Limba și literatura română
A — Comunicare orală în limba română · 174 rezultate · 174 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 32 | 18.39% | |
| Utilizator experimentat | 136 | 78.16% | |
| Utilizator nivel mediu | 6 | 3.45% |
MOINESTI · Bacău · 2025 · Sesiunea 1 · promoția curentă
Date pe probe: 1 unități, 174 candidați. În raportul mediilor finale: 1 unități, 174 candidați.
Date de competențe A–D: 1 unități, 174 candidați. Proba B se aplică numai candidaților cu limbă maternă raportată. Procentele se calculează din nivelurile sau notele raportate; stările sunt afișate separat.
A — Comunicare orală în limba română · 174 rezultate · 174 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 32 | 18.39% | |
| Utilizator experimentat | 136 | 78.16% | |
| Utilizator nivel mediu | 6 | 3.45% |
C — Competențe într-o limbă străină · 174 rezultate · 163 niveluri raportate · Stări: 11 (Neraportat: 11)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A1 | 9 | 5.52% | |
| A2 | 33 | 20.25% | |
| B1 | 37 | 22.70% | |
| B2 | 84 | 51.53% |
D — Competențe digitale · 174 rezultate · 156 niveluri raportate · Stări: 18 (Neraportat: 18)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 35 | 22.44% | |
| Utilizator experimentat | 21 | 13.46% | |
| Utilizator incepator | 50 | 32.05% | |
| Utilizator nivel mediu | 50 | 32.05% |
E a) — Limba și literatura română · 174 rezultate · 173 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 1 | 0.58% | |
| 3,00–3,99 | 2 | 1.16% | |
| 4,00–4,99 | 10 | 5.78% | |
| 5,00–5,99 | 21 | 12.14% | |
| 6,00–6,99 | 26 | 15.03% | |
| 7,00–7,99 | 36 | 20.81% | |
| 8,00–8,99 | 53 | 30.64% | |
| 9,00–9,99 | 24 | 13.87% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 83 rezultate · 83 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 1.20% | |
| 4,00–4,99 | 4 | 4.82% | |
| 5,00–5,99 | 10 | 12.05% | |
| 6,00–6,99 | 10 | 12.05% | |
| 7,00–7,99 | 10 | 12.05% | |
| 8,00–8,99 | 16 | 19.28% | |
| 9,00–9,99 | 31 | 37.35% | |
| 10 | 1 | 1.20% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 44 rezultate · 44 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 1 | 2.27% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 2.27% | |
| 4,00–4,99 | 2 | 4.55% | |
| 5,00–5,99 | 2 | 4.55% | |
| 6,00–6,99 | 4 | 9.09% | |
| 7,00–7,99 | 10 | 22.73% | |
| 8,00–8,99 | 9 | 20.45% | |
| 9,00–9,99 | 12 | 27.27% | |
| 10 | 3 | 6.82% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 47 rezultate · 46 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 2 | 4.35% | |
| 2,00–2,99 | 1 | 2.17% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 3 | 6.52% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 2.17% | |
| 6,00–6,99 | 5 | 10.87% | |
| 7,00–7,99 | 11 | 23.91% | |
| 8,00–8,99 | 8 | 17.39% | |
| 9,00–9,99 | 12 | 26.09% | |
| 10 | 3 | 6.52% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 60 rezultate · 59 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 2 | 3.39% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 1.69% | |
| 5,00–5,99 | 2 | 3.39% | |
| 6,00–6,99 | 4 | 6.78% | |
| 7,00–7,99 | 9 | 15.25% | |
| 8,00–8,99 | 9 | 15.25% | |
| 9,00–9,99 | 29 | 49.15% | |
| 10 | 3 | 5.08% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 3 rezultate · 3 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 33.33% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 2 | 66.67% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 24 rezultate · 24 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 1 | 4.17% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 4.17% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 4.17% | |
| 7,00–7,99 | 2 | 8.33% | |
| 8,00–8,99 | 4 | 16.67% | |
| 9,00–9,99 | 12 | 50.00% | |
| 10 | 3 | 12.50% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 55 rezultate · 55 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 2 | 3.64% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 1.82% | |
| 5,00–5,99 | 5 | 9.09% | |
| 6,00–6,99 | 6 | 10.91% | |
| 7,00–7,99 | 5 | 9.09% | |
| 8,00–8,99 | 18 | 32.73% | |
| 9,00–9,99 | 17 | 30.91% | |
| 10 | 1 | 1.82% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 4 rezultate · 4 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 2 | 50.00% | |
| 9,00–9,99 | 2 | 50.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 18 rezultate · 18 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 5.56% | |
| 7,00–7,99 | 2 | 11.11% | |
| 8,00–8,99 | 3 | 16.67% | |
| 9,00–9,99 | 11 | 61.11% | |
