Limba și literatura română
A — Comunicare orală în limba română · 100 rezultate · 100 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 26 | 26.00% | |
| Utilizator experimentat | 68 | 68.00% | |
| Utilizator nivel mediu | 6 | 6.00% |
MIERCUREA CIUC · Harghita · 2025 · Sesiunea 1 · promoția curentă
Date pe probe: 1 unități, 100 candidați. În raportul mediilor finale: 1 unități, 100 candidați.
Date de competențe A–D: 1 unități, 100 candidați. Proba B se aplică numai candidaților cu limbă maternă raportată. Procentele se calculează din nivelurile sau notele raportate; stările sunt afișate separat.
A — Comunicare orală în limba română · 100 rezultate · 100 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 26 | 26.00% | |
| Utilizator experimentat | 68 | 68.00% | |
| Utilizator nivel mediu | 6 | 6.00% |
C — Competențe într-o limbă străină · 100 rezultate · 77 niveluri raportate · Stări: 23 (Neraportat: 23)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A1 | 5 | 6.49% | |
| A2 | 12 | 15.58% | |
| B1 | 15 | 19.48% | |
| B2 | 45 | 58.44% |
D — Competențe digitale · 100 rezultate · 83 niveluri raportate · Stări: 17 (Neraportat: 17)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 26 | 31.33% | |
| Utilizator experimentat | 23 | 27.71% | |
| Utilizator incepator | 10 | 12.05% | |
| Utilizator nivel mediu | 24 | 28.92% |
E a) — Limba și literatura română · 100 rezultate · 100 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 3 | 3.00% | |
| 4,00–4,99 | 4 | 4.00% | |
| 5,00–5,99 | 15 | 15.00% | |
| 6,00–6,99 | 14 | 14.00% | |
| 7,00–7,99 | 26 | 26.00% | |
| 8,00–8,99 | 18 | 18.00% | |
| 9,00–9,99 | 20 | 20.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 54 rezultate · 54 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 1.85% | |
| 5,00–5,99 | 10 | 18.52% | |
| 6,00–6,99 | 9 | 16.67% | |
| 7,00–7,99 | 10 | 18.52% | |
| 8,00–8,99 | 11 | 20.37% | |
| 9,00–9,99 | 11 | 20.37% | |
| 10 | 2 | 3.70% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 22 rezultate · 22 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 4.55% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 9.09% | |
| 7,00–7,99 | 5 | 22.73% | |
| 8,00–8,99 | 4 | 18.18% | |
| 9,00–9,99 | 9 | 40.91% | |
| 10 | 1 | 4.55% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 24 rezultate · 24 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 1 | 4.17% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 4.17% | |
| 5,00–5,99 | 3 | 12.50% | |
| 6,00–6,99 | 5 | 20.83% | |
| 7,00–7,99 | 7 | 29.17% | |
| 8,00–8,99 | 5 | 20.83% | |
| 9,00–9,99 | 2 | 8.33% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 11 rezultate · 11 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 9.09% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 9.09% | |
| 8,00–8,99 | 5 | 45.45% | |
| 9,00–9,99 | 3 | 27.27% | |
| 10 | 1 | 9.09% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 17 rezultate · 17 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 5.88% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 3 | 17.65% | |
| 7,00–7,99 | 5 | 29.41% | |
| 8,00–8,99 | 4 | 23.53% | |
| 9,00–9,99 | 4 | 23.53% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 1 rezultate · 1 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 100.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 52 rezultate · 52 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 1.92% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 1.92% | |
| 7,00–7,99 | 6 | 11.54% | |
| 8,00–8,99 | 17 | 32.69% | |
| 9,00–9,99 | 27 | 51.92% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 17 rezultate · 17 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 5.88% | |
| 6,00–6,99 | 5 | 29.41% | |
| 7,00–7,99 | 3 | 17.65% | |
| 8,00–8,99 | 3 | 17.65% | |
| 9,00–9,99 | 5 | 29.41% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 1 rezultate · 1 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 100.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 1 rezultate · 1 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 100.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 28 rezultate · 28 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 7 | 25.00% | |
| Utilizator experimentat | 20 | 71.43% | |
| Utilizator nivel mediu | 1 | 3.57% |
C — Competențe într-o limbă străină · 28 rezultate · 20 niveluri raportate · Stări: 8 (Neraportat: 8)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A1 | 1 | 5.00% | |
| B1 | 4 | 20.00% | |
| B2 | 15 | 75.00% |
D — Competențe digitale · 28 rezultate · 27 niveluri raportate · Stări: 1 (Neraportat: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 9 | 33.33% | |
| Utilizator experimentat | 8 | 29.63% | |
| Utilizator incepator | 2 | 7.41% | |
| Utilizator nivel mediu | 8 | 29.63% |
E a) — Limba și literatura română · 28 rezultate · 28 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 3.57% | |
| 6,00–6,99 | 3 | 10.71% | |
| 7,00–7,99 | 9 | 32.14% | |
| 8,00–8,99 | 5 | 17.86% | |
| 9,00–9,99 | 10 | 35.71% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 28 rezultate · 28 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 4 | 14.29% | |
| 6,00–6,99 | 4 | 14.29% | |
| 7,00–7,99 | 4 | 14.29% | |
| 8,00–8,99 | 7 | 25.00% | |
| 9,00–9,99 | 7 | 25.00% | |
| 10 | 2 | 7.14% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 26 rezultate · 26 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 2 | 7.69% | |
| 8,00–8,99 | 5 | 19.23% | |
