1278 rezultate
Constanța · 2026 · S1 · promoții anterioareCENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA ’ALBATROS’ CONSTANTA
CONSTANTA
100,00% promovabilitate
1/1278 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,10 — media min.
6,10 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL DE STIINTE 'GRIGORE ANTIPA' BRASOV
BRASOV
100,00% promovabilitate
2/1278 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
7,58 — media min.
7,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU"
BUCURESTI SECTORUL 1
100,00% promovabilitate
3/1278 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,10 — media min.
6,10 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vrancea · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "AL. I. CUZA" FOCSANI
FOCSANI
100,00% promovabilitate
4/1278 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
9,53 — media min.
9,53 — media max.
1 (100,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
100,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", MUNICIPIUL GALATI
GALATI
100,00% promovabilitate
5/1278 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,40 — media min.
6,40 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "B. P. HASDEU" MUNICIPIUL BUZAU
BUZAU
100,00% promovabilitate
6/1278 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
8,41 — media min.
8,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
100,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVA
CRAIOVA
100,00% promovabilitate
7/1278 — poziție în selecție
2/2 — reușiți
6,11 — media min.
8,80 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
50,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "CONSTANTIN DIACONOVICI LOGA" TIMISOARA
TIMISOARA
100,00% promovabilitate
8/1278 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,43 — media min.
6,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "ELENA CUZA"
BUCURESTI SECTORUL 6
100,00% promovabilitate
9/1278 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,11 — media min.
6,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "GEORGE BARITIU" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
100,00% promovabilitate
10/1278 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,56 — media min.
6,56 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE SINCAI"
BUCURESTI SECTORUL 4
100,00% promovabilitate
11/1278 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,25 — media min.
6,25 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "GRIGORE MOISIL" ONESTI
ONESTI
100,00% promovabilitate
12/1278 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
8,08 — media min.
8,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
100,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI
PLOIESTI
100,00% promovabilitate
13/1278 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,05 — media min.
6,05 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "LIVIU REBREANU" BISTRITA
BISTRITA
100,00% promovabilitate
14/1278 — poziție în selecție
2/2 — reușiți
6,06 — media min.
6,38 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" TOPLITA
TOPLITA
100,00% promovabilitate
15/1278 — poziție în selecție
3/3 — reușiți
6,03 — media min.
6,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ialomița · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" SLOBOZIA
SLOBOZIA
100,00% promovabilitate
16/1278 — poziție în selecție
2/2 — reușiți
6,75 — media min.
8,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
50,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" TURDA
TURDA
100,00% promovabilitate
17/1278 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,41 — media min.
6,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI
PLOIESTI
100,00% promovabilitate
18/1278 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,18 — media min.
6,18 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "PETRU RARES" SUCEAVA
SUCEAVA
100,00% promovabilitate
19/1278 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,05 — media min.
6,05 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "ROMAN VODA", MUNICIPIUL ROMAN
ROMAN
100,00% promovabilitate
20/1278 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,16 — media min.
6,16 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET"
BUCURESTI SECTORUL 2
100,00% promovabilitate
21/1278 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,66 — media min.
6,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA
TIMISOARA
100,00% promovabilitate
22/1278 — poziție în selecție
4/4 — reușiți
6,28 — media min.
6,68 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "MATEI BASARAB", MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA
RAMNICU VALCEA
100,00% promovabilitate
23/1278 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,03 — media min.
6,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA 'GR. MOISIL' BRASOV
BRASOV
100,00% promovabilitate
24/1278 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
7,41 — media min.
7,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "ANDREI SAGUNA" SIBIU
SIBIU
100,00% promovabilitate
25/1278 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,56 — media min.
6,56 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "CAROL I" CAMPULUNG
CAMPULUNG
100,00% promovabilitate
26/1278 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,13 — media min.
6,13 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "REGINA MARIA" DEVA
DEVA
100,00% promovabilitate
27/1278 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,31 — media min.
6,31 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL REFORMAT "BACZKAMADARASI KIS GERGELY" ODORHEIU SECUIESC
ODORHEIU SECUIESC
100,00% promovabilitate
28/1278 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,82 — media min.
6,82 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL "DON ORIONE" ORADEA
ORADEA
100,00% promovabilitate
29/1278 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
7,63 — media min.
7,63 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL "VOLTAIRE" CRAIOVA
CRAIOVA
100,00% promovabilitate
30/1278 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,61 — media min.
6,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL DE ARTA "STEFAN LUCHIAN" BOTOSANI
BOTOSANI
100,00% promovabilitate
31/1278 — poziție în selecție
4/4 — reușiți
6,00 — media min.
6,80 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL DE ARTE "REGINA MARIA" ALBA IULIA
ALBA IULIA
100,00% promovabilitate
32/1278 — poziție în selecție
3/3 — reușiți
6,00 — media min.
7,35 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sălaj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL PEDAGOGIC "GHEORGHE SINCAI" ZALAU
ZALAU
100,00% promovabilitate
33/1278 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,13 — media min.
6,13 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ION IONESCU DE LA BRAD", COMUNA HORIA
HORIA
100,00% promovabilitate
34/1278 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,00 — media min.
6,00 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "PETRU CUPCEA" SUPURU DE JOS
SUPURU DE JOS
100,00% promovabilitate
35/1278 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,80 — media min.
6,80 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Tulcea · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "SIMION LEONESCU" LUNCAVITA
LUNCAVITA
100,00% promovabilitate
36/1278 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,51 — media min.
6,51 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL, COMUNA BARCANESTI
BARCANESTI
100,00% promovabilitate
37/1278 — poziție în selecție
6/6 — reușiți
6,06 — media min.
7,28 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC CONSTRUCTII SI ARHITECTURA "CAROL I" SIBIU
SIBIU
100,00% promovabilitate
38/1278 — poziție în selecție
5/5 — reușiți
6,20 — media min.
6,81 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC NISIPORESTI, COMUNA BOTESTI
NISIPORESTI
100,00% promovabilitate
39/1278 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
7,58 — media min.
7,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC NR.1, COMUNA COROD
COROD
100,00% promovabilitate
40/1278 — poziție în selecție
2/2 — reușiți
6,01 — media min.
6,68 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC OCNA MURES
OCNA MURES
100,00% promovabilitate
41/1278 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,35 — media min.
6,35 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL BIVOLARIE
BIVOLARIA
100,00% promovabilitate
42/1278 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,38 — media min.
6,38 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL PENTRU DEFICIENTI DE AUZ CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
100,00% promovabilitate
43/1278 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,23 — media min.
6,23 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC TUFENI
TUFENI
100,00% promovabilitate
44/1278 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,16 — media min.
6,16 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEOLOGIC BAPTIST TIMISOARA
TIMISOARA
100,00% promovabilitate
45/1278 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,48 — media min.
6,48 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "APACZAI CSERE JANOS" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
100,00% promovabilitate
46/1278 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
9,67 — media min.
9,67 — media max.
1 (100,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
100,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "HOREA CLOSCA SI CRISAN" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
100,00% promovabilitate
47/1278 — poziție în selecție
4/4 — reușiți
6,30 — media min.
8,51 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
25,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "MIRON COSTIN", IASI
IASI
100,00% promovabilitate
48/1278 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,66 — media min.
6,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "NICOLAE IORGA"
BUCURESTI SECTORUL 1
100,00% promovabilitate
49/1278 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
8,25 — media min.
8,25 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
100,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "VLAD TEPES" TIMISOARA
TIMISOARA
100,00% promovabilitate
50/1278 — poziție în selecție
3/3 — reușiți
6,41 — media min.
6,71 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ilfov · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC BILINGV "MARK TWAIN INTERNATIONAL SCHOOL" VOLUNTARI
VOLUNTARI
100,00% promovabilitate
51/1278 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,40 — media min.
6,40 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC BILINGV "MIGUEL DE CERVANTES"
BUCURESTI SECTORUL 1
100,00% promovabilitate
52/1278 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,31 — media min.
6,31 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC CRESTIN "PRO DEO" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
100,00% promovabilitate
53/1278 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
7,01 — media min.
7,01 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S1 · promoții anterioareSCOALA PROFESIONALA POIENILE DE SUB MUNTE
POIENILE DE SUB MUNTE
100,00% promovabilitate
54/1278 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,43 — media min.
6,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Teleorman · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC DRAGANESTI-VLASCA
DRAGANESTI-VLASCA
85,71% promovabilitate
55/1278 — poziție în selecție
6/7 — reușiți
6,01 — media min.
8,63 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
33,33% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
33,33% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ION D. LAZARESCU" CUGIR
CUGIR
80,00% promovabilitate
56/1278 — poziție în selecție
4/5 — reușiți
6,00 — media min.
7,16 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "INDEPENDENTA" CALAFAT
CALAFAT
80,00% promovabilitate
57/1278 — poziție în selecție
4/5 — reușiți
6,00 — media min.
7,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC NOVACI
NOVACI
76,92% promovabilitate
58/1278 — poziție în selecție
10/13 — reușiți
6,06 — media min.
8,10 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
10,00% — 7,00–7,99
10,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV, IASI
IASI
75,00% promovabilitate
59/1278 — poziție în selecție
3/4 — reușiți
6,00 — media min.
7,46 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL DE ARTE "MARIN SORESCU" CRAIOVA
CRAIOVA
75,00% promovabilitate
60/1278 — poziție în selecție
6/8 — reușiți
6,01 — media min.
6,88 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC ’IOAN N.ROMAN’ CONSTANTA
CONSTANTA
75,00% promovabilitate
61/1278 — poziție în selecție
9/12 — reușiți
6,06 — media min.
6,90 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "BATHORY ISTVAN" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
75,00% promovabilitate
62/1278 — poziție în selecție
3/4 — reușiți
6,58 — media min.
7,05 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC BUSTUCHIN
BUSTUCHIN
72,73% promovabilitate
63/1278 — poziție în selecție
8/11 — reușiți
6,10 — media min.
7,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
87,50% — 6,00–6,99
12,50% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "RADU GRECEANU" SLATINA
SLATINA
71,43% promovabilitate
64/1278 — poziție în selecție
5/7 — reușiți
6,00 — media min.
7,10 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "REGELE FERDINAND" SIGHETU MARMATIEI
SIGHETU MARMATIEI
71,43% promovabilitate
65/1278 — poziție în selecție
5/7 — reușiți
6,15 — media min.
6,91 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC TOPOLOVENI
TOPOLOVENI
71,43% promovabilitate
66/1278 — poziție în selecție
5/7 — reușiți
6,00 — media min.
8,15 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
60,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
20,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "IULIA ZAMFIRESCU" MIOVENI
MIOVENI
70,00% promovabilitate
67/1278 — poziție în selecție
7/10 — reușiți
6,18 — media min.
7,00 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
85,71% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC "GEORGE BARITIU" SIBIU
SIBIU
66,67% promovabilitate
68/1278 — poziție în selecție
6/9 — reușiți
6,03 — media min.
7,53 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS", MUNICIPIUL TECUCI
TECUCI
66,67% promovabilitate
69/1278 — poziție în selecție
2/3 — reușiți
6,08 — media min.
6,78 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "DRAGOS VODA" SIGHETU MARMATIEI
SIGHETU MARMATIEI
66,67% promovabilitate
70/1278 — poziție în selecție
2/3 — reușiți
6,10 — media min.
6,78 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vaslui · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "GH. ROSCA CODREANU", MUNICIPIUL BARLAD
BARLAD
66,67% promovabilitate
71/1278 — poziție în selecție
2/3 — reușiți
6,91 — media min.
7,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "INOCHENTIE MICU CLAIN" BLAJ
BLAJ
66,67% promovabilitate
72/1278 — poziție în selecție
2/3 — reușiți
6,23 — media min.
6,51 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "OCTAV ONICESCU"
BUCURESTI SECTORUL 4
66,67% promovabilitate
73/1278 — poziție în selecție
4/6 — reușiți
6,18 — media min.
6,78 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "UNIREA" TARGU MURES
TARGU MURES
66,67% promovabilitate
74/1278 — poziție în selecție
2/3 — reușiți
7,81 — media min.
8,88 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
50,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL 'UNIREA' BRASOV
BRASOV
66,67% promovabilitate
75/1278 — poziție în selecție
2/3 — reușiți
6,00 — media min.
7,80 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL DE ARTA "OCTAV BANCILA", IASI
IASI
66,67% promovabilitate
76/1278 — poziție în selecție
6/9 — reușiți
6,03 — media min.
6,51 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "SPIRU HARET" MUNICIPIUL BUZAU
BUZAU
66,67% promovabilitate
77/1278 — poziție în selecție
2/3 — reușiți
6,40 — media min.
6,53 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL "STEFAN D. LUCHIAN" STEFANESTI
STEFANESTI
66,67% promovabilitate
78/1278 — poziție în selecție
2/3 — reușiți
6,23 — media min.
6,23 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL DE ARTE "VICTOR GIULEANU", MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA
RAMNICU VALCEA
66,67% promovabilitate
79/1278 — poziție în selecție
2/3 — reușiți
6,18 — media min.
6,51 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL DE COREGRAFIE SI ARTA DRAMATICA "OCTAVIAN STROIA" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
66,67% promovabilitate
80/1278 — poziție în selecție
4/6 — reușiți
6,03 — media min.
6,25 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "FERDINAND I" CURTEA DE ARGES
CURTEA DE ARGES
66,67% promovabilitate
81/1278 — poziție în selecție
12/18 — reușiți
6,11 — media min.
6,86 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ILIE MACELARIU" MIERCUREA SIBIULUI
MIERCUREA SIBIULUI
66,67% promovabilitate
82/1278 — poziție în selecție
2/3 — reușiți
6,53 — media min.
6,63 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "SFANTUL IOAN DE LA SALLE", SAT PILDESTI, COMUNA CORDUN
PILDESTI
66,67% promovabilitate
83/1278 — poziție în selecție
2/3 — reușiți
6,10 — media min.
6,60 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "VLADEASA" HUEDIN
HUEDIN
66,67% promovabilitate
84/1278 — poziție în selecție
4/6 — reușiți
6,46 — media min.
8,21 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
25,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC MARSA
AVRIG
66,67% promovabilitate
85/1278 — poziție în selecție
2/3 — reușiți
6,06 — media min.
6,30 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL "EMANUEL"
BUCURESTI SECTORUL 4
66,67% promovabilitate
86/1278 — poziție în selecție
2/3 — reușiți
6,01 — media min.
6,75 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brăila · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "GEORGE VALSAN"
FAUREI
66,67% promovabilitate
87/1278 — poziție în selecție
4/6 — reușiți
6,16 — media min.
6,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "HENRI COANDA" CRAIOVA
CRAIOVA
66,67% promovabilitate
88/1278 — poziție în selecție
2/3 — reușiți
6,43 — media min.
6,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC CAREI
CAREI
66,67% promovabilitate
89/1278 — poziție în selecție
2/3 — reușiți
6,16 — media min.
7,83 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC, COMUNA GRADISTEA
GRADISTEA
66,67% promovabilitate
90/1278 — poziție în selecție
6/9 — reușiți
6,00 — media min.
7,81 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC, SAT OVESELU, COM. MACIUCA
OVESELU
66,67% promovabilitate
91/1278 — poziție în selecție
2/3 — reușiți
6,43 — media min.
6,63 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S1 · promoții anterioareSEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "NEAGOE VODA BASARAB" CURTEA DE ARGES
CURTEA DE ARGES
66,67% promovabilitate
92/1278 — poziție în selecție
2/3 — reușiți
6,13 — media min.
6,65 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Teleorman · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC PIATRA
PIATRA
65,00% promovabilitate
93/1278 — poziție în selecție
13/20 — reușiți
6,01 — media min.
8,06 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
46,15% — 6,00–6,99
46,15% — 7,00–7,99
7,69% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL "STEFAN DIACONESCU" POTCOAVA
POTCOAVA
64,71% promovabilitate
94/1278 — poziție în selecție
11/17 — reușiți
6,00 — media min.
7,05 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
90,91% — 6,00–6,99
9,09% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "EFTIMIE MURGU" BOZOVICI
BOZOVICI
64,71% promovabilitate
95/1278 — poziție în selecție
11/17 — reușiți
6,01 — media min.
7,86 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
72,73% — 6,00–6,99
27,27% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN BRANCUSI" CRAIOVA
CRAIOVA
63,64% promovabilitate
96/1278 — poziție în selecție
7/11 — reușiți
6,58 — media min.
7,21 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
85,71% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC 'MARIA BAIULESCU' BRASOV
BRASOV
63,16% promovabilitate
97/1278 — poziție în selecție
12/19 — reușiți
6,03 — media min.
8,75 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
91,67% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
8,33% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL BANATEAN OTELU ROSU
OTELU ROSU
62,50% promovabilitate
98/1278 — poziție în selecție
15/24 — reușiți
6,11 — media min.
7,83 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "STEFAN MILCU" CALAFAT
CALAFAT
62,50% promovabilitate
99/1278 — poziție în selecție
10/16 — reușiți
6,10 — media min.
7,96 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
60,00% — 6,00–6,99
40,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "MIHAIL SADOVEANU"
BUCURESTI SECTORUL 2
62,50% promovabilitate
100/1278 — poziție în selecție
5/8 — reușiți
6,00 — media min.
7,05 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL DE ARTE BAIA MARE
BAIA MARE
60,00% promovabilitate
101/1278 — poziție în selecție
3/5 — reușiți
6,21 — media min.
6,63 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Călărași · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "BARBU STIRBEI" CALARASI
CALARASI
60,00% promovabilitate
102/1278 — poziție în selecție
3/5 — reușiți
6,13 — media min.
7,01 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "DINICU GOLESCU" CAMPULUNG
CAMPULUNG
60,00% promovabilitate
103/1278 — poziție în selecție
3/5 — reușiți
6,51 — media min.
7,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL DE ARTA TARGU MURES
TARGU MURES
60,00% promovabilitate
104/1278 — poziție în selecție
3/5 — reușiți
6,30 — media min.
6,63 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Teleorman · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "GENERAL DAVID PRAPORGESCU" TURNU MAGURELE
TURNU MAGURELE
60,00% promovabilitate
105/1278 — poziție în selecție
3/5 — reușiți
6,08 — media min.
8,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
33,33% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "GRIGORE C MOISIL" TARGU LAPUS
TARGU LAPUS
60,00% promovabilitate
106/1278 — poziție în selecție
3/5 — reușiți
6,08 — media min.
6,31 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Teleorman · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "SF. HARALAMBIE" TURNU MAGURELE
TURNU MAGURELE
60,00% promovabilitate
107/1278 — poziție în selecție
3/5 — reușiți
6,03 — media min.
7,20 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 SIGHISOARA
SIGHISOARA
60,00% promovabilitate
108/1278 — poziție în selecție
6/10 — reușiți
6,08 — media min.
6,68 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEOLOGIC ADVENTIST "STEFAN DEMETRESCU"
BUCURESTI SECTORUL 4
60,00% promovabilitate
109/1278 — poziție în selecție
3/5 — reușiți
6,05 — media min.
6,73 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "BARTOK BELA" TIMISOARA
TIMISOARA
60,00% promovabilitate
110/1278 — poziție în selecție
3/5 — reușiți
6,23 — media min.
6,46 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "ION BARBU" PITESTI
PITESTI
60,00% promovabilitate
111/1278 — poziție în selecție
3/5 — reușiți
6,10 — media min.
7,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "NEMETH LASZLO" BAIA MARE
BAIA MARE
60,00% promovabilitate
112/1278 — poziție în selecție
3/5 — reușiți
6,18 — media min.
6,38 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC "ION GHICA" BACAU
BACAU
59,38% promovabilitate
113/1278 — poziție în selecție
19/32 — reușiți
6,01 — media min.
7,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
89,47% — 6,00–6,99
10,53% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vrancea · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL DE ARTA "GHEORGHE TATTARESCU" FOCSANI
FOCSANI
58,82% promovabilitate
114/1278 — poziție în selecție
10/17 — reușiți
6,00 — media min.
7,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
90,00% — 6,00–6,99
10,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL ECOLOGIC "PROF.UNIV.DR. ALEXANDRU IONESCU" PITESTI
PITESTI
57,89% promovabilitate
115/1278 — poziție în selecție
11/19 — reușiți
6,00 — media min.
8,05 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
36,36% — 6,00–6,99
54,55% — 7,00–7,99
9,09% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "C.D. LOGA" CARANSEBES
CARANSEBES
57,14% promovabilitate
116/1278 — poziție în selecție
4/7 — reușiți
6,18 — media min.
6,96 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" MUNICIPIUL BUZAU
BUZAU
57,14% promovabilitate
117/1278 — poziție în selecție
4/7 — reușiți
6,10 — media min.
7,85 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL "GHEORGHE SURDU", ORAS BREZOI
BREZOI
57,14% promovabilitate
118/1278 — poziție în selecție
4/7 — reușiți
6,06 — media min.
7,05 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL "HOREA, CLOSCA SI CRISAN" ABRUD
ABRUD
57,14% promovabilitate
119/1278 — poziție în selecție
4/7 — reușiți
6,15 — media min.
7,23 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Tulcea · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL DE ARTE "GEORGE GEORGESCU" TULCEA
TULCEA
57,14% promovabilitate
120/1278 — poziție în selecție
4/7 — reușiți
6,10 — media min.
6,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL GRECO-CATOLIC "TIMOTEI CIPARIU"
BUCURESTI SECTORUL 1
57,14% promovabilitate
121/1278 — poziție în selecție
4/7 — reușiți
6,21 — media min.
7,76 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL "OLGA STURDZA", MIROSLAVA
MIROSLAVA
57,14% promovabilitate
122/1278 — poziție în selecție
4/7 — reușiți
6,01 — media min.
6,76 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "C.A. ROSETTI"
BUCURESTI SECTORUL 2
57,14% promovabilitate
123/1278 — poziție în selecție
4/7 — reușiți
6,20 — media min.
7,16 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vrancea · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "DUILIU ZAMFIRESCU" ODOBESTI
ODOBESTI
57,14% promovabilitate
124/1278 — poziție în selecție
4/7 — reușiți
6,03 — media min.
6,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC, COMUNA FILIPESTII DE PADURE
FILIPESTII DE PADURE
57,14% promovabilitate
125/1278 — poziție în selecție
4/7 — reușiți
6,00 — media min.
6,06 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC 'MIRCEA CRISTEA' BRASOV
BRASOV
56,25% promovabilitate
126/1278 — poziție în selecție
18/32 — reușiți
6,01 — media min.
6,83 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC AUTO CRAIOVA
CRAIOVA
56,25% promovabilitate
127/1278 — poziție în selecție
9/16 — reușiți
6,03 — media min.
7,91 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
88,89% — 6,00–6,99
11,11% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC 'SIMION MEHEDINTI' CODLEA
CODLEA
55,56% promovabilitate
128/1278 — poziție în selecție
5/9 — reușiți
6,01 — media min.
6,96 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL "GHEORGHE TATARESCU" ROVINARI
ROVINARI
55,56% promovabilitate
129/1278 — poziție în selecție
10/18 — reușiți
6,08 — media min.
6,83 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 BALS
BALS
55,56% promovabilitate
130/1278 — poziție în selecție
5/9 — reușiți
6,05 — media min.
7,63 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
60,00% — 6,00–6,99
40,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "PETRU CERCEL" TARGOVISTE
TARGOVISTE
55,56% promovabilitate
131/1278 — poziție în selecție
5/9 — reușiți
6,03 — media min.
7,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S1 · promoții anterioareSCOALA PROFESIONALA GERMANA 'KRONSTADT' BRASOV
BRASOV
55,56% promovabilitate
132/1278 — poziție în selecție
5/9 — reușiți
6,16 — media min.
6,51 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "CLISURA DUNARII" MOLDOVA NOUA
MOLDOVA NOUA
55,00% promovabilitate
133/1278 — poziție în selecție
11/20 — reușiți
6,25 — media min.
7,91 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
54,55% — 6,00–6,99
45,45% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brăila · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "GHEORGHE K.CONSTANTINESCU"
BRAILA
54,55% promovabilitate
134/1278 — poziție în selecție
6/11 — reușiți
6,21 — media min.
6,76 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC UCECOM "SPIRU HARET" CRAIOVA
CRAIOVA
54,55% promovabilitate
135/1278 — poziție în selecție
6/11 — reușiți
6,03 — media min.
7,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "TUDOR ARGHEZI" TARGU CARBUNESTI
TARGU CARBUNESTI
54,55% promovabilitate
136/1278 — poziție în selecție
6/11 — reușiți
6,01 — media min.
7,38 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC, MUNICIPIUL CAMPINA
CAMPINA
54,17% promovabilitate
137/1278 — poziție în selecție
13/24 — reușiți
6,00 — media min.
8,73 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
92,31% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
7,69% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
MOTRU
53,85% promovabilitate
138/1278 — poziție în selecție
7/13 — reușiți
6,03 — media min.
6,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "MATEI CORVIN" HUNEDOARA
HUNEDOARA
53,85% promovabilitate
139/1278 — poziție în selecție
7/13 — reușiți
6,00 — media min.
6,36 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC ROSIA DE AMARADIA
ROSIA DE AMARADIA
53,85% promovabilitate
140/1278 — poziție în selecție
7/13 — reușiți
6,03 — media min.
7,88 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
57,14% — 6,00–6,99
42,86% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "MARIN COMAN", MUNICIPIUL GALATI
GALATI
52,38% promovabilitate
141/1278 — poziție în selecție
11/21 — reușiți
6,05 — media min.
8,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
72,73% — 6,00–6,99
18,18% — 7,00–7,99
9,09% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Teleorman · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC VIDELE
VIDELE
51,35% promovabilitate
142/1278 — poziție în selecție
19/37 — reușiți
6,15 — media min.
8,91 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
63,16% — 6,00–6,99
26,32% — 7,00–7,99
10,53% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL DE ARTA "CIPRIAN PORUMBESCU" SUCEAVA
SUCEAVA
50,00% promovabilitate
143/1278 — poziție în selecție
5/10 — reușiți
6,13 — media min.
6,70 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC "A.D.XENOPOL"
BUCURESTI SECTORUL 2
50,00% promovabilitate
144/1278 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,36 — media min.
6,36 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC "DIONISIE POP MARTIAN" ALBA IULIA
ALBA IULIA
50,00% promovabilitate
145/1278 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,73 — media min.
6,73 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC "OCTAV ONICESCU" BOTOSANI
BOTOSANI
50,00% promovabilitate
146/1278 — poziție în selecție
4/8 — reușiți
6,00 — media min.
6,86 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC "REGELE MIHAI I" MUNICIPIUL BUZAU
BUZAU
50,00% promovabilitate
147/1278 — poziție în selecție
5/10 — reușiți
6,08 — media min.
7,16 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU ODOBESCU" PITESTI
PITESTI
50,00% promovabilitate
148/1278 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,98 — media min.
6,98 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU VLAHUTA" MUNICIPIUL RAMNICU SARAT
RAMNICU SARAT
50,00% promovabilitate
149/1278 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
7,95 — media min.
7,95 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "DIMITRIE CANTEMIR" ONESTI
ONESTI
50,00% promovabilitate
150/1278 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,03 — media min.
6,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "EUDOXIU HURMUZACHI" RADAUTI
RADAUTI
50,00% promovabilitate
151/1278 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
9,18 — media min.
9,18 — media max.
1 (100,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
100,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE SINCAI" BAIA MARE
BAIA MARE
50,00% promovabilitate
152/1278 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
9,55 — media min.
9,55 — media max.
1 (100,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
100,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "I.L.CARAGIALE"
BUCURESTI SECTORUL 1
50,00% promovabilitate
153/1278 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
7,66 — media min.
