1247 rezultate
Vrancea · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC "MIHAIL KOGALNICEANU" FOCSANI
FOCSANI
100,00% promovabilitate
1/1247 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,00 — media min.
6,00 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU PAPIU ILARIAN" TARGU MURES
TARGU MURES
100,00% promovabilitate
2/1247 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,20 — media min.
6,20 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "ANDREI MURESANU" BISTRITA
BISTRITA
100,00% promovabilitate
3/1247 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,00 — media min.
6,00 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "EUDOXIU HURMUZACHI" RADAUTI
RADAUTI
100,00% promovabilitate
4/1247 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,56 — media min.
6,56 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "GRIGORE MOISIL" ONESTI
ONESTI
100,00% promovabilitate
5/1247 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
7,50 — media min.
7,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "HOREA, CLOSCA SI CRISAN" ALBA IULIA
ALBA IULIA
100,00% promovabilitate
6/1247 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,30 — media min.
6,30 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" PITESTI
PITESTI
100,00% promovabilitate
7/1247 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,61 — media min.
6,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "ION CREANGA"
BUCURESTI SECTORUL 4
100,00% promovabilitate
8/1247 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
7,13 — media min.
7,13 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "LUCIAN BLAGA" SEBES
SEBES
100,00% promovabilitate
9/1247 — poziție în selecție
3/3 — reușiți
6,00 — media min.
6,40 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "MIRCEA CEL BATRAN", MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA
RAMNICU VALCEA
100,00% promovabilitate
10/1247 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,20 — media min.
6,20 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "MOISE NICOARA" ARAD
ARAD
100,00% promovabilitate
11/1247 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
7,11 — media min.
7,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "NICHITA STANESCU", MUNICIPIUL PLOIESTI
PLOIESTI
100,00% promovabilitate
12/1247 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
7,01 — media min.
7,01 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "PETRU RARES", MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT
PIATRA-NEAMT
100,00% promovabilitate
13/1247 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,25 — media min.
6,25 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", IASI
IASI
100,00% promovabilitate
14/1247 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,71 — media min.
6,71 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL 'APRILY LAJOS' BRASOV
BRASOV
100,00% promovabilitate
15/1247 — poziție în selecție
2/2 — reușiți
6,10 — media min.
6,10 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "MATEI BASARAB", MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA
RAMNICU VALCEA
100,00% promovabilitate
16/1247 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
9,10 — media min.
9,10 — media max.
1 (100,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
100,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "ANDREI SAGUNA" SIBIU
SIBIU
100,00% promovabilitate
17/1247 — poziție în selecție
2/2 — reușiți
6,55 — media min.
6,93 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "CARMEN SYLVA" TIMISOARA
TIMISOARA
100,00% promovabilitate
18/1247 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,51 — media min.
6,51 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ilfov · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL "MAARIF - INTERNATIONAL SCHOOL OF BUCHAREST" VOLUNTARI
VOLUNTARI
100,00% promovabilitate
19/1247 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
7,56 — media min.
7,56 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL "ROMANO-FINLANDEZ"
BUCURESTI SECTORUL 6
100,00% promovabilitate
20/1247 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,03 — media min.
6,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV "FLORIN FLESERIU" SEBES
SEBES
100,00% promovabilitate
21/1247 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,43 — media min.
6,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV CAMPULUNG
CAMPULUNG
100,00% promovabilitate
22/1247 — poziție în selecție
4/4 — reușiți
6,03 — media min.
6,63 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL DE ARTE "DIMITRIE CUCLIN", MUNICIPIUL GALATI
GALATI
100,00% promovabilitate
23/1247 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,06 — media min.
6,06 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL ECONOMIC "SANSA" PLOIESTI
PLOIESTI
100,00% promovabilitate
24/1247 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
7,96 — media min.
7,96 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ialomița · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL PEDAGOGIC "MATEI BASARAB" SLOBOZIA
SLOBOZIA
100,00% promovabilitate
25/1247 — poziție în selecție
2/2 — reușiți
6,23 — media min.
6,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "DR. FLORIAN ULMEANU" ULMENI
ULMENI
100,00% promovabilitate
26/1247 — poziție în selecție
3/3 — reușiți
6,06 — media min.
6,38 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "FLORIAN PORCIUS" RODNA
RODNA
100,00% promovabilitate
27/1247 — poziție în selecție
2/2 — reușiți
6,03 — media min.
7,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Teleorman · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "GENERAL DAVID PRAPORGESCU" TURNU MAGURELE
TURNU MAGURELE
100,00% promovabilitate
28/1247 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,66 — media min.
6,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "PETRE P.CARP", TIBANESTI
TIBANESTI
100,00% promovabilitate
29/1247 — poziție în selecție
2/2 — reușiți
6,65 — media min.
6,90 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vaslui · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "PETRU RARES", SAT VETRISOAIA
VETRISOAIA
100,00% promovabilitate
30/1247 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,63 — media min.
6,63 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "SF. ANTIM IVIREANU"
BUCURESTI SECTORUL 6
100,00% promovabilitate
31/1247 — poziție în selecție
2/2 — reușiți
6,28 — media min.
6,35 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "SF.DIMITRIE" TEREGOVA
TEREGOVA
100,00% promovabilitate
32/1247 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,08 — media min.
6,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "VASILE COCEA" MOLDOVITA
MOLDOVITA
100,00% promovabilitate
33/1247 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,66 — media min.
6,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE
BAIA SPRIE
100,00% promovabilitate
34/1247 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,21 — media min.
6,21 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC NR.1 CADEA
CADEA
100,00% promovabilitate
35/1247 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,07 — media min.
6,07 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC RACHITOASA
RACHITOASA
100,00% promovabilitate
36/1247 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,35 — media min.
6,35 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC ’NICOLAE ISTRATOIU’ DELENI
DELENI
100,00% promovabilitate
37/1247 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,03 — media min.
6,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEOLOGIC ADVENTIST "STEFAN DEMETRESCU"
BUCURESTI SECTORUL 4
100,00% promovabilitate
38/1247 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,23 — media min.
6,23 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEOLOGIC BAPTIST RESITA
RESITA
100,00% promovabilitate
39/1247 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,80 — media min.
6,80 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC "GERHARDINUM" TIMISOARA
TIMISOARA
100,00% promovabilitate
40/1247 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,16 — media min.
6,16 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC "SFANTUL FRANCISC DE ASSISI", MUNICIPIUL ROMAN
ROMAN
100,00% promovabilitate
41/1247 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,01 — media min.
6,01 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "ADRIAN PAUNESCU" BARCA
BARCA
100,00% promovabilitate
42/1247 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,45 — media min.
6,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "AUREL LAZAR" ORADEA
ORADEA
100,00% promovabilitate
43/1247 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,25 — media min.
6,25 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "BARTOK BELA" TIMISOARA
TIMISOARA
100,00% promovabilitate
44/1247 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,13 — media min.
6,13 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "DR. LIND" CAMPENITA
CAMPENITA
100,00% promovabilitate
45/1247 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,06 — media min.
6,06 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "DUMITRU TAUTAN" FLORESTI
FLORESTI
100,00% promovabilitate
46/1247 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,95 — media min.
6,95 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "EUGEN LOVINESCU"
BUCURESTI SECTORUL 6
100,00% promovabilitate
47/1247 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,16 — media min.
6,16 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "GENESIS COLLEGE"
BUCURESTI SECTORUL 1
100,00% promovabilitate
48/1247 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,16 — media min.
6,16 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "HENRI COANDA" CRAIOVA
CRAIOVA
100,00% promovabilitate
49/1247 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,35 — media min.
6,35 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "ION BARBU"
BUCURESTI SECTORUL 5
100,00% promovabilitate
50/1247 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
7,11 — media min.
7,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "ION GH. ROSCA" OSICA DE SUS
OSICA DE SUS
100,00% promovabilitate
51/1247 — poziție în selecție
2/2 — reușiți
6,05 — media min.
6,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "JEAN MONNET"
BUCURESTI SECTORUL 1
100,00% promovabilitate
52/1247 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,03 — media min.
6,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "LEOWEY KLARA" SIGHETU MARMATIEI
SIGHETU MARMATIEI
100,00% promovabilitate
53/1247 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,67 — media min.
6,67 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ilfov · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "LITTLE LONDON" VOLUNTARI
VOLUNTARI
100,00% promovabilitate
54/1247 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,28 — media min.
6,28 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "PAVEL DAN" CAMPIA TURZII
CAMPIA TURZII
100,00% promovabilitate
55/1247 — poziție în selecție
2/2 — reușiți
6,08 — media min.
6,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "PETRU MAIOR" OCNA MURES
OCNA MURES
100,00% promovabilitate
56/1247 — poziție în selecție
5/5 — reușiți
6,00 — media min.
6,60 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC 'ANGHEL SALIGNY' CERNAVODA
CERNAVODA
100,00% promovabilitate
57/1247 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,55 — media min.
6,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC BILINGV ROMANO-CROAT CARASOVA
CARASOVA
100,00% promovabilitate
58/1247 — poziție în selecție
3/3 — reușiți
6,06 — media min.
7,20 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC CAREI
CAREI
100,00% promovabilitate
59/1247 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,18 — media min.
6,18 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC GERMAN "FRIEDRICH SCHILLER" ORADEA
ORADEA
100,00% promovabilitate
60/1247 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,12 — media min.
6,12 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC, SAT OVESELU, COM. MACIUCA
OVESELU
100,00% promovabilitate
61/1247 — poziție în selecție
2/2 — reușiți
6,18 — media min.
6,48 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S2 · promoții anterioareROYAL SCHOOL IN TRANSYLVANIA
CLUJ-NAPOCA
100,00% promovabilitate
62/1247 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,20 — media min.
6,20 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareSEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX
BUCURESTI SECTORUL 4
100,00% promovabilitate
63/1247 — poziție în selecție
2/2 — reușiți
6,10 — media min.
6,13 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2026 · S2 · promoții anterioareSEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "CHESARIE EPISCOPUL" MUNICIPIUL BUZAU
BUZAU
100,00% promovabilitate
64/1247 — poziție în selecție
1/1 — reușiți
6,36 — media min.
6,36 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC VALENI
VALENI
83,33% promovabilitate
65/1247 — poziție în selecție
5/6 — reușiți
6,03 — media min.
6,68 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL DE ARTE "SABIN DRAGOI" ARAD
ARAD
80,00% promovabilitate
66/1247 — poziție în selecție
4/5 — reușiți
6,25 — media min.
6,86 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "KOS KAROLY" ODORHEIU SECUIESC
ODORHEIU SECUIESC
80,00% promovabilitate
67/1247 — poziție în selecție
4/5 — reușiți
6,10 — media min.
6,68 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "EFTIMIE MURGU" BOZOVICI
BOZOVICI
80,00% promovabilitate
68/1247 — poziție în selecție
4/5 — reușiți
6,15 — media min.
6,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "IOAN SLAVICI" SATU MARE
SATU MARE
75,00% promovabilitate
69/1247 — poziție în selecție
3/4 — reușiți
6,01 — media min.
6,40 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL DE MUZICA "GEORGE ENESCU"
BUCURESTI SECTORUL 1
75,00% promovabilitate
70/1247 — poziție în selecție
3/4 — reușiți
6,03 — media min.
6,91 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL "GHEORGHE SURDU", ORAS BREZOI
BREZOI
75,00% promovabilitate
71/1247 — poziție în selecție
3/4 — reușiți
6,13 — media min.
6,56 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL DE ARTE "SIGISMUND TODUTA" DEVA
DEVA
75,00% promovabilitate
72/1247 — poziție în selecție
3/4 — reușiți
6,11 — media min.
6,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL DE ARTE ORADEA
ORADEA
75,00% promovabilitate
73/1247 — poziție în selecție
3/4 — reușiți
6,13 — media min.
6,98 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC BAIA DE FIER
BAIA DE FIER
75,00% promovabilitate
74/1247 — poziție în selecție
3/4 — reușiți
6,13 — media min.
6,88 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "IULIA ZAMFIRESCU" MIOVENI
MIOVENI
75,00% promovabilitate
75/1247 — poziție în selecție
3/4 — reușiți
6,10 — media min.
6,46 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2026 · S2 · promoții anterioareSEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "EPISCOP IOAN POPASU" CARANSEBES
CARANSEBES
75,00% promovabilitate
76/1247 — poziție în selecție
3/4 — reușiți
6,00 — media min.
8,26 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
33,33% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "DAVID PRODAN" CUGIR
CUGIR
66,67% promovabilitate
77/1247 — poziție în selecție
2/3 — reușiți
6,00 — media min.
6,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" MUNICIPIUL BUZAU
BUZAU
66,67% promovabilitate
78/1247 — poziție în selecție
2/3 — reușiți
6,15 — media min.
6,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sălaj · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "SIMION BARNUTIU" SIMLEU SILVANIEI
SIMLEU SILVANIEI
66,67% promovabilitate
79/1247 — poziție în selecție
2/3 — reușiți
6,18 — media min.
6,67 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL DE ARTA "GEORGE APOSTU" BACAU
BACAU
66,67% promovabilitate
80/1247 — poziție în selecție
2/3 — reușiți
6,28 — media min.
6,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL DE ARTA "ION VIDU" TIMISOARA
TIMISOARA
66,67% promovabilitate
81/1247 — poziție în selecție
2/3 — reușiți
6,03 — media min.
7,98 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brăila · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL DE ARTE "HARICLEA DARCLEE"
BRAILA
66,67% promovabilitate
82/1247 — poziție în selecție
4/6 — reușiți
6,13 — media min.
6,51 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL DE ARTE "MARIN SORESCU" CRAIOVA
CRAIOVA
66,67% promovabilitate
83/1247 — poziție în selecție
2/3 — reușiți
6,26 — media min.
6,71 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL GRECO-CATOLIC "INOCHENTIE MICU" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
66,67% promovabilitate
84/1247 — poziție în selecție
2/3 — reușiți
6,10 — media min.
6,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL ORTODOX "EPISCOP ROMAN CIOROGARIU" ORADEA
ORADEA
66,67% promovabilitate
85/1247 — poziție în selecție
2/3 — reușiți
6,00 — media min.
6,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mehedinți · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "DIERNA"
ORSOVA
66,67% promovabilitate
86/1247 — poziție în selecție
2/3 — reușiți
6,16 — media min.
6,63 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "DIMITRIE LEONIDA", MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT
PIATRA-NEAMT
66,67% promovabilitate
87/1247 — poziție în selecție
4/6 — reușiți
6,25 — media min.
7,00 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sălaj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "GHEORGHE POP DE BASESTI" CEHU SILVANIEI
CEHU SILVANIEI
66,67% promovabilitate
88/1247 — poziție în selecție
4/6 — reușiți
6,21 — media min.
6,80 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "TOMSA VODA" SOLCA
SOLCA
66,67% promovabilitate
89/1247 — poziție în selecție
2/3 — reușiți
6,81 — media min.
6,81 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC PUCIOASA
PUCIOASA
66,67% promovabilitate
90/1247 — poziție în selecție
2/3 — reușiți
6,05 — media min.
6,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC TOPOLOVENI
TOPOLOVENI
66,67% promovabilitate
91/1247 — poziție în selecție
2/3 — reușiți
6,35 — media min.
7,23 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC UCECOM "SPIRU HARET" ARAD
ARAD
66,67% promovabilitate
92/1247 — poziție în selecție
2/3 — reușiți
6,33 — media min.
7,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC VINGA
VINGA
66,67% promovabilitate
93/1247 — poziție în selecție
2/3 — reușiți
6,26 — media min.
6,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "ALEXANDRU IOAN CUZA", IASI
IASI
66,67% promovabilitate
94/1247 — poziție în selecție
2/3 — reușiți
6,26 — media min.
9,20 — media max.
1 (50,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
50,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ialomița · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "CAROL I" FETESTI
FETESTI
66,67% promovabilitate
95/1247 — poziție în selecție
2/3 — reușiți
6,11 — media min.
6,65 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Tulcea · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "CONSTANTIN BRATESCU" ISACCEA
ISACCEA
66,67% promovabilitate
96/1247 — poziție în selecție
2/3 — reușiți
6,13 — media min.
6,30 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "CONSTANTIN SERBAN" ALESD
ALESD
66,67% promovabilitate
97/1247 — poziție în selecție
2/3 — reușiți
6,03 — media min.
6,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "ION BORCEA" BUHUSI
BUHUSI
66,67% promovabilitate
98/1247 — poziție în selecție
6/9 — reușiți
6,05 — media min.
7,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
66,67% promovabilitate
99/1247 — poziție în selecție
2/3 — reușiți
6,45 — media min.
6,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ilfov · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "MIHAIL KOGALNICEANU" SNAGOV
SNAGOV
66,67% promovabilitate
100/1247 — poziție în selecție
6/9 — reușiți
6,03 — media min.
6,78 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "ONISIFOR GHIBU" SIBIU
SIBIU
66,67% promovabilitate
101/1247 — poziție în selecție
2/3 — reușiți
6,30 — media min.
6,36 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC ’LUCIAN BLAGA’ CONSTANTA
CONSTANTA
66,67% promovabilitate
102/1247 — poziție în selecție
2/3 — reușiți
6,11 — media min.
6,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU", IASI
IASI
64,71% promovabilitate
103/1247 — poziție în selecție
11/17 — reușiți
6,01 — media min.
7,28 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
90,91% — 6,00–6,99
9,09% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC CHISINEU CRIS
CHISINEU-CRIS
64,29% promovabilitate
104/1247 — poziție în selecție
9/14 — reușiți
6,30 — media min.
7,75 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
88,89% — 6,00–6,99
11,11% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU", MUNICIPIUL GALATI
GALATI
62,50% promovabilitate
105/1247 — poziție în selecție
5/8 — reușiți
6,13 — media min.
6,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ilfov · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV "HELMUT DUCKADAM" CLINCENI
CLINCENI
62,50% promovabilitate
106/1247 — poziție în selecție
5/8 — reușiți
6,03 — media min.
6,78 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV, IASI
IASI
62,50% promovabilitate
107/1247 — poziție în selecție
10/16 — reușiți
6,06 — media min.
6,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC ’CONCORD’ CONSTANTA
CONSTANTA
62,50% promovabilitate
108/1247 — poziție în selecție
5/8 — reușiți
6,05 — media min.
7,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL "MIHAI EMINESCU" BACAU
BACAU
60,00% promovabilitate
109/1247 — poziție în selecție
3/5 — reușiți
6,16 — media min.
7,23 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC "COSTIN C. KIRITESCU"
BUCURESTI SECTORUL 6
60,00% promovabilitate
110/1247 — poziție în selecție
3/5 — reușiți
6,05 — media min.
6,76 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" BAIA MARE
BAIA MARE
60,00% promovabilitate
111/1247 — poziție în selecție
3/5 — reușiți
6,03 — media min.
7,98 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
33,33% — 6,00–6,99
66,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT
PIATRA-NEAMT
60,00% promovabilitate
112/1247 — poziție în selecție
6/10 — reușiți
6,01 — media min.
7,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL ROMANO-CATOLIC "JOSEPHUS CALASANTIUS" CAREI
CAREI
60,00% promovabilitate
113/1247 — poziție în selecție
3/5 — reușiți
6,01 — media min.
6,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "PAUL BUJOR", ORAS BERESTI
BERESTI
60,00% promovabilitate
114/1247 — poziție în selecție
3/5 — reușiți
6,25 — media min.
7,06 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "PETRE MITROI" BILED
BILED
60,00% promovabilitate
115/1247 — poziție în selecție
3/5 — reușiți
6,48 — media min.
7,16 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
33,33% — 6,00–6,99
66,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC TASNAD
TASNAD
60,00% promovabilitate
116/1247 — poziție în selecție
3/5 — reușiți
6,15 — media min.
6,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "C.A. ROSETTI"
BUCURESTI SECTORUL 2
60,00% promovabilitate
117/1247 — poziție în selecție
3/5 — reușiți
6,00 — media min.
6,38 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Călărași · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" CALARASI
CALARASI
60,00% promovabilitate
118/1247 — poziție în selecție
3/5 — reușiți
6,23 — media min.
8,01 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
33,33% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC NOVACI
NOVACI
60,00% promovabilitate
119/1247 — poziție în selecție
3/5 — reușiți
6,31 — media min.
7,78 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
33,33% — 6,00–6,99
66,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "TUDOR VLADIMIRESCU" DRAGANESTI-OLT
DRAGANESTI-OLT
58,33% promovabilitate
120/1247 — poziție în selecție
7/12 — reușiți
6,10 — media min.
7,00 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
85,71% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC "OCTAV ONICESCU" BOTOSANI
BOTOSANI
57,14% promovabilitate
121/1247 — poziție în selecție
4/7 — reușiți
6,26 — media min.
6,60 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" TARGU JIU
TARGU JIU
57,14% promovabilitate
122/1247 — poziție în selecție
4/7 — reușiți
6,20 — media min.
6,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "EDMOND NICOLAU"
BUCURESTI SECTORUL 2
57,14% promovabilitate
123/1247 — poziție în selecție
12/21 — reușiți
6,00 — media min.
8,68 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
8,33% — 7,00–7,99
8,33% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL BANATEAN OTELU ROSU
OTELU ROSU
57,14% promovabilitate
124/1247 — poziție în selecție
4/7 — reușiți
6,20 — media min.
7,76 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brăila · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV
BRAILA
57,14% promovabilitate
125/1247 — poziție în selecție
4/7 — reușiți
6,26 — media min.
6,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "PETRE IONESCU MUSCEL" DOMNESTI
DOMNESTI
57,14% promovabilitate
126/1247 — poziție în selecție
4/7 — reușiți
6,55 — media min.
8,35 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
25,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
50,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "ION GHICA" RACARI
RACARI
57,14% promovabilitate
127/1247 — poziție în selecție
4/7 — reușiți
6,00 — media min.
7,88 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "VIRGIL IERUNCA", COMUNA LADESTI
LADESTI
57,14% promovabilitate
128/1247 — poziție în selecție
4/7 — reușiți
6,00 — media min.
6,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Teleorman · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC ZIMNICEA
ZIMNICEA
57,14% promovabilitate
129/1247 — poziție în selecție
8/14 — reușiți
6,23 — media min.
6,85 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC ’PONTUS EUXINUS’ LUMINA
LUMINA
57,14% promovabilitate
130/1247 — poziție în selecție
4/7 — reușiți
6,03 — media min.
6,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S2 · promoții anterioareSEMINARUL TEOLOGIC LICEAL "SF. IOSIF MARTURISITORUL" BAIA MARE
BAIA MARE
57,14% promovabilitate
131/1247 — poziție în selecție
8/14 — reușiți
6,03 — media min.
6,53 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "TRAIAN VUIA" FAGET
FAGET
56,52% promovabilitate
132/1247 — poziție în selecție
13/23 — reușiți
6,00 — media min.
6,83 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU", MUNICIPIUL PLOIESTI
PLOIESTI
55,56% promovabilitate
133/1247 — poziție în selecție
5/9 — reușiți
6,11 — media min.
6,78 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "GIB MIHAESCU", MUNICIPIUL DRAGASANI
DRAGASANI
55,56% promovabilitate
134/1247 — poziție în selecție
5/9 — reușiți
6,16 — media min.
7,06 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV "MIRCEA ELIADE"
BUCURESTI SECTORUL 6
55,56% promovabilitate
135/1247 — poziție în selecție
10/18 — reușiți
6,03 — media min.
8,98 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
10,00% — 7,00–7,99
10,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL "STEFAN DIACONESCU" POTCOAVA
POTCOAVA
54,55% promovabilitate
136/1247 — poziție în selecție
6/11 — reușiți
6,05 — media min.
6,95 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "ANDREI BARSEANU" TARNAVENI
TARNAVENI
53,85% promovabilitate
137/1247 — poziție în selecție
7/13 — reușiți
6,06 — media min.
8,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
71,43% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
14,29% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV BISTRITA
BISTRITA
53,57% promovabilitate
138/1247 — poziție în selecție
15/28 — reușiți
6,00 — media min.
7,60 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
86,67% — 6,00–6,99
13,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "IANCU C VISSARION" TITU
TITU
52,94% promovabilitate
139/1247 — poziție în selecție
9/17 — reușiți
6,08 — media min.
7,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
88,89% — 6,00–6,99
11,11% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL DE ARTA "CARMEN SYLVA", MUNICIPIUL PLOIESTI
PLOIESTI
50,00% promovabilitate
140/1247 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,16 — media min.
6,16 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC "A.D.XENOPOL"
BUCURESTI SECTORUL 2
50,00% promovabilitate
141/1247 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,03 — media min.
6,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC "DIMITRIE CANTEMIR" SUCEAVA
SUCEAVA
50,00% promovabilitate
142/1247 — poziție în selecție
3/6 — reușiți
6,00 — media min.
6,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC "GEORGE BARITIU" SIBIU
SIBIU
50,00% promovabilitate
143/1247 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,23 — media min.
6,23 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC "NICOLAE KRETZULESCU"
BUCURESTI SECTORUL 3
50,00% promovabilitate
144/1247 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,10 — media min.
6,10 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC "REGELE MIHAI I" MUNICIPIUL BUZAU
BUZAU
50,00% promovabilitate
145/1247 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,16 — media min.
6,18 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV, IASI
IASI
50,00% promovabilitate
146/1247 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,21 — media min.
6,21 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "A.T.LAURIAN" BOTOSANI
BOTOSANI
50,00% promovabilitate
147/1247 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,11 — media min.
6,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU ODOBESCU" PITESTI
PITESTI
50,00% promovabilitate
148/1247 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,08 — media min.
6,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "BETHLEN GABOR" AIUD
AIUD
50,00% promovabilitate
149/1247 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,46 — media min.
8,16 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
50,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "DINICU GOLESCU" CAMPULUNG
CAMPULUNG
50,00% promovabilitate
150/1247 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,51 — media min.