| 10 | 1 | 5.56% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 10 rezultate · 10 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 10.00% | |
| 5,00–5,99 | 4 | 40.00% | |
| 6,00–6,99 | 4 | 40.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 10.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 56 rezultate · 56 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 17 | 30.36% | |
| Utilizator experimentat | 34 | 60.71% | |
| Utilizator nivel mediu | 5 | 8.93% |
C — Competențe într-o limbă străină · 56 rezultate · 55 niveluri raportate · Stări: 1 (Neraportat: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A2 | 15 | 27.27% | |
| B1 | 14 | 25.45% | |
| B2 | 26 | 47.27% |
D — Competențe digitale · 56 rezultate · 55 niveluri raportate · Stări: 1 (Neraportat: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 5 | 9.09% | |
| Utilizator incepator | 27 | 49.09% | |
| Utilizator nivel mediu | 23 | 41.82% |
E a) — Limba și literatura română · 56 rezultate · 56 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 1.79% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 1.79% | |
| 5,00–5,99 | 6 | 10.71% | |
| 6,00–6,99 | 12 | 21.43% | |
| 7,00–7,99 | 11 | 19.64% | |
| 8,00–8,99 | 16 | 28.57% | |
| 9,00–9,99 | 9 | 16.07% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 56 rezultate · 56 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 1.79% | |
| 4,00–4,99 | 3 | 5.36% | |
| 5,00–5,99 | 6 | 10.71% | |
| 6,00–6,99 | 9 | 16.07% | |
| 7,00–7,99 | 6 | 10.71% | |
| 8,00–8,99 | 9 | 16.07% | |
| 9,00–9,99 | 21 | 37.50% | |
| 10 | 1 | 1.79% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 35 rezultate · 35 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 2 | 5.71% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 2.86% | |
| 5,00–5,99 | 4 | 11.43% | |
| 6,00–6,99 | 2 | 5.71% | |
| 7,00–7,99 | 4 | 11.43% | |
| 8,00–8,99 | 14 | 40.00% | |
| 9,00–9,99 | 7 | 20.00% | |
| 10 | 1 | 2.86% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 15 rezultate · 15 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 2 | 13.33% | |
| 8,00–8,99 | 3 | 20.00% | |
| 9,00–9,99 | 9 | 60.00% | |
| 10 | 1 | 6.67% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 6 rezultate · 6 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 2 | 33.33% | |
| 6,00–6,99 | 4 | 66.67% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 0 | 0.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 44 rezultate · 44 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 1 | 2.27% | |
| Utilizator experimentat | 43 | 97.73% |
C — Competențe într-o limbă străină · 44 rezultate · 41 niveluri raportate · Stări: 3 (Neraportat: 3)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A2 | 5 | 12.20% | |
| B1 | 13 | 31.71% | |
| B2 | 23 | 56.10% |
D — Competențe digitale · 44 rezultate · 36 niveluri raportate · Stări: 8 (Neraportat: 8)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 16 | 44.44% | |
| Utilizator experimentat | 16 | 44.44% | |
| Utilizator incepator | 1 | 2.78% | |
| Utilizator nivel mediu | 3 | 8.33% |
E a) — Limba și literatura română · 44 rezultate · 44 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 2.27% | |
| 5,00–5,99 | 5 | 11.36% | |
| 6,00–6,99 | 6 | 13.64% | |
| 7,00–7,99 | 12 | 27.27% | |
| 8,00–8,99 | 14 | 31.82% | |
| 9,00–9,99 | 6 | 13.64% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 44 rezultate · 44 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 1 | 2.27% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 2.27% | |
| 4,00–4,99 | 2 | 4.55% | |
| 5,00–5,99 | 2 | 4.55% | |
| 6,00–6,99 | 4 | 9.09% | |
| 7,00–7,99 | 10 | 22.73% | |
| 8,00–8,99 | 9 | 20.45% | |
| 9,00–9,99 | 12 | 27.27% | |
| 10 | 3 | 6.82% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 25 rezultate · 25 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 4.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 4 | 16.00% | |
| 7,00–7,99 | 5 | 20.00% | |
| 8,00–8,99 | 5 | 20.00% | |
| 9,00–9,99 | 8 | 32.00% | |
| 10 | 2 | 8.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 15 rezultate · 15 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 1 | 6.67% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 6.67% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 6.67% | |
| 8,00–8,99 | 2 | 13.33% | |
| 9,00–9,99 | 8 | 53.33% | |
| 10 | 2 | 13.33% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 4 rezultate · 4 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 2 | 50.00% | |
| 9,00–9,99 | 2 | 50.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