7,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" BAIA MARE
BAIA MARE
50,00% promovabilitate
154/1278 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,35 — media min.
6,35 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brăila · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "NICOLAE IORGA"
BRAILA
50,00% promovabilitate
155/1278 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
7,21 — media min.
7,21 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TARGU JIU
TARGU JIU
50,00% promovabilitate
156/1278 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,28 — media min.
6,28 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brăila · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "DUMITRU PANAITESCU PERPESSICIUS"
BRAILA
50,00% promovabilitate
157/1278 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,73 — media min.
6,73 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "MIHAI EMINESCU" TARGU MURES
TARGU MURES
50,00% promovabilitate
158/1278 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,36 — media min.
6,75 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "REGINA MARIA", MUNICIPIUL PLOIESTI
PLOIESTI
50,00% promovabilitate
159/1278 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,48 — media min.
6,48 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vrancea · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "SPIRU HARET" FOCSANI
FOCSANI
50,00% promovabilitate
160/1278 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,08 — media min.
6,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL ’MIHAI EMINESCU’ CONSTANTA
CONSTANTA
50,00% promovabilitate
161/1278 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
8,05 — media min.
8,05 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
100,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ialomița · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL"GRIGORE MOISIL" URZICENI
URZICENI
50,00% promovabilitate
162/1278 — poziție în selecție
5/10 — reușiți
6,00 — media min.
6,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL ORTODOX MITROPOLITUL "NICOLAE COLAN" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
50,00% promovabilitate
163/1278 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,31 — media min.
6,31 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "ALEXANDRU ROMAN" ALESD
ALESD
50,00% promovabilitate
164/1278 — poziție în selecție
7/14 — reușiți
6,06 — media min.
6,91 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "ION HOLBAN", IASI
IASI
50,00% promovabilitate
165/1278 — poziție în selecție
4/8 — reușiți
6,05 — media min.
7,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL "DIMITRIE CANTEMIR" DARABANI
DARABANI
50,00% promovabilitate
166/1278 — poziție în selecție
6/12 — reușiți
6,01 — media min.
7,26 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL "MATHIAS HAMMER" ANINA
ANINA
50,00% promovabilitate
167/1278 — poziție în selecție
5/10 — reușiți
6,00 — media min.
8,33 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
40,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
40,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
BUMBESTI-JIU
50,00% promovabilitate
168/1278 — poziție în selecție
4/8 — reușiți
6,05 — media min.
6,36 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL "VASILE CONTA", ORASUL TARGU-NEAMT
TARGU NEAMT
50,00% promovabilitate
169/1278 — poziție în selecție
4/8 — reușiți
6,05 — media min.
6,81 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV "MIRCEA ELIADE"
BUCURESTI SECTORUL 6
50,00% promovabilitate
170/1278 — poziție în selecție
13/26 — reușiți
6,03 — media min.
8,13 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
76,92% — 6,00–6,99
15,38% — 7,00–7,99
7,69% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV "VIITORUL" PITESTI
PITESTI
50,00% promovabilitate
171/1278 — poziție în selecție
11/22 — reușiți
6,00 — media min.
8,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
63,64% — 6,00–6,99
27,27% — 7,00–7,99
9,09% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV BAIA MARE
BAIA MARE
50,00% promovabilitate
172/1278 — poziție în selecție
9/18 — reușiți
6,00 — media min.
7,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
88,89% — 6,00–6,99
11,11% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT
PIATRA-NEAMT
50,00% promovabilitate
173/1278 — poziție în selecție
6/12 — reușiți
6,00 — media min.
7,15 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL DE ARTE "CORNELIU BABA" BISTRITA
BISTRITA
50,00% promovabilitate
174/1278 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
7,00 — media min.
7,00 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL DE ARTE "DINU LIPATTI" PITESTI
PITESTI
50,00% promovabilitate
175/1278 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
8,75 — media min.
8,75 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
100,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mehedinți · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL DE ARTE "I.ST.PAULIAN"
DROBETA-TURNU SEVERIN
50,00% promovabilitate
176/1278 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,35 — media min.
7,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL DE ARTE PLASTICE "NICOLAE TONITZA"
BUCURESTI SECTORUL 1
50,00% promovabilitate
177/1278 — poziție în selecție
7/14 — reușiți
6,05 — media min.
7,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
85,71% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL ECONOMIC NR. 1
BUCURESTI SECTORUL 4
50,00% promovabilitate
178/1278 — poziție în selecție
24/48 — reușiți
6,01 — media min.
8,00 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
70,83% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
4,17% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL ENERGETIC CRAIOVA
CRAIOVA
50,00% promovabilitate
179/1278 — poziție în selecție
11/22 — reușiți
6,00 — media min.
7,33 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
72,73% — 6,00–6,99
27,27% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "CAROL I", COMUNA VALEA DOFTANEI
TESILA
50,00% promovabilitate
180/1278 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,46 — media min.
6,46 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "DIMITRIE FILIPESCU" MUNICIPIUL BUZAU
BUZAU
50,00% promovabilitate
181/1278 — poziție în selecție
3/6 — reușiți
6,26 — media min.
7,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "GENERAL CONSTANTIN SANDRU" BALTA, RUNCU
BALTA
50,00% promovabilitate
182/1278 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,95 — media min.
7,56 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "GRIGORE ANTIPA" BACAU
BACAU
50,00% promovabilitate
183/1278 — poziție în selecție
13/26 — reușiți
6,00 — media min.
6,75 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "IOAN SLAVICI" TIMISOARA
TIMISOARA
50,00% promovabilitate
184/1278 — poziție în selecție
8/16 — reușiți
6,06 — media min.
8,73 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
12,50% — 7,00–7,99
12,50% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ION CREANGA", COMUNA PIPIRIG
PIPIRIG
50,00% promovabilitate
185/1278 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,15 — media min.
6,15 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ION POPESCU-CILIENI" CILIENI
CILIENI
50,00% promovabilitate
186/1278 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,95 — media min.
6,95 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "IULIU MANIU" CAREI
CAREI
50,00% promovabilitate
187/1278 — poziție în selecție
3/6 — reușiți
6,01 — media min.
6,65 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mehedinți · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "LORIN SALAGEAN"
DROBETA-TURNU SEVERIN
50,00% promovabilitate
188/1278 — poziție în selecție
10/20 — reușiți
6,05 — media min.
7,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
90,00% — 6,00–6,99
10,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brăila · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "MATEI BASARAB" MAXINENI
MAXINENI
50,00% promovabilitate
189/1278 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,13 — media min.
6,13 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "MAX AUSNIT" CARANSEBES
CARANSEBES
50,00% promovabilitate
190/1278 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,36 — media min.
6,36 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "MOGA VOIEVOD" HALMAGIU
HALMAGIU
50,00% promovabilitate
191/1278 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,95 — media min.
6,95 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE BALCESCU" BALS
BALS
50,00% promovabilitate
192/1278 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,78 — media min.
6,78 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "OVID CALEDONIU", MUNICIPIUL TECUCI
TECUCI
50,00% promovabilitate
193/1278 — poziție în selecție
5/10 — reușiți
6,00 — media min.
6,68 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "PETRU RARES" BACAU
BACAU
50,00% promovabilitate
194/1278 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
7,06 — media min.
7,06 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "PETRU RARES" BOTOSANI
BOTOSANI
50,00% promovabilitate
195/1278 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,68 — media min.
6,68 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "RETEZAT" URICANI
URICANI
50,00% promovabilitate
196/1278 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,20 — media min.
6,20 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "STEFAN CEL MARE" CAJVANA
CAJVANA
50,00% promovabilitate
197/1278 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,20 — media min.
6,20 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "TRAIAN VUIA" TARGU MURES
TARGU MURES
50,00% promovabilitate
198/1278 — poziție în selecție
4/8 — reușiți
6,05 — media min.
6,42 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "VICTOR MIHAILESCU CRAIU", BELCESTI
BELCESTI
50,00% promovabilitate
199/1278 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,31 — media min.
6,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC AIUD
AIUD
50,00% promovabilitate
200/1278 — poziție în selecție
6/12 — reușiți
6,11 — media min.
6,75 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC NR.1 POPESTI
POPESTI
50,00% promovabilitate
201/1278 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
7,30 — media min.
7,56 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sălaj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SARMASAG
SARMASAG
50,00% promovabilitate
202/1278 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
7,45 — media min.
7,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SUPLACU DE BARCAU
SUPLACU DE BARCAU
50,00% promovabilitate
203/1278 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,95 — media min.
6,95 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC TARGU OCNA
TARGU OCNA
50,00% promovabilitate
204/1278 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,00 — media min.
7,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Tulcea · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC TOPOLOG
TOPOLOG
50,00% promovabilitate
205/1278 — poziție în selecție
5/10 — reușiți
6,06 — media min.
6,78 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC VOINESTI
VOINESTI
50,00% promovabilitate
206/1278 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,03 — media min.
8,88 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
50,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEOLOGIC ORTODOX "SFANTUL ANTIM IVIREANUL" TIMISOARA
TIMISOARA
50,00% promovabilitate
207/1278 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,50 — media min.
6,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BAIA MARE
BAIA MARE
50,00% promovabilitate
208/1278 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,28 — media min.
6,28 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Covasna · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEOLOGIC REFORMAT SFANTU GHEORGHE
SFANTU GHEORGHE
50,00% promovabilitate
209/1278 — poziție în selecție
3/6 — reușiți
6,11 — media min.
6,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC "GERHARDINUM" TIMISOARA
TIMISOARA
50,00% promovabilitate
210/1278 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,10 — media min.
6,10 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC "SEGITO MARIA" MIERCUREA CIUC
MIERCUREA CIUC
50,00% promovabilitate
211/1278 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,20 — media min.
6,20 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC "SFANTUL FRANCISC DE ASSISI", MUNICIPIUL ROMAN
ROMAN
50,00% promovabilitate
212/1278 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
9,03 — media min.
9,03 — media max.
1 (100,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
100,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "ADY ENDRE" ORADEA
ORADEA
50,00% promovabilitate
213/1278 — poziție în selecție
4/8 — reușiți
6,18 — media min.
7,36 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "ANDREI BARSEANU" TARNAVENI
TARNAVENI
50,00% promovabilitate
214/1278 — poziție în selecție
4/8 — reușiți
6,07 — media min.
6,51 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "BOGDAN VODA", HALAUCESTI
HALAUCESTI
50,00% promovabilitate
215/1278 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,40 — media min.
6,40 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brăila · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "CONSTANTIN ANGELESCU"
IANCA
50,00% promovabilitate
216/1278 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,31 — media min.
7,78 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "DUMITRU TAUTAN" FLORESTI
FLORESTI
50,00% promovabilitate
217/1278 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,15 — media min.
6,15 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "DUNAREA", MUNICIPIUL GALATI
GALATI
50,00% promovabilitate
218/1278 — poziție în selecție
3/6 — reușiți
6,03 — media min.
6,31 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "FILADELFIA" SUCEAVA
SUCEAVA
50,00% promovabilitate
219/1278 — poziție în selecție
3/6 — reușiți
6,33 — media min.
9,13 — media max.
1 (33,33%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
33,33% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
33,33% — 8,00–8,99
33,33% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "GELU VOIEVOD" GILAU
GILAU
50,00% promovabilitate
220/1278 — poziție în selecție
3/6 — reușiți
6,00 — media min.
6,16 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "GEORGE POP DE BASESTI" BAIA MARE
BAIA MARE
50,00% promovabilitate
221/1278 — poziție în selecție
3/6 — reușiți
6,11 — media min.
7,16 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "HENRI COANDA" ORADEA
ORADEA
50,00% promovabilitate
222/1278 — poziție în selecție
5/10 — reușiți
6,10 — media min.
8,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
20,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "KEMENY JANOS" TOPLITA
TOPLITA
50,00% promovabilitate
223/1278 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,01 — media min.
6,01 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "LUCIAN BLAGA" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
50,00% promovabilitate
224/1278 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
7,55 — media min.
7,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "LUCIAN BLAGA" ORADEA
ORADEA
50,00% promovabilitate
225/1278 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,28 — media min.
6,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "MIHAI VITEAZUL" CARACAL
CARACAL
50,00% promovabilitate
226/1278 — poziție în selecție
3/6 — reușiți
6,03 — media min.
6,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "ONISIFOR GHIBU" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
50,00% promovabilitate
227/1278 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,18 — media min.
6,18 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "PETRU MAIOR" GHERLA
GHERLA
50,00% promovabilitate
228/1278 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,06 — media min.
6,31 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "ROTH - OBERTH" MEDIAS
MEDIAS
50,00% promovabilitate
229/1278 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,03 — media min.
6,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "TUDOR ARGHEZI" CRAIOVA
CRAIOVA
50,00% promovabilitate
230/1278 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,30 — media min.
6,30 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC 'MIHAIL SAULESCU' PREDEAL
PREDEAL
50,00% promovabilitate
231/1278 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,06 — media min.
7,56 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC 'MITROPOLIT IOAN METIANU' ZARNESTI
ZARNESTI
50,00% promovabilitate
232/1278 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,08 — media min.
6,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC BECHET
BECHET
50,00% promovabilitate
233/1278 — poziție în selecție
5/10 — reușiți
6,01 — media min.
6,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC, ORASUL AZUGA
AZUGA
50,00% promovabilitate
234/1278 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,40 — media min.
6,40 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2026 · S1 · promoții anterioareSEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "SF NICOLAE", MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA
RAMNICU VALCEA
50,00% promovabilitate
235/1278 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,08 — media min.
6,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S1 · promoții anterioareSEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "SFANTUL GRIGORIE TEOLOGUL" CRAIOVA
CRAIOVA
50,00% promovabilitate
236/1278 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,03 — media min.
6,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC SILVIC CAMPENI
CAMPENI
48,00% promovabilitate
237/1278 — poziție în selecție
12/25 — reușiți
6,11 — media min.
8,18 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
8,33% — 7,00–7,99
8,33% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN ISTRATI", MUNICIPIUL CAMPINA
CAMPINA
47,37% promovabilitate
238/1278 — poziție în selecție
9/19 — reușiți
6,03 — media min.
7,06 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
88,89% — 6,00–6,99
11,11% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "DRAGOMIR HURMUZESCU"
BUCURESTI SECTORUL 3
47,06% promovabilitate
239/1278 — poziție în selecție
8/17 — reușiți
6,13 — media min.
7,20 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
87,50% — 6,00–6,99
12,50% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Giurgiu · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "TUDOR VIANU" GIURGIU
GIURGIU
47,06% promovabilitate
240/1278 — poziție în selecție
8/17 — reușiți
6,13 — media min.
7,38 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
87,50% — 6,00–6,99
12,50% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC ARAD
ARAD
46,67% promovabilitate
241/1278 — poziție în selecție
7/15 — reușiți
6,03 — media min.
6,70 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "ALEXANDRU IOAN CUZA" SUCEAVA
SUCEAVA
46,67% promovabilitate
242/1278 — poziție în selecție
7/15 — reușiți
6,06 — media min.
8,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
71,43% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
14,29% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC "SZENT LASZLO" ORADEA
ORADEA
46,67% promovabilitate
243/1278 — poziție în selecție
7/15 — reușiți
6,00 — media min.
6,67 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "HENRI COANDA" MUNICIPIUL BUZAU
BUZAU
46,15% promovabilitate
244/1278 — poziție în selecție
6/13 — reușiți
6,01 — media min.
6,63 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII "VICTOR SLAVESCU", MUNICIPIUL PLOIESTI
PLOIESTI
46,15% promovabilitate
245/1278 — poziție în selecție
6/13 — reușiți
6,10 — media min.
7,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC MESERII SI SERVICII MUNICIPIUL BUZAU
BUZAU
46,15% promovabilitate
246/1278 — poziție în selecție
6/13 — reușiți
6,00 — media min.
7,36 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Teleorman · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 ALEXANDRIA
ALEXANDRIA
45,83% promovabilitate
247/1278 — poziție în selecție
11/24 — reușiți
6,00 — media min.
8,86 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
72,73% — 6,00–6,99
9,09% — 7,00–7,99
18,18% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL DE AGRICULTURA SI ECONOMIE, MUNICIPIUL TECUCI
TECUCI
45,45% promovabilitate
248/1278 — poziție în selecție
20/44 — reușiți
6,01 — media min.
7,46 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
85,00% — 6,00–6,99
15,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL DE ARTE "DR.PALLO IMRE" ODORHEIU SECUIESC
ODORHEIU SECUIESC
45,45% promovabilitate
249/1278 — poziție în selecție
5/11 — reușiți
6,17 — media min.
6,78 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL DE TURISM SI ALIMENTATIE "DUMITRU MOTOC", MUNICIPIUL GALATI
GALATI
45,45% promovabilitate
250/1278 — poziție în selecție
10/22 — reușiți
6,15 — media min.
6,95 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC AUTO CAMPULUNG
CAMPULUNG
45,45% promovabilitate
251/1278 — poziție în selecție
5/11 — reușiți
6,05 — media min.
7,16 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "MARIN PREDA"
BUCURESTI SECTORUL 6
45,45% promovabilitate
252/1278 — poziție în selecție
5/11 — reușiți
6,21 — media min.
7,28 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
60,00% — 6,00–6,99
40,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vaslui · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU", MUNICIPIUL BARLAD
BARLAD
45,45% promovabilitate
253/1278 — poziție în selecție
5/11 — reușiți
6,08 — media min.
6,68 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "DACIA" PITESTI
PITESTI
45,24% promovabilitate
254/1278 — poziție în selecție
19/42 — reușiți
6,00 — media min.
9,23 — media max.
1 (5,26%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
63,16% — 6,00–6,99
15,79% — 7,00–7,99
15,79% — 8,00–8,99
5,26% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC, MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA
RAMNICU VALCEA
45,00% promovabilitate
255/1278 — poziție în selecție
9/20 — reușiți
6,05 — media min.
7,65 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
88,89% — 6,00–6,99
11,11% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE "UNIREA", PASCANI
PASCANI
45,00% promovabilitate
256/1278 — poziție în selecție
9/20 — reușiți
6,10 — media min.
6,76 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ialomița · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "MIHAI EMINESCU" SLOBOZIA
SLOBOZIA
45,00% promovabilitate
257/1278 — poziție în selecție
9/20 — reușiți
6,00 — media min.
7,00 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
88,89% — 6,00–6,99
11,11% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL "SPIRU HARET", MUNICIPIUL PLOIESTI
PLOIESTI
44,83% promovabilitate
258/1278 — poziție în selecție
13/29 — reușiți
6,01 — media min.
6,78 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL COMERCIAL ’CAROL I’ CONSTANTA
CONSTANTA
44,44% promovabilitate
259/1278 — poziție în selecție
4/9 — reușiți
6,08 — media min.
7,30 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC "NICOLAE TITULESCU" BAIA MARE
BAIA MARE
44,44% promovabilitate
260/1278 — poziție în selecție
4/9 — reușiți
6,01 — media min.
6,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "PETRU RARES" BECLEAN
BECLEAN
44,44% promovabilitate
261/1278 — poziție în selecție
4/9 — reușiți
6,00 — media min.
6,80 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI"
BUCURESTI SECTORUL 6
44,44% promovabilitate
262/1278 — poziție în selecție
16/36 — reușiți
6,00 — media min.
9,00 — media max.
1 (6,25%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
68,75% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
6,25% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV "PETRACHE TRISCU" CRAIOVA
CRAIOVA
44,44% promovabilitate
263/1278 — poziție în selecție
4/9 — reușiți
6,01 — media min.
6,71 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vrancea · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "G.G. LONGINESCU" FOCSANI
FOCSANI
44,44% promovabilitate
264/1278 — poziție în selecție
4/9 — reușiți
6,05 — media min.
6,81 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "HOREA" MARGHITA
MARGHITA
44,44% promovabilitate
265/1278 — poziție în selecție
4/9 — reușiți
6,73 — media min.
7,86 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
25,00% — 6,00–6,99
75,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sălaj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "VOIEVODUL GELU" ZALAU
ZALAU
44,44% promovabilitate
266/1278 — poziție în selecție
4/9 — reușiți
6,20 — media min.
7,05 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC IERNUT
IERNUT
44,44% promovabilitate
267/1278 — poziție în selecție
4/9 — reușiți
6,03 — media min.
6,35 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC SEBES
SEBES
44,44% promovabilitate
268/1278 — poziție în selecție
8/18 — reușiți
6,26 — media min.
6,95 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC TASNAD
TASNAD
44,44% promovabilitate
269/1278 — poziție în selecție
4/9 — reușiți
6,07 — media min.
7,16 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "DR. MIHAI CIUCA" SAVENI
SAVENI
44,44% promovabilitate
270/1278 — poziție în selecție
4/9 — reușiți
6,01 — media min.
6,68 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vrancea · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "IOAN SLAVICI" PANCIU
PANCIU
44,44% promovabilitate
271/1278 — poziție în selecție
4/9 — reușiți
6,16 — media min.
6,76 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "COSTIN D. NENITESCU" PITESTI
PITESTI
44,12% promovabilitate
272/1278 — poziție în selecție
15/34 — reușiți
6,00 — media min.
8,05 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
6,67% — 7,00–7,99
13,33% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL "VOIEVODUL MIRCEA" TARGOVISTE
TARGOVISTE
44,12% promovabilitate
273/1278 — poziție în selecție
15/34 — reușiți
6,01 — media min.
7,95 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
73,33% — 6,00–6,99
26,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC AGROMONTAN "ROMEO CONSTANTINESCU", ORASUL VALENII DE MUNTE
VALENII DE MUNTE
44,00% promovabilitate
274/1278 — poziție în selecție
11/25 — reușiți
6,06 — media min.
8,81 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
81,82% — 6,00–6,99
9,09% — 7,00–7,99
9,09% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC "VIILOR"
BUCURESTI SECTORUL 5
43,90% promovabilitate
275/1278 — poziție în selecție
18/41 — reușiți
6,05 — media min.
8,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
88,89% — 6,00–6,99
5,56% — 7,00–7,99
5,56% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "TOMA SOCOLESCU", MUNICIPIUL PLOIESTI
PLOIESTI
43,90% promovabilitate
276/1278 — poziție în selecție
18/41 — reușiți
6,00 — media min.
7,33 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
88,89% — 6,00–6,99
11,11% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "INFOEL" BISTRITA
BISTRITA
43,75% promovabilitate
277/1278 — poziție în selecție
7/16 — reușiți
6,06 — media min.
6,93 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brăila · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "PANAIT ISTRATI" BRAILA
BRAILA
43,75% promovabilitate
278/1278 — poziție în selecție
7/16 — reușiți
6,00 — media min.
7,25 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
85,71% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "VASILE SAV", MUNICIPIUL ROMAN
ROMAN
43,75% promovabilitate
279/1278 — poziție în selecție
7/16 — reușiți
6,00 — media min.
6,48 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC DE SERVICII "SFANTUL APOSTOL ANDREI", MUNICIPIUL PLOIESTI
PLOIESTI
43,75% promovabilitate
280/1278 — poziție în selecție
7/16 — reușiți
6,03 — media min.
8,01 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
57,14% — 6,00–6,99
28,57% — 7,00–7,99
14,29% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC TICLENI
TICLENI
43,75% promovabilitate
281/1278 — poziție în selecție
7/16 — reușiți
6,05 — media min.
8,56 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
57,14% — 6,00–6,99
28,57% — 7,00–7,99
14,29% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC MURFATLAR
MURFATLAR
43,75% promovabilitate
282/1278 — poziție în selecție
7/16 — reușiți
6,01 — media min.
7,00 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
85,71% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC ’CARMEN SYLVA’ EFORIE
EFORIE SUD
43,75% promovabilitate
283/1278 — poziție în selecție
7/16 — reușiți
6,06 — media min.
6,86 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "AUREL VLAICU"
BUCURESTI SECTORUL 1
42,86% promovabilitate
284/1278 — poziție în selecție
6/14 — reușiți
6,30 — media min.
7,33 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "DRAGOS VODA" CAMPULUNG MOLDOVENESC
CAMPULUNG MOLDOVENESC
42,86% promovabilitate
285/1278 — poziție în selecție
3/7 — reușiți
6,55 — media min.
7,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" NASAUD
NASAUD
42,86% promovabilitate
286/1278 — poziție în selecție
3/7 — reușiți
6,03 — media min.
6,23 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL ECONOMIC 'ANDREI BARSEANU' BRASOV
BRASOV
42,86% promovabilitate
287/1278 — poziție în selecție
6/14 — reușiți
6,08 — media min.
7,30 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL "CHARLES LAUGIER" CRAIOVA
CRAIOVA
42,86% promovabilitate
288/1278 — poziție în selecție
6/14 — reușiți
6,01 — media min.
7,90 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL AGRICOL POARTA ALBA
POARTA ALBA
42,86% promovabilitate
289/1278 — poziție în selecție
3/7 — reușiți
6,03 — media min.
6,28 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV "BANATUL" TIMISOARA
TIMISOARA
42,86% promovabilitate
290/1278 — poziție în selecție
9/21 — reușiți
6,05 — media min.
6,96 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU
BACAU
42,86% promovabilitate
291/1278 — poziție în selecție
6/14 — reușiți
6,01 — media min.
8,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
16,67% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV, MUNICIPIUL GALATI
GALATI
42,86% promovabilitate
292/1278 — poziție în selecție
6/14 — reușiți
6,00 — media min.
6,65 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL DE ARTE "AUREL POPP" SATU MARE
SATU MARE
42,86% promovabilitate
293/1278 — poziție în selecție
3/7 — reușiți
6,10 — media min.
6,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ialomița · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL DE ARTE "IONEL PERLEA" SLOBOZIA
SLOBOZIA
42,86% promovabilitate
294/1278 — poziție în selecție
3/7 — reușiți
6,11 — media min.
6,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "DIMITRIE PETRESCU" CARACAL
CARACAL
42,86% promovabilitate
295/1278 — poziție în selecție
3/7 — reușiți
6,13 — media min.
8,38 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
33,33% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ELISA ZAMFIRESCU" SATU MARE
SATU MARE
42,86% promovabilitate
296/1278 — poziție în selecție
6/14 — reușiți
6,00 — media min.
6,81 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vrancea · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "EREMIA GRIGORESCU" MARASESTI
MARASESTI
42,86% promovabilitate
297/1278 — poziție în selecție
3/7 — reușiți
6,01 — media min.
6,83 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "PETRE MITROI" BILED
BILED
42,86% promovabilitate
298/1278 — poziție în selecție
3/7 — reușiți
6,41 — media min.
7,76 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Giurgiu · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "TIU DUMITRESCU" MIHAILESTI
MIHAILESTI
42,86% promovabilitate
299/1278 — poziție în selecție
6/14 — reușiți
6,03 — media min.
7,60 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC DE TRANSPORTURI "TRANSILVANIA" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
42,86% promovabilitate
300/1278 — poziție în selecție
6/14 — reușiți
6,00 — media min.
6,38 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ialomița · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC FIERBINTI-TARG
FIERBINTI-TARG
42,86% promovabilitate
301/1278 — poziție în selecție
3/7 — reușiți
6,31 — media min.
7,21 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC REGELE MIHAI I CURTEA DE ARGES
CURTEA DE ARGES
42,86% promovabilitate
302/1278 — poziție în selecție
6/14 — reușiți
6,23 — media min.
8,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
16,67% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA" BAIA MARE
BAIA MARE
42,86% promovabilitate
303/1278 — poziție în selecție
12/28 — reușiți
6,00 — media min.