6,51 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" NASAUD
NASAUD
50,00% promovabilitate
151/1247 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,15 — media min.
6,75 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE SINCAI" BAIA MARE
BAIA MARE
50,00% promovabilitate
152/1247 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,90 — media min.
6,90 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "IANCU DE HUNEDOARA" HUNEDOARA
HUNEDOARA
50,00% promovabilitate
153/1247 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,23 — media min.
6,23 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "ION NECULCE"
BUCURESTI SECTORUL 1
50,00% promovabilitate
154/1247 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,60 — media min.
6,60 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "KOLCSEY FERENC" SATU MARE
SATU MARE
50,00% promovabilitate
155/1247 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,01 — media min.
6,40 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" SATU MARE
SATU MARE
50,00% promovabilitate
156/1247 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,10 — media min.
6,10 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ialomița · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" SLOBOZIA
SLOBOZIA
50,00% promovabilitate
157/1247 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,48 — media min.
6,48 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "NICOLAE IORGA", ORASUL VALENII DE MUNTE
VALENII DE MUNTE
50,00% promovabilitate
158/1247 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,01 — media min.
6,05 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "NICOLAE TITULESCU" PUCIOASA
PUCIOASA
50,00% promovabilitate
159/1247 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,06 — media min.
8,93 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
50,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "RADU GRECEANU" SLATINA
SLATINA
50,00% promovabilitate
160/1247 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,25 — media min.
6,30 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TARGU JIU
TARGU JIU
50,00% promovabilitate
161/1247 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,41 — media min.
6,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "VLAICU VODA" CURTEA DE ARGES
CURTEA DE ARGES
50,00% promovabilitate
162/1247 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,35 — media min.
6,35 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL DE ARTE "DINU LIPATTI"
BUCURESTI SECTORUL 4
50,00% promovabilitate
163/1247 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,88 — media min.
6,88 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "MIHAI EMINESCU" TARGU MURES
TARGU MURES
50,00% promovabilitate
164/1247 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
7,06 — media min.
7,06 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vrancea · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "SPIRU HARET" FOCSANI
FOCSANI
50,00% promovabilitate
165/1247 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,56 — media min.
6,56 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC ’CONSTANTIN BRATESCU’ CONSTANTA
CONSTANTA
50,00% promovabilitate
166/1247 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,03 — media min.
6,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ialomița · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL"GRIGORE MOISIL" URZICENI
URZICENI
50,00% promovabilitate
167/1247 — poziție în selecție
4/8 — reușiți
6,13 — media min.
6,63 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA 'TARA BARSEI' PREJMER
PREJMER
50,00% promovabilitate
168/1247 — poziție în selecție
4/8 — reușiți
6,10 — media min.
7,48 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC 'MARIA BAIULESCU' BRASOV
BRASOV
50,00% promovabilitate
169/1247 — poziție în selecție
4/8 — reușiți
6,00 — media min.
6,23 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC ENERGETIC SIBIU
SIBIU
50,00% promovabilitate
170/1247 — poziție în selecție
5/10 — reușiți
6,00 — media min.
6,91 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV "NADIA COMANECI" ONESTI
ONESTI
50,00% promovabilitate
171/1247 — poziție în selecție
3/6 — reușiți
6,08 — media min.
6,85 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV SATU MARE
SATU MARE
50,00% promovabilitate
172/1247 — poziție în selecție
4/8 — reușiți
6,20 — media min.
6,83 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL DE ARTE "CORNELIU BABA" BISTRITA
BISTRITA
50,00% promovabilitate
173/1247 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,38 — media min.
6,38 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL DE ARTE "DR.PALLO IMRE" ODORHEIU SECUIESC
ODORHEIU SECUIESC
50,00% promovabilitate
174/1247 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,05 — media min.
6,20 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mehedinți · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL DE ARTE "I.ST.PAULIAN"
DROBETA-TURNU SEVERIN
50,00% promovabilitate
175/1247 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,61 — media min.
6,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL DE ARTE "MARGARETA STERIAN" MUNICIPIUL BUZAU
BUZAU
50,00% promovabilitate
176/1247 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,50 — media min.
6,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL DE ARTE "VICTOR BRAUNER", MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT
PIATRA-NEAMT
50,00% promovabilitate
177/1247 — poziție în selecție
3/6 — reușiți
6,08 — media min.
6,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL DE COREGRAFIE SI ARTA DRAMATICA "OCTAVIAN STROIA" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
50,00% promovabilitate
178/1247 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,66 — media min.
6,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL DE MUZICA "TUDOR JARDA" BISTRITA
BISTRITA
50,00% promovabilitate
179/1247 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,41 — media min.
6,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEA
ORADEA
50,00% promovabilitate
180/1247 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,65 — media min.
6,65 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL MATASARI
MATASARI
50,00% promovabilitate
181/1247 — poziție în selecție
7/14 — reușiți
6,11 — media min.
8,05 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
71,43% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
14,29% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL REFORMAT "LORANTFFY ZSUZSANNA" ORADEA
ORADEA
50,00% promovabilitate
182/1247 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,00 — media min.
6,00 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ALEXANDRU DOMSA" ALBA IULIA
ALBA IULIA
50,00% promovabilitate
183/1247 — poziție în selecție
6/12 — reușiți
6,00 — media min.
6,56 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Tulcea · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ANGHEL SALIGNY" TULCEA
TULCEA
50,00% promovabilitate
184/1247 — poziție în selecție
3/6 — reușiți
6,28 — media min.
6,36 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ANGHEL SALIGNY", MUNICIPIUL GALATI
GALATI
50,00% promovabilitate
185/1247 — poziție în selecție
6/12 — reușiți
6,08 — media min.
7,91 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "AVRAM IANCU" SIBIU
SIBIU
50,00% promovabilitate
186/1247 — poziție în selecție
12/24 — reușiți
6,01 — media min.
7,68 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
91,67% — 6,00–6,99
8,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "CAROL I", MUNICIPIUL GALATI
GALATI
50,00% promovabilitate
187/1247 — poziție în selecție
4/8 — reușiți
6,03 — media min.
6,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "GENERAL CONSTANTIN SANDRU" BALTA, RUNCU
BALTA
50,00% promovabilitate
188/1247 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
7,56 — media min.
7,56 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "GRIGORE C MOISIL" TARGU LAPUS
TARGU LAPUS
50,00% promovabilitate
189/1247 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,21 — media min.
6,95 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "IOAN LUPAS" SALISTE
SALISTE
50,00% promovabilitate
190/1247 — poziție în selecție
3/6 — reușiți
6,01 — media min.
6,15 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "IONITA G. ANDRON" NEGRESTI-OAS
NEGRESTI-OAS
50,00% promovabilitate
191/1247 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,21 — media min.
6,21 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ialomița · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "IORDACHE ZOSSIMA" ARMASESTI
ARMASESTI
50,00% promovabilitate
192/1247 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,00 — media min.
6,86 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "IULIU MANIU" CAREI
CAREI
50,00% promovabilitate
193/1247 — poziție în selecție
3/6 — reușiți
6,10 — media min.
6,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "LIVIU REBREANU" MAIERU
MAIERU
50,00% promovabilitate
194/1247 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,03 — media min.
6,38 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Teleorman · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE BALCESCU" ALEXANDRIA
ALEXANDRIA
50,00% promovabilitate
195/1247 — poziție în selecție
6/12 — reușiți
6,11 — media min.
8,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
16,67% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAI NANU" BROSTENI
BROSTENI
50,00% promovabilitate
196/1247 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,15 — media min.
6,15 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "SOVER ELEK" JOSENI
JOSENI
50,00% promovabilitate
197/1247 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,26 — media min.
6,26 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "SPIRU HARET" TARGOVISTE
TARGOVISTE
50,00% promovabilitate
198/1247 — poziție în selecție
3/6 — reușiți
6,31 — media min.
6,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "TASE DUMITRESCU", ORASUL MIZIL
MIZIL
50,00% promovabilitate
199/1247 — poziție în selecție
7/14 — reușiți
6,21 — media min.
8,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
71,43% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
14,29% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "VASILE JUNCU" MINIS
MINIS
50,00% promovabilitate
200/1247 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,31 — media min.
6,31 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL "ALEXIU BERINDE" SEINI
SEINI
50,00% promovabilitate
201/1247 — poziție în selecție
4/8 — reușiți
6,03 — media min.
7,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC CRAMPOIA
CRAMPOIA
50,00% promovabilitate
202/1247 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,26 — media min.
6,26 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC DE SERVICII "SFANTUL APOSTOL ANDREI", MUNICIPIUL PLOIESTI
PLOIESTI
50,00% promovabilitate
203/1247 — poziție în selecție
4/8 — reușiți
6,15 — media min.
6,88 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC ECONOMIC DE TURISM, IASI
IASI
50,00% promovabilitate
204/1247 — poziție în selecție
4/8 — reușiți
6,13 — media min.
7,85 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC FAGET
FAGET
50,00% promovabilitate
205/1247 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,20 — media min.
6,20 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 SIGHISOARA
SIGHISOARA
50,00% promovabilitate
206/1247 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,33 — media min.
6,88 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC ROSIA DE AMARADIA
ROSIA DE AMARADIA
50,00% promovabilitate
207/1247 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,40 — media min.
6,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC UCECOM "SPIRU HARET" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
50,00% promovabilitate
208/1247 — poziție în selecție
3/6 — reușiți
6,25 — media min.
7,76 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC UCECOM "SPIRU HARET", IASI
IASI
50,00% promovabilitate
209/1247 — poziție în selecție
3/6 — reușiți
6,03 — media min.
6,25 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC ’CARSIUM’ HARSOVA
HARSOVA
50,00% promovabilitate
210/1247 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,26 — media min.
6,26 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BAIA MARE
BAIA MARE
50,00% promovabilitate
211/1247 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,06 — media min.
6,40 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "ADY ENDRE" ORADEA
ORADEA
50,00% promovabilitate
212/1247 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,80 — media min.
6,80 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brăila · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "CONSTANTIN ANGELESCU"
IANCA
50,00% promovabilitate
213/1247 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,05 — media min.
6,05 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "CONSTANTIN BRANCOVEANU"
BUCURESTI SECTORUL 1
50,00% promovabilitate
214/1247 — poziție în selecție
8/16 — reușiți
6,01 — media min.
6,68 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "DAVID VONIGA" GIROC
GIROC
50,00% promovabilitate
215/1247 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
8,45 — media min.
8,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
100,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "DOSITEI OBRADOVICI" TIMISOARA
TIMISOARA
50,00% promovabilitate
216/1247 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
7,35 — media min.
7,35 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "DR. I.C. PARHON", SAT BISTRITA, COMUNA ALEXANDRU CEL BUN
BISTRITA
50,00% promovabilitate
217/1247 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,43 — media min.
6,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vrancea · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "DUILIU ZAMFIRESCU" ODOBESTI
ODOBESTI
50,00% promovabilitate
218/1247 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,33 — media min.
6,80 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vaslui · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA", MUNICIPIUL VASLUI
VASLUI
50,00% promovabilitate
219/1247 — poziție în selecție
3/6 — reușiți
6,03 — media min.
7,76 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "EUGEN PORA" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
50,00% promovabilitate
220/1247 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,06 — media min.
6,35 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Tulcea · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "GRIGORE MOISIL" TULCEA
TULCEA
50,00% promovabilitate
221/1247 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,53 — media min.
6,53 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "GUSTAV GUNDISCH" CISNADIE
CISNADIE
50,00% promovabilitate
222/1247 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,03 — media min.
6,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "HENRI COANDA" BACAU
BACAU
50,00% promovabilitate
223/1247 — poziție în selecție
5/10 — reușiți
6,35 — media min.
7,26 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
60,00% — 6,00–6,99
40,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "INDEPENDENTA" CALAFAT
CALAFAT
50,00% promovabilitate
224/1247 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,06 — media min.
6,06 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vrancea · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "IOAN SLAVICI" PANCIU
PANCIU
50,00% promovabilitate
225/1247 — poziție în selecție
4/8 — reușiți
6,21 — media min.
6,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "ION BARBU" PITESTI
PITESTI
50,00% promovabilitate
226/1247 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,10 — media min.
6,90 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Tulcea · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "JEAN BART" SULINA
SULINA
50,00% promovabilitate
227/1247 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,05 — media min.
6,05 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "JEAN LOUIS CALDERON" TIMISOARA
TIMISOARA
50,00% promovabilitate
228/1247 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,18 — media min.
6,18 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "KEMENY JANOS" TOPLITA
TOPLITA
50,00% promovabilitate
229/1247 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,26 — media min.
6,26 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "LIVIU REBREANU" TURDA
TURDA
50,00% promovabilitate
230/1247 — poziție în selecție
4/8 — reușiți
6,08 — media min.
6,60 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Teleorman · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "MARIN PREDA" TURNU MAGURELE
TURNU MAGURELE
50,00% promovabilitate
231/1247 — poziție în selecție
3/6 — reușiți
6,45 — media min.
7,15 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "MIHAI VITEAZUL" VISINA
VISINA
50,00% promovabilitate
232/1247 — poziție în selecție
5/10 — reușiți
6,31 — media min.
7,20 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vaslui · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "MIHAIL KOGALNICEANU", MUNICIPIUL VASLUI
VASLUI
50,00% promovabilitate
233/1247 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,20 — media min.
6,20 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "MIHAIL SADOVEANU"
BUCURESTI SECTORUL 2
50,00% promovabilitate
234/1247 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,00 — media min.
6,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "MIRCEA ELIADE" LUPENI
LUPENI
50,00% promovabilitate
235/1247 — poziție în selecție
3/6 — reușiți
6,05 — media min.
6,88 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "NEMETH LASZLO" BAIA MARE
BAIA MARE
50,00% promovabilitate
236/1247 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,31 — media min.
6,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "NICOLAE JIGA" TINCA
TINCA
50,00% promovabilitate
237/1247 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,50 — media min.
6,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "OCTAVIAN GOGA" HUEDIN
HUEDIN
50,00% promovabilitate
238/1247 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,25 — media min.
6,91 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "PETRU CERCEL" TARGOVISTE
TARGOVISTE
50,00% promovabilitate
239/1247 — poziție în selecție
3/6 — reușiți
6,21 — media min.
6,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "PETRU MAIOR" GHERLA
GHERLA
50,00% promovabilitate
240/1247 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,05 — media min.
6,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "RADU PETRESCU" PRUNDU BARGAULUI
PRUNDU BARGAULUI
50,00% promovabilitate
241/1247 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,15 — media min.
6,91 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "ROTH - OBERTH" MEDIAS
MEDIAS
50,00% promovabilitate
242/1247 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,00 — media min.
6,63 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "SFANTU NICOLAE" GHEORGHENI
GHEORGHENI
50,00% promovabilitate
243/1247 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
7,76 — media min.
7,76 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "SPIRU HARET" MOINESTI
MOINESTI
50,00% promovabilitate
244/1247 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,05 — media min.
6,05 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "STEFAN ODOBLEJA"
BUCURESTI SECTORUL 5
50,00% promovabilitate
245/1247 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,03 — media min.
6,53 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC 'MITROPOLIT IOAN METIANU' ZARNESTI
ZARNESTI
50,00% promovabilitate
246/1247 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,33 — media min.
6,33 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC AMARASTII DE JOS
AMARASTII DE JOS
50,00% promovabilitate
247/1247 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,13 — media min.
6,46 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC BECHET
BECHET
50,00% promovabilitate
248/1247 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,08 — media min.
6,26 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC BILINGV "ITA WEGMAN"
BUCURESTI SECTORUL 2
50,00% promovabilitate
249/1247 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,15 — media min.
6,31 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC CRESTIN "PRO DEO" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
50,00% promovabilitate
250/1247 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,86 — media min.
6,86 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA CONSTANTA
CONSTANTA
50,00% promovabilitate
251/1247 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,63 — media min.
6,63 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Teleorman · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC OLTENI
OLTENI
50,00% promovabilitate
252/1247 — poziție în selecție
2/4 — reușiți
6,08 — media min.
6,23 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC SANITAR BISTRITA
BISTRITA
50,00% promovabilitate
253/1247 — poziție în selecție
3/6 — reușiți
6,15 — media min.
6,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC ’CALLATIS’ MANGALIA
MANGALIA
50,00% promovabilitate
254/1247 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,46 — media min.
6,46 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC ’DECEBAL’ CONSTANTA
CONSTANTA
50,00% promovabilitate
255/1247 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,10 — media min.
6,10 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC, COMUNA GRADISTEA
GRADISTEA
50,00% promovabilitate
256/1247 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,15 — media min.
6,15 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL WALDORF CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
50,00% promovabilitate
257/1247 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,23 — media min.
6,23 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S2 · promoții anterioareSCOALA PROFESIONALA ROZAVLEA
ROZAVLEA
50,00% promovabilitate
258/1247 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
7,35 — media min.
7,35 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2026 · S2 · promoții anterioareSEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX "SF. GHEORGHE" BOTOSANI
BOTOSANI
50,00% promovabilitate
259/1247 — poziție în selecție
3/6 — reușiți
6,11 — media min.
6,78 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S2 · promoții anterioareSEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "IUSTIN PATRIARHUL" CAMPULUNG
CAMPULUNG
50,00% promovabilitate
260/1247 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,11 — media min.
6,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Giurgiu · 2026 · S2 · promoții anterioareSEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "TEOCTIST PATRIARHUL" GIURGIU
GIURGIU
50,00% promovabilitate
261/1247 — poziție în selecție
1/2 — reușiți
6,00 — media min.
6,00 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Giurgiu · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "NICOLAE CARTOJAN" GIURGIU
GIURGIU
48,15% promovabilitate
262/1247 — poziție în selecție
13/27 — reușiți
6,01 — media min.
7,01 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
92,31% — 6,00–6,99
7,69% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC "GHEORGHE CHITU" CRAIOVA
CRAIOVA
47,62% promovabilitate
263/1247 — poziție în selecție
10/21 — reușiți
6,00 — media min.
6,78 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "ARMAND CALINESCU" PITESTI
PITESTI
47,06% promovabilitate
264/1247 — poziție în selecție
8/17 — reușiți
6,00 — media min.
8,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
12,50% — 7,00–7,99
12,50% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV "SZASZ ADALBERT" TARGU MURES
TARGU MURES
47,06% promovabilitate
265/1247 — poziție în selecție
8/17 — reușiți
6,13 — media min.
6,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL DE INDUSTRIE ALIMENTARA "ELENA DOAMNA", MUNICIPIUL GALATI
GALATI
46,88% promovabilitate
266/1247 — poziție în selecție
15/32 — reușiți
6,01 — media min.
7,93 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV "BANATUL" TIMISOARA
TIMISOARA
46,67% promovabilitate
267/1247 — poziție în selecție
7/15 — reușiți
6,03 — media min.
7,26 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
85,71% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL "PREDA BUZESCU", ORAS BERBESTI
BERBESTI
46,15% promovabilitate
268/1247 — poziție în selecție
6/13 — reușiți
6,05 — media min.
6,96 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "GENERAL MAGHERU", MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA
RAMNICU VALCEA
46,15% promovabilitate
269/1247 — poziție în selecție
6/13 — reușiți
6,01 — media min.
6,73 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mehedinți · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "TRAIAN LALESCU"
ORSOVA
46,15% promovabilitate
270/1247 — poziție în selecție
6/13 — reușiți
6,00 — media min.
7,95 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "ALEXANDRU ROMAN" ALESD
ALESD
45,45% promovabilitate
271/1247 — poziție în selecție
5/11 — reușiți
6,06 — media min.
6,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Giurgiu · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "VICEAMIRAL IOAN BALANESCU" GIURGIU
GIURGIU
45,45% promovabilitate
272/1247 — poziție în selecție
5/11 — reușiți
6,46 — media min.
7,71 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
20,00% — 6,00–6,99
80,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL "CAROL I", ORASUL BICAZ
BICAZ
45,45% promovabilitate
273/1247 — poziție în selecție
5/11 — reușiți
6,06 — media min.
6,85 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "REGINA MARIA" ARAD
ARAD
45,45% promovabilitate
274/1247 — poziție în selecție
10/22 — reușiți
6,01 — media min.
7,38 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
90,00% — 6,00–6,99
10,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC METALURGIC SLATINA
SLATINA
45,45% promovabilitate
275/1247 — poziție în selecție
5/11 — reușiți
6,08 — media min.
8,86 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
40,00% — 6,00–6,99
40,00% — 7,00–7,99
20,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC ’GHEORGHE MIRON COSTIN’ CONSTANTA
CONSTANTA
45,45% promovabilitate
276/1247 — poziție în selecție
5/11 — reușiți
6,26 — media min.
6,85 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ilfov · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "ALEXANDRU ROSETTI" VIDRA
VIDRA
45,45% promovabilitate
277/1247 — poziție în selecție
5/11 — reușiți
6,01 — media min.
7,56 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL "VOIEVODUL MIRCEA" TARGOVISTE
TARGOVISTE
45,00% promovabilitate
278/1247 — poziție în selecție
9/20 — reușiți
6,01 — media min.
7,56 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
77,78% — 6,00–6,99
22,22% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC "GHEORGHE DRAGOS" SATU MARE
SATU MARE
44,44% promovabilitate
279/1247 — poziție în selecție
4/9 — reușiți
6,01 — media min.
6,83 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL "CONSTANTIN BANCOVEANU", ORAS HOREZU
HOREZU
44,44% promovabilitate
280/1247 — poziție în selecție
12/27 — reușiți
6,03 — media min.
7,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
58,33% — 6,00–6,99
41,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL "MATHIAS HAMMER" ANINA
ANINA
44,44% promovabilitate
281/1247 — poziție în selecție
4/9 — reușiți
6,26 — media min.
7,93 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL "REGINA MARIA" DOROHOI
DOROHOI
44,44% promovabilitate
282/1247 — poziție în selecție
4/9 — reușiți
6,01 — media min.
6,78 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sălaj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL REFORMAT "WESSELENYI" ZALAU
ZALAU
44,44% promovabilitate
283/1247 — poziție în selecție
4/9 — reușiți
6,08 — media min.
6,77 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ilfov · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "DOAMNA CHIAJNA" ROSU - CHIAJNA
CHIAJNA
44,44% promovabilitate
284/1247 — poziție în selecție
8/18 — reușiți
6,03 — media min.
9,10 — media max.
1 (12,50%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
87,50% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
12,50% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC UCECOM "SPIRU HARET" CRAIOVA
CRAIOVA
44,44% promovabilitate
285/1247 — poziție în selecție
4/9 — reușiți
6,01 — media min.
7,60 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV SLATINA
SLATINA
43,75% promovabilitate
286/1247 — poziție în selecție
7/16 — reușiți
6,08 — media min.
7,35 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
71,43% — 6,00–6,99
28,57% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV "IOLANDA BALAS SOTER" MUNICIPIUL BUZAU
BUZAU
43,48% promovabilitate
287/1247 — poziție în selecție
10/23 — reușiți
6,06 — media min.
6,98 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA "VASILE ADAMACHI", IASI
IASI
42,86% promovabilitate
288/1247 — poziție în selecție
3/7 — reușiți
6,11 — media min.
6,90 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC "VIILOR"
BUCURESTI SECTORUL 5
42,86% promovabilitate
289/1247 — poziție în selecție
12/28 — reușiți
6,00 — media min.
8,01 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
8,33% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Giurgiu · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "ION MAIORESCU" GIURGIU
GIURGIU
42,86% promovabilitate
290/1247 — poziție în selecție
3/7 — reușiți
6,73 — media min.
7,16 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL DE ARTA "OCTAV BANCILA", IASI
IASI
42,86% promovabilitate
291/1247 — poziție în selecție
3/7 — reușiți
6,08 — media min.
6,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Teleorman · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "MIRCEA SCARLAT" ALEXANDRIA
ALEXANDRIA
42,86% promovabilitate
292/1247 — poziție în selecție
3/7 — reușiți
6,33 — media min.
6,70 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "ION HOLBAN", IASI
IASI
42,86% promovabilitate
293/1247 — poziție în selecție
3/7 — reușiți
6,00 — media min.
6,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV, MUNICIPIUL GALATI
GALATI
42,86% promovabilitate
294/1247 — poziție în selecție
3/7 — reușiți
6,21 — media min.
6,33 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vrancea · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL DE AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA ODOBESTI
ODOBESTI
42,86% promovabilitate
295/1247 — poziție în selecție
3/7 — reușiți
6,00 — media min.
6,65 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL DE ARTE "NAGY ISTVAN" MIERCUREA CIUC
MIERCUREA CIUC
42,86% promovabilitate
296/1247 — poziție în selecție
3/7 — reușiți
6,43 — media min.
6,82 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ALEXANDRU VLAHUTA" PODU TURCULUI
PODU TURCULUI
42,86% promovabilitate
297/1247 — poziție în selecție
3/7 — reușiți
6,33 — media min.
7,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
33,33% — 6,00–6,99
66,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEOLOGIC ORTODOX 'SF. CONSTANTIN BRANCOVEANU' FAGARAS
FAGARAS
42,86% promovabilitate
298/1247 — poziție în selecție
3/7 — reușiți
6,01 — media min.
6,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "HENRI COANDA" TIMISOARA
TIMISOARA
42,86% promovabilitate
299/1247 — poziție în selecție
3/7 — reușiți
6,01 — media min.
6,85 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "IOAN JEBELEAN" SANNICOLAU MARE
SANNICOLAU MARE
42,86% promovabilitate
300/1247 — poziție în selecție
6/14 — reușiți
6,05 — media min.
6,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC BULGAR "HRISTO BOTEV"
BUCURESTI SECTORUL 1
42,86% promovabilitate
301/1247 — poziție în selecție
6/14 — reușiți
6,08 — media min.
7,20 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Teleorman · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC VIDELE
VIDELE
42,86% promovabilitate
302/1247 — poziție în selecție
15/35 — reușiți
6,03 — media min.
