Limba și literatura română
A — Comunicare orală în limba română · 89 rezultate · 89 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 38 | 42.70% | |
| Utilizator experimentat | 31 | 34.83% | |
| Utilizator nivel mediu | 20 | 22.47% |
FOCSANI · Vrancea · 2025 · Sesiunea 1 · promoția curentă
Date pe probe: 1 unități, 89 candidați. În raportul mediilor finale: 1 unități, 89 candidați.
Date de competențe A–D: 1 unități, 89 candidați. Proba B se aplică numai candidaților cu limbă maternă raportată. Procentele se calculează din nivelurile sau notele raportate; stările sunt afișate separat.
A — Comunicare orală în limba română · 89 rezultate · 89 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 38 | 42.70% | |
| Utilizator experimentat | 31 | 34.83% | |
| Utilizator nivel mediu | 20 | 22.47% |
C — Competențe într-o limbă străină · 89 rezultate · 89 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A1 | 22 | 24.72% | |
| A2 | 21 | 23.60% | |
| B1 | 16 | 17.98% | |
| B2 | 30 | 33.71% |
D — Competențe digitale · 89 rezultate · 89 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 11 | 12.36% | |
| Utilizator experimentat | 10 | 11.24% | |
| Utilizator incepator | 33 | 37.08% | |
| Utilizator nivel mediu | 35 | 39.33% |
E a) — Limba și literatura română · 89 rezultate · 87 note raportate · Stări: 2 (Fără notă validă: 2)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 1 | 1.15% | |
| 2,00–2,99 | 7 | 8.05% | |
| 3,00–3,99 | 9 | 10.34% | |
| 4,00–4,99 | 16 | 18.39% | |
| 5,00–5,99 | 22 | 25.29% | |
| 6,00–6,99 | 13 | 14.94% | |
| 7,00–7,99 | 11 | 12.64% | |
| 8,00–8,99 | 6 | 6.90% | |
| 9,00–9,99 | 2 | 2.30% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 24 rezultate · 24 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 2 | 8.33% | |
| 4,00–4,99 | 2 | 8.33% | |
| 5,00–5,99 | 6 | 25.00% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 8.33% | |
| 7,00–7,99 | 3 | 12.50% | |
| 8,00–8,99 | 8 | 33.33% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 4.17% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 65 rezultate · 61 note raportate · Stări: 4 (Fără notă validă: 4)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 23 | 37.70% | |
| 2,00–2,99 | 4 | 6.56% | |
| 3,00–3,99 | 6 | 9.84% | |
| 4,00–4,99 | 3 | 4.92% | |
| 5,00–5,99 | 5 | 8.20% | |
| 6,00–6,99 | 9 | 14.75% | |
| 7,00–7,99 | 8 | 13.11% | |
| 8,00–8,99 | 2 | 3.28% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 1.64% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 6 rezultate · 6 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 16.67% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 2 | 33.33% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 16.67% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 16.67% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 16.67% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 61 rezultate · 54 note raportate · Stări: 7 (Fără notă validă: 7)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 15 | 27.78% | |
| 2,00–2,99 | 20 | 37.04% | |
| 3,00–3,99 | 4 | 7.41% | |
| 4,00–4,99 | 2 | 3.70% | |
| 5,00–5,99 | 7 | 12.96% | |
| 6,00–6,99 | 3 | 5.56% | |
| 7,00–7,99 | 2 | 3.70% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 1.85% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 4 rezultate · 4 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 2 | 50.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 25.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 25.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 1 rezultate · 1 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 100.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 17 rezultate · 17 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 5.88% | |
| 5,00–5,99 | 5 | 29.41% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 11.76% | |
| 7,00–7,99 | 4 | 23.53% | |
| 8,00–8,99 | 2 | 11.76% | |
| 9,00–9,99 | 3 | 17.65% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 24 rezultate · 24 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 13 | 54.17% | |
| Utilizator experimentat | 10 | 41.67% | |
| Utilizator nivel mediu | 1 | 4.17% |
C — Competențe într-o limbă străină · 24 rezultate · 24 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A1 | 1 | 4.17% | |
| A2 | 2 | 8.33% | |
| B1 | 7 | 29.17% | |
| B2 | 14 | 58.33% |
D — Competențe digitale · 24 rezultate · 24 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 6 | 25.00% | |
| Utilizator experimentat | 8 | 33.33% | |
| Utilizator incepator | 2 | 8.33% | |
| Utilizator nivel mediu | 8 | 33.33% |
E a) — Limba și literatura română · 24 rezultate · 24 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 4.17% | |