7,40 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "GEORGE POP DE BASESTI" SATU MARE
SATU MARE
42,86% promovabilitate
304/1278 — poziție în selecție
3/7 — reușiți
6,13 — media min.
6,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brăila · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "MIHAIL SEBASTIAN"
BRAILA
42,86% promovabilitate
305/1278 — poziție în selecție
3/7 — reușiți
6,15 — media min.
6,86 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "OCTAVIAN GOGA" HUEDIN
HUEDIN
42,86% promovabilitate
306/1278 — poziție în selecție
3/7 — reușiți
6,21 — media min.
6,31 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "RADU VLADESCU" ORAS PATARLAGELE
PATARLAGELE
42,86% promovabilitate
307/1278 — poziție în selecție
3/7 — reușiți
6,01 — media min.
6,95 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC MILLENIUM TIMISOARA
TIMISOARA
42,86% promovabilitate
308/1278 — poziție în selecție
3/7 — reușiți
6,16 — media min.
8,35 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
33,33% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S1 · promoții anterioareSEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX ARAD
ARAD
42,86% promovabilitate
309/1278 — poziție în selecție
3/7 — reușiți
6,08 — media min.
7,10 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "DINICU GOLESCU"
BUCURESTI SECTORUL 1
42,55% promovabilitate
310/1278 — poziție în selecție
20/47 — reușiți
6,01 — media min.
7,13 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
95,00% — 6,00–6,99
5,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC "GHEORGHE CHITU" CRAIOVA
CRAIOVA
42,42% promovabilitate
311/1278 — poziție în selecție
14/33 — reușiți
6,00 — media min.
8,18 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
71,43% — 6,00–6,99
21,43% — 7,00–7,99
7,14% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC ENERGETIC SIBIU
SIBIU
42,31% promovabilitate
312/1278 — poziție în selecție
11/26 — reușiți
6,10 — media min.
6,96 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "ION CONSTANTIN BRATIANU" HATEG
HATEG
42,31% promovabilitate
313/1278 — poziție în selecție
11/26 — reușiți
6,00 — media min.
6,70 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN BRINCOVEANU" SCORNICESTI
SCORNICESTI
42,11% promovabilitate
314/1278 — poziție în selecție
8/19 — reușiți
6,03 — media min.
8,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
87,50% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
12,50% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC COSTESTI
COSTESTI
42,11% promovabilitate
315/1278 — poziție în selecție
8/19 — reușiți
6,15 — media min.
7,20 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU", MUNICIPIUL GALATI
GALATI
41,67% promovabilitate
316/1278 — poziție în selecție
5/12 — reușiți
6,10 — media min.
6,60 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU", MUNICIPIUL PLOIESTI
PLOIESTI
41,67% promovabilitate
317/1278 — poziție în selecție
5/12 — reușiți
6,48 — media min.
8,18 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
60,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
20,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC AL BANATULUI MONTAN RESITA
RESITA
41,67% promovabilitate
318/1278 — poziție în selecție
5/12 — reușiți
6,00 — media min.
7,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
60,00% — 6,00–6,99
40,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC MANGALIA
MANGALIA
41,67% promovabilitate
319/1278 — poziție în selecție
5/12 — reușiți
6,05 — media min.
6,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "GIB MIHAESCU", MUNICIPIUL DRAGASANI
DRAGASANI
41,67% promovabilitate
320/1278 — poziție în selecție
5/12 — reușiți
6,33 — media min.
8,56 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
20,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "GRIGORE GHICA" DOROHOI
DOROHOI
41,67% promovabilitate
321/1278 — poziție în selecție
5/12 — reușiți
6,13 — media min.
6,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "VLADIMIR STREINU" GAESTI
GAESTI
41,67% promovabilitate
322/1278 — poziție în selecție
5/12 — reușiți
6,05 — media min.
7,28 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL "DIMITRIE NEGREANU" BOTOSANI
BOTOSANI
41,67% promovabilitate
323/1278 — poziție în selecție
5/12 — reușiți
6,01 — media min.
7,06 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV BOTOSANI
BOTOSANI
41,67% promovabilitate
324/1278 — poziție în selecție
5/12 — reușiți
6,01 — media min.
6,60 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Covasna · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL DE ARTE "PLUGOR SÁNDOR" SFANTU GHEORGHE
SFANTU GHEORGHE
41,67% promovabilitate
325/1278 — poziție în selecție
5/12 — reușiți
6,01 — media min.
6,90 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL DE ARTE "SIGISMUND TODUTA" DEVA
DEVA
41,67% promovabilitate
326/1278 — poziție în selecție
5/12 — reușiți
6,25 — media min.
6,85 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "GHEORGHE IONESCU-SISESTI", COMUNA VALEA CALUGAREASCA
VALEA CALUGAREASCA
41,67% promovabilitate
327/1278 — poziție în selecție
5/12 — reușiți
6,03 — media min.
6,46 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL BISTRITA
BISTRITA
41,67% promovabilitate
328/1278 — poziție în selecție
5/12 — reușiți
6,00 — media min.
8,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
60,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
20,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC DE METROLOGIE "TRAIAN VUIA"
BUCURESTI SECTORUL 4
41,67% promovabilitate
329/1278 — poziție în selecție
20/48 — reușiți
6,03 — media min.
8,18 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
90,00% — 6,00–6,99
5,00% — 7,00–7,99
5,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "ION GHICA" RACARI
RACARI
41,67% promovabilitate
330/1278 — poziție în selecție
5/12 — reușiți
6,01 — media min.
6,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL "ALEXANDRU CEL BUN" GURA HUMORULUI
GURA HUMORULUI
41,38% promovabilitate
331/1278 — poziție în selecție
12/29 — reușiți
6,11 — media min.
7,26 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
91,67% — 6,00–6,99
8,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brăila · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL DE ARTE "HARICLEA DARCLEE"
BRAILA
41,18% promovabilitate
332/1278 — poziție în selecție
7/17 — reușiți
6,00 — media min.
7,93 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
71,43% — 6,00–6,99
28,57% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ilfov · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "TRAIAN LALESCU" BRANESTI
BRANESTI
41,18% promovabilitate
333/1278 — poziție în selecție
7/17 — reușiți
6,31 — media min.
7,88 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
57,14% — 6,00–6,99
42,86% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "MEDIA"
BUCURESTI SECTORUL 1
40,74% promovabilitate
334/1278 — poziție în selecție
22/54 — reușiți
6,00 — media min.
7,76 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
86,36% — 6,00–6,99
13,64% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV BISTRITA
BISTRITA
40,62% promovabilitate
335/1278 — poziție în selecție
13/32 — reușiți
6,01 — media min.
7,05 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
92,31% — 6,00–6,99
7,69% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "EMANUIL UNGUREANU" TIMISOARA
TIMISOARA
40,58% promovabilitate
336/1278 — poziție în selecție
28/69 — reușiți
6,01 — media min.
8,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
78,57% — 6,00–6,99
17,86% — 7,00–7,99
3,57% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC "MARIA TEIULEANU" PITESTI
PITESTI
40,00% promovabilitate
337/1278 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,01 — media min.
6,96 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC "TRANSILVANIA" TARGU MURES
TARGU MURES
40,00% promovabilitate
338/1278 — poziție în selecție
4/10 — reușiți
6,00 — media min.
6,36 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "AUREL VLAICU" ORASTIE
ORASTIE
40,00% promovabilitate
339/1278 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,23 — media min.
6,80 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "AVRAM IANCU" CAMPENI
CAMPENI
40,00% promovabilitate
340/1278 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,05 — media min.
7,40 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "BETHLEN GABOR" AIUD
AIUD
40,00% promovabilitate
341/1278 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,02 — media min.
6,75 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "NICOLAE TITULESCU" CRAIOVA
CRAIOVA
40,00% promovabilitate
342/1278 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,18 — media min.
7,31 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "STEFAN CEL MARE", ORASUL TARGU-NEAMT
TARGU NEAMT
40,00% promovabilitate
343/1278 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,11 — media min.
6,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL DE ARTE "DINU LIPATTI"
BUCURESTI SECTORUL 4
40,00% promovabilitate
344/1278 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,06 — media min.
6,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT
PIATRA-NEAMT
40,00% promovabilitate
345/1278 — poziție în selecție
6/15 — reușiți
6,20 — media min.
6,68 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
40,00% promovabilitate
346/1278 — poziție în selecție
4/10 — reușiți
6,05 — media min.
6,46 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL "AUGUST TREBONIU LAURIAN" AGNITA
AGNITA
40,00% promovabilitate
347/1278 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,45 — media min.
7,35 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA
SUCEAVA
40,00% promovabilitate
348/1278 — poziție în selecție
8/20 — reușiți
6,03 — media min.
6,75 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL REFORMAT "LORANTFFY ZSUZSANNA" ORADEA
ORADEA
40,00% promovabilitate
349/1278 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,01 — media min.
6,20 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL ROMANO-CATOLIC "JOSEPHUS CALASANTIUS" CAREI
CAREI
40,00% promovabilitate
350/1278 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,01 — media min.
6,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ALEXANDRU VLAHUTA" SENDRICENI
SENDRICENI
40,00% promovabilitate
351/1278 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,33 — media min.
6,63 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "CAROL I", MUNICIPIUL GALATI
GALATI
40,00% promovabilitate
352/1278 — poziție în selecție
4/10 — reușiți
6,26 — media min.
6,48 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN NICOLAESCU-PLOPSOR" PLENITA
PLENITA
40,00% promovabilitate
353/1278 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,08 — media min.
6,90 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "CRISAN" CRISCIOR
CRISCIOR
40,00% promovabilitate
354/1278 — poziție în selecție
4/10 — reușiți
6,26 — media min.
7,16 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "HORIA VINTILA" SEGARCEA
SEGARCEA
40,00% promovabilitate
355/1278 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,05 — media min.
7,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Călărași · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ION GHICA" OLTENITA
OLTENITA
40,00% promovabilitate
356/1278 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,11 — media min.
7,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ION MINCU" TARGU JIU
TARGU JIU
40,00% promovabilitate
357/1278 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,56 — media min.
6,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "KOS KAROLY" ODORHEIU SECUIESC
ODORHEIU SECUIESC
40,00% promovabilitate
358/1278 — poziție în selecție
4/10 — reușiți
6,22 — media min.
7,53 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "LIVIU REBREANU" MOZACENI
MOZACENI
40,00% promovabilitate
359/1278 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,40 — media min.
6,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE STOICA DE HATEG" MEHADIA
MEHADIA
40,00% promovabilitate
360/1278 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
7,38 — media min.
7,51 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC BAIA DE FIER
BAIA DE FIER
40,00% promovabilitate
361/1278 — poziție în selecție
4/10 — reușiți
6,25 — media min.
7,31 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC COTUSCA
COTUSCA
40,00% promovabilitate
362/1278 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,11 — media min.
6,71 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA "GEORGE EMIL PALADE" SATU MARE
SATU MARE
40,00% promovabilitate
363/1278 — poziție în selecție
6/15 — reușiți
6,01 — media min.
6,90 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC "REGELE FERDINAND I " TIMISOARA
TIMISOARA
40,00% promovabilitate
364/1278 — poziție în selecție
4/10 — reușiți
6,01 — media min.
7,88 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC UCECOM "SPIRU HARET" PLOIESTI
PLOIESTI
40,00% promovabilitate
365/1278 — poziție în selecție
10/25 — reușiți
6,10 — media min.
9,40 — media max.
1 (10,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
60,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
10,00% — 8,00–8,99
10,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC, HARLAU
HARLAU
40,00% promovabilitate
366/1278 — poziție în selecție
6/15 — reușiți
6,03 — media min.
6,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEOLOGIC ADVENTIST CRAIOVA
CRAIOVA
40,00% promovabilitate
367/1278 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,45 — media min.
6,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "ALEXANDRU IOAN CUZA", IASI
IASI
40,00% promovabilitate
368/1278 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,06 — media min.
6,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "ALEXANDRU PAPIU ILARIAN" DEJ
DEJ
40,00% promovabilitate
369/1278 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,20 — media min.
6,38 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "DAN BARBILIAN" CAMPULUNG
CAMPULUNG
40,00% promovabilitate
370/1278 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,05 — media min.
6,71 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ilfov · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "IOAN PETRUS" OTOPENI
OTOPENI
40,00% promovabilitate
371/1278 — poziție în selecție
4/10 — reușiți
6,13 — media min.
6,85 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "ION GH. ROSCA" OSICA DE SUS
OSICA DE SUS
40,00% promovabilitate
372/1278 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,30 — media min.
6,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "O.C.TASLAUANU" TOPLITA
TOPLITA
40,00% promovabilitate
373/1278 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,46 — media min.
6,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "RADU PETRESCU" PRUNDU BARGAULUI
PRUNDU BARGAULUI
40,00% promovabilitate
374/1278 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,00 — media min.
6,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ilfov · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "RADU POPESCU" POPESTI LEORDENI
POPESTI LEORDENI
40,00% promovabilitate
375/1278 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,55 — media min.
6,86 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "SPIRU HARET" MOINESTI
MOINESTI
40,00% promovabilitate
376/1278 — poziție în selecție
4/10 — reușiți
6,10 — media min.
7,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "TAMASI ARON" ODORHEIU SECUIESC
ODORHEIU SECUIESC
40,00% promovabilitate
377/1278 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,13 — media min.
7,17 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC GATAIA
GATAIA
40,00% promovabilitate
378/1278 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,43 — media min.
6,60 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2026 · S1 · promoții anterioareSEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX "SF. GHEORGHE" BOTOSANI
BOTOSANI
40,00% promovabilitate
379/1278 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,20 — media min.
6,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Covasna · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "PUSKÁS TIVADAR" SFANTU GHEORGHE
SFANTU GHEORGHE
39,29% promovabilitate
380/1278 — poziție în selecție
11/28 — reușiți
6,00 — media min.
6,57 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL "STEFAN ODOBLEJA" CRAIOVA
CRAIOVA
38,89% promovabilitate
381/1278 — poziție în selecție
14/36 — reușiți
6,03 — media min.
8,13 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
85,71% — 6,00–6,99
7,14% — 7,00–7,99
7,14% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Tulcea · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC "DELTA DUNARII" TULCEA
TULCEA
38,89% promovabilitate
382/1278 — poziție în selecție
7/18 — reușiți
6,01 — media min.
7,96 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
71,43% — 6,00–6,99
28,57% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "TRANSILVANIA" BAIA MARE
BAIA MARE
38,89% promovabilitate
383/1278 — poziție în selecție
7/18 — reușiți
6,30 — media min.
8,33 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
71,43% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
28,57% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC DE TRANSPORT FEROVIAR "ANGHEL SALIGNY" SIMERIA
SIMERIA
38,89% promovabilitate
384/1278 — poziție în selecție
7/18 — reușiți
6,01 — media min.
7,78 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
85,71% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" MORENI
MORENI
38,46% promovabilitate
385/1278 — poziție în selecție
5/13 — reușiți
6,11 — media min.
7,83 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareCOMPLEXUL SCOLAR "CRONOS"
BUCURESTI SECTORUL 6
38,46% promovabilitate
386/1278 — poziție în selecție
5/13 — reușiți
6,06 — media min.
6,28 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL "CONSTANTIN BANCOVEANU", ORAS HOREZU
HOREZU
38,46% promovabilitate
387/1278 — poziție în selecție
10/26 — reușiți
6,01 — media min.
7,05 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vaslui · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV, MUNICIPIUL VASLUI
VASLUI
38,46% promovabilitate
388/1278 — poziție în selecție
5/13 — reușiți
6,08 — media min.
6,36 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN BRANCUSI" ORADEA
ORADEA
38,46% promovabilitate
389/1278 — poziție în selecție
5/13 — reușiți
6,21 — media min.
6,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN DOBRESCU" CURTEA DE ARGES
CURTEA DE ARGES
38,46% promovabilitate
390/1278 — poziție în selecție
5/13 — reușiți
6,28 — media min.
7,13 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC ECONOMIC DE TURISM, IASI
IASI
38,46% promovabilitate
391/1278 — poziție în selecție
5/13 — reușiți
6,06 — media min.
8,05 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
20,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC ’GHEORGHE DUCA’ CONSTANTA
CONSTANTA
38,46% promovabilitate
392/1278 — poziție în selecție
5/13 — reușiți
6,03 — media min.
6,16 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mehedinți · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL ECONOMIC "THEODOR COSTESCU"
DROBETA-TURNU SEVERIN
37,84% promovabilitate
393/1278 — poziție în selecție
14/37 — reușiți
6,05 — media min.
7,90 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
92,86% — 6,00–6,99
7,14% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC "COSTIN C. KIRITESCU"
BUCURESTI SECTORUL 6
37,50% promovabilitate
394/1278 — poziție în selecție
3/8 — reușiți
6,00 — media min.
6,40 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI" TARGU OCNA
TARGU OCNA
37,50% promovabilitate
395/1278 — poziție în selecție
3/8 — reușiți
6,16 — media min.
7,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "NICOLAE TITULESCU" PUCIOASA
PUCIOASA
37,50% promovabilitate
396/1278 — poziție în selecție
3/8 — reușiți
6,01 — media min.
6,96 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "REGELE FERDINAND I" RADAUTI
RADAUTI
37,50% promovabilitate
397/1278 — poziție în selecție
6/16 — reușiți
6,10 — media min.
7,70 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG
CAMPULUNG
37,50% promovabilitate
398/1278 — poziție în selecție
3/8 — reușiți
6,45 — media min.
9,11 — media max.
1 (33,33%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
33,33% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL "DEMOSTENE BOTEZ" TRUSESTI
TRUSESTI
37,50% promovabilitate
399/1278 — poziție în selecție
3/8 — reușiți
6,06 — media min.
6,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD
ARAD
37,50% promovabilitate
400/1278 — poziție în selecție
6/16 — reușiți
6,16 — media min.
6,53 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL DE MARINA CONSTANTA
CONSTANTA
37,50% promovabilitate
401/1278 — poziție în selecție
9/24 — reușiți
6,05 — media min.
6,68 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Tulcea · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ANGHEL SALIGNY" TULCEA
TULCEA
37,50% promovabilitate
402/1278 — poziție în selecție
3/8 — reușiți
6,20 — media min.
7,96 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
33,33% — 6,00–6,99
66,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Covasna · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN BRANCUSI" SFANTU GHEORGHE
SFANTU GHEORGHE
37,50% promovabilitate
403/1278 — poziție în selecție
3/8 — reușiți
6,18 — media min.
6,80 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "DACIA" CARANSEBES
CARANSEBES
37,50% promovabilitate
404/1278 — poziție în selecție
9/24 — reușiți
6,03 — media min.
7,25 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
88,89% — 6,00–6,99
11,11% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE BALCESCU" FLAMANZI
NICOLAE BALCESCU
37,50% promovabilitate
405/1278 — poziție în selecție
3/8 — reușiți
6,01 — media min.
6,88 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "VALERIU BRANISTE" LUGOJ
LUGOJ
37,50% promovabilitate
406/1278 — poziție în selecție
9/24 — reușiți
6,08 — media min.
9,13 — media max.
1 (11,11%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
77,78% — 6,00–6,99
11,11% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
11,11% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "VASILE NETEA" DEDA
DEDA
37,50% promovabilitate
407/1278 — poziție în selecție
3/8 — reușiți
6,20 — media min.
6,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "VICTOR FRUNZA" MUNICIPIUL RAMNICU SARAT
RAMNICU SARAT
37,50% promovabilitate
408/1278 — poziție în selecție
3/8 — reușiți
6,00 — media min.
6,40 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC CONSTRUCTII DE MASINI MIOVENI
MIOVENI
37,50% promovabilitate
409/1278 — poziție în selecție
15/40 — reușiți
6,00 — media min.
9,41 — media max.
1 (6,67%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
6,67% — 7,00–7,99
6,67% — 8,00–8,99
6,67% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 MARACINENI
MARACINENI
37,50% promovabilitate
410/1278 — poziție în selecție
3/8 — reușiți
6,00 — media min.
6,71 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC "SZENT ERZSEBET" LUNCA DE SUS
LUNCA DE SUS
37,50% promovabilitate
411/1278 — poziție în selecție
3/8 — reușiți
6,21 — media min.
6,28 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "CONSTANTIN BRANCOVEANU" DABULENI
DABULENI
37,50% promovabilitate
412/1278 — poziție în selecție
3/8 — reușiți
6,36 — media min.
6,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "ION CANTACUZINO" PITESTI
PITESTI
37,50% promovabilitate
413/1278 — poziție în selecție
3/8 — reușiți
6,00 — media min.
6,63 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "MIHAI VELICIU" CHISINEU CRIS
CHISINEU-CRIS
37,50% promovabilitate
414/1278 — poziție în selecție
3/8 — reușiți
6,06 — media min.
7,06 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "NICOLAE JIGA" TINCA
TINCA
37,50% promovabilitate
415/1278 — poziție în selecție
3/8 — reușiți
6,26 — media min.
6,68 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "PETRU RARES" TARGU LAPUS
TARGU LAPUS
37,50% promovabilitate
416/1278 — poziție în selecție
3/8 — reușiți
6,35 — media min.
6,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareSEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX
BUCURESTI SECTORUL 4
37,50% promovabilitate
417/1278 — poziție în selecție
3/8 — reușiți
6,08 — media min.
6,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2026 · S1 · promoții anterioareSEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "SF. ANDREI", MUNICIPIUL GALATI
GALATI
37,50% promovabilitate
418/1278 — poziție în selecție
3/8 — reușiți
6,01 — media min.
6,65 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL ENERGETIC, MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA
RAMNICU VALCEA
37,14% promovabilitate
419/1278 — poziție în selecție
13/35 — reușiți
6,10 — media min.
7,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
61,54% — 6,00–6,99
38,46% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ELIE RADU"
BUCURESTI SECTORUL 3
36,96% promovabilitate
420/1278 — poziție în selecție
17/46 — reușiți
6,01 — media min.
8,36 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
76,47% — 6,00–6,99
17,65% — 7,00–7,99
5,88% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC RESITA
RESITA
36,84% promovabilitate
421/1278 — poziție în selecție
7/19 — reușiți
6,06 — media min.
8,15 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
71,43% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
14,29% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL UCECOM "SPIRU HARET"
BUCURESTI SECTORUL 6
36,84% promovabilitate
422/1278 — poziție în selecție
7/19 — reușiți
6,06 — media min.
7,23 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
71,43% — 6,00–6,99
28,57% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL ECONOMIC NASAUD
NASAUD
36,84% promovabilitate
423/1278 — poziție în selecție
7/19 — reușiți
6,00 — media min.
6,63 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "TASE DUMITRESCU", ORASUL MIZIL
MIZIL
36,84% promovabilitate
424/1278 — poziție în selecție
7/19 — reușiți
6,01 — media min.
8,48 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
57,14% — 6,00–6,99
28,57% — 7,00–7,99
14,29% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "IULIA HASDEU" LUGOJ
LUGOJ
36,84% promovabilitate
425/1278 — poziție în selecție
7/19 — reușiți
6,23 — media min.
7,21 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
71,43% — 6,00–6,99
28,57% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC ’LAZAR EDELEANU’ NAVODARI
NAVODARI
36,67% promovabilitate
426/1278 — poziție în selecție
11/30 — reușiți
6,00 — media min.
7,05 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
90,91% — 6,00–6,99
9,09% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL DE SERVICII IN TURISM "NAPOCA" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
36,36% promovabilitate
427/1278 — poziție în selecție
8/22 — reușiți
6,01 — media min.
6,70 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEA
ORADEA
36,36% promovabilitate
428/1278 — poziție în selecție
8/22 — reușiți
6,01 — media min.
7,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
87,50% — 6,00–6,99
12,50% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Teleorman · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "ANASTASESCU" ROSIORI DE VEDE
ROSIORI DE VEDE
36,36% promovabilitate
429/1278 — poziție în selecție
4/11 — reușiți
6,13 — media min.
7,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "MIRCEA ELIADE" RESITA
RESITA
36,36% promovabilitate
430/1278 — poziție în selecție
4/11 — reușiți
6,13 — media min.
6,81 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL ’KEMAL ATATURK’ MEDGIDIA
MEDGIDIA
36,36% promovabilitate
431/1278 — poziție în selecție
4/11 — reușiți
6,21 — media min.
6,80 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII "AUGUSTIN MAIOR" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
36,36% promovabilitate
432/1278 — poziție în selecție
8/22 — reușiți
6,21 — media min.
7,28 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
87,50% — 6,00–6,99
12,50% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL DE ARTE ORADEA
ORADEA
36,36% promovabilitate
433/1278 — poziție în selecție
4/11 — reușiți
6,15 — media min.
6,28 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ALEXANDRU VLAHUTA" PODU TURCULUI
PODU TURCULUI
36,36% promovabilitate
434/1278 — poziție în selecție
4/11 — reușiți
6,26 — media min.
6,53 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "VIRGIL MADGEARU" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
36,36% promovabilitate
435/1278 — poziție în selecție
4/11 — reușiți
6,05 — media min.
8,46 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
25,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV "SZASZ ADALBERT" TARGU MURES
TARGU MURES
36,00% promovabilitate
436/1278 — poziție în selecție
9/25 — reușiți
6,01 — media min.
7,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
88,89% — 6,00–6,99
11,11% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV "IOLANDA BALAS SOTER" MUNICIPIUL BUZAU
BUZAU
35,90% promovabilitate
437/1278 — poziție în selecție
14/39 — reușiți
6,11 — media min.
7,70 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
78,57% — 6,00–6,99
21,43% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ION.I.C.BRATIANU" TIMISOARA
TIMISOARA
35,90% promovabilitate
438/1278 — poziție în selecție
14/39 — reușiți
6,18 — media min.
8,13 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
78,57% — 6,00–6,99
7,14% — 7,00–7,99
14,29% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL "VASILE LOVINESCU" FALTICENI
FALTICENI
35,71% promovabilitate
439/1278 — poziție în selecție
10/28 — reușiți
6,00 — media min.
7,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "PETRU PONI", MUNICIPIUL ROMAN
ROMAN
35,71% promovabilitate
440/1278 — poziție în selecție
5/14 — reușiți
6,00 — media min.
7,26 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "VALTER MARACINEANU"
BUCURESTI SECTORUL 1
35,71% promovabilitate
441/1278 — poziție în selecție
5/14 — reușiți
6,13 — media min.
6,38 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Giurgiu · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "VICEAMIRAL IOAN BALANESCU" GIURGIU
GIURGIU
35,71% promovabilitate
442/1278 — poziție în selecție
5/14 — reușiți
6,16 — media min.
7,93 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
60,00% — 6,00–6,99
40,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL ECONOMIC ’VIRGIL MADGEARU’ CONSTANTA
CONSTANTA
35,71% promovabilitate
443/1278 — poziție în selecție
5/14 — reușiți
6,48 — media min.
7,38 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
60,00% — 6,00–6,99
40,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "COSTIN D. NENITESCU" CRAIOVA
CRAIOVA
35,71% promovabilitate
444/1278 — poziție în selecție
5/14 — reușiți
6,23 — media min.
6,88 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "IOAN BOJOR" REGHIN
REGHIN
35,71% promovabilitate
445/1278 — poziție în selecție
5/14 — reușiți
6,21 — media min.
7,01 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ION I. C. BRATIANU" SATU MARE
SATU MARE
35,71% promovabilitate
446/1278 — poziție în selecție
5/14 — reușiți
6,01 — media min.
6,13 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC BALTENI
BALTENI
35,71% promovabilitate
447/1278 — poziție în selecție
5/14 — reușiți
6,41 — media min.