8,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
73,33% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
6,67% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vaslui · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ALEXANDRU IOAN CUZA", MUNICIPIUL BARLAD
BARLAD
42,31% promovabilitate
303/1247 — poziție în selecție
11/26 — reușiți
6,01 — media min.
7,86 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
81,82% — 6,00–6,99
18,18% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL "GHEORGHE TATARESCU" ROVINARI
ROVINARI
42,11% promovabilitate
304/1247 — poziție în selecție
8/19 — reușiți
6,10 — media min.
7,28 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC ’LAZAR EDELEANU’ NAVODARI
NAVODARI
42,11% promovabilitate
305/1247 — poziție în selecție
8/19 — reușiți
6,03 — media min.
7,06 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
87,50% — 6,00–6,99
12,50% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ilfov · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "TRAIAN LALESCU" BRANESTI
BRANESTI
42,11% promovabilitate
306/1247 — poziție în selecție
8/19 — reușiți
6,06 — media min.
7,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
87,50% — 6,00–6,99
12,50% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC, MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA
RAMNICU VALCEA
41,67% promovabilitate
307/1247 — poziție în selecție
5/12 — reușiți
6,06 — media min.
6,81 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "SAMUIL ISOPESCU" SUCEAVA
SUCEAVA
41,67% promovabilitate
308/1247 — poziție în selecție
5/12 — reușiți
6,00 — media min.
6,48 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vaslui · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV, MUNICIPIUL VASLUI
VASLUI
41,67% promovabilitate
309/1247 — poziție în selecție
5/12 — reușiți
6,00 — media min.
6,65 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC ADMINISTRATIV SI DE SERVICII "VICTOR SLAVESCU", MUNICIPIUL PLOIESTI
PLOIESTI
41,67% promovabilitate
310/1247 — poziție în selecție
5/12 — reușiți
6,05 — media min.
7,65 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC BISTRITA
BISTRITA
41,67% promovabilitate
311/1247 — poziție în selecție
5/12 — reușiți
6,18 — media min.
7,13 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL "ALEXANDRU CEL BUN" BOTOSANI
BOTOSANI
41,18% promovabilitate
312/1247 — poziție în selecție
7/17 — reușiți
6,05 — media min.
8,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
57,14% — 6,00–6,99
28,57% — 7,00–7,99
14,29% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "AZUR" TIMISOARA
TIMISOARA
41,18% promovabilitate
313/1247 — poziție în selecție
7/17 — reușiți
6,03 — media min.
7,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
85,71% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "TRAIAN"
BUCURESTI SECTORUL 2
41,18% promovabilitate
314/1247 — poziție în selecție
14/34 — reușiți
6,00 — media min.
8,76 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
92,86% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
7,14% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Teleorman · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC PIATRA
PIATRA
41,18% promovabilitate
315/1247 — poziție în selecție
7/17 — reușiți
6,03 — media min.
7,33 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
71,43% — 6,00–6,99
28,57% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ialomița · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "SF.ECATERINA" URZICENI
URZICENI
40,48% promovabilitate
316/1247 — poziție în selecție
17/42 — reușiți
6,05 — media min.
7,86 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
82,35% — 6,00–6,99
17,65% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC "TRANSILVANIA" TARGU MURES
TARGU MURES
40,00% promovabilitate
317/1247 — poziție în selecție
4/10 — reușiți
6,00 — media min.
7,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Călărași · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC CALARASI
CALARASI
40,00% promovabilitate
318/1247 — poziție în selecție
6/15 — reușiți
6,05 — media min.
6,70 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "DIACONOVICI TIETZ" RESITA
RESITA
40,00% promovabilitate
319/1247 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,08 — media min.
8,13 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
50,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "EMIL RACOVITA"
BUCURESTI SECTORUL 2
40,00% promovabilitate
320/1247 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,08 — media min.
6,30 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "TRAIAN DODA" CARANSEBES
CARANSEBES
40,00% promovabilitate
321/1247 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,20 — media min.
6,76 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL 'DOAMNA STANCA' FAGARAS
FAGARAS
40,00% promovabilitate
322/1247 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
7,15 — media min.
7,25 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "VALTER MARACINEANU"
BUCURESTI SECTORUL 1
40,00% promovabilitate
323/1247 — poziție în selecție
4/10 — reușiți
6,25 — media min.
6,68 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Giurgiu · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL "UDRISTE NASTUREL" HOTARELE
HOTARELE
40,00% promovabilitate
324/1247 — poziție în selecție
6/15 — reușiți
6,26 — media min.
7,95 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vrancea · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV FOCSANI
FOCSANI
40,00% promovabilitate
325/1247 — poziție în selecție
4/10 — reușiți
6,00 — media min.
6,33 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Tulcea · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL DE ARTE "GEORGE GEORGESCU" TULCEA
TULCEA
40,00% promovabilitate
326/1247 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,61 — media min.
6,71 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL DE TURISM SI SERVICII PUBLICE "NEAGOE BASARAB ", ORAS CALIMANESTI
CALIMANESTI
40,00% promovabilitate
327/1247 — poziție în selecție
4/10 — reușiți
6,11 — media min.
6,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL SANITAR "ANTIM IVIREANU", MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA
RAMNICU VALCEA
40,00% promovabilitate
328/1247 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,13 — media min.
6,25 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "I.C. PETRESCU" STILPENI
STALPENI
40,00% promovabilitate
329/1247 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,01 — media min.
6,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "JOHANNES LEBEL" TALMACIU
TALMACIU
40,00% promovabilitate
330/1247 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,06 — media min.
7,30 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "LIVIU REBREANU" BALAN
BALAN
40,00% promovabilitate
331/1247 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,13 — media min.
6,20 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mehedinți · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "MATEI BASARAB"
STREHAIA
40,00% promovabilitate
332/1247 — poziție în selecție
4/10 — reușiți
6,35 — media min.
6,95 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "MIHAI EMINESCU" DUMBRAVENI
DUMBRAVENI
40,00% promovabilitate
333/1247 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,10 — media min.
6,73 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Giurgiu · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "MIHAI VITEAZUL"
CALUGARENI
40,00% promovabilitate
334/1247 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,05 — media min.
7,15 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "PETRE BANITA" CALARASI
CALARASI
40,00% promovabilitate
335/1247 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,10 — media min.
6,15 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "VASILE NETEA" DEDA
DEDA
40,00% promovabilitate
336/1247 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,03 — media min.
6,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC BALTENI
BALTENI
40,00% promovabilitate
337/1247 — poziție în selecție
4/10 — reușiți
6,06 — media min.
6,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC DORNA CANDRENILOR
DORNA CANDRENILOR
40,00% promovabilitate
338/1247 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
7,35 — media min.
8,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
50,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC ECONOMIC "NICOLAE IORGA", PASCANI
PASCANI
40,00% promovabilitate
339/1247 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,01 — media min.
6,16 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC IERNUT
IERNUT
40,00% promovabilitate
340/1247 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,50 — media min.
6,53 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Călărași · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC NR.1 FUNDULEA
FUNDULEA
40,00% promovabilitate
341/1247 — poziție în selecție
4/10 — reușiți
6,06 — media min.
6,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "ADAM MULLER GUTTENBRUNN" ARAD
ARAD
40,00% promovabilitate
342/1247 — poziție în selecție
4/10 — reușiți
6,25 — media min.
6,70 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vaslui · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU", MUNICIPIUL BARLAD
BARLAD
40,00% promovabilitate
343/1247 — poziție în selecție
4/10 — reușiți
6,08 — media min.
6,96 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "SAMUIL MICU" SARMASU
SARMASU
40,00% promovabilitate
344/1247 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,11 — media min.
6,28 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC NEGRESTI OAS
NEGRESTI-OAS
40,00% promovabilitate
345/1247 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,06 — media min.
6,38 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC NEGRU VODA
NEGRU VODA
40,00% promovabilitate
346/1247 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,30 — media min.
6,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC NR.1 BRATCA
BRATCA
40,00% promovabilitate
347/1247 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,33 — media min.
6,88 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2026 · S2 · promoții anterioareSEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX "SFANTUL IOAN IACOB" DOROHOI
DOROHOI
40,00% promovabilitate
348/1247 — poziție în selecție
2/5 — reușiți
6,20 — media min.
6,30 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "DACIA" PITESTI
PITESTI
39,29% promovabilitate
349/1247 — poziție în selecție
11/28 — reușiți
6,00 — media min.
7,33 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
81,82% — 6,00–6,99
18,18% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "ION HELIADE RADULESCU" TARGOVISTE
TARGOVISTE
39,29% promovabilitate
350/1247 — poziție în selecție
11/28 — reușiți
6,00 — media min.
7,88 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
81,82% — 6,00–6,99
18,18% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "COSTIN D. NENITESCU" PITESTI
PITESTI
38,89% promovabilitate
351/1247 — poziție în selecție
7/18 — reușiți
6,10 — media min.
8,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
42,86% — 6,00–6,99
42,86% — 7,00–7,99
14,29% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "GENERAL GHEORGHE MAGHERU" TARGU JIU
TARGU JIU
38,89% promovabilitate
352/1247 — poziție în selecție
7/18 — reușiți
6,00 — media min.
6,95 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE "IOAN N. SOCOLESCU"
BUCURESTI SECTORUL 1
38,89% promovabilitate
353/1247 — poziție în selecție
7/18 — reușiți
6,03 — media min.
7,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
71,43% — 6,00–6,99
28,57% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL DE TURISM SI ALIMENTATIE "DUMITRU MOTOC", MUNICIPIUL GALATI
GALATI
38,89% promovabilitate
354/1247 — poziție în selecție
7/18 — reușiți
6,31 — media min.
6,80 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vaslui · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL PEDAGOGIC "IOAN POPESCU", MUNICIPIUL BARLAD
BARLAD
38,89% promovabilitate
355/1247 — poziție în selecție
7/18 — reușiți
6,00 — media min.
7,98 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
85,71% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL "ANDRONIC MOTRESCU" RADAUTI
RADAUTI
38,46% promovabilitate
356/1247 — poziție în selecție
5/13 — reușiți
6,01 — media min.
6,28 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" INEU
INEU
38,46% promovabilitate
357/1247 — poziție în selecție
5/13 — reușiți
6,16 — media min.
7,26 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Tulcea · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC "DELTA DUNARII" TULCEA
TULCEA
38,46% promovabilitate
358/1247 — poziție în selecție
5/13 — reușiți
6,53 — media min.
6,75 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL AUTO "TRAIAN VUIA" TARGU JIU
TARGU JIU
38,46% promovabilitate
359/1247 — poziție în selecție
5/13 — reușiți
6,15 — media min.
7,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC DE STIINTE APLICATE ARAD
ARAD
38,46% promovabilitate
360/1247 — poziție în selecție
15/39 — reușiți
6,01 — media min.
7,90 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "GEORGE POP DE BASESTI" SIGHETU MARMATIEI
SIGHETU MARMATIEI
38,46% promovabilitate
361/1247 — poziție în selecție
5/13 — reușiți
6,25 — media min.
7,38 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "MIRCEA CEL BATRAN"
BUCURESTI SECTORUL 1
38,10% promovabilitate
362/1247 — poziție în selecție
8/21 — reușiți
6,01 — media min.
6,91 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC FORESTIER, MUNICIPIUL CAMPINA
CAMPINA
38,10% promovabilitate
363/1247 — poziție în selecție
8/21 — reușiți
6,00 — media min.
6,73 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "IOAN C. STEFANESCU", IASI
IASI
37,93% promovabilitate
364/1247 — poziție în selecție
11/29 — reușiți
6,05 — media min.
7,71 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
81,82% — 6,00–6,99
18,18% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL AGRICOL "TRAIAN SAVULESCU" TARGU MURES
TARGU MURES
37,50% promovabilitate
365/1247 — poziție în selecție
9/24 — reușiți
6,00 — media min.
6,96 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Teleorman · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA" ALEXANDRIA
ALEXANDRIA
37,50% promovabilitate
366/1247 — poziție în selecție
3/8 — reușiți
6,13 — media min.
6,60 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Teleorman · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "ANASTASESCU" ROSIORI DE VEDE
ROSIORI DE VEDE
37,50% promovabilitate
367/1247 — poziție în selecție
3/8 — reușiți
6,15 — media min.
6,81 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Călărași · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "NEAGOE BASARAB" OLTENITA
OLTENITA
37,50% promovabilitate
368/1247 — poziție în selecție
3/8 — reușiți
6,13 — media min.
6,60 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL "DIMITRIE PACIUREA"
BUCURESTI SECTORUL 1
37,50% promovabilitate
369/1247 — poziție în selecție
3/8 — reușiți
6,26 — media min.
6,51 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vrancea · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL "SIMION MEHEDINTI" VIDRA
VIDRA
37,50% promovabilitate
370/1247 — poziție în selecție
6/16 — reușiți
6,03 — media min.
6,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN BRINCOVEANU" SCORNICESTI
SCORNICESTI
37,50% promovabilitate
371/1247 — poziție în selecție
3/8 — reușiți
6,35 — media min.
6,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "DOMOKOS KAZMER" SOVATA
SOVATA
37,50% promovabilitate
372/1247 — poziție în selecție
3/8 — reușiți
6,12 — media min.
6,23 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vrancea · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "G.G. LONGINESCU" FOCSANI
FOCSANI
37,50% promovabilitate
373/1247 — poziție în selecție
3/8 — reușiți
6,45 — media min.
7,68 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vaslui · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE IORGA", ORAS NEGRESTI
NEGRESTI
37,50% promovabilitate
374/1247 — poziție în selecție
9/24 — reușiți
6,01 — media min.
6,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ROMULUS PARASCHIVOIU" LOVRIN
LOVRIN
37,50% promovabilitate
375/1247 — poziție în selecție
3/8 — reușiți
6,25 — media min.
7,20 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "TUDOR VLADIMIRESCU", COMUNA TUDOR VLADIMIRESCU
TUDOR VLADIMIRESCU
37,50% promovabilitate
376/1247 — poziție în selecție
3/8 — reușiți
6,03 — media min.
7,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
33,33% — 6,00–6,99
66,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "ATLAS"
BUCURESTI SECTORUL 6
37,50% promovabilitate
377/1247 — poziție în selecție
6/16 — reușiți
6,00 — media min.
6,78 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC 'IOAN PASCU' CODLEA
CODLEA
37,50% promovabilitate
378/1247 — poziție în selecție
3/8 — reușiți
6,26 — media min.
6,83 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC ’EMIL RACOVITA’ TECHIRGHIOL
TECHIRGHIOL
37,50% promovabilitate
379/1247 — poziție în selecție
3/8 — reușiți
6,10 — media min.
7,00 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD
ARAD
36,36% promovabilitate
380/1247 — poziție în selecție
4/11 — reușiți
6,08 — media min.
6,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Călărași · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL PEDAGOGIC "STEFAN BANULESCU" CALARASI
CALARASI
36,36% promovabilitate
381/1247 — poziție în selecție
4/11 — reușiți
6,18 — media min.
6,88 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Giurgiu · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "DIMITRIE BOLINTINEANU"
BOLINTIN-VALE
36,36% promovabilitate
382/1247 — poziție în selecție
12/33 — reușiți
6,03 — media min.
8,23 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
8,33% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "OVID DENSUSIANU" CALAN
CALAN
36,36% promovabilitate
383/1247 — poziție în selecție
4/11 — reușiți
6,01 — media min.
6,33 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC 'DR. IOAN SENCHEA' FAGARAS
FAGARAS
36,36% promovabilitate
384/1247 — poziție în selecție
4/11 — reușiți
6,28 — media min.
6,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "ORBAN BALAZS" CRISTURU SECUIESC
CRISTURU SECUIESC
36,36% promovabilitate
385/1247 — poziție în selecție
4/11 — reușiți
6,12 — media min.
6,57 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL DE ARTE PLASTICE TIMISOARA
TIMISOARA
35,71% promovabilitate
386/1247 — poziție în selecție
5/14 — reușiți
6,01 — media min.
6,70 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL ECONOMIC "ALEXANDRU IOAN CUZA", MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT
PIATRA-NEAMT
35,71% promovabilitate
387/1247 — poziție în selecție
5/14 — reușiți
6,00 — media min.
7,63 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ialomița · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "MIHAI EMINESCU" SLOBOZIA
SLOBOZIA
35,71% promovabilitate
388/1247 — poziție în selecție
5/14 — reușiți
6,05 — media min.
6,71 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "ALEXANDRU IOAN CUZA" CORABIA
CORABIA
35,71% promovabilitate
389/1247 — poziție în selecție
5/14 — reușiți
6,08 — media min.
6,95 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "SFANTA MARIA", MUNICIPIUL GALATI
GALATI
35,71% promovabilitate
390/1247 — poziție în selecție
5/14 — reușiți
6,15 — media min.
7,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
60,00% — 6,00–6,99
40,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC DE INFORMATICA "ALEXANDRU MARGHILOMAN" MUNICIPIUL BUZAU
BUZAU
35,71% promovabilitate
391/1247 — poziție în selecție
5/14 — reușiți
6,16 — media min.
6,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ELIE RADU"
BUCURESTI SECTORUL 3
35,48% promovabilitate
392/1247 — poziție în selecție
11/31 — reușiți
6,01 — media min.
6,48 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Tulcea · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL "DIMITRIE CANTEMIR" BABADAG
BABADAG
35,29% promovabilitate
393/1247 — poziție în selecție
6/17 — reușiți
6,03 — media min.
6,86 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "CRISTOFOR NAKO" SANNICOLAU MARE
SANNICOLAU MARE
35,29% promovabilitate
394/1247 — poziție în selecție
6/17 — reușiți
6,00 — media min.
6,38 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "BENJAMIN FRANKLIN"
BUCURESTI SECTORUL 3
35,29% promovabilitate
395/1247 — poziție în selecție
6/17 — reușiți
6,01 — media min.
6,95 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "CONSTANTIN BRANCOVEANU" BACAU
BACAU
35,29% promovabilitate
396/1247 — poziție în selecție
6/17 — reușiți
6,08 — media min.
7,18 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL "ALEXANDRU CEL BUN" GURA HUMORULUI
GURA HUMORULUI
35,00% promovabilitate
397/1247 — poziție în selecție
7/20 — reușiți
6,00 — media min.
7,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
85,71% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI"
BUCURESTI SECTORUL 6
34,78% promovabilitate
398/1247 — poziție în selecție
8/23 — reușiți
6,11 — media min.
8,01 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
87,50% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
12,50% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ELECTROTIMIS" TIMISOARA
TIMISOARA
34,78% promovabilitate
399/1247 — poziție în selecție
8/23 — reușiți
6,13 — media min.
6,81 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "PETRU PONI", IASI
IASI
34,62% promovabilitate
400/1247 — poziție în selecție
9/26 — reușiți
6,03 — media min.
6,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL ECONOMIC "PETRE S.AURELIAN" SLATINA
SLATINA
34,21% promovabilitate
401/1247 — poziție în selecție
13/38 — reușiți
6,00 — media min.
7,88 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
92,31% — 6,00–6,99
7,69% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "EMANUIL UNGUREANU" TIMISOARA
TIMISOARA
33,93% promovabilitate
402/1247 — poziție în selecție
19/56 — reușiți
6,03 — media min.
6,98 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL "SCOALA NATIONALA DE GAZ" MEDIAS
MEDIAS
33,33% promovabilitate
403/1247 — poziție în selecție
2/6 — reușiți
6,05 — media min.
6,51 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL DE STIINTE ALE NATURII 'EMIL RACOVITA' BRASOV
BRASOV
33,33% promovabilitate
404/1247 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,35 — media min.
6,35 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC "MARIA TEIULEANU" PITESTI
PITESTI
33,33% promovabilitate
405/1247 — poziție în selecție
2/6 — reușiți
6,20 — media min.
6,33 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL ENERGETIC, MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA
RAMNICU VALCEA
33,33% promovabilitate
406/1247 — poziție în selecție
5/15 — reușiți
6,18 — media min.
6,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "AUREL VLAICU" ORASTIE
ORASTIE
33,33% promovabilitate
407/1247 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,00 — media min.
6,00 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vaslui · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "GH. ROSCA CODREANU", MUNICIPIUL BARLAD
BARLAD
33,33% promovabilitate
408/1247 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,03 — media min.
6,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "INOCHENTIE MICU CLAIN" BLAJ
BLAJ
33,33% promovabilitate
409/1247 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,18 — media min.
6,18 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE" MORENI
MORENI
33,33% promovabilitate
410/1247 — poziție în selecție
3/9 — reușiți
6,13 — media min.
6,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" PETROSANI
PETROSANI
33,33% promovabilitate
411/1247 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,18 — media min.
6,18 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Covasna · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "NAGY MÓZES" TARGU SECUIESC
TARGU SECUIESC
33,33% promovabilitate
412/1247 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
7,92 — media min.
7,92 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "SAMUIL VULCAN" BEIUS
BEIUS
33,33% promovabilitate
413/1247 — poziție în selecție
2/6 — reușiți
6,43 — media min.
8,05 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
50,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "STEFAN CEL MARE", HARLAU
HARLAU
33,33% promovabilitate
414/1247 — poziție în selecție
3/9 — reușiți
6,05 — media min.
6,18 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "VLADIMIR STREINU" GAESTI
GAESTI
33,33% promovabilitate
415/1247 — poziție în selecție
3/9 — reușiți
6,20 — media min.
6,46 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL DE ARTE ’REGINA MARIA’ CONSTANTA
CONSTANTA
33,33% promovabilitate
416/1247 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,48 — media min.
6,48 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "VASILE LUPU", IASI
IASI
33,33% promovabilitate
417/1247 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
7,00 — media min.
7,00 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL ’KEMAL ATATURK’ MEDGIDIA
MEDGIDIA
33,33% promovabilitate
418/1247 — poziție în selecție
2/6 — reușiți
6,33 — media min.
6,33 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" ONESTI
ONESTI
33,33% promovabilitate
419/1247 — poziție în selecție
5/15 — reușiți
6,23 — media min.
6,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI", IASI
IASI
33,33% promovabilitate
420/1247 — poziție în selecție
13/39 — reușiți
6,01 — media min.
6,98 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "PETRU MUSAT" SUCEAVA
SUCEAVA
33,33% promovabilitate
421/1247 — poziție în selecție
5/15 — reușiți
6,00 — media min.
6,46 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNOLOGIC "GRIGORE CERCHEZ"
BUCURESTI SECTORUL 5
33,33% promovabilitate
422/1247 — poziție în selecție
17/51 — reușiți
6,05 — media min.
8,01 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
82,35% — 6,00–6,99
11,76% — 7,00–7,99
5,88% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareCOMPLEXUL SCOLAR "CRONOS"
BUCURESTI SECTORUL 6
33,33% promovabilitate
423/1247 — poziție în selecție
6/18 — reușiți
6,21 — media min.
6,70 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL "HERCULES" BAILE HERCULANE
BAILE HERCULANE
33,33% promovabilitate
424/1247 — poziție în selecție
2/6 — reușiți
6,60 — media min.
6,71 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
BUMBESTI-JIU
33,33% promovabilitate
425/1247 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,48 — media min.
6,48 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL "MIHAIL SADOVEANU", COMUNA BORCA
BORCA
33,33% promovabilitate
426/1247 — poziție în selecție
2/6 — reușiți
6,36 — media min.
6,53 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL "VASILE CONTA", ORASUL TARGU-NEAMT
TARGU NEAMT
33,33% promovabilitate
427/1247 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,66 — media min.
6,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV, MUNICIPIUL ROMAN
ROMAN
33,33% promovabilitate
428/1247 — poziție în selecție
3/9 — reușiți
6,20 — media min.
8,26 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
33,33% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
33,33% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL DE ARTE "DINU LIPATTI" PITESTI
PITESTI
33,33% promovabilitate
429/1247 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,26 — media min.
6,26 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL DE ARTE "SABIN PAUTA" RESITA
RESITA
33,33% promovabilitate
430/1247 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
7,01 — media min.
7,01 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL DE ARTE PLASTICE "NICOLAE TONITZA"
BUCURESTI SECTORUL 1
33,33% promovabilitate
431/1247 — poziție în selecție
2/6 — reușiți
6,18 — media min.
8,63 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
50,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Covasna · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL ECONOMIC "BERDE ARON" SFANTU GHEORGHE
SFANTU GHEORGHE
33,33% promovabilitate
432/1247 — poziție în selecție
3/9 — reușiți
6,06 — media min.
7,36 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL ECONOMIC NR. 1
BUCURESTI SECTORUL 4
33,33% promovabilitate
433/1247 — poziție în selecție
10/30 — reușiți
6,20 — media min.
7,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
90,00% — 6,00–6,99
10,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL ENERGETIC CONSTANTA
CONSTANTA
33,33% promovabilitate
434/1247 — poziție în selecție
9/27 — reușiți
6,00 — media min.
7,15 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
88,89% — 6,00–6,99
11,11% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL ENERGETIC TARGU JIU
TARGU JIU
33,33% promovabilitate
435/1247 — poziție în selecție
6/18 — reușiți
6,03 — media min.
6,71 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL PEDAGOGIC "NICOLAE IORGA" BOTOSANI
BOTOSANI
33,33% promovabilitate
436/1247 — poziție în selecție
2/6 — reușiți
6,10 — media min.
6,86 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL SANITAR "VASILE VOICULESCU" ORADEA
ORADEA
33,33% promovabilitate
437/1247 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,21 — media min.
6,21 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ialomița · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ANGHEL SALIGNY" FETESTI
FETESTI
33,33% promovabilitate
438/1247 — poziție în selecție
3/9 — reușiți
6,11 — media min.
6,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ASTRA" PITESTI
PITESTI
33,33% promovabilitate
439/1247 — poziție în selecție
4/12 — reușiți
6,11 — media min.
6,88 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN BRANCUSI" ORADEA
ORADEA
33,33% promovabilitate
440/1247 — poziție în selecție
3/9 — reușiți
6,03 — media min.