| 5,00–5,99 | 6 | 25.00% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 8.33% | |
| 7,00–7,99 | 8 | 33.33% | |
| 8,00–8,99 | 5 | 20.83% | |
| 9,00–9,99 | 2 | 8.33% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 24 rezultate · 24 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 2 | 8.33% | |
| 4,00–4,99 | 2 | 8.33% | |
| 5,00–5,99 | 6 | 25.00% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 8.33% | |
| 7,00–7,99 | 3 | 12.50% | |
| 8,00–8,99 | 8 | 33.33% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 4.17% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 6 rezultate · 6 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 16.67% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 2 | 33.33% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 16.67% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 16.67% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 16.67% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 1 rezultate · 1 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 100.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 17 rezultate · 17 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 5.88% | |
| 5,00–5,99 | 5 | 29.41% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 11.76% | |
| 7,00–7,99 | 4 | 23.53% | |
| 8,00–8,99 | 2 | 11.76% | |
| 9,00–9,99 | 3 | 17.65% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 20 rezultate · 20 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 7 | 35.00% | |
| Utilizator experimentat | 9 | 45.00% | |
| Utilizator nivel mediu | 4 | 20.00% |
C — Competențe într-o limbă străină · 20 rezultate · 20 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A1 | 10 | 50.00% | |
| A2 | 4 | 20.00% | |
| B1 | 1 | 5.00% | |
| B2 | 5 | 25.00% |
D — Competențe digitale · 20 rezultate · 20 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator experimentat | 1 | 5.00% | |
| Utilizator incepator | 10 | 50.00% | |
| Utilizator nivel mediu | 9 | 45.00% |
E a) — Limba și literatura română · 20 rezultate · 20 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 3 | 15.00% | |
| 3,00–3,99 | 2 | 10.00% | |
| 4,00–4,99 | 7 | 35.00% | |
| 5,00–5,99 | 3 | 15.00% | |
| 6,00–6,99 | 4 | 20.00% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 5.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 20 rezultate · 20 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 9 | 45.00% | |
| 2,00–2,99 | 2 | 10.00% | |
| 3,00–3,99 | 2 | 10.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 5.00% | |
| 6,00–6,99 | 3 | 15.00% | |
| 7,00–7,99 | 2 | 10.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 5.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 20 rezultate · 20 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 6 | 30.00% | |
| 2,00–2,99 | 9 | 45.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 3 | 15.00% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 5.00% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 5.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 14 rezultate · 14 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 5 | 35.71% | |
| Utilizator experimentat | 4 | 28.57% | |
| Utilizator nivel mediu | 5 | 35.71% |
C — Competențe într-o limbă străină · 14 rezultate · 14 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A1 | 2 | 14.29% | |
| A2 | 4 | 28.57% | |
| B1 | 2 | 14.29% | |
| B2 | 6 | 42.86% |
D — Competențe digitale · 14 rezultate · 14 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 2 | 14.29% | |
| Utilizator incepator | 3 | 21.43% | |
| Utilizator nivel mediu | 9 | 64.29% |
E a) — Limba și literatura română · 14 rezultate · 13 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 1 | 7.69% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 7.69% | |
| 4,00–4,99 | 3 | 23.08% | |
| 5,00–5,99 | 4 | 30.77% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 15.38% | |
| 7,00–7,99 | 2 | 15.38% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 14 rezultate · 12 note raportate · Stări: 2 (Fără notă validă: 2)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 3 | 25.00% | |
| 2,00–2,99 | 1 | 8.33% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 8.33% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 8.33% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 5 | 41.67% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 8.33% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 11 rezultate · 10 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 2 | 20.00% | |