7,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC ECONOMIC "ELINA MATEI BASARAB" MUNICIPIUL RAMNICU SARAT
RAMNICU SARAT
35,71% promovabilitate
448/1278 — poziție în selecție
5/14 — reușiți
6,01 — media min.
6,88 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "CONSTANTIN BRANCOVEANU" BACAU
BACAU
35,71% promovabilitate
449/1278 — poziție în selecție
5/14 — reușiți
6,11 — media min.
7,73 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
60,00% — 6,00–6,99
40,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "1 MAI", MUNICIPIUL PLOIESTI
PLOIESTI
35,48% promovabilitate
450/1278 — poziție în selecție
11/31 — reușiți
6,01 — media min.
7,75 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
72,73% — 6,00–6,99
27,27% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vaslui · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ALEXANDRU IOAN CUZA", MUNICIPIUL BARLAD
BARLAD
35,48% promovabilitate
451/1278 — poziție în selecție
11/31 — reușiți
6,00 — media min.
7,01 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
90,91% — 6,00–6,99
9,09% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vrancea · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "EMIL BOTTA" ADJUD
ADJUD
35,29% promovabilitate
452/1278 — poziție în selecție
6/17 — reușiți
6,25 — media min.
6,51 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "APULUM" ALBA IULIA
ALBA IULIA
35,29% promovabilitate
453/1278 — poziție în selecție
6/17 — reușiți
6,11 — media min.
6,80 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "GRIGORE COBALCESCU" MOINESTI
MOINESTI
35,29% promovabilitate
454/1278 — poziție în selecție
6/17 — reușiți
6,13 — media min.
7,10 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "HENRI COANDA" DEJ
DEJ
35,29% promovabilitate
455/1278 — poziție în selecție
6/17 — reușiți
6,05 — media min.
7,16 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "LUCIAN BLAGA"
BUCURESTI SECTORUL 2
35,29% promovabilitate
456/1278 — poziție în selecție
6/17 — reușiți
6,18 — media min.
6,86 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" INEU
INEU
35,00% promovabilitate
457/1278 — poziție în selecție
7/20 — reușiți
6,05 — media min.
7,13 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
85,71% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "PETRU MUSAT" SUCEAVA
SUCEAVA
35,00% promovabilitate
458/1278 — poziție în selecție
7/20 — reușiți
6,08 — media min.
7,35 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
85,71% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA "HENRI COANDA"
BUCURESTI SECTORUL 1
34,92% promovabilitate
459/1278 — poziție în selecție
22/63 — reușiți
6,00 — media min.
8,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
77,27% — 6,00–6,99
18,18% — 7,00–7,99
4,55% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC "HERMES"
BUCURESTI SECTORUL 2
34,48% promovabilitate
460/1278 — poziție în selecție
10/29 — reușiți
6,11 — media min.
7,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
90,00% — 6,00–6,99
10,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA
TIMISOARA
34,38% promovabilitate
461/1278 — poziție în selecție
11/32 — reușiți
6,00 — media min.
7,13 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
90,91% — 6,00–6,99
9,09% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL "EMIL NEGRUTIU" TURDA
TURDA
33,33% promovabilitate
462/1278 — poziție în selecție
5/15 — reușiți
6,00 — media min.
8,21 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
20,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL DE ARTA "CARMEN SYLVA", MUNICIPIUL PLOIESTI
PLOIESTI
33,33% promovabilitate
463/1278 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,35 — media min.
6,35 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL DE ARTE "SABIN DRAGOI" ARAD
ARAD
33,33% promovabilitate
464/1278 — poziție în selecție
3/9 — reușiți
6,03 — media min.
7,35 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL DE STIINTE ALE NATURII 'EMIL RACOVITA' BRASOV
BRASOV
33,33% promovabilitate
465/1278 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,45 — media min.
6,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vaslui · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC "ANGHEL RUGINA", MUNICIPIUL VASLUI
VASLUI
33,33% promovabilitate
466/1278 — poziție în selecție
3/9 — reușiți
6,08 — media min.
8,90 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
33,33% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC "DIMITRIE CANTEMIR" SUCEAVA
SUCEAVA
33,33% promovabilitate
467/1278 — poziție în selecție
2/6 — reușiți
6,05 — media min.
6,71 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC "HERMES" PETROSANI
PETROSANI
33,33% promovabilitate
468/1278 — poziție în selecție
5/15 — reușiți
6,00 — media min.
6,33 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brăila · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC "ION GHICA"
BRAILA
33,33% promovabilitate
469/1278 — poziție în selecție
7/21 — reușiți
6,01 — media min.
7,16 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
85,71% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC "NICOLAE KRETZULESCU"
BUCURESTI SECTORUL 3
33,33% promovabilitate
470/1278 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,11 — media min.
6,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "ANDREI MURESANU" DEJ
DEJ
33,33% promovabilitate
471/1278 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,16 — media min.
6,16 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "DECEBAL" DEVA
DEVA
33,33% promovabilitate
472/1278 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,28 — media min.
6,28 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "ELENA GHIBA BIRTA" ARAD
ARAD
33,33% promovabilitate
473/1278 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
7,05 — media min.
7,05 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "EMIL RACOVITA"
BUCURESTI SECTORUL 2
33,33% promovabilitate
474/1278 — poziție în selecție
2/6 — reușiți
6,28 — media min.
6,90 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "EMIL RACOVITA", IASI
IASI
33,33% promovabilitate
475/1278 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,86 — media min.
6,86 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "IANCU DE HUNEDOARA" HUNEDOARA
HUNEDOARA
33,33% promovabilitate
476/1278 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,58 — media min.
6,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Giurgiu · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "ION MAIORESCU" GIURGIU
GIURGIU
33,33% promovabilitate
477/1278 — poziție în selecție
2/6 — reușiți
6,01 — media min.
6,56 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "MIHAIL SADOVEANU", PASCANI
PASCANI
33,33% promovabilitate
478/1278 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,71 — media min.
6,71 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "MIRCEA CEL BATRAN", MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA
RAMNICU VALCEA
33,33% promovabilitate
479/1278 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
7,28 — media min.
7,28 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "NICOLAE IORGA", ORASUL VALENII DE MUNTE
VALENII DE MUNTE
33,33% promovabilitate
480/1278 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
9,05 — media min.
9,05 — media max.
1 (100,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
100,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "SAMUIL VULCAN" BEIUS
BEIUS
33,33% promovabilitate
481/1278 — poziție în selecție
2/6 — reușiți
6,26 — media min.
6,65 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "TRAIAN DODA" CARANSEBES
CARANSEBES
33,33% promovabilitate
482/1278 — poziție în selecție
2/6 — reușiți
6,13 — media min.
7,28 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL DE ARTA "GEORGE APOSTU" BACAU
BACAU
33,33% promovabilitate
483/1278 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,01 — media min.
6,01 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "CONSTANTIN CANTACUZINO" TARGOVISTE
TARGOVISTE
33,33% promovabilitate
484/1278 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,11 — media min.
6,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC ’CONSTANTIN BRATESCU’ CONSTANTA
CONSTANTA
33,33% promovabilitate
485/1278 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
7,48 — media min.
7,48 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL SILVIC "BUCOVINA" CAMPULUNG MOLDOVENESC
CAMPULUNG MOLDOVENESC
33,33% promovabilitate
486/1278 — poziție în selecție
7/21 — reușiți
6,06 — media min.
6,76 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "CAROL I"
BUCURESTI SECTORUL 6
33,33% promovabilitate
487/1278 — poziție în selecție
10/30 — reușiți
6,00 — media min.
6,85 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vrancea · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "EDMOND NICOLAU" FOCSANI
FOCSANI
33,33% promovabilitate
488/1278 — poziție în selecție
6/18 — reușiți
6,20 — media min.
6,78 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vrancea · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" FOCSANI
FOCSANI
33,33% promovabilitate
489/1278 — poziție în selecție
6/18 — reușiți
6,08 — media min.
7,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "HARALAMB VASILIU", PODU ILOAIEI
PODU ILOAIEI
33,33% promovabilitate
490/1278 — poziție în selecție
4/12 — reușiți
6,05 — media min.
6,98 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "IOAN C. STEFANESCU", IASI
IASI
33,33% promovabilitate
491/1278 — poziție în selecție
14/42 — reușiți
6,00 — media min.
7,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
78,57% — 6,00–6,99
21,43% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vrancea · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "ION MINCU" FOCSANI
FOCSANI
33,33% promovabilitate
492/1278 — poziție în selecție
4/12 — reușiți
6,00 — media min.
7,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "MIHAI BACESCU" FALTICENI
FALTICENI
33,33% promovabilitate
493/1278 — poziție în selecție
5/15 — reușiți
6,03 — media min.
6,53 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC FEROVIAR "MIHAI I"
BUCURESTI SECTORUL 1
33,33% promovabilitate
494/1278 — poziție în selecție
8/24 — reușiți
6,00 — media min.
8,71 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
12,50% — 7,00–7,99
12,50% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL "CORNELIU MEDREA" ZLATNA
ZLATNA
33,33% promovabilitate
495/1278 — poziție în selecție
2/6 — reușiți
6,16 — media min.
7,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vaslui · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL "STEFAN CEL MARE", SAT CODAESTI
CODAESTI
33,33% promovabilitate
496/1278 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,10 — media min.
6,10 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL 'PETRU RARES' FELDIOARA
FELDIOARA
33,33% promovabilitate
497/1278 — poziție în selecție
2/6 — reușiți
6,50 — media min.
7,28 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL BORSA
BORSA
33,33% promovabilitate
498/1278 — poziție în selecție
8/24 — reușiți
6,05 — media min.
6,86 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV ’NICOLAE ROTARU’ CONSTANTA
CONSTANTA
33,33% promovabilitate
499/1278 — poziție în selecție
9/27 — reușiți
6,05 — media min.
6,40 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA
CRAIOVA
33,33% promovabilitate
500/1278 — poziție în selecție
4/12 — reușiți
6,00 — media min.
6,73 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL ECONOMIC "ALEXANDRU IOAN CUZA", MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT
PIATRA-NEAMT
33,33% promovabilitate
501/1278 — poziție în selecție
4/12 — reușiți
6,41 — media min.
6,90 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Covasna · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL ECONOMIC "BERDE ARON" SFANTU GHEORGHE
SFANTU GHEORGHE
33,33% promovabilitate
502/1278 — poziție în selecție
3/9 — reușiți
6,08 — media min.
6,60 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sălaj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL ORTODOX "SF. NICOLAE" ZALAU
ZALAU
33,33% promovabilitate
503/1278 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,45 — media min.
6,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL PEDAGOGIC "NICOLAE IORGA" BOTOSANI
BOTOSANI
33,33% promovabilitate
504/1278 — poziție în selecție
2/6 — reușiți
6,15 — media min.
8,88 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
50,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL SILVIC "REGELE MIHAI I" GURGHIU
GURGHIU
33,33% promovabilitate
505/1278 — poziție în selecție
2/6 — reușiți
6,18 — media min.
6,53 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ALEXANDRU IOAN CUZA" MUNICIPIUL BUZAU
BUZAU
33,33% promovabilitate
506/1278 — poziție în selecție
7/21 — reușiți
6,10 — media min.
7,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
85,71% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ANGHEL SALIGNY" BACAU
BACAU
33,33% promovabilitate
507/1278 — poziție în selecție
4/12 — reușiți
6,08 — media min.
8,91 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
50,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "AUREL VLAICU" LUGOJ
LUGOJ
33,33% promovabilitate
508/1278 — poziție în selecție
5/15 — reușiți
6,20 — media min.
6,86 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "COSTACHE CONACHI", COMUNA PECHEA
PECHEA
33,33% promovabilitate
509/1278 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,56 — media min.
6,56 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "DANUBIUS" CORABIA
CORABIA
33,33% promovabilitate
510/1278 — poziție în selecție
5/15 — reușiți
6,00 — media min.
7,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "DIMITRIE GUSTI"
BUCURESTI SECTORUL 5
33,33% promovabilitate
511/1278 — poziție în selecție
10/30 — reușiți
6,16 — media min.
7,33 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "EREMIA GRIGORESCU", ORAS TG.BUJOR
TARGU BUJOR
33,33% promovabilitate
512/1278 — poziție în selecție
5/15 — reușiți
6,00 — media min.
8,65 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
20,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "GENERAL DE MARINA NICOLAE DUMITRESCU MAICAN", MUNICIPIUL GALATI
GALATI
33,33% promovabilitate
513/1278 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,06 — media min.
6,06 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vaslui · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "GHENUTA COMAN", ORAS MURGENI
MURGENI
33,33% promovabilitate
514/1278 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,16 — media min.
6,16 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sălaj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "GHEORGHE POP DE BASESTI" CEHU SILVANIEI
CEHU SILVANIEI
33,33% promovabilitate
515/1278 — poziție în selecție
3/9 — reușiți
6,01 — media min.
6,90 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ION CAIAN ROMANUL" CAIANU MIC
CAIANU MIC
33,33% promovabilitate
516/1278 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,00 — media min.
6,00 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "IONITA G. ANDRON" NEGRESTI-OAS
NEGRESTI-OAS
33,33% promovabilitate
517/1278 — poziție în selecție
3/9 — reușiți
6,00 — media min.
6,38 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "IORGU VIRNAV LITEANU" LITENI
LITENI
33,33% promovabilitate
518/1278 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,08 — media min.
6,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "MEDIENSIS" MEDIAS
MEDIAS
33,33% promovabilitate
519/1278 — poziție în selecție
2/6 — reușiți
6,10 — media min.
6,10 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Covasna · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE BALCESCU" INTORSURA BUZAULUI
INTORSURA BUZAULUI
33,33% promovabilitate
520/1278 — poziție în selecție
4/12 — reușiți
6,03 — media min.
7,15 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAI NANU" BROSTENI
BROSTENI
33,33% promovabilitate
521/1278 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,26 — media min.
6,26 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ilfov · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "PAMFIL SEICARU" CIOROGARLA
CIOROGARLA
33,33% promovabilitate
522/1278 — poziție în selecție
7/21 — reușiți
6,30 — media min.
8,75 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
71,43% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
14,29% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "STEFAN CEL MARE SI SFANT" VORONA
VORONA
33,33% promovabilitate
523/1278 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,71 — media min.
6,71 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "TARA MOTILOR" ALBAC
ALBAC
33,33% promovabilitate
524/1278 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
7,33 — media min.
7,33 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "TRAIAN GROZAVESCU" NADRAG
NADRAG
33,33% promovabilitate
525/1278 — poziție în selecție
3/9 — reușiți
6,56 — media min.
7,00 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "UNIREA" STEI
STEI
33,33% promovabilitate
526/1278 — poziție în selecție
6/18 — reușiți
6,20 — media min.
7,96 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "VASILE COCEA" MOLDOVITA
MOLDOVITA
33,33% promovabilitate
527/1278 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,41 — media min.
6,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC 'AUREL VIJOLI' FAGARAS
FAGARAS
33,33% promovabilitate
528/1278 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,08 — media min.
6,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC 'DR. ALEXANDRU BARBAT' VICTORIA
VICTORIA
33,33% promovabilitate
529/1278 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,00 — media min.
6,00 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE
BAIA SPRIE
33,33% promovabilitate
530/1278 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,28 — media min.
6,28 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC DE VEST TIMISOARA
TIMISOARA
33,33% promovabilitate
531/1278 — poziție în selecție
5/15 — reușiți
6,16 — media min.
7,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC FORESTIER SIGHETU MARMATIEI
SIGHETU MARMATIEI
33,33% promovabilitate
532/1278 — poziție în selecție
12/36 — reușiți
6,01 — media min.
6,76 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC JIDVEI
JIDVEI
33,33% promovabilitate
533/1278 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,11 — media min.
6,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC MARMATIA SIGHETU MARMATIEI
SIGHETU MARMATIEI
33,33% promovabilitate
534/1278 — poziție în selecție
9/27 — reușiți
6,03 — media min.
6,86 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 CAMPULUNG MOLDOVENESC
CAMPULUNG MOLDOVENESC
33,33% promovabilitate
535/1278 — poziție în selecție
2/6 — reușiți
6,56 — media min.
6,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC NR.1 VALEA LUI MIHAI
VALEA LUI MIHAI
33,33% promovabilitate
536/1278 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,03 — media min.
6,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC NR.1, COMUNA CUDALBI
CUDALBI
33,33% promovabilitate
537/1278 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,10 — media min.
6,10 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC RASNOV
RASNOV
33,33% promovabilitate
538/1278 — poziție în selecție
4/12 — reușiți
6,06 — media min.
7,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC ROSIA JIU, FARCASESTI
ROSIA JIU
33,33% promovabilitate
539/1278 — poziție în selecție
4/12 — reușiți
6,26 — media min.
7,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC TELCIU
TELCIU
33,33% promovabilitate
540/1278 — poziție în selecție
2/6 — reușiți
6,43 — media min.
6,91 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC VEDEA
VEDEA
33,33% promovabilitate
541/1278 — poziție în selecție
3/9 — reușiți
6,30 — media min.
8,68 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
33,33% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC ’CONCORD’ CONSTANTA
CONSTANTA
33,33% promovabilitate
542/1278 — poziție în selecție
3/9 — reușiți
6,13 — media min.
6,28 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC ’NICOLAE DUMITRESCU’ CUMPANA
CUMPANA
33,33% promovabilitate
543/1278 — poziție în selecție
2/6 — reușiți
6,00 — media min.
6,21 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL LOGOS TIMISOARA
TIMISOARA
33,33% promovabilitate
544/1278 — poziție în selecție
2/6 — reușiți
6,13 — media min.
6,85 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "ALEXANDRU IOAN CUZA" CORABIA
CORABIA
33,33% promovabilitate
545/1278 — poziție în selecție
7/21 — reușiți
6,13 — media min.
8,30 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
71,43% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
14,29% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "AXENTE SEVER" MEDIAS
MEDIAS
33,33% promovabilitate
546/1278 — poziție în selecție
2/6 — reușiți
6,46 — media min.
6,75 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "CONSTANTIN BRANCOVEANU"
BUCURESTI SECTORUL 1
33,33% promovabilitate
547/1278 — poziție în selecție
6/18 — reușiți
6,03 — media min.
6,35 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Tulcea · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "CONSTANTIN BRATESCU" ISACCEA
ISACCEA
33,33% promovabilitate
548/1278 — poziție în selecție
2/6 — reușiți
6,16 — media min.
7,63 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "DANTE ALIGHIERI"
BUCURESTI SECTORUL 3
33,33% promovabilitate
549/1278 — poziție în selecție
3/9 — reușiți
6,00 — media min.
6,38 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "EUGEN LOVINESCU"
BUCURESTI SECTORUL 6
33,33% promovabilitate
550/1278 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,53 — media min.
6,53 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Călărași · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" CALARASI
CALARASI
33,33% promovabilitate
551/1278 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,21 — media min.
6,21 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "MIHAI VITEAZUL" VISINA
VISINA
33,33% promovabilitate
552/1278 — poziție în selecție
3/9 — reușiți
6,15 — media min.
6,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "NICOLAE IORGA" ORAS NEHOIU
NEHOIU
33,33% promovabilitate
553/1278 — poziție în selecție
3/9 — reușiți
6,00 — media min.
6,98 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "PETRU MAIOR" OCNA MURES
OCNA MURES
33,33% promovabilitate
554/1278 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,31 — media min.
6,31 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "SFANTU NICOLAE" GHEORGHENI
GHEORGHENI
33,33% promovabilitate
555/1278 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,36 — media min.
6,36 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "SOLOMON HALITA" SANGEORZ-BAI
SANGEORZ-BAI
33,33% promovabilitate
556/1278 — poziție în selecție
2/6 — reușiți
6,21 — media min.
6,73 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mehedinți · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "TRAIAN LALESCU"
ORSOVA
33,33% promovabilitate
557/1278 — poziție în selecție
6/18 — reușiți
6,03 — media min.
7,15 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC 'ZAJZONI RAB ISTVAN' SACELE
SACELE
33,33% promovabilitate
558/1278 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,06 — media min.
6,06 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL VOCATIONAL DE ARTE PLASTICE 'HANS MATTIS-TEUTSCH' BRASOV
BRASOV
33,33% promovabilitate
559/1278 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,06 — media min.
6,06 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL VOCATIONAL REFORMAT TARGU MURES
TARGU MURES
33,33% promovabilitate
560/1278 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,33 — media min.
6,33 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL ’REGELE CAROL I’ OSTROV
OSTROV
33,33% promovabilitate
561/1278 — poziție în selecție
2/6 — reușiți
6,11 — media min.
6,18 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S1 · promoții anterioareSEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "IUSTIN PATRIARHUL" CAMPULUNG
CAMPULUNG
33,33% promovabilitate
562/1278 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,91 — media min.
6,91 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Giurgiu · 2026 · S1 · promoții anterioareSEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "TEOCTIST PATRIARHUL" GIURGIU
GIURGIU
33,33% promovabilitate
563/1278 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,81 — media min.
6,81 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Giurgiu · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "NICOLAE CARTOJAN" GIURGIU
GIURGIU
32,43% promovabilitate
564/1278 — poziție în selecție
12/37 — reușiți
6,01 — media min.
9,06 — media max.
1 (8,33%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
8,33% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC "ELIE RADU", MUNICIPIUL PLOIESTI
PLOIESTI
32,39% promovabilitate
565/1278 — poziție în selecție
23/71 — reușiți
6,00 — media min.
7,35 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
91,30% — 6,00–6,99
8,70% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ELECTROMURES" TARGU MURES
TARGU MURES
32,35% promovabilitate
566/1278 — poziție în selecție
11/34 — reușiți
6,03 — media min.
7,56 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
90,91% — 6,00–6,99
9,09% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC TURDA
TURDA
32,14% promovabilitate
567/1278 — poziție în selecție
9/28 — reușiți
6,13 — media min.
7,23 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
77,78% — 6,00–6,99
22,22% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "MIHAI NOVAC" ORAVITA
ORAVITA
32,14% promovabilitate
568/1278 — poziție în selecție
9/28 — reușiți
6,00 — media min.
8,06 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
77,78% — 6,00–6,99
11,11% — 7,00–7,99
11,11% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL MATASARI
MATASARI
32,00% promovabilitate
569/1278 — poziție în selecție
8/25 — reușiți
6,08 — media min.
7,71 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ALEXANDRU DOMSA" ALBA IULIA
ALBA IULIA
32,00% promovabilitate
570/1278 — poziție în selecție
8/25 — reușiți
6,08 — media min.
6,78 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL "MATEI BASARAB" CRAIOVA
CRAIOVA
31,82% promovabilitate
571/1278 — poziție în selecție
7/22 — reușiți
6,01 — media min.
8,38 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
85,71% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
14,29% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL ENERGETIC TARGU JIU
TARGU JIU
31,82% promovabilitate
572/1278 — poziție în selecție
7/22 — reușiți
6,00 — media min.
8,53 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
71,43% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
28,57% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "AUREL VLAICU", MUNICIPIUL GALATI
GALATI
31,82% promovabilitate
573/1278 — poziție în selecție
7/22 — reușiți
6,33 — media min.
8,00 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
71,43% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
14,29% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC ’AXIOPOLIS’ CERNAVODA
CERNAVODA
31,82% promovabilitate
574/1278 — poziție în selecție
7/22 — reușiți
6,00 — media min.
6,80 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" BOTOSANI
BOTOSANI
31,71% promovabilitate
575/1278 — poziție în selecție
13/41 — reușiți
6,00 — media min.
7,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
92,31% — 6,00–6,99
7,69% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV TARGU JIU
TARGU JIU
31,58% promovabilitate
576/1278 — poziție în selecție
12/38 — reușiți
6,03 — media min.
6,96 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brăila · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ANGHEL SALIGNY"
BRAILA
31,58% promovabilitate
577/1278 — poziție în selecție
6/19 — reușiți
6,00 — media min.
7,18 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vaslui · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "MARCEL GUGUIANU", SAT ZORLENI
ZORLENI
31,58% promovabilitate
578/1278 — poziție în selecție
6/19 — reușiți
6,13 — media min.
7,35 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "SFANTA MARIA", MUNICIPIUL GALATI
GALATI
31,58% promovabilitate
579/1278 — poziție în selecție
6/19 — reușiți
6,05 — media min.
6,75 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "STEFAN CEL MARE" MUNICIPIUL RAMNICU SARAT
RAMNICU SARAT
31,58% promovabilitate
580/1278 — poziție în selecție
6/19 — reușiți
6,08 — media min.
6,78 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC "ION GHICA" TARGOVISTE
TARGOVISTE
31,25% promovabilitate
581/1278 — poziție în selecție
5/16 — reușiți
6,00 — media min.
6,48 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "GEORGE BIBESCU" CRAIOVA
CRAIOVA
31,25% promovabilitate
582/1278 — poziție în selecție
5/16 — reușiți
6,05 — media min.
6,60 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "INDEPENDENTA" SIBIU
SIBIU
31,25% promovabilitate
583/1278 — poziție în selecție
10/32 — reușiți
6,08 — media min.
7,70 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL BECLEAN
BECLEAN
31,25% promovabilitate
584/1278 — poziție în selecție
5/16 — reușiți
6,01 — media min.
6,68 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "HENRI COANDA" BACAU
BACAU
31,25% promovabilitate
585/1278 — poziție în selecție
5/16 — reușiți
6,00 — media min.
7,20 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "ANGHEL SALIGNY"
BUCURESTI SECTORUL 3
31,15% promovabilitate
586/1278 — poziție în selecție
19/61 — reușiți
6,00 — media min.
7,48 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
89,47% — 6,00–6,99
10,53% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "EOTVOS JOZSEF" ODORHEIU SECUIESC
ODORHEIU SECUIESC
31,03% promovabilitate
587/1278 — poziție în selecție
9/29 — reușiți
6,00 — media min.
6,47 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "ION HELIADE RADULESCU" TARGOVISTE
TARGOVISTE
31,03% promovabilitate
588/1278 — poziție în selecție
9/29 — reușiți
6,00 — media min.
7,00 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
88,89% — 6,00–6,99
11,11% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL "PREDA BUZESCU", ORAS BERBESTI
BERBESTI
30,77% promovabilitate
589/1278 — poziție în selecție
4/13 — reușiți
6,06 — media min.
7,93 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL DE ARTE "CONSTANTIN BRAILOIU" TARGU JIU
TARGU JIU
30,77% promovabilitate
590/1278 — poziție în selecție
4/13 — reușiți
6,08 — media min.
6,60 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN BURSAN" HUNEDOARA
HUNEDOARA
30,77% promovabilitate
591/1278 — poziție în selecție
4/13 — reușiți
6,03 — media min.
7,56 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Covasna · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "GÁBOR ARON" TARGU SECUIESC
TARGU SECUIESC
30,77% promovabilitate
592/1278 — poziție în selecție
4/13 — reușiți
6,02 — media min.
6,78 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC 'MALAXA' ZARNESTI
ZARNESTI
30,77% promovabilitate
593/1278 — poziție în selecție
4/13 — reușiți
6,01 — media min.
6,85 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC FORESTIER, MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA
RAMNICU VALCEA
30,77% promovabilitate
594/1278 — poziție în selecție
8/26 — reușiți
6,00 — media min.
7,38 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
87,50% — 6,00–6,99
12,50% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEOLOGIC ORTODOX 'SF. CONSTANTIN BRANCOVEANU' FAGARAS
FAGARAS
30,77% promovabilitate
595/1278 — poziție în selecție
4/13 — reușiți
6,26 — media min.
7,73 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Teleorman · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "ALEXANDRU GHICA" ALEXANDRIA
ALEXANDRIA
30,77% promovabilitate
596/1278 — poziție în selecție
4/13 — reușiți
6,08 — media min.
6,71 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "HENRI COANDA" TIMISOARA
TIMISOARA
30,77% promovabilitate
597/1278 — poziție în selecție
4/13 — reușiți
6,70 — media min.
9,31 — media max.
1 (25,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
25,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
25,00% — 8,00–8,99
25,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Tulcea · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "ION CREANGA" TULCEA
TULCEA
30,77% promovabilitate
598/1278 — poziție în selecție
4/13 — reușiți
6,01 — media min.
6,60 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNOLOGIC "GRIGORE CERCHEZ"
BUCURESTI SECTORUL 5
30,43% promovabilitate
599/1278 — poziție în selecție
14/46 — reușiți
6,00 — media min.
7,91 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
78,57% — 6,00–6,99
21,43% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ASTRA" PITESTI
PITESTI
30,43% promovabilitate
600/1278 — poziție în selecție
7/23 — reușiți
6,28 — media min.
7,83 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
85,71% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ELENA CARAGIANI", MUNICIPIUL TECUCI
TECUCI
30,43% promovabilitate
601/1278 — poziție în selecție
7/23 — reușiți
6,10 — media min.
7,05 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
85,71% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Teleorman · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "CONSTANTIN NOICA" ALEXANDRIA
ALEXANDRIA
30,30% promovabilitate
602/1278 — poziție în selecție
10/33 — reușiți
6,03 — media min.
9,20 — media max.
1 (10,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
70,00% — 6,00–6,99
10,00% — 7,00–7,99
10,00% — 8,00–8,99
10,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "MIHAI VITEAZUL" ORADEA
ORADEA
30,23% promovabilitate
603/1278 — poziție în selecție
13/43 — reușiți
6,00 — media min.
7,28 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
92,31% — 6,00–6,99
7,69% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL "ANDRONIC MOTRESCU" RADAUTI
RADAUTI
30,00% promovabilitate
604/1278 — poziție în selecție
6/20 — reușiți
6,05 — media min.
7,15 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "MIRCEA ELIADE" SIGHISOARA
SIGHISOARA
30,00% promovabilitate
605/1278 — poziție în selecție
3/10 — reușiți
6,05 — media min.
6,80 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "ANA ASLAN" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
30,00% promovabilitate
606/1278 — poziție în selecție
3/10 — reușiți
6,11 — media min.
8,10 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
33,33% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "COSTIN D. NENITESCU"
BUCURESTI SECTORUL 3
30,00% promovabilitate
607/1278 — poziție în selecție
12/40 — reușiți
6,00 — media min.
8,28 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
8,33% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "GENERAL GHEORGHE MAGHERU" TARGU JIU
TARGU JIU
30,00% promovabilitate
608/1278 — poziție în selecție
6/20 — reușiți
6,06 — media min.
7,53 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA
SUCEAVA
30,00% promovabilitate
609/1278 — poziție în selecție
6/20 — reușiți
6,15 — media min.
7,05 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL "CAROL I", ORASUL BICAZ
BICAZ
30,00% promovabilitate
610/1278 — poziție în selecție
3/10 — reușiți
6,16 — media min.
6,91 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL DE ARTE VIZUALE "ROMULUS LADEA" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
30,00% promovabilitate
611/1278 — poziție în selecție
3/10 — reușiți
6,03 — media min.
6,93 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vrancea · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ALEXANDRU IOAN CUZA" PANCIU
PANCIU
30,00% promovabilitate
612/1278 — poziție în selecție
3/10 — reușiți
6,01 — media min.
7,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
33,33% — 6,00–6,99
66,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ialomița · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "INALTAREA DOMNULUI" SLOBOZIA
SLOBOZIA
30,00% promovabilitate
613/1278 — poziție în selecție
3/10 — reușiți
6,00 — media min.
7,10 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ialomița · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "SF.ECATERINA" URZICENI
URZICENI
30,00% promovabilitate
614/1278 — poziție în selecție
12/40 — reușiți
6,08 — media min.
7,80 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
91,67% — 6,00–6,99
8,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "ANA IPATESCU" GHERLA
GHERLA
30,00% promovabilitate
615/1278 — poziție în selecție
3/10 — reușiți
6,01 — media min.
6,81 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "GHEORGHE LAZAR" PECICA
PECICA
30,00% promovabilitate
616/1278 — poziție în selecție
3/10 — reușiți
6,16 — media min.
6,46 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC BULGAR "HRISTO BOTEV"
BUCURESTI SECTORUL 1
30,00% promovabilitate
617/1278 — poziție în selecție
6/20 — reușiți
6,01 — media min.
7,25 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD
ARAD
29,73% promovabilitate
618/1278 — poziție în selecție
11/37 — reușiți
6,03 — media min.
7,13 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
90,91% — 6,00–6,99
9,09% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brăila · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "COSTIN D. NENITESCU"
BRAILA
29,63% promovabilitate
619/1278 — poziție în selecție
8/27 — reușiți
6,03 — media min.
6,90 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC ’GHEORGHE MIRON COSTIN’ CONSTANTA
CONSTANTA
29,63% promovabilitate
620/1278 — poziție în selecție
8/27 — reușiți
6,00 — media min.
7,86 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL "ATANASIE MARIENESCU" LIPOVA
LIPOVA
29,41% promovabilitate
621/1278 — poziție în selecție
5/17 — reușiți
6,01 — media min.
6,48 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ALEXE MARIN" SLATINA
SLATINA
29,41% promovabilitate
622/1278 — poziție în selecție
5/17 — reușiți
6,06 — media min.
7,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC METALURGIC SLATINA
SLATINA
29,41% promovabilitate
623/1278 — poziție în selecție
5/17 — reușiți
6,15 — media min.
7,36 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "DIMITRIE DIMA" PITESTI
PITESTI
29,17% promovabilitate
624/1278 — poziție în selecție
14/48 — reușiți
6,08 — media min.
8,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
71,43% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
14,29% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "DIMITRIE LEONIDA", IASI
IASI
29,17% promovabilitate
625/1278 — poziție în selecție
7/24 — reușiți
6,00 — media min.
7,73 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
85,71% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC DE TRANSPORTURI SI DE CONSTRUCTII, IASI
IASI
29,17% promovabilitate
626/1278 — poziție în selecție
7/24 — reușiți
6,03 — media min.
7,16 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
85,71% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "DECEBAL"
BUCURESTI SECTORUL 3
29,17% promovabilitate
627/1278 — poziție în selecție
7/24 — reușiți
6,25 — media min.
6,85 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "AVRAM IANCU" SIBIU
SIBIU
29,03% promovabilitate
628/1278 — poziție în selecție
9/31 — reușiți
6,10 — media min.
8,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
88,89% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
11,11% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Călărași · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE BALCESCU" OLTENITA
OLTENITA
29,03% promovabilitate
629/1278 — poziție în selecție
9/31 — reușiți
6,05 — media min.
8,96 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
77,78% — 6,00–6,99
11,11% — 7,00–7,99
11,11% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "PETRU PONI", IASI
IASI
29,03% promovabilitate
630/1278 — poziție în selecție
9/31 — reușiți
6,01 — media min.
8,83 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
55,56% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
11,11% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "IORDACHE GOLESCU" GAESTI
GAESTI
28,85% promovabilitate
631/1278 — poziție în selecție
15/52 — reușiți
6,01 — media min.
7,30 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
86,67% — 6,00–6,99
13,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII "GHEORGHE AIRINEI"
BUCURESTI SECTORUL 6
28,79% promovabilitate
632/1278 — poziție în selecție
19/66 — reușiți
6,03 — media min.
8,33 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
78,95% — 6,00–6,99
15,79% — 7,00–7,99
5,26% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL "N.V. KARPEN" BACAU
BACAU
28,57% promovabilitate
633/1278 — poziție în selecție
6/21 — reușiți
6,41 — media min.
7,35 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "ION MINULESCU" SLATINA
SLATINA
28,57% promovabilitate
634/1278 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
6,53 — media min.
6,83 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "LUCIAN BLAGA" SEBES
SEBES
28,57% promovabilitate
635/1278 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
6,28 — media min.
6,51 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "STEFAN CEL MARE", HARLAU
HARLAU
28,57% promovabilitate
636/1278 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
6,16 — media min.
6,56 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "CARMEN SYLVA" PETROSANI
PETROSANI
28,57% promovabilitate
637/1278 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
6,00 — media min.
6,20 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Teleorman · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "MIRCEA SCARLAT" ALEXANDRIA
ALEXANDRIA
28,57% promovabilitate
638/1278 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
6,06 — media min.
6,15 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "DANUBIANA", MUNICIPIUL ROMAN
ROMAN
28,57% promovabilitate
639/1278 — poziție în selecție
4/14 — reușiți
6,18 — media min.
7,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL "AUREL RAINU" FIENI
FIENI
28,57% promovabilitate
640/1278 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
6,56 — media min.
6,60 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL "CAROL I ", ORASUL PLOPENI
PLOPENI
28,57% promovabilitate
641/1278 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
6,20 — media min.
7,51 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL "REGINA MARIA" DOROHOI
DOROHOI
28,57% promovabilitate
642/1278 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
6,55 — media min.
6,78 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN CANTACUZINO", ORASUL BAICOI
BAICOI
28,57% promovabilitate
643/1278 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
6,08 — media min.
6,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "DACIA" ONESTI
ONESTI
28,57% promovabilitate
644/1278 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
6,46 — media min.
6,48 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Giurgiu · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "MIHAI VITEAZUL"
CALUGARENI
28,57% promovabilitate
645/1278 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
7,55 — media min.
9,13 — media max.
1 (50,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
50,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sălaj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "OCTAVIAN GOGA" JIBOU
JIBOU
28,57% promovabilitate
646/1278 — poziție în selecție
4/14 — reușiți
6,16 — media min.
7,86 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "PROFESOR ILIE GAVRILA", SAT CIORANII DE JOS, COMUNA CIORANI
CIORANII DE JOS
28,57% promovabilitate
647/1278 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
6,31 — media min.
6,60 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "REGELE MIHAI I" SAVARSIN
SAVARSIN
28,57% promovabilitate
648/1278 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
6,55 — media min.
6,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "SPIRU HARET" TARGOVISTE
TARGOVISTE
28,57% promovabilitate
649/1278 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
6,95 — media min.
7,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC DE ELECTROTEHNICA SI TELECOMUNICATII CONSTANTA
CONSTANTA
28,57% promovabilitate
650/1278 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
6,08 — media min.
8,51 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
50,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC UCECOM "SPIRU HARET" BAIA MARE
BAIA MARE
28,57% promovabilitate
651/1278 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
6,51 — media min.
7,23 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL ARAD
ARAD
28,57% promovabilitate
652/1278 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
6,41 — media min.
6,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ilfov · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "HORIA HULUBEI" MAGURELE
MAGURELE
28,57% promovabilitate
653/1278 — poziție în selecție
8/28 — reușiți
6,00 — media min.
7,83 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "ION BORCEA" BUHUSI
BUHUSI
28,57% promovabilitate
654/1278 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
6,20 — media min.
6,48 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "PETRE PANDREA" BALS
BALS
28,57% promovabilitate
655/1278 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
6,43 — media min.
6,51 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ilfov · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "CEZAR NICOLAU" BRANESTI
BRANESTI
28,26% promovabilitate
656/1278 — poziție în selecție
13/46 — reușiți
6,11 — media min.
8,40 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
84,62% — 6,00–6,99
7,69% — 7,00–7,99
7,69% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL "TRAIAN VUIA" CRAIOVA
CRAIOVA
28,21% promovabilitate
657/1278 — poziție în selecție
11/39 — reușiți
6,01 — media min.
8,20 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
72,73% — 6,00–6,99
18,18% — 7,00–7,99
9,09% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE "IOAN N. SOCOLESCU"
BUCURESTI SECTORUL 1
28,00% promovabilitate
658/1278 — poziție în selecție
7/25 — reușiți
6,01 — media min.
6,90 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNOLOGIC "VIACESLAV HARNAJ"
BUCURESTI SECTORUL 1
28,00% promovabilitate
659/1278 — poziție în selecție
7/25 — reușiți
6,01 — media min.
7,01 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
85,71% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC ’ION BANESCU’ MANGALIA
MANGALIA
28,00% promovabilitate
660/1278 — poziție în selecție
7/25 — reușiți
6,00 — media min.
6,86 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "IONITA ASAN" CARACAL
CARACAL
28,00% promovabilitate
661/1278 — poziție în selecție
7/25 — reușiți
6,11 — media min.
7,36 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
71,43% — 6,00–6,99
28,57% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI", IASI
IASI
27,78% promovabilitate
662/1278 — poziție în selecție
15/54 — reușiți
6,08 — media min.
7,18 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
86,67% — 6,00–6,99
13,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL "PROFESIA"
BUCURESTI SECTORUL 3
27,78% promovabilitate
663/1278 — poziție în selecție
5/18 — reușiți
6,10 — media min.
8,76 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
40,00% — 6,00–6,99
40,00% — 7,00–7,99
20,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "LAZAR EDELEANU", MUNICIPIUL PLOIESTI
PLOIESTI
27,78% promovabilitate
664/1278 — poziție în selecție
15/54 — reușiți
6,00 — media min.
7,01 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
93,33% — 6,00–6,99
6,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "OVID DENSUSIANU" CALAN
CALAN
27,78% promovabilitate
665/1278 — poziție în selecție
5/18 — reușiți
6,00 — media min.
7,21 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "PETRACHE POENARU", ORAS BALCESTI
BALCESTI
27,78% promovabilitate
666/1278 — poziție în selecție
5/18 — reușiți
6,46 — media min.
7,90 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
40,00% — 6,00–6,99
60,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC MOTRU
MOTRU
27,78% promovabilitate
667/1278 — poziție în selecție
15/54 — reușiți
6,00 — media min.
7,01 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
86,67% — 6,00–6,99
13,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vrancea · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "VALERIU D. COTEA" FOCSANI
FOCSANI
27,59% promovabilitate
668/1278 — poziție în selecție
8/29 — reușiți
6,01 — media min.
8,10 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
62,50% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
12,50% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "GEORGE BARITIU" BAIA MARE
BAIA MARE
27,59% promovabilitate
669/1278 — poziție în selecție
8/29 — reușiți
6,00 — media min.
7,35 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
87,50% — 6,00–6,99
12,50% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "VICTORIA"
BUCURESTI SECTORUL 3
27,50% promovabilitate
670/1278 — poziție în selecție
11/40 — reușiți
6,03 — media min.
8,16 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
72,73% — 6,00–6,99
18,18% — 7,00–7,99
9,09% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL 'NICOLAE TITULESCU' BRASOV
BRASOV
27,27% promovabilitate
671/1278 — poziție în selecție
3/11 — reușiți
6,45 — media min.
6,95 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC "FRANCESCO SAVERIO NITTI" TIMISOARA
TIMISOARA
27,27% promovabilitate
672/1278 — poziție în selecție
3/11 — reușiți
6,01 — media min.
6,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Tulcea · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL "DIMITRIE CANTEMIR" BABADAG
BABADAG
27,27% promovabilitate
673/1278 — poziție în selecție
6/22 — reușiți
6,01 — media min.
6,46 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV "NADIA COMANECI" ONESTI
ONESTI
27,27% promovabilitate
674/1278 — poziție în selecție
3/11 — reușiți
6,88 — media min.
8,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
33,33% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
33,33% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vrancea · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV FOCSANI
FOCSANI
27,27% promovabilitate
675/1278 — poziție în selecție
3/11 — reușiți
6,13 — media min.
6,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vrancea · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL DE AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA ODOBESTI
ODOBESTI
27,27% promovabilitate
676/1278 — poziție în selecție
3/11 — reușiți
6,26 — media min.
7,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL DE ARTE "NAGY ISTVAN" MIERCUREA CIUC
MIERCUREA CIUC
27,27% promovabilitate
677/1278 — poziție în selecție
3/11 — reușiți
6,05 — media min.
6,62 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "PETRE BANITA" CALARASI
CALARASI
27,27% promovabilitate
678/1278 — poziție în selecție
3/11 — reușiți
6,71 — media min.
6,96 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "VIRGIL MADGEARU" SUCEAVA
SUCEAVA
27,27% promovabilitate
679/1278 — poziție în selecție
3/11 — reușiți
6,00 — media min.
7,23 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC 'DR. IOAN SENCHEA' FAGARAS
FAGARAS
27,27% promovabilitate
680/1278 — poziție în selecție
3/11 — reușiți
6,13 — media min.
6,20 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "GRIGORE ANTIPA" BOTOSANI
BOTOSANI
27,27% promovabilitate
681/1278 — poziție în selecție
3/11 — reușiți
6,15 — media min.
6,31 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC ’EMIL RACOVITA’ TECHIRGHIOL
TECHIRGHIOL
27,27% promovabilitate
682/1278 — poziție în selecție
3/11 — reușiți
6,20 — media min.
6,38 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S1 · promoții anterioareSEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "VENIAMIN COSTACHI", SAT MANASTIREA NEAMT, COMUNA VANATORI-NEAMT
MANASTIREA NEAMT
27,27% promovabilitate
683/1278 — poziție în selecție
3/11 — reușiți
6,16 — media min.
7,06 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA" ORADEA
ORADEA
27,03% promovabilitate
684/1278 — poziție în selecție
10/37 — reușiți
6,01 — media min.
7,20 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "EDMOND NICOLAU"
BUCURESTI SECTORUL 2
26,92% promovabilitate
685/1278 — poziție în selecție
7/26 — reușiți
6,26 — media min.
6,80 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC FORESTIER, MUNICIPIUL CAMPINA
CAMPINA
26,92% promovabilitate
686/1278 — poziție în selecție
7/26 — reușiți
6,20 — media min.
7,81 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
57,14% — 6,00–6,99
42,86% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mehedinți · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN BRANCOVEANU"
BAIA DE ARAMA
26,92% promovabilitate
687/1278 — poziție în selecție
7/26 — reușiți
6,05 — media min.
8,06 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
42,86% — 6,00–6,99
42,86% — 7,00–7,99
14,29% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 LUDUS
LUDUS
26,92% promovabilitate
688/1278 — poziție în selecție
7/26 — reușiți
6,00 — media min.
6,78 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE CARTIANU", MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT
PIATRA-NEAMT
26,67% promovabilitate
689/1278 — poziție în selecție
8/30 — reușiți
6,00 — media min.
8,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
12,50% — 7,00–7,99
12,50% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "IOAN CIORDAS" BEIUS
BEIUS
26,67% promovabilitate
690/1278 — poziție în selecție
4/15 — reușiți
6,45 — media min.
6,85 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "TRANSILVANIA" DEVA
DEVA
26,67% promovabilitate
691/1278 — poziție în selecție
4/15 — reușiți
6,08 — media min.
6,36 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Giurgiu · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL "UDRISTE NASTUREL" HOTARELE
HOTARELE
26,67% promovabilitate
692/1278 — poziție în selecție
4/15 — reușiți
6,26 — media min.
6,40 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL REFORMAT SATU MARE
SATU MARE
26,67% promovabilitate
693/1278 — poziție în selecție
4/15 — reușiți
6,03 — media min.
6,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mehedinți · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "MATEI BASARAB"
STREHAIA
26,67% promovabilitate
694/1278 — poziție în selecție
4/15 — reușiți
6,06 — media min.
6,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL "FERDINAND I" COMUNA MANECIU
GHEABA
26,32% promovabilitate
695/1278 — poziție în selecție
5/19 — reușiți
6,01 — media min.
7,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "ION CREANGA", ORASUL TARGU-NEAMT
TARGU NEAMT
26,32% promovabilitate
696/1278 — poziție în selecție
10/38 — reușiți
6,03 — media min.
6,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC DE TRANSPORTURI, MUNICIPIUL PLOIESTI
PLOIESTI
26,32% promovabilitate
697/1278 — poziție în selecție
5/19 — reușiți
6,01 — media min.
6,70 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC ’ION PODARU’ OVIDIU
OVIDIU
26,32% promovabilitate
698/1278 — poziție în selecție
5/19 — reușiți
6,13 — media min.
7,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vaslui · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL AGRICOL "DIMITRIE CANTEMIR", MUNICIPIUL HUSI
HUSI
26,09% promovabilitate
699/1278 — poziție în selecție
6/23 — reușiți
6,18 — media min.
7,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "KOS KAROLY" MIERCUREA CIUC
MIERCUREA CIUC
26,09% promovabilitate
700/1278 — poziție în selecție
6/23 — reușiți
6,10 — media min.
6,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "REGINA MARIA" ARAD
ARAD
26,09% promovabilitate
701/1278 — poziție în selecție
6/23 — reușiți
6,25 — media min.
6,96 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ilfov · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "VINTILA BRATIANU" DRAGOMIRESTI VALE
DRAGOMIRESTI-VALE
26,09% promovabilitate
702/1278 — poziție în selecție
6/23 — reușiți
6,01 — media min.
8,63 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
33,33% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
16,67% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC JIMBOLIA
JIMBOLIA
26,09% promovabilitate
703/1278 — poziție în selecție
6/23 — reușiți
6,18 — media min.
7,98 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC TURCENI
TURCENI
25,93% promovabilitate
704/1278 — poziție în selecție
14/54 — reușiți
6,01 — media min.
7,73 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
71,43% — 6,00–6,99
28,57% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC ’DIMITRIE LEONIDA’ CONSTANTA
CONSTANTA
25,93% promovabilitate
705/1278 — poziție în selecție
7/27 — reușiți
6,00 — media min.
7,06 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
85,71% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC 'TRANSILVANIA' BRASOV
BRASOV
25,71% promovabilitate
706/1278 — poziție în selecție
9/35 — reușiți
6,01 — media min.
7,85 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
88,89% — 6,00–6,99
11,11% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL "PETRU MAIOR" REGHIN
REGHIN
25,00% promovabilitate
707/1278 — poziție în selecție
5/20 — reușiți
6,38 — media min.
7,18 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC "GHEORGHE DRAGOS" SATU MARE
SATU MARE
25,00% promovabilitate
708/1278 — poziție în selecție
3/12 — reușiți
6,06 — media min.
7,76 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC "IULIAN POP" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
25,00% promovabilitate
709/1278 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,48 — media min.
6,48 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "DIACONOVICI TIETZ" RESITA
RESITA
25,00% promovabilitate
710/1278 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,00 — media min.
6,00 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Călărași · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "NEAGOE BASARAB" OLTENITA
OLTENITA
25,00% promovabilitate
711/1278 — poziție în selecție
5/20 — reușiți
6,11 — media min.
6,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "TITU MAIORESCU" AIUD
AIUD
25,00% promovabilitate
712/1278 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
7,11 — media min.
7,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "SPIRU HARET" SUCEAVA
SUCEAVA
25,00% promovabilitate
713/1278 — poziție în selecție
2/8 — reușiți
6,56 — media min.
8,23 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
50,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "STEFAN CEL MARE" BACAU
BACAU
25,00% promovabilitate
714/1278 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,06 — media min.
6,06 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "LATCU VODA" SIRET
SIRET
25,00% promovabilitate
715/1278 — poziție în selecție
4/16 — reușiți
6,26 — media min.
6,91 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "MIHAIL STURDZA", IASI
IASI
25,00% promovabilitate
716/1278 — poziție în selecție
3/12 — reușiți
6,06 — media min.
6,86 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL"CSIKY GERGELY" ARAD
ARAD
25,00% promovabilitate
717/1278 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,17 — media min.
6,17 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Călărași · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL "ALEXANDRU ODOBESCU" LEHLIU GARA
LEHLIU-GARA
25,00% promovabilitate
718/1278 — poziție în selecție
5/20 — reușiți
6,13 — media min.
6,90 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL "DR.P. BOROS FORTUNAT" ZETEA
ZETEA
25,00% promovabilitate
719/1278 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,67 — media min.
6,67 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL "GH. RUSET ROZNOVANU", ORASUL ROZNOV
ROZNOV
25,00% promovabilitate
720/1278 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,43 — media min.
6,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Covasna · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL "KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR" COVASNA
COVASNA
25,00% promovabilitate
721/1278 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,63 — media min.
6,63 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL "MARIN PREDA" ODORHEIU SECUIESC
ODORHEIU SECUIESC
25,00% promovabilitate
722/1278 — poziție în selecție
4/16 — reușiți
6,11 — media min.
7,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vrancea · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL "SIMION MEHEDINTI" VIDRA
VIDRA
25,00% promovabilitate
723/1278 — poziție în selecție
4/16 — reușiți
6,26 — media min.
6,60 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL "SIMION STOLNICU", ORASUL COMARNIC
COMARNIC
25,00% promovabilitate
724/1278 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,33 — media min.
6,33 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV SATU MARE
SATU MARE
25,00% promovabilitate
725/1278 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,66 — media min.
6,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV, MUNICIPIUL ROMAN
ROMAN
25,00% promovabilitate
726/1278 — poziție în selecție
2/8 — reușiți
6,11 — media min.
6,85 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL DE ARTE PLASTICE TIMISOARA
TIMISOARA
25,00% promovabilitate
727/1278 — poziție în selecție
4/16 — reușiți
6,05 — media min.
8,28 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
25,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA", MUNICIPIUL GALATI
GALATI
25,00% promovabilitate
728/1278 — poziție în selecție
3/12 — reușiți
6,25 — media min.
6,31 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL GRECO-CATOLIC "INOCHENTIE MICU" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
25,00% promovabilitate
729/1278 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
7,05 — media min.
7,05 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL ORTODOX "EPISCOP ROMAN CIOROGARIU" ORADEA
ORADEA
25,00% promovabilitate
730/1278 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,15 — media min.
6,15 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ialomița · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "AL.IOAN CUZA" SLOBOZIA
SLOBOZIA
25,00% promovabilitate
731/1278 — poziție în selecție
7/28 — reușiți
6,08 — media min.
7,16 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
85,71% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ALEXANDRU MACEDONSKI" MELINESTI
MELINESTI
25,00% promovabilitate
732/1278 — poziție în selecție
2/8 — reușiți
6,11 — media min.
6,33 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Covasna · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "BARÓTI SZABÓ DÁVID" BARAOLT
BARAOLT
25,00% promovabilitate
733/1278 — poziție în selecție
3/12 — reușiți
6,15 — media min.
6,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "DINU BRATIANU" STEFANESTI
STEFANESTI
25,00% promovabilitate
734/1278 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,21 — media min.
6,21 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "DOMOKOS KAZMER" SOVATA
SOVATA
25,00% promovabilitate
735/1278 — poziție în selecție
2/8 — reușiți
6,05 — media min.
6,28 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Călărași · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "DUILIU ZAMFIRESCU" DRAGALINA
DRAGALINA
25,00% promovabilitate
736/1278 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,26 — media min.
6,26 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "I.C. PETRESCU" STILPENI
STALPENI
25,00% promovabilitate
737/1278 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,38 — media min.
6,38 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "IOAN LUPAS" SALISTE
SALISTE
25,00% promovabilitate
738/1278 — poziție în selecție
2/8 — reușiți
6,25 — media min.
7,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ION CREANGA" CURTICI
CURTICI
25,00% promovabilitate
739/1278 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,33 — media min.
6,33 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "LIVIA MARIA GEGO" DOBRESTI
DOBRESTI
25,00% promovabilitate
740/1278 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,21 — media min.
6,21 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Teleorman · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE BALCESCU" ALEXANDRIA
ALEXANDRIA
25,00% promovabilitate
741/1278 — poziție în selecție
4/16 — reușiți
6,25 — media min.
7,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "OLTEA DOAMNA" DOLHASCA
DOLHASCA
25,00% promovabilitate
742/1278 — poziție în selecție
2/8 — reușiți
6,53 — media min.
6,63 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "PAUL BUJOR", ORAS BERESTI
BERESTI
25,00% promovabilitate
743/1278 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,08 — media min.
6,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "PAUL DIMO", MUNICIPIUL GALATI
GALATI
25,00% promovabilitate
744/1278 — poziție în selecție
7/28 — reușiți
6,05 — media min.
6,83 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ROMULUS PARASCHIVOIU" LOVRIN
LOVRIN
25,00% promovabilitate
745/1278 — poziție în selecție
3/12 — reușiți
6,25 — media min.
6,96 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "SFANTUL GHEORGHE" SANGEORGIU DE PADURE
SANGEORGIU DE PADURE
25,00% promovabilitate
746/1278 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,65 — media min.
6,65 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "VASILE JUNCU" MINIS
MINIS
25,00% promovabilitate
747/1278 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,41 — media min.
6,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL COMUNA SMEENI
SMEENI
25,00% promovabilitate
748/1278 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,48 — media min.
6,48 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC AUTOMECANICA MEDIAS
MEDIAS
25,00% promovabilitate
749/1278 — poziție în selecție
3/12 — reușiți
6,21 — media min.
6,71 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC BUCECEA
BUCECEA
25,00% promovabilitate
750/1278 — poziție în selecție
2/8 — reușiți
6,03 — media min.
6,56 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC CISNADIE
CISNADIE
25,00% promovabilitate
751/1278 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,05 — media min.
6,05 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA "TEREZIANUM" SIBIU
SIBIU
25,00% promovabilitate
752/1278 — poziție în selecție
6/24 — reușiți
6,13 — media min.
7,00 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC PUCIOASA
PUCIOASA
25,00% promovabilitate
753/1278 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,03 — media min.
6,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC UCECOM "SPIRU HARET" TIMISOARA
TIMISOARA
25,00% promovabilitate
754/1278 — poziție în selecție
5/20 — reușiți
6,05 — media min.
7,86 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
40,00% — 6,00–6,99
60,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC ’CARSIUM’ HARSOVA
HARSOVA
25,00% promovabilitate
755/1278 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,33 — media min.
6,33 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC ’NICOLAE TITULESCU’ MEDGIDIA
MEDGIDIA
25,00% promovabilitate
756/1278 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
7,33 — media min.
7,33 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEOLOGIC "EPISCOP MELCHISEDEC", MUNICIPIUL ROMAN
ROMAN
25,00% promovabilitate
757/1278 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,38 — media min.
6,38 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEOLOGIC TARGU JIU
TARGU JIU
25,00% promovabilitate
758/1278 — poziție în selecție
3/12 — reușiți
6,03 — media min.
7,18 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "ADAM MULLER GUTTENBRUNN" ARAD
ARAD
25,00% promovabilitate
759/1278 — poziție în selecție
2/8 — reușiți
6,41 — media min.
6,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "ATLAS"
BUCURESTI SECTORUL 6
25,00% promovabilitate
760/1278 — poziție în selecție
4/16 — reușiți
6,06 — media min.
7,06 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ialomița · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "CAROL I" FETESTI
FETESTI
25,00% promovabilitate
761/1278 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,40 — media min.
6,40 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "EUGEN PORA" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
25,00% promovabilitate
762/1278 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,05 — media min.
6,05 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "GEORGE CALINESCU"
BUCURESTI SECTORUL 1
25,00% promovabilitate
763/1278 — poziție în selecție
3/12 — reușiți
6,11 — media min.
8,90 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
33,33% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "GEORGE POP DE BASESTI" VISEU DE SUS
VISEU DE SUS
25,00% promovabilitate
764/1278 — poziție în selecție
2/8 — reușiți
6,11 — media min.
7,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "HENRI COANDA" FELDRU
FELDRU
25,00% promovabilitate
765/1278 — poziție în selecție
3/12 — reușiți
6,01 — media min.
7,00 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "IOAN BUTEANU" SOMCUTA MARE
SOMCUTA MARE
25,00% promovabilitate
766/1278 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,06 — media min.
6,06 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "MIRCEA ELIADE" LUPENI
LUPENI
25,00% promovabilitate
767/1278 — poziție în selecție
2/8 — reușiți
6,33 — media min.
6,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "NICOLAE TITULESCU" SLATINA
SLATINA
25,00% promovabilitate
768/1278 — poziție în selecție
3/12 — reușiți
6,20 — media min.
6,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC 'ANGHEL SALIGNY' CERNAVODA
CERNAVODA
25,00% promovabilitate
769/1278 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
7,11 — media min.
7,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC AMARASTII DE JOS
AMARASTII DE JOS
25,00% promovabilitate
770/1278 — poziție în selecție
2/8 — reușiți
6,23 — media min.
6,73 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC BILINGV ROMANO-CROAT CARASOVA
CARASOVA
25,00% promovabilitate
771/1278 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,01 — media min.
6,01 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC TEIUS
TEIUS
25,00% promovabilitate
772/1278 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,41 — media min.
6,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC ’NICOLAE BALCESCU’ MEDGIDIA
MEDGIDIA
25,00% promovabilitate
773/1278 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,50 — media min.
6,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ilfov · 2026 · S1 · promoții anterioareSEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX "SFANTA FILOFTEIA" BRANESTI
BRANESTI
25,00% promovabilitate
774/1278 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,40 — media min.
6,40 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2026 · S1 · promoții anterioareSEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "SF. IOAN GURA DE AUR" TARGOVISTE
TARGOVISTE
25,00% promovabilitate
775/1278 — poziție în selecție
3/12 — reușiți
6,06 — media min.
6,35 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC BRATIANU, MUNICIPIUL DRAGASANI
DRAGASANI
24,32% promovabilitate
776/1278 — poziție în selecție
9/37 — reușiți
6,05 — media min.
7,31 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
77,78% — 6,00–6,99
22,22% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL AGRICOL "DR. C. ANGELESCU" MUNICIPIUL BUZAU
BUZAU
24,00% promovabilitate
777/1278 — poziție în selecție
6/25 — reușiți
6,01 — media min.
7,46 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Teleorman · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "VIRGIL MADGEARU" ROSIORI DE VEDE
ROSIORI DE VEDE
24,00% promovabilitate
778/1278 — poziție în selecție
6/25 — reușiți
6,01 — media min.
6,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "HYPERION"
BUCURESTI SECTORUL 3
24,00% promovabilitate
779/1278 — poziție în selecție
12/50 — reușiți
6,00 — media min.
7,68 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "IANCU C VISSARION" TITU
TITU
24,00% promovabilitate
780/1278 — poziție în selecție
6/25 — reușiți
6,00 — media min.
6,86 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "MIRON COSTIN", MUNICIPIUL ROMAN
ROMAN
23,81% promovabilitate
781/1278 — poziție în selecție
5/21 — reușiți
6,10 — media min.
6,80 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "DORIN PAVEL" ALBA IULIA
ALBA IULIA
23,81% promovabilitate
782/1278 — poziție în selecție
5/21 — reușiți
6,13 — media min.
7,98 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
60,00% — 6,00–6,99
40,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "NIKOLA TESLA"
BUCURESTI SECTORUL 2
23,81% promovabilitate
783/1278 — poziție în selecție
5/21 — reușiți
6,01 — media min.
6,90 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "ANGHEL SALIGNY" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
23,53% promovabilitate
784/1278 — poziție în selecție
4/17 — reușiți
6,08 — media min.
6,78 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "DIMITRIE GHIKA" COMANESTI
COMANESTI
23,53% promovabilitate
785/1278 — poziție în selecție
4/17 — reușiți
6,05 — media min.
7,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL ENERGETIC CONSTANTA
CONSTANTA
23,53% promovabilitate
786/1278 — poziție în selecție
8/34 — reușiți
6,33 — media min.
6,98 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "GRIGORE MOISIL" DEVA
DEVA
23,53% promovabilitate
787/1278 — poziție în selecție
4/17 — reușiți
6,20 — media min.
7,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ialomița · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA FETESTI
FETESTI
23,53% promovabilitate
788/1278 — poziție în selecție
4/17 — reușiți
6,20 — media min.
6,85 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "IOAN JEBELEAN" SANNICOLAU MARE
SANNICOLAU MARE
23,53% promovabilitate
789/1278 — poziție în selecție
4/17 — reușiți
6,01 — media min.
6,31 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "ION MIHALACHE" TOPOLOVENI
TOPOLOVENI
23,53% promovabilitate
790/1278 — poziție în selecție
4/17 — reușiți
6,01 — media min.
6,48 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ialomița · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "PAUL GEORGESCU" TANDAREI
TANDAREI
23,53% promovabilitate
791/1278 — poziție în selecție
4/17 — reușiți
6,38 — media min.
7,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "DIMITRIE FILISANU" FILIASI
FILIASI
23,40% promovabilitate
792/1278 — poziție în selecție
11/47 — reușiți
6,10 — media min.
7,68 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
81,82% — 6,00–6,99
18,18% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "BOGDAN VODA" VISEU DE SUS
VISEU DE SUS
23,33% promovabilitate
793/1278 — poziție în selecție
7/30 — reușiți
6,01 — media min.
7,30 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
85,71% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Teleorman · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA" ALEXANDRIA
ALEXANDRIA
23,08% promovabilitate
794/1278 — poziție în selecție
3/13 — reușiți
6,26 — media min.
6,91 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL PARTICULAR "VASILE GOLDIS" ARAD
ARAD
23,08% promovabilitate
795/1278 — poziție în selecție
3/13 — reușiți
6,23 — media min.
7,10 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vrancea · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE BALS" ADJUD
ADJUD
23,08% promovabilitate
796/1278 — poziție în selecție
6/26 — reușiți
6,21 — media min.
6,85 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "SAMUIL ISOPESCU" SUCEAVA
SUCEAVA
23,08% promovabilitate
797/1278 — poziție în selecție
3/13 — reușiți
6,23 — media min.
6,96 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL "DIMITRIE PACIUREA"
BUCURESTI SECTORUL 1
23,08% promovabilitate
798/1278 — poziție în selecție
3/13 — reușiți
6,08 — media min.
6,28 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN BRANCUSI"
BUCURESTI SECTORUL 2
23,08% promovabilitate
799/1278 — poziție în selecție
3/13 — reușiți
6,21 — media min.
6,51 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "DIMITRIE LEONIDA" PETROSANI
PETROSANI
23,08% promovabilitate
800/1278 — poziție în selecție
3/13 — reușiți
6,05 — media min.
7,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "SZEKELY KAROLY" MIERCUREA CIUC
MIERCUREA CIUC
23,08% promovabilitate
801/1278 — poziție în selecție
3/13 — reușiți
6,07 — media min.
6,10 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "BENJAMIN FRANKLIN"
BUCURESTI SECTORUL 3
23,08% promovabilitate
802/1278 — poziție în selecție
6/26 — reușiți
6,03 — media min.
6,21 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "DIMITRIE BOLINTINEANU"
BUCURESTI SECTORUL 5
23,08% promovabilitate
803/1278 — poziție în selecție
3/13 — reușiți
6,16 — media min.
6,35 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brăila · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "PANAIT CERNA"
BRAILA
23,08% promovabilitate
804/1278 — poziție în selecție
3/13 — reușiți
6,58 — media min.
7,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vaslui · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL PEDAGOGIC "IOAN POPESCU", MUNICIPIUL BARLAD
BARLAD
22,73% promovabilitate
805/1278 — poziție în selecție
5/22 — reușiți
6,00 — media min.
6,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "FRANCISC NEUMAN" ARAD
ARAD
22,73% promovabilitate
806/1278 — poziție în selecție
5/22 — reușiți
6,05 — media min.
6,53 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "RADU NEGRU", MUNICIPIUL GALATI
GALATI
22,73% promovabilitate
807/1278 — poziție în selecție
5/22 — reușiți
6,38 — media min.
7,86 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
60,00% — 6,00–6,99
40,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEOLOGIC UNITARIAN "BERDE MOZES" CRISTURU SECUIESC
CRISTURU SECUIESC
22,73% promovabilitate
808/1278 — poziție în selecție
5/22 — reușiți
6,10 — media min.
6,70 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "GEORGE POP DE BASESTI" SIGHETU MARMATIEI
SIGHETU MARMATIEI
22,73% promovabilitate
809/1278 — poziție în selecție
5/22 — reușiți
6,28 — media min.
7,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL AGRICOL "TRAIAN SAVULESCU" TARGU MURES
TARGU MURES
22,58% promovabilitate
810/1278 — poziție în selecție
7/31 — reușiți
6,00 — media min.
6,86 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL "ION KALINDERU", ORASUL BUSTENI
BUSTENI
22,22% promovabilitate
811/1278 — poziție în selecție
2/9 — reușiți
6,33 — media min.
6,65 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" TARGU JIU
TARGU JIU
22,22% promovabilitate
812/1278 — poziție în selecție
2/9 — reușiți
6,43 — media min.
7,25 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL 'ST.O.IOSIF' RUPEA
RUPEA
22,22% promovabilitate
813/1278 — poziție în selecție
2/9 — reușiți
6,50 — media min.
6,86 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV BRASOV
BRASOV
22,22% promovabilitate
814/1278 — poziție în selecție
2/9 — reușiți
6,21 — media min.
8,10 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
50,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL DE TURISM SI SERVICII PUBLICE "NEAGOE BASARAB ", ORAS CALIMANESTI
CALIMANESTI
22,22% promovabilitate
815/1278 — poziție în selecție
2/9 — reușiți
6,70 — media min.
6,81 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ilfov · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "DOAMNA CHIAJNA" ROSU - CHIAJNA
CHIAJNA
22,22% promovabilitate
816/1278 — poziție în selecție
4/18 — reușiți
6,30 — media min.
7,56 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brăila · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "EDMOND NICOLAU" BRAILA
BRAILA
22,22% promovabilitate
817/1278 — poziție în selecție
4/18 — reușiți
6,01 — media min.
6,60 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "JOANNES KAJONI" MIERCUREA CIUC
MIERCUREA CIUC
22,22% promovabilitate
818/1278 — poziție în selecție
6/27 — reușiți
6,00 — media min.
6,30 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "PETRU PONI"
BUCURESTI SECTORUL 6
22,22% promovabilitate
819/1278 — poziție în selecție
6/27 — reușiți
6,00 — media min.
6,86 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC BISTRITA
BISTRITA
22,22% promovabilitate
820/1278 — poziție în selecție
2/9 — reușiți
6,28 — media min.
6,93 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC DORNA CANDRENILOR
DORNA CANDRENILOR
22,22% promovabilitate
821/1278 — poziție în selecție
2/9 — reușiți
6,63 — media min.
7,70 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC LUPENI
LUPENI
22,22% promovabilitate
822/1278 — poziție în selecție
4/18 — reușiți
6,00 — media min.
6,35 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Călărași · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC NR.1 FUNDULEA
FUNDULEA
22,22% promovabilitate
823/1278 — poziție în selecție
2/9 — reușiți
6,11 — media min.
6,40 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC NUCET
NUCET
22,22% promovabilitate
824/1278 — poziție în selecție
2/9 — reușiți
6,00 — media min.
6,88 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vrancea · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "GRIGORE GHEBA" DUMITRESTI
DUMITRESTI
22,22% promovabilitate
825/1278 — poziție în selecție
2/9 — reușiți
6,11 — media min.
6,83 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sălaj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "ION AGARBICEANU" JIBOU
JIBOU
22,22% promovabilitate
826/1278 — poziție în selecție
2/9 — reușiți
6,78 — media min.
7,26 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "MIRCEA ELIADE", MUNICIPIUL GALATI
GALATI
22,22% promovabilitate
827/1278 — poziție în selecție
2/9 — reușiți
6,23 — media min.
6,35 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "TRAIAN VUIA" RESITA
RESITA
22,22% promovabilitate
828/1278 — poziție în selecție
2/9 — reușiți
6,35 — media min.
6,60 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC PANCOTA
PANCOTA
22,22% promovabilitate
829/1278 — poziție în selecție
2/9 — reușiți
6,61 — media min.
7,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC RECAS
RECAS
22,22% promovabilitate
830/1278 — poziție în selecție
2/9 — reușiți
6,36 — media min.
6,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sălaj · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "ALESANDRU PAPIU ILARIAN" ZALAU
ZALAU
21,74% promovabilitate
831/1278 — poziție în selecție
5/23 — reușiți
6,03 — media min.
6,40 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "AZUR" TIMISOARA
TIMISOARA
21,74% promovabilitate
832/1278 — poziție în selecție
5/23 — reușiți
6,00 — media min.
6,60 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "DUMITRU MANGERON" BACAU
BACAU
21,74% promovabilitate
833/1278 — poziție în selecție
5/23 — reușiți
6,11 — media min.
7,36 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "GHEORGHE SINCAI" TARGU MURES
TARGU MURES
21,74% promovabilitate
834/1278 — poziție în selecție
5/23 — reușiți
6,03 — media min.
6,65 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC ENERGETIC
BUCURESTI SECTORUL 5
21,62% promovabilitate
835/1278 — poziție în selecție
8/37 — reușiți
6,03 — media min.
6,78 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Călărași · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL "DANUBIUS" CALARASI
CALARASI
21,62% promovabilitate
836/1278 — poziție în selecție
8/37 — reușiți
6,01 — media min.
6,48 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "DOAMNA STANCA" SATU MARE
SATU MARE
21,43% promovabilitate
837/1278 — poziție în selecție
3/14 — reușiți
6,03 — media min.
6,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "BATTHYANY IGNAC" GHEORGHENI
GHEORGHENI
21,43% promovabilitate
838/1278 — poziție în selecție
6/28 — reușiți
6,10 — media min.
7,97 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Teleorman · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ANGHEL SALIGNY" ROSIORI DE VEDE
ROSIORI DE VEDE
21,43% promovabilitate
839/1278 — poziție în selecție
6/28 — reușiți
6,01 — media min.
7,86 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN BRANCOVEANU" TARGOVISTE
TARGOVISTE
21,43% promovabilitate
840/1278 — poziție în selecție
6/28 — reușiți
6,01 — media min.
6,95 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "DECEBAL" CARANSEBES
CARANSEBES
21,43% promovabilitate
841/1278 — poziție în selecție
3/14 — reușiți
6,33 — media min.
8,01 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
33,33% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
33,33% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "GRIGORE C. MOISIL" MUNICIPIUL BUZAU
BUZAU
21,43% promovabilitate
842/1278 — poziție în selecție
6/28 — reușiți
6,18 — media min.
6,75 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Giurgiu · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ION BARBU" GIURGIU
GIURGIU
21,43% promovabilitate
843/1278 — poziție în selecție
3/14 — reușiți
6,03 — media min.
6,98 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Tulcea · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "GHEORGHE MUNTEANU MURGOCI" MACIN
MACIN
21,43% promovabilitate
844/1278 — poziție în selecție
3/14 — reușiți
6,13 — media min.
7,78 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "ORBAN BALAZS" CRISTURU SECUIESC
CRISTURU SECUIESC
21,43% promovabilitate
845/1278 — poziție în selecție
3/14 — reușiți
6,03 — media min.
6,56 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "VENCZEL JOZSEF" MIERCUREA CIUC
MIERCUREA CIUC
21,21% promovabilitate
846/1278 — poziție în selecție
7/33 — reușiți
6,01 — media min.
6,71 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU"
BUCURESTI SECTORUL 3
21,05% promovabilitate
847/1278 — poziție în selecție
4/19 — reușiți
6,05 — media min.
6,68 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "TRAIAN"
BUCURESTI SECTORUL 2
20,93% promovabilitate
848/1278 — poziție în selecție
9/43 — reușiți
6,03 — media min.
7,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC ENERGETIC 'REMUS RADULET' BRASOV
BRASOV
20,83% promovabilitate
849/1278 — poziție în selecție
5/24 — reușiți
6,26 — media min.
7,13 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV SLATINA
SLATINA
20,83% promovabilitate
850/1278 — poziție în selecție
5/24 — reușiți
6,05 — media min.
6,46 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "CRISTOFOR NAKO" SANNICOLAU MARE
SANNICOLAU MARE
20,83% promovabilitate
851/1278 — poziție în selecție
5/24 — reușiți
6,03 — media min.
7,31 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "PETRU MAIOR"
BUCURESTI SECTORUL 6
20,69% promovabilitate
852/1278 — poziție în selecție
6/29 — reușiți
6,00 — media min.
7,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV
BRASOV
20,69% promovabilitate
853/1278 — poziție în selecție
6/29 — reușiți
6,01 — media min.
6,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Giurgiu · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "DIMITRIE BOLINTINEANU"
BOLINTIN-VALE
20,69% promovabilitate
854/1278 — poziție în selecție
6/29 — reușiți
6,03 — media min.
6,95 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TIMISOARA
TIMISOARA
20,59% promovabilitate
855/1278 — poziție în selecție
7/34 — reușiți
6,16 — media min.
6,96 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "GENERAL IOAN CULCER" TARGU JIU
TARGU JIU
20,59% promovabilitate
856/1278 — poziție în selecție
7/34 — reușiți
6,03 — media min.
6,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "SFANTUL PANTELIMON"
BUCURESTI SECTORUL 2
20,51% promovabilitate
857/1278 — poziție în selecție
8/39 — reușiți
6,15 — media min.
7,96 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
87,50% — 6,00–6,99
12,50% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL DE INDUSTRIE ALIMENTARA "ELENA DOAMNA", MUNICIPIUL GALATI
GALATI
20,00% promovabilitate
858/1278 — poziție în selecție
6/30 — reușiți
6,00 — media min.
7,00 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC "EMANUIL GOJDU" HUNEDOARA
HUNEDOARA
20,00% promovabilitate
859/1278 — poziție în selecție
3/15 — reușiți
6,11 — media min.
6,83 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "IULIA HASDEU"
BUCURESTI SECTORUL 2
20,00% promovabilitate
860/1278 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,08 — media min.
6,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEA
ORADEA
20,00% promovabilitate
861/1278 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,41 — media min.
6,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU"
BUCURESTI SECTORUL 6
20,00% promovabilitate
862/1278 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,10 — media min.
6,10 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL 'APRILY LAJOS' BRASOV
BRASOV
20,00% promovabilitate
863/1278 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,93 — media min.
6,93 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "CIBINIUM" SIBIU
SIBIU
20,00% promovabilitate
864/1278 — poziție în selecție
7/35 — reușiți
6,08 — media min.
7,35 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
85,71% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vrancea · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC AUTO "TRAIAN VUIA" FOCSANI
FOCSANI
20,00% promovabilitate
865/1278 — poziție în selecție
3/15 — reușiți
6,26 — media min.
6,70 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Călărași · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL AGRICOL "SANDU ALDEA" CALARASI
CALARASI
20,00% promovabilitate
866/1278 — poziție în selecție
6/30 — reușiți
6,03 — media min.
6,71 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL COBADIN
COBADIN
20,00% promovabilitate
867/1278 — poziție în selecție
2/10 — reușiți
6,00 — media min.
6,21 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV ALBA IULIA
ALBA IULIA
20,00% promovabilitate
868/1278 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,30 — media min.
6,30 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL PARTICULAR "ONICESCU-MIHOC"
BUCURESTI SECTORUL 1
20,00% promovabilitate
869/1278 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,06 — media min.
6,06 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mehedinți · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "DOMNUL TUDOR"
DROBETA-TURNU SEVERIN
20,00% promovabilitate
870/1278 — poziție în selecție
4/20 — reușiți
6,00 — media min.
7,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "GEORGE BARITIU" LIVADA
LIVADA
20,00% promovabilitate
871/1278 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,73 — media min.
6,73 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "GOGA IONESCU" TITU
TITU
20,00% promovabilitate
872/1278 — poziție în selecție
7/35 — reușiți
6,03 — media min.
6,81 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Tulcea · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "HENRI COANDA" TULCEA
TULCEA
20,00% promovabilitate
873/1278 — poziție în selecție
5/25 — reușiți
6,06 — media min.
7,26 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Tulcea · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ION MINCU" TULCEA
TULCEA
20,00% promovabilitate
874/1278 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,08 — media min.
6,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "JACQUES M. ELIAS" SASCUT
SASCUT
20,00% promovabilitate
875/1278 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,33 — media min.
6,33 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "LIVIU REBREANU" BALAN
BALAN
20,00% promovabilitate
876/1278 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,46 — media min.
6,46 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sălaj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "LIVIU REBREANU" HIDA
HIDA
20,00% promovabilitate
877/1278 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,50 — media min.
6,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "STEFAN ANGHEL" BAILESTI
BAILESTI
20,00% promovabilitate
878/1278 — poziție în selecție
2/10 — reușiți
6,05 — media min.
6,21 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "TIVAI NAGY IMRE" SANMARTIN
SANMARTIN
20,00% promovabilitate
879/1278 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,40 — media min.
6,40 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "VICTOR SLAVESCU" RUCAR
RUCAR
20,00% promovabilitate
880/1278 — poziție în selecție
2/10 — reușiți
6,01 — media min.
6,81 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mehedinți · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC HALANGA
HALANGA
20,00% promovabilitate
881/1278 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,93 — media min.
6,93 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SALONTA
SALONTA
20,00% promovabilitate
882/1278 — poziție în selecție
2/10 — reușiți
6,18 — media min.
8,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
50,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vaslui · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC, SAT PUIESTI
PUIESTI
20,00% promovabilitate
883/1278 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,86 — media min.
6,86 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "CORIOLAN BREDICEANU" LUGOJ
LUGOJ
20,00% promovabilitate
884/1278 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,38 — media min.
6,38 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "GRIGORE TOCILESCU", ORASUL MIZIL
MIZIL
20,00% promovabilitate
885/1278 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,75 — media min.
6,75 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "ION LUCA" VATRA DORNEI
VATRA DORNEI
20,00% promovabilitate
886/1278 — poziție în selecție
2/10 — reușiți
6,30 — media min.
6,46 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "ONISIFOR GHIBU" SIBIU
SIBIU
20,00% promovabilitate
887/1278 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
7,96 — media min.
7,96 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "SALAMON ERNO" GHEORGHENI
GHEORGHENI
20,00% promovabilitate
888/1278 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,33 — media min.
6,33 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "TRAIAN LALESCU" HUNEDOARA
HUNEDOARA
20,00% promovabilitate
889/1278 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,05 — media min.
6,05 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC 'I.C. DRAGUSANU' VICTORIA
VICTORIA
20,00% promovabilitate
890/1278 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,15 — media min.
6,15 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC BANEASA
BANEASA
20,00% promovabilitate
891/1278 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,66 — media min.
6,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC BILINGV "ITA WEGMAN"
BUCURESTI SECTORUL 2
20,00% promovabilitate
892/1278 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,86 — media min.
6,86 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC ORAS POGOANELE
POGOANELE
20,00% promovabilitate
893/1278 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,11 — media min.
6,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC PECIU NOU
PECIU NOU
20,00% promovabilitate
894/1278 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,61 — media min.
6,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC ’DECEBAL’ CONSTANTA
CONSTANTA
20,00% promovabilitate
895/1278 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,61 — media min.
6,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC ’GEORGE EMIL PALADE’ CONSTANTA
CONSTANTA
20,00% promovabilitate
896/1278 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,70 — media min.
6,70 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2026 · S1 · promoții anterioareSEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "EPISCOP IOAN POPASU" CARANSEBES
CARANSEBES
20,00% promovabilitate
897/1278 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,58 — media min.
6,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S1 · promoții anterioareSEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "SF. VASILE CEL MARE", IASI
IASI
20,00% promovabilitate
898/1278 — poziție în selecție
2/10 — reușiți
6,33 — media min.