6,26 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN ISTRATI", MUNICIPIUL CAMPINA
CAMPINA
33,33% promovabilitate
441/1247 — poziție în selecție
2/6 — reușiți
6,23 — media min.
6,31 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "CRISAN" CRISCIOR
CRISCIOR
33,33% promovabilitate
442/1247 — poziție în selecție
2/6 — reușiți
6,16 — media min.
7,23 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "DINU BRATIANU" STEFANESTI
STEFANESTI
33,33% promovabilitate
443/1247 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,33 — media min.
6,33 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "DORIN PAVEL" ALBA IULIA
ALBA IULIA
33,33% promovabilitate
444/1247 — poziție în selecție
5/15 — reușiți
6,13 — media min.
7,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "DRAGOMIR HURMUZESCU"
BUCURESTI SECTORUL 3
33,33% promovabilitate
445/1247 — poziție în selecție
4/12 — reușiți
6,18 — media min.
6,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vrancea · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "EREMIA GRIGORESCU" MARASESTI
MARASESTI
33,33% promovabilitate
446/1247 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,23 — media min.
6,23 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "GABOR ARON" VLAHITA
VLAHITA
33,33% promovabilitate
447/1247 — poziție în selecție
2/6 — reușiți
6,00 — media min.
6,10 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "GEORGE BARITIU" LIVADA
LIVADA
33,33% promovabilitate
448/1247 — poziție în selecție
2/6 — reușiți
6,26 — media min.
6,33 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "HORIA VINTILA" SEGARCEA
SEGARCEA
33,33% promovabilitate
449/1247 — poziție în selecție
2/6 — reușiți
6,75 — media min.
7,20 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ION IONESCU DE LA BRAD", COMUNA HORIA
HORIA
33,33% promovabilitate
450/1247 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,55 — media min.
6,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ION NISTOR" VICOVU DE SUS
VICOVU DE SUS
33,33% promovabilitate
451/1247 — poziție în selecție
8/24 — reușiți
6,03 — media min.
6,70 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "MARIN GRIGORE NASTASE" TARTASESTI
TARTASESTI
33,33% promovabilitate
452/1247 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,30 — media min.
6,30 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "PAUL DIMO", MUNICIPIUL GALATI
GALATI
33,33% promovabilitate
453/1247 — poziție în selecție
7/21 — reușiți
6,03 — media min.
6,60 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "RETEZAT" URICANI
URICANI
33,33% promovabilitate
454/1247 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,11 — media min.
6,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "TRAIAN GROZAVESCU" NADRAG
NADRAG
33,33% promovabilitate
455/1247 — poziție în selecție
2/6 — reușiți
6,20 — media min.
7,18 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mehedinți · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "TUDOR VLADIMIRESCU"
SIMIAN
33,33% promovabilitate
456/1247 — poziție în selecție
3/9 — reușiți
6,26 — media min.
6,86 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "VICTOR FRUNZA" MUNICIPIUL RAMNICU SARAT
RAMNICU SARAT
33,33% promovabilitate
457/1247 — poziție în selecție
2/6 — reușiți
6,15 — media min.
6,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "VIRGIL MADGEARU" SUCEAVA
SUCEAVA
33,33% promovabilitate
458/1247 — poziție în selecție
3/9 — reușiți
6,00 — media min.
6,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC 'VICTOR JINGA' SACELE
SACELE
33,33% promovabilitate
459/1247 — poziție în selecție
2/6 — reușiți
6,70 — media min.
7,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL "OLGA STURDZA", MIROSLAVA
MIROSLAVA
33,33% promovabilitate
460/1247 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,35 — media min.
6,35 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC COGEALAC
COGEALAC
33,33% promovabilitate
461/1247 — poziție în selecție
2/6 — reușiți
6,03 — media min.
6,20 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC COTUSCA
COTUSCA
33,33% promovabilitate
462/1247 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,13 — media min.
6,13 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC FELDRU
FELDRU
33,33% promovabilitate
463/1247 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,15 — media min.
6,15 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 MARACINENI
MARACINENI
33,33% promovabilitate
464/1247 — poziție în selecție
3/9 — reușiți
6,30 — media min.
7,28 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC NR.1 POPESTI
POPESTI
33,33% promovabilitate
465/1247 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,80 — media min.
6,80 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC NR.1 VALEA LUI MIHAI
VALEA LUI MIHAI
33,33% promovabilitate
466/1247 — poziție în selecție
2/6 — reușiți
6,02 — media min.
6,07 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC NUCET
NUCET
33,33% promovabilitate
467/1247 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,00 — media min.
6,00 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC REGELE MIHAI I CURTEA DE ARGES
CURTEA DE ARGES
33,33% promovabilitate
468/1247 — poziție în selecție
4/12 — reușiți
6,06 — media min.
6,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL "REGINA ELISABETA"
BUCURESTI SECTORUL 2
33,33% promovabilitate
469/1247 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,18 — media min.
6,18 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Tulcea · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC TOPOLOG
TOPOLOG
33,33% promovabilitate
470/1247 — poziție în selecție
2/6 — reușiți
6,26 — media min.
6,80 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC VEDEA
VEDEA
33,33% promovabilitate
471/1247 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,23 — media min.
6,23 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC ’DRAGOMIR HURMUZESCU’ MEDGIDIA
MEDGIDIA
33,33% promovabilitate
472/1247 — poziție în selecție
6/18 — reușiți
6,06 — media min.
6,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC ’PONTICA’ CONSTANTA
CONSTANTA
33,33% promovabilitate
473/1247 — poziție în selecție
2/6 — reușiți
6,01 — media min.
6,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEOLOGIC ADVENTIST CRAIOVA
CRAIOVA
33,33% promovabilitate
474/1247 — poziție în selecție
2/6 — reușiți
6,10 — media min.
7,10 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEOLOGIC ORTODOX "NICOLAE STEINHARDT" SATU MARE
SATU MARE
33,33% promovabilitate
475/1247 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,53 — media min.
6,53 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEOLOGIC TARGU JIU
TARGU JIU
33,33% promovabilitate
476/1247 — poziție în selecție
4/12 — reușiți
6,06 — media min.
7,05 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "ALEXANDRU MOCIONI" CIACOVA
CIACOVA
33,33% promovabilitate
477/1247 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,80 — media min.
6,80 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "CORIOLAN BREDICEANU" LUGOJ
LUGOJ
33,33% promovabilitate
478/1247 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,65 — media min.
6,65 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "GEORGE POP DE BASESTI" TARGU LAPUS
TARGU LAPUS
33,33% promovabilitate
479/1247 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,76 — media min.
6,76 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brăila · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "GEORGE VALSAN"
FAUREI
33,33% promovabilitate
480/1247 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,36 — media min.
6,36 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "HYPERION"
BUCURESTI SECTORUL 3
33,33% promovabilitate
481/1247 — poziție în selecție
13/39 — reușiți
6,11 — media min.
7,83 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
92,31% — 6,00–6,99
7,69% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "IOAN BUTEANU" SOMCUTA MARE
SOMCUTA MARE
33,33% promovabilitate
482/1247 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,50 — media min.
6,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "KEMENY ZSIGMOND" GHERLA
GHERLA
33,33% promovabilitate
483/1247 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,22 — media min.
6,22 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "LUCIAN BLAGA" ORADEA
ORADEA
33,33% promovabilitate
484/1247 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,46 — media min.
6,46 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "MIHAI VITEAZUL" CARACAL
CARACAL
33,33% promovabilitate
485/1247 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,30 — media min.
6,30 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "SALAMON ERNO" GHEORGHENI
GHEORGHENI
33,33% promovabilitate
486/1247 — poziție în selecție
2/6 — reușiți
6,08 — media min.
6,90 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "TAMASI ARON" ODORHEIU SECUIESC
ODORHEIU SECUIESC
33,33% promovabilitate
487/1247 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
7,06 — media min.
7,06 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "VASILE ALECSANDRI", COMUNA SABAOANI
SABAOANI
33,33% promovabilitate
488/1247 — poziție în selecție
2/6 — reușiți
6,16 — media min.
6,23 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC 'I.C. DRAGUSANU' VICTORIA
VICTORIA
33,33% promovabilitate
489/1247 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
7,11 — media min.
7,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC COSTESTI
COSTESTI
33,33% promovabilitate
490/1247 — poziție în selecție
3/9 — reușiți
6,06 — media min.
6,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ilfov · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC NR. 1 PERIS
PERIS
33,33% promovabilitate
491/1247 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,11 — media min.
6,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC PECIU NOU
PECIU NOU
33,33% promovabilitate
492/1247 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,01 — media min.
6,01 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC PERIAM
PERIAM
33,33% promovabilitate
493/1247 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,10 — media min.
6,10 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC SEBIS
SEBIS
33,33% promovabilitate
494/1247 — poziție în selecție
2/6 — reușiți
6,15 — media min.
6,40 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC ’IOAN COTOVU’ HARSOVA
HARSOVA
33,33% promovabilitate
495/1247 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,31 — media min.
6,31 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC ’NICOLAE BALCESCU’ MEDGIDIA
MEDGIDIA
33,33% promovabilitate
496/1247 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,16 — media min.
6,16 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL VOCATIONAL DE ARTE PLASTICE 'HANS MATTIS-TEUTSCH' BRASOV
BRASOV
33,33% promovabilitate
497/1247 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,10 — media min.
6,10 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2026 · S2 · promoții anterioareSEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "SF NICOLAE", MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA
RAMNICU VALCEA
33,33% promovabilitate
498/1247 — poziție în selecție
1/3 — reușiți
6,01 — media min.
6,01 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vaslui · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL "STEFAN PROCOPIU", MUNICIPIUL VASLUI
VASLUI
32,26% promovabilitate
499/1247 — poziție în selecție
10/31 — reușiți
6,00 — media min.
6,65 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN BRANCOVEANU" TARGOVISTE
TARGOVISTE
32,26% promovabilitate
500/1247 — poziție în selecție
10/31 — reușiți
6,08 — media min.
7,16 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
90,00% — 6,00–6,99
10,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "MIHAI VITEAZUL" ORADEA
ORADEA
32,14% promovabilitate
501/1247 — poziție în selecție
9/28 — reușiți
6,00 — media min.
7,60 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
88,89% — 6,00–6,99
11,11% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "MIHAI BRAVU"
BUCURESTI SECTORUL 3
32,08% promovabilitate
502/1247 — poziție în selecție
17/53 — reușiți
6,01 — media min.
8,20 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
88,24% — 6,00–6,99
5,88% — 7,00–7,99
5,88% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA" ORADEA
ORADEA
32,00% promovabilitate
503/1247 — poziție în selecție
8/25 — reușiți
6,15 — media min.
7,00 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
87,50% — 6,00–6,99
12,50% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "JOANNES KAJONI" MIERCUREA CIUC
MIERCUREA CIUC
32,00% promovabilitate
504/1247 — poziție în selecție
8/25 — reușiți
6,10 — media min.
7,12 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
87,50% — 6,00–6,99
12,50% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC "ION GHICA" BACAU
BACAU
31,82% promovabilitate
505/1247 — poziție în selecție
7/22 — reușiți
6,03 — media min.
7,31 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
85,71% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" BOTOSANI
BOTOSANI
31,82% promovabilitate
506/1247 — poziție în selecție
7/22 — reușiți
6,03 — media min.
7,48 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
85,71% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC 'MIRCEA CRISTEA' BRASOV
BRASOV
31,82% promovabilitate
507/1247 — poziție în selecție
7/22 — reușiți
6,11 — media min.
6,91 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Teleorman · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ANGHEL SALIGNY" ROSIORI DE VEDE
ROSIORI DE VEDE
31,82% promovabilitate
508/1247 — poziție în selecție
7/22 — reușiți
6,00 — media min.
7,40 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
85,71% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ilfov · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE BALCESCU" VOLUNTARI
VOLUNTARI
31,82% promovabilitate
509/1247 — poziție în selecție
7/22 — reușiți
6,26 — media min.
7,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
57,14% — 6,00–6,99
42,86% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC FEROVIAR "MIHAI I"
BUCURESTI SECTORUL 1
31,58% promovabilitate
510/1247 — poziție în selecție
6/19 — reușiți
6,33 — media min.
8,83 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
16,67% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "GRIGORE C. MOISIL" MUNICIPIUL BUZAU
BUZAU
31,58% promovabilitate
511/1247 — poziție în selecție
6/19 — reușiți
6,06 — media min.
7,15 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC ’ION PODARU’ OVIDIU
OVIDIU
31,58% promovabilitate
512/1247 — poziție în selecție
6/19 — reușiți
6,05 — media min.
7,36 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "DECEBAL"
BUCURESTI SECTORUL 3
31,58% promovabilitate
513/1247 — poziție în selecție
6/19 — reușiți
6,16 — media min.
6,85 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "IONITA ASAN" CARACAL
CARACAL
31,58% promovabilitate
514/1247 — poziție în selecție
6/19 — reușiți
6,05 — media min.
6,68 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL "N.V. KARPEN" BACAU
BACAU
31,25% promovabilitate
515/1247 — poziție în selecție
5/16 — reușiți
6,13 — media min.
7,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL "PETRU MAIOR" REGHIN
REGHIN
31,25% promovabilitate
516/1247 — poziție în selecție
5/16 — reușiți
6,05 — media min.
6,63 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE CARTIANU", MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT
PIATRA-NEAMT
31,25% promovabilitate
517/1247 — poziție în selecție
10/32 — reușiți
6,10 — media min.
6,88 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "GHEORGHE SINCAI" TARGU MURES
TARGU MURES
31,25% promovabilitate
518/1247 — poziție în selecție
5/16 — reușiți
6,06 — media min.
6,96 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "IOAN BOJOR" REGHIN
REGHIN
31,25% promovabilitate
519/1247 — poziție în selecție
5/16 — reușiți
6,15 — media min.
7,93 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC, HARLAU
HARLAU
31,25% promovabilitate
520/1247 — poziție în selecție
5/16 — reușiți
6,18 — media min.
8,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
20,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "LUCIAN BLAGA" REGHIN
REGHIN
31,25% promovabilitate
521/1247 — poziție în selecție
5/16 — reușiți
6,06 — media min.
6,63 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "DIMITRIE DIMA" PITESTI
PITESTI
30,77% promovabilitate
522/1247 — poziție în selecție
12/39 — reușiți
6,01 — media min.
8,85 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
16,67% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "EOTVOS JOZSEF" ODORHEIU SECUIESC
ODORHEIU SECUIESC
30,77% promovabilitate
523/1247 — poziție în selecție
4/13 — reușiți
6,01 — media min.
6,48 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "GENERAL IOAN CULCER" TARGU JIU
TARGU JIU
30,77% promovabilitate
524/1247 — poziție în selecție
8/26 — reușiți
6,08 — media min.
8,96 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
12,50% — 7,00–7,99
12,50% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "GEORGE BARITIU" BAIA MARE
BAIA MARE
30,77% promovabilitate
525/1247 — poziție în selecție
8/26 — reușiți
6,11 — media min.
6,81 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vaslui · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ION MINCU", MUNICIPIUL VASLUI
VASLUI
30,77% promovabilitate
526/1247 — poziție în selecție
4/13 — reușiți
6,13 — media min.
6,86 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "TOMA SOCOLESCU", MUNICIPIUL PLOIESTI
PLOIESTI
30,77% promovabilitate
527/1247 — poziție în selecție
8/26 — reușiți
6,01 — media min.
6,88 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC DE SILVICULTURA SI AGRICULTURA "CASA VERDE" TIMISOARA
TIMISOARA
30,77% promovabilitate
528/1247 — poziție în selecție
4/13 — reușiți
6,11 — media min.
7,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Tulcea · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "GHEORGHE MUNTEANU MURGOCI" MACIN
MACIN
30,77% promovabilitate
529/1247 — poziție în selecție
4/13 — reușiți
6,18 — media min.
7,60 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "LUCIAN BLAGA"
BUCURESTI SECTORUL 2
30,77% promovabilitate
530/1247 — poziție în selecție
4/13 — reușiți
6,21 — media min.
6,70 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA ARAD
ARAD
30,56% promovabilitate
531/1247 — poziție în selecție
11/36 — reușiți
6,00 — media min.
7,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
90,91% — 6,00–6,99
9,09% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "PETRU PONI", MUNICIPIUL ROMAN
ROMAN
30,00% promovabilitate
532/1247 — poziție în selecție
3/10 — reușiți
6,05 — media min.
6,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV
BRASOV
30,00% promovabilitate
533/1247 — poziție în selecție
6/20 — reușiți
6,00 — media min.
7,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL "DIMITRIE NEGREANU" BOTOSANI
BOTOSANI
30,00% promovabilitate
534/1247 — poziție în selecție
3/10 — reușiți
6,46 — media min.
7,05 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL DE MARINA CONSTANTA
CONSTANTA
30,00% promovabilitate
535/1247 — poziție în selecție
6/20 — reușiți
6,01 — media min.
7,81 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "COSTIN D. NENITESCU" CRAIOVA
CRAIOVA
30,00% promovabilitate
536/1247 — poziție în selecție
3/10 — reușiți
6,10 — media min.
6,93 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "IOAN SLAVICI" TIMISOARA
TIMISOARA
30,00% promovabilitate
537/1247 — poziție în selecție
3/10 — reușiți
6,95 — media min.
8,25 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
33,33% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
66,67% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE BALCESCU" FLAMANZI
NICOLAE BALCESCU
30,00% promovabilitate
538/1247 — poziție în selecție
3/10 — reușiți
6,21 — media min.
6,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ilfov · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "PAMFIL SEICARU" CIOROGARLA
CIOROGARLA
30,00% promovabilitate
539/1247 — poziție în selecție
3/10 — reușiți
6,15 — media min.
8,16 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
33,33% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
33,33% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "STEFAN HELL" SANTANA
SANTANA
30,00% promovabilitate
540/1247 — poziție în selecție
3/10 — reușiți
6,05 — media min.
6,78 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "STEFAN MILCU" CALAFAT
CALAFAT
30,00% promovabilitate
541/1247 — poziție în selecție
3/10 — reușiți
6,66 — media min.
7,30 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
33,33% — 6,00–6,99
66,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC CONSTRUCTII DE MASINI MIOVENI
MIOVENI
30,00% promovabilitate
542/1247 — poziție în selecție
6/20 — reușiți
6,10 — media min.
8,51 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
16,67% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC TICLENI
TICLENI
30,00% promovabilitate
543/1247 — poziție în selecție
3/10 — reușiți
6,01 — media min.
7,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
33,33% — 6,00–6,99
66,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "VIRGIL MADGEARU" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
30,00% promovabilitate
544/1247 — poziție în selecție
3/10 — reușiți
6,15 — media min.
6,20 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC "EMANUIL GOJDU" HUNEDOARA
HUNEDOARA
29,41% promovabilitate
545/1247 — poziție în selecție
5/17 — reușiți
6,08 — media min.
6,95 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "GRIGORE COBALCESCU" MOINESTI
MOINESTI
29,41% promovabilitate
546/1247 — poziție în selecție
5/17 — reușiți
6,15 — media min.
8,35 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
20,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV BAIA MARE
BAIA MARE
29,41% promovabilitate
547/1247 — poziție în selecție
5/17 — reușiți
6,31 — media min.
8,51 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
20,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "ANGHEL SALIGNY"
BUCURESTI SECTORUL 3
29,27% promovabilitate
548/1247 — poziție în selecție
12/41 — reușiți
6,00 — media min.
6,96 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ilfov · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "VINTILA BRATIANU" DRAGOMIRESTI VALE
DRAGOMIRESTI-VALE
29,17% promovabilitate
549/1247 — poziție în selecție
7/24 — reușiți
6,03 — media min.
7,10 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
71,43% — 6,00–6,99
28,57% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC MARMATIA SIGHETU MARMATIEI
SIGHETU MARMATIEI
29,17% promovabilitate
550/1247 — poziție în selecție
7/24 — reușiți
6,18 — media min.
6,40 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "SFANTUL PANTELIMON"
BUCURESTI SECTORUL 2
29,03% promovabilitate
551/1247 — poziție în selecție
9/31 — reușiți
6,10 — media min.
7,83 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
77,78% — 6,00–6,99
22,22% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL DE ARTA "CIPRIAN PORUMBESCU" SUCEAVA
SUCEAVA
28,57% promovabilitate
552/1247 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
6,33 — media min.
6,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC "NICOLAE TITULESCU" BAIA MARE
BAIA MARE
28,57% promovabilitate
553/1247 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
6,55 — media min.
7,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "GRIGORE GHICA" DOROHOI
DOROHOI
28,57% promovabilitate
554/1247 — poziție în selecție
4/14 — reușiți
6,28 — media min.
6,68 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "OCTAVIAN GOGA" MIERCUREA CIUC
MIERCUREA CIUC
28,57% promovabilitate
555/1247 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
6,18 — media min.
6,38 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "VICTOR BABES"
BUCURESTI SECTORUL 2
28,57% promovabilitate
556/1247 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
6,31 — media min.
6,83 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
28,57% promovabilitate
557/1247 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
6,03 — media min.
6,35 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL "DIMITRIE CANTEMIR" DARABANI
DARABANI
28,57% promovabilitate
558/1247 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
6,13 — media min.
6,28 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL "TRAIAN VUIA" CRAIOVA
CRAIOVA
28,57% promovabilitate
559/1247 — poziție în selecție
6/21 — reușiți
6,00 — media min.
6,70 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL 'SEXTIL PUSCARIU' BRAN
BRAN
28,57% promovabilitate
560/1247 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
6,13 — media min.
6,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA
SUCEAVA
28,57% promovabilitate
561/1247 — poziție în selecție
4/14 — reușiți
6,21 — media min.
6,38 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL ECONOMIC ’VIRGIL MADGEARU’ CONSTANTA
CONSTANTA
28,57% promovabilitate
562/1247 — poziție în selecție
4/14 — reușiți
6,21 — media min.
6,35 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Covasna · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL PEDAGOGIC "BOD PÉTER" TARGU SECUIESC
TARGU SECUIESC
28,57% promovabilitate
563/1247 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
6,08 — media min.
6,28 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vrancea · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ALEXANDRU IOAN CUZA" PANCIU
PANCIU
28,57% promovabilitate
564/1247 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
6,06 — media min.
6,18 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ilfov · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "DUMITRU DUMITRESCU" BUFTEA
BUFTEA
28,57% promovabilitate
565/1247 — poziție în selecție
10/35 — reușiți
6,00 — media min.
8,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
90,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
10,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brăila · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "EDMOND NICOLAU" BRAILA
BRAILA
28,57% promovabilitate
566/1247 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
6,20 — media min.
6,21 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Giurgiu · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ION BARBU" GIURGIU
GIURGIU
28,57% promovabilitate
567/1247 — poziție în selecție
4/14 — reușiți
6,23 — media min.
7,15 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Călărași · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ION GHICA" OLTENITA
OLTENITA
28,57% promovabilitate
568/1247 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
6,20 — media min.
7,01 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "OVID CALEDONIU", MUNICIPIUL TECUCI
TECUCI
28,57% promovabilitate
569/1247 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
6,00 — media min.
6,38 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Covasna · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "PUSKÁS TIVADAR" SFANTU GHEORGHE
SFANTU GHEORGHE
28,57% promovabilitate
570/1247 — poziție în selecție
4/14 — reușiți
6,01 — media min.
7,56 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "SAVA BRANCOVICI" INEU
INEU
28,57% promovabilitate
571/1247 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
6,01 — media min.
6,75 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "STEFAN ANGHEL" BAILESTI
BAILESTI
28,57% promovabilitate
572/1247 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
6,43 — media min.
6,68 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL BISTRITA
BISTRITA
28,57% promovabilitate
573/1247 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
7,11 — media min.
7,51 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII "GHEORGHE MARZESCU", IASI
IASI
28,57% promovabilitate
574/1247 — poziție în selecție
4/14 — reușiți
6,01 — media min.
7,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIMISOARA
TIMISOARA
28,57% promovabilitate
575/1247 — poziție în selecție
8/28 — reușiți
6,26 — media min.
7,63 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC DE MECATRONICA SI AUTOMATIZARI, IASI
IASI
28,57% promovabilitate
576/1247 — poziție în selecție
6/21 — reușiți
6,08 — media min.
7,16 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC DE TRANSPORTURI, MUNICIPIUL PLOIESTI
PLOIESTI
28,57% promovabilitate
577/1247 — poziție în selecție
4/14 — reușiți
6,00 — media min.
6,56 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC "REGELE FERDINAND I " TIMISOARA
TIMISOARA
28,57% promovabilitate
578/1247 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
6,43 — media min.
7,91 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC ROSIA JIU, FARCASESTI
ROSIA JIU
28,57% promovabilitate
579/1247 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
6,31 — media min.
6,48 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA" BAIA MARE
BAIA MARE
28,57% promovabilitate
580/1247 — poziție în selecție
6/21 — reușiți
6,03 — media min.
6,78 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "GRIGORE ANTIPA" BOTOSANI
BOTOSANI
28,57% promovabilitate
581/1247 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
6,08 — media min.
6,30 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "GRIGORE TOCILESCU", ORASUL MIZIL
MIZIL
28,57% promovabilitate
582/1247 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
6,35 — media min.
6,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sălaj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "ION AGARBICEANU" JIBOU
JIBOU
28,57% promovabilitate
583/1247 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
6,00 — media min.
6,21 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "ION NECULCE", TARGU FRUMOS
TARGU FRUMOS
28,57% promovabilitate
584/1247 — poziție în selecție
4/14 — reușiți
6,03 — media min.
6,35 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "JOSEPH HALTRICH" SIGHISOARA
SIGHISOARA
28,57% promovabilitate
585/1247 — poziție în selecție
4/14 — reușiți
6,12 — media min.
6,70 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "MARIN COMAN", MUNICIPIUL GALATI
GALATI
28,57% promovabilitate
586/1247 — poziție în selecție
4/14 — reușiți
6,10 — media min.
6,83 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "MIHAI VELICIU" CHISINEU CRIS
CHISINEU-CRIS
28,57% promovabilitate
587/1247 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
6,83 — media min.
7,13 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "NICOLAE IORGA" ORAS NEHOIU
NEHOIU
28,57% promovabilitate
588/1247 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
6,48 — media min.
6,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "SILVIU DRAGOMIR" ILIA
ILIA
28,57% promovabilitate
589/1247 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
6,25 — media min.
6,86 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "TUDOR ARGHEZI" TARGU CARBUNESTI
TARGU CARBUNESTI
28,57% promovabilitate
590/1247 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
6,01 — media min.
6,23 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC 'GEORGE MOROIANU' SACELE
SACELE
28,57% promovabilitate
591/1247 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
6,38 — media min.
6,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC CENTRUL DE STUDII "STEFAN CEL MARE SI SFANT" - BOTOSANI
BOTOSANI
28,57% promovabilitate
592/1247 — poziție în selecție
2/7 — reușiți
6,48 — media min.
6,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "MEDIA"
BUCURESTI SECTORUL 1
28,26% promovabilitate
593/1247 — poziție în selecție
13/46 — reușiți
6,00 — media min.
8,90 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
84,62% — 6,00–6,99
7,69% — 7,00–7,99
7,69% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Tulcea · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "BRAD SEGAL" TULCEA
TULCEA
27,78% promovabilitate
594/1247 — poziție în selecție
5/18 — reușiți
6,00 — media min.
7,23 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "PETRACHE POENARU", ORAS BALCESTI
BALCESTI
27,78% promovabilitate
595/1247 — poziție în selecție
5/18 — reușiți
6,06 — media min.
7,71 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC JIMBOLIA
JIMBOLIA
27,78% promovabilitate
596/1247 — poziție în selecție
5/18 — reușiți
6,01 — media min.
7,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
60,00% — 6,00–6,99
40,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ilfov · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "HORIA HULUBEI" MAGURELE
MAGURELE
27,78% promovabilitate
597/1247 — poziție în selecție
5/18 — reușiți
6,18 — media min.
7,46 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "VICTORIA"
BUCURESTI SECTORUL 3
27,59% promovabilitate
598/1247 — poziție în selecție
8/29 — reușiți
6,00 — media min.
7,23 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC "HERMES" PETROSANI
PETROSANI
27,27% promovabilitate
599/1247 — poziție în selecție
3/11 — reușiți
6,05 — media min.
7,20 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sălaj · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "IULIU MANIU" SIMLEU SILVANIEI
SIMLEU SILVANIEI
27,27% promovabilitate
600/1247 — poziție în selecție
3/11 — reușiți
6,01 — media min.
6,48 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC 'TRANSILVANIA' BRASOV
BRASOV
27,27% promovabilitate
601/1247 — poziție în selecție
6/22 — reușiți
6,10 — media min.
6,73 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII "GHEORGHE AIRINEI"
BUCURESTI SECTORUL 6
27,27% promovabilitate
602/1247 — poziție în selecție
12/44 — reușiți
6,10 — media min.
8,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
8,33% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL 'ST.O.IOSIF' RUPEA
RUPEA
27,27% promovabilitate
603/1247 — poziție în selecție
3/11 — reușiți
6,03 — media min.
7,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU
BACAU
27,27% promovabilitate
604/1247 — poziție în selecție
3/11 — reușiți
6,08 — media min.
6,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV BOTOSANI
BOTOSANI
27,27% promovabilitate
605/1247 — poziție în selecție
3/11 — reușiți
6,13 — media min.
6,60 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL ENERGETIC CRAIOVA
CRAIOVA
27,27% promovabilitate
606/1247 — poziție în selecție
3/11 — reușiți
6,15 — media min.
7,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ION.I.C.BRATIANU" TIMISOARA
TIMISOARA
27,27% promovabilitate
607/1247 — poziție în selecție
9/33 — reușiți
6,00 — media min.
8,13 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
88,89% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
11,11% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "SZEKELY KAROLY" MIERCUREA CIUC
MIERCUREA CIUC
27,27% promovabilitate
608/1247 — poziție în selecție
3/11 — reușiți
6,96 — media min.
7,46 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
33,33% — 6,00–6,99
66,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC DE PETROL MORENI
MORENI
27,27% promovabilitate
609/1247 — poziție în selecție
3/11 — reușiți
6,51 — media min.
7,60 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
33,33% — 6,00–6,99
66,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEOLOGIC UNITARIAN "BERDE MOZES" CRISTURU SECUIESC
CRISTURU SECUIESC
27,27% promovabilitate
610/1247 — poziție în selecție
3/11 — reușiți
6,02 — media min.
7,10 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "GEORGE POP DE BASESTI" VISEU DE SUS
VISEU DE SUS
27,27% promovabilitate
611/1247 — poziție în selecție
3/11 — reușiți
6,00 — media min.
6,53 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Tulcea · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "ION CREANGA" TULCEA
TULCEA
27,27% promovabilitate
612/1247 — poziție în selecție
3/11 — reușiți
6,05 — media min.
6,51 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "NICOLAE TITULESCU" SLATINA
SLATINA
27,27% promovabilitate
613/1247 — poziție în selecție
3/11 — reușiți
6,05 — media min.
6,98 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC MURFATLAR
MURFATLAR
27,27% promovabilitate
614/1247 — poziție în selecție
3/11 — reușiți
6,16 — media min.
6,36 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "LATCU VODA" SIRET
SIRET
26,67% promovabilitate
615/1247 — poziție în selecție
4/15 — reușiți
6,01 — media min.
6,35 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "MIRON COSTIN", MUNICIPIUL ROMAN
ROMAN
26,67% promovabilitate
616/1247 — poziție în selecție
4/15 — reușiți
6,13 — media min.
6,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL "MATEI BASARAB" CRAIOVA
CRAIOVA
26,67% promovabilitate
617/1247 — poziție în selecție
4/15 — reușiți
6,13 — media min.
7,65 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ANGHEL SALIGNY", MUNICIPIUL PLOIESTI
PLOIESTI
26,67% promovabilitate
618/1247 — poziție în selecție
8/30 — reușiți
6,03 — media min.
7,53 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
87,50% — 6,00–6,99
12,50% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ilfov · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "BARBU A. STIRBEY" BUFTEA
BUFTEA
26,67% promovabilitate
619/1247 — poziție în selecție
4/15 — reușiți
6,01 — media min.
6,28 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Tulcea · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL "NICOLAE CORNATEANU" TULCEA
TULCEA
26,67% promovabilitate
620/1247 — poziție în selecție
4/15 — reușiți
6,00 — media min.
7,15 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "IULIA HASDEU" LUGOJ
LUGOJ
26,67% promovabilitate
621/1247 — poziție în selecție
4/15 — reușiți
6,13 — media min.
7,16 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV TARGU JIU
TARGU JIU
26,47% promovabilitate
622/1247 — poziție în selecție
9/34 — reușiți
6,01 — media min.
6,48 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ilfov · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "CEZAR NICOLAU" BRANESTI
BRANESTI
26,47% promovabilitate
623/1247 — poziție în selecție
9/34 — reușiți
6,00 — media min.
7,18 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
88,89% — 6,00–6,99
11,11% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ELENA CARAGIANI", MUNICIPIUL TECUCI
TECUCI
26,32% promovabilitate
624/1247 — poziție în selecție
5/19 — reușiți
6,00 — media min.
6,30 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA "TEREZIANUM" SIBIU
SIBIU
26,32% promovabilitate
625/1247 — poziție în selecție
5/19 — reușiți
6,03 — media min.
6,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 LUDUS
LUDUS
26,32% promovabilitate
626/1247 — poziție în selecție
5/19 — reușiți
6,06 — media min.
7,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "DIMITRIE FILISANU" FILIASI
FILIASI
26,09% promovabilitate
627/1247 — poziție în selecție
6/23 — reușiți
6,00 — media min.
7,23 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL DE AGRICULTURA SI ECONOMIE, MUNICIPIUL TECUCI
TECUCI
25,93% promovabilitate
628/1247 — poziție în selecție
7/27 — reușiți
6,01 — media min.
7,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
85,71% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC ENERGETIC
BUCURESTI SECTORUL 5
25,81% promovabilitate
629/1247 — poziție în selecție
8/31 — reușiți
6,01 — media min.
6,83 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL DE ARTE BAIA MARE
BAIA MARE
25,00% promovabilitate
630/1247 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,48 — media min.
6,48 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC "IULIAN POP" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
25,00% promovabilitate
631/1247 — poziție în selecție
2/8 — reușiți
6,25 — media min.
6,38 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "ANDREI MURESANU" DEJ
DEJ
25,00% promovabilitate
632/1247 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,12 — media min.
6,12 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "AVRAM IANCU" STEI
STEI
25,00% promovabilitate
633/1247 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,63 — media min.
6,63 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vaslui · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "CUZA VODA", MUNICIPIUL HUSI
HUSI
25,00% promovabilitate
634/1247 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,36 — media min.
6,36 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" TOPLITA
TOPLITA
25,00% promovabilitate
635/1247 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,08 — media min.
6,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Covasna · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" SFANTU GHEORGHE
SFANTU GHEORGHE
25,00% promovabilitate
636/1247 — poziție în selecție
2/8 — reușiți
6,11 — media min.
6,16 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "MIHAIL SADOVEANU", PASCANI
PASCANI
25,00% promovabilitate
637/1247 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,61 — media min.
6,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "MIRCEA ELIADE" RESITA
RESITA
25,00% promovabilitate
638/1247 — poziție în selecție
2/8 — reușiți
6,53 — media min.
7,06 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU"
BUCURESTI SECTORUL 6
25,00% promovabilitate
639/1247 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,18 — media min.
6,18 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Teleorman · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "UNIREA" TURNU MAGURELE
TURNU MAGURELE
25,00% promovabilitate
640/1247 — poziție în selecție
3/12 — reușiți
6,33 — media min.
7,88 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
33,33% — 6,00–6,99
66,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "SPIRU HARET" SUCEAVA
SUCEAVA
25,00% promovabilitate
641/1247 — poziție în selecție
2/8 — reușiți
6,31 — media min.
7,01 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL PARTICULAR "VASILE GOLDIS" ARAD
ARAD
25,00% promovabilitate
642/1247 — poziție în selecție
2/8 — reușiți
6,51 — media min.
6,70 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "CAROL I"
BUCURESTI SECTORUL 6
25,00% promovabilitate
643/1247 — poziție în selecție
8/32 — reușiți
6,00 — media min.
6,71 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "DINICU GOLESCU"
BUCURESTI SECTORUL 1
25,00% promovabilitate
644/1247 — poziție în selecție
7/28 — reușiți
6,05 — media min.
6,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vrancea · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" FOCSANI
FOCSANI
25,00% promovabilitate
645/1247 — poziție în selecție
3/12 — reușiți
6,03 — media min.
6,30 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "INFOEL" BISTRITA
BISTRITA
25,00% promovabilitate
646/1247 — poziție în selecție
4/16 — reușiți
6,26 — media min.
6,48 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "IULIU MANIU"
BUCURESTI SECTORUL 6
25,00% promovabilitate
647/1247 — poziție în selecție
10/40 — reușiți
6,08 — media min.
7,76 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII "AUGUSTIN MAIOR" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
25,00% promovabilitate
648/1247 — poziție în selecție
3/12 — reușiți
6,11 — media min.
7,35 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL "CHARLES LAUGIER" CRAIOVA
CRAIOVA
25,00% promovabilitate
649/1247 — poziție în selecție
2/8 — reușiți
6,31 — media min.
6,48 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL "DEMOSTENE BOTEZ" TRUSESTI
TRUSESTI
25,00% promovabilitate
650/1247 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,36 — media min.
6,36 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL "DR.P. BOROS FORTUNAT" ZETEA
ZETEA
25,00% promovabilitate
651/1247 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,73 — media min.
6,73 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL "SIMION STOLNICU", ORASUL COMARNIC
COMARNIC
25,00% promovabilitate
652/1247 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,23 — media min.
6,23 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV "CETATE" DEVA
DEVA
25,00% promovabilitate
653/1247 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,60 — media min.
6,60 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV "PETRACHE TRISCU" CRAIOVA
CRAIOVA
25,00% promovabilitate
654/1247 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,06 — media min.
6,06 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV "VIITORUL" PITESTI
PITESTI
25,00% promovabilitate
655/1247 — poziție în selecție
4/16 — reușiți
6,45 — media min.
7,28 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL DE ARTE "AUREL POPP" SATU MARE
SATU MARE
25,00% promovabilitate
656/1247 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,22 — media min.
6,22 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL DE ARTE "BALASA DOAMNA" TARGOVISTE
TARGOVISTE
25,00% promovabilitate
657/1247 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,01 — media min.
6,01 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ialomița · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL DE ARTE "IONEL PERLEA" SLOBOZIA
SLOBOZIA
25,00% promovabilitate
658/1247 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,58 — media min.
6,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL DE ARTE VIZUALE "ROMULUS LADEA" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
25,00% promovabilitate
659/1247 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,26 — media min.
6,26 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL FEG
BUCURESTI SECTORUL 1
25,00% promovabilitate
660/1247 — poziție în selecție
5/20 — reușiți
6,05 — media min.
6,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL PARTICULAR NR. 1, SAT BISTRITA, COMUNA ALEXANDRU CEL BUN
BISTRITA
25,00% promovabilitate
661/1247 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
7,08 — media min.
7,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ALEXANDRU BORZA" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
25,00% promovabilitate
662/1247 — poziție în selecție
5/20 — reușiți
6,00 — media min.
6,95 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ALEXANDRU VLAHUTA" SENDRICENI
SENDRICENI
25,00% promovabilitate
663/1247 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,38 — media min.
6,38 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "CLISURA DUNARII" MOLDOVA NOUA
MOLDOVA NOUA
25,00% promovabilitate
664/1247 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,33 — media min.
6,33 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN CANTACUZINO", ORASUL BAICOI
BAICOI
25,00% promovabilitate
665/1247 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,45 — media min.
6,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN NICOLAESCU-PLOPSOR" PLENITA
PLENITA
25,00% promovabilitate
666/1247 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,10 — media min.
6,10 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "DIMITRIE GUSTI"
BUCURESTI SECTORUL 5
25,00% promovabilitate
667/1247 — poziție în selecție
5/20 — reușiți
6,30 — media min.
6,93 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "DIMITRIE LEONIDA", IASI
IASI
25,00% promovabilitate
668/1247 — poziție în selecție
4/16 — reușiți
6,26 — media min.
7,05 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ELISA ZAMFIRESCU" SATU MARE
SATU MARE
25,00% promovabilitate
669/1247 — poziție în selecție
3/12 — reușiți
6,38 — media min.
6,88 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "FELIX" SANMARTIN
SANMARTIN
25,00% promovabilitate
670/1247 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,78 — media min.
6,78 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "FRANCISC NEUMAN" ARAD
ARAD
25,00% promovabilitate
671/1247 — poziție în selecție
5/20 — reușiți
6,05 — media min.
6,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brăila · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "GHEORGHE K.CONSTANTINESCU"
BRAILA
25,00% promovabilitate
672/1247 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,00 — media min.
6,00 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ION I. C. BRATIANU" SATU MARE
SATU MARE
25,00% promovabilitate
673/1247 — poziție în selecție
2/8 — reușiți
6,13 — media min.
6,36 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sălaj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "MIHAI VITEAZUL" ZALAU
ZALAU
25,00% promovabilitate
674/1247 — poziție în selecție
7/28 — reușiți
6,11 — media min.
6,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Călărași · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE BALCESCU" OLTENITA
OLTENITA
25,00% promovabilitate
675/1247 — poziție în selecție
9/36 — reușiți
6,16 — media min.
7,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
77,78% — 6,00–6,99
22,22% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "PETOFI SANDOR" DANESTI
DANESTI
25,00% promovabilitate
676/1247 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,06 — media min.
6,06 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "SFANTUL GHEORGHE" SANGEORGIU DE PADURE
SANGEORGIU DE PADURE
25,00% promovabilitate
677/1247 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
7,36 — media min.
7,36 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "SOMES" DEJ
DEJ
25,00% promovabilitate
678/1247 — poziție în selecție
2/8 — reușiți
6,23 — media min.
6,76 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "TIVAI NAGY IMRE" SANMARTIN
SANMARTIN
25,00% promovabilitate
679/1247 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
8,06 — media min.
8,06 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
100,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "VASILE SAV", MUNICIPIUL ROMAN
ROMAN
25,00% promovabilitate
680/1247 — poziție în selecție
3/12 — reușiți
6,05 — media min.
6,26 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "VENCZEL JOZSEF" MIERCUREA CIUC
MIERCUREA CIUC
25,00% promovabilitate
681/1247 — poziție în selecție
5/20 — reușiți
6,02 — media min.
7,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC 'AUREL VIJOLI' FAGARAS
FAGARAS
25,00% promovabilitate
682/1247 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,06 — media min.
6,06 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC DE SERVICII BISTRITA
BISTRITA
25,00% promovabilitate
683/1247 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,03 — media min.
6,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC DE VEST TIMISOARA
TIMISOARA
25,00% promovabilitate
684/1247 — poziție în selecție
3/12 — reușiți
6,01 — media min.
6,10 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC FORESTIER, MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA
RAMNICU VALCEA
25,00% promovabilitate
685/1247 — poziție în selecție
4/16 — reușiți
6,16 — media min.
6,80 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC LUPENI
LUPENI
25,00% promovabilitate
686/1247 — poziție în selecție
3/12 — reușiți
6,05 — media min.
7,38 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC NR.1, COMUNA CUDALBI
CUDALBI
25,00% promovabilitate
687/1247 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
7,55 — media min.
7,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA
CRAIOVA
25,00% promovabilitate
688/1247 — poziție în selecție
4/16 — reușiți
6,08 — media min.
6,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC ’GHEORGHE DUCA’ CONSTANTA
CONSTANTA
25,00% promovabilitate
689/1247 — poziție în selecție
2/8 — reușiți
6,73 — media min.
7,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC ’NICOLAE TITULESCU’ MEDGIDIA
MEDGIDIA
25,00% promovabilitate
690/1247 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,63 — media min.
6,63 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC, VLADENI
VLADENI
25,00% promovabilitate
691/1247 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,76 — media min.
6,76 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEOLOGIC "EPISCOP MELCHISEDEC", MUNICIPIUL ROMAN
ROMAN
25,00% promovabilitate
692/1247 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,13 — media min.
6,13 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL LOGOS TIMISOARA
TIMISOARA
25,00% promovabilitate
693/1247 — poziție în selecție
3/12 — reușiți
6,11 — media min.
6,70 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "CONSTANTIN NOICA" SIBIU
SIBIU
25,00% promovabilitate
694/1247 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,15 — media min.
6,15 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "DANTE ALIGHIERI"
BUCURESTI SECTORUL 3
25,00% promovabilitate
695/1247 — poziție în selecție
2/8 — reușiți
6,70 — media min.
7,23 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "HENRI COANDA" DEJ
DEJ
25,00% promovabilitate
696/1247 — poziție în selecție
3/12 — reușiți
6,15 — media min.
7,53 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ilfov · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "RADU POPESCU" POPESTI LEORDENI
POPESTI LEORDENI
25,00% promovabilitate
697/1247 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,78 — media min.
6,78 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "TATA OANCEA" BOCSA
BOCSA
25,00% promovabilitate
698/1247 — poziție în selecție
2/8 — reușiți
6,10 — media min.
6,18 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC 'MIHAIL KOGALNICEANU' MIHAIL KOGALNICEANU
MIHAIL KOGALNICEANU
25,00% promovabilitate
699/1247 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,21 — media min.
6,21 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC BANEASA
BANEASA
25,00% promovabilitate
700/1247 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,10 — media min.
6,10 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC CERMEI
CERMEI
25,00% promovabilitate
701/1247 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,28 — media min.
6,28 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC PANCOTA
PANCOTA
25,00% promovabilitate
702/1247 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,11 — media min.
6,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC ’GEORGE EMIL PALADE’ CONSTANTA
CONSTANTA
25,00% promovabilitate
703/1247 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,55 — media min.
6,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Tulcea · 2026 · S2 · promoții anterioareSEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "SF. IOAN CASIAN" TULCEA
TULCEA
25,00% promovabilitate
704/1247 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,75 — media min.
6,75 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2026 · S2 · promoții anterioareSEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "SFANTUL SIMION STEFAN" ALBA IULIA
ALBA IULIA
25,00% promovabilitate
705/1247 — poziție în selecție
1/4 — reușiți
6,41 — media min.
6,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S2 · promoții anterioareSEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX ’SFANTUL CUVIOS DIONISIE EXIGUUL’ CONSTANTA
CONSTANTA
25,00% promovabilitate
706/1247 — poziție în selecție
2/8 — reușiți
6,01 — media min.
6,23 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "LAZAR EDELEANU", MUNICIPIUL PLOIESTI
PLOIESTI
24,14% promovabilitate
707/1247 — poziție în selecție
7/29 — reușiți
6,00 — media min.
7,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
85,71% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC BRATIANU, MUNICIPIUL DRAGASANI
DRAGASANI
24,00% promovabilitate
708/1247 — poziție în selecție
6/25 — reușiți
6,11 — media min.
7,76 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
33,33% — 6,00–6,99
66,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Călărași · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL AGRICOL "SANDU ALDEA" CALARASI
CALARASI
23,81% promovabilitate
709/1247 — poziție în selecție
5/21 — reușiți
6,08 — media min.
7,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC BARSESTI
BARSESTI
23,81% promovabilitate
710/1247 — poziție în selecție
5/21 — reușiți
6,53 — media min.
8,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
20,00% — 6,00–6,99
60,00% — 7,00–7,99
20,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE
TARGOVISTE
23,81% promovabilitate
711/1247 — poziție în selecție
5/21 — reușiți
6,10 — media min.
7,78 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC UCECOM "SPIRU HARET" TIMISOARA
TIMISOARA
23,81% promovabilitate
712/1247 — poziție în selecție
5/21 — reușiți
6,06 — media min.
6,65 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC ’DIMITRIE LEONIDA’ CONSTANTA
CONSTANTA
23,81% promovabilitate
713/1247 — poziție în selecție
5/21 — reușiți
6,05 — media min.
6,70 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "IOAN CIORDAS" BEIUS
BEIUS
23,53% promovabilitate
714/1247 — poziție în selecție
4/17 — reușiți
6,00 — media min.
7,23 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mehedinți · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN BRANCOVEANU"
BAIA DE ARAMA
23,53% promovabilitate
715/1247 — poziție în selecție
4/17 — reușiți
6,30 — media min.
8,78 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
25,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "DUMITRU MANGERON" BACAU
BACAU
23,53% promovabilitate
716/1247 — poziție în selecție
4/17 — reușiți
6,13 — media min.
7,48 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "PETRU PONI"
BUCURESTI SECTORUL 6
23,53% promovabilitate
717/1247 — poziție în selecție
4/17 — reușiți
6,18 — media min.
6,70 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC MOTRU
MOTRU
23,53% promovabilitate
718/1247 — poziție în selecție
4/17 — reușiți
6,38 — media min.
7,05 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC SEBES
SEBES
23,53% promovabilitate
719/1247 — poziție în selecție
4/17 — reușiți
6,01 — media min.
6,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC TARNAVENI
TARNAVENI
23,53% promovabilitate
720/1247 — poziție în selecție
4/17 — reușiți
6,05 — media min.
6,38 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC ’TOMIS’ CONSTANTA
CONSTANTA
23,53% promovabilitate
721/1247 — poziție în selecție
4/17 — reușiți
6,08 — media min.
6,63 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC "ELIE RADU", MUNICIPIUL PLOIESTI
PLOIESTI
23,40% promovabilitate
722/1247 — poziție în selecție
11/47 — reușiți
6,03 — media min.
7,16 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
90,91% — 6,00–6,99
9,09% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "PETRU MAIOR"
BUCURESTI SECTORUL 6
23,33% promovabilitate
723/1247 — poziție în selecție
7/30 — reușiți
6,03 — media min.
6,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL "EMIL NEGRUTIU" TURDA
TURDA
23,08% promovabilitate
724/1247 — poziție în selecție
3/13 — reușiți
6,10 — media min.
6,31 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brăila · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC "ION GHICA"
BRAILA
23,08% promovabilitate
725/1247 — poziție în selecție
3/13 — reușiți
6,10 — media min.
7,36 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC ENERGETIC 'REMUS RADULET' BRASOV
BRASOV
23,08% promovabilitate
726/1247 — poziție în selecție
3/13 — reușiți
6,00 — media min.
6,46 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL "PROFESIA"
BUCURESTI SECTORUL 3
23,08% promovabilitate
727/1247 — poziție în selecție
3/13 — reușiți
6,05 — media min.
8,20 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
33,33% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN BRANCUSI" DEJ
DEJ
23,08% promovabilitate
728/1247 — poziție în selecție
3/13 — reușiți
6,23 — media min.
6,73 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "HENRI COANDA" MUNICIPIUL BUZAU
BUZAU
23,08% promovabilitate
729/1247 — poziție în selecție
3/13 — reușiți
6,00 — media min.
6,16 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "PETRU PONI" ONESTI
ONESTI
23,08% promovabilitate
730/1247 — poziție în selecție
3/13 — reușiți
6,46 — media min.
7,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC AGROMONTAN "ROMEO CONSTANTINESCU", ORASUL VALENII DE MUNTE
VALENII DE MUNTE
23,08% promovabilitate
731/1247 — poziție în selecție
3/13 — reușiți
6,20 — media min.
7,85 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "MIHAI VITEAZUL" BAILESTI
BAILESTI
23,08% promovabilitate
732/1247 — poziție în selecție
3/13 — reușiți
6,65 — media min.