| 2,00–2,99 | 3 | 30.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 10.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 2 | 20.00% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 10.00% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 10.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 3 rezultate · 3 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 1 | 33.33% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 33.33% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 33.33% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 18 rezultate · 18 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 8 | 44.44% | |
| Utilizator experimentat | 8 | 44.44% | |
| Utilizator nivel mediu | 2 | 11.11% |
C — Competențe într-o limbă străină · 18 rezultate · 18 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A1 | 6 | 33.33% | |
| A2 | 4 | 22.22% | |
| B1 | 3 | 16.67% | |
| B2 | 5 | 27.78% |
D — Competențe digitale · 18 rezultate · 18 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 3 | 16.67% | |
| Utilizator experimentat | 1 | 5.56% | |
| Utilizator incepator | 11 | 61.11% | |
| Utilizator nivel mediu | 3 | 16.67% |
E a) — Limba și literatura română · 18 rezultate · 18 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 1 | 5.56% | |
| 2,00–2,99 | 1 | 5.56% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 5.56% | |
| 4,00–4,99 | 3 | 16.67% | |
| 5,00–5,99 | 7 | 38.89% | |
| 6,00–6,99 | 4 | 22.22% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 5.56% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 18 rezultate · 17 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 3 | 17.65% | |
| 2,00–2,99 | 1 | 5.88% | |
| 3,00–3,99 | 3 | 17.65% | |
| 4,00–4,99 | 2 | 11.76% | |
| 5,00–5,99 | 3 | 17.65% | |
| 6,00–6,99 | 3 | 17.65% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 5.88% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 5.88% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 18 rezultate · 17 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 5 | 29.41% | |
| 2,00–2,99 | 5 | 29.41% | |
| 3,00–3,99 | 2 | 11.76% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 5.88% | |
| 5,00–5,99 | 2 | 11.76% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 5.88% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 5.88% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 10 rezultate · 10 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 2 | 20.00% | |
| Utilizator nivel mediu | 8 | 80.00% |
C — Competențe într-o limbă străină · 10 rezultate · 10 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A1 | 3 | 30.00% | |
| A2 | 5 | 50.00% | |
| B1 | 2 | 20.00% |
D — Competențe digitale · 10 rezultate · 10 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator incepator | 6 | 60.00% | |
| Utilizator nivel mediu | 4 | 40.00% |
E a) — Limba și literatura română · 10 rezultate · 9 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 2 | 22.22% | |
| 3,00–3,99 | 4 | 44.44% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 11.11% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 11.11% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 11.11% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 10 rezultate · 9 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 6 | 66.67% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 3 | 33.33% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 10 rezultate · 6 note raportate · Stări: 4 (Fără notă validă: 4)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 1 | 16.67% | |
| 2,00–2,99 | 3 | 50.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 16.67% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 16.67% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 3 rezultate · 3 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 3 | 100.00% |
C — Competențe într-o limbă străină · 3 rezultate · 3 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A2 | 2 | 66.67% | |
| B1 | 1 | 33.33% |
D — Competențe digitale · 3 rezultate · 3 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator incepator | 1 | 33.33% | |
| Utilizator nivel mediu | 2 | 66.67% |
E a) — Limba și literatura română · 3 rezultate · 3 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 33.33% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 33.33% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 33.33% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 3 rezultate · 3 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 2 | 66.67% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 33.33% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 2 rezultate · 1 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 1 | 100.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 1 rezultate · 1 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 1 | 100.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |