 28 | 100.00% |
C — Competențe într-o limbă străină · 28 rezultate · 26 niveluri raportate · Stări: 2 (Neraportat: 2)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| B1 | 1 | 3.85% | |
| B2 | 25 | 96.15% |
D — Competențe digitale · 28 rezultate · 28 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 6 | 21.43% | |
| Utilizator experimentat | 22 | 78.57% |
E a) — Limba și literatura română · 28 rezultate · 28 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 3 | 10.71% | |
| 7,00–7,99 | 5 | 17.86% | |
| 8,00–8,99 | 9 | 32.14% | |
| 9,00–9,99 | 10 | 35.71% | |
| 10 | 1 | 3.57% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 28 rezultate · 28 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 2 | 7.14% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 3.57% | |
| 7,00–7,99 | 9 | 32.14% | |
| 8,00–8,99 | 3 | 10.71% | |
| 9,00–9,99 | 12 | 42.86% | |
| 10 | 1 | 3.57% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 5 rezultate · 5 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 20.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 20.00% | |
| 9,00–9,99 | 3 | 60.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 23 rezultate · 23 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 2 | 8.70% | |
| 8,00–8,99 | 8 | 34.78% | |
| 9,00–9,99 | 10 | 43.48% | |
| 10 | 3 | 13.04% |
A — Comunicare orală în limba română · 30 rezultate · 30 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator experimentat | 30 | 100.00% |
C — Competențe într-o limbă străină · 30 rezultate · 29 niveluri raportate · Stări: 1 (Neraportat: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| B1 | 2 | 6.90% | |
| B2 | 27 | 93.10% |
D — Competențe digitale · 30 rezultate · 30 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 9 | 30.00% | |
| Utilizator experimentat | 13 | 43.33% | |
| Utilizator incepator | 2 | 6.67% | |
| Utilizator nivel mediu | 6 | 20.00% |
E a) — Limba și literatura română · 30 rezultate · 30 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 3.33% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 3 | 10.00% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 6.67% | |
| 7,00–7,99 | 6 | 20.00% | |
| 8,00–8,99 | 9 | 30.00% | |
| 9,00–9,99 | 9 | 30.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 30 rezultate · 30 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 2 | 6.67% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 5 | 16.67% | |
| 6,00–6,99 | 4 | 13.33% | |
| 7,00–7,99 | 4 | 13.33% | |
| 8,00–8,99 | 8 | 26.67% | |
| 9,00–9,99 | 7 | 23.33% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 29 rezultate · 29 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 3.45% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 3.45% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 6.90% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 3.45% | |
| 8,00–8,99 | 11 | 37.93% | |
| 9,00–9,99 | 13 | 44.83% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 1 rezultate · 1 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 100.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 29 rezultate · 29 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator experimentat | 29 | 100.00% |
C — Competențe într-o limbă străină · 8 rezultate · 8 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| B2 | 8 | 100.00% |
C — Competențe într-o limbă străină · 21 rezultate · 21 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A1 | 1 | 4.76% | |
| A2 | 6 | 28.57% | |
| B1 | 9 | 42.86% | |
| B2 | 5 | 23.81% |
D — Competențe digitale · 29 rezultate · 29 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 10 | 34.48% | |
| Utilizator experimentat | 4 | 13.79% | |
| Utilizator incepator | 3 | 10.34% | |
| Utilizator nivel mediu | 12 | 41.38% |
E a) — Limba și literatura română · 29 rezultate · 29 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 11 | 37.93% | |
| 6,00–6,99 | 3 | 10.34% | |
| 7,00–7,99 | 6 | 20.69% | |
| 8,00–8,99 | 9 | 31.03% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 29 rezultate · 29 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 4 | 13.79% | |
| 6,00–6,99 | 6 | 20.69% | |
| 7,00–7,99 | 8 | 27.59% | |
| 8,00–8,99 | 5 | 17.24% | |
| 9,00–9,99 | 6 | 20.69% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 28 rezultate · 28 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 3.57% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 3.57% | |
| 7,00–7,99 | 8 | 28.57% | |
| 8,00–8,99 | 9 | 32.14% | |
| 9,00–9,99 | 8 | 28.57% | |
| 10 | 1 | 3.57% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 1 rezultate · 1 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 100.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |