Limba și literatura română
A — Comunicare orală în limba română · 79 rezultate · 79 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 6 | 7.59% | |
| Utilizator experimentat | 73 | 92.41% |
BUCURESTI SECTORUL 1 · București · 2025 · Sesiunea 1 · promoția curentă
Date pe probe: 1 unități, 79 candidați. În raportul mediilor finale: 1 unități, 79 candidați.
Date de competențe A–D: 1 unități, 79 candidați. Proba B se aplică numai candidaților cu limbă maternă raportată. Procentele se calculează din nivelurile sau notele raportate; stările sunt afișate separat.
A — Comunicare orală în limba română · 79 rezultate · 79 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 6 | 7.59% | |
| Utilizator experimentat | 73 | 92.41% |
C — Competențe într-o limbă străină · 78 rezultate · 71 niveluri raportate · Stări: 7 (Neraportat: 7)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A2 | 12 | 16.90% | |
| B1 | 20 | 28.17% | |
| B2 | 39 | 54.93% |
C — Competențe într-o limbă străină · 1 rezultate · 0 niveluri raportate · Stări: 1 (Neraportat: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|
D — Competențe digitale · 79 rezultate · 56 niveluri raportate · Stări: 23 (Neraportat: 23)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 3 | 5.36% | |
| Utilizator experimentat | 4 | 7.14% | |
| Utilizator incepator | 29 | 51.79% | |
| Utilizator nivel mediu | 20 | 35.71% |
E a) — Limba și literatura română · 79 rezultate · 77 note raportate · Stări: 2 (Fără notă validă: 2)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 2 | 2.60% | |
| 4,00–4,99 | 8 | 10.39% | |
| 5,00–5,99 | 26 | 33.77% | |
| 6,00–6,99 | 20 | 25.97% | |
| 7,00–7,99 | 10 | 12.99% | |
| 8,00–8,99 | 9 | 11.69% | |
| 9,00–9,99 | 2 | 2.60% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 30 rezultate · 30 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 3.33% | |
| 4,00–4,99 | 2 | 6.67% | |
| 5,00–5,99 | 2 | 6.67% | |
| 6,00–6,99 | 4 | 13.33% | |
| 7,00–7,99 | 5 | 16.67% | |
| 8,00–8,99 | 9 | 30.00% | |
| 9,00–9,99 | 6 | 20.00% | |
| 10 | 1 | 3.33% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 15 rezultate · 14 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 7.14% | |
| 5,00–5,99 | 8 | 57.14% | |
| 6,00–6,99 | 3 | 21.43% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 2 | 14.29% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 34 rezultate · 34 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 3 | 8.82% | |
| 2,00–2,99 | 2 | 5.88% | |
| 3,00–3,99 | 2 | 5.88% | |
| 4,00–4,99 | 4 | 11.76% | |
| 5,00–5,99 | 10 | 29.41% | |
| 6,00–6,99 | 6 | 17.65% | |
| 7,00–7,99 | 5 | 14.71% | |
| 8,00–8,99 | 2 | 5.88% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 3 rezultate · 3 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 1 | 33.33% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 33.33% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 33.33% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 34 rezultate · 34 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 5 | 14.71% | |
| 2,00–2,99 | 10 | 29.41% | |
| 3,00–3,99 | 9 | 26.47% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 2.94% | |
| 5,00–5,99 | 5 | 14.71% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 5.88% | |
| 7,00–7,99 | 2 | 5.88% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 1 rezultate · 1 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 100.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 2 rezultate · 2 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 50.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 50.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 18 rezultate · 18 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 2 | 11.11% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 11.11% | |
| 7,00–7,99 | 2 | 11.11% | |
| 8,00–8,99 | 6 | 33.33% | |
| 9,00–9,99 | 6 | 33.33% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 9 rezultate · 8 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 12.50% | |
| 5,00–5,99 | 2 | 25.00% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 25.00% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 12.50% | |
| 8,00–8,99 | 2 | 25.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 12 rezultate · 12 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 8.33% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 3 | 25.00% | |
| 8,00–8,99 | 5 | 41.67% | |
| 9,00–9,99 | 2 | 16.67% | |
| 10 | 1 | 8.33% |
A — Comunicare orală în limba română · 30 rezultate · 30 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 2 | 6.67% | |
| Utilizator experimentat | 28 | 93.33% |
C — Competențe într-o limbă străină · 29 rezultate · 25 niveluri raportate · Stări: 4 (Neraportat: 4)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A2 | 3 | 12.00% | |
| B1 | 6 | 24.00% | |
| B2 | 16 | 64.00% |
C — Competențe într-o limbă străină · 1 rezultate · 0 niveluri raportate · Stări: 1 (Neraportat: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|
D — Competențe digitale · 30 rezultate · 23 niveluri raportate · Stări: 7 (Neraportat: 7)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 1 | 4.35% | |
| Utilizator experimentat | 3 | 13.04% | |
| Utilizator incepator | 9 | 39.13% | |
| Utilizator nivel mediu | 10 | 43.48% |
E a) — Limba și literatura română · 30 rezultate · 30 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 3.33% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 3.33% | |
| 5,00–5,99 | 4 | 13.33% | |
| 6,00–6,99 | 10 | 33.33% | |
| 7,00–7,99 | 4 | 13.33% | |
| 8,00–8,99 | 8 | 26.67% | |
| 9,00–9,99 | 2 | 6.67% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 30 rezultate · 30 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 3.33% | |
| 4,00–4,99 | 2 | 6.67% | |
| 5,00–5,99 | 2 | 6.67% | |
| 6,00–6,99 | 4 | 13.33% | |
| 7,00–7,99 | 5 | 16.67% | |
| 8,00–8,99 | 9 | 30.00% | |
| 9,00–9,99 | 6 | 20.00% | |
| 10 | 1 | 3.33% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 18 rezultate · 18 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 2 | 11.11% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 11.11% | |
| 7,00–7,99 | 2 | 11.11% | |
| 8,00–8,99 | 6 | 33.33% | |
| 9,00–9,99 | 6 | 33.33% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 12 rezultate · 12 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 8.33% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 3 | 25.00% | |
| 8,00–8,99 | 5 | 41.67% | |
| 9,00–9,99 | 2 | 16.67% | |
| 10 | 1 | 8.33% |
A — Comunicare orală în limba română · 15 rezultate · 15 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator experimentat | 15 | 100.00% |
C — Competențe într-o limbă străină · 15 rezultate · 15 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| B1 | 1 | 6.67% | |
| B2 | 14 | 93.33% |
D — Competențe digitale · 15 rezultate · 3 niveluri raportate · Stări: 12 (Neraportat: 12)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 1 | 33.33% | |
| Utilizator incepator | 1 | 33.33% | |
| Utilizator nivel mediu | 1 | 33.33% |
E a) — Limba și literatura română · 15 rezultate · 14 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 6 | 42.86% | |
| 6,00–6,99 | 4 | 28.57% | |
| 7,00–7,99 | 3 | 21.43% | |
| 8,00–8,99 | 1 | 7.14% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 15 rezultate · 14 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 7.14% | |
| 5,00–5,99 | 8 | 57.14% | |
| 6,00–6,99 | 3 | 21.43% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 2 | 14.29% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 3 rezultate · 3 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 1 | 33.33% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 33.33% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 33.33% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 1 rezultate · 1 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 100.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 2 rezultate · 2 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 50.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 50.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 9 rezultate · 8 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 12.50% | |
| 5,00–5,99 | 2 | 25.00% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 25.00% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 12.50% | |
| 8,00–8,99 | 2 | 25.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 15 rezultate · 15 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 2 | 13.33% | |
| Utilizator experimentat | 13 | 86.67% |
C — Competențe într-o limbă străină · 15 rezultate · 15 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A2 | 5 | 33.33% | |
| B1 | 5 | 33.33% | |
| B2 | 5 | 33.33% |
D — Competențe digitale · 15 rezultate · 15 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 1 | 6.67% | |
| Utilizator experimentat | 1 | 6.67% | |
| Utilizator incepator | 6 | 40.00% | |
| Utilizator nivel mediu | 7 | 46.67% |
E a) — Limba și literatura română · 15 rezultate · 15 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 2 | 13.33% | |
| 5,00–5,99 | 8 | 53.33% | |
| 6,00–6,99 | 3 | 20.00% | |
| 7,00–7,99 | 2 | 13.33% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 15 rezultate · 15 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 1 | 6.67% | |
| 2,00–2,99 | 1 | 6.67% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 6.67% | |
| 4,00–4,99 | 2 | 13.33% | |
| 5,00–5,99 | 2 | 13.33% | |
| 6,00–6,99 | 3 | 20.00% | |
| 7,00–7,99 | 3 | 20.00% | |
| 8,00–8,99 | 2 | 13.33% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 14 rezultate · 14 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 2 | 14.29% | |
| 2,00–2,99 | 2 | 14.29% | |
| 3,00–3,99 | 3 | 21.43% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 7.14% | |
| 5,00–5,99 | 3 | 21.43% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 14.29% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 7.14% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 1 rezultate · 1 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 100.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 12 rezultate · 12 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 2 | 16.67% | |
| Utilizator experimentat | 10 | 83.33% |
C — Competențe într-o limbă străină · 12 rezultate · 11 niveluri raportate · Stări: 1 (Neraportat: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A2 | 4 | 36.36% | |
| B1 | 5 | 45.45% | |
| B2 | 2 | 18.18% |
D — Competențe digitale · 12 rezultate · 12 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator incepator | 10 | 83.33% | |
| Utilizator nivel mediu | 2 | 16.67% |
E a) — Limba și literatura română · 12 rezultate · 11 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 9.09% | |
| 4,00–4,99 | 3 | 27.27% | |
| 5,00–5,99 | 4 | 36.36% | |
| 6,00–6,99 | 3 | 27.27% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 12 rezultate · 12 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 2 | 16.67% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 8.33% | |
| 4,00–4,99 | 2 | 16.67% | |
| 5,00–5,99 | 5 | 41.67% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 16.67% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 12 rezultate · 12 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 3 | 25.00% | |
| 2,00–2,99 | 5 | 41.67% | |
| 3,00–3,99 | 4 | 33.33% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 7 rezultate · 7 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator experimentat | 7 | 100.00% |
C — Competențe într-o limbă străină · 7 rezultate · 5 niveluri raportate · Stări: 2 (Neraportat: 2)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| B1 | 3 | 60.00% | |
| B2 | 2 | 40.00% |
D — Competențe digitale · 7 rezultate · 3 niveluri raportate · Stări: 4 (Neraportat: 4)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator incepator | 3 | 100.00% |
E a) — Limba și literatura română · 7 rezultate · 7 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 2 | 28.57% | |
| 5,00–5,99 | 4 | 57.14% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 14.29% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 7 rezultate · 7 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 1 | 14.29% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 3 | 42.86% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 14.29% | |
| 7,00–7,99 | 2 | 28.57% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 7 rezultate · 7 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 3 | 42.86% | |
| 3,00–3,99 | 2 | 28.57% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 14.29% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 14.29% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |