Limba și literatura română
A — Comunicare orală în limba română · 162 rezultate · 162 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 25 | 15.43% | |
| Utilizator experimentat | 136 | 83.95% | |
| Utilizator nivel mediu | 1 | 0.62% |
BUCURESTI SECTORUL 5 · București · 2025 · Sesiunea 1 · promoția curentă
Date pe probe: 1 unități, 162 candidați. În raportul mediilor finale: 1 unități, 162 candidați.
Date de competențe A–D: 1 unități, 162 candidați. Proba B se aplică numai candidaților cu limbă maternă raportată. Procentele se calculează din nivelurile sau notele raportate; stările sunt afișate separat.
A — Comunicare orală în limba română · 162 rezultate · 162 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 25 | 15.43% | |
| Utilizator experimentat | 136 | 83.95% | |
| Utilizator nivel mediu | 1 | 0.62% |
C — Competențe într-o limbă străină · 159 rezultate · 145 niveluri raportate · Stări: 14 (Neraportat: 14)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A1 | 2 | 1.38% | |
| A2 | 14 | 9.66% | |
| B1 | 36 | 24.83% | |
| B2 | 93 | 64.14% |
C — Competențe într-o limbă străină · 3 rezultate · 3 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A2 | 1 | 33.33% | |
| B1 | 2 | 66.67% |
D — Competențe digitale · 162 rezultate · 137 niveluri raportate · Stări: 25 (Neraportat: 25)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 45 | 32.85% | |
| Utilizator experimentat | 19 | 13.87% | |
| Utilizator incepator | 11 | 8.03% | |
| Utilizator nivel mediu | 62 | 45.26% |
E a) — Limba și literatura română · 162 rezultate · 162 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 2 | 1.23% | |
| 5,00–5,99 | 22 | 13.58% | |
| 6,00–6,99 | 29 | 17.90% | |
| 7,00–7,99 | 52 | 32.10% | |
| 8,00–8,99 | 46 | 28.40% | |
| 9,00–9,99 | 11 | 6.79% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 93 rezultate · 93 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 1.08% | |
| 4,00–4,99 | 3 | 3.23% | |
| 5,00–5,99 | 18 | 19.35% | |
| 6,00–6,99 | 12 | 12.90% | |
| 7,00–7,99 | 14 | 15.05% | |
| 8,00–8,99 | 29 | 31.18% | |
| 9,00–9,99 | 14 | 15.05% | |
| 10 | 2 | 2.15% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 28 rezultate · 28 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 2 | 7.14% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 3 | 10.71% | |
| 4,00–4,99 | 2 | 7.14% | |
| 5,00–5,99 | 5 | 17.86% | |
| 6,00–6,99 | 8 | 28.57% | |
| 7,00–7,99 | 2 | 7.14% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 3.57% | |
| 9,00–9,99 | 5 | 17.86% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 41 rezultate · 41 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 2.44% | |
| 4,00–4,99 | 2 | 4.88% | |
| 5,00–5,99 | 9 | 21.95% | |
| 6,00–6,99 | 14 | 34.15% | |
| 7,00–7,99 | 9 | 21.95% | |
| 8,00–8,99 | 2 | 4.88% | |
| 9,00–9,99 | 4 | 9.76% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 56 rezultate · 56 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 1.79% | |
| 5,00–5,99 | 6 | 10.71% | |
| 6,00–6,99 | 12 | 21.43% | |
| 7,00–7,99 | 12 | 21.43% | |
| 8,00–8,99 | 15 | 26.79% | |
| 9,00–9,99 | 10 | 17.86% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 4 rezultate · 4 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 25.00% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 25.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 25.00% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 25.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 51 rezultate · 51 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 1.96% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 1.96% | |
| 7,00–7,99 | 6 | 11.76% | |
| 8,00–8,99 | 18 | 35.29% | |
| 9,00–9,99 | 25 | 49.02% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 9 rezultate · 9 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 11.11% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 3 | 33.33% | |
| 6,00–6,99 | 3 | 33.33% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 11.11% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 11.11% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 22 rezultate · 22 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 4.55% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 2 | 9.09% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 9.09% | |
| 7,00–7,99 | 3 | 13.64% | |
| 8,00–8,99 | 3 | 13.64% | |
| 9,00–9,99 | 10 | 45.45% | |
