Limba și literatura română
A — Comunicare orală în limba română · 90 rezultate · 90 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 31 | 34.44% | |
| Utilizator experimentat | 56 | 62.22% | |
| Utilizator nivel mediu | 3 | 3.33% |
LEHLIU-GARA · Călărași · 2025 · Sesiunea 1 · promoția curentă
Date pe probe: 1 unități, 90 candidați. În raportul mediilor finale: 1 unități, 90 candidați.
Date de competențe A–D: 1 unități, 90 candidați. Proba B se aplică numai candidaților cu limbă maternă raportată. Procentele se calculează din nivelurile sau notele raportate; stările sunt afișate separat.
A — Comunicare orală în limba română · 90 rezultate · 90 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 31 | 34.44% | |
| Utilizator experimentat | 56 | 62.22% | |
| Utilizator nivel mediu | 3 | 3.33% |
C — Competențe într-o limbă străină · 83 rezultate · 82 niveluri raportate · Stări: 1 (Neraportat: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A1 | 5 | 6.10% | |
| A2 | 19 | 23.17% | |
| B1 | 13 | 15.85% | |
| B2 | 45 | 54.88% |
C — Competențe într-o limbă străină · 7 rezultate · 7 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A2 | 7 | 100.00% |
D — Competențe digitale · 90 rezultate · 90 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 8 | 8.89% | |
| Utilizator experimentat | 10 | 11.11% | |
| Utilizator incepator | 42 | 46.67% | |
| Utilizator nivel mediu | 30 | 33.33% |
E a) — Limba și literatura română · 90 rezultate · 88 note raportate · Stări: 2 (Fără notă validă: 2)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 6 | 6.82% | |
| 4,00–4,99 | 11 | 12.50% | |
| 5,00–5,99 | 18 | 20.45% | |
| 6,00–6,99 | 13 | 14.77% | |
| 7,00–7,99 | 16 | 18.18% | |
| 8,00–8,99 | 16 | 18.18% | |
| 9,00–9,99 | 8 | 9.09% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 45 rezultate · 45 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 2.22% | |
| 4,00–4,99 | 2 | 4.44% | |
| 5,00–5,99 | 8 | 17.78% | |
| 6,00–6,99 | 8 | 17.78% | |
| 7,00–7,99 | 6 | 13.33% | |
| 8,00–8,99 | 10 | 22.22% | |
| 9,00–9,99 | 10 | 22.22% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 6 rezultate · 6 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 5 | 83.33% | |
| 2,00–2,99 | 1 | 16.67% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 26 rezultate · 25 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 3 | 12.00% | |
| 2,00–2,99 | 2 | 8.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 4.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 8 | 32.00% | |
| 6,00–6,99 | 4 | 16.00% | |
| 7,00–7,99 | 5 | 20.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 4.00% | |
| 10 | 1 | 4.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 13 rezultate · 12 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 1 | 8.33% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 2 | 16.67% | |
| 4,00–4,99 | 2 | 16.67% | |
| 5,00–5,99 | 5 | 41.67% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 16.67% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 30 rezultate · 29 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 1 | 3.45% | |
| 3,00–3,99 | 3 | 10.34% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 3.45% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 3.45% | |
| 6,00–6,99 | 3 | 10.34% | |
| 7,00–7,99 | 4 | 13.79% | |
| 8,00–8,99 | 7 | 24.14% | |
| 9,00–9,99 | 9 | 31.03% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 1 rezultate · 1 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 100.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 55 rezultate · 54 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 1.85% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 1.85% | |
| 6,00–6,99 | 4 | 7.41% | |
| 7,00–7,99 | 11 | 20.37% | |
| 8,00–8,99 | 21 | 38.89% | |
| 9,00–9,99 | 15 | 27.78% | |
| 10 | 1 | 1.85% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 2 rezultate · 2 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 1 | 50.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 50.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 1 rezultate · 1 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 100.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 1 rezultate · 1 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 100.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 45 rezultate · 45 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 14 | 31.11% | |
| Utilizator experimentat | 31 | 68.89% |
C — Competențe într-o limbă străină · 38 rezultate · 38 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A2 | 6 | 15.79% | |
| B1 | 6 | 15.79% | |
| B2 | 26 | 68.42% |
C — Competențe într-o limbă străină · 7 rezultate · 7 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A2 | 7 | 100.00% |
D — Competențe digitale · 45 rezultate · 45 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 5 | 11.11% | |
| Utilizator experimentat | 4 | 8.89% | |
| Utilizator incepator | 20 | 44.44% | |
| Utilizator nivel mediu | 16 | 35.56% |
E a) — Limba și literatura română · 45 rezultate · 45 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 2.22% | |
| 4,00–4,99 | 3 | 6.67% | |
| 5,00–5,99 | 10 | 22.22% | |
| 6,00–6,99 | 8 | 17.78% | |
| 7,00–7,99 | 8 | 17.78% | |
| 8,00–8,99 | 9 | 20.00% | |
| 9,00–9,99 | 6 | 13.33% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 45 rezultate · 45 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 2.22% | |
| 4,00–4,99 | 2 | 4.44% | |
| 5,00–5,99 | 8 | 17.78% | |