7,05 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "NIKOLA TESLA"
BUCURESTI SECTORUL 2
22,73% promovabilitate
733/1247 — poziție în selecție
5/22 — reușiți
6,30 — media min.
7,65 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC DE TRANSPORTURI SI DE CONSTRUCTII, IASI
IASI
22,73% promovabilitate
734/1247 — poziție în selecție
5/22 — reușiți
6,10 — media min.
7,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL ECOLOGIC "PROF.UNIV.DR. ALEXANDRU IONESCU" PITESTI
PITESTI
22,22% promovabilitate
735/1247 — poziție în selecție
2/9 — reușiți
6,75 — media min.
8,85 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
50,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC "FRANCESCO SAVERIO NITTI" TIMISOARA
TIMISOARA
22,22% promovabilitate
736/1247 — poziție în selecție
2/9 — reușiți
6,28 — media min.
6,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG
CAMPULUNG
22,22% promovabilitate
737/1247 — poziție în selecție
2/9 — reușiți
6,25 — media min.
6,71 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Covasna · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL DE ARTE "PLUGOR SÁNDOR" SFANTU GHEORGHE
SFANTU GHEORGHE
22,22% promovabilitate
738/1247 — poziție în selecție
2/9 — reușiți
6,21 — media min.
6,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ialomița · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "AL.IOAN CUZA" SLOBOZIA
SLOBOZIA
22,22% promovabilitate
739/1247 — poziție în selecție
4/18 — reușiți
6,08 — media min.
6,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "AUREL VLAICU" LUGOJ
LUGOJ
22,22% promovabilitate
740/1247 — poziție în selecție
4/18 — reușiți
6,18 — media min.
6,85 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN BRANCUSI" SATU MARE
SATU MARE
22,22% promovabilitate
741/1247 — poziție în selecție
2/9 — reușiți
6,05 — media min.
7,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN DOBRESCU" CURTEA DE ARGES
CURTEA DE ARGES
22,22% promovabilitate
742/1247 — poziție în selecție
2/9 — reușiți
6,00 — media min.
6,20 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "FERDINAND I", MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA
RAMNICU VALCEA
22,22% promovabilitate
743/1247 — poziție în selecție
2/9 — reușiți
6,03 — media min.
7,01 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brăila · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "GRIGORE MOISIL"
BRAILA
22,22% promovabilitate
744/1247 — poziție în selecție
2/9 — reușiți
6,38 — media min.
6,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Covasna · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "GÁBOR ARON" TARGU SECUIESC
TARGU SECUIESC
22,22% promovabilitate
745/1247 — poziție în selecție
2/9 — reușiți
6,02 — media min.
6,07 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ION I.C. BRATIANU"
BUCURESTI SECTORUL 2
22,22% promovabilitate
746/1247 — poziție în selecție
4/18 — reușiți
6,35 — media min.
7,01 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC AUTOMECANICA MEDIAS
MEDIAS
22,22% promovabilitate
747/1247 — poziție în selecție
2/9 — reușiți
6,80 — media min.
7,60 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "ARANY JANOS" SALONTA
SALONTA
22,22% promovabilitate
748/1247 — poziție în selecție
2/9 — reușiți
6,25 — media min.
6,33 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "BRANCOVEANU VODA", ORASUL URLATI
URLATI
22,22% promovabilitate
749/1247 — poziție în selecție
2/9 — reușiți
6,10 — media min.
6,46 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "HORVATH JANOS" MARGHITA
MARGHITA
22,22% promovabilitate
750/1247 — poziție în selecție
2/9 — reușiți
6,06 — media min.
6,20 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "O.C.TASLAUANU" TOPLITA
TOPLITA
22,22% promovabilitate
751/1247 — poziție în selecție
2/9 — reușiți
6,03 — media min.
6,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL BORSA
BORSA
21,88% promovabilitate
752/1247 — poziție în selecție
7/32 — reușiți
6,00 — media min.
6,96 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "GOGA IONESCU" TITU
TITU
21,88% promovabilitate
753/1247 — poziție în selecție
7/32 — reușiți
6,11 — media min.
7,85 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
85,71% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC TURCENI
TURCENI
21,88% promovabilitate
754/1247 — poziție în selecție
7/32 — reușiți
6,08 — media min.
6,86 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL "SPIRU HARET", MUNICIPIUL PLOIESTI
PLOIESTI
21,74% promovabilitate
755/1247 — poziție în selecție
5/23 — reușiți
6,00 — media min.
6,60 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TIMISOARA
TIMISOARA
21,74% promovabilitate
756/1247 — poziție în selecție
5/23 — reușiți
6,20 — media min.
7,13 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "RADU NEGRU", MUNICIPIUL GALATI
GALATI
21,43% promovabilitate
757/1247 — poziție în selecție
3/14 — reușiți
6,00 — media min.
6,63 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC ’C.A.ROSETTI’ CONSTANTA
CONSTANTA
21,43% promovabilitate
758/1247 — poziție în selecție
3/14 — reușiți
6,25 — media min.
6,31 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "ION MIHALACHE" TOPOLOVENI
TOPOLOVENI
21,43% promovabilitate
759/1247 — poziție în selecție
3/14 — reușiți
6,31 — media min.
7,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "DIMITRIE LEONIDA"
BUCURESTI SECTORUL 2
21,21% promovabilitate
760/1247 — poziție în selecție
7/33 — reușiți
6,01 — media min.
7,73 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
85,71% — 6,00–6,99
14,29% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "VICTOR UNGUREANU" CAMPIA TURZII
CAMPIA TURZII
21,05% promovabilitate
761/1247 — poziție în selecție
4/19 — reușiți
6,11 — media min.
8,00 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
25,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL UCECOM "SPIRU HARET"
BUCURESTI SECTORUL 6
21,05% promovabilitate
762/1247 — poziție în selecție
4/19 — reușiți
6,06 — media min.
7,06 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "DACIA" CARANSEBES
CARANSEBES
21,05% promovabilitate
763/1247 — poziție în selecție
4/19 — reușiți
6,06 — media min.
7,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brăila · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "PANAIT ISTRATI" BRAILA
BRAILA
21,05% promovabilitate
764/1247 — poziție în selecție
4/19 — reușiți
6,00 — media min.
7,18 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC THEODOR PALLADY
BUCURESTI SECTORUL 3
21,05% promovabilitate
765/1247 — poziție în selecție
4/19 — reușiți
6,36 — media min.
6,95 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA
TIMISOARA
21,05% promovabilitate
766/1247 — poziție în selecție
4/19 — reușiți
6,23 — media min.
7,00 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA "HENRI COANDA"
BUCURESTI SECTORUL 1
20,93% promovabilitate
767/1247 — poziție în selecție
9/43 — reușiți
6,05 — media min.
7,56 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mehedinți · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "DECEBAL"
DROBETA-TURNU SEVERIN
20,83% promovabilitate
768/1247 — poziție în selecție
5/24 — reușiți
6,01 — media min.
7,80 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "COSTIN D. NENITESCU"
BUCURESTI SECTORUL 3
20,69% promovabilitate
769/1247 — poziție în selecție
6/29 — reușiți
6,08 — media min.
6,48 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Călărași · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL "DANUBIUS" CALARASI
CALARASI
20,69% promovabilitate
770/1247 — poziție în selecție
6/29 — reușiți
6,00 — media min.
6,46 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL "MIHAIL CANTACUZINO", ORASUL SINAIA
SINAIA
20,00% promovabilitate
771/1247 — poziție în selecție
2/10 — reușiți
6,18 — media min.
6,35 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL COMERCIAL ’CAROL I’ CONSTANTA
CONSTANTA
20,00% promovabilitate
772/1247 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,10 — media min.
6,10 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL DE SERVICII IN TURISM "NAPOCA" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
20,00% promovabilitate
773/1247 — poziție în selecție
2/10 — reușiți
6,46 — media min.
6,48 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC "ION GHICA" TARGOVISTE
TARGOVISTE
20,00% promovabilitate
774/1247 — poziție în selecție
3/15 — reușiți
6,05 — media min.
7,33 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEA
ORADEA
20,00% promovabilitate
775/1247 — poziție în selecție
3/15 — reușiți
6,03 — media min.
6,78 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI" TARGU OCNA
TARGU OCNA
20,00% promovabilitate
776/1247 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,33 — media min.
6,33 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "DRAGOS VODA" CAMPULUNG MOLDOVENESC
CAMPULUNG MOLDOVENESC
20,00% promovabilitate
777/1247 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,56 — media min.
6,56 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL ECONOMIC 'ANDREI BARSEANU' BRASOV
BRASOV
20,00% promovabilitate
778/1247 — poziție în selecție
2/10 — reușiți
6,15 — media min.
6,48 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "ANA ASLAN" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
20,00% promovabilitate
779/1247 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,11 — media min.
6,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "CIBINIUM" SIBIU
SIBIU
20,00% promovabilitate
780/1247 — poziție în selecție
4/20 — reușiți
6,10 — media min.
7,25 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "DANUBIANA", MUNICIPIUL ROMAN
ROMAN
20,00% promovabilitate
781/1247 — poziție în selecție
3/15 — reușiți
6,30 — media min.
8,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
33,33% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "MIHAI BACESCU" FALTICENI
FALTICENI
20,00% promovabilitate
782/1247 — poziție în selecție
3/15 — reușiți
6,00 — media min.
7,36 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "REGELE FERDINAND I" RADAUTI
RADAUTI
20,00% promovabilitate
783/1247 — poziție în selecție
3/15 — reușiți
6,03 — media min.
6,26 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vrancea · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "VALERIU D. COTEA" FOCSANI
FOCSANI
20,00% promovabilitate
784/1247 — poziție în selecție
4/20 — reușiți
6,06 — media min.
6,53 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA "DUMITRU MOTOC"
BUCURESTI SECTORUL 5
20,00% promovabilitate
785/1247 — poziție în selecție
7/35 — reușiți
6,00 — media min.
7,90 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
71,43% — 6,00–6,99
28,57% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC NR.1 VADU CRISULUI
VADU CRISULUI
20,00% promovabilitate
786/1247 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,30 — media min.
6,30 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL "ATANASIE MARIENESCU" LIPOVA
LIPOVA
20,00% promovabilitate
787/1247 — poziție în selecție
2/10 — reușiți
6,43 — media min.
6,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL "AUGUST TREBONIU LAURIAN" AGNITA
AGNITA
20,00% promovabilitate
788/1247 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,41 — media min.
6,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL "HOREA, CLOSCA SI CRISAN" ABRUD
ABRUD
20,00% promovabilitate
789/1247 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,78 — media min.
6,78 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL "MIRON CRISTEA" SUBCETATE
SUBCETATE
20,00% promovabilitate
790/1247 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,18 — media min.
6,18 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL "SEVER BOCU" LIPOVA
LIPOVA
20,00% promovabilitate
791/1247 — poziție în selecție
2/10 — reușiți
6,01 — media min.
6,95 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV BRASOV
BRASOV
20,00% promovabilitate
792/1247 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,65 — media min.
6,65 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
20,00% promovabilitate
793/1247 — poziție în selecție
4/20 — reușiți
6,01 — media min.
6,56 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Covasna · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "APOR PÉTER" TARGU SECUIESC
TARGU SECUIESC
20,00% promovabilitate
794/1247 — poziție în selecție
2/10 — reușiți
6,26 — media min.
6,26 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "DACIA" ONESTI
ONESTI
20,00% promovabilitate
795/1247 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,36 — media min.
6,36 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "DIMITRIE FILIPESCU" MUNICIPIUL BUZAU
BUZAU
20,00% promovabilitate
796/1247 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,46 — media min.
6,46 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "HENRI COANDA" TARGU JIU
TARGU JIU
20,00% promovabilitate
797/1247 — poziție în selecție
4/20 — reușiți
6,10 — media min.
7,40 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
75,00% — 6,00–6,99
25,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ION MINCU" TARGU JIU
TARGU JIU
20,00% promovabilitate
798/1247 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,40 — media min.
6,40 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Tulcea · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ION MINCU" TULCEA
TULCEA
20,00% promovabilitate
799/1247 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,10 — media min.
6,10 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "KOS KAROLY" MIERCUREA CIUC
MIERCUREA CIUC
20,00% promovabilitate
800/1247 — poziție în selecție
3/15 — reușiți
6,15 — media min.
7,76 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "STEFAN MANCIULEA" BLAJ
BLAJ
20,00% promovabilitate
801/1247 — poziție în selecție
2/10 — reușiți
6,01 — media min.
6,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "TRAIAN VUIA" TARGU MURES
TARGU MURES
20,00% promovabilitate
802/1247 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,81 — media min.
6,81 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "UNIREA" STEI
STEI
20,00% promovabilitate
803/1247 — poziție în selecție
2/10 — reușiți
6,13 — media min.
6,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "VICTOR SLAVESCU" RUCAR
RUCAR
20,00% promovabilitate
804/1247 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,56 — media min.
6,56 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC AUTO CURTEA DE ARGES
CURTEA DE ARGES
20,00% promovabilitate
805/1247 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
7,21 — media min.
7,21 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC BUSTUCHIN
BUSTUCHIN
20,00% promovabilitate
806/1247 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,95 — media min.
6,95 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC DARMANESTI
DARMANESTI
20,00% promovabilitate
807/1247 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,31 — media min.
6,31 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC DE ELECTROTEHNICA SI TELECOMUNICATII CONSTANTA
CONSTANTA
20,00% promovabilitate
808/1247 — poziție în selecție
2/10 — reușiți
6,23 — media min.
6,31 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Giurgiu · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC NR.1 PRUNDU
PRUNDU
20,00% promovabilitate
809/1247 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
7,51 — media min.
7,51 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC SILVIC 'DR. NICOLAE RUCAREANU' BRASOV
BRASOV
20,00% promovabilitate
810/1247 — poziție în selecție
3/15 — reușiți
6,03 — media min.
8,01 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
33,33% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vaslui · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC, SAT PUIESTI
PUIESTI
20,00% promovabilitate
811/1247 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,11 — media min.
6,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL ARAD
ARAD
20,00% promovabilitate
812/1247 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,71 — media min.
6,71 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Teleorman · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "ALEXANDRU GHICA" ALEXANDRIA
ALEXANDRIA
20,00% promovabilitate
813/1247 — poziție în selecție
2/10 — reușiți
6,16 — media min.
6,18 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "ANA IPATESCU" GHERLA
GHERLA
20,00% promovabilitate
814/1247 — poziție în selecție
2/10 — reușiți
6,06 — media min.
6,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "AUREL VLAICU", ORASUL BREAZA
BREAZA DE SUS
20,00% promovabilitate
815/1247 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,10 — media min.
6,10 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "AXENTE SEVER" MEDIAS
MEDIAS
20,00% promovabilitate
816/1247 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,08 — media min.
6,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mehedinți · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "DR.VICTOR GOMOIU"
VANJU MARE
20,00% promovabilitate
817/1247 — poziție în selecție
2/10 — reușiți
6,35 — media min.
6,73 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "GEORGE POP DE BASESTI" BAIA MARE
BAIA MARE
20,00% promovabilitate
818/1247 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,20 — media min.
6,20 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "GHEORGHE LAZAR" AVRIG
AVRIG
20,00% promovabilitate
819/1247 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,20 — media min.
6,20 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "GHEORGHE LAZAR" PECICA
PECICA
20,00% promovabilitate
820/1247 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,15 — media min.
6,15 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "ION CONSTANTIN BRATIANU" HATEG
HATEG
20,00% promovabilitate
821/1247 — poziție în selecție
3/15 — reușiți
6,01 — media min.
6,48 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "LASCAR ROSETTI", RADUCANENI
RADUCANENI
20,00% promovabilitate
822/1247 — poziție în selecție
2/10 — reușiți
6,08 — media min.
7,20 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "PETOFI SANDOR" SACUENI
SACUENI
20,00% promovabilitate
823/1247 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,45 — media min.
6,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "SERBAN VODA", ORASUL SLANIC
SLANIC
20,00% promovabilitate
824/1247 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,08 — media min.
6,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "SOLOMON HALITA" SANGEORZ-BAI
SANGEORZ-BAI
20,00% promovabilitate
825/1247 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,25 — media min.
6,25 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "TRAIAN LALESCU" HUNEDOARA
HUNEDOARA
20,00% promovabilitate
826/1247 — poziție în selecție
1/5 — reușiți
6,15 — media min.
6,15 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Giurgiu · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "TUDOR VIANU" GIURGIU
GIURGIU
20,00% promovabilitate
827/1247 — poziție în selecție
3/15 — reușiți
6,03 — media min.
6,46 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC BUZIAS
BUZIAS
20,00% promovabilitate
828/1247 — poziție în selecție
2/10 — reușiți
6,28 — media min.
6,51 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "IORDACHE GOLESCU" GAESTI
GAESTI
19,44% promovabilitate
829/1247 — poziție în selecție
7/36 — reușiți
6,01 — media min.
6,50 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "MATEI BASARAB" CARACAL
CARACAL
19,23% promovabilitate
830/1247 — poziție în selecție
5/26 — reușiți
6,05 — media min.
7,13 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
80,00% — 6,00–6,99
20,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "VALERIU BRANISTE" LUGOJ
LUGOJ
19,05% promovabilitate
831/1247 — poziție în selecție
4/21 — reușiți
6,08 — media min.
6,40 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL SILVIC "BUCOVINA" CAMPULUNG MOLDOVENESC
CAMPULUNG MOLDOVENESC
18,75% promovabilitate
832/1247 — poziție în selecție
3/16 — reușiți
6,03 — media min.
6,28 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC RESITA
RESITA
18,75% promovabilitate
833/1247 — poziție în selecție
3/16 — reușiți
6,20 — media min.
6,68 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNOLOGIC "VIACESLAV HARNAJ"
BUCURESTI SECTORUL 1
18,75% promovabilitate
834/1247 — poziție în selecție
3/16 — reușiți
6,05 — media min.
6,86 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ANGHEL SALIGNY" BAIA MARE
BAIA MARE
18,75% promovabilitate
835/1247 — poziție în selecție
3/16 — reușiți
6,05 — media min.
7,33 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
33,33% — 6,00–6,99
66,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ION VLASIU" TARGU MURES
TARGU MURES
18,75% promovabilitate
836/1247 — poziție în selecție
3/16 — reușiți
6,10 — media min.
6,23 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ELECTROMURES" TARGU MURES
TARGU MURES
18,52% promovabilitate
837/1247 — poziție în selecție
5/27 — reușiți
6,00 — media min.
6,68 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "MIRCEA ELIADE" SIGHISOARA
SIGHISOARA
18,18% promovabilitate
838/1247 — poziție în selecție
2/11 — reușiți
6,08 — media min.
6,18 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "RALUCA RIPAN" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
18,18% promovabilitate
839/1247 — poziție în selecție
2/11 — reușiți
6,00 — media min.
6,25 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV "BIHORUL" ORADEA
ORADEA
18,18% promovabilitate
840/1247 — poziție în selecție
2/11 — reușiți
6,01 — media min.
6,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "DIMITRIE LEONIDA" PETROSANI
PETROSANI
18,18% promovabilitate
841/1247 — poziție în selecție
2/11 — reușiți
6,23 — media min.
6,58 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Teleorman · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "VIRGIL MADGEARU" ROSIORI DE VEDE
ROSIORI DE VEDE
18,18% promovabilitate
842/1247 — poziție în selecție
4/22 — reușiți
6,20 — media min.
6,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC, MUNICIPIUL CAMPINA
CAMPINA
18,18% promovabilitate
843/1247 — poziție în selecție
2/11 — reușiți
6,40 — media min.
6,51 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brăila · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "PANAIT CERNA"
BRAILA
18,18% promovabilitate
844/1247 — poziție în selecție
2/11 — reușiți
6,10 — media min.
6,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2026 · S2 · promoții anterioareSEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "SF. IOAN GURA DE AUR" TARGOVISTE
TARGOVISTE
18,18% promovabilitate
845/1247 — poziție în selecție
2/11 — reușiți
6,11 — media min.
6,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL AGRICOL "DANIIL POPOVICI BARCIANU" SIBIU
SIBIU
17,65% promovabilitate
846/1247 — poziție în selecție
3/17 — reușiți
6,00 — media min.
6,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "CONSTANTIN BRANCUSI" PETRILA
PETRILA
17,65% promovabilitate
847/1247 — poziție în selecție
3/17 — reușiți
6,13 — media min.
6,78 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vrancea · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE BALS" ADJUD
ADJUD
17,65% promovabilitate
848/1247 — poziție în selecție
3/17 — reușiți
6,01 — media min.
7,21 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC ’AXIOPOLIS’ CERNAVODA
CERNAVODA
17,65% promovabilitate
849/1247 — poziție în selecție
3/17 — reușiți
6,01 — media min.
6,68 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "BOGDAN VODA" VISEU DE SUS
VISEU DE SUS
17,24% promovabilitate
850/1247 — poziție în selecție
5/29 — reușiți
6,05 — media min.
6,75 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL "ION KALINDERU", ORASUL BUSTENI
BUSTENI
16,67% promovabilitate
851/1247 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
6,08 — media min.
6,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC "HERMES"
BUCURESTI SECTORUL 2
16,67% promovabilitate
852/1247 — poziție în selecție
3/18 — reușiți
6,13 — media min.
6,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "ION MINULESCU" SLATINA
SLATINA
16,67% promovabilitate
853/1247 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
6,53 — media min.
6,53 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "OCTAV ONICESCU"
BUCURESTI SECTORUL 4
16,67% promovabilitate
854/1247 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
6,35 — media min.
6,35 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brăila · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "COSTIN D. NENITESCU"
BRAILA
16,67% promovabilitate
855/1247 — poziție în selecție
3/18 — reușiți
6,23 — media min.
6,78 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC 'SIMION MEHEDINTI' CODLEA
CODLEA
16,67% promovabilitate
856/1247 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
6,36 — media min.
6,36 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vrancea · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC AUTO "TRAIAN VUIA" FOCSANI
FOCSANI
16,67% promovabilitate
857/1247 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
6,18 — media min.
6,18 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL "AUREL RAINU" FIENI
FIENI
16,67% promovabilitate
858/1247 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
6,15 — media min.
6,15 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL "GEORGE TARNEA", ORAS BABENI
BABENI
16,67% promovabilitate
859/1247 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
6,03 — media min.
6,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sălaj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV "AVRAM IANCU" ZALAU
ZALAU
16,67% promovabilitate
860/1247 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
6,11 — media min.
6,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV ALBA IULIA
ALBA IULIA
16,67% promovabilitate
861/1247 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
6,35 — media min.
6,35 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL CU PROGRAM SPORTIV ’NICOLAE ROTARU’ CONSTANTA
CONSTANTA
16,67% promovabilitate
862/1247 — poziție în selecție
3/18 — reușiți
6,20 — media min.
6,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA
CRAIOVA
16,67% promovabilitate
863/1247 — poziție în selecție
2/12 — reușiți
6,76 — media min.
6,91 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ALEXANDRU MACEDONSKI" MELINESTI
MELINESTI
16,67% promovabilitate
864/1247 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
7,43 — media min.
7,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN BURSAN" HUNEDOARA
HUNEDOARA
16,67% promovabilitate
865/1247 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
6,05 — media min.
6,05 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sălaj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "CSEREY-GOGA" CRASNA
CRASNA
16,67% promovabilitate
866/1247 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
6,75 — media min.
6,75 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Călărași · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "DAN MATEESCU" CALARASI
CALARASI
16,67% promovabilitate
867/1247 — poziție în selecție
2/12 — reușiți
6,25 — media min.
6,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "GRIGORE MOISIL" BISTRITA
BISTRITA
16,67% promovabilitate
868/1247 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
6,63 — media min.
6,63 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "GRIGORE MOISIL" DEVA
DEVA
16,67% promovabilitate
869/1247 — poziție în selecție
2/12 — reușiți
6,11 — media min.
8,81 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
50,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "LIVIU REBREANU" MOZACENI
MOZACENI
16,67% promovabilitate
870/1247 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
6,61 — media min.
6,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "MIHAI VITEAZU" VULCAN
VULCAN
16,67% promovabilitate
871/1247 — poziție în selecție
2/12 — reușiți
6,03 — media min.
6,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brăila · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE TITULESCU" INSURATEI
INSURATEI
16,67% promovabilitate
872/1247 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
6,71 — media min.
6,71 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sălaj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "OCTAVIAN GOGA" JIBOU
JIBOU
16,67% promovabilitate
873/1247 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
6,13 — media min.
6,13 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC AUTO CRAIOVA
CRAIOVA
16,67% promovabilitate
874/1247 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
6,33 — media min.
6,33 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC DE TRANSPORT FEROVIAR "ANGHEL SALIGNY" SIMERIA
SIMERIA
16,67% promovabilitate
875/1247 — poziție în selecție
2/12 — reușiți
6,81 — media min.
6,93 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC "DRAGOMIR HURMUZESCU" DEVA
DEVA
16,67% promovabilitate
876/1247 — poziție în selecție
2/12 — reușiți
6,15 — media min.
6,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ialomița · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC FIERBINTI-TARG
FIERBINTI-TARG
16,67% promovabilitate
877/1247 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
6,03 — media min.
6,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 CAMPULUNG MOLDOVENESC
CAMPULUNG MOLDOVENESC
16,67% promovabilitate
878/1247 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
6,61 — media min.
6,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC ’ION BANESCU’ MANGALIA
MANGALIA
16,67% promovabilitate
879/1247 — poziție în selecție
3/18 — reușiți
6,00 — media min.
6,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC ’NICOLAE DUMITRESCU’ CUMPANA
CUMPANA
16,67% promovabilitate
880/1247 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
6,55 — media min.
6,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "BRASSAI SAMUEL" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
16,67% promovabilitate
881/1247 — poziție în selecție
2/12 — reușiți
6,03 — media min.