| 10 | 1 | 4.55% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 7 rezultate · 7 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 14.29% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 14.29% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 14.29% | |
| 8,00–8,99 | 2 | 28.57% | |
| 9,00–9,99 | 2 | 28.57% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 13 rezultate · 13 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 3 | 23.08% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 15.38% | |
| 7,00–7,99 | 3 | 23.08% | |
| 8,00–8,99 | 4 | 30.77% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 7.69% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 62 rezultate · 62 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 6 | 9.68% | |
| Utilizator experimentat | 56 | 90.32% |
C — Competențe într-o limbă străină · 61 rezultate · 56 niveluri raportate · Stări: 5 (Neraportat: 5)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A2 | 7 | 12.50% | |
| B1 | 15 | 26.79% | |
| B2 | 34 | 60.71% |
C — Competențe într-o limbă străină · 1 rezultate · 1 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| B1 | 1 | 100.00% |
D — Competențe digitale · 62 rezultate · 56 niveluri raportate · Stări: 6 (Neraportat: 6)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 12 | 21.43% | |
| Utilizator experimentat | 5 | 8.93% | |
| Utilizator incepator | 6 | 10.71% | |
| Utilizator nivel mediu | 33 | 58.93% |
E a) — Limba și literatura română · 62 rezultate · 62 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 8 | 12.90% | |
| 6,00–6,99 | 12 | 19.35% | |
| 7,00–7,99 | 15 | 24.19% | |
| 8,00–8,99 | 21 | 33.87% | |
| 9,00–9,99 | 6 | 9.68% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 62 rezultate · 62 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 1.61% | |
| 4,00–4,99 | 3 | 4.84% | |
| 5,00–5,99 | 17 | 27.42% | |
| 6,00–6,99 | 7 | 11.29% | |
| 7,00–7,99 | 10 | 16.13% | |
| 8,00–8,99 | 13 | 20.97% | |
| 9,00–9,99 | 10 | 16.13% | |
| 10 | 1 | 1.61% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 29 rezultate · 29 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 3.45% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 3.45% | |
| 7,00–7,99 | 4 | 13.79% | |
| 8,00–8,99 | 12 | 41.38% | |
| 9,00–9,99 | 11 | 37.93% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 16 rezultate · 16 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 6.25% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 2 | 12.50% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 12.50% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 6.25% | |
| 8,00–8,99 | 2 | 12.50% | |
| 9,00–9,99 | 7 | 43.75% | |
| 10 | 1 | 6.25% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 7 rezultate · 7 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 14.29% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 14.29% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 14.29% | |
| 8,00–8,99 | 2 | 28.57% | |
| 9,00–9,99 | 2 | 28.57% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 10 rezultate · 10 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 3 | 30.00% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 20.00% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 10.00% | |
| 8,00–8,99 | 4 | 40.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 28 rezultate · 28 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 8 | 28.57% | |
| Utilizator experimentat | 19 | 67.86% | |
| Utilizator nivel mediu | 1 | 3.57% |
C — Competențe într-o limbă străină · 26 rezultate · 25 niveluri raportate · Stări: 1 (Neraportat: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A1 | 1 | 4.00% | |
| A2 | 2 | 8.00% | |
| B1 | 6 | 24.00% | |
| B2 | 16 | 64.00% |
C — Competențe într-o limbă străină · 2 rezultate · 2 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A2 | 1 | 50.00% | |
| B1 | 1 | 50.00% |
D — Competențe digitale · 28 rezultate · 17 niveluri raportate · Stări: 11 (Neraportat: 11)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 3 | 17.65% | |
| Utilizator experimentat | 3 | 17.65% | |
| Utilizator incepator | 2 | 11.76% | |
| Utilizator nivel mediu | 9 | 52.94% |
E a) — Limba și literatura română · 28 rezultate · 28 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 2 | 7.14% | |
| 5,00–5,99 | 8 | 28.57% | |
| 6,00–6,99 | 5 | 17.86% | |
| 7,00–7,99 | 8 | 28.57% | |
| 8,00–8,99 | 5 | 17.86% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 28 rezultate · 28 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 2 | 7.14% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 3 | 10.71% | |