| 6,00–6,99 | 8 | 17.78% | |
| 7,00–7,99 | 6 | 13.33% | |
| 8,00–8,99 | 10 | 22.22% | |
| 9,00–9,99 | 10 | 22.22% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 1 rezultate · 1 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 100.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 42 rezultate · 42 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 4.76% | |
| 7,00–7,99 | 9 | 21.43% | |
| 8,00–8,99 | 17 | 40.48% | |
| 9,00–9,99 | 13 | 30.95% | |
| 10 | 1 | 2.38% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 1 rezultate · 1 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 100.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 1 rezultate · 1 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 100.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 6 rezultate · 6 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 3 | 50.00% | |
| Utilizator experimentat | 2 | 33.33% | |
| Utilizator nivel mediu | 1 | 16.67% |
C — Competențe într-o limbă străină · 6 rezultate · 6 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A1 | 4 | 66.67% | |
| B1 | 1 | 16.67% | |
| B2 | 1 | 16.67% |
D — Competențe digitale · 6 rezultate · 6 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator incepator | 5 | 83.33% | |
| Utilizator nivel mediu | 1 | 16.67% |
E a) — Limba și literatura română · 6 rezultate · 6 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 2 | 33.33% | |
| 4,00–4,99 | 2 | 33.33% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 16.67% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 16.67% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 6 rezultate · 6 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 5 | 83.33% | |
| 2,00–2,99 | 1 | 16.67% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 6 rezultate · 6 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 3 | 50.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 16.67% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 16.67% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 16.67% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 26 rezultate · 26 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 5 | 19.23% | |
| Utilizator experimentat | 21 | 80.77% |
C — Competențe într-o limbă străină · 26 rezultate · 25 niveluri raportate · Stări: 1 (Neraportat: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A1 | 1 | 4.00% | |
| A2 | 7 | 28.00% | |
| B1 | 2 | 8.00% | |
| B2 | 15 | 60.00% |
D — Competențe digitale · 26 rezultate · 26 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 3 | 11.54% | |
| Utilizator experimentat | 6 | 23.08% | |
| Utilizator incepator | 9 | 34.62% | |
| Utilizator nivel mediu | 8 | 30.77% |
E a) — Limba și literatura română · 26 rezultate · 25 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 2 | 8.00% | |
| 4,00–4,99 | 3 | 12.00% | |
| 5,00–5,99 | 2 | 8.00% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 8.00% | |
| 7,00–7,99 | 7 | 28.00% | |
| 8,00–8,99 | 7 | 28.00% | |
| 9,00–9,99 | 2 | 8.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 26 rezultate · 25 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 3 | 12.00% | |
| 2,00–2,99 | 2 | 8.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 4.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 8 | 32.00% | |
| 6,00–6,99 | 4 | 16.00% | |
| 7,00–7,99 | 5 | 20.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 4.00% | |
| 10 | 1 | 4.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 24 rezultate · 23 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 1 | 4.35% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 4.35% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 8.70% | |
| 7,00–7,99 | 4 | 17.39% | |
| 8,00–8,99 | 6 | 26.09% | |
| 9,00–9,99 | 9 | 39.13% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 2 rezultate · 2 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 1 | 50.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 50.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 13 rezultate · 13 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 9 | 69.23% | |
| Utilizator experimentat | 2 | 15.38% | |
| Utilizator nivel mediu | 2 | 15.38% |
C — Competențe într-o limbă străină · 13 rezultate · 13 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A2 | 6 | 46.15% | |
| B1 | 4 | 30.77% | |
| B2 | 3 | 23.08% |
D — Competențe digitale · 13 rezultate · 13 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator incepator | 8 | 61.54% | |
| Utilizator nivel mediu | 5 | 38.46% |
E a) — Limba și literatura română · 13 rezultate · 12 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 8.33% | |
| 4,00–4,99 | 3 | 25.00% | |
| 5,00–5,99 | 5 | 41.67% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 16.67% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 8.33% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 13 rezultate · 12 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 1 | 8.33% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 2 | 16.67% | |
| 4,00–4,99 | 2 | 16.67% | |
| 5,00–5,99 | 5 | 41.67% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 16.67% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 13 rezultate · 12 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 8.33% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 8.33% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 16.67% | |
| 7,00–7,99 | 2 | 16.67% | |
| 8,00–8,99 | 4 | 33.33% | |
| 9,00–9,99 | 2 | 16.67% | |
| 10 | 0 | 0.00% |