A — Comunicare orală în limba română · 47 rezultate · 47 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 6 | 12.77% | |
| Utilizator experimentat | 40 | 85.11% | |
| Utilizator nivel mediu | 1 | 2.13% |
C — Competențe într-o limbă străină · 47 rezultate · 40 niveluri raportate · Stări: 7 (Neraportat: 7)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A1 | 3 | 7.50% | |
| A2 | 6 | 15.00% | |
| B1 | 9 | 22.50% | |
| B2 | 22 | 55.00% |
D — Competențe digitale · 47 rezultate · 38 niveluri raportate · Stări: 9 (Neraportat: 9)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 13 | 34.21% | |
| Utilizator experimentat | 5 | 13.16% | |
| Utilizator incepator | 3 | 7.89% | |
| Utilizator nivel mediu | 17 | 44.74% |
E a) — Limba și literatura română · 47 rezultate · 46 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 4 | 8.70% | |
| 5,00–5,99 | 4 | 8.70% | |
| 6,00–6,99 | 5 | 10.87% | |
| 7,00–7,99 | 9 | 19.57% | |
| 8,00–8,99 | 17 | 36.96% | |
| 9,00–9,99 | 7 | 15.22% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 47 rezultate · 46 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 2 | 4.35% | |
| 2,00–2,99 | 1 | 2.17% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 3 | 6.52% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 2.17% | |
| 6,00–6,99 | 5 | 10.87% | |
| 7,00–7,99 | 11 | 23.91% | |
| 8,00–8,99 | 8 | 17.39% | |
| 9,00–9,99 | 12 | 26.09% | |
| 10 | 3 | 6.52% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 35 rezultate · 34 note raportate · Stări: 1 (Fără notă validă: 1)
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 2 | 5.88% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 2 | 5.88% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 4 | 11.76% | |
| 8,00–8,99 | 4 | 11.76% | |
| 9,00–9,99 | 21 | 61.76% | |
| 10 | 1 | 2.94% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 3 rezultate · 3 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 33.33% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 2 | 66.67% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 9 rezultate · 9 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 11.11% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 11.11% | |
| 8,00–8,99 | 2 | 22.22% | |
| 9,00–9,99 | 4 | 44.44% | |
| 10 | 1 | 11.11% |
A — Comunicare orală în limba română · 27 rezultate · 27 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 8 | 29.63% | |
| Utilizator experimentat | 19 | 70.37% |
C — Competențe într-o limbă străină · 27 rezultate · 27 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| A1 | 6 | 22.22% | |
| A2 | 7 | 25.93% | |
| B1 | 1 | 3.70% | |
| B2 | 13 | 48.15% |
D — Competențe digitale · 27 rezultate · 27 niveluri raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| Utilizator avansat | 1 | 3.70% | |
| Utilizator incepator | 19 | 70.37% | |
| Utilizator nivel mediu | 7 | 25.93% |
E a) — Limba și literatura română · 27 rezultate · 27 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 1 | 3.70% | |
| 3,00–3,99 | 1 | 3.70% | |
| 4,00–4,99 | 4 | 14.81% | |
| 5,00–5,99 | 6 | 22.22% | |
| 6,00–6,99 | 3 | 11.11% | |
| 7,00–7,99 | 4 | 14.81% | |
| 8,00–8,99 | 6 | 22.22% | |
| 9,00–9,99 | 2 | 7.41% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E c) — Proba obligatorie a profilului · 27 rezultate · 27 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 3.70% | |
| 5,00–5,99 | 4 | 14.81% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 3.70% | |
| 7,00–7,99 | 4 | 14.81% | |
| 8,00–8,99 | 7 | 25.93% | |
| 9,00–9,99 | 10 | 37.04% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 20 rezultate · 20 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 1 | 5.00% | |
| 6,00–6,99 | 4 | 20.00% | |
| 7,00–7,99 | 1 | 5.00% | |
| 8,00–8,99 | 4 | 20.00% | |
| 9,00–9,99 | 10 | 50.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 3 rezultate · 3 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 0 | 0.00% | |
| 5,00–5,99 | 0 | 0.00% | |
| 6,00–6,99 | 1 | 33.33% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 2 | 66.67% | |
| 10 | 0 | 0.00% |
E d) — Proba la alegere a profilului · 4 rezultate · 4 note raportate
| Categorie | Număr | Procent | Distribuție |
|---|---|---|---|
| 1,00–1,99 | 0 | 0.00% | |
| 2,00–2,99 | 0 | 0.00% | |
| 3,00–3,99 | 0 | 0.00% | |
| 4,00–4,99 | 1 | 25.00% | |
| 5,00–5,99 | 2 | 50.00% | |
| 6,00–6,99 | 0 | 0.00% | |
| 7,00–7,99 | 0 | 0.00% | |
| 8,00–8,99 | 0 | 0.00% | |
| 9,00–9,99 | 1 | 25.00% | |
| 10 | 0 | 0.00% |