| 4,00–4,99 | 2 | 7.14% | |
| 5,00–5,99 | 5 | 17.86% | |
| 6,00–6,99 | 8 | 28.57% | |
| 7,00–7,99 | 2 | 7.14% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 3.57% | |
| 9,00–9,99 | 5 | 17.86% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 19 rezultate · 19 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 5.26% | |
| 5,00–5,99 | 3 | 15.79% | |
| 6,00–6,99 | 5 | 26.32% | |
| 7,00–7,99 | 4 | 21.05% | |
| 8,00–8,99 | 5 | 26.32% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 5.26% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 9 rezultate · 9 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 11.11% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 3 | 33.33% | |
| 6,00–6,99 | 3 | 33.33% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 11.11% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 11.11% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 41 rezultate · 41 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 9 | 21.95% | |
| Utilizator experimentat | 32 | 78.05% |
C — Competențe într-o limbă străină · 41 rezultate · 36 niveluri raportate · Stări: 5 (Neraportat: 5)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A1 | 1 | 2.78% | |
| A2 | 4 | 11.11% | |
| B1 | 6 | 16.67% | |
| B2 | 25 | 69.44% |
D — Competențe digitale · 41 rezultate · 36 niveluri raportate · Stări: 5 (Neraportat: 5)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 15 | 41.67% | |
| Utilizator experimentat | 9 | 25.00% | |
| Utilizator incepator | 2 | 5.56% | |
| Utilizator nivel mediu | 10 | 27.78% |
E a) — Limba și literatura română · 41 rezultate · 41 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 4 | 9.76% | |
| 6,00–6,99 | 9 | 21.95% | |
| 7,00–7,99 | 17 | 41.46% | |
| 8,00–8,99 | 9 | 21.95% | |
| 9,00–9,99 | 2 | 4.88% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 41 rezultate · 41 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 2.44% | |
| 4,00–4,99 | 2 | 4.88% | |
| 5,00–5,99 | 9 | 21.95% | |
| 6,00–6,99 | 14 | 34.15% | |
| 7,00–7,99 | 9 | 21.95% | |
| 8,00–8,99 | 2 | 4.88% | |
| 9,00–9,99 | 4 | 9.76% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 37 rezultate · 37 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 3 | 8.11% | |
| 6,00–6,99 | 7 | 18.92% | |
| 7,00–7,99 | 8 | 21.62% | |
| 8,00–8,99 | 10 | 27.03% | |
| 9,00–9,99 | 9 | 24.32% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 4 rezultate · 4 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 25.00% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 25.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 25.00% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 25.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 31 rezultate · 31 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 2 | 6.45% | |
| Utilizator experimentat | 29 | 93.55% |
C — Competențe într-o limbă străină · 31 rezultate · 28 niveluri raportate · Stări: 3 (Neraportat: 3)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A2 | 1 | 3.57% | |
| B1 | 9 | 32.14% | |
| B2 | 18 | 64.29% |
D — Competențe digitale · 31 rezultate · 28 niveluri raportate · Stări: 3 (Neraportat: 3)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 15 | 53.57% | |
| Utilizator experimentat | 2 | 7.14% | |
| Utilizator incepator | 1 | 3.57% | |
| Utilizator nivel mediu | 10 | 35.71% |
E a) — Limba și literatura română · 31 rezultate · 31 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 2 | 6.45% | |
| 6,00–6,99 | 3 | 9.68% | |
| 7,00–7,99 | 12 | 38.71% | |
| 8,00–8,99 | 11 | 35.48% | |
| 9,00–9,99 | 3 | 9.68% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 31 rezultate · 31 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 3.23% | |
| 6,00–6,99 | 5 | 16.13% | |
| 7,00–7,99 | 4 | 12.90% | |
| 8,00–8,99 | 16 | 51.61% | |
| 9,00–9,99 | 4 | 12.90% | |
| 10 | 1 | 3.23% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 22 rezultate · 22 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 2 | 9.09% | |
| 8,00–8,99 | 6 | 27.27% | |
| 9,00–9,99 | 14 | 63.64% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 6 rezultate · 6 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 2 | 33.33% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 16.67% | |
| 9,00–9,99 | 3 | 50.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 3 rezultate · 3 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 2 | 66.67% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 33.33% | |
| 10 | 0 | 0.00% |