7,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ANGHEL SALIGNY", MUNICIPIUL PLOIESTI
PLOIESTI
19,44% promovabilitate
899/1278 — poziție în selecție
7/36 — reușiți
6,10 — media min.
8,33 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
85,71% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
14,29% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vaslui · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE IORGA", ORAS NEGRESTI
NEGRESTI
19,44% promovabilitate
900/1278 — poziție în selecție
7/36 — reușiți
6,05 — media min.
6,46 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE
TARGOVISTE
19,23% promovabilitate
901/1278 — poziție în selecție
5/26 — reușiți
6,01 — media min.
6,36 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "MIHAI BRAVU"
BUCURESTI SECTORUL 3
19,05% promovabilitate
902/1278 — poziție în selecție
12/63 — reușiți
6,01 — media min.
8,36 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
8,33% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC ’TOMIS’ CONSTANTA
CONSTANTA
19,05% promovabilitate
903/1278 — poziție în selecție
4/21 — reușiți
6,10 — media min.
6,56 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sălaj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "MIHAI VITEAZUL" ZALAU
ZALAU
18,92% promovabilitate
904/1278 — poziție în selecție
7/37 — reușiți
6,11 — media min.
7,73 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
71,43% — 6,00–6,99
28,57% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU", IASI
IASI
18,75% promovabilitate
905/1278 — poziție în selecție
3/16 — reușiți
6,60 — media min.
7,21 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA "DUMITRU MOTOC"
BUCURESTI SECTORUL 5
18,75% promovabilitate
906/1278 — poziție în selecție
6/32 — reușiți
6,01 — media min.
7,00 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV "BIHORUL" ORADEA
ORADEA
18,75% promovabilitate
907/1278 — poziție în selecție
3/16 — reușiți
6,15 — media min.
6,83 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ALEXANDRU BORZA" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
18,75% promovabilitate
908/1278 — poziție în selecție
3/16 — reușiți
6,00 — media min.
6,28 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII "GHEORGHE MARZESCU", IASI
IASI
18,75% promovabilitate
909/1278 — poziție în selecție
3/16 — reușiți
6,01 — media min.
6,35 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC DE PETROL MORENI
MORENI
18,75% promovabilitate
910/1278 — poziție în selecție
3/16 — reușiți
6,00 — media min.
6,21 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC ’C.A.ROSETTI’ CONSTANTA
CONSTANTA
18,75% promovabilitate
911/1278 — poziție în selecție
3/16 — reușiți
6,41 — media min.
6,46 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ilfov · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "ALEXANDRU ROSETTI" VIDRA
VIDRA
18,75% promovabilitate
912/1278 — poziție în selecție
3/16 — reușiți
6,06 — media min.
7,10 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "TRAIAN VUIA" FAGET
FAGET
18,75% promovabilitate
913/1278 — poziție în selecție
6/32 — reușiți
6,25 — media min.
7,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "DIMITRIE LEONIDA"
BUCURESTI SECTORUL 2
18,42% promovabilitate
914/1278 — poziție în selecție
7/38 — reușiți
6,03 — media min.
7,46 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
71,43% — 6,00–6,99
28,57% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC DE STIINTE APLICATE ARAD
ARAD
18,42% promovabilitate
915/1278 — poziție în selecție
7/38 — reușiți
6,03 — media min.
7,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
85,71% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Teleorman · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "UNIREA" TURNU MAGURELE
TURNU MAGURELE
18,18% promovabilitate
916/1278 — poziție în selecție
2/11 — reușiți
6,61 — media min.
6,81 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" ONESTI
ONESTI
18,18% promovabilitate
917/1278 — poziție în selecție
4/22 — reușiți
6,01 — media min.
6,86 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ilfov · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV "HELMUT DUCKADAM" CLINCENI
CLINCENI
18,18% promovabilitate
918/1278 — poziție în selecție
2/11 — reușiți
6,45 — media min.
7,53 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN BRANCUSI" DEJ
DEJ
18,18% promovabilitate
919/1278 — poziție în selecție
2/11 — reușiți
6,63 — media min.
6,93 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ilfov · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "DUMITRU DUMITRESCU" BUFTEA
BUFTEA
18,18% promovabilitate
920/1278 — poziție în selecție
8/44 — reușiți
6,10 — media min.
8,13 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
12,50% — 7,00–7,99
12,50% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "AVRAM IANCU" BRAD
BRAD
18,18% promovabilitate
921/1278 — poziție în selecție
2/11 — reușiți
6,01 — media min.
6,63 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "TATA OANCEA" BOCSA
BOCSA
18,18% promovabilitate
922/1278 — poziție în selecție
2/11 — reușiți
6,33 — media min.
7,15 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV, IASI
IASI
17,65% promovabilitate
923/1278 — poziție în selecție
3/17 — reușiți
6,00 — media min.
6,53 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL NATIONAL DE INFORMATICA ARAD
ARAD
17,65% promovabilitate
924/1278 — poziție în selecție
3/17 — reușiți
6,00 — media min.
6,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL AGRICOL "DANIIL POPOVICI BARCIANU" SIBIU
SIBIU
17,39% promovabilitate
925/1278 — poziție în selecție
4/23 — reușiți
6,03 — media min.
6,16 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL "ALEXANDRU CEL BUN" BOTOSANI
BOTOSANI
17,39% promovabilitate
926/1278 — poziție în selecție
4/23 — reușiți
6,00 — media min.
6,40 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "AVRAM IANCU" STEI
STEI
16,67% promovabilitate
927/1278 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
6,83 — media min.
6,83 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "VICTOR UNGUREANU" CAMPIA TURZII
CAMPIA TURZII
16,67% promovabilitate
928/1278 — poziție în selecție
3/18 — reușiți
6,33 — media min.
7,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL "DR. LAZAR CHIRILA" BAIA DE ARIES
BAIA DE ARIES
16,67% promovabilitate
929/1278 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
6,03 — media min.
6,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL "MIRON CRISTEA" SUBCETATE
SUBCETATE
16,67% promovabilitate
930/1278 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
6,08 — media min.
6,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL "SEVER BOCU" LIPOVA
LIPOVA
16,67% promovabilitate
931/1278 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
6,16 — media min.
6,16 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL AUTO "TRAIAN VUIA" TARGU JIU
TARGU JIU
16,67% promovabilitate
932/1278 — poziție în selecție
3/18 — reușiți
6,21 — media min.
7,71 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV "CETATE" DEVA
DEVA
16,67% promovabilitate
933/1278 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
6,96 — media min.
6,96 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV CAMPULUNG
CAMPULUNG
16,67% promovabilitate
934/1278 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
6,31 — media min.
6,31 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Călărași · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL PEDAGOGIC "STEFAN BANULESCU" CALARASI
CALARASI
16,67% promovabilitate
935/1278 — poziție în selecție
2/12 — reușiți
6,01 — media min.
6,15 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN BRANCUSI"- PESTISANI
PESTISANI
16,67% promovabilitate
936/1278 — poziție în selecție
3/18 — reușiți
6,11 — media min.
6,76 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mehedinți · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "DECEBAL"
DROBETA-TURNU SEVERIN
16,67% promovabilitate
937/1278 — poziție în selecție
4/24 — reușiți
6,21 — media min.
6,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "MIHAI VITEAZU" VULCAN
VULCAN
16,67% promovabilitate
938/1278 — poziție în selecție
2/12 — reușiți
6,00 — media min.
6,01 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE TECLU" COPSA MICA
COPSA MICA
16,67% promovabilitate
939/1278 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
7,70 — media min.
7,70 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "PETRE IONESCU MUSCEL" DOMNESTI
DOMNESTI
16,67% promovabilitate
940/1278 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
7,20 — media min.
7,20 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "STEFAN HELL" SANTANA
SANTANA
16,67% promovabilitate
941/1278 — poziție în selecție
2/12 — reușiți
6,30 — media min.
6,76 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL "ALEXANDRU BORZA" GEOAGIU
GEOAGIU
16,67% promovabilitate
942/1278 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
6,21 — media min.
6,21 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Giurgiu · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC NR.1 PRUNDU
PRUNDU
16,67% promovabilitate
943/1278 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
6,18 — media min.
6,18 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC TARNAVENI
TARNAVENI
16,67% promovabilitate
944/1278 — poziție în selecție
3/18 — reușiți
6,06 — media min.
6,81 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC TOPRAISAR
TOPRAISAR
16,67% promovabilitate
945/1278 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
6,26 — media min.
6,26 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC, VLADENI
VLADENI
16,67% promovabilitate
946/1278 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
6,46 — media min.
6,46 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "ION NECULCE", TARGU FRUMOS
TARGU FRUMOS
16,67% promovabilitate
947/1278 — poziție în selecție
2/12 — reușiți
6,13 — media min.
6,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "JOSEPH HALTRICH" SIGHISOARA
SIGHISOARA
16,67% promovabilitate
948/1278 — poziție în selecție
2/12 — reușiți
6,26 — media min.
7,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Teleorman · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "MARIN PREDA" TURNU MAGURELE
TURNU MAGURELE
16,67% promovabilitate
949/1278 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
6,68 — media min.
6,68 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "PAVEL DAN" CAMPIA TURZII
CAMPIA TURZII
16,67% promovabilitate
950/1278 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
6,13 — media min.
6,13 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "SAMUIL MICU" SARMASU
SARMASU
16,67% promovabilitate
951/1278 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
6,66 — media min.
6,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "SERBAN VODA", ORASUL SLANIC
SLANIC
16,67% promovabilitate
952/1278 — poziție în selecție
2/12 — reușiți
6,08 — media min.
6,31 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC 'GEORGE MOROIANU' SACELE
SACELE
16,67% promovabilitate
953/1278 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
6,21 — media min.
6,21 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC BUZIAS
BUZIAS
16,67% promovabilitate
954/1278 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
6,51 — media min.
6,51 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC NEGRU VODA
NEGRU VODA
16,67% promovabilitate
955/1278 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
6,10 — media min.
6,10 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ilfov · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC NR. 1 PERIS
PERIS
16,67% promovabilitate
956/1278 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
6,21 — media min.
6,21 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC PERIAM
PERIAM
16,67% promovabilitate
957/1278 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
6,30 — media min.
6,30 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "MATEI BASARAB" CARACAL
CARACAL
16,00% promovabilitate
958/1278 — poziție în selecție
4/25 — reușiți
6,65 — media min.
8,00 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
25,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC THEODOR PALLADY
BUCURESTI SECTORUL 3
16,00% promovabilitate
959/1278 — poziție în selecție
4/25 — reușiți
6,00 — media min.
6,95 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Călărași · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC CALARASI
CALARASI
15,79% promovabilitate
960/1278 — poziție în selecție
3/19 — reușiți
6,10 — media min.
7,76 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "CONSTANTIN BRANCUSI" PETRILA
PETRILA
15,79% promovabilitate
961/1278 — poziție în selecție
3/19 — reușiți
6,35 — media min.
6,81 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC SILVIC 'DR. NICOLAE RUCAREANU' BRASOV
BRASOV
15,79% promovabilitate
962/1278 — poziție în selecție
3/19 — reușiți
6,53 — media min.
6,75 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ilfov · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "MIHAIL KOGALNICEANU" SNAGOV
SNAGOV
15,79% promovabilitate
963/1278 — poziție în selecție
3/19 — reușiți
6,01 — media min.
6,25 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL "MIHAIL CANTACUZINO", ORASUL SINAIA
SINAIA
15,38% promovabilitate
964/1278 — poziție în selecție
2/13 — reușiți
6,01 — media min.
6,25 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC CHISINEU CRIS
CHISINEU-CRIS
15,38% promovabilitate
965/1278 — poziție în selecție
2/13 — reușiți
6,01 — media min.
7,20 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Teleorman · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC ZIMNICEA
ZIMNICEA
15,38% promovabilitate
966/1278 — poziție în selecție
2/13 — reușiți
6,33 — media min.
6,60 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ION I.C. BRATIANU"
BUCURESTI SECTORUL 2
15,00% promovabilitate
967/1278 — poziție în selecție
3/20 — reușiți
6,83 — media min.
8,78 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
33,33% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mehedinți · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "SERBAN CIOCULESCU"
DROBETA-TURNU SEVERIN
15,00% promovabilitate
968/1278 — poziție în selecție
3/20 — reușiți
6,30 — media min.
7,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vaslui · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL "STEFAN PROCOPIU", MUNICIPIUL VASLUI
VASLUI
14,81% promovabilitate
969/1278 — poziție în selecție
4/27 — reușiți
6,00 — media min.
6,68 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC BARSESTI
BARSESTI
14,81% promovabilitate
970/1278 — poziție în selecție
4/27 — reușiți
6,60 — media min.
8,10 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
25,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "IULIU MANIU"
BUCURESTI SECTORUL 6
14,63% promovabilitate
971/1278 — poziție în selecție
6/41 — reușiți
6,10 — media min.
6,70 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "TEODOR NES" SALONTA
SALONTA
14,29% promovabilitate
972/1278 — poziție în selecție
1/7 — reușiți
6,46 — media min.
6,46 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mehedinți · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "STEFAN ODOBLEJA"
DROBETA-TURNU SEVERIN
14,29% promovabilitate
973/1278 — poziție în selecție
1/7 — reușiți
6,15 — media min.
6,15 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL "GEORGE TARNEA", ORAS BABENI
BABENI
14,29% promovabilitate
974/1278 — poziție în selecție
1/7 — reușiți
6,53 — media min.
6,53 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sălaj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL REFORMAT "WESSELENYI" ZALAU
ZALAU
14,29% promovabilitate
975/1278 — poziție în selecție
1/7 — reușiți
6,31 — media min.
6,31 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "LIVIU REBREANU" MAIERU
MAIERU
14,29% promovabilitate
976/1278 — poziție în selecție
1/7 — reușiți
7,30 — media min.
7,30 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "MIHAI BUSUIOC", PASCANI
PASCANI
14,29% promovabilitate
977/1278 — poziție în selecție
1/7 — reușiți
6,68 — media min.
6,68 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "SF.DIMITRIE" TEREGOVA
TEREGOVA
14,29% promovabilitate
978/1278 — poziție în selecție
1/7 — reușiți
6,88 — media min.
6,88 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "SFANTU NICOLAE" DETA
DETA
14,29% promovabilitate
979/1278 — poziție în selecție
4/28 — reușiți
6,16 — media min.
7,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "GENERAL DRAGALINA" ORAVITA
ORAVITA
14,29% promovabilitate
980/1278 — poziție în selecție
2/14 — reușiți
6,21 — media min.
6,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "GUSTAV GUNDISCH" CISNADIE
CISNADIE
14,29% promovabilitate
981/1278 — poziție în selecție
1/7 — reușiți
6,38 — media min.
6,38 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC DE INFORMATICA "ALEXANDRU MARGHILOMAN" MUNICIPIUL BUZAU
BUZAU
14,29% promovabilitate
982/1278 — poziție în selecție
2/14 — reușiți
6,28 — media min.
6,78 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC ’IOAN COTOVU’ HARSOVA
HARSOVA
14,29% promovabilitate
983/1278 — poziție în selecție
1/7 — reușiți
6,98 — media min.
6,98 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S1 · promoții anterioareSEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX ’SFANTUL CUVIOS DIONISIE EXIGUUL’ CONSTANTA
CONSTANTA
14,29% promovabilitate
984/1278 — poziție în selecție
1/7 — reușiți
6,26 — media min.
6,26 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ilfov · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE BALCESCU" VOLUNTARI
VOLUNTARI
13,79% promovabilitate
985/1278 — poziție în selecție
4/29 — reușiți
6,40 — media min.
7,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mehedinți · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "DIERNA"
ORSOVA
13,64% promovabilitate
986/1278 — poziție în selecție
3/22 — reușiți
6,23 — media min.
8,00 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
33,33% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "ARMAND CALINESCU" PITESTI
PITESTI
13,33% promovabilitate
987/1278 — poziție în selecție
2/15 — reușiți
6,20 — media min.
6,38 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vaslui · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ION MINCU", MUNICIPIUL VASLUI
VASLUI
13,33% promovabilitate
988/1278 — poziție în selecție
2/15 — reușiți
6,28 — media min.
6,60 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "LUCIAN BLAGA" REGHIN
REGHIN
13,33% promovabilitate
989/1278 — poziție în selecție
2/15 — reușiți
6,05 — media min.
6,26 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "MIHAI VITEAZUL" BAILESTI
BAILESTI
13,33% promovabilitate
990/1278 — poziție în selecție
2/15 — reușiți
6,21 — media min.
6,33 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL FEG
BUCURESTI SECTORUL 1
13,04% promovabilitate
991/1278 — poziție în selecție
3/23 — reușiți
6,13 — media min.
6,36 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Covasna · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" SFANTU GHEORGHE
SFANTU GHEORGHE
12,50% promovabilitate
992/1278 — poziție în selecție
1/8 — reușiți
6,40 — media min.
6,40 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL DE MUZICA "GEORGE ENESCU"
BUCURESTI SECTORUL 1
12,50% promovabilitate
993/1278 — poziție în selecție
1/8 — reușiți
6,80 — media min.
6,80 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brăila · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV
BRAILA
12,50% promovabilitate
994/1278 — poziție în selecție
1/8 — reușiți
6,10 — media min.
6,10 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL SANITAR "ANTIM IVIREANU", MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA
RAMNICU VALCEA
12,50% promovabilitate
995/1278 — poziție în selecție
1/8 — reușiți
6,30 — media min.
6,30 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "AVRAM IANCU" TARGU MURES
TARGU MURES
12,50% promovabilitate
996/1278 — poziție în selecție
1/8 — reușiți
6,03 — media min.
6,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sălaj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "CSEREY-GOGA" CRASNA
CRASNA
12,50% promovabilitate
997/1278 — poziție în selecție
1/8 — reușiți
6,33 — media min.
6,33 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Călărași · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "DAN MATEESCU" CALARASI
CALARASI
12,50% promovabilitate
998/1278 — poziție în selecție
2/16 — reușiți
6,00 — media min.
6,28 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "JOHANNES LEBEL" TALMACIU
TALMACIU
12,50% promovabilitate
999/1278 — poziție în selecție
1/8 — reușiți
6,23 — media min.
6,23 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vaslui · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "PETRU RARES", MUNICIPIUL BARLAD
BARLAD
12,50% promovabilitate
1000/1278 — poziție în selecție
1/8 — reușiți
8,65 — media min.
8,65 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
100,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "SOMES" DEJ
DEJ
12,50% promovabilitate
1001/1278 — poziție în selecție
1/8 — reușiți
7,01 — media min.
7,01 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "TUDOR VLADIMIRESCU", COMUNA TUDOR VLADIMIRESCU
TUDOR VLADIMIRESCU
12,50% promovabilitate
1002/1278 — poziție în selecție
1/8 — reușiți
7,25 — media min.
7,25 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC "DRAGOMIR HURMUZESCU" DEVA
DEVA
12,50% promovabilitate
1003/1278 — poziție în selecție
2/16 — reușiți
6,56 — media min.
6,65 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC ’DRAGOMIR HURMUZESCU’ MEDGIDIA
MEDGIDIA
12,50% promovabilitate
1004/1278 — poziție în selecție
2/16 — reușiți
6,08 — media min.
7,00 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "JOZEF GREGOR TAJOVSKY" NADLAC
NADLAC
12,50% promovabilitate
1005/1278 — poziție în selecție
1/8 — reușiți
6,11 — media min.
6,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "TUDOR VLADIMIRESCU" DRAGANESTI-OLT
DRAGANESTI-OLT
12,50% promovabilitate
1006/1278 — poziție în selecție
2/16 — reușiți
6,00 — media min.
6,46 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC CENTRUL DE STUDII "STEFAN CEL MARE SI SFANT" - BOTOSANI
BOTOSANI
12,50% promovabilitate
1007/1278 — poziție în selecție
1/8 — reușiți
7,45 — media min.
7,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC SEBIS
SEBIS
12,50% promovabilitate
1008/1278 — poziție în selecție
1/8 — reușiți
6,05 — media min.
6,05 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC ’PONTUS EUXINUS’ LUMINA
LUMINA
12,50% promovabilitate
1009/1278 — poziție în selecție
1/8 — reușiți
6,31 — media min.
6,31 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2026 · S1 · promoții anterioareSEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX "SFANTUL IOAN IACOB" DOROHOI
DOROHOI
12,50% promovabilitate
1010/1278 — poziție în selecție
1/8 — reușiți
6,10 — media min.
6,10 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Tulcea · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "BRAD SEGAL" TULCEA
TULCEA
11,76% promovabilitate
1011/1278 — poziție în selecție
2/17 — reușiți
6,06 — media min.
7,23 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "VICTOR BABES"
BUCURESTI SECTORUL 2
11,11% promovabilitate
1012/1278 — poziție în selecție
1/9 — reușiți
6,41 — media min.
6,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL "HERCULES" BAILE HERCULANE
BAILE HERCULANE
11,11% promovabilitate
1013/1278 — poziție în selecție
1/9 — reușiți
8,71 — media min.
8,71 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
100,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN BRANCUSI" SATU MARE
SATU MARE
11,11% promovabilitate
1014/1278 — poziție în selecție
1/9 — reușiți
6,00 — media min.
6,00 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "FERDINAND I", MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA
RAMNICU VALCEA
11,11% promovabilitate
1015/1278 — poziție în selecție
1/9 — reușiți
6,56 — media min.
6,56 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brăila · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "GRIGORE MOISIL"
BRAILA
11,11% promovabilitate
1016/1278 — poziție în selecție
1/9 — reușiți
7,36 — media min.
7,36 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Tulcea · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL "NICOLAE CORNATEANU" TULCEA
TULCEA
11,11% promovabilitate
1017/1278 — poziție în selecție
2/18 — reușiți
6,03 — media min.
6,15 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA
TIMISOARA
11,11% promovabilitate
1018/1278 — poziție în selecție
2/18 — reușiți
7,50 — media min.
8,05 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
50,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA
CRAIOVA
11,11% promovabilitate
1019/1278 — poziție în selecție
2/18 — reușiți
6,51 — media min.
7,00 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC UCECOM "SPIRU HARET", IASI
IASI
11,11% promovabilitate
1020/1278 — poziție în selecție
1/9 — reușiți
6,41 — media min.
6,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL ECONOMIC "PETRE S.AURELIAN" SLATINA
SLATINA
10,71% promovabilitate
1021/1278 — poziție în selecție
3/28 — reușiți
6,00 — media min.
6,85 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ELECTROTIMIS" TIMISOARA
TIMISOARA
10,34% promovabilitate
1022/1278 — poziție în selecție
3/29 — reușiți
6,08 — media min.
6,16 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ION NISTOR" VICOVU DE SUS
VICOVU DE SUS
10,34% promovabilitate
1023/1278 — poziție în selecție
3/29 — reușiți
6,10 — media min.
6,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA 'TARA BARSEI' PREJMER
PREJMER
10,00% promovabilitate
1024/1278 — poziție în selecție
1/10 — reușiți
6,30 — media min.
6,30 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ilfov · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "BARBU A. STIRBEY" BUFTEA
BUFTEA
10,00% promovabilitate
1025/1278 — poziție în selecție
2/20 — reușiți
6,08 — media min.
6,26 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "ARANY JANOS" SALONTA
SALONTA
10,00% promovabilitate
1026/1278 — poziție în selecție
1/10 — reușiți
6,48 — media min.
6,48 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "LASCAR ROSETTI", RADUCANENI
RADUCANENI
10,00% promovabilitate
1027/1278 — poziție în selecție
1/10 — reușiți
6,58 — media min.
6,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "SILVIU DRAGOMIR" ILIA
ILIA
10,00% promovabilitate
1028/1278 — poziție în selecție
1/10 — reușiți
6,10 — media min.
6,10 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC 'IOAN PASCU' CODLEA
CODLEA
10,00% promovabilitate
1029/1278 — poziție în selecție
1/10 — reușiți
6,11 — media min.
6,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC NR.1 BRATCA
BRATCA
10,00% promovabilitate
1030/1278 — poziție în selecție
1/10 — reușiți
6,30 — media min.
6,30 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "BANYAI JANOS" ODORHEIU SECUIESC
ODORHEIU SECUIESC
9,52% promovabilitate
1031/1278 — poziție în selecție
2/21 — reușiți
6,05 — media min.
6,35 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ION VLASIU" TARGU MURES
TARGU MURES
9,52% promovabilitate
1032/1278 — poziție în selecție
2/21 — reușiți
6,45 — media min.
6,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL "SCOALA NATIONALA DE GAZ" MEDIAS
MEDIAS
9,09% promovabilitate
1033/1278 — poziție în selecție
1/11 — reușiți
6,11 — media min.
6,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "MIRCEA CEL BATRAN"
BUCURESTI SECTORUL 1
9,09% promovabilitate
1034/1278 — poziție în selecție
2/22 — reușiți
6,00 — media min.
6,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "RALUCA RIPAN" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
9,09% promovabilitate
1035/1278 — poziție în selecție
1/11 — reușiți
6,41 — media min.
6,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL "IOAN BUTEANU" GURAHONT
GURAHONT
9,09% promovabilitate
1036/1278 — poziție în selecție
1/11 — reușiți
7,23 — media min.
7,23 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
9,09% promovabilitate
1037/1278 — poziție în selecție
2/22 — reușiți
6,16 — media min.
6,88 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ANGHEL SALIGNY" BAIA MARE
BAIA MARE
9,09% promovabilitate
1038/1278 — poziție în selecție
2/22 — reușiți
6,13 — media min.
7,13 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ANGHEL SALIGNY", MUNICIPIUL GALATI
GALATI
9,09% promovabilitate
1039/1278 — poziție în selecție
1/11 — reușiți
7,23 — media min.
7,23 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "DIMITRIE LEONIDA", MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT
PIATRA-NEAMT
9,09% promovabilitate
1040/1278 — poziție în selecție
1/11 — reușiți
6,21 — media min.
6,21 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "GENERAL MAGHERU", MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA
RAMNICU VALCEA
9,09% promovabilitate
1041/1278 — poziție în selecție
1/11 — reușiți
8,00 — media min.
8,00 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
100,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC DE SILVICULTURA SI AGRICULTURA "CASA VERDE" TIMISOARA
TIMISOARA
9,09% promovabilitate
1042/1278 — poziție în selecție
1/11 — reușiți
6,40 — media min.
6,40 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC ’PONTICA’ CONSTANTA
CONSTANTA
9,09% promovabilitate
1043/1278 — poziție în selecție
1/11 — reușiți
7,60 — media min.
7,60 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "BRANCOVEANU VODA", ORASUL URLATI
URLATI
9,09% promovabilitate
1044/1278 — poziție în selecție
1/11 — reușiți
6,53 — media min.
6,53 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brăila · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE TITULESCU" INSURATEI
INSURATEI
8,33% promovabilitate
1045/1278 — poziție în selecție
1/12 — reușiți
6,00 — media min.
6,00 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "SAVA BRANCOVICI" INEU
INEU
8,33% promovabilitate
1046/1278 — poziție în selecție
1/12 — reușiți
6,26 — media min.
6,26 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Giurgiu · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC NR.1 COMANA
COMANA
8,33% promovabilitate
1047/1278 — poziție în selecție
1/12 — reușiți
6,21 — media min.
6,21 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC UCECOM ’SPIRU HARET’ CONSTANTA
CONSTANTA
8,33% promovabilitate
1048/1278 — poziție în selecție
1/12 — reușiți
6,01 — media min.
6,01 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mehedinți · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC CUJMIR
CUJMIR
8,33% promovabilitate
1049/1278 — poziție în selecție
1/12 — reușiți
6,40 — media min.