6,06 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vrancea · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "GRIGORE GHEBA" DUMITRESTI
DUMITRESTI
16,67% promovabilitate
882/1247 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
6,08 — media min.
6,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ilfov · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "IOAN PETRUS" OTOPENI
OTOPENI
16,67% promovabilitate
883/1247 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
6,45 — media min.
6,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "ION LUCA" VATRA DORNEI
VATRA DORNEI
16,67% promovabilitate
884/1247 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
6,36 — media min.
6,36 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "JOZEF GREGOR TAJOVSKY" NADLAC
NADLAC
16,67% promovabilitate
885/1247 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
6,00 — media min.
6,00 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "MARIN PREDA"
BUCURESTI SECTORUL 6
16,67% promovabilitate
886/1247 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
7,98 — media min.
7,98 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brăila · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "MIHAIL SEBASTIAN"
BRAILA
16,67% promovabilitate
887/1247 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
6,36 — media min.
6,36 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ialomița · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "PAUL GEORGESCU" TANDAREI
TANDAREI
16,67% promovabilitate
888/1247 — poziție în selecție
2/12 — reușiți
6,28 — media min.
6,70 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "PETRE PANDREA" BALS
BALS
16,67% promovabilitate
889/1247 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
6,61 — media min.
6,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mehedinți · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "SERBAN CIOCULESCU"
DROBETA-TURNU SEVERIN
16,67% promovabilitate
890/1247 — poziție în selecție
3/18 — reușiți
6,05 — media min.
6,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "VICTOR BABES" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
16,67% promovabilitate
891/1247 — poziție în selecție
2/12 — reușiți
6,05 — media min.
6,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S2 · promoții anterioareSEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "SF. VASILE CEL MARE", IASI
IASI
16,67% promovabilitate
892/1247 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
6,53 — media min.
6,53 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S2 · promoții anterioareSEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "VENIAMIN COSTACHI", SAT MANASTIREA NEAMT, COMUNA VANATORI-NEAMT
MANASTIREA NEAMT
16,67% promovabilitate
893/1247 — poziție în selecție
1/6 — reușiți
6,03 — media min.
6,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC FORESTIER SIGHETU MARMATIEI
SIGHETU MARMATIEI
16,13% promovabilitate
894/1247 — poziție în selecție
5/31 — reușiți
6,10 — media min.
6,85 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "BANYAI JANOS" ODORHEIU SECUIESC
ODORHEIU SECUIESC
15,79% promovabilitate
895/1247 — poziție în selecție
3/19 — reușiți
6,10 — media min.
6,22 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "INDEPENDENTA" SIBIU
SIBIU
15,79% promovabilitate
896/1247 — poziție în selecție
3/19 — reușiți
6,05 — media min.
6,48 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL "VASILE LOVINESCU" FALTICENI
FALTICENI
15,38% promovabilitate
897/1247 — poziție în selecție
6/39 — reușiți
6,01 — media min.
7,26 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
83,33% — 6,00–6,99
16,67% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "ALEXANDRU IOAN CUZA" SUCEAVA
SUCEAVA
15,38% promovabilitate
898/1247 — poziție în selecție
2/13 — reușiți
6,10 — media min.
6,21 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "APULUM" ALBA IULIA
ALBA IULIA
15,38% promovabilitate
899/1247 — poziție în selecție
2/13 — reușiți
6,01 — media min.
6,15 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL NATIONAL DE INFORMATICA ARAD
ARAD
15,38% promovabilitate
900/1247 — poziție în selecție
2/13 — reușiți
6,18 — media min.
7,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU"
BUCURESTI SECTORUL 3
15,38% promovabilitate
901/1247 — poziție în selecție
2/13 — reușiți
6,01 — media min.
6,05 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "DIMITRIE GHIKA" COMANESTI
COMANESTI
15,00% promovabilitate
902/1247 — poziție în selecție
3/20 — reușiți
6,08 — media min.
7,33 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
66,67% — 6,00–6,99
33,33% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "GRIGORE ANTIPA" BACAU
BACAU
15,00% promovabilitate
903/1247 — poziție în selecție
3/20 — reușiți
6,31 — media min.
6,38 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Teleorman · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "CONSTANTIN NOICA" ALEXANDRIA
ALEXANDRIA
15,00% promovabilitate
904/1247 — poziție în selecție
3/20 — reușiți
6,05 — media min.
6,21 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "IULIA HASDEU"
BUCURESTI SECTORUL 2
14,29% promovabilitate
905/1247 — poziție în selecție
1/7 — reușiți
6,86 — media min.
6,86 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC TURDA
TURDA
14,29% promovabilitate
906/1247 — poziție în selecție
3/21 — reușiți
6,13 — media min.
6,83 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Călărași · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL "ALEXANDRU ODOBESCU" LEHLIU GARA
LEHLIU-GARA
14,29% promovabilitate
907/1247 — poziție în selecție
2/14 — reușiți
6,30 — media min.
6,65 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vaslui · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL AGRICOL "DIMITRIE CANTEMIR", MUNICIPIUL HUSI
HUSI
14,29% promovabilitate
908/1247 — poziție în selecție
2/14 — reușiți
6,13 — media min.
6,33 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL ECONOMIC NASAUD
NASAUD
14,29% promovabilitate
909/1247 — poziție în selecție
2/14 — reușiți
6,15 — media min.
6,41 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL PARTICULAR "ONICESCU-MIHOC"
BUCURESTI SECTORUL 1
14,29% promovabilitate
910/1247 — poziție în selecție
1/7 — reușiți
6,06 — media min.
6,06 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ALEXE MARIN" SLATINA
SLATINA
14,29% promovabilitate
911/1247 — poziție în selecție
2/14 — reușiți
6,33 — media min.
6,35 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "AVRAM IANCU" TARGU MURES
TARGU MURES
14,29% promovabilitate
912/1247 — poziție în selecție
1/7 — reușiți
6,20 — media min.
6,20 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "CAPITAN NICOLAE PLESOIANU", MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA
RAMNICU VALCEA
14,29% promovabilitate
913/1247 — poziție în selecție
2/14 — reușiți
7,36 — media min.
7,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Covasna · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN BRANCUSI" SFANTU GHEORGHE
SFANTU GHEORGHE
14,29% promovabilitate
914/1247 — poziție în selecție
1/7 — reușiți
6,43 — media min.
6,43 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "HOREA" MARGHITA
MARGHITA
14,29% promovabilitate
915/1247 — poziție în selecție
1/7 — reușiți
6,18 — media min.
6,18 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "JACQUES M. ELIAS" SASCUT
SASCUT
14,29% promovabilitate
916/1247 — poziție în selecție
1/7 — reușiți
6,06 — media min.
6,06 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE TECLU" COPSA MICA
COPSA MICA
14,29% promovabilitate
917/1247 — poziție în selecție
1/7 — reușiți
7,03 — media min.
7,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "OLTEA DOAMNA" DOLHASCA
DOLHASCA
14,29% promovabilitate
918/1247 — poziție în selecție
1/7 — reușiți
6,16 — media min.
6,16 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL "ALEXANDRU BORZA" GEOAGIU
GEOAGIU
14,29% promovabilitate
919/1247 — poziție în selecție
1/7 — reușiți
6,53 — media min.
6,53 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 BALS
BALS
14,29% promovabilitate
920/1247 — poziție în selecție
1/7 — reușiți
6,01 — media min.
6,01 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC "SZENT LASZLO" ORADEA
ORADEA
14,29% promovabilitate
921/1247 — poziție în selecție
1/7 — reușiți
6,37 — media min.
6,37 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "AVRAM IANCU" BRAD
BRAD
14,29% promovabilitate
922/1247 — poziție în selecție
1/7 — reușiți
6,01 — media min.
6,01 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "CONSTANTIN BRANCOVEANU" DABULENI
DABULENI
14,29% promovabilitate
923/1247 — poziție în selecție
1/7 — reușiți
6,10 — media min.
6,10 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "FILADELFIA" SUCEAVA
SUCEAVA
14,29% promovabilitate
924/1247 — poziție în selecție
1/7 — reușiți
6,26 — media min.
6,26 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "GENERAL DRAGALINA" ORAVITA
ORAVITA
14,29% promovabilitate
925/1247 — poziție în selecție
2/14 — reușiți
6,13 — media min.
6,93 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "GEORGE ST. MARINCU" POIANA MARE
POIANA MARE
14,29% promovabilitate
926/1247 — poziție în selecție
1/7 — reușiți
6,35 — media min.
6,35 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "ION CANTACUZINO" PITESTI
PITESTI
14,29% promovabilitate
927/1247 — poziție în selecție
1/7 — reușiți
6,23 — media min.
6,23 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "MIRCEA ELIADE", MUNICIPIUL GALATI
GALATI
14,29% promovabilitate
928/1247 — poziție în selecție
1/7 — reușiți
6,48 — media min.
6,48 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "ION CREANGA", ORASUL TARGU-NEAMT
TARGU NEAMT
13,79% promovabilitate
929/1247 — poziție în selecție
4/29 — reușiți
6,00 — media min.
6,35 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mehedinți · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "DOMNUL TUDOR"
DROBETA-TURNU SEVERIN
13,64% promovabilitate
930/1247 — poziție în selecție
3/22 — reușiți
6,00 — media min.
6,93 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Tulcea · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "HENRI COANDA" TULCEA
TULCEA
13,64% promovabilitate
931/1247 — poziție în selecție
3/22 — reușiți
6,03 — media min.
6,46 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "AUREL VLAICU", MUNICIPIUL GALATI
GALATI
13,33% promovabilitate
932/1247 — poziție în selecție
2/15 — reușiți
6,00 — media min.
6,20 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "MIHAI NOVAC" ORAVITA
ORAVITA
13,33% promovabilitate
933/1247 — poziție în selecție
2/15 — reușiți
6,55 — media min.
7,53 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ialomița · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA FETESTI
FETESTI
13,33% promovabilitate
934/1247 — poziție în selecție
2/15 — reușiți
6,05 — media min.
6,30 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Teleorman · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 ALEXANDRIA
ALEXANDRIA
13,33% promovabilitate
935/1247 — poziție în selecție
2/15 — reușiți
6,96 — media min.
7,16 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL "STEFAN ODOBLEJA" CRAIOVA
CRAIOVA
13,04% promovabilitate
936/1247 — poziție în selecție
3/23 — reușiți
6,15 — media min.
6,71 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mehedinți · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL ECONOMIC "THEODOR COSTESCU"
DROBETA-TURNU SEVERIN
13,04% promovabilitate
937/1247 — poziție în selecție
3/23 — reușiți
6,18 — media min.
6,48 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "1 MAI", MUNICIPIUL PLOIESTI
PLOIESTI
13,04% promovabilitate
938/1247 — poziție în selecție
3/23 — reușiți
6,10 — media min.
6,40 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC MANGALIA
MANGALIA
12,50% promovabilitate
939/1247 — poziție în selecție
1/8 — reușiți
6,06 — media min.
6,06 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL "IOAN BUTEANU" GURAHONT
GURAHONT
12,50% promovabilitate
940/1247 — poziție în selecție
1/8 — reușiți
6,08 — media min.
6,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vrancea · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL DE ARTA "GHEORGHE TATTARESCU" FOCSANI
FOCSANI
12,50% promovabilitate
941/1247 — poziție în selecție
1/8 — reușiți
6,20 — media min.
6,20 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL PEDAGOGIC "TARAS SEVCENKO" SIGHETU MARMATIEI
SIGHETU MARMATIEI
12,50% promovabilitate
942/1247 — poziție în selecție
1/8 — reușiți
6,20 — media min.
6,20 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Covasna · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "BARÓTI SZABÓ DÁVID" BARAOLT
BARAOLT
12,50% promovabilitate
943/1247 — poziție în selecție
1/8 — reușiți
6,15 — media min.
6,15 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "DECEBAL" CARANSEBES
CARANSEBES
12,50% promovabilitate
944/1247 — poziție în selecție
1/8 — reușiți
6,71 — media min.
6,71 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Covasna · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE BALCESCU" INTORSURA BUZAULUI
INTORSURA BUZAULUI
12,50% promovabilitate
945/1247 — poziție în selecție
1/8 — reușiți
6,11 — media min.
6,11 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAUS OLAHUS" ORASTIE
ORASTIE
12,50% promovabilitate
946/1247 — poziție în selecție
1/8 — reușiți
6,08 — media min.
6,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC 'MALAXA' ZARNESTI
ZARNESTI
12,50% promovabilitate
947/1247 — poziție în selecție
1/8 — reușiți
6,00 — media min.
6,00 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC BUCECEA
BUCECEA
12,50% promovabilitate
948/1247 — poziție în selecție
1/8 — reușiți
6,28 — media min.
6,28 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mehedinți · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC CUJMIR
CUJMIR
12,50% promovabilitate
949/1247 — poziție în selecție
2/16 — reușiți
6,03 — media min.
6,25 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sălaj · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "ALESANDRU PAPIU ILARIAN" ZALAU
ZALAU
11,76% promovabilitate
950/1247 — poziție în selecție
2/17 — reușiți
6,30 — media min.
6,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ANGHEL SALIGNY" BACAU
BACAU
11,76% promovabilitate
951/1247 — poziție în selecție
2/17 — reușiți
6,06 — media min.
6,61 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SALONTA
SALONTA
11,76% promovabilitate
952/1247 — poziție în selecție
2/17 — reușiți
6,28 — media min.
6,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL 'NICOLAE TITULESCU' BRASOV
BRASOV
11,11% promovabilitate
953/1247 — poziție în selecție
1/9 — reușiți
6,26 — media min.
6,26 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "DOAMNA STANCA" SATU MARE
SATU MARE
11,11% promovabilitate
954/1247 — poziție în selecție
1/9 — reușiți
6,06 — media min.
6,06 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vrancea · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "EDMOND NICOLAU" FOCSANI
FOCSANI
11,11% promovabilitate
955/1247 — poziție în selecție
2/18 — reușiți
6,20 — media min.
6,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "TRANSILVANIA" DEVA
DEVA
11,11% promovabilitate
956/1247 — poziție în selecție
1/9 — reușiți
6,35 — media min.
6,35 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL "CAROL I ", ORASUL PLOPENI
PLOPENI
11,11% promovabilitate
957/1247 — poziție în selecție
1/9 — reușiți
6,13 — media min.
6,13 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL "TIMOTEI CIPARIU" DUMBRAVENI
DUMBRAVENI
11,11% promovabilitate
958/1247 — poziție în selecție
1/9 — reușiți
6,01 — media min.
6,01 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brăila · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ANGHEL SALIGNY"
BRAILA
11,11% promovabilitate
959/1247 — poziție în selecție
1/9 — reușiți
6,08 — media min.
6,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ialomița · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "INALTAREA DOMNULUI" SLOBOZIA
SLOBOZIA
11,11% promovabilitate
960/1247 — poziție în selecție
1/9 — reușiți
6,51 — media min.
6,51 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC DE METROLOGIE "TRAIAN VUIA"
BUCURESTI SECTORUL 4
11,11% promovabilitate
961/1247 — poziție în selecție
4/36 — reușiți
6,05 — media min.
6,28 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "DIMITRIE BOLINTINEANU"
BUCURESTI SECTORUL 5
11,11% promovabilitate
962/1247 — poziție în selecție
1/9 — reușiți
8,18 — media min.
8,18 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
100,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "HENRI COANDA" FELDRU
FELDRU
11,11% promovabilitate
963/1247 — poziție în selecție
1/9 — reușiți
6,05 — media min.
6,05 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC ’CARMEN SYLVA’ EFORIE
EFORIE SUD
11,11% promovabilitate
964/1247 — poziție în selecție
1/9 — reușiți
6,70 — media min.
6,70 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "AUREL VLAICU"
BUCURESTI SECTORUL 1
10,00% promovabilitate
965/1247 — poziție în selecție
1/10 — reușiți
6,36 — media min.
6,36 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mehedinți · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "STEFAN ODOBLEJA"
DROBETA-TURNU SEVERIN
10,00% promovabilitate
966/1247 — poziție în selecție
1/10 — reușiți
6,03 — media min.
6,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "MIHAIL STURDZA", IASI
IASI
10,00% promovabilitate
967/1247 — poziție în selecție
1/10 — reușiți
6,01 — media min.
6,01 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL COBADIN
COBADIN
10,00% promovabilitate
968/1247 — poziție în selecție
1/10 — reușiți
6,20 — media min.
6,20 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN BRANCUSI"
BUCURESTI SECTORUL 2
10,00% promovabilitate
969/1247 — poziție în selecție
1/10 — reușiți
6,28 — media min.
6,28 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN BRANCUSI"- PESTISANI
PESTISANI
10,00% promovabilitate
970/1247 — poziție în selecție
1/10 — reușiți
6,76 — media min.
6,76 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "GHEORGHE IONESCU-SISESTI", COMUNA VALEA CALUGAREASCA
VALEA CALUGAREASCA
10,00% promovabilitate
971/1247 — poziție în selecție
1/10 — reușiți
6,08 — media min.
6,08 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vaslui · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "MARCEL GUGUIANU", SAT ZORLENI
ZORLENI
10,00% promovabilitate
972/1247 — poziție în selecție
1/10 — reușiți
6,45 — media min.
6,45 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "SFANTU NICOLAE" DETA
DETA
10,00% promovabilitate
973/1247 — poziție în selecție
2/20 — reușiți
6,28 — media min.
7,15 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
50,00% — 6,00–6,99
50,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Giurgiu · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "TIU DUMITRESCU" MIHAILESTI
MIHAILESTI
10,00% promovabilitate
974/1247 — poziție în selecție
1/10 — reușiți
6,10 — media min.
6,10 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC SILVIC CAMPENI
CAMPENI
10,00% promovabilitate
975/1247 — poziție în selecție
1/10 — reușiți
6,55 — media min.
6,55 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "PETRU RARES" TARGU LAPUS
TARGU LAPUS
10,00% promovabilitate
976/1247 — poziție în selecție
1/10 — reușiți
6,53 — media min.
6,53 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vaslui · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC "ANGHEL RUGINA", MUNICIPIUL VASLUI
VASLUI
9,09% promovabilitate
977/1247 — poziție în selecție
1/11 — reușiți
6,63 — media min.
6,63 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "ANGHEL SALIGNY" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
9,09% promovabilitate
978/1247 — poziție în selecție
1/11 — reușiți
6,31 — media min.
6,31 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "DANUBIUS" CORABIA
CORABIA
9,09% promovabilitate
979/1247 — poziție în selecție
1/11 — reușiți
7,40 — media min.
7,40 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mehedinți · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "LORIN SALAGEAN"
DROBETA-TURNU SEVERIN
9,09% promovabilitate
980/1247 — poziție în selecție
1/11 — reușiți
6,13 — media min.
6,13 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "TEODOR DIAMANT", ORASUL BOLDESTI-SCAENI
BOLDESTI-SCAENI
9,09% promovabilitate
981/1247 — poziție în selecție
1/11 — reușiți
8,25 — media min.
8,25 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
100,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA "GEORGE EMIL PALADE" SATU MARE
SATU MARE
9,09% promovabilitate
982/1247 — poziție în selecție
1/11 — reușiți
6,17 — media min.
6,17 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "GEORGE CALINESCU"
BUCURESTI SECTORUL 1
9,09% promovabilitate
983/1247 — poziție în selecție
1/11 — reușiți
6,28 — media min.
6,28 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vrancea · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "EMIL BOTTA" ADJUD
ADJUD
8,33% promovabilitate
984/1247 — poziție în selecție
1/12 — reușiți
6,56 — media min.
6,56 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vrancea · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "ION MINCU" FOCSANI
FOCSANI
8,33% promovabilitate
985/1247 — poziție în selecție
1/12 — reușiți
7,71 — media min.
7,71 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
100,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT
PIATRA-NEAMT
8,33% promovabilitate
986/1247 — poziție în selecție
1/12 — reușiți
6,85 — media min.
6,85 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN BRANCUSI" CRAIOVA
CRAIOVA
8,33% promovabilitate
987/1247 — poziție în selecție
1/12 — reușiți
6,15 — media min.
6,15 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC ECONOMIC "ELINA MATEI BASARAB" MUNICIPIUL RAMNICU SARAT
RAMNICU SARAT
8,33% promovabilitate
988/1247 — poziție în selecție
1/12 — reușiți
6,20 — media min.
6,20 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC MESERII SI SERVICII MUNICIPIUL BUZAU
BUZAU
8,33% promovabilitate
989/1247 — poziție în selecție
1/12 — reușiți
6,01 — media min.
6,01 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Giurgiu · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC NR.1 COMANA
COMANA
8,33% promovabilitate
990/1247 — poziție în selecție
1/12 — reușiți
6,18 — media min.
6,18 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC UCECOM "SPIRU HARET" PLOIESTI
PLOIESTI
8,33% promovabilitate
991/1247 — poziție în selecție
1/12 — reușiți
6,30 — media min.
6,30 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC ARAD
ARAD
7,69% promovabilitate
992/1247 — poziție în selecție
1/13 — reușiți
6,03 — media min.
6,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL REFORMAT SATU MARE
SATU MARE
7,69% promovabilitate
993/1247 — poziție în selecție
1/13 — reușiți
6,70 — media min.
6,70 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ALEXANDRU IOAN CUZA" MUNICIPIUL BUZAU
BUZAU
7,14% promovabilitate
994/1247 — poziție în selecție
1/14 — reușiți
6,36 — media min.
6,36 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "TRANSILVANIA" BAIA MARE
BAIA MARE
7,14% promovabilitate
995/1247 — poziție în selecție
1/14 — reușiți
6,86 — media min.
6,86 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA SUCEAVA
SUCEAVA
6,25% promovabilitate
996/1247 — poziție în selecție
1/16 — reușiți
6,66 — media min.
6,66 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE "UNIREA", PASCANI
PASCANI
5,88% promovabilitate
997/1247 — poziție în selecție
1/17 — reușiți
6,01 — media min.
6,01 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "BATTHYANY IGNAC" GHEORGHENI
GHEORGHENI
5,56% promovabilitate
998/1247 — poziție în selecție
1/18 — reușiți
6,03 — media min.