| 9,00–9,99 | 19 | 73.08% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 1 rezultate · 1 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 100.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 1 rezultate · 1 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 100.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 22 rezultate · 22 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 2 | 9.09% | |
| Utilizator experimentat | 18 | 81.82% | |
| Utilizator nivel mediu | 2 | 9.09% |
C — Competențe într-o limbă străină · 22 rezultate · 17 niveluri raportate · Stări: 5 (Neraportat: 5)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A2 | 3 | 17.65% | |
| B1 | 3 | 17.65% | |
| B2 | 11 | 64.71% |
D — Competențe digitale · 22 rezultate · 10 niveluri raportate · Stări: 12 (Neraportat: 12)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 3 | 30.00% | |
| Utilizator experimentat | 4 | 40.00% | |
| Utilizator incepator | 1 | 10.00% | |
| Utilizator nivel mediu | 2 | 20.00% |
E a) — Limba și literatura română · 22 rezultate · 22 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 4.55% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 4.55% | |
| 5,00–5,99 | 4 | 18.18% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 4.55% | |
| 7,00–7,99 | 5 | 22.73% | |
| 8,00–8,99 | 5 | 22.73% | |
| 9,00–9,99 | 5 | 22.73% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 22 rezultate · 22 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 4.55% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 9.09% | |
| 7,00–7,99 | 5 | 22.73% | |
| 8,00–8,99 | 4 | 18.18% | |
| 9,00–9,99 | 9 | 40.91% | |
| 10 | 1 | 4.55% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 4 rezultate · 4 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 25.00% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 25.00% | |
| 9,00–9,99 | 2 | 50.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 1 rezultate · 1 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 100.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 17 rezultate · 17 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 5.88% | |
| 6,00–6,99 | 5 | 29.41% | |
| 7,00–7,99 | 3 | 17.65% | |
| 8,00–8,99 | 3 | 17.65% | |
| 9,00–9,99 | 5 | 29.41% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 24 rezultate · 24 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 5 | 20.83% | |
| Utilizator experimentat | 18 | 75.00% | |
| Utilizator nivel mediu | 1 | 4.17% |
C — Competențe într-o limbă străină · 24 rezultate · 17 niveluri raportate · Stări: 7 (Neraportat: 7)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A1 | 2 | 11.76% | |
| A2 | 1 | 5.88% | |
| B1 | 2 | 11.76% | |
| B2 | 12 | 70.59% |
D — Competențe digitale · 24 rezultate · 20 niveluri raportate · Stări: 4 (Neraportat: 4)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 6 | 30.00% | |
| Utilizator experimentat | 9 | 45.00% | |
| Utilizator nivel mediu | 5 | 25.00% |
E a) — Limba și literatura română · 24 rezultate · 24 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 4.17% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 2 | 8.33% | |
| 6,00–6,99 | 6 | 25.00% | |
| 7,00–7,99 | 5 | 20.83% | |
| 8,00–8,99 | 6 | 25.00% | |
| 9,00–9,99 | 4 | 16.67% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 24 rezultate · 24 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 1 | 4.17% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 4.17% | |
| 5,00–5,99 | 3 | 12.50% | |
| 6,00–6,99 | 5 | 20.83% | |
| 7,00–7,99 | 7 | 29.17% | |
| 8,00–8,99 | 5 | 20.83% | |
| 9,00–9,99 | 2 | 8.33% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 11 rezultate · 11 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 9.09% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 9.09% | |
| 8,00–8,99 | 5 | 45.45% | |
| 9,00–9,99 | 3 | 27.27% | |
| 10 | 1 | 9.09% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 13 rezultate · 13 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 7.69% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 3 | 23.08% | |
| 7,00–7,99 | 4 | 30.77% | |
| 8,00–8,99 | 3 | 23.08% | |
| 9,00–9,99 | 2 | 15.38% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 26 rezultate · 26 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 12 | 46.15% | |
| Utilizator experimentat | 12 | 46.15% | |
| Utilizator nivel mediu | 2 | 7.69% |
C — Competențe într-o limbă străină · 26 rezultate · 23 niveluri raportate · Stări: 3 (Neraportat: 3)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A1 | 2 | 8.70% | |
| A2 | 8 | 34.78% | |
| B1 | 6 | 26.09% | |
| B2 | 7 | 30.43% |
D — Competențe digitale · 26 rezultate · 26 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 8 | 30.77% | |
| Utilizator experimentat | 2 | 7.69% | |
| Utilizator incepator | 7 | 26.92% | |
| Utilizator nivel mediu | 9 | 34.62% |
E a) — Limba și literatura română · 26 rezultate · 26 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 3.85% | |
| 4,00–4,99 | 3 | 11.54% | |
| 5,00–5,99 | 8 | 30.77% | |
| 6,00–6,99 | 4 | 15.38% | |
| 7,00–7,99 | 7 | 26.92% | |
| 8,00–8,99 | 2 | 7.69% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 3.85% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 26 rezultate · 26 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 3.85% | |
| 5,00–5,99 | 6 | 23.08% | |
| 6,00–6,99 | 5 | 19.23% | |
| 7,00–7,99 | 6 | 23.08% | |
| 8,00–8,99 | 4 | 15.38% | |
| 9,00–9,99 | 4 | 15.38% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 26 rezultate · 26 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 3.85% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 3.85% | |
| 7,00–7,99 | 4 | 15.38% | |
| 8,00–8,99 | 12 | 46.15% | |
| 9,00–9,99 | 8 | 30.77% | |
| 10 | 0 | 0.00% |