6,40 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S1 · promoții anterioareSEMINARUL TEOLOGIC LICEAL "SF. IOSIF MARTURISITORUL" BAIA MARE
BAIA MARE
7,69% promovabilitate
1050/1278 — poziție în selecție
1/13 — reușiți
6,31 — media min.
6,31 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAUS OLAHUS" ORASTIE
ORASTIE
7,14% promovabilitate
1051/1278 — poziție în selecție
1/14 — reușiți
6,20 — media min.
6,20 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sălaj · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "IULIU MANIU" SIMLEU SILVANIEI
SIMLEU SILVANIEI
6,67% promovabilitate
1052/1278 — poziție în selecție
1/15 — reușiți
7,23 — media min.
7,23 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "STEFAN MANCIULEA" BLAJ
BLAJ
6,67% promovabilitate
1053/1278 — poziție în selecție
1/15 — reușiți
6,00 — media min.
6,00 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC DE MECATRONICA SI AUTOMATIZARI, IASI
IASI
4,76% promovabilitate
1054/1278 — poziție în selecție
1/21 — reușiți
6,18 — media min.
6,18 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "HENRI COANDA" TARGU JIU
TARGU JIU
4,17% promovabilitate
1055/1278 — poziție în selecție
1/24 — reușiți
6,01 — media min.
6,01 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S1 · promoții anterioareCENTRUL DE STUDII "STEFAN CEL MARE SI SFANT - BUCOVINA" CAMPULUNG MOLDOVENESC
CAMPULUNG MOLDOVENESC
0,00% promovabilitate
1056/1278 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL "MIHAI EMINESCU" BACAU
BACAU
0,00% promovabilitate
1057/1278 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA "VASILE ADAMACHI", IASI
IASI
0,00% promovabilitate
1058/1278 — poziție în selecție
0/5 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL DE MUZICA "SIGISMUND TODUTA" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
0,00% promovabilitate
1059/1278 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU PAPIU ILARIAN" TARGU MURES
TARGU MURES
0,00% promovabilitate
1060/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "ANDREI MURESANU" BISTRITA
BISTRITA
0,00% promovabilitate
1061/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "DAVID PRODAN" CUGIR
CUGIR
0,00% promovabilitate
1062/1278 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVA
CRAIOVA
0,00% promovabilitate
1063/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE LAZAR"
BUCURESTI SECTORUL 5
0,00% promovabilitate
1064/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mehedinți · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE TITEICA"
DROBETA-TURNU SEVERIN
0,00% promovabilitate
1065/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "IOAN SLAVICI" SATU MARE
SATU MARE
0,00% promovabilitate
1066/1278 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" PITESTI
PITESTI
0,00% promovabilitate
1067/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "ION NECULCE"
BUCURESTI SECTORUL 1
0,00% promovabilitate
1068/1278 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "KOLCSEY FERENC" SATU MARE
SATU MARE
0,00% promovabilitate
1069/1278 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "MATEI BASARAB"
BUCURESTI SECTORUL 3
0,00% promovabilitate
1070/1278 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU"
BUCURESTI SECTORUL 4
0,00% promovabilitate
1071/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" PETROSANI
PETROSANI
0,00% promovabilitate
1072/1278 — poziție în selecție
0/5 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" SATU MARE
SATU MARE
0,00% promovabilitate
1073/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "MIHAIL KOGALNICEANU", MUNICIPIUL GALATI
GALATI
0,00% promovabilitate
1074/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "MOISE NICOARA" ARAD
ARAD
0,00% promovabilitate
1075/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Covasna · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "NAGY MÓZES" TARGU SECUIESC
TARGU SECUIESC
0,00% promovabilitate
1076/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "NICHITA STANESCU", MUNICIPIUL PLOIESTI
PLOIESTI
0,00% promovabilitate
1077/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "OCTAVIAN GOGA" MARGHITA
MARGHITA
0,00% promovabilitate
1078/1278 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "OCTAVIAN GOGA" MIERCUREA CIUC
MIERCUREA CIUC
0,00% promovabilitate
1079/1278 — poziție în selecție
0/7 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "OCTAVIAN GOGA" SIBIU
SIBIU
0,00% promovabilitate
1080/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "PETRU RARES", MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT
PIATRA-NEAMT
0,00% promovabilitate
1081/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sălaj · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "SIMION BARNUTIU" SIMLEU SILVANIEI
SIMLEU SILVANIEI
0,00% promovabilitate
1082/1278 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET", MUNICIPIUL TECUCI
TECUCI
0,00% promovabilitate
1083/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Covasna · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "SZÉKELY MIKÓ" SFANTU GHEORGHE
SFANTU GHEORGHE
0,00% promovabilitate
1084/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mehedinți · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "TRAIAN"
DROBETA-TURNU SEVERIN
0,00% promovabilitate
1085/1278 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" BACAU
BACAU
0,00% promovabilitate
1086/1278 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "VASILE GOLDIS" ARAD
ARAD
0,00% promovabilitate
1087/1278 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "VLAICU VODA" CURTEA DE ARGES
CURTEA DE ARGES
0,00% promovabilitate
1088/1278 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "ZINCA GOLESCU" PITESTI
PITESTI
0,00% promovabilitate
1089/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL 'ANDREI MURESANU' BRASOV
BRASOV
0,00% promovabilitate
1090/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL 'DOAMNA STANCA' FAGARAS
FAGARAS
0,00% promovabilitate
1091/1278 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL 'RADU NEGRU' FAGARAS
FAGARAS
0,00% promovabilitate
1092/1278 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL CATOLIC "SF. IOSIF" BACAU
BACAU
0,00% promovabilitate
1093/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL DE ARTE ’REGINA MARIA’ CONSTANTA
CONSTANTA
0,00% promovabilitate
1094/1278 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "STEFAN VELOVAN" CRAIOVA
CRAIOVA
0,00% promovabilitate
1095/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "VASILE LUPU", IASI
IASI
0,00% promovabilitate
1096/1278 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "LETEA" BACAU
BACAU
0,00% promovabilitate
1097/1278 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S1 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC NR.1 VADU CRISULUI
VADU CRISULUI
0,00% promovabilitate
1098/1278 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ilfov · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL "MAARIF - INTERNATIONAL SCHOOL OF BUCHAREST" VOLUNTARI
VOLUNTARI
0,00% promovabilitate
1099/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL "MIHAIL SADOVEANU", COMUNA BORCA
BORCA
0,00% promovabilitate
1100/1278 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL "ROMANO-FINLANDEZ"
BUCURESTI SECTORUL 6
0,00% promovabilitate
1101/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL "TIMOTEI CIPARIU" DUMBRAVENI
DUMBRAVENI
0,00% promovabilitate
1102/1278 — poziție în selecție
0/7 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL 'EDUCATIA VIITORULUI' CONSTANTA
CONSTANTA
0,00% promovabilitate
1103/1278 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL 'SEXTIL PUSCARIU' BRAN
BRAN
0,00% promovabilitate
1104/1278 — poziție în selecție
0/7 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sălaj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV "AVRAM IANCU" ZALAU
ZALAU
0,00% promovabilitate
1105/1278 — poziție în selecție
0/5 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV "FLORIN FLESERIU" SEBES
SEBES
0,00% promovabilitate
1106/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL DE ARTA "ION VIDU" TIMISOARA
TIMISOARA
0,00% promovabilitate
1107/1278 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL DE ARTA SIBIU
SIBIU
0,00% promovabilitate
1108/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL DE ARTE "BALASA DOAMNA" TARGOVISTE
TARGOVISTE
0,00% promovabilitate
1109/1278 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL DE ARTE "DIMITRIE CUCLIN", MUNICIPIUL GALATI
GALATI
0,00% promovabilitate
1110/1278 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL DE ARTE "MARGARETA STERIAN" MUNICIPIUL BUZAU
BUZAU
0,00% promovabilitate
1111/1278 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL DE ARTE "SABIN PAUTA" RESITA
RESITA
0,00% promovabilitate
1112/1278 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL DE ARTE "VICTOR BRAUNER", MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT
PIATRA-NEAMT
0,00% promovabilitate
1113/1278 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL DE MUZICA "TUDOR JARDA" BISTRITA
BISTRITA
0,00% promovabilitate
1114/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mehedinți · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL DE TRANSPORTURI AUTO
DROBETA-TURNU SEVERIN
0,00% promovabilitate
1115/1278 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL INTERNATIONAL "AGORA" ORADEA
ORADEA
0,00% promovabilitate
1116/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Covasna · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL PEDAGOGIC "BOD PÉTER" TARGU SECUIESC
TARGU SECUIESC
0,00% promovabilitate
1117/1278 — poziție în selecție
0/6 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ialomița · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL PEDAGOGIC "MATEI BASARAB" SLOBOZIA
SLOBOZIA
0,00% promovabilitate
1118/1278 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL PEDAGOGIC "TARAS SEVCENKO" SIGHETU MARMATIEI
SIGHETU MARMATIEI
0,00% promovabilitate
1119/1278 — poziție în selecție
0/5 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ALEXANDRU FILIPASCU" PETROVA
PETROVA
0,00% promovabilitate
1120/1278 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ialomița · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ANGHEL SALIGNY" FETESTI
FETESTI
0,00% promovabilitate
1121/1278 — poziție în selecție
0/5 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ANGHEL SALIGNY" TURT
TURT
0,00% promovabilitate
1122/1278 — poziție în selecție
0/8 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Covasna · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "APOR PÉTER" TARGU SECUIESC
TARGU SECUIESC
0,00% promovabilitate
1123/1278 — poziție în selecție
0/10 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "AUREL PERSU" TARGU MURES
TARGU MURES
0,00% promovabilitate
1124/1278 — poziție în selecție
0/5 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "CAPITAN NICOLAE PLESOIANU", MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA
RAMNICU VALCEA
0,00% promovabilitate
1125/1278 — poziție în selecție
0/8 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "DR. FLORIAN ULMEANU" ULMENI
ULMENI
0,00% promovabilitate
1126/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "EMIL CRACIUN LAZUREANU" BELIU
BELIU
0,00% promovabilitate
1127/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "FELIX" SANMARTIN
SANMARTIN
0,00% promovabilitate
1128/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "FLORIAN PORCIUS" RODNA
RODNA
0,00% promovabilitate
1129/1278 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "FOGARASY MIHALY" GHEORGHENI
GHEORGHENI
0,00% promovabilitate
1130/1278 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "GABOR ARON" VLAHITA
VLAHITA
0,00% promovabilitate
1131/1278 — poziție în selecție
0/5 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "GRIGORE MOISIL" BISTRITA
BISTRITA
0,00% promovabilitate
1132/1278 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sălaj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "IOACHIM POP" ILEANDA
ILEANDA
0,00% promovabilitate
1133/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ialomița · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "IORDACHE ZOSSIMA" ARMASESTI
ARMASESTI
0,00% promovabilitate
1134/1278 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "IOSIF CORIOLAN BURACU" PRIGOR
PRIGOR
0,00% promovabilitate
1135/1278 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Covasna · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "KÓS KÁROLY" SFANTU GHEORGHE
SFANTU GHEORGHE
0,00% promovabilitate
1136/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "MARIN GRIGORE NASTASE" TARTASESTI
TARTASESTI
0,00% promovabilitate
1137/1278 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "MIHAI EMINESCU" DUMBRAVENI
DUMBRAVENI
0,00% promovabilitate
1138/1278 — poziție în selecție
0/5 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "NICANOR MOROSAN" PARTESTII DE JOS
PARTESTII DE JOS
0,00% promovabilitate
1139/1278 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brăila · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE ONCESCU"
IANCA
0,00% promovabilitate
1140/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "PETOFI SANDOR" DANESTI
DANESTI
0,00% promovabilitate
1141/1278 — poziție în selecție
0/6 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "PETRU PONI" ONESTI
ONESTI
0,00% promovabilitate
1142/1278 — poziție în selecție
0/11 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vaslui · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "PETRU RARES", SAT VETRISOAIA
VETRISOAIA
0,00% promovabilitate
1143/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "PUSKAS TIVADAR" DITRAU
DITRAU
0,00% promovabilitate
1144/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "SF. ANTIM IVIREANU"
BUCURESTI SECTORUL 6
0,00% promovabilitate
1145/1278 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "SIMION BARNUTIU" CAREI
CAREI
0,00% promovabilitate
1146/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "SIMION MEHEDINTI", MUNICIPIUL GALATI
GALATI
0,00% promovabilitate
1147/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "SOVER ELEK" JOSENI
JOSENI
0,00% promovabilitate
1148/1278 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "TANASE CONSTANTIN" IZVOARELE
IZVOARELE
0,00% promovabilitate
1149/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "TEODOR DIAMANT", ORASUL BOLDESTI-SCAENI
BOLDESTI-SCAENI
0,00% promovabilitate
1150/1278 — poziție în selecție
0/13 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "TIMOTEI CIPARIU" BLAJ
BLAJ
0,00% promovabilitate
1151/1278 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "TOMSA VODA" SOLCA
SOLCA
0,00% promovabilitate
1152/1278 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "TRAIAN VUIA" TAUTII-MAGHERAUS
TAUTII-MAGHERAUS
0,00% promovabilitate
1153/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mehedinți · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "TUDOR VLADIMIRESCU"
SIMIAN
0,00% promovabilitate
1154/1278 — poziție în selecție
0/9 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "UNIO-TRAIAN VUIA" SATU MARE
SATU MARE
0,00% promovabilitate
1155/1278 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "VASILE DEAC" VATRA DORNEI
VATRA DORNEI
0,00% promovabilitate
1156/1278 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ZIMMETHAUSEN" BORSEC
BORSEC
0,00% promovabilitate
1157/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC 'VICTOR JINGA' SACELE
SACELE
0,00% promovabilitate
1158/1278 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL "ALEXIU BERINDE" SEINI
SEINI
0,00% promovabilitate
1159/1278 — poziție în selecție
0/10 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL "TAMASI ARON" BORS
BORS
0,00% promovabilitate
1160/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC AUTO CURTEA DE ARGES
CURTEA DE ARGES
0,00% promovabilitate
1161/1278 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC COGEALAC
COGEALAC
0,00% promovabilitate
1162/1278 — poziție în selecție
0/5 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC COMUNA BECENI
MARGARITI
0,00% promovabilitate
1163/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC CORUND
CORUND
0,00% promovabilitate
1164/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC CRAMPOIA
CRAMPOIA
0,00% promovabilitate
1165/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC DARMANESTI
DARMANESTI
0,00% promovabilitate
1166/1278 — poziție în selecție
0/6 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC DE SERVICII BISTRITA
BISTRITA
0,00% promovabilitate
1167/1278 — poziție în selecție
0/7 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA
CRAIOVA
0,00% promovabilitate
1168/1278 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC DE TURISM SI ALIMENTATIE ARIESENI
ARIESENI
0,00% promovabilitate
1169/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC DRAGANESTI-OLT
DRAGANESTI-OLT
0,00% promovabilitate
1170/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC ECONOMIC "NICOLAE IORGA", PASCANI
PASCANI
0,00% promovabilitate
1171/1278 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC FAGET
FAGET
0,00% promovabilitate
1172/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC FELDRU
FELDRU
0,00% promovabilitate
1173/1278 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC HENRI COANDA, MUN. RM. VALCEA
RAMNICU VALCEA
0,00% promovabilitate
1174/1278 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC IANCU JIANU
IANCU JIANU
0,00% promovabilitate
1175/1278 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC INDEPENDENTA
INDEPENDENTA
0,00% promovabilitate
1176/1278 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC LECHINTA
LECHINTA
0,00% promovabilitate
1177/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC NR.1 CADEA
CADEA
0,00% promovabilitate
1178/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sălaj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC NR.1 GALGAU
GALGAU
0,00% promovabilitate
1179/1278 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SUNCUIUS
SUNCUIUS
0,00% promovabilitate
1180/1278 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sălaj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SURDUC
SURDUC
0,00% promovabilitate
1181/1278 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC OCNA SUGATAG
OCNA SUGATAG
0,00% promovabilitate
1182/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC OLTCHIM, MUN. RM. VALCEA
RAMNICU VALCEA
0,00% promovabilitate
1183/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC PIATRA-OLT
PIATRA-OLT
0,00% promovabilitate
1184/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC PLOPENII MARI
PLOPENII MARI
0,00% promovabilitate
1185/1278 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL "BEETHOVEN" CRAIOVA
CRAIOVA
0,00% promovabilitate
1186/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL "REGINA ELISABETA"
BUCURESTI SECTORUL 2
0,00% promovabilitate
1187/1278 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR. 3
BUCURESTI SECTORUL 2
0,00% promovabilitate
1188/1278 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC TARNA MARE
TARNA MARE
0,00% promovabilitate
1189/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC TISMANA
TISMANA
0,00% promovabilitate
1190/1278 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC TODIRENI
TODIRENI
0,00% promovabilitate
1191/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC UCECOM "SPIRU HARET" ARAD
ARAD
0,00% promovabilitate
1192/1278 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC UCECOM "SPIRU HARET" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
0,00% promovabilitate
1193/1278 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC VALENI
VALENI
0,00% promovabilitate
1194/1278 — poziție în selecție
0/10 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC VINGA
VINGA
0,00% promovabilitate
1195/1278 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC VITOMIRESTI
VITOMIRESTI
0,00% promovabilitate
1196/1278 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC ’DOBROGEA’ CASTELU
CASTELU
0,00% promovabilitate
1197/1278 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC ’MIHAI VITEAZUL’ MIHAI VITEAZU
MIHAI VITEAZU
0,00% promovabilitate
1198/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC ’NICOLAE ISTRATOIU’ DELENI
DELENI
0,00% promovabilitate
1199/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC, ORAS BAILE GOVORA
PRAJILA
0,00% promovabilitate
1200/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEOLOGIC "FERICITUL IEREMIA" ONESTI
ONESTI
0,00% promovabilitate
1201/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEOLOGIC BAPTIST "EMANUEL" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
0,00% promovabilitate
1202/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEOLOGIC BAPTIST "LOGOS"
BUCURESTI SECTORUL 3
0,00% promovabilitate
1203/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEOLOGIC ORTODOX "CUVIOASA PARASCHEVA", COMUNA AGAPIA
AGAPIA
0,00% promovabilitate
1204/1278 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEOLOGIC ORTODOX "NICOLAE STEINHARDT" SATU MARE
SATU MARE
0,00% promovabilitate
1205/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEOLOGIC ORTODOX "SFINTII IMPARATI CONSTANTIN SI ELENA", MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT
PIATRA-NEAMT
0,00% promovabilitate
1206/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC "HAM JANOS" SATU MARE
SATU MARE
0,00% promovabilitate
1207/1278 — poziție în selecție
0/10 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "ADRIAN PAUNESCU" BARCA
BARCA
0,00% promovabilitate
1208/1278 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "ALEXANDRU MOCIONI" CIACOVA
CIACOVA
0,00% promovabilitate
1209/1278 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "AUREL VLAICU", ORASUL BREAZA
BREAZA DE SUS
0,00% promovabilitate
1210/1278 — poziție în selecție
0/5 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "BOCSKAI ISTVAN" MIERCUREA NIRAJULUI
MIERCUREA NIRAJULUI
0,00% promovabilitate
1211/1278 — poziție în selecție
0/6 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "BOLYAI FARKAS" TARGU MURES
TARGU MURES
0,00% promovabilitate
1212/1278 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "BRASSAI SAMUEL" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
0,00% promovabilitate
1213/1278 — poziție în selecție
0/14 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "CONSTANTIN NOICA" SIBIU
SIBIU
0,00% promovabilitate
1214/1278 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "CONSTANTIN ROMANU VIVU" TEACA
TEACA
0,00% promovabilitate
1215/1278 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "CONSTANTIN SERBAN" ALESD
ALESD
0,00% promovabilitate
1216/1278 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "DAVID VONIGA" GIROC
GIROC
0,00% promovabilitate
1217/1278 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "DOSITEI OBRADOVICI" TIMISOARA
TIMISOARA
0,00% promovabilitate
1218/1278 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "DR. I.C. PARHON", SAT BISTRITA, COMUNA ALEXANDRU CEL BUN
BISTRITA
0,00% promovabilitate
1219/1278 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "DR. LIND" CAMPENITA
CAMPENITA
0,00% promovabilitate
1220/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mehedinți · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "DR.VICTOR GOMOIU"
VANJU MARE
0,00% promovabilitate
1221/1278 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA", MUNICIPIUL GALATI
GALATI
0,00% promovabilitate
1222/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vaslui · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA", MUNICIPIUL VASLUI
VASLUI
0,00% promovabilitate
1223/1278 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "GABRIEL TEPELEA" BOROD
BOROD
0,00% promovabilitate
1224/1278 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "GENESIS COLLEGE"
BUCURESTI SECTORUL 1
0,00% promovabilitate
1225/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "GEORGE POP DE BASESTI" TARGU LAPUS
TARGU LAPUS
0,00% promovabilitate
1226/1278 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "GEORGE ST. MARINCU" POIANA MARE
POIANA MARE
0,00% promovabilitate
1227/1278 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mehedinți · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "GHEORGHE IONESCU SISESTI"
SISESTI
0,00% promovabilitate
1228/1278 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "GHEORGHE LAZAR" AVRIG
AVRIG
0,00% promovabilitate
1229/1278 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "GHEORGHE MARINESCU" TARGU MURES
TARGU MURES
0,00% promovabilitate
1230/1278 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "HORVATH JANOS" MARGHITA
MARGHITA
0,00% promovabilitate
1231/1278 — poziție în selecție
0/7 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "ION BARBU"
BUCURESTI SECTORUL 5
0,00% promovabilitate
1232/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Tulcea · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "JEAN BART" SULINA
SULINA
0,00% promovabilitate
1233/1278 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "JEAN MONNET"
BUCURESTI SECTORUL 1
0,00% promovabilitate
1234/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "JOSIKA MIKLOS" TURDA
TURDA
0,00% promovabilitate
1235/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "JOZEF KOZAČEK" BUDOI
BUDOI
0,00% promovabilitate
1236/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "LEOWEY KLARA" SIGHETU MARMATIEI
SIGHETU MARMATIEI
0,00% promovabilitate
1237/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ilfov · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "LITTLE LONDON" VOLUNTARI
VOLUNTARI
0,00% promovabilitate
1238/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "LIVIU REBREANU" TURDA
TURDA
0,00% promovabilitate
1239/1278 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
0,00% promovabilitate
1240/1278 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vaslui · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "MIHAIL KOGALNICEANU", MUNICIPIUL VASLUI
VASLUI
0,00% promovabilitate
1241/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Covasna · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "MIRCEA ELIADE" INTORSURA BUZAULUI
INTORSURA BUZAULUI
0,00% promovabilitate
1242/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "PETOFI SANDOR" SACUENI
SACUENI
0,00% promovabilitate
1243/1278 — poziție în selecție
0/8 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "PINTEA VITEAZUL" CAVNIC
CAVNIC
0,00% promovabilitate
1244/1278 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "SFINTII KIRIL SI METODII" DUDESTII VECHI
DUDESTII VECHI
0,00% promovabilitate
1245/1278 — poziție în selecție
0/7 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "STEFAN ODOBLEJA"
BUCURESTI SECTORUL 5
0,00% promovabilitate
1246/1278 — poziție în selecție
0/5 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "TEGLAS GABOR" DEVA
DEVA
0,00% promovabilitate
1247/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "VASILE ALECSANDRI", COMUNA SABAOANI
SABAOANI
0,00% promovabilitate
1248/1278 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "VICTOR BABES" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
0,00% promovabilitate
1249/1278 — poziție în selecție
0/10 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "VIRGIL IERUNCA", COMUNA LADESTI
LADESTI
0,00% promovabilitate
1250/1278 — poziție în selecție
0/5 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "WILLIAM SHAKESPEARE" TIMISOARA
TIMISOARA
0,00% promovabilitate
1251/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC 'MIHAIL KOGALNICEANU' MIHAIL KOGALNICEANU
MIHAIL KOGALNICEANU
0,00% promovabilitate
1252/1278 — poziție în selecție
0/5 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC CERMEI
CERMEI
0,00% promovabilitate
1253/1278 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC GERMAN "FRIEDRICH SCHILLER" ORADEA
ORADEA
0,00% promovabilitate
1254/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA CONSTANTA
CONSTANTA
0,00% promovabilitate
1255/1278 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC NEGRESTI OAS
NEGRESTI-OAS
0,00% promovabilitate
1256/1278 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Teleorman · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC OLTENI
OLTENI
0,00% promovabilitate
1257/1278 — poziție în selecție
0/6 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC SANITAR BISTRITA
BISTRITA
0,00% promovabilitate
1258/1278 — poziție în selecție
0/7 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC SOCRATES TIMISOARA
TIMISOARA
0,00% promovabilitate
1259/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC SPECIAL IRIS TIMISOARA
TIMISOARA
0,00% promovabilitate
1260/1278 — poziție în selecție
0/6 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC ’CALLATIS’ MANGALIA
MANGALIA
0,00% promovabilitate
1261/1278 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC ’OVIDIUS’ CONSTANTA
CONSTANTA
0,00% promovabilitate
1262/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC ’TRAIAN’ CONSTANTA
CONSTANTA
0,00% promovabilitate
1263/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL VOCATIONAL PEDAGOGIC "NICOLAE BOLCAS" BEIUS
BEIUS
0,00% promovabilitate
1264/1278 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL WALDORF CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
0,00% promovabilitate
1265/1278 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S1 · promoții anterioareLICEUL WALDORF TIMISOARA
TIMISOARA
0,00% promovabilitate
1266/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S1 · promoții anterioareROYAL SCHOOL IN TRANSYLVANIA
CLUJ-NAPOCA
0,00% promovabilitate
1267/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2026 · S1 · promoții anterioareSCOALA PROFESIONALA BERZOVIA
BERZOVIA
0,00% promovabilitate
1268/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S1 · promoții anterioareSCOALA PROFESIONALA ROMANO-GERMANA VISEU DE SUS
VISEU DE SUS
0,00% promovabilitate
1269/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S1 · promoții anterioareSCOALA PROFESIONALA ROZAVLEA
ROZAVLEA
0,00% promovabilitate
1270/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S1 · promoții anterioareSCOALA PROFESIONALA ’JEAN DINU’ ADAMCLISI
ADAMCLISI
0,00% promovabilitate
1271/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S1 · promoții anterioareSCOALA PROFESIONALA, COMUNA STARCHIOJD
STARCHIOJD
0,00% promovabilitate
1272/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S1 · promoții anterioareSEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX "MITROPOLITUL DOSOFTEI" SUCEAVA
SUCEAVA
0,00% promovabilitate
1273/1278 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2026 · S1 · promoții anterioareSEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "CHESARIE EPISCOPUL" MUNICIPIUL BUZAU
BUZAU
0,00% promovabilitate
1274/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Tulcea · 2026 · S1 · promoții anterioareSEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "SF. IOAN CASIAN" TULCEA
TULCEA
0,00% promovabilitate
1275/1278 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vaslui · 2026 · S1 · promoții anterioareSEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "SF. IOAN GURA DE AUR", MUNICIPIUL HUSI
HUSI
0,00% promovabilitate
1276/1278 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2026 · S1 · promoții anterioareSEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "SFANTUL SIMION STEFAN" ALBA IULIA
ALBA IULIA
0,00% promovabilitate
1277/1278 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S1 · promoții anterioareSEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX LICEAL 'DUMITRU STANILOAE' BRASOV
BRASOV
0,00% promovabilitate
1278/1278 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10