6,03 — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
100,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S2 · promoții anterioareCENTRUL DE STUDII "STEFAN CEL MARE SI SFANT - BUCOVINA" CAMPULUNG MOLDOVENESC
CAMPULUNG MOLDOVENESC
0,00% promovabilitate
999/1247 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vrancea · 2026 · S2 · promoții anterioareCENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA "ELENA DOAMNA" FOCSANI
FOCSANI
0,00% promovabilitate
1000/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S2 · promoții anterioareCENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA ’ALBATROS’ CONSTANTA
CONSTANTA
0,00% promovabilitate
1001/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL "FERDINAND I" COMUNA MANECIU
GHEABA
0,00% promovabilitate
1002/1247 — poziție în selecție
0/8 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL DE MUZICA "SIGISMUND TODUTA" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
0,00% promovabilitate
1003/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC "DIONISIE POP MARTIAN" ALBA IULIA
ALBA IULIA
0,00% promovabilitate
1004/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL ECONOMIC AL BANATULUI MONTAN RESITA
RESITA
0,00% promovabilitate
1005/1247 — poziție în selecție
0/5 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU VLAHUTA" MUNICIPIUL RAMNICU SARAT
RAMNICU SARAT
0,00% promovabilitate
1006/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "AVRAM IANCU" CAMPENI
CAMPENI
0,00% promovabilitate
1007/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Călărași · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "BARBU STIRBEI" CALARASI
CALARASI
0,00% promovabilitate
1008/1247 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "C.D. LOGA" CARANSEBES
CARANSEBES
0,00% promovabilitate
1009/1247 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS", MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT
PIATRA-NEAMT
0,00% promovabilitate
1010/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS", MUNICIPIUL TECUCI
TECUCI
0,00% promovabilitate
1011/1247 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "DECEBAL" DEVA
DEVA
0,00% promovabilitate
1012/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "DIMITRIE CANTEMIR" ONESTI
ONESTI
0,00% promovabilitate
1013/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "DRAGOS VODA" SIGHETU MARMATIEI
SIGHETU MARMATIEI
0,00% promovabilitate
1014/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "ELENA GHIBA BIRTA" ARAD
ARAD
0,00% promovabilitate
1015/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "EMIL RACOVITA", IASI
IASI
0,00% promovabilitate
1016/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVA
CRAIOVA
0,00% promovabilitate
1017/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
MOTRU
0,00% promovabilitate
1018/1247 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE LAZAR"
BUCURESTI SECTORUL 5
0,00% promovabilitate
1019/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE SINCAI" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
0,00% promovabilitate
1020/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mehedinți · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE TITEICA"
DROBETA-TURNU SEVERIN
0,00% promovabilitate
1021/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "I.L.CARAGIALE"
BUCURESTI SECTORUL 1
0,00% promovabilitate
1022/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "LIVIU REBREANU" BISTRITA
BISTRITA
0,00% promovabilitate
1023/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "MATEI BASARAB"
BUCURESTI SECTORUL 3
0,00% promovabilitate
1024/1247 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU"
BUCURESTI SECTORUL 4
0,00% promovabilitate
1025/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEA
ORADEA
0,00% promovabilitate
1026/1247 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brăila · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "NICOLAE IORGA"
BRAILA
0,00% promovabilitate
1027/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "NICOLAE TITULESCU" CRAIOVA
CRAIOVA
0,00% promovabilitate
1028/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "OCTAVIAN GOGA" MARGHITA
MARGHITA
0,00% promovabilitate
1029/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "OCTAVIAN GOGA" SIBIU
SIBIU
0,00% promovabilitate
1030/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "PETRU RARES" BECLEAN
BECLEAN
0,00% promovabilitate
1031/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Tulcea · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TULCEA
TULCEA
0,00% promovabilitate
1032/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET", MUNICIPIUL TECUCI
TECUCI
0,00% promovabilitate
1033/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "STEFAN CEL MARE", ORASUL TARGU-NEAMT
TARGU NEAMT
0,00% promovabilitate
1034/1247 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "TEODOR NES" SALONTA
SALONTA
0,00% promovabilitate
1035/1247 — poziție în selecție
0/7 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "TITU MAIORESCU" AIUD
AIUD
0,00% promovabilitate
1036/1247 — poziție în selecție
0/5 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mehedinți · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "TRAIAN"
DROBETA-TURNU SEVERIN
0,00% promovabilitate
1037/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "UNIREA" TARGU MURES
TARGU MURES
0,00% promovabilitate
1038/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "VASILE GOLDIS" ARAD
ARAD
0,00% promovabilitate
1039/1247 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "VASILE LUCACIU" BAIA MARE
BAIA MARE
0,00% promovabilitate
1040/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL "ZINCA GOLESCU" PITESTI
PITESTI
0,00% promovabilitate
1041/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL 'ANDREI MURESANU' BRASOV
BRASOV
0,00% promovabilitate
1042/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL 'RADU NEGRU' FAGARAS
FAGARAS
0,00% promovabilitate
1043/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL 'UNIREA' BRASOV
BRASOV
0,00% promovabilitate
1044/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA
TIMISOARA
0,00% promovabilitate
1045/1247 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL CATOLIC "SF. IOSIF" BACAU
BACAU
0,00% promovabilitate
1046/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL DE ARTA TARGU MURES
TARGU MURES
0,00% promovabilitate
1047/1247 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "CARMEN SYLVA" PETROSANI
PETROSANI
0,00% promovabilitate
1048/1247 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT
PIATRA-NEAMT
0,00% promovabilitate
1049/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "CONSTANTIN CANTACUZINO" TARGOVISTE
TARGOVISTE
0,00% promovabilitate
1050/1247 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brăila · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "DUMITRU PANAITESCU PERPESSICIUS"
BRAILA
0,00% promovabilitate
1051/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "GHEORGHE ASACHI", MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT
PIATRA-NEAMT
0,00% promovabilitate
1052/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "REGELE FERDINAND" SIGHETU MARMATIEI
SIGHETU MARMATIEI
0,00% promovabilitate
1053/1247 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "SPIRU HARET" MUNICIPIUL BUZAU
BUZAU
0,00% promovabilitate
1054/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "STEFAN CEL MARE" BACAU
BACAU
0,00% promovabilitate
1055/1247 — poziție în selecție
0/5 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL NATIONAL ’MIHAI EMINESCU’ CONSTANTA
CONSTANTA
0,00% promovabilitate
1056/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL ORTODOX MITROPOLITUL "NICOLAE COLAN" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
0,00% promovabilitate
1057/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "HARALAMB VASILIU", PODU ILOAIEI
PODU ILOAIEI
0,00% promovabilitate
1058/1247 — poziție în selecție
0/5 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL TEHNIC "LETEA" BACAU
BACAU
0,00% promovabilitate
1059/1247 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S2 · promoții anterioareCOLEGIUL"CSIKY GERGELY" ARAD
ARAD
0,00% promovabilitate
1060/1247 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL "DR. LAZAR CHIRILA" BAIA DE ARIES
BAIA DE ARIES
0,00% promovabilitate
1061/1247 — poziție în selecție
0/5 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL "GH. RUSET ROZNOVANU", ORASUL ROZNOV
ROZNOV
0,00% promovabilitate
1062/1247 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Covasna · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL "KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR" COVASNA
COVASNA
0,00% promovabilitate
1063/1247 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL "MARIN PREDA" ODORHEIU SECUIESC
ODORHEIU SECUIESC
0,00% promovabilitate
1064/1247 — poziție în selecție
0/7 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vaslui · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL "STEFAN CEL MARE", SAT CODAESTI
CODAESTI
0,00% promovabilitate
1065/1247 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL "STEFAN D. LUCHIAN" STEFANESTI
STEFANESTI
0,00% promovabilitate
1066/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL "VOLTAIRE" CRAIOVA
CRAIOVA
0,00% promovabilitate
1067/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL 'EDUCATIA VIITORULUI' CONSTANTA
CONSTANTA
0,00% promovabilitate
1068/1247 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL 'PETRU RARES' FELDIOARA
FELDIOARA
0,00% promovabilitate
1069/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL AGRICOL "DR. C. ANGELESCU" MUNICIPIUL BUZAU
BUZAU
0,00% promovabilitate
1070/1247 — poziție în selecție
0/11 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL AGRICOL POARTA ALBA
POARTA ALBA
0,00% promovabilitate
1071/1247 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL DE ARTA "STEFAN LUCHIAN" BOTOSANI
BOTOSANI
0,00% promovabilitate
1072/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL DE ARTE "CONSTANTIN BRAILOIU" TARGU JIU
TARGU JIU
0,00% promovabilitate
1073/1247 — poziție în selecție
0/7 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL DE ARTE "VICTOR GIULEANU", MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA
RAMNICU VALCEA
0,00% promovabilitate
1074/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mehedinți · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL DE TRANSPORTURI AUTO
DROBETA-TURNU SEVERIN
0,00% promovabilitate
1075/1247 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA", MUNICIPIUL GALATI
GALATI
0,00% promovabilitate
1076/1247 — poziție în selecție
0/10 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL GRECO-CATOLIC "TIMOTEI CIPARIU"
BUCURESTI SECTORUL 1
0,00% promovabilitate
1077/1247 — poziție în selecție
0/6 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL INTERNATIONAL "AGORA" ORADEA
ORADEA
0,00% promovabilitate
1078/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sălaj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL ORTODOX "SF. NICOLAE" ZALAU
ZALAU
0,00% promovabilitate
1079/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sălaj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL PEDAGOGIC "GHEORGHE SINCAI" ZALAU
ZALAU
0,00% promovabilitate
1080/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL SILVIC "REGELE MIHAI I" GURGHIU
GURGHIU
0,00% promovabilitate
1081/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ALEXANDRU FILIPASCU" PETROVA
PETROVA
0,00% promovabilitate
1082/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ANGHEL SALIGNY" TURT
TURT
0,00% promovabilitate
1083/1247 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "AUREL PERSU" TARGU MURES
TARGU MURES
0,00% promovabilitate
1084/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "CAROL I", COMUNA VALEA DOFTANEI
TESILA
0,00% promovabilitate
1085/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN FILIPESCU" CARACAL
CARACAL
0,00% promovabilitate
1086/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "COSTACHE CONACHI", COMUNA PECHEA
PECHEA
0,00% promovabilitate
1087/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vaslui · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "DIMITRIE CANTEMIR", SAT FALCIU
FALCIU
0,00% promovabilitate
1088/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "DIMITRIE PETRESCU" CARACAL
CARACAL
0,00% promovabilitate
1089/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "EMIL CRACIUN LAZUREANU" BELIU
BELIU
0,00% promovabilitate
1090/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "EREMIA GRIGORESCU", ORAS TG.BUJOR
TARGU BUJOR
0,00% promovabilitate
1091/1247 — poziție în selecție
0/8 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "FERDINAND I" CURTEA DE ARGES
CURTEA DE ARGES
0,00% promovabilitate
1092/1247 — poziție în selecție
0/7 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "FOGARASY MIHALY" GHEORGHENI
GHEORGHENI
0,00% promovabilitate
1093/1247 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "GENERAL DE MARINA NICOLAE DUMITRESCU MAICAN", MUNICIPIUL GALATI
GALATI
0,00% promovabilitate
1094/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "GEORGE BIBESCU" CRAIOVA
CRAIOVA
0,00% promovabilitate
1095/1247 — poziție în selecție
0/9 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "GEORGETA J. CANCICOV" PARINCEA
PARINCEA
0,00% promovabilitate
1096/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vaslui · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "GHENUTA COMAN", ORAS MURGENI
MURGENI
0,00% promovabilitate
1097/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ILIE MACELARIU" MIERCUREA SIBIULUI
MIERCUREA SIBIULUI
0,00% promovabilitate
1098/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sălaj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "IOACHIM POP" ILEANDA
ILEANDA
0,00% promovabilitate
1099/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ION CAIAN ROMANUL" CAIANU MIC
CAIANU MIC
0,00% promovabilitate
1100/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ION CREANGA" CURTICI
CURTICI
0,00% promovabilitate
1101/1247 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ION CREANGA", COMUNA PIPIRIG
PIPIRIG
0,00% promovabilitate
1102/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ION D. LAZARESCU" CUGIR
CUGIR
0,00% promovabilitate
1103/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ION POPESCU-CILIENI" CILIENI
CILIENI
0,00% promovabilitate
1104/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "IOSIF CORIOLAN BURACU" PRIGOR
PRIGOR
0,00% promovabilitate
1105/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "JUSTINIAN MARINA", ORAS BAILE OLANESTI
LIVADIA
0,00% promovabilitate
1106/1247 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Covasna · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "KÓS KÁROLY" SFANTU GHEORGHE
SFANTU GHEORGHE
0,00% promovabilitate
1107/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "LIVIA MARIA GEGO" DOBRESTI
DOBRESTI
0,00% promovabilitate
1108/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sălaj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "LIVIU REBREANU" HIDA
HIDA
0,00% promovabilitate
1109/1247 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "MATEI CORVIN" HUNEDOARA
HUNEDOARA
0,00% promovabilitate
1110/1247 — poziție în selecție
0/6 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "MAX AUSNIT" CARANSEBES
CARANSEBES
0,00% promovabilitate
1111/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "MEDIENSIS" MEDIAS
MEDIAS
0,00% promovabilitate
1112/1247 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "MIHAI BUSUIOC", PASCANI
PASCANI
0,00% promovabilitate
1113/1247 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "MOGA VOIEVOD" HALMAGIU
HALMAGIU
0,00% promovabilitate
1114/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "NICANOR MOROSAN" PARTESTII DE JOS
PARTESTII DE JOS
0,00% promovabilitate
1115/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brăila · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE ONCESCU"
IANCA
0,00% promovabilitate
1116/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE STOICA DE HATEG" MEHADIA
MEHADIA
0,00% promovabilitate
1117/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "PETRU RARES" BACAU
BACAU
0,00% promovabilitate
1118/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "PETRU RARES" BOTOSANI
BOTOSANI
0,00% promovabilitate
1119/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vaslui · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "PETRU RARES", MUNICIPIUL BARLAD
BARLAD
0,00% promovabilitate
1120/1247 — poziție în selecție
0/6 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "PROFESOR ILIE GAVRILA", SAT CIORANII DE JOS, COMUNA CIORANI
CIORANII DE JOS
0,00% promovabilitate
1121/1247 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "REGELE MIHAI I" SAVARSIN
SAVARSIN
0,00% promovabilitate
1122/1247 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Teleorman · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "SF. HARALAMBIE" TURNU MAGURELE
TURNU MAGURELE
0,00% promovabilitate
1123/1247 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "SFANTUL IOAN DE LA SALLE", SAT PILDESTI, COMUNA CORDUN
PILDESTI
0,00% promovabilitate
1124/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Tulcea · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "SIMION LEONESCU" LUNCAVITA
LUNCAVITA
0,00% promovabilitate
1125/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "SIMION MEHEDINTI", MUNICIPIUL GALATI
GALATI
0,00% promovabilitate
1126/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "STEFAN CEL MARE SI SFANT" VORONA
VORONA
0,00% promovabilitate
1127/1247 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "STEFAN CEL MARE" CAJVANA
CAJVANA
0,00% promovabilitate
1128/1247 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "TARA MOTILOR" ALBAC
ALBAC
0,00% promovabilitate
1129/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "TIMOTEI CIPARIU" BLAJ
BLAJ
0,00% promovabilitate
1130/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "TRAIAN VUIA" TAUTII-MAGHERAUS
TAUTII-MAGHERAUS
0,00% promovabilitate
1131/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "UNIO-TRAIAN VUIA" SATU MARE
SATU MARE
0,00% promovabilitate
1132/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "VASILE DEAC" VATRA DORNEI
VATRA DORNEI
0,00% promovabilitate
1133/1247 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "VLADEASA" HUEDIN
HUEDIN
0,00% promovabilitate
1134/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sălaj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "VOIEVODUL GELU" ZALAU
ZALAU
0,00% promovabilitate
1135/1247 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC "ZIMMETHAUSEN" BORSEC
BORSEC
0,00% promovabilitate
1136/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC 'DR. ALEXANDRU BARBAT' VICTORIA
VICTORIA
0,00% promovabilitate
1137/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL BECLEAN
BECLEAN
0,00% promovabilitate
1138/1247 — poziție în selecție
0/6 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL COMUNA SMEENI
SMEENI
0,00% promovabilitate
1139/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL, COMUNA BARCANESTI
BARCANESTI
0,00% promovabilitate
1140/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC AIUD
AIUD
0,00% promovabilitate
1141/1247 — poziție în selecție
0/6 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC AUTO CAMPULUNG
CAMPULUNG
0,00% promovabilitate
1142/1247 — poziție în selecție
0/8 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC CISNADIE
CISNADIE
0,00% promovabilitate
1143/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC COJASCA
FANTANELE
0,00% promovabilitate
1144/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC COMUNA BECENI
MARGARITI
0,00% promovabilitate
1145/1247 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC CONSTRUCTII SI ARHITECTURA "CAROL I" SIBIU
SIBIU
0,00% promovabilitate
1146/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC CORBU
CORBU
0,00% promovabilitate
1147/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC CORUND
CORUND
0,00% promovabilitate
1148/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC DE TRANSPORTURI "TRANSILVANIA" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
0,00% promovabilitate
1149/1247 — poziție în selecție
0/8 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA
CRAIOVA
0,00% promovabilitate
1150/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC DRAGANESTI-OLT
DRAGANESTI-OLT
0,00% promovabilitate
1151/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mehedinți · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC HALANGA
HALANGA
0,00% promovabilitate
1152/1247 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC HENRI COANDA, MUN. RM. VALCEA
RAMNICU VALCEA
0,00% promovabilitate
1153/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC IANCU JIANU
IANCU JIANU
0,00% promovabilitate
1154/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC INDEPENDENTA
INDEPENDENTA
0,00% promovabilitate
1155/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sibiu · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC MARSA
AVRIG
0,00% promovabilitate
1156/1247 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC NISIPORESTI, COMUNA BOTESTI
NISIPORESTI
0,00% promovabilitate
1157/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sălaj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC NR.1 GALGAU
GALGAU
0,00% promovabilitate
1158/1247 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sălaj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SARMASAG
SARMASAG
0,00% promovabilitate
1159/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SUNCUIUS
SUNCUIUS
0,00% promovabilitate
1160/1247 — poziție în selecție
0/5 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SUPLACU DE BARCAU
SUPLACU DE BARCAU
0,00% promovabilitate
1161/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Sălaj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SURDUC
SURDUC
0,00% promovabilitate
1162/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC OLTCHIM, MUN. RM. VALCEA
RAMNICU VALCEA
0,00% promovabilitate
1163/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC PIATRA-OLT
PIATRA-OLT
0,00% promovabilitate
1164/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC PLOPENII MARI
PLOPENII MARI
0,00% promovabilitate
1165/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC RASNOV
RASNOV
0,00% promovabilitate
1166/1247 — poziție în selecție
0/6 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR. 3
BUCURESTI SECTORUL 2
0,00% promovabilitate
1167/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC STOINA
STOINA
0,00% promovabilitate
1168/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC TARGU OCNA
TARGU OCNA
0,00% promovabilitate
1169/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bistrița-Năsăud · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC TELCIU
TELCIU
0,00% promovabilitate
1170/1247 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Gorj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC TISMANA
TISMANA
0,00% promovabilitate
1171/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC TOPRAISAR
TOPRAISAR
0,00% promovabilitate
1172/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC UCECOM "SPIRU HARET" BAIA MARE
BAIA MARE
0,00% promovabilitate
1173/1247 — poziție în selecție
0/5 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC UCECOM ’SPIRU HARET’ CONSTANTA
CONSTANTA
0,00% promovabilitate
1174/1247 — poziție în selecție
0/9 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Olt · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC VITOMIRESTI
VITOMIRESTI
0,00% promovabilitate
1175/1247 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dâmbovița · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC VOINESTI
VOINESTI
0,00% promovabilitate
1176/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC ’IOAN N.ROMAN’ CONSTANTA
CONSTANTA
0,00% promovabilitate
1177/1247 — poziție în selecție
0/5 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC ’MIHAI VITEAZUL’ MIHAI VITEAZU
MIHAI VITEAZU
0,00% promovabilitate
1178/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vâlcea · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC, ORAS BAILE GOVORA
PRAJILA
0,00% promovabilitate
1179/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Vaslui · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEHNOLOGIC, SAT VLADIA
VLADIA
0,00% promovabilitate
1180/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEOLOGIC "ELIM" PITESTI
PITESTI
0,00% promovabilitate
1181/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bacău · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEOLOGIC "FERICITUL IEREMIA" ONESTI
ONESTI
0,00% promovabilitate
1182/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEOLOGIC BAPTIST "EMANUEL" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
0,00% promovabilitate
1183/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEOLOGIC BAPTIST "LOGOS"
BUCURESTI SECTORUL 3
0,00% promovabilitate
1184/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEOLOGIC BAPTIST TIMISOARA
TIMISOARA
0,00% promovabilitate
1185/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEOLOGIC GRECO-CATOLIC "SFANTUL VASILE CEL MARE" BLAJ
BLAJ
0,00% promovabilitate
1186/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEOLOGIC ORTODOX "CUVIOASA PARASCHEVA", COMUNA AGAPIA
AGAPIA
0,00% promovabilitate
1187/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEOLOGIC ORTODOX "SFANTUL ANTIM IVIREANUL" TIMISOARA
TIMISOARA
0,00% promovabilitate
1188/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Neamț · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEOLOGIC ORTODOX "SFINTII IMPARATI CONSTANTIN SI ELENA", MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT
PIATRA-NEAMT
0,00% promovabilitate
1189/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL "EMANUEL"
BUCURESTI SECTORUL 4
0,00% promovabilitate
1190/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Covasna · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEOLOGIC REFORMAT SFANTU GHEORGHE
SFANTU GHEORGHE
0,00% promovabilitate
1191/1247 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC "HAM JANOS" SATU MARE
SATU MARE
0,00% promovabilitate
1192/1247 — poziție în selecție
0/10 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC "SEGITO MARIA" MIERCUREA CIUC
MIERCUREA CIUC
0,00% promovabilitate
1193/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Harghita · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC "SZENT ERZSEBET" LUNCA DE SUS
LUNCA DE SUS
0,00% promovabilitate
1194/1247 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "ALEXANDRU PAPIU ILARIAN" DEJ
DEJ
0,00% promovabilitate
1195/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "BOCSKAI ISTVAN" MIERCUREA NIRAJULUI
MIERCUREA NIRAJULUI
0,00% promovabilitate
1196/1247 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "BOGDAN VODA", HALAUCESTI
HALAUCESTI
0,00% promovabilitate
1197/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "BOLYAI FARKAS" TARGU MURES
TARGU MURES
0,00% promovabilitate
1198/1247 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Argeș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "DAN BARBILIAN" CAMPULUNG
CAMPULUNG
0,00% promovabilitate
1199/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "DR. MIHAI CIUCA" SAVENI
SAVENI
0,00% promovabilitate
1200/1247 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "DUNAREA", MUNICIPIUL GALATI
GALATI
0,00% promovabilitate
1201/1247 — poziție în selecție
0/5 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "GABRIEL TEPELEA" BOROD
BOROD
0,00% promovabilitate
1202/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "GELU VOIEVOD" GILAU
GILAU
0,00% promovabilitate
1203/1247 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Satu Mare · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "GEORGE POP DE BASESTI" SATU MARE
SATU MARE
0,00% promovabilitate
1204/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "GEORGE POP DE BASESTI" ULMENI
ULMENI
0,00% promovabilitate
1205/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mehedinți · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "GHEORGHE IONESCU SISESTI"
SISESTI
0,00% promovabilitate
1206/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "GHEORGHE MARINESCU" TARGU MURES
TARGU MURES
0,00% promovabilitate
1207/1247 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "HENRI COANDA" ORADEA
ORADEA
0,00% promovabilitate
1208/1247 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "JOSIKA MIKLOS" TURDA
TURDA
0,00% promovabilitate
1209/1247 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "JOZEF KOZAČEK" BUDOI
BUDOI
0,00% promovabilitate
1210/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Covasna · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "MIRCEA ELIADE" INTORSURA BUZAULUI
INTORSURA BUZAULUI
0,00% promovabilitate
1211/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Iași · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "MIRON COSTIN", PASCANI
PASCANI
0,00% promovabilitate
1212/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Cluj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "ONISIFOR GHIBU" CLUJ-NAPOCA
CLUJ-NAPOCA
0,00% promovabilitate
1213/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "PINTEA VITEAZUL" CAVNIC
CAVNIC
0,00% promovabilitate
1214/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "SFINTII KIRIL SI METODII" DUDESTII VECHI
DUDESTII VECHI
0,00% promovabilitate
1215/1247 — poziție în selecție
0/7 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "STEFAN CEL MARE" MUNICIPIUL RAMNICU SARAT
RAMNICU SARAT
0,00% promovabilitate
1216/1247 — poziție în selecție
0/12 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Hunedoara · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "TEGLAS GABOR" DEVA
DEVA
0,00% promovabilitate
1217/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Caraș-Severin · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "TRAIAN VUIA" RESITA
RESITA
0,00% promovabilitate
1218/1247 — poziție în selecție
0/7 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC "TUDOR ARGHEZI" CRAIOVA
CRAIOVA
0,00% promovabilitate
1219/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC 'MIHAIL SAULESCU' PREDEAL
PREDEAL
0,00% promovabilitate
1220/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC 'ZAJZONI RAB ISTVAN' SACELE
SACELE
0,00% promovabilitate
1221/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Teleorman · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC DRAGANESTI-VLASCA
DRAGANESTI-VLASCA
0,00% promovabilitate
1222/1247 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC GATAIA
GATAIA
0,00% promovabilitate
1223/1247 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
București · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA BUCURESTI
BUCURESTI SECTORUL 3
0,00% promovabilitate
1224/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC MILLENIUM TIMISOARA
TIMISOARA
0,00% promovabilitate
1225/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Buzău · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC ORAS POGOANELE
POGOANELE
0,00% promovabilitate
1226/1247 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC RECAS
RECAS
0,00% promovabilitate
1227/1247 — poziție în selecție
0/6 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC SOCRATES TIMISOARA
TIMISOARA
0,00% promovabilitate
1228/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Timiș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC SPECIAL IRIS TIMISOARA
TIMISOARA
0,00% promovabilitate
1229/1247 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Alba · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC TEIUS
TEIUS
0,00% promovabilitate
1230/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC ’GEORGE CALINESCU’ CONSTANTA
CONSTANTA
0,00% promovabilitate
1231/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC ’OVIDIUS’ CONSTANTA
CONSTANTA
0,00% promovabilitate
1232/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC, COMUNA FILIPESTII DE PADURE
FILIPESTII DE PADURE
0,00% promovabilitate
1233/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Prahova · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL TEORETIC, ORASUL AZUGA
AZUGA
0,00% promovabilitate
1234/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Bihor · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL VOCATIONAL PEDAGOGIC "NICOLAE BOLCAS" BEIUS
BEIUS
0,00% promovabilitate
1235/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Mureș · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL VOCATIONAL REFORMAT TARGU MURES
TARGU MURES
0,00% promovabilitate
1236/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S2 · promoții anterioareLICEUL ’REGELE CAROL I’ OSTROV
OSTROV
0,00% promovabilitate
1237/1247 — poziție în selecție
0/4 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Botoșani · 2026 · S2 · promoții anterioareSCOALA PROFESIONALA DE COOPERATIE BOTOSANI
BOTOSANI
0,00% promovabilitate
1238/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S2 · promoții anterioareSCOALA PROFESIONALA GERMANA 'KRONSTADT' BRASOV
BRASOV
0,00% promovabilitate
1239/1247 — poziție în selecție
0/5 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Maramureș · 2026 · S2 · promoții anterioareSCOALA PROFESIONALA ROMANO-GERMANA VISEU DE SUS
VISEU DE SUS
0,00% promovabilitate
1240/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Constanța · 2026 · S2 · promoții anterioareSCOALA PROFESIONALA ’JEAN DINU’ ADAMCLISI
ADAMCLISI
0,00% promovabilitate
1241/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Suceava · 2026 · S2 · promoții anterioareSEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX "MITROPOLITUL DOSOFTEI" SUCEAVA
SUCEAVA
0,00% promovabilitate
1242/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Ilfov · 2026 · S2 · promoții anterioareSEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX "SFANTA FILOFTEIA" BRANESTI
BRANESTI
0,00% promovabilitate
1243/1247 — poziție în selecție
0/2 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Galați · 2026 · S2 · promoții anterioareSEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "SF. ANDREI", MUNICIPIUL GALATI
GALATI
0,00% promovabilitate
1244/1247 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Dolj · 2026 · S2 · promoții anterioareSEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "SFANTUL GRIGORIE TEOLOGUL" CRAIOVA
CRAIOVA
0,00% promovabilitate
1245/1247 — poziție în selecție
0/1 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Arad · 2026 · S2 · promoții anterioareSEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX ARAD
ARAD
0,00% promovabilitate
1246/1247 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10
Brașov · 2026 · S2 · promoții anterioareSEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX LICEAL 'DUMITRU STANILOAE' BRASOV
BRASOV
0,00% promovabilitate
1247/1247 — poziție în selecție
0/3 — reușiți
— — media min.
— — media max.
0 (0,00%) — medii ≥ 9
Distribuția mediilor (% din total reușiți)
0,00% — 6,00–6,99
0,00% — 7,00–7,99
0,00% — 8,00–8,99
0,00% — 9,00–9,99
0,